Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowa wersja serwisu www.stalowka.pl

Nowa wersja serwisu www.stalowka.pl
Nowy sezon za kilka dni, wiec przed chwilą została uruchomiona kolejna wersja serwisu www.stalowka.pl .

W ciągu kilku najbliższych dni zostaną uruchomione wszystkie działy na stronie.

Jeśli ktoś ma jakieś tapetki, winamp skins oraz wygaszacze ekranu związane ze Stalą Stalowa Wola, bądź kibicami Stalówki proszę o wysyłanie ich mi na maila: redakcja@stalowka.pl 

Komentarze (160)

~marcin | 2007-07-26 19:25

super to wyglada, strona zasluguje na ekstraklase

~wiem | 2007-07-26 19:38

Wspaniała sprawa! Super i wielkie dzięki.

~stalzksole | 2007-07-26 20:23

szata graficzna na + tylko cos zamula mi strasznie no i brawo dla prowadzacego strone caly czas cos robi

~S777 | 2007-07-26 21:02

Strasznie długo trzeba czekać na wejście do Newsów i do dodania komentarzy,strasznie zamula ,admin zrób proszę coś z tym.

~;) | 2007-07-26 21:07

kozak stronka teraz ;) brawo Pawel ;) naprawde aż miło sie patrzy teraz

~jastkowice | 2007-07-26 21:13

no nieźle nieźle! naprawde fajnie!
ave stalówka!

~Stachu | 2007-07-26 21:16

Bardzo fajna szara graficzna. BRAWO!!

~Stachu | 2007-07-26 21:19

Szata oczywiście:)

~Maniek | 2007-07-26 22:37

No Paweł wielki szacunek dla Ciebie za stronke. Tak zajebistej to jeszcze Stalówka nie miała nigdy. Poprostu Super . Pozdro dla Ciebie i badz na bieżąco.

~Maniek | 2007-07-26 22:51

Pięknie to wygląda, brawo i wcale nie muli :P

~1938 | 2007-07-26 23:30

Szafa Graficzna Wypasik a mi tam wogóle nie muli to chyba zależy od neta kto jakiego ma !! Paweł podaj twoje GG chce pomóc przy prowadzeniu tej stronki !!

~luk | 2007-07-26 23:34

ja tez chce pomoc :)

~ZMIANY | 2007-07-27 00:20

Mysle ze powinno byc edytowane niektore rzeczy w spiewniku (spiewamy SIARA KUR**) i w historii kibicow (pisze ze OBECNIE najwieksza kosa to mielec i kszoki) wiec chyba trochu trzeba poedytowac noi lepsze fotki z barazy by sie przydaly i jakis download...AVE STALOWKA

~aaa | 2007-07-27 00:53

no :) fajnie stronka wygląda :)

~dfsagfsh | 2007-07-27 09:27

pawel wes cos zrob bo komentarze itp otwieraja sie tylko na nowszych programach do internetu..

~O stronie | 2007-07-27 09:28

krótko mówiąc brawo brawo brawo bardzo ladna strona:)

~asdasd | 2007-07-27 09:33

na zwykles przegladarce nie bedziesz mogł nic robic, musiałem sogac OPERE

~hehe | 2007-07-27 09:36

Warta Poznań - Stal Stalowa Wola, godz. 17:00, sędzia: Tomasz Cwalina (Gdańsk).

~Pawel | 2007-07-27 09:58

\"na zwykles przegladarce nie bedziesz mogł nic robic, musiałem sogac OPERE\" - o co ci chodzi ?

Bo strona dziala pod wszystkimi przegladarkami.

~asdasd | 2007-07-27 10:03

do Paweł

bo mi np nie chodził pod przegladarka Widnowsa

~asdasd | 2007-07-27 10:15

do Paweł

zrob jescze zeby dac komentarzr trzeba sie zalogowac i rejestracja powinna byc na jednego maila

Jesli da sie to zrobic

~Stachu | 2007-07-27 11:24

Może macie zawirusowane kompy i wam nie wchodzi, kiedyś miałem taki problem ale teraz jest ok.

~double | 2007-07-27 11:46

Witam
Bylem na wczorajszym treningu Stalówki i chciałbym spytać po co na krzeselkach wzniesiono jakby to nazwać taki masz ? czyżby miejsce na zegar ?

~aaaaaaaaaa | 2007-07-27 11:47

na tym bedzie chyba zainstalowana kamera

~double | 2007-07-27 12:00

nie sadze zeby tam mialabyc kamera bo to przypomina miejsce na zegar lub billboard (prostokatne i sporych rozmiarow).....

~asdasd | 2007-07-27 12:11

jaka reklama bedzie :}

~double | 2007-07-27 12:22

No możliwe ze to będzie reklama ale w takim miejscu reklama hmmm jestem sklonny stwierdzić ze może to być miejsce na nowy zegar :D

~Stachu | 2007-07-27 12:24

Nowy zegar bardzo by się przydał, bo to co ostatnio nim było było raczej śmiech warte.

