Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Remis Stali na inaugurację

Remis Stali na inaugurację

- Liczę na wygraną, ale nie chcę niczego zapeszać - uśmiechał się Albin Mikulski, trener drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola.

To słowa trenera tuż przed spotkaniem na inaugurację nowego sezonu z Wartą w Poznaniu. Po meczu trzasnął ze złości drzwiami od szatni aż huknęło.

Stal to idealny rywal na inaugurację - można było wyczytać w meczowym programie, wydanym przez poznański klub. "Warciarze” byli przekonani, że skoro zespół ze Stalowej Woli ledwo uratował drugoligowy byt w poprzednim sezonie, to będzie łatwy do ogrania przez beniaminka z Poznania. A w Warcie nadeszły lepsze czasy, w klubie nie brakuje sponsorów, w klubowym budynku stoją na honorowym miejscu okazałe puchary z czasów świetności, gdy zespół dwukrotnie zdobywał piłkarskie mistrzostwo Polski, wyeksponowane są też zdjęcia olimpijczyków Warty. Nie brakuje tu również klubowych gadżetów, koszulek czy szalików, które można kupić.

REMIS JAK PORAŻKA

Pewność siebie gospodarzy była jednak zdecydowanie na wyrost i po meczu nie ukrywali szczęścia, że skończyło się dla nich remisem 1:1. Remis był porażką dla "stalowców”, którzy byli zdecydowani lepsi, a w 77 minucie strzelili gola po strzale głową Jaromira Wieprzęcia, mimo iż grali w "dziesiątkę” po czerwonej kartce dla Krzysztofa Treli. Wcześniej naszym też nie brakowało "setek”, ale niestety, to miejscowi wyrównali i to w 90 minucie meczu, po główce Tomasza Lewandowskiego.

- Oczywiście, że pozostał niedosyt - kręcił głową po meczu Jaromir Wieprzęć. - Mieliśmy wielką szansę, by wywieźć trzy punkty z Poznania i świetnie zacząć nowy sezon. W Poznaniu przeważaliśmy, także wtedy, gdy graliśmy w osłabieniu. Nie za bardzo wiedzieliśmy, za co Krzysiek Trela dostał drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę w 60 minucie. Ponoć za symulowanie faulu na nim. Cóż, sędzia Dawid Piasecki sędziował tak, jak potrafi... Ja strzeliłem gola, ale co tu się nad nim rozwodzić, jak nie zapewnił nam zwycięstwa.

PREZES NA BOISKU

Rozczarowania nie krył także trener Albin Mikulski.

- Straciliśmy gola w 90 minucie, bo nasi stoperzy nie upilnowali piłkarza Warty - mówił szkoleniowiec Stali. - Nie powinien pozwolić mu na strzał Marek Drozd. Żal trzech punktów, które powinniśmy zdobyć. Są jednak i pozytywy, bardzo dobrze wypadł pozyskany przez nas przed sezonem Prejuce Nakoulma. Nazywamy go w zespole "Prezesem” i on chyba będzie tym prezesem w naszej drużynie na boisku. Dobrze wypadł też Longinus Uwakwe, zwany z kolei w zespole "Panuccim”, ale zmieniłem go po przerwie na bardziej doświadczonego Mieczysława Ożoga.

Czerwona kartka dla Treli? Wolę się nie wypowiadać na ten temat, w poprzednim sezonie zapłaciłem tysiąc złotych kary za swoje krytyczne wypowiedzi o arbitrach.

Piłkarze Warty uratowali punkt w ostatniej chwili i po meczu wyglądali na zadowolonych. Podkreślali też dobrą grę Stali.

- Nie powinniśmy oceniać stalowowolan na podstawie poprzedniego sezonu -

przyznał Norbert Tyrajski, bramkarz Warty. - Do Stali doszło kilku nowych piłkarzy, ta drużyna pokazała się u nas z dobrej strony i w lidze może "namieszać”.

Komentarze (57)

~Racuch | 2007-07-31 00:36

Wielka szkoda ,mozna bylo wygrac.To sa uroki pilki noznej ,ze nie zawsze lepszy wygrywa.Gramy dalej.Pozdrawiam

~Strona | 2007-07-31 01:05

niewiem jak wam ale mi nie zawsze sie pojawia obrazek gdzie jest ogloszenie , czasami tylko to co pod nim pisze , niewiem co sie dzieje

~kibic | 2007-07-31 01:47

~FOTKI | 2007-07-31 11:29

sa jakies fotki z meczu w poznaniu????????????????

