Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Motor nie przyjechał, więc grali miedzy sobą

Motor nie przyjechał, więc grali miedzy sobą
Miał być sparing a skończyło się na wspólnej gierce. Tak wyglądał wczorajszy trening Stali Stalowa Wola. Podopieczni Albina Mikulskiego mieli w planach rozegrać sparing z beniaminkiem drugiej ligi Motorem Lublin, ale w klubie z Lublina zastrajkowali piłkarze i trenerzy.

Stal zamiast meczu kontrolnego rozegrała wewnętrzną gierkę, którą obserwowało około 300 widzów. Wśród nowych zawodników można było dostrzec Sebastiana Kęskę z ŁKS Łódź i Nigeryjczyka Abeku Tewin, który debiutował na polskich boiskach. Obaj zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony. Dalej ze Stalą trenowali Damian Juda z Sokoła Nisko, Krystian Lebioda, który ostatnio grał w Stali Rzeszów, Krzysztof Trela z Kolejarza Stróże oraz Sebastian Kurowski z Cracovii. Nie zagrali z powodu kontuzji Jaromir Wieprzęć i Marek Kusiak.

Trener Stalówki po meczu chwalił nowych zawodników oraz pozostałych, którzy już trenują ze Stalą od 2-3 dni. - Świetny mecz Kęśki, dobry Kurowskiego, Trela na swoim poziomie, Lebioda na swoim poziomie, są to zawodnicy którzy na pewno wejdą do kadry, będą wzmocnieniem, bo nasza kadra była bardzo szczupła - powiedział Mikulski.

W ciągu najbliższych kilku większość testowanych graczy podpisze kontrakty ze Stalą. Jeśli nic się nie wydarzy to w nowym sezonie w Stali będą grać Lebioda, Kurowski, Kęska, Trela i Longinus Uwakwe.

W sobotę Stalowcy udają się do Białej Podlaskiej, gdzie rozegrają spotkanie kontrolne z Górnikiem Łęczna. Być może na tym spotkaniu pojawi się już Michał Janicki.

Komentarze (26)

~zks_Irl | 2007-07-12 14:41

Ilu było z motoru i czy działo się coś po meczu??

~Uk. | 2007-07-12 14:45

Love Football Hate Racism Stalowa Wola

~brawo | 2007-07-12 15:01

* Prowadzący stronke w ostatnim czasie zasługuje na dużego plusa. Non stop dodaje nowe newsy, były nawet felietony. Są też takie newsy jak ten, nie zerzniete z innych stron internetowych. Jesli moge podpowiedziec to teraz w okresie przygotowawczym i gdy liga juz ruszy mozna by było umiescic na stronce jakies wywiady z naszymi kopaczami, trenerem.. Podsumowując: dobra robota!

~kermit | 2007-07-12 15:18

a co się dzieje na stadionie? czy są prowadzone jakieś prace remontowe? (montaż krzesełek,nowa tablica swietlna)?

~do kermit | 2007-07-12 15:21

na stadionie sa juz krzeselka na trybunie vip i nowe boksy dla zawodnikow takie z pleksy ;p

~CRACOVIA | 2007-07-12 15:28

Admin - Białej Podlaskiej, nie \"Podlaski\".

~Kamil | 2007-07-12 15:44

bardzo przepraszam za blad. szybko pisalem i nie zauwazylem. no co do newsow to staram sie dodawac na biezaco. czesc swoich ze sportowych faktow i czesc z roznych gazet.

~Kamil | 2007-07-12 15:49

pare fotek trybunuy VIP po remoncie

» LINK
» LINK
» LINK
» LINK
» LINK

~bzyku | 2007-07-12 16:24

te boksy t otroche takie od niechcenia. zrobione z przymusu:/ ale lepiej takie niz te co byly

~... | 2007-07-12 16:56

Jeśli nic się nie wydarzy to w nowym sezonie w Stali będą grać Lebioda, Kurowski, Kęska, Trela i Longinus Uwakwe.


A gdze Juda ? ;/

~wedrowniczek | 2007-07-12 17:13

Juda bedzie gral tam, gdzie jego miejsce w V lidze do czego sie czynnie przylozyl. moze skonczmy juz jego temat, nie byl w stanie pomoc sokolowi to tym bardziej nam nie pomoze!!!

~cyndek | 2007-07-12 17:46

do wedrowniczeka
przeciez jeden Juda nie uratuje zespołu przed spadkiem. uratowc druzyne moze jedynie zespoł np. jak STLÓWKE nasz zespoł :)

~SSW | 2007-07-12 18:03

Z Ajaksu do Stali!

