Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Grali w upale - STAL - KSZO Ostrowiec Św.

Grali w upale - STAL - KSZO Ostrowiec Św.
W iście afrykańskim upale rozgrywali wczoraj swe mecze kontrolne piłkarze przygotowujący się do nowego sezonu.

Jak się chce, to można znaleźć sposób na upał. Trener Stali Albin Mikulski zmienił godzinę rozpoczęcia spotkania z 17.30 na 10. Mało tego, grano nie 90 minut, tylko dwa razy po 35. Nim słońce zaczęło przypiekać, piłkarze byli już w szatni.

W Stali zagrał Kamil Gęśla, który jak się okazało, nie podpisał umowy na grę w pierwszoligowym GKS Bełchatów. Nie załapał się do składu tej drużyny i jeśli działacze "Stalówki” wykupią jego kartę zawodniczą ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi, a czynione są takie starania, to Gęśla będzie grał nadal w Stalowej Woli. Drugim nowym był awizowany wcześniej przez nas Michał Janicki, mający za sobą grę w Niemczech. Widać było u niego braki treningowe oraz… nadwagę. O tym, czy zostanie on w Stalowej Woli, zadecyduje trener Mikulski. Rozstrzygający w tej kwestii będzie sobotni sparingowy mecz z Wisłoką w Dębicy. Być może w tym sparingu zagra Nigeryjczyk Temple Omeonu Kelechi. Grał on w minionym sezonie w dwóch szwedzkich klubach - najpierw w FF Husqvarna, a następnie w AIF Karlskrony.

Wczoraj w Stali nie zagrało kilku podstawowych zawodników: Tomasz Wietecha, Jacek Maciorowski, Marek Kusiak, Jakub Ławecki, Janusz Iwanicki, Krystian Lebioda oraz Nigeryjczyk Longinus Uwakwe. Powody ich absencji podczas gry były związane z drobnymi urazami oraz przeciążeniem w okresie przygotowawczym. Tzw. mikrocykl treningowy skończy się naszej drużynie wspomnianym sobotnim meczem w Dębicy, a w przyszłą niedzielę Stal zainauguruje drugoligowe rozgrywki wyjazdowym spotkaniem z Wartą Poznań.

STAL STALOWA WOLA - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1:1 (1:1).

1:0 Andrzej Kasiak 2
1:1 Rafał Wójcik 34

Stal: Wierzgacz - Kasiak, Drozd, Wieprzęć, Trela - Kęska, Krawiec, Ożóg, Dettlaff - Kurowski, Gęśla oraz Stręciwilk, Janicki, Pałkus, Gilar, Furtak.

KSZO Ostrowiec: Kwapisz (36' Dymanowski) - Rogoziński, Woropajew, Pawłowski, Słyścio (36' Zdrojewski), Frańczak, Sobczyński, Kotwa (36' Madeja), Mikołajek, Wójcik, Żelazowski.

Komentarze (60)

~zzz | 2007-07-19 07:56

wiadomo juz cos z tą prezentacją??

~Ciekawski | 2007-07-19 09:53

Jezeli sie nie myle to Wierzgacz bronił tylko chwile a pozniej na bramke wszedl jakis mlody. Ktos wie co to za chlopak?

~lp | 2007-07-19 10:19

Daniel Furtak z Jeżowego(rocznik90).

~Ciekawski | 2007-07-19 11:23

Dzieki za info. Chyba na jednej stronce tylko jest wzmianka o tym bramkarzu bo wszedzie jest napisane ze wierzgacz bronil caly meecz. Widze, ze ten upal dal sie we znaki nawet dziennikarzom :).

~bzc banda | 2007-07-19 13:31

ruch chorzów nadal w 2 lidze ciekawe czy teraz bardzo zmieni sie terminarz mam nadzieje ze nie juz nie dlugo wyjazd do poznania a wiec szykujemy sie panowie elo

~Stachu | 2007-07-19 14:02

Terminarz raczej nie ulegnie zmianie. Nie ma sensu robić zamieszania z terminarzem na kilka dni przed sezonem. Pewnie w miejsce Wisły w obecnym terminarzu bedzie Ruch. Chociaż to jest chyba ewenement i chyba pierwszy taki przypadek, że zwycięzca II ligi nie zagra w I lidze.