~double | 2007-07-27 12:26

No tez jestem tego zdania ..... i moim zdaniem to miejsce w którym powstał ten \"maszt\" jest wręcz idealne na umieszczenie zegara

~j23 | 2007-07-27 12:49

Potwierdzam , to miejsce na nowy zegar, jego koszt to okolo 50 tys. zl, bedzie to zegar cyfrowy, bedzie mogl wyswietlac podstawowe grafiki, jak np. logo klubu, migajacy napis gol, minute gry, i nazwiska, np. zawodnika, ktory strzelil bramke. I takie rozne duperele, osobiscie uwazam , ze inwestycja nie do konca potrzebna, wrecz nie bedzie pasowala do naszego \"stadionu\". Koszt z tego co wiem, pokrywa MOSIR, albo miasto.

~zzzz | 2007-07-27 12:59

kmam pytanie odnosnie do newsa o tym wyjezdzie do poznania.........czy pod tym newsem o wyjezdzie do poznania mozna przeczytac komentarze bo nigdzie nie widze napisau:komentarze...dziekuje ze odp

~double | 2007-07-27 13:01

No to nie powiem zapowiada sie ładnie ale czy to potrzebne zegar aż za tyle pieniędzy ? 50 tys. na ziemi nie leży można by kupić zegar za polowe jak nie mniej (nie znam sie zbytnio na tym ale myślę ze da za tyle kupić) bez zbędnych bajerów itp a resztę pieniędzy przeznaczyć na coś innego bądź na transfery (czemu nie miał by na to dać mosir lub miasto ? ) czyli będziemy mieć ładny zegar a gdzie stadion ? wiem ze to nie te same koszty ale po co wpływać na głęboka wodę z takim zegarem a nie kupić tańszego .... są plusy i minusy tej inwestycji ale to inwestycja przyszłościowa wiec moim zdaniem w pełni uzasadniona ....

~asdasd | 2007-07-27 13:05

ale jakby z tej strony był by zagar to słonce bedzie cigle raziło na ten zegar, chyba ze bedzie taki specjalny to nie bedzie raził :}

~stal | 2007-07-27 13:43

stronka jest fajna wyjebana pozdrawiam kibicow stalowki do boju stal

~Mariusz | 2007-07-27 14:22

Poszukuję kontaktu do osób które nagrały Hymn Stalówki oraz BZC1938 chciałbym aby te osoby zaśpiewały na prezentacji drużyny piłkarzy 1 sierpnia .Bardzo prosze o jakiś kontakt.

~... | 2007-07-27 14:37

ja wiem tyle ze 1 na 100% mieszka na Porebach

~Adam | 2007-07-27 14:47

Jkai kurwa zegar tam bedzie reklama a nei zegar nei wiem kto wam tak naopowiadał ze to miejsce na zegar;/

~IRL | 2007-07-27 15:18

jak coś niech ktoś nagram filmik z prezentacji :)

~Wilk | 2007-07-27 15:27

Tam Jest Reklama a nie zaden zegar. Reklama MATHIASA ;p. To tyle w tym temacie, info pewne widzialem jak zakaladali reklame. Pozdro

~rzeszowiak | 2007-07-27 15:34

strona Hetmana podala dzisiaj ze nakoluma podpisal kontrakt ze stalowka, dla odmiany jego manager niby podpisal jakas umowe z hetmanem, ktos cos wie

~777 | 2007-07-27 16:04

nic z tego nie wyjdzie.Nie będzie Nakoulmy ,ani Kelechiego.pojutrze mecz,a Ci nasi działacze paralitycy nie umieja załatwić konkretów.Jak dostaną w dupę w Warcie,to się może obudzą i przyspieszą te sprawy odnośnie gry u Nas tych czarnoskórych kopaczy.

~stal | 2007-07-27 16:08

Nakoulma jest dalej piłkarzem hetmana,oni Go za cholerę nie puszczą ,a na tego Kelechi chyba nie ma kasy.Odszedł Detlaff,ciekawe kto będzie grał w Poznaniu.Amiałl być tak pięknie,a wyszło jak zawsze.Przez nieudolnych działaczy nie mamy ani sponsora,ani poważnych transferów.

~..,..,m. | 2007-07-27 16:12

a co z tym marszem pod urzad miasta kiedy bedzie?? czy w ogole bedzie??

~Download | 2007-07-27 16:26

Dlaczego nic nie mozna sciaganac z dzialu download , i czy beda zdjecia stadionuu ?

~Download | 2007-07-27 16:26

Dlaczego nic nie mozna sciaganac z dzialu download , i czy beda zdjecia stadionuu ?

~cycu | 2007-07-27 16:34

Wy juz jak zawsze wiecie czy to przez działaczy nie bedzie tych dwóch piłkarzy i sponsora czy nie przez działaczy... Zawsze wiecie wszystko i o wszystkim a jak przychodzi co do czego to rzeczywistosc jest zupełnie inna i nie ma nic wspolnego z tym co jest tutaj wypisywane(vide sprawa zegara i rzekomego odpuszczania barazy przez mietka i starszych zawodników:P) Ludzie ogarnijcie sie nie piszcie farmazonów bo to przypał.
Proponuje by w nowej wersji strony komentarze znikneły a dyskusja zostałą przeniesiona na forum, które trzeba uwaznie moderowac i lekko pozmieniac bo obecnie jakie ono jest kazdy widzi, niektore działy nie ogladały moderatorów od dobrych paru miesiacy ;)

~ZKS | 2007-07-27 18:09

Sprawa Nakoulmy
Prejuce Nakoulma podpisał kontrakt ze Stalą Stalowa Wola, ale naszym zdaniem wcale nie jest pewne, że w tej drużynie będzie występował.