Kolejni nowi piłkarze będą przymierzani do drużyny stalowowolskiej “Stalówki”. Mający za sobą pobyt w szkółce piłkarskiej Ajaksu Amsterdam i grający w minionym sezonie w Niemieckim FC Guterlosh Michał Janicki zagrać ma w jutrzejszym sparingu piłkarzy Stali Stalowa Wola z Górnikiem Łęczna, który rozegrany zostanie w Białej Podlaskiej.
Cały czas w stalowowolskim zespole trwają kadrowe roszady, mające na celu pozyskanie nowych zawodników.

~stalowka | 2007-07-12 18:06

SOLIDNE WZMOCNIENIA
Artur Lebioda, Paweł Wtorek, Damian Juda, Wojciech Sobiło, Krzysztof Jabłoński i Tomasz Albingier - to piłkarze, którzy są w kręgu zainteresowania działaczy tarnobrzeskiego klubu. Jedni już trenują z Siarką, inni mają się zjawić dzisiaj. Piłkarze ci rozmawiają nie tylko z działaczami tarnobrzeskiego klubu, niewykluczone więc, że nie wszyscy zagrają w nowym sezonie w Siarce, ale każdy z nich gwarantowałby odpowiedni poziom. W tarnobrzeskim klubie się nie przelewa, ale też nie ma już biedy, jaka do niedawna jeszcze była. Optymistycznie zapowiada się natomiast przyszłość. Są przesłanki na to, że wreszcie zbudowany zostanie tu nie tylko stadion, ale i solidna drużyna

~wedrowniczek | 2007-07-12 18:20

do cyndka
moze inaczej: poziom IV ligi odbiega znacznie od drugiej ligi - napastnik w IV lidze ma bardzo duzo miejsca (pijany strazak moglby na takim boisku i podczas meczu krecic osemki wozem strazackim i w niczym by to nie przeszkadzalo!!!), krycie zawodnikow w II lidze jest scislejsze - juda, ale nie dojdzie do pilki albo mu ja zabiora, gostek nie zostal krolem strzelcow w IV lidze ,z tego co wiem jest on napastnikiem. potrafi sie tylko zmobilizowac gdy gra przeciw Stalowce (aby udowodnic, ze trenerzy i tacy jak ja sie myla co do jego osoby). na pewno sam nie jest w stanie zagwarantowac zwyciestwa, ale gdy kazdy z nich zrobi co do niego nalezy to rezultat zadba o samego siebie! na razie on moze biegac za latawcami a nie za pilka po II-ligowych boiskach. a poza tym to ja mam lepsza skutecznosc w strzelaniu goli (u dziewczyn) niz on bramek!

~sf | 2007-07-12 18:40

Niech zostanie ten czarnoskóry obrońca, wczoraj zagrał bardzo dobrze, było praktycznie nie do przejścia, grał zdecydowanie trochę ostro ale w ramach przepisów, zdecydowanie przyłaby się nam.

~wiem | 2007-07-12 18:58

Krystian Lebioda zawodnikiem Stalówki. Dzięki i powodzenia!

~wiem | 2007-07-12 19:09

I są następni piłkarze którzy oficjalnie są zawodnikami Stalówki: Krzysztof Trela, Sebastian Kęska i Sebastian Kurowski. Powodzenia Stalóweczko!

~michał | 2007-07-12 19:14

kęski nie było na popoludniowym treningu...

~zetkaes | 2007-07-12 19:19

~wiem | 2007-07-12 19:21

Swoje informacje przekazałem ze strony internetowej \"Echa\".

~stalowka | 2007-07-12 20:11

do wedrowniczka
no niezostal krolem strzelcow bo gral na pomocy.a sam niemogl uratowac sokola musi walczyc cala druzyna a nie jeden zawodnik. a ty przeciez nigdy dziewczyny niemailes to jakie masz tam powodzenie chyba u 14-latek:] jak sa pijane hehe

~123 | 2007-07-12 20:14

Juda dobry zawodnik...

~StalówkaWola | 2007-07-12 20:32

~zks stal | 2007-07-12 21:06

~stal | 2007-07-12 23:40

stalówka wola do ciebie pisze frajerze wiruski to sobie mozesz kolegom przesylac;]a nie tu linki wklejasz

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Świt Nowy Dwór M. - STAL (0:2)
2014-06-01
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 13 980 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 342 razy
Legionovia Legionowo - STAL (1:0)
2014-04-12
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 4 884 razy
STAL - Okocimski Brzesko (3:0)
2014-11-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 9 120 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.03999