Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd na mecz do Poznania - niedziela 29 lipca

Wyjazd na mecz do Poznania - niedziela 29 lipca
Organizowany jest wyjazd na mecz do Poznania.
Koszt wyjazdu to 40 zł + 10 zł bilet na mecz.

Zbiórka o godz. 6.00 w niedzielę tam gdzie zawsze.

Komentarze (38)

~...... | 2007-07-24 20:46

Jedziemy,jedziemy,jedziemy,Wartę zdobędziemy,3 punkty przywieziemy,o ZKS-ie klubie TyNasz.

~stal1938 | 2007-07-24 20:56

czy mogłby ktoś wrzucić na strone zdjęcia, aby można było zobaczyć jak ida prace modernizacyjne na stadionie??

~sss | 2007-07-24 21:08

Wejdżcie sobie na stronk.e Warty na forum,tam już spekulują na temat niedzielnego meczu,uważaja nas za słabą drużynę emerytów.Dobrze byłoby pokazać im na początek ich miejsce w szeregu,czyli na początek zwycięstwo,kibicowskoteż pewnie pokażemy się z dobrej strony,zresztą jest już u nich news,że przyjeżdżamy 2 autokarami.Pewnie się nie spodziewali ,że przyjedziemy,a juz napewno nie w takiej ilości.

~777 | 2007-07-24 21:21

Z tego co mówi Albin,to Mietek będzie jednak tylko jego asystentem,będzie wchodził do gry tylko w awaryjnych sytuacjach.Dobrze ,że Albin jednak dalej myśli o Kelechi Omeonu,dobrze byłoby mieć takiego napadziora,tylko czy Tadek dorzuci się na jego utrzymanie,bo samego klubu napewno nie stać na niego.Liczę,że go jednak dołączą do drużyny.Niezły by był atak.

~u8dgahe | 2007-07-25 08:47

Nakoulma Prejuce będzie grał w Stali Stalowa Wola. Wczoraj czarnoskóry zawodnik wziął udział w treningu swojego nowego zespołu.

Nakoulma ostatnio grał w Hetmanie Zamość. W tym zespole stanowił o sile ataku. Działacze Stali chcieli go pozyskać tuż po zakończeniu sezonu, ale zawodnik miał propozycję z GKS Bełchatów. Wtedy wybrał ofertę wicemistrzów Polski. Nakoulma przez kilka dni przebywał na testach w Bełchatowie. Tam spotkał ...Kamila Gęślę, z którym dzielił pokój. Ostatecznie żadnemu z nich nie udało się \'\'zahaczyć\'\' w ekipie Oresta Lenczyka. Pierwszy do Stali zgłosił się Gęśla. Wczoraj dojechał Nakoulma.

Nowy nabytek \'\'Stalówki\'\' będzie grał najprawdopodobniej w pomocy, w miejsce Marcina Detlaffa. Zawodnik chciał zostać w Stalowej Woli, ale na przeszkodzie stanął jego menedżer, który zażądał dla siebie specjalnej prowizji. Klubu nie było stać na taki wydatek i musiał zrezygnować z usług Detlaffa, który tym samym wrócił do ŁKS Łódź.

~boss | 2007-07-25 09:12

Z forum Wart Poznań:
Pierwszym rywalem powracającej po wielu latach do drugiej ligi Warty Poznań, będzie drużyna Stali Stalowa Wola. Rywal można powiedzieć idealny na inauguracje. Nie jest to bowiem ekipa, która będzie biła się w nadchodzącym sezonie o najwyższe cele, lecz drużyna porównywalna klasowo z naszą. W klubie ze Stalowej Woli także nie przelewa się finansowo i włodarze klubu „szyją” skład jak tylko mogą. Zresztą popularna Stalówka (podobnie jak Warta) zmuszona była grać w barażach o zachowanie ligowego bytu i trzeba powiedzieć, że wystawiła swoich kibiców na sporą próbę nerwów, ulegając w pierwszym meczu Kolejarzowi Stróże 0:2. Jednak w rewanżu na własnym boisku, Stal zagrała tak jak oczekiwali jej kibice i z nawiązką odrobiła straty, zwyciężając 4:0. Zresztą cały ubiegły sezon w II lidze, był dla ubiegłorocznego beniaminka niezwykle ciężki. Stal zajęła bowiem 15 miejsce i zgodnie z regulaminem było to miejsce oznaczające nominalną degradację. W 34 meczach Stal wygrała ledwie 8 spotkań, notując po 13 remisów i porażek (najbardziej dotkliwe to porażki z 0:5 na własnym boisku z Polonią Bytom i 1:4 z Piastem Gliwice na wyjeździe). Jednakże zawirowania, jakie dostarczył nam pod koniec rozgrywek PZPN (karne degradacje za korupcje plus wycofanie się Zawiszy), sprawiły że drużyna Stali załapała się na baraże i szczęśliwie wyszła z nich z tarczą.