Zarząd KS \"Hetman\" Zamość uzgodnił bowiem wcześniej z menadżerem Nakoulmy, że piłkarz pozostanie w \"Hetmanie\". Fakt ten potwierdza stosowna umowa, która została spisana i parafowana przez członków Zarządu KS \"Hetman\" Zamość oraz menadżera Nakoulmy.

Sprawa powinna wyjaśnić się w ciągu kilku nadchodzących dni.



Naszych wiernych kibiców prosimy o cierpliwość i ważenie słów w komentarzach, zapewniając przy tym, że bez względu na rozstrzygnięcie sprawy Nakoulmy - \"Hetman\" na pewno rozpocznie III - ligowe rozgrywki z odpowiednio mocnym atakiem.

Odnośnie pytań o przynależność Kiemy Sergesa, informujemy, że piłkarz związał się z naszym klubem 2- letnim kontraktem.

Źródło: » LINK

/ po huju ani tego ani keelechiego bedziemy mieli gesla i ciekawe co ten gwiazdorek pokarze;] taka prawda...

~Kamil | 2007-07-27 18:11

co do forum. juz nie chce mi sie czyscic co godzine ze spamu hp i administracji. co chwile jacys nowi zakladaja konta. prawdopodobnie trzeba bedzie zrobic nowe forum.

~Daro | 2007-07-27 20:16

Strona zajebista :) Teraz tylko trzeba pilnować żeby była aktualizowana :) i bedzie git :)

~sklad | 2007-07-27 20:48

Sklad wg mnie na 1 mecz:

Wietecha
Maciorowski Wieprzec Ożóg Ławecki
Iwanicki Uwakwe Trela(Krawiec) Kęska
Gęśla Stręciwilk(Nokoulma ??)

Pałkus i Lebioda pauzuja za kartki

Skrzydła zajebiste, szkoda ze nie ma Dettlaffa wtedy Kęska mógłby zagrać w ataku.

~sf | 2007-07-27 20:53

» LINK

» LINK

» LINK

Wiadomo, gdy nie chce się otworzyć to usunać z adresu %20 i będzie działać.

Są to zdjęcia nowego zegaru na stadionie :)

A tak serio, to w tym miejscu zegar byłby bez sensu, ponieważ jeśli na stadionie jest tylko jeden zegar to powinien być umieszczony w miejscu, w którym będzie dobrze widoczny z jaknajwiększej ilości miejsca, więc na owalnym stadionie to musi być na łuku czyli tam gdzie jest/był obecny zegar.

~aaa | 2007-07-27 21:14

na tym zdjęciu matthiasa jest Ożóg ? :o

~Stachu | 2007-07-27 21:22

Oj Mietek, Mietek:))

~sf | 2007-07-27 21:30

Tak na tej reklamie jest Ożóg. Grał w swojej karierze w I lidze, strzelał bramki min. Legii, więc czemu miałby nie zagrać w takiej Iszej lidze :)

Swoją drogą ciekawe ile Matthias dał kasy klubowi za tą reklame. Może Matthias tak zaczyna a skończy z logiem na koszulkach, bo jest to całkiem dobrze prosperująca firma. I podobno, nie wiem, ale podobno ma niezłe przychody i zysk netto. a Mogłaby się wypromować na dalszych rynkach, niż STW, czy Sandomierz.

~CCC | 2007-07-27 22:03

~Film | 2007-07-27 22:47

~rydz | 2007-07-28 01:57

ta banasik na pewno wyłoży kase na to żeby na koszulkach było logo \"mathias\"
Klub w tej chwili jest w takiej desperacji że ta reklama kosztowała matiasa z 2000 tyisące......
jak nie za darmo

~heh | 2007-07-28 09:48

Już sie nie mozna doczekac :D:D. Jestem ciekawy jak sie zaprezentuje Stalówka w nowym sezonie :)

~STW | 2007-07-28 09:50

Temat zegara chyba i tak w najbliższym czasie raczej powróci...Ostatnio byłem w klubie akurat trafiłem na rozmowę Duszyńskiego z jakimś gościem co pracuje na MOSiRze na temat zegara. I na pewno mówili o kwocie ponad 50 tys. Więc pewnie coś jest na rzeczy. Pozdro Stalówka !

~ehh | 2007-07-28 10:06

wiadomo juz w jakich strojach zagra Stalówka w tym sezonie ?

~.. | 2007-07-28 10:23

a mi sie wydaje ze w tym sezonie przydalo by sie gniazdo na sektorze dla prowadzacego doping bo jak bylo na meczu ze slaskiem to chyba kazdy pamieta

~LEOLEOLEOLE | 2007-07-28 10:54

Nie tylko ze Śląskiem ale np: KSZO. Stał troszeczkę po lewej i prawa strona nie wiedziała co śpiewać dopiero skumała jak prawa śpiewała juz z 10 sek. Pozdrawiam

~Stalovy | 2007-07-28 11:39

W dzisiejszym Echu Dnia jest plakat Stalówki jak ktoś chce .