~look | 2007-07-31 11:52

~palka | 2007-07-31 13:05

» LINK

wszystkiego naj dla przemka palkusssa

~DZIADZIA | 2007-07-31 13:42

100 lat PRZEMEK!!

~kimono | 2007-07-31 13:57

gdzie jest oficjalne info o prezentacji bo nigdzie nie znalazłem? Kiedy i gdzie - dajcie link

~MARIUSZ | 2007-07-31 14:23

################################################## ################PREZENTCJA PIŁKARZY KTÓRA MIAŁA SIĘ ODBYĆ 1 SIERPNIA 2007 ROKU O GODZ.20.00 W HALI MOSIR NIE ODBEDZIE SIĘ Z PRZYCZYN NIEZALEŻNYCH ODE MNIE I KLUBU. MARIUSZ
######################################### #########################



PS. nie udało się załatwic pewnych spraw formalnych

~kam | 2007-07-31 14:25

napiszcie kiedy jest prezentacja druzyny o ktorej i czy bedzie jakas zbiorka

~ehh | 2007-07-31 14:32

czyli prezentacji w ogole nie bedzie czy znowu przelozona ????

~kam | 2007-07-31 14:35

zajebiscie pewnie mosir kurwa ma problemy jebany znowu

~Pis...JPII | 2007-07-31 14:36

Znowu próba ustawienia meczu przez sędziego na szczęście nieudana tzn. niesłuszna druga żółta kartka (patrz wypowiedz Albina Mikulksiego).

~stal | 2007-07-31 14:53

Znów pewnie coś duszyński namieszał,tylko on mógł nie wyrazic zgody na to,by odbyła się prezentacja.Cholera,jak on nie nawidzi Nas kibiców ,a przede wszystkim piłkarzy.Proponuje ,by na meczu zaśpiewać coś miłego dla ucha dla p. duszyńskiego.

~nie=smak | 2007-07-31 14:59

czekałem tygodniami na tą prezntacje...
moze dla tego odwaołał bo ostatnio był pogrzeb (jego znajomego) w sobote. Bo sam go widziałem.

Ale watpie zeby z tego powodu robił przykrość Kibia Stalówki :|

~ziel-czar | 2007-07-31 15:00

Jak w końcu będzie z Nakoulmą?Będzie dalej grał u Nas,czy jednak w Hetmanie.Bo ponoć ma podpisany jakiś tam kontrakt z menagerem,który znów ma podpisany kontrakt z Hetmanem.Tatejsi działacze twierdzą,że jak nieprzejdzie do ich zespołu,a dalej będzie grał u Nas,to Go mogą zdyskwalifikować.Szkoda by było jak by nie grał w Stalówce.niezły z niego grajek.

~...... | 2007-07-31 15:05

U Duszyńskiego oczkiem w głowie są koszykarze i to tylko dla nich może być hala udostępniona.Piłkarze u niego to podludzie,że juz nie wspomnę o kibicach i sympatykach piłki nożnej.Po prostu jest złośliwy i tyle.W zimie piłkarze musieli jeżdzic na halę aż do Niska!!!!

~kam | 2007-07-31 15:05

skoro by mial by dalej grac dalej w hetmanie to jakim cudem by zostal dopuszczony do rozgrywek?????????zanik zaczniecie pisac pieroly poyslcie troszke

~Polds23 | 2007-07-31 15:07

jestem ZA zeby mu cos zaspiewac na meczu !

~ziel-czar | 2007-07-31 15:10

Kam pzpn do tego nic nie ma,Nakoulma ma kartę na ręce i nie jest związany kontraktem z klubem Hetman,tylko z jego menagerem,a po drugie Hetman nie rozpoczął jeszcze rozgrywek,więc traktuje to na zasadzie wypożyczenia,a okienko transferowe kończy się 31 sierpnia,także do tego czasu piłkarze mogą zmieniać kluby kiedy chcą ,oczywiście jeśli nie są związani kontraktem.

