Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparing Stali z Motorem odwołany?

Sparing Stali z Motorem odwołany?
W dniu dzisiejszym o godzinie 17:30 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli miał odbyć się sparing miejscowej Stali z beniaminkiem drugiej ligi Motorem Lublin. Jednak prawdopodobnie nie dojdzie do skutku z powodu protestu drużyny.

Piłkarze i trenerzy lubelskiej jedenastki protestują przeciwko zarządowi klubu. Ich zdaniem w klubie pracują nieodpowiednie osoby, którym nie zależy na lubelskiej piłce. Działacze zalegają zawodnikom i trenerem z wynagrodzeniem. Piłkarze nie dostali premii za poprzedni sezon. Gracze Motoru nie mają wystarczającego sprzętu sportowego oraz odżywek.

Dziś na treningu Stali ma pojawić się Sebastian Kęska z ŁKS Łódź. Dalej z zespołem będą trenować zawodnicy, którzy od poniedziałku są w Stalowej Woli. Wobec prawdopodobnego braku zespołu z Lublina hutnicy rozegrają wewnętrzną gierkę.

Komentarze (53)

~maciekk | 2007-07-11 12:21

czy sparingu napewno nie bedzie ?

~krasnik | 2007-07-11 12:21

na obóz w Gorlicach Motor dostał od klubu 50 zł
słownie:piećdziesiąt złotych.

~fliper | 2007-07-11 12:24

o tym,że Motor nie przyjedzie wiadomo jest od wczoraj.po prostu zastrajkowali.

~avia | 2007-07-11 12:27

list otwarty Motoru na www.motorlublin.

~BZC | 2007-07-11 12:29

motor niech spierdala do IV ligi bo tam jest miejsce na pszenno-buraczane kluby!

~do BZC | 2007-07-11 12:35

Nie ma sie co napinac lepiej zeby grał motor niz jakas wies jak Kmista czy Stroze

~petro | 2007-07-11 12:44

w Lublinie jest więcej potencjalnych sponsorów niż w Stalowej ale to jednak Motor zagra w 4 lidze a my cieszmy się z drugiej.

~maciekk | 2007-07-11 13:15

~maciekk | 2007-07-11 13:17

~fan | 2007-07-11 13:38

Terminarz III ligi, gr. IV

» LINK

Kolejka 15 - 27-28 października

Stal Rzeszów - Resovia

Bedzie ciekawie ;)

~123 | 2007-07-11 14:54

ręce opadają...co za kurwa pseudobiznesmeni,propaganci sportu!Lublin,360 tys.mieszkańców!!!kurwa co to jest i nie można znależć sponsora na piłkę!

~zks | 2007-07-11 15:19

W chwili obecnej sytuacja klubu wygląda następująco:

1. Zaległości finansowe wobec trenerów i piłkarzy:

- pensje za wykonaną pracę za okres 3,5 miesięcy,

- premie za sezon 2006/2007.

2. Brak stadionu oraz bazy treningowej.

3. Brak sprzętu sportowego.

4. Z dniem 30.06.2007 r. ponad 90% zawodników wygasły umowy, co wiąże się między innymi z brakiem ubezpieczenia.

5. Na zabezpieczenie strony organizacyjnej obozu zarząd drugoligowego klubu przeznaczył 50 zł [słownie pięćdziesiąt złotych].

6. Tylko dzięki życzliwości naszych kibiców otrzymaliśmy środki finansowe, które przeznaczyliśmy na zakup odżywek.

7. W najważniejszym okresie dla klubu prezes, a następnie dyrektor i kierownik drużyny, udali się na wakacje.

8. Podczas pobytu na obozie przygotowawczym funkcje dyrektora klubu oraz kierownika drużyny pełni masażysta.

9. Jedyną osobą zasiadającą w zarządzie klubu, wykazującą zaangażowanie w bieżącą działalność klubu, jest Andrzej Skubis.

Zarządzanie klubem w powyższy sposób nieuchronnie prowadzi do kompromitacji na arenie ogólnopolskiej. W związku z tym postanowiliśmy nie rozgrywać oficjalnych spotkań jako LKP Motor Lublin, począwszy od spotkania ze Stalą Stalowa Wola.

Pragniemy jednocześnie zapewnić, iż trenerom i wszystkim zawodnikom zależy na dalszej egzystencji klubu, czego wyrazem jest nasza postawa w minionym sezonie.

Ze sportowym pozdrowieniem,

trenerzy i zawodnicy Klubu LKP Motor Lublin.