~abc | 2007-07-28 12:00

PZPN zajmie się zeznaniami Jarosiewicza
Działacze Polonii Warszawa są zszokowani słowami byłego piłkarza klubu Łukasza Jarosiewicza, który ujawnił w \"Dzienniku\", że Polonia kupowała i sprzedawała mecze. Z kolei Michał Tomczak, przewodniczący Wydziału Dyscypliny PZPN zapowiada, że sprawa będzie miała ciąg dalszy.
\"Mecze, o których mówi piłkarz, a które rozegrano po 2003 roku to sprawa od razu dla prokuratury\" - mówi Tomczak. W rozmowie z \"Dziennikiem\" były piłkarz Polonii Warszawa przedstawił listę ustawionych meczów, w okresie od maja 2003 roku do czerwca 2005 roku. Opowiedział nam o sytuacjach, kiedy działacze odmawiali piłkarzom wypłat premii, bo te szły na kupione mecze.

~abc | 2007-07-28 12:00

\"Pytanie tylko, czy zawodnik nie wyprze się swoich słów?\" - zastanawia się Tomczak. \"Wielokrotnie bywało tak, że zawodnik najpierw chciał zabłysnąć i naopowiadał wkoło ile to on wie, a jak dochodziło do konkretnych zeznań, to niczego nie pamiętał\" - dodaje przewodniczący Wydziału Dyscypliny.
\"To wszystko jest bzdura. Łukasz ma żal do Polonii. Znałem go najlepiej, on miał problemy z używkami i alkoholem. A teraz chciał zaistnieć w prasie\" - uważa Jacek Kosmalski. Jako dowód pokazuje sms od Jarosiewicza, w którym napastnik Polonii grozi, że \"rozwali ten pier... klub\". Jarosiewicz był załamany i rozczarowany przebiegiem swojej kariery, kontuzją i stosunkiem władz Polonii do niego. W tym stanie ducha na pewno jego motywacją była także chęć odegrania się na tych, na których się zawiódł. Ale to nie oznacza, że zmyśla.
\"Na pewno nie zlekceważymy tej sprawy. Kwestię wiarygodności piłkarza też zbadamy, ale na razie nie mam żadnego powodu, żeby mu nie wierzyć\" - mówi Tomczak. O potencjalnych konsekwencjach nie ma mowy, aż do czasu wyjaśnienia sprawy przez prokuraturę.

~Kamil | 2007-07-28 12:23

co do zegara. obecnie sa plany. niestety zeby nowy zegar powstal potrzeba pozwolenie na budowe. koszt wyniesie ok 30 tys. na pewno na ta runde nie bedzie po trzeba na to ponad 3 miesiace. wiec mysle ze na runde wiosenna zegra juz bedzie.

~koloture | 2007-07-28 12:44

Witam

Chciałem zauważyc że zaczyna się wreście coś dziac w Stalówce w kierunku sponsoringu piłki w Stalowej Woli....
Wystarczy zobaczy nową reklamę na stadionie.
Pierwszy jest MATTIAS i wielka chwała za to ...
Teraz kolejny ruch ze strony firm i przedsiębiorców ze Stalowej Woli i okolic...

PRZEDSIęBIORCY I FIRMY MIEJSCA NA REKLAMę NA STADIONIE NAPEWNO WYSTARCZY DLA WSZYSTKICH.....

POZDROO...... I DO ZOBACZENIA NA MECZACH STALóWKI

~Pejo | 2007-07-28 12:49

Zagłębie Sosnowiec kupowało mecze.
\\\"8 punktów karnych i grzywna to za mało\\\"
- Kara, jakiej chcieli się poddać działacze z Sosnowca nie była adekwatna do winy. Porozumienie nie zostało osiągnięte, ale negocjacje będą pewnie trwały. Te siedem dodatkowych dni to szansa dla członków WD na bardziej szczegółowe zapoznanie się z zarzutami, jakie prokuratura stawia Zagłębiu- stwierdził rzecznik PZPN.
Przebieg posiedzenia nie jest do końca jasny, ale \\\"Dziennikowi Zachodniemu\\\" udało się dowiedzieć, że sosnowiczanie byli skłonni dobrowolnie poddać się karze, pod warunkiem, że nie będzie ona obejmowała degradacji. Proponowali wysoką karę finansową i ujemne punkty, których ilość miała być proporcjonalna do kary finansowej, im byłaby wyższa tym mniej \\\"oczek\\\" straciłoby Zagłębie na starcie rozgrywek.
- Propozycja brzmiała: osiem punktów karnych w najbliższym sezonie, 70.000 złotych grzywny oraz pozbawienie licencji na udział w rozgrywkach ekstraklasy w zawieszeniu na trzy lata. Odwieszenie tej kary nastąpiłoby w przypadku udowodnienia korupcji w nadchodzących rozgrywkach, ale nie dotyczyłoby też ewentualnych niewykrytych dotychczas dodatkowych przypadków z poprzednich lat - ujawnił nasz informator.

~Pejo | 2007-07-28 12:54

Tak się handlowało meczami w Sosnowcu
- Proceder korupcyjny w Zagłębiu wyglądał tak: o sprzedaży lub kupnie meczu decydowali najważniejsi zawodnicy w porozumieniu z trenerem i jego asystentem. Najpierw ustawiali mecz, a dopiero potem szli do innych, niewtajemniczonych wcześniej piłkarzy i potrącali im za to z premii. Ustawiali mecze, by mieć pewność, że zarobią... na zakładach bukmacherskich - mówi mecenas Tomasz Damięcki, który reprezentuje sosnowiecki klub.
Zarzuty wobec Zagłębia dotyczą okresu od sierpnia 2003 do maja 2006 roku. Klubowi postawiono zarzuty w związku z 28 meczami. 19 z nich Zagłębie wygrało, trzy zremisowało i sześć przegrało.
Z naszych informacji wynika, że w korupcyjny proceder było zaangażowanych 13 osób, ale - jak wynika z dokumentów - w tym gronie nie było członków zarządu. - Co więcej, z zeznań osób zamieszanych w korupcję w Zagłębiu wynika, że jeżeli zarząd wiedziałby o ich działalności, natychmiast by zareagował! Przesłuchiwani w zeznaniach stwierdzili, że gdyby zarząd o tym wiedział, toby ich z klubu wyrzucił - mówi Damięcki