~michal | 2007-07-19 14:19

bravo gaza bramka z 40 metrow nie wpada co mecz:)

~michal | 2007-07-19 14:20

bravo gaza bramka z 40 metrow nie wpada co mecz:)

~michal | 2007-07-19 14:21

bravo gaza bramka z 40 metrow nie wpada co mecz:)

~michal | 2007-07-19 14:23

bravo gaza bramka z 40 metrow nie wpada co mecz:)

~mariusz | 2007-07-19 15:00

PREZENTACJA PIŁKARZY STALI STALOWA WOLA ODBEDZIE SIE WE SRODĘ 25 LIPCA 2007 ROKU O GODZ.20.00 INFO PEWNE 100 %

~...... | 2007-07-19 15:30

Wolę Kelechiego,przynajmniej jest chłopina od razu do gry,a nie jak Janicki,ma zaległości przez chorobęi pewnie dopiero Go zobaczymy pod koniec 1 rundy.

~zzzz | 2007-07-19 15:31

skad masz info o tej prezentacji??

~777 | 2007-07-19 15:38

A przede wszystkim Kelechi Omeonu jest zajebiście bramkostrzelny,ponoć teraz w Szwecji gdzie grał,był gdzieś w czubie tabeli,jeżeli chodzi o strzelców.Także zgadzam się z tym,żegdyby u Nas grał ,to walił by bramy na zamówienie,a Stalówka by wygrywała i nie musielibyśmy się martwić spadkiem z ligi.Także ALBIN do dzieła ,bierz Go póki ktoś nam Go nie zabierze!

~ppp | 2007-07-19 16:01

wkurwiaja mnie komentarze dzieciakow albo debili \"Albin bierz go\" \"Albin powinienes go brac od razu\" to nie jest takie proste jak sie wydaje na dzien dzisiejszy ten Omeonu jest zbyt drogi na Stalowke pozatym nie wiadomo czy sam zainteresowany cokolwiek wie o preopozycji Stalówki czy to tylko pobozne zyczenie naszych dzialaczy i trenera

~andre | 2007-07-19 16:03

lepiej Matusiaka do Stali brac ten na pewno bylby lepdzy od tego jakiegos Janickiego i odrazu gralby z Gesla w ataku Albin bierz go, nie rozumie czego go nie bierzesz

~... | 2007-07-19 16:52

Co wy tu pierdolicie !!!!!!!!!!!!!!! ???????????
Ahhh.... sooooorry wypada tylko dodać : ALBIN BIERZ SIę W GARść .... ehheheeheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh ehe........i huj.

~kaziu-kiep | 2007-07-19 17:55

szkoda dobry chlopak, duzy talent
» LINK

~FUCK | 2007-07-19 18:29

No i tego się można spodziewać. Mam nadzieję, że Albin wie co robi podpisując kontrakt z otyłym, starszym zawodnikiem, a nie z utalentowanym młodym zawodnikiem. Pozdro

~rico | 2007-07-19 19:14

a Z Myszka umowy juz nie podpisza ?? bo ma noge w gipsie szkoda slow na takich dzialaczy, jak kontuzja tos ie dupa od mlodego odwracaja !! aj polityka Stali , Jakis Janicki grubas ktory nie odbuduje sie naperwno tak szybko i nie wroci do pelnej sparwnosci ma grac , lepiej nasza mlodziez odgrywac i podpisywac z nimi umowy bo za rok dwa pojda wyzej i wtedy zarobi klub a tak nic !!

~Pedro | 2007-07-19 19:16

no ok faktycznie ten Kurowski sie nie nadawal... i fakt ze bedzie gral Gesla ale z kim??? Gesla - Palkus? Janicki i Streciwilk na lawce no zobaczymy co z tego wyjdzie

~Ruch | 2007-07-19 19:59

PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN
PZPN PZPN JEBAĆ JEBAĆ PZPN

~Ruch | 2007-07-19 20:01

Listkiewicz oh tu kurwo!!!
Listkiewicz oh tu kurwo!!!
Listkiewicz oh tu kurwo!!!