~Pawel | 2007-07-25 17:51

Jesli chodzi o wpisy Mielca i TBG to wszystkie te wpisy sa tego samego oszoloma ze Stalowej Woli.
Kiedys wpisywal sie jako BialaMewa.

Kiedys nawet byl jego adres jego mieszkania w ktoryms z komentarzy.

~Stalowiak | 2007-07-25 20:15

Czy ta prezentacja piłkarzy STALÓWKI jest napewno jutro tj czwartek 26 lipca o godzinie 20 naHali MOSiR?? prosze o odpowiedz z góry dziekuje

~zsssss | 2007-07-25 20:19

co z prezentacja ????

~Poznań | 2007-07-25 20:29

Witam sympatyków Stali SW. Nasz \"Ogródek\" został dopuszczony do rozgrywek. Mam nadzieję, że pojedynek naszych drużyn będzie stał na wysokim poziomie i wygra lepszy (oby Warta ;P).

~stal | 2007-07-25 21:14

Warta raczej nie ma większych szans na zwycięstwo,w najlepszym razie dla Was będzie remis.Stalówka w tym sezonie ,to będzie całkiem inna drużyna ,mam nadzieję.Odeszło paru cieniasów ,a doszły konkretne wzmocnienia.

~Wilk | 2007-07-25 21:15

Szkoda Tylko ze Detlaff Odszedl po niezle zamiatal tam na lewym skrzydle..

~fsmjsm | 2007-07-25 21:16

» LINK witamy prejuce w stali....widac ze bedzie konkretne wzmocnienie i to juz na poczatku sezonu skoro jest dobrze przygotowany do sezonu...

~zks | 2007-07-25 21:18

Tak owszem,ale w miejsce Detlaffa wskoczył Preluce Nakoulma,zobaczysz jak On będzie wymiatał.Myślę,że Go zakontraktują i będzie grał u Nas.

~S777 | 2007-07-25 21:21

Jeszcze jakby wypaliło z tym Kelechi Omenu i by grał u nas ,to bu było zajebiście młodzieżowo.Mielibyśmy pomoc i atak -po prostu PALCE LIZAĆ.

~Edward | 2007-07-25 21:23

Serdecznie zapraszam na reaktywowane forum » LINK Właśnie ruszyła nowa Liga Typerów, także zapraszam do zabawy!

~prezentacja | 2007-07-25 23:28

» LINK prezentACJA BEDZIE PRAWDOPODOBNIE W SRode 1.08.07

~Stalowiak | 2007-07-26 09:07

co z tą kurwa prezentacją w koncu jest !!!!!!! ludzie juz sami nie wiedzą o co chodzi!

~solpw | 2007-07-26 09:48

prezentacja zawodnikow bdzie najprawdopodobniej w srode 1.08. Jak przeczytalem w echo dnia to narazie sa nasi w lodzi. a zreszta nie skompletowali calej druzyny i czekaja na reszte zawodnikow.
ale nie jestem pewnien. jak ktos ma 100% info to podawac

~bzyku | 2007-07-26 10:21

patrzac na stadion warty to ja sie dziwie dlaczego stalowka nie dostala licencji w tamtym sezonie a warta teraz dostala. przeciez ten obiekt w poznaniu to nawet stadionem ciezko nazwac:/

~lolek | 2007-07-26 11:43

my tu bzyku bzyku a KARNECIK by sie przydal na zblizajacy sie sezon ;> .... pryyy baśkaaa

~jaca | 2007-07-26 11:44

paweł moze u nas by zrobic tego typera - postaraj sie pozdro

~FAn | 2007-07-26 12:12

Gdzie odszedl Tomasz Pająk???

~ppp | 2007-07-26 12:50

Tomasz Telka
Tomasz Pająk
w nadchodzącym sezonie zagrają w Galicji Cisna

~stal | 2007-07-26 13:04

Pająka chcieli do Stali Rzeszów ale odmówił zgadnijcie dlaczego ... brawo Tomekkkkkk

~do stal | 2007-07-26 13:08

pewnie dlatego ze bal sie dostac łomotu od żydowskich fanow

~stalowka | 2007-07-26 13:22

po huju bo nie jest sprzedawczykiem jak inni woli grac w nizzszej lidze ale dla swoich a nie dla rzydow

~sup | 2007-07-26 13:32

~... | 2007-07-26 13:40

Używanie określeń typu \" Żyd \" i przypisywanie ich komuś o kim się nie ma pojęcia jest prostackie i stawia osoby używające takich określeń na równi z debilem ...
Jeden debil nazwał innego debila \"żyd\" i reszta debili tak przyjeła ....jak żyd to żyd........
Prostactwo i dziecinada zniżenie się do poziomu \" chłopka na wykopki\" z wystającą słomą z gumofilców.

~kibic stali | 2007-07-26 14:46

Admin i co z ta prezentacja ?? kiedy ona jest ???