źródło: Gazeta.pl

~misiek | 2007-07-11 15:22

arząd Polskiego Związku Piłki Nożnej zatwierdził we wtorek regulamin rozgrywek I i II ligi piłkarskiej na sezon 2007/08. Największą zmianą jest rezygnacja z przeprowadzania baraży o utrzymanie się w II lidze.

Z zaplecza ekstraklasy spadną cztery najsłabsze zespoły. Drużyny z miejsc 11-14 nie będą musiały walczyć o utrzymanie z wicemistrzami trzeciej ligi.

Zmianie nie uległ system spadków i awansów w ekstraklasie. Z najwyższej klasy spadną dwa najsłabsze zespoły, a 14. ekipa zmierzy się z trzecim klubem II ligi w dwumeczu barażowym.

źródło: PAP

~jpk | 2007-07-11 15:32

szkoda troche, że nie dojdzie do sparingu, bo chętnie bym sobie popatrzył jak im idzie. nie za wesoło jest w Motorze, ale mam nadzieję, że do rozgrywek przystąpią i będą grali do ostatniej kolejki.
PS: ja nie wiem co robi admin strony stalstw.pl, dookoła dzieje się pełno ważnych dla klubu rzeczy, a tam zatrzymali się na tym, że Mikulski zostaje ... za to tutaj można znaleźć porządne info, wszystko na bieżąco. tak trzymać!

~elorap | 2007-07-11 15:43

Spara nie będzie na bank. Info z oficjalnej strony Motoru: » LINK

~ktos | 2007-07-11 16:08

i popieram zachowanie zawodników i trenerów...

kibice powinni złapać tych niby prezesów i wpierdzielić im za takie traktowanie sprawy...

~hehe | 2007-07-11 16:37

Bogacz i Kęska na testach w Stali St. W.

Bartłomiej Bogacz, 24-letni napastnik z Resovii oraz Sebastian Kęska, 26-letni pomocnik z ŁKS-u będą próbowani w II-ligowej Stali.

Obaj zagrają w dzisiejszym sparingu Stali z Motorem Lublin. Bogacz rozmawiał z trzecioligowym Okocimskim Brzesko, ale nie doszedł do porozumienia. Kęska jest wychowaniem Polonii Warszawa, a przez ostatnie półtora roku grał w Łodzi. W ekstraklasie rozegrał 105 spotkań i strzelił 5 bramek. Jest klasycznym skrajnym pomocnikiem, ale może też grać w ataku.

Na sparingu pojawią się awizowani już przez nas Artur Prokop z Górnika Zabrze i Prejuce Nakoulma z Hetmana Zamość. Ponadto wystąpią Damian Juda z Sokoła Nisko oraz Krzysztof Trela, którzy wczoraj dołączyli do zespołu. Stal rozmawia też z byłym jej graczem Grzegorzem Łuczykiem, być może i on dziś zagra.

W zespole nie będzie Marcina Józefowicza z Podbeskidzia, gdyż zrezygnował ze względów rodzinnych. Zabraknie także kilku wychowanków: Damian Sałek wyjechał za granicę.

Paweł Wtorek wybrał ofertę Siarki Tarnobrzeg, z kolei Krystian Lebioda wczoraj rozliczył się ze Stalą Rzeszów, ale nie zamierza grać w Stalowej Woli - Mam kilka propozycji i w ciągu 2-3 dni podejmę decyzję - powiedział Lebioda.

źródło: Nowiny

~www | 2007-07-11 16:45

ej pierwszy mecz to u nas czy na wijezdize

~... | 2007-07-11 17:03

28 lipiec


Warta Poznań - STALÓWKA

~dsa | 2007-07-11 17:10

przydaloby sie zeby byl tani wyjazd na mecz mysle ze duzo osob by pojechalo :-)

~www | 2007-07-11 18:09

sparing wlassnie trwa.tylko graja nie jako motor tylko pod inna nazwa

~ZefiR | 2007-07-11 18:59

to zdjecie udalo mi sie dzisiaj zrobic na KENa » LINK

~ZefiR | 2007-07-11 19:00

~ZefiR | 2007-07-11 19:03

» LINK niewiem czemu linki nie chca dzialac

~heh | 2007-07-11 19:05

nikt im nie pomogl ? :D

~kjhy | 2007-07-11 19:27

do zefir.co to mial byc za link.