~Pejo | 2007-07-28 12:55

Z tych 13 osób prokuratura dysponuje zeznaniami tylko siedmiu. Są to piłkarze: Mariusz U. Marcin L., Łukasz A., Wojciech Małocha, dyrektor klubu Wojciech R., trenerzy Krzysztof Tochel i Michał N. W związku z aferą klub zawiesił już kierownika drużyny Waldemara Włosowicza i piłkarza Daniela Treścińskiego.
Z nieoficjalnych informacji wynika, że drużyny, które miały kupować od Zagłębia mecze, nie są jeszcze wymieniane w gronie zamieszanych w korupcję! - Jeżeli tak jest, to dlaczego WD nie rozpoczyna postępowania dyscyplinarnego wobec tych klubów? - zawiesza głos Damięcki
Orzeczenie w sprawie Zagłębia miało zapaść w czwartek, ale Wydział Dyscypliny przesunął decyzję o tydzień. - Okazało się, że część członków WD nie zdążyła się zapoznać z treścią dokumentów przesłanych przez wrocławską prokuraturę - mówi Damięcki.

~film | 2007-07-28 13:49

~stalowawola | 2007-07-28 14:02

~Film | 2007-07-28 15:01

~2 liga | 2007-07-28 18:07

No i rozpoczął się sezon II ligowy 2007/08.

Obecnie do przerwy:
Odra-Piast 1-0
Podbeskidzie - Śląsk 1-0

~Kibic | 2007-07-28 18:52

» LINK

28 lipca 2007 - Łódź
UKS SMS Łódź 1-4 Widzew Łódź
Marcin Dettlaff 90 - Saša Bogunović 6, 31, Krzysztof Sokalski 43, Mateusz Broź 54 (k)


Szkoda Dettlaffa...

~asdasd | 2007-07-28 19:15

Prezentacja druzyny odbedzie sie 1.08.2007 ( sroda) o godzinie 20.00 na hali Mosir-u... Wstep na ta imprezke bedzie zbierany przy drzwiach i nikt niech nie podaje blednych informacji ze chajsy beda zbierane podczas prezentacji... 2-3 zl to nie sa wcale jakies znaczne pieniedze od ktorych ktos zbiednieje a wszystkie uzbierane pieniedze a troszeczke napewno ich bedzie zostana przeznaczone na oprawy meczowe i dofinansowania do wyjazdow to jest oficjalna i jak najbardziej prawdziwa informacja... kazdy tego dnia niech zabierze ze soba barwy klubowe (szalik, koszulke) Pozdrawiam i do zobaczenia na hali...
BZC

by HTK_BZC

~marcelino | 2007-07-28 19:26

super stronka...

~marcelino | 2007-07-28 19:27

super stronka...

~Stachu | 2007-07-28 19:58

Podbeskidzie-Śląsk 3:0

~stal73 | 2007-07-28 21:39

Kużwa,kibice za dychę ,wszyscy się podniecacie nową stronką,jakby to była najważniejsza rzecz na świecie,internetowi napinacze.Jutro nasza Stal gra mecz z Wartą w Poznaniu,a ja się pytam gdzie jest jakaś wzmianka odnosnie wyjazdu na ten mecz,żadnego newsa,ani informacji,nikt też o tym nie wspomina,tylko ku..a stronka ich interesuje,jaka to piękna ,jaka to ładna,jaka wyjebana w kosmos!Mam rozumieć ,że żaden wyjazd nie jest organizowany,ataki każdy był mocny w gębie i każdy miał jechać,nawet stronka Warty informuje,że zamówiono 100 biletów u nich w klubie.Tylko jakoś na tej wyjebanej w kosmos waszej stronce panuje przenikliwa cisza.Pierwszy wyjazd sezonu a tu taki zonk.Proszę mi napisać ,jeżeli nie ma wyjazdu,to ja jutro rano wraz ze szwagrem startuję swim voyagerm i będę miał jeszcze 7 miejsc wolnych,będzie ktoś chętny to niech da znać na stronce.Nastawiłem się,że pojadę autokarem,dlatego dzisiaj trochę grilujemy,no ale jak nie ma wyjazdu,to rano odpalam potwora i pedałujemy na Poznań.

~take it easy | 2007-07-28 21:50

hehehe spokojnie :) News odnosnie wyjazdu jest juz od kilku dni. Jest w formie widocznej duzej reklamy na sammym srodku nad newsami :). Wiem, ze emocje przed jutrzejszym meczem daja o sobie znac :) Ja tez sie denerwuje i jestem ciekawy jak sie zaprezentuje nasza Stalówka :)

Do poprzednika: proponuje dla rozluznienia zakup kilku browarkow odprezenie sie przy jakiejs zajebistej komedii najlepiej z pannna badz znajomymi :),

~do stal 73 | 2007-07-28 21:51

Prawdziwi kibice Stalówki jadą jutro na Burdze wymoczyc jajka w Łęgu.Wkońcu muszą jakoś odreagować po ciężkim tygodniowym wysiłku,jakim jest stukanie palcami po klawiaturze.Wdupie mają jakiś tam mecz w Poznaniu!!!!!