~ole | 2007-07-26 15:26

Wrocław: działacze PZPN usłyszeli zarzuty
Prokuratura Apelacyjna we Wrocławiu postawiła w czwartek zarzuty Kazimierzowi F., członkowi zarządu PZPN oraz prezesowi warmińsko-mazurskiego okręgowego Związku Piłki Nożnej, oraz Stefanowi B., wiceprezesowi OZPN na Warmii i Mazurach. Zarzuty korupcyjne dotyczą okresu, gdy F. i B. byli obserwatorami PZPN.
Jak poinformował PAP w czwartek Krzysztof Schwartz, rzecznik prasowy Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu, obaj mężczyźni rano zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie zostały im postawione zarzuty. \"Zarzuty związane są z przyjmowaniem korzyści majątkowych, gdy obaj panowie działali jako obserwatorzy szczebla centralnego PZPN\" - powiedział rzecznik. Dodał, że o szczegółach nie będzie mówić do zakończenia przesłuchania.
Kazimierz F. i Stefan B. zostali zatrzymani w środę na Warmii i Mazurach, skąd zostali doprowadzeni najpierw na policję, a w czwartek rano na przesłuchanie do prokuratury.

~ole | 2007-07-26 15:26

\"Cóż mogę powiedzieć - jest mi przykro i jestem zszokowany. Ale jestem też przekonany, że pan F. nie został zatrzymany w związku ze swoją działalnością w zarządzie PZPN. Zresztą wszyscy członkowie zarządu są dorośli i muszą indywidualnie ponosić odpowiedzialność za swoje czyny\" - powiedział PAP przebywający za granicą prezes PZPN Michał Listkiewicz.
Śledztwo w sprawie korupcji w polskiej piłce nożnej trwa od maja 2005 r. Prowadzi je obecnie wrocławska prokuratura apelacyjna. Dotychczas zarzuty postawiono ponad 90 osobom: sędziom, zawodnikom oraz działaczom piłkarskim, w tym członkom zarządu PZPN Witowi Ż. i Kazimierzowi F.
Najwięcej zarzutów, ponad 60, postawiono Ryszardowi F., ps. Fryzjer, w tym m.in. kierowania grupą przestępczą, ustawiania meczów piłkarskich. Ryszard F. został zatrzymany w czerwcu 2006 r. i wciąż przebywa w areszcie.

~kibic | 2007-07-26 17:29

prognozuje ze przy planowanym wyjezdzie o 6 rano i postojach dobrowolnych i wymusznych przez policje, w poznaniu bedziemy w okolicach 70 minuty spotkania

~asdasd | 2007-07-26 18:06

Stalówka” w telewizji!
Kibice będą mogli obejrzeć wyjazdowe spotkanie stalowowolskich piłkarzy w Łowiczu. Z kadry ubył Marcin Dettlaff, przybył Prejuce Nakoulma.


Marcin Dettlaff (z piłką) nie będzie w nowym sezonie grał w drugoligowej Stali Stalowa Wola. (S. Czwal) Piłkarzy drugoligowej Stali Stalowa Wola będzie można zobaczyć w telewizji! Telewizyjna regionalna \"Trójka” pokaże wyjazdowe spotkanie \"Stalówki” z Pelikanem w Łowiczu 8 sierpnia.

\"Stalowcy” inaugurują rozgrywki w drugiej lidze już w najbliższą niedzielę, zagrają o godzinie 17 z Wartą w Poznaniu. Na własnym stadionie po raz pierwszy zaprezentują się 4 sierpnia przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała, a 8 sierpnia, w środę, zmierzą się ze wspomnianym Pelikanem. Dla kibiców będzie to wyjątkowa gratka, by obejrzeć swoich pupili w telewizji od godziny 17.15. Niestety, jesienią nie jest planowana transmisja z jednego ze spotkań w Stalowej Woli.

####

nie pisze tutaj zeby kazdy w TV był tylko zeby pokazac sie jak znajlepszej strony

~double | 2007-07-26 19:03

Witam czy wie ktoś do czego został wzniesiony taki jakby to nazwać maszt kolo krzesełek ? czyżby zegar ?

~stalowiak | 2007-07-26 20:55

Właśnie wróciłem z małej przejażdzki, i byłem na stadionie. Rzeczywiście postawili na łuku, koło naszego sektora, jakąś konstrukcję, i albo to będzie duża reklama-blibord (taki kształt) w co wątpię, albo to będzie zegar:D:D miejsce średnie trochę, ale było by super jak zegar by się pojawił :) bo trochę lipa jest. Zrobiłem nawet parę fotek z komóry:P jakby ktoś chciał zobaczyć to dzieło :p no poczekamy zobaczymy:)

~daf | 2007-07-27 09:50

dafktfyt

~sahar | 2007-07-27 16:18

O ktorej jest mecz? Jeszcze tylko znalesc stadion Warty :-)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Lechia Gdańsk - STAL (3:0)
2006-11-18
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 001 razy
Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 26 598 razy
Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 8 062 razy
STAL - Stal Mielec (1:1)
2016-03-13
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 16 148 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.04037