~sf | 2007-07-11 19:30

jak trzech policajantow pcha suke. » LINK

~gienek | 2007-07-11 19:34

~stalowiak | 2007-07-11 19:38

na sparingu STAL vs. STAL bardzo dobrze zaprezentował sie Kęska i nowy czarnoskóry obronca.. dzis był nie do przejscia bardzo dobry zawodnik...drugi czarnoskóry który trenował juz ze stalą tez dobry zawodnik.. kurowski tez niezle.. lebioda srednio.. juda równiez..najsłabiej ten Hadzic cały beznadzieja jak dla mnie.. Czekam na pProkopa i i nowych napastniików bo ich nam najbardziej potrzeba!!

~michał | 2007-07-11 19:50

kęska nieźle, lebioda by sie przydał bo on moze zagrac na obronie i pomocy, jesli chodzi o czarnoskórych to ten z 3 w czerwonej koszulce niezle wymiatał dzis, albo mi sie wydaje albo pod naszym barakiem zóltym za kryta trybuna stała audica gęśli... swoja droga przydał by sie u nas...lepiej grac w drugiej lidze niz grzac ławe albo trybuny w bełchatowie...

~123 | 2007-07-11 20:34

Gęsli ponoc nie wyszło w Bełchatowie...także powrót realny albo inna druzyna z 1 bądz 2 lgi...

~michał | 2007-07-11 20:38

Kamil podobno ma podobno troche za duze wymagania płacowe tak słyszałem na stadionie...

~.. | 2007-07-11 20:42

Ruch Wysokie Mazowieckie 2-0 ŁKS Łomża
Dzidosław Żuberek (dwie; w tym jedna z karnego)



Adamus robi robote ?:D

~123 | 2007-07-11 20:59

na 90minut Ruch Wysokie Mzaowieckie-ŁKS Lomża 0-2...

~suawek | 2007-07-11 21:17

do 123: chyba na jakims innym 90minut sprawdzales.

~kibic | 2007-07-11 21:52

123 ma racje wygrala łomża

» LINK

~kibic | 2007-07-11 21:53

123 ma racje wygrala łomża

» LINK

~Dziadzia | 2007-07-11 21:57

Cos wam sie pomieszalo wygral RUCH » LINK

na 90 minut tez dobrze pisze

~... | 2007-07-11 22:02

~... | 2007-07-11 22:03

zobaczcie kto strzelil w 4 kolejce bodajrze ( z pogonia szczecin)

~_-_ | 2007-07-11 22:04

mam pytanie czy ma ktos jakies namiary na kogos co ma weplki stalowki ? z gory dzieki

~re | 2007-07-11 22:12

wtedy gralo wielu dobrych zawodnikow jak ozog wieprzec i kusiak juz wtedy gral.ale goscia olsnilo.pewnie ma z 15 lat to nie wie.a swoja droga to dz.zuberek gra w ruchu w.m. takze wygral ruch

~STALÓWKA | 2007-07-11 22:43

Dobrze zaprezentował się czarnoskóry obrońca, naprawde wymiatał. Znakomite warunki fizyczne, szybki. Na stopera idealny. Kowalczyk mnie zaskoczył :) (oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu). Dobrze bronił Wierzgacz (słyszałem że dostał propozycje od Pogoni Leżajsk). Mietek grał dobrze w linii obrony. Drugi czarnoskóry zawodnik w pomocy (trenujący już długo ze Stalą) także na +. Stręciwilk dobrze. Juda w miare. Wczoraj na treningu dobrze się zaprezentowali dwaj gracze rezerw Zagłębia Lubin. Jak dla mnie powinni przyjść: dwaj czarnoskórzy, Trela, Lebioda, dwaj z Zagłębia II Lubin, koleś z Cracovii i chyba wystarczy ;) A odejść powinni: Czyżyk, Drozd
Takie jest moje zdanie i nie musicie się z nim zgadzać. Pozdro dla normalnych i do zobaczenia na meczu z Warta!

~kiki | 2007-07-11 22:46

wie ktos moze czy grał łuczyk??

~do stalówka | 2007-07-11 22:51

co ty pisziesz chyba nie na tym meczu byles!!!! Lebioda jak samo nazwisko mowi.. w ogole gosc niewidoczny zreszta nigdy nie byl... Juda poza oczekiwaniami.. chyba go nie widziales pare sezonow do tylu jak byl 1 raz przymiezany do Stali.... a Wierzgacz wcale nie tak dobrze.. duzo wyplutych pilek... a z reszta mozna sie zgodzic...i nie wymieniles jeszcze Kęski z 17 gral w zielonej koszulce.. jak by przyszedl do Stali to napewno bylby najszybszym zawodnikiem, dobry technicznie, szkoda ze niski ale...

