Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal testuje kolejnych zawodników

Stal testuje kolejnych zawodników
Stal Stalowa Wola miała dziś drugi trening.
Już wczoraj pojawili się nowi piłkarze, dzisiaj dojechali następni. Spośród sprawdzanych zawodników trener Albin Mikulski wybierze tylko najlepszych. Na dzisiejszym treningu pojawili się piłkarze, którzy już od dawna byli przymierzani do gry w Stalowej Woli. Mowa o ofensywnych pomocnikach: Krzysztofie Treli i Damianie Judzie. Obydwaj sprawiali korzystne wrażenie. Wśród nowo testowanych zawodników obecny był także Krystian Lebioda – wychowanek Stali, były piłkarz Stali Rzeszów.

Nowi piłkarze są sprawdzani, inni mogą odejść ze Stalówki. Prawdopodobnie z drużyną pożegna się Stanisław Wierzgacz, który otrzymał propozycję z Pogoni Leżajsk. Niepewna jest również przyszłość Łukasza Czyżyka który nie imponuje formą.

Chcielibyśmy Kurowskiego, to bardzo dobry piłkarz. Bardzo ciekawi są także Paweł Pytlarz oraz Damian Piotrkowski. - tak po dzisiejszym treningu powiedział szkoleniowiec Stalówki.

Komentarze (21)

~ciekawy | 2007-07-10 21:02

otworzą krytą albo krzeselka na sparing ??? Na treningu wszystko bylo zamkniete :/

~STALÓWKA | 2007-07-10 21:22

Dobrze pokazali się dwaj piłkarze rezerw Zagłębia Lubin, Damian Juda, Trela i ten z Cracovii. Przydaliby się. Jak Stasiu Wierzgacz odejdzie to trzeba poszukać też bramkarza. Czyżyk, Kowalczyk raczej nie będą grali w Stali - słabo w lidze, słabo na treningu. Pozdrowienia i do zobaczenia jutro na sparingu :)

~pils | 2007-07-10 21:25

~... | 2007-07-10 21:31

Cos czuje ze duzo osub przybedzie juro na Hutnicza na sparink z Motorem:)

~rak | 2007-07-10 21:40

komunikat - jak ktoś ma coś do powiedzenia to niech to będzie bez błędów ortograficznych. Ludzie wy chodzicie do szkoły !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????

~guci | 2007-07-10 22:20

W kręgu zainteresowania Albina Mikulskiego

» LINK

~stal | 2007-07-10 23:08

juda jest z niska debilu

~piaskun | 2007-07-11 00:12

mam pytanko czy jutro rano jest trening o 10 czy nie mq ze wzgledu na rozgrywany mecz kontrolny??

~kamil | 2007-07-11 00:19

Dokladnie trzeba mlodych zawodnikow,a co z juniorami zadnych talentow.Jeszcze pare lat i moi koledzy z boiska beda grac z rocznika 1991 razem gralem znimi i sa dobrzy.

~emigrant | 2007-07-11 02:12

A kto w Stali szlifuje te młode talenty ? Z takim zapleczem trenerskim nie widze dobrych wychowanków w Stalowej Woli , chyba że będą trenować gdzieś w Polsce (jak to było z Gęślą)Pozdro dla wszystkich fanów STALÓWKI

