Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal szuka nowych graczy

Stal szuka nowych graczy

Marek Baster i Piotr Bania z Cracovii oraz Prejuce Nakoulma z Hetmana Zamość i Marcin Józefowicz z Podbeskidzia Bielsko-Biała, to gracze, z jakimi prowadzi rozmowy drugoligowa Stal Stalowa Wola.

Najbliżej Stali jest Nakoulma, 20-letni napastnik z Burkina Faso. W Polsce zadebiutował w IV-ligowej Granicy Lubycza Królewska, w rundzie wiosennej bronił barw Hetmana Zamość, dla którego zdobył 5 goli. To gracz szybki, dobrze wyszkolony technicznie, który może z powodzeniem grać także na boku pomocy. Na pewno pojawi się na pierwszym treningu Stali w najbliższy poniedziałek.

31-letni obrońca Marek Baster oraz 34-letni napastnik Piotr Bania, po latach gry w Cracovii dostali wolną rękę od trenera Stefana Majewskiego w poszukiwaniu nowego klubu. To tzw. gracze z wyższej półki, dlatego ich ewentualna gra w Stali jest na razie wielką niewiadomą.

- Z jednym i drugim prowadzimy rozmowy, jednak są one bardzo trudne - zdradza trener Albin Mikulski. - Obaj postawili wygórowane warunki, jak na nasze możliwości finansowe, ale jeszcze nie odpuszczamy. W ciągu kilku dni okaże się czy nas na nich stać.

Baster, który przez dwa sezony był już graczem Stali za kadencji Czesława Palika, ma też propozycję z Kolejarza Stróże. Z kolei Bania ma konkretną ofertę od drugoligowej Wisły Płock.

Do końca tygodnia okaże się również, czy w zespole Stali zagra 30-letni napastnik Marcin Józefowicz, który ostatnio grał w Podbeskidziu Bielsko-Biała. Przez pół roku był on także graczem Tłoków, gdy w sezonie 2003/04 gorzyczanie występowali w II lidze. Józefowicz ma kartę na ręce i raczej byłby skłonny grać w Stali, ale jego menedżer znalazł mu klub w II lidze na Cyprze. Teraz decyzja należy do piłkarza.


źródło: Dziennik Wschodni

Komentarze (20)

~Kamil | 2007-07-5 21:01

przestancie juz pierdolic o tych sponsorach. jak cos bedzie wiadomo to na pewno pojawi sie informacja o tym!!

~wiem | 2007-07-5 21:16

Do Kamila - wolę pisać kulturalnie o ważnych i prawdziwych tematach naszego klubu, niż z byle czego używać w tekstach wulgarnych słów. To jest właśnie cala nasza sportowa potęga... niestety wyłącznie słowna.

~Kamil | 2007-07-5 21:43

sory ale pisanie ze OSM czy Zlomrex weszly i ze zmieni sie nazwa to nie jest wazna sprawa tylko stek bzdur. nie ma na razie zadnych oficjalnych informacji i nie ma sensu pisac o tym.

~maxik | 2007-07-5 21:46

popieram kamila , poczekamy zobaczymy co sie w tej kwestii wydarzy

~Kioto | 2007-07-5 22:03

~stalowka | 2007-07-5 22:17

a wiecie cos o gesli? moze da sie go jeszcez zatrzymac w stalowce!!!JAkby mu dolozyli kasy ? bo jest bardzo dobry w sumie!!Mogliby sie postarac jak jeszcez nie podpisal umowy;/

~ups | 2007-07-5 22:17

dziwie sie ze elektrownia nie chce w to wejsc .szmalu mają jak lodu ,nie wiedzą co z nim robić , ludziom nie chcą dac to niech w stalówkę zainwestują a nie w jakieś pierdoły.

~ktos | 2007-07-5 22:29

Kamil już jest w Bełchatowie!! I bardzo dobrze niech się nie marnuje w tj Stalowce!!! chłopak ma potencjał i całe życie przed sobą i nie ma go co marnować w tej zapyziałej stali!!! Ludzie nie łudzcie sie dopuki sie zarzad klubu i władze miasta nie zmienią nie bedzie w stalowej sportu na wysokim poziomie!!! Przestancie juz z tym Złomrexem, Elektrownią(która i tak juz ma wkład pieniężny w koszykówkę kobiet) i tym podobnymi!!! Żak nie pozwoli na to zeby ktos wiecej mial do powiedzenia niz on!!! Opamiętajcie sie!!! Kamil 3mamy kciuki za twoj rozwój w normalnym klubie!!!