~fan | 2007-07-19 20:03

Gęśla znow przez pół sezony bedzie mia ł kontuzje

~maxik | 2007-07-19 20:15

Z tym janickim to chyba nie jest najlepszy pomysł , aby on został u nas

~piaskun | 2007-07-19 20:18

jak nie chca kurowskiego to moze wezma tego czarnoskórego napadziora a na janickiego chyba szkoda kasy tyle ze na poczatku zeszłego sezonu pałkus tez byl gruby ale dawal rade i jest obecnie jednym z najlepszych zawodników

~zdziwiony | 2007-07-19 20:35

Albin opamiętaj się! Wywaliłeś młodego chłopaka Kurowskiego,co się w miarę dobrze prezentował,a zostawiłeś samych starych dziadków koło 40-tki,no i jeszcze tego Janickiego do kolekcji ściągnąłeś,co gość ma nadwagi z 20 kilo i ledwo rusza nogami.Pewnie wystąpi gdzieś dopiero w 15 kolejce,bo ma zaległości,do tego dojdzie tradycyjna kontuzja Gęśli i pierwszą rundę zagramy juniorami lub Drozdem w ataku.Kto ma te bramki strzelać,się pytam?Chyba ,że cały czas masz na myśli tego grajka z Nigerii Kelechi.Gdyby to wypaliło,to by było wtedy całkiem nieżle.Mimo wszystko szkoda tego chłopaka Kurowskiego,tym bardziej ,że miał już podpisany kontrakt z klubem i ogrywał się w tej drużynie ,a tu na tydzień przed rozpoczęciem ligi zrtobiono Mu takie świństwo.Ciekawe gdzie teraz pójdzie.Nie zdziwię się ,jak pójdzie do Rzeszowai będzie pykał bramki dla żydków.Wtedy Albin ci dopiero gul skoczy!

~Luki | 2007-07-19 20:41

A skad wy wiecie o tym Kurowskim???

~123 | 2007-07-19 20:52

tak jest jebac PZPN!wyjebali kurwy taki klub jak Ruch!!!

~sq | 2007-07-19 20:53

» LINK na tej stronce pisze wszystko

~stalowka | 2007-07-19 21:37

co wy piszecie ze z Janickim nie wypal itp... odrazu widac ze chlopak ma potencjal i technike chyba najlepsza z calego zespolu, a ze nadwaga itp... troche mocnego treningu, silownia i po kilogramach, a taki Ailton tez grubas i jakos wali bramy na zawolanie, a o samym Janickim swiadczy co do tej pory gral, wicemistrzostwo europy u-19 a w rezerwach wolfsburga w 12 meczach 26 bramek, a poziom napewno w rezerwach niemieckich druzyn jest wyzszy nie u nas w 2 lidze, ani 1 zawodnik Stalowki w swojej karierze nia ma takiej statystyki, wiec ja nie mam pytan.........

~stalstal | 2007-07-19 21:38

nie wiem moze znacie [url]» LINK

~... | 2007-07-19 22:05

Dobrze by było ,jakby Tadek dał coś grosza na tego Kelechi,bo przecież za frytki pewnie nie będzie grał,skoro w Szwecji trzepał hajs.Przydała by się taka czarna perła Mozambiku,przynajmniej Kamilek zobaczył byjak się gra w napadzie i jak się wykorzystuje setki.

~zks | 2007-07-19 22:21

Ciekawe kto będzie bramki strzelał?Bo na Gęślę to bym za bardzo nie liczył,on nawet na 2 lige się nie nadaje.Co to jest 5 goli na sezon!

~12345 | 2007-07-19 22:27

Skoro Albin pozbył się takiego zawodnika jak Kurowski,to może jednak coś wyjdzie z tym Nigeryjczykiem Kelechi.Ciekawe czy będą mieli kasiorę,żeby Go wziąść.

~stalowka | 2007-07-19 22:49

Pewne Info. Mikulski zrezygnował z Kury poniewaz Kelechi ma podpisać kontrakt ze Stalówką. Pewne! / Tadek Kwiecinski ma w tym duzy udział...

~sds | 2007-07-19 23:05

plotki tu plotki tam... ale jeśli to prawda to pozdro a tak wogóle to zauważcie: rezygnujemy z kelechiego bo gęsla przychodzi a następnie rezygnujemy z kurowskiego bo gęśla juz jest. czyli wychodzi na to że rezygnujemy z kurowskiego na rzecz... kelechiego???