~ir | 2007-07-11 23:44

niech ktos napisze kto był dzis na treningu z gory dzieki

~qqq | 2007-07-12 00:56

kto to jest abeku tewin z nigerii.bo na 90 minut w transferach jest napisane ze sie nim interesujemy.

~miro | 2007-07-12 01:07

wczoraj to zdjęcie » LINK pokazywali w programie ,,SZKŁO KONTAKTOWE\'\' troszkę śmiali:)))) wysłał do nich jakiś koleś z Stalówki!!!

~stalowka | 2007-07-12 04:01

Douglas (N - Elche CF)
Kamil Gęśla (N - Stal Stalowa Wola) Aleksander Kwiek (P - Korona Kielce)
Tomasz Lisowski (O - Górnik Łęczna)
Andrzej Niedzielan (N - NEC (Nijmegen))
Sławomir Peszko (P - Wisła Płock)
Andrzej Rybski (N - Górnik Polkowice)
Mirosław Szymkowiak (P - brak klubu)
Mariusz Zasada (P - Polonia Warszawa)
Damian Szałas (GKP Gorzów Wielkopolski)
Daniele Fortunato (Ternana Calcio)
Djama Benjamin (Wybrzeże Kości Słoniowej)
Emmanuel Atukwei Clottey (Accra Great Olympics)
Mamadou Koné (Wybrzeże Kości Słoniowej)
Marcin Seweryn (AS Ostiamare Lido Calcio)
Mohammed Yahaya (Tema Youth)
Traoré Diop (Wybrzeże Kości Słoniowej)
Ugochukwu Ukah (Giulianova Calcio)
Odchodzą:
Arkadiusz Aleksander (N - Śląsk Wrocław)
Kelechi Zeal Iheanacho (N - ?)
Piotr Kuklis (P - Zagłębie Lubin)
Ruslan Məcidov (B - Neftçı Baku)
Marcin Nowak (O - ?)
Jakub Rzeźniczak (O - Legia Warszawa)-Koniec Wyp.
Andrzej Tychowski (O - ?)
Jakub Wawrzyniak (O - Legia Warszawa)
Nenad Zečević (P - ?)

~zabrze | 2007-07-12 04:05

Trochę informacji z Zabrza. Motyka z Cecherzem zostają. Bałuszyński wraca do Gwarka Ornontowice. Narazie Górnik zainteresowany jest takimi zawodnikami jak:

bramkarze - Krzysztof Kotorowski, Norbert Tyrajski, Andrzej Bledzewski
zawodnicy z pola - Maciej Bykowski, Arkadiusz Bilski, Kamil Stachyra, Marcin Popławski (obaj Motor Lublin), Kamil Gęśla (Stal Stalowa Wola), Wojciech Fabianowski (Stal Rzeszów), Patryk Małecki (Wisła Kraków), Grzegorz Kmiecik, Jacek Kosmalski, Sebastian Gielza (GKS Katowice) oraz Tomasz Kasprzyk (Grunwald Halemba).

Jak widać Górnik zdolnych zawodników poszukuje na Lubelszczyźnie i na Śląsku. Najprawdopodobniej skład Zabrzan będzie w całości składał się z Polaków.
_________________
Jesteśmy Wszędzie, Nie Ma Nas Nigdzie

» LINK

~reggae ziom | 2007-07-12 10:05

Ja mam pomysl!
Przed meczem z podbeskidziem rozdac terminarze wieksze niz ostatnio zeby z jednej stony byly mecze a z drugiej cala kartka zielona i zeby wszyscy podniesli kartke do góry i zeby caly stadion byl zielony, albo niektore czarne nie ktore zielone...

~Uk. | 2007-07-12 11:22

Love Football Hate Racism Stalowa Wola

~123 | 2007-07-12 14:24

tak apropos stadionu.piekna kryta i to nie jakąś olbrzymą trybune ma Znicz Pruszków.jakby tak u Nas dokończyć krzesełka na odkrytej,nie jest to jakis straszny koszt.i taką jak w Zniczu krytą...piękny byłby stadionik...w tej krytej zrobic szatnie pod trybuną,siłownie,salę konferencyjn a,kawiarenkę...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 859 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 42 303 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 33 394 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 9 252 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.11194