~wiem | 2007-07-5 22:34

Do ktos - Zgadzam sie z Tobą w 100%. Potrzeba odnowy w klubie. Koniec, kropka.

~asdasd | 2007-07-5 22:43

do ktos:

zapyziałom masz marde

~ernneto | 2007-07-5 22:44

W KLUBIE POTRZEBANA JEST ZMIANA ZARZADU BEZ TEGO ANI RUSZ NIE MAM NIC DO TEGO CZLOWIEKA ALE NIECH KTOS MI POWIE CO MOZE WYNEGOCJOWAC Z CALYM SZACUNKIEM PAN LOMPE W KTORYM LEDWIE SIE PARA TLUCZE A ON NA ROZMOWY IDZIE ODNOSNIE PRZYSZLOSCI KLUBU I SPONSOROWANIU..WYBACZCIE ALETAK NIE DZIALA W DZISJEJSZYCH CZASACH PROFEJONALNY KLUB..TRZEBA MLODEJ SWIEZEJ KRWI JAKIEGOS MGR EKONOMI GOSCIA Z KLASA.. A MAM PYT CZY PAN ZAK,LOMPE NADAJA SIE NA MEDIATOROW ROZMOW???CHOC LOMPE COS PROBUJE,BO ZAK HOTEL STAL REMONTUJE I MA WSZYSTKO W DUPIE..NO CO?????TAKA JEST PRAWDA

~ktos | 2007-07-5 22:45

a co takiego zle napisalem? tak jest prawda, ktora niestety boli, mnie tez!!! w klubie potrzeba gruntownych zmian!!!

~sq | 2007-07-5 23:38

Zeby obalic zarzad w tym klubie to trzeba wiekszosci. Niestety nie bedzie wiekszosci, bo w zarzadzie sa sami kolesie, ktorzy kiedys pracowali w HSW i tak jakos im sie udalo wejsc do zarzadu i siedza. Zupelnie jak w PZPN. Byla przeciez okazja zeby zmienil sie zarzad no ale jakos sie nie udalo. Wszedzie sa mlodzi ludzie. Prezesem Odry Opole jest 30 paro latek duzo by tu wymieniac i w Odrze jest sponsor i jest sukces. W Stali nie bedzie klubu z prawdziwego zdarzenia do momentu jak nie bedzie mlodych ludzi, a nie starych dziadkow ktorzy dorabiaja sobie do emeryturki, bo im malo. Pan Zak to tez robi wszystko zeby nie bylo sponsora, a daje kase, bo musi. Bo jak bedzie sponsor to wstawia mlodych ludzi do zarzadu i nie beda szli na reke Lompom i innym kolesiom. Chcemy nowego zarzadu. Pan Lompe umie tylko po wygranym meczu postawic wodke. Wiem to info z pierwszego zrodla.

~Machiavelli | 2007-07-5 23:51

A spytajcie się kiedy powstanie druga drużyna Stalówki tak jak zapowiadano.

~Zgrajabzc | 2007-07-6 00:05

W Stalowej jest dużo napisów Stalówki na murach. Niektóre wyglądają zajebiście jak np. te na blokach OZETu czy dalej na murze obok supermarketu UNIMET. Niech osoby które mają aparat cyfrowy przejdą się po Stalówce i zrobią zdjęcia ładnych napisów Stalówki i zamieszczą je tutaj, a później na forum o graffiti i napiach Stali.

~89 | 2007-07-6 00:36

~Beben | 2007-07-6 01:16

zadna powazna firma nie zdecyduje sie na sponsorowanie Stali z takim zarzadem i Kwiatkiem jako sponsorem, bo to bandzior i tyle. Takze zapomnijcie na jakis czas o kasie w klubie. Sprowadza Bastera, Banie i Jozefowicza. Zmieni sie stara gwardia a reszta bedzie taka sama (opierdalanie meczow). pozdrawiam

~predator | 2007-07-6 08:36

Zeby sie nie okazalo ze nikogo nie kupilismy kazdy transfer jest niepewny:/

~boss | 2007-07-6 09:21

największym błedem było rozwiązanie II drużyny. ale dlaczego jakoś choć wszyscy o tym wiedzą nikt nie chce naprawić tego błedu

~HWK | 2007-07-28 18:52

Szkoda że Nakulma do Was odchodzi :/

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 31 576 razy
Pogoń Staszów - STAL (1:2)
2002-03-30
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 030 razy
Unia Tarnów - STAL (0:1)
2013-06-01
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 4 525 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 20 994 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03803