~ty77 | 2007-07-20 00:56

wszyćku przez Gąślę

~lol | 2007-07-20 08:09

ty zdziwony bedziesz jeszcze z tego janickiego
dumny gole bedzie strzelał ze az ci oczy wyjda na wierzch tak ze nie pisz głupot o janickim bo bedziesz miał doczynienia ze mna s

~lol | 2007-07-20 08:12

janicki jest ok zobaczycie jeszcze jego spryt

~lol | 2007-07-20 08:15

z tym janickim to dobry pomysł bedzie strzelał gole albin dobry pomysł

~khaka | 2007-07-20 09:23

Protegowanym \"Listka\" miał być Przemysław Przesmycki, syn kwalifikatora UEFA Zbigniewa Przesmyckiego. To właśnie ojciec trzecioligowego arbitra prosił władze PZPN o interwencję. \"Przesmycki-senior nasunął mi podejrzenia, że ” wymógł na Mirosławie J. zmianę noty wystawionej jego synowi Przemysławowi. Dlatego wydałem polecenie, żeby nie wysyłać na obserwacje pana J. Natomiast kompletną bzdurą jest, że obiecywałem temu obserwatorowi jakieś korzyści za podniesienie oceny Przesmyckiemu. To nieprawda, że proponowałem panu J. pełnienie funkcji tak długo, jak tylko będę prezesem PZPN. Każdy, kto mnie zna, potwierdzi, że nie mieszam się w to, kto ma zostać sędzią, albo obserwatorem\" - twierdzi Listkiewicz.
---------------------------Pamiętaci e tego pana?

~stary | 2007-07-20 10:46

Przesmyckiego się nigdy nie zapomnie,za ten wałek w 1 lidze z Olimpią Poznań.Ten gość spuścił Nas wtedy do 2 ligi,oczywiście na współ z listkiewiczem.

~ZKS STAL | 2007-07-20 11:19

W SRODE 25.O7.2007 ROKU W HALI MOSIR W STALOWEJ WOLI ODBEDZIE SIE PREZENTACJA DRUZYNY STALOWKI NA SEZON 2007/08..NA PREZENTACJI DRUZYNA MA WYSTAPIC JUZ W NOWYCH STROJACH..KAZDY KTO ZDECYDUJE SIE PRZYJSC NIECH WEZMIE ZE SOBA KOSZULKE ,SZALIK,ITP..MYSLE ZE BEDZIE NAS PRAWDZIWYCH KIBICOW STALOWKI CALA HALA I RAZEM Z PILKARZAMI STWORZYMY NAPRAWDE SUPER KLIMAT..A WIEC DO ZOBACZENIA W SRODE GODZ 20..POZDRAWIAM

~stalowiak | 2007-07-20 13:03

Pamietam ten mecz z olimpia poznan,byl zajebisty stalowka walczyla na maxa mimo 3 czerwonych kartek zremisowala 2:2,przez tego pajaca przesmyckiego,swoja droga szkoda ze pawel rybak nie wykorzystal wtedy rzutu karnego...pozdrawiam
TYLKO STAL

~zks stal | 2007-07-20 13:04

a skąd wiesz że wśrode?
I czy wstep jest za darmo??

~zks stal | 2007-07-20 13:22

BYLEMW KLUBIE JAK Z BASENU WRACALEM I UZYSKALEM WIARYGODNE INFO MASZ JESZCZE JAKIES PYT???ZADZWON DO KLUBU

~zks stal | 2007-07-20 13:22

BYLEMW KLUBIE JAK Z BASENU WRACALEM I UZYSKALEM WIARYGODNE INFO MASZ JESZCZE JAKIES PYT???ZADZWON DO KLUBU

~hmm | 2007-07-20 18:37

Moze sprawa ze Zlomrexem nie jest jeszcze stracona.
Zanim sponsorem Korony zostal Kolporter, to rozmowy prowadzone byly 2,5 roku. Teraz w przypadku Kolejarza 0,5 roku,a Złomrex interesuje sie od roku :D Moze jeszcze nie wszystko stracone :)

~Robie | 2007-07-20 19:41

tak przesmycki pamiętam go w 2 minucie meczu mieciu dostał czerwoną kartkę. wtedy to zabrakło punkciku do utrzymania szkoda... a pan chuj nie sedzia przesmycki długo nie mógł opuścic budynku klubowego hehehe. nezapomne tez tekstu jednego z psów który był w kordone ochraniającym samochód pana kurwy sędziego, gliniarz powiedział wtedy zeby nie rzucać kamieniami w samochód na terenie klubu bo bedzie kara, mrugnął wtefy okiem i ciszej powiedzal ze na pewno znajdziemy jakies miejsce poza stalówka, hehe jak na psa rowny byl kolo

~jo | 2007-07-20 20:07

trenerem olimpii poznan byl wtedy bodajze jerzy kasalik lub ktos z krakowa rodem,nie pamietam dokladnie.pod koniec meczu trafilem go w oko ogryzkiem z jablka.mialem wtedy 12 lat.