~heh | 2007-07-28 21:52

Nie doczytalem do konca....zycze milej zabawy na grillu i jutro zbiorka (tak jak to pisze w newsie) o godzinie 6:00 tam gdzie zawsze :)

~zks | 2007-07-28 22:41

Odnośnie wyjazdu ,to powinno być wyskakujące okienko ,tak żeby każdy wiedział na bank.

~cycu | 2007-07-28 23:10

na explorerze nie ma wiadomosci o wyjezdzie. na mozilli owszem wyswietla mi sie info na samej górze stronki ale na explorerze niestety nie, a sporo ludzi posiada jednak explorera.
Paweł jesli mozesz zrob cos z tym

~fan | 2007-07-28 23:59

sciagnij sobie mozille firefox, jest lepsze :))

~Szymen | 2007-07-29 10:05

cycu, na explolerze tez sie wyswietla tylko trzeba niestety bardzo dlugo poczekac zanim sie wyswietli informacja.

~pytanie | 2007-07-29 10:34

Nokoulmabedzie gral w Stalówce czy nie ???

~... | 2007-07-29 13:43

Pelikan Łowicz 0:2 Znicz Pruszków

~luk | 2007-07-29 13:48

KTO WYGRA MECZ ???????

~luk | 2007-07-29 13:49

KTOOOOOOO ????

~aaaaa | 2007-07-29 14:01

warta :)

~stalowiak | 2007-07-29 14:02

jest jakaś relacja w radio?jak ktos wie to prosze o info

~heh | 2007-07-29 14:46

Strasznie mnie ciekawi w jakim skladzie wybiegnie Stalówka na boisko i w jakich strojach :). Byle znowu nie bylo jakis pomaranczowych :/

~Kamil | 2007-07-29 15:06

relacja bedzie na » LINK

a sklad:
wietecha - lawecki, drozd, ozog, maciorowski, iwanicki, krawiec, ukawe, trela, keska, gesla.

~23x3 | 2007-07-29 15:23

wiadomo ilu pojechało?

~......... | 2007-07-29 15:34

Ilu pojechalo tylu pojechalo !

~Złotinio | 2007-07-29 15:44

Kamil! skąd znasz skład Stalówki czy to jest pewne info?mi sie zdaje ze zamiast kęski będzie Nakoulma

~Filip_14 | 2007-07-29 15:45

Ja jem właśnie pyszne naleśniki z jagodami jakie mi moja moma zrobiła dziś i już nie mogę się doczekać kiedy się mecz zacznie . Najbardziej to bym chciał żeby była jakaś zadyma z udziałem kibiców Stali bo ja ludzię sobie potem pooglądac takie filmiki w necie .

~dsfsd | 2007-07-29 15:46

Jezeli wogule nokulma jest haha

~Złotinio | 2007-07-29 15:50

a co nie ma mi sie zdaje ze podpisał kontrakt ze Stalą?

~dsds | 2007-07-29 15:51

No niby podpisal..ale byla przeciez gadka o tym ze z hetmana nie chca go puscic..No aby byl trzymam kciuki

~Kamil | 2007-07-29 16:08

bo mam dobre info. ewentualnie moga byc zawsze jakies korekty w skladzie spowodowane jakimis urazami, ale w takim powinni wyjsc na mecz.

palkus i lebioda - kartki
kusiak i jaro - lekkie urazy

~siwy | 2007-07-29 16:10

Ma ktoś info ilu kibiców Stali pojechało do Poznania ? I czy były jakieś przygody po dordze . Bo wiem że wyjazd był organizowany autokarami .

~lol | 2007-07-29 16:42

18 minut do rozpoczecia meczu :)

~Kamil | 2007-07-29 16:42

Warta Poznań: Norbert Tyrajski - Dariusz Cudny, Maciej Truszczyński, Tomasz Najewski, Przemysław Otuszewski, Tomasz Magdziarz, Tomasz Lewandowski, Alain Mgamayama, Paweł Iwanicki, Krzysztof Piosik, Damian Pawlak

Stal: Tomasz Wietecha - Jakub Ławceki, Marek Drozd, Jaromir Wieprzęć, Jacek Maciorowski, Janusz Iwanicki, Krzysztof Trela, Kamil Gęśla, Sebastian Kęska, Prejuce Nakoulma, Longinus Owakwe

~.. | 2007-07-29 16:46

Ale skaładzik nie ma takiej opcji żeby przegrali :)

~heh | 2007-07-29 16:49

w zadnej formacji nie widze minusow :D Jeszcze Nakoulma gra u Nas :D:D:D:D

~dfg | 2007-07-29 16:49

mozna poprosic linka??? do tego skladu

~Kamil | 2007-07-29 16:51

~koloture | 2007-07-29 16:51

~123 | 2007-07-29 16:51

tylko Drozd mi nie pasuje.ale pomoc Iwan,Kęska,Gęśla i Trela i 2 czarnych w ataku robi wrażenie.oby tylko na wrażeniu sie nie skończyło.mój typ 1-0 dla Nas.