~cyndek | 2007-07-11 07:52

» LINK
ciekawe jest wypowiedz o Lebiodzie

~STALÓWKA | 2007-07-11 09:53

Bogacz i Kęska na testach w Stali St. W.
Bartłomiej Bogacz, 24-letni napastnik z Resovii oraz Sebastian Kęska, 26-letni pomocnik z ŁKS-u będą próbowani w II-ligowej Stali.
Obaj zagrają w dzisiejszym sparingu Stali z Motorem Lublin. Bogacz rozmawiał z trzecioligowym Okocimskim Brzesko, ale nie doszedł do porozumienia. Kęska jest wychowaniem Polonii Warszawa, a przez ostatnie półtora roku grał w Łodzi. W ekstraklasie rozegrał 105 spotkań i strzelił 5 bramek. Jest klasycznym skrajnym pomocnikiem, ale może też grać w ataku.
Na sparingu pojawią się awizowani już przez nas Artur Prokop z Górnika Zabrze i Prejuce Nakoulma z Hetmana Zamość. Ponadto wystąpią Damian Juda z Sokoła Nisko oraz Krzysztof Trela, którzy wczoraj dołączyli do zespołu. Stal rozmawia też z byłym jej graczem Grzegorzem Łuczykiem, być może i on dziś zagra.
W zespole nie będzie Marcina Józefowicza z Podbeskidzia, gdyż zrezygnował ze względów rodzinnych. Zabraknie także kilku wychowanków: Damian Sałek wyjechał za granicę.
Paweł Wtorek wybrał ofertę Siarki Tarnobrzeg, z kolei Krystian Lebioda wczoraj rozliczył się ze Stalą Rzeszów, ale nie zamierza grać w Stalowej Woli - Mam kilka propozycji i w ciągu 2-3 dni podejmę decyzję - powiedział Lebioda.
źródło: Nowiny

~Baden | 2007-07-11 10:24

Wtorek- niech spierdala do siarki
Lebioda - tez niech se idzie w pizduL
Fabian - dla frajerów nie ma u nas miejsca
Sałek - spoko koles, powodzenia na emigracji

~Kibic | 2007-07-11 10:39

~sda | 2007-07-11 10:44

kto to jest ten kopec ?

~:) | 2007-07-11 11:19

nie ma sparingu!!!

~cris | 2007-07-11 11:24

Gęśla wróci?

Ciekawa sprawa może być z Kamilem Gęślą - nasz snajper najwyraźniej ma trudności z przebiciem się do kadry Bełchatowa.

- Bądźmy dobrej myśli, bo myślę, że Kamil jest bliżej gry w pierwszym składzie Stali, niż GKS-u - twierdzi Mikulski.

gadale z nim przed chwila-wraca niebawem

~polo | 2007-07-11 11:37

moze by tak sprowadzić warczachowskiego dobry obronca który zdobywa wiele goli, jego unia spadła do 3 ligi i szczoczarza napastnika który po tym jak wrócił z rzeszowa do cracovi ładuje bramy az miło

~Kamil | 2007-07-11 11:59

dzisiejszy sparing z Motorem Lublin zostanie prawdopodobnie odwolany. powodem jest prostest w lubelskim zespole.

~Kibic | 2007-07-11 12:14

~stalowka | 2007-07-11 12:17

Zaplanowany na dzisiaj sparing piłkarzy lubelskiego Motoru, ze Stalą w Stalowej Woli został odwołany. źródło: strona oficjalna Motoru Lublin » LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2022-08-13, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Cracovia II - Stal Stalowa Wola

Cracovia II             Stal Stalowa Wola

4 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Cracovia II 1 1-0-0 3
2 Avia Świdnik 1 1-0-0 3
3 Lublinianka Lublin 1 1-0-0 3
4 Sokół Sieniawa 1 1-0-0 3
5 Wieczysta Kraków 1 1-0-0 3
6 Wisłoka Dębica 1 1-0-0 3
7 Orlęta Radzyń Podlaski 1 1-0-0 3
8 Podlasie Biała Podlaska 1 0-1-0 1
9 Chełmianka Chełm 1 0-1-0 1
10 Korona II Kielce 1 0-1-0 1
11 Podhale Nowy Targ 1 0-1-0 1
12 KS Wiązownica 1 0-0-1 0
13 ŁKS Łagów 1 0-0-1 0
14 Stal Stalowa Wola 1 0-0-1 0
15 Czarni Połaniec 1 0-0-1 0
16 Wisła Sandomierz 1 0-0-1 0
17 Unia Tarnów 1 0-0-1 0
18 KSZO Ostrowiec Św 1 0-0-1 0

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2022-08-13 STAL - KS Wiązownica
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3378) » 1938fc (1579)
» Vielitz44 (1382) » Filip kacper k. (1284)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (992)
» Kamil (849) » Rafix (768)
» Misio (722) » Kamilosss (660)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:2)
2012-10-20
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 155 102 razy
STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 852 razy
Radomiak Radom - STAL (2:0)
2015-08-08
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 21 028 razy
STAL - Górnik Łęczna (4:0)
2008-09-06
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 43 800 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.01607