~jo | 2007-07-20 20:17

w meczu olimpia poznan stal-stalowa wola 4-3.tez sedziowal pan zbigniew przesmycki(lodz).a juz wkrutce bedziemy pisac zbigniew przesmycki(wroclaw)

~stary | 2007-07-20 20:19

No ,na tym meczu była zajebiście gorąca atmosfera.Nie zapomnę ,jak cały stadion,a wtedy było to ok. 8 tys. ludzi,przez cały mecz,a dokładnie od 3 min.,po czerwieni dla Mietka skandował sędzia huj!A po meczu Przesmycki bał się zejść z boiska do szatni i czaił się z 5 minut,a tu jeszcze głośniej -sędzia huj!

~anastazja | 2007-07-20 20:25

Wiedział huj Przesmycki gdzie nas użądlić,żeby Stalówka straciła ochotę do gry.Zaczął już w 3 min. od wyrzucenia Miecia z boiska za pierwszy nie grożny faul.Apotem ten karny dla olimpii z kosmosu,gdzie bramkarz był faulowany na piątce.

~jo | 2007-07-20 21:03

na 90 minut podaja ze bylo 5000.ale bylo nas znacznie wiecej.2 minuta m.ozog-czerwona kartka za faul ktory nawet na zolta sie nie kwalifikowal.89 minuta m.jakobczak-czerwona kartka za faul jak wyzej.89 minuta pawel rybak-czerwona kartka za to ze powiedzial do sedziego jak tak rozdajesz kartki to mi tez daj.w miedzy czasie byla tez czerwona kartka dla zawodnika olimpii za zlapanie pilki w rece.pilki ktora leciala do pustej bramki.chodzi o pawla bociana.fajnie tak powspominac.ale to niestety bylo smutne wydarzenie,nasz ostatni mecz w pierwszej lidze przed wlasna publicznoscia.piekny mecz stal w tym pamietnym sezonie zagrala z legia warszawa.kiedy to mietek strzelil z karniaka.a jacek bednarz z legii dostal czerwien za dwie zolte(faul i dotkniecie pilki reka).jezeli macie jakies ciekawe opowiesci z tego meczu lub tego sezonu to piszcie.

~stary | 2007-07-20 21:30

No i po meczu z Legiąnieszczęsny incydent ze Szczęsnym,który zdenerwowany po przegranym meczu dał się sprowokowaćprzez jednego z kibiców i na okrzyki pod jego adresem,zareagował pięściami w stosunku do tegoż kibica.Potem przyjeżdżał na sprawy do sądu do St. Woli.

~stary | 2007-07-20 21:30

No i po meczu z Legiąnieszczęsny incydent ze Szczęsnym,który zdenerwowany po przegranym meczu dał się sprowokowaćprzez jednego z kibiców i na okrzyki pod jego adresem,zareagował pięściami w stosunku do tegoż kibica.Potem przyjeżdżał na sprawy do sądu do St. Woli.

~WISŁOKA | 2007-07-21 00:12

I tak was dojebiemy pamiętajcie fraglesy 11 listopada wasza Sovia gra u nas czekamy z przyjemnością !!!! Teraz PO rządzi ale to się zmieni wkrótce !!!!!!!

~... | 2007-07-22 09:50

Do tego WISłOKA .... hehehheehhehe możecie NAS w dupe pocałować....a jak przyjdzie co do czego to spierdalać będziecie

~anonim | 2007-07-25 13:20

nareszcie sie udało panie andrzeju ,oby tak dalej!!!!!




pozdro z Jeżowego

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 484 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2008-03-15
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 592 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 158 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 47 061 razy
Osób Online: 11 / Czas gen. strony: 0.03501