~podrywacz | 2007-07-29 16:51

Tu jest ralacja live : » LINK ;-)

~:) | 2007-07-29 16:53

Stalooooooooooooowka !!

~Kryta | 2007-07-29 17:05

Stroje pomaranczowo czarne:)

~Stachu | 2007-07-29 17:05

Stroje pomarańczowo-Czartne, ja pierdziele

~asdasd | 2007-07-29 17:06

ahh Gesla uderzał ale bramkarz broni

~bedzi dobrze | 2007-07-29 17:06

Tyrajski z trudem obronil strzal Treli !!

~mario | 2007-07-29 17:07

Jednak Nakoulma będzie grał w Stalówce,brawo.Wogóle składzik miodzio na dzisiejszy mecz,żeby tylko nie odpuścili początku meczu,to będzie dobrze.

~zks | 2007-07-29 17:07

huj ze strojami żeby wygrali :)

~zks | 2007-07-29 17:12

huj ze strojami żeby wygrali :)

~boss | 2007-07-29 17:26

jaki wynik?

~spoko | 2007-07-29 17:37

Stalówka cisnie !!!! Juz kilka dogodnych sytuacji

~FBI | 2007-07-29 17:39

Bajeczny interes brata premiera
Czterokrotne przebicie? Czemu nie. Każdy by chciał. Niestety, nie każdemu jest dane, ale wybranym tak. Na przykład bratu b. premiera Kazimierza Marcinkiewicza Arkadiuszowi. Ten Arkadiusz to ma łeb... Jest radnym PiS w Gorzowie Wlkp. i znanym tam biznesmenem. Czego się nie dotknie, w złoto się zamienia. Dotyka się na ogół nieruchomości. W lokalnych mediach gaśnie właśnie sensacja związana z kinem Kopernik. Arkadiusz kupił je za 850 tys., a sprzedał parę tygodni temu za 3.900.000 zł!
Kino jak kino – budynek z lat 70., to wiadomo, że dziś on jest niespecjalnie piękny. On jednak nie musiał być piękny, on musiał być coś wart. Ale czy akurat tyle? No i czy tylko pan Arkadiusz dostrzegł w tym budynku żyłę złota?
Kino Kopernik należało do spółki, która podlegała Wielkopolskiemu Urzędowi Marszałkowskiemu. Spółka upadła, kino dostało się w ręce syndyka, czyli kogoś, kto ma na tym zrobić jak najlepszy interes dla skarbu państwa. Nie wiedzieć czemu, syndyk (a właściwie syndyczka) uznał, że najlepiej będzie, jeśli właśnie z Arkadiuszem Marcinkiewiczem podpisze umowę dzierżawy z prawem pierwokupu.
Skąd wiedziała, że jak da takie prawo panu Marcinkiewiczowi, to zarobi na kinie najwięcej? Wyceniła budynek i działkę o powierzchni 7,5 tys. mkw. na 837 tys. zł. Kupnem tego terenu zainteresowane było miasto, które planowało zburzyć Kopernika i zrobić w tym miejscu bulwar łączący ul. Warszawską z przyszłym Centrum Edukacji Artystycznej. Gotowe było zapłacić więcej, lub zaproponować syndykowi w zamian bardziej atrakcyjną działkę komunalną.

~Stachu | 2007-07-29 18:11

Czemu tak muli ta strone?

~d3d3 | 2007-07-29 18:11

STALÓWKA GRAC ! MUSIS BYC ZWYCIENSTWO

~stalowiec | 2007-07-29 18:17

52\' Wciąż czekamy na pierwszą w tym sezonie bramkę naszych piłkarzy. Rajd Sebastian Kęski, który strzela z linii pola karnego. Niestety nad bramką.

51\' Po rzucie wolnym w wykonaniu Krzysztofa Treli myli się z pola karnego Janusz Iwanicki


Rozpoczęła się druga połowa. W obu zespołach doszło do zmian. W Stali Uwakwe zastąpił Mieczysław Ożóg, a w Warcie Dariusza Cudnego - Paweł Ignasińcki


Właśnie zakończyła się pierwsza połowa. Na tablicy wyników wciąż bezbramkowy remis. Na stadion dotarli kibice Stali. Witamy ich serdecznie.

45\' Szarża Janusza Iwanickiego, po strzale którego Tyrajski przenosi piłkę nad poprzeczką

43\' Żółta kartka dla Longnusa Uwakwe

37\' Z rzutu wolnego groźnie ponownie uderza Nakoulma. Bramkarz gospodarzy wybija jednak piłkę na róg

36\' Prejuce Nakoulma z pola karnego trafia w poprzeczkę po podaniu Sebastiana Kęski

26\' Żółta kartka dla Krzysztofa Treli

25 \' Janusz Iwanicki próbował zaskoczyć Tyrajskiego bezpośrednio z rzutu rożnego, ale bramkarz gospodarzy wybił piłkę na róg

20\' Marek Drozd główkuje z pola karnego, minimalnie obok bramki

15\' Żołta kartka dla Krzysztofa Piosika

6\' Tomasz Magdziarz z rzutu wolnego strzelił z 20 metrów nad bramką

1\' Strzał z rzutu wolnego Krzysztofa Treli, sprzed pola karnego, broni Norbert Tyrajski

~Stachu | 2007-07-29 18:19

Kurwa!. Ile trzeba zmarnować sytuacji, aby bramkje strzelić??!!