~felipe | 2007-07-31 15:12

Drozdu sie nie nadaje kurwa on juz pewnie w 90 minucie o piwku myslal niz o kryciu drabik byl taki sam nie zapomne jak w sosnowcu skakal do glowki przy Folcu kurwa jakby do wody skakal kusiak niech wroci albo niech graja 3ka obroncow i tyle bo to rzeznia jest chociaz Kusiak i inni przy stalych fragmentach gry tez lubia sie patrzec jeden na drugiego i zaden dupy nie ruszy 2 takie gole w janikowie dwa na kmicie w tamtym sezonie i mysle ze jeszcze kilka by sie znalazlo cos z tym trzeba zrobic panie trenerze zwlaszcza ze ofensywnie podobno wyglada to calkiem calkiem pozdrawiam

~gerter | 2007-07-31 15:15

Poto Lebioda jest ;>

~Złotinio | 2007-07-31 15:16

A może i dobrze że nie ma tej prezentacji w sobotę mecz raczej każdy zna skład Stalówki(chyba najlepszy od 5 lat). A swoja drogą ten pan Duszyński to kawał skurwysyna, co pewnie kasę chciał albo coś leszcz jebany. to tyle będzie mojej wypowiedzi.:)

~kam | 2007-07-31 15:18

ziel-czar moze i masz raczje po czesci ale nie wierze zeby hetman sobie tak nagle przypomnial o nim .......chyba ze tam chuja gral a w stali sie przebudzil i gra swoje..........pewnie sie dogadaj i zostanie na zasadzie wypozyczenia

~s.w | 2007-07-31 15:18

Drozdu rzeczywiście jest za drewniany,nie nadaje się do tego składu.Jest najsłabszym ogniwem,musi odejść-na ławę.Powinien grać Mieciu na stoperze,tak jak w meczu ze Stróżami.Przecież grał zajebiście młodzieżowo,no nie?!

~taa | 2007-07-31 15:20

Tak gral zaje.... tylko ze ..Drozda trzyma Kwiecinski..a jego zawodnik musi grac...Wiec sam wiesz..A mietek jest super jako stoper wiec Zycze mu powodzenia

~777 | 2007-07-31 15:26

Nakoulma w hetmanie grał pierwsze skrzypce,jak poczytacie na ich stronce,to dowiecie się ,że tzw.prezes jest ich ulubieńcem.Hetman ma podpisaną umowę partnerską z Bełchatowem i sądzili ,że ewentualnie tylko tam może pójść grać,a skoro nie przebił się do składu w 1 lidze,to go oczekują w Zamościu.Zdziwieni są natomiast,że gra prezes w Stalówce.

~Kamil | 2007-07-31 15:38

skoro gral w meczu to jest zarejstrowany. a jak jest tzn ze doszli do porozumienia z hetmanem

~stalówka | 2007-07-31 15:49

Jak nie żałoba,to teraz problem z halą ,a raczej z Duszyńskim.Chyba tej prezentacji się nie doczekamy,a szkoda bo było by mocne wejście w nowy sezon,a przy okazji by trochę kasiorki uzbierał na oprawy.Atu znów kicha!

~3dd3 | 2007-07-31 16:33

moze cos da sie załątwic jescze? czy to ostatecznie powiedziane NIE ! ?

~Stalowiak | 2007-07-31 16:51

to juz przechodzi ludzkie pojęcie. dlaczego wszystkim w tym miescie przeszkadzają pilkarze ?? bo co bo są bardziej znani niz wszyscy włodaze tego miasta?? a duszynski nie wiem czeo jeszcze jest tym dr Mosiru skoro wykryli mu takie wałki?? pierdole pana prezdenta i tego dusznskiego jego przydupasa. A kotulski tez wiele obiecywał. WSZYSCY POLITYCY TO KRENTACZE zalezy im na stołkach a nie na ludziach i sławie miasta!!
zróbmy sobie swoją preentacje zaprosmy piłkazy pod mdk onie sie zaprezentują my cos pospiewamy a potem pujdziemy do pana Duszynskiego i slęzaka i tez im cos pospiewamy. niech nie myslą ze mogą robic co chcą to dzięki nam mają co do gara wlozyc !! POZDRO DLA WIERNYCH KIBICÓW STALÓWKI!! i do zobaczeniana meczu!! (sie rozpisałem)za błędy przepraszam

~felipe | 2007-07-31 17:04

to prawda ze mecz stalowki w lowiczu jest w tvp3? 8 sierpnia?

~kam | 2007-07-31 17:06

powinismy sie zmobilizowac i pojsc gropka pod urzad miasta a potem pod mosir walczyc o swoje to co sie nam nalerzy nam kibicom moze w czwartek???kto jest za???????????????

~.... | 2007-07-31 17:11

duszynski to stara kurwa duszynski jebany jego trzeba pierdolic duszynski hujem jest

~luk | 2007-07-31 17:34

to juz sa jaja z tym mosirem i nikt niemoze zrobic z tym porzadku

~kibic | 2007-07-31 18:08

No i macie swojego Prezydencika... Dla \"niekumatych\": Duszyński jest podległy jak i uległy we wszelakich sprawach Prezydentowi. Więc można sobie łazić od Urzędu Miasta do MOSiRu a i tak nic to nie zmieni....