~123 | 2007-07-29 18:21

i o to chodzi!maja sytuacje.szkoda ze nie wykorzystuja ale to dopiero początek.niech sie zgraja.cos ten Uwakwe chyba słabo jak Go Mietek zastapił.tak trzymać chlopaki!

~super | 2007-07-29 18:21

gramy w 10..:(

~mario | 2007-07-29 18:21

Strasznie ciśniemy,Warta nie istnieje,ale co z tego,skoro nie ma dla nas żadnej brameczki.Mam nadzieję,że wciśniemy choć jedną.

~nj | 2007-07-29 18:22

59 czerwona kartka Za dyskusje z sędzią Trela otrzymał drugą żółtą kartkę i musiał opuścić plac gry.

~Stachu | 2007-07-29 18:22

Gramy w 10!! Trela czerwień!!

~super | 2007-07-29 18:27

zaraz za te pieprzone decyzje w 9 bedziemy grac

~super | 2007-07-29 18:29

zaraz za te pieprzone decyzje w 9 bedziemy grac

~super | 2007-07-29 18:31

zaraz za te pieprzone decyzje w 9 bedziemy grac

~super | 2007-07-29 18:31

zaraz za te pieprzone decyzje w 9 bedziemy grac

~Ośka | 2007-07-29 18:39

Stalówka narazie 1-0 do przoduuuuu Wieprzęć z główki !!!!!!!!! OLEEEEEEEEEEEEE

~ja... | 2007-07-29 18:39

Ehh ten Gęśla sam na sam i nie strzelil :/ Kur.....ja mam dosc tej jego nieskutecznosci

~Stalowiec | 2007-07-29 18:39

Mimo ze gramy w dziesiątke Stalówka toczy wyrównany bój, 65 min Nakoulma znow groźnie uderza na bramke warty ale Tyrajski ponownie wykazal sie swietnym refleksem...STALOWKA STALOWKA

~dfssdf | 2007-07-29 18:40

GOOOOOOOOOOOOOL

~Kryta | 2007-07-29 18:40

1 dla nas

~Stachu | 2007-07-29 18:40

goolllll Jarek gooll!!!!

~promyk | 2007-07-29 18:40

radio merkury poznan RELACJA !!!!!!!!!!!!!!!!

~chinaa | 2007-07-29 18:40

stalowka 1-o!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~gol | 2007-07-29 18:42

GOL !!!!!!!!!!!!!!!!! GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL LLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ ZZZZZZZZZZZZZOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO OO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~asdasd | 2007-07-29 18:42

1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!1:0 STALOWKA !!!!!!!!!!!!!!!!

~elo | 2007-07-29 18:43

1-0 dla Stalowki ;]

~ok | 2007-07-29 18:45

goooooooooollllll kurwa gol jjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeee jjaaaaaaarek

~biskup | 2007-07-29 18:47

Gooooooollllll kurwa goooooooolllllllllllllllllllll !!!!
Zaraz po meczu rozdaję pod sklepem żabka na przeciwko hali targowej solidne kopniaki w dupe !!!
Jak ktoś jest chętny na kopa w dupe to zapraszam ... Za kilka minut koniec meczu więc już ubieram nowe Pumy i zapraszam na solidne kopniaki w myśl zasady : Jak cię swędzi dupa to idz do biskupa.........heheheheeheh narazie internetowe pierdoły

~Stachu | 2007-07-29 18:50

Nakoulma to bardzo dobry zawodnik!

~stalowiec | 2007-07-29 18:50

Wieprzec 1:0 dla Stalowki!!!!!!!!!!Gesla nie wykorzystal sytuacji sam na sam!!!!!!!!!!!!STALOWKA STALOWKA!!!!!!!!!!!

~stachu | 2007-07-29 18:54

1:1 kurwa no

~stalowiec | 2007-07-29 18:55

1:1 niestety w 90 na strzelili :(((

~d32d2 | 2007-07-29 18:55

1:1 :|

~lol | 2007-07-29 18:56

remis ;///////////

~Kryta | 2007-07-29 18:57

Dali z seibie wszystko pierwsza kolejka zobaczymy dalej ale mysle ze z tego Nokoluma bedzie pozytek

~S777 | 2007-07-29 19:55

Bardzo szkoda tej bramki straconej w końcówce,2 pkt. uciekły Nam z przed nosa,no ale grali 35 min w 10 ,także już byli napewno nieżle zajechani.bo mecz toczył się w szalenie szybkim tempie.Chyba najlepszy mecz Stali na wyjeżdzie w 2 lidze,sytuacji było od cholery ,no ale sam Gęśla zrypał ze 3 setki,marnuje On sytuacje okropnie.Gdyby miał lepszy celownik ,byłoby ze 3-0.Kęska i Nakoulma zajebiści zawodnicy,przez ich styl gry Stalówka zaczęła grać do przodu.Trela nieodpowiedzialny,mając juz kartkę wdał się w dyskusję z sędzią,no ale mecvz też na plus.Czuje ,że będzie dobrze,grają nieżle,tylko ta skuteczność.

~staruszek | 2007-07-29 19:56

Z Podbeskidziem wygramy,czuję to w kościach.

~Trol | 2007-07-29 20:01

z podbeskidziem musi być zwycięstwo!!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 3 702 razy
STAL - Arka Gdynia (0:1)
2007-09-08
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 18 606 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 24 424 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 25 201 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.18316