~Stachu | 2007-07-31 18:31

Zatrzymano sędziego Marka R. z Piły
W sezonie 2002/2003 sędziował w 2 meczach Stali
Stomil-Stal 2:2
Arka-Stal 1:0

~123 | 2007-07-31 19:32

przed meczem napisalem ze jedynym praktycznie zawodnikiem ktorymi nie pasuje do skladu jest Drozd...no i pokazal na co go stac w 90 minucie.wypad do Cisnej,na relaks w Bieszczady.tam sie robi Stalówka II(Pajak,Telka,Drabik,Szarowski).razem z tym ostatnim tworzyliby piekna pare drewniakow...

~zks stal | 2007-07-31 19:41

Transmisja meczu Pelikan-Stalówka będzie 8 sierpnia o 17.15,to już za tydzień.Mam nadzieję,że w Łowiczu pokażemy się z jak najlepszej strony.Przede wszystkim głośny doping,a nie to co w Poznaniu.

~felipe | 2007-07-31 19:41

dokladnie kurde chlop naprawde sie nie nadaje.Ale mysle ze Albin przed Kwiecinskim nie peka i go po prostu na nastepny mecz nie wstawi i juz wg mnie juz pajak był lepszy

~ktos | 2007-07-31 19:42

a nie wiecie drodzy kibice co z Damianem Sałkiem...?
dzięki za info... :)

~ska | 2007-07-31 19:45

Jak na razie ,to Tadek płaci Mikulskiemu i niestety wymaga.Zdrugiej strony ,to ,że są jakiekolwiek wzmocnieniaw zespole to po części zasługa Tadka.Dorzuca tam jakieś ochłapy na tch nowych grajków.

~jaja | 2007-07-31 20:31

Sebastian Kurowski w Kmicie! Co Stal Odżuci to ktoś zabierze ....

~az | 2007-07-31 20:34

Kurowski strzelił bramkę dla psity.

~kokoko | 2007-07-31 21:28

~kibic kks | 2007-07-31 21:41

Stal to kutasy i pojeby zawsze!!!!!

KOLEJARZ STRÓŻE ZAWSZE PANY !!!!!!!!!!!

~kam | 2007-07-31 21:52

ty jebany wiesniaku z psity wypierdalaj na pstwiska bo krowy ci uciekna i mlikanie sprzedacie i neie bedzie na wyplate dla waaszych grajkow w gomowcach......................................... .....tak a propo chlopaki wiecie co sie dziej z fijarczykiem?????bo ostatnio jechalem taxi i zdawalo mi sie ze to ten zlodziej;/;/;/;

~do kam | 2007-07-31 22:02

To Ty nie wiedziałeś ,że Antek Fujara jeżdzi na taksówce swiom czarnym Passatem.Zawsze nawet w zimie nosi ciemne okulary ,żeby go nikt nie rozpoznał.

~Ed | 2007-07-31 22:04

~yinussi | 2007-07-31 22:18

Ostatnio jeden z byłych zawodników Polonii Warszawa wyznał,że jego była drużyna ustawiła wiele meczy w 1 lidze,a kilka z tych meczy było wydrukowane przez naszego słynnego Antka.Także,jeżeli się to potwierdzi,to Antek będzie miał jeszcze posrane.

~rst | 2007-07-31 22:27

To Fujara ładnie meczy pogonił,kasiory się nachapał,a teraz jeżdzi na taxi,śmieje się i ma wszystko w dupie.Za łapówy chawirę wywalił.

~Kuchcik | 2007-07-31 23:12

Fijarczyk barany byl marionetka.Robil co musial.Byl pionkiem i dlatego pierwszego go polozyli.Juz widze jak wy wszyscy prawi obywatele odmowilibyscie przyjecia duzych pieniedzy dla idei.Skonczie pierdolic obludne pastuchy,kazdy z Was zrobilby to samo...Ja rowniez...

~.. | 2007-07-31 23:16

Wkurwia mnie ten zjebany kraj !
Jak moze miec miejsce sytuacja gdzie sedzia o ktroym mowi cala Polska, ze drukowal mecze nie ma problemow z prawem, zwlaszcza z Urzedem Skrabowym.

Przeciez juz dawno powinni zapukac do niego z US i kazac pokazc kwity na kase ktora wydal na dom, jego wyposazenie, samochody itp.

Powinni mu to zabrac i wypierdolic go na bruk.

Ten kraj jest nienormalny i coraz bardziej mysle zeby stad wyjebac i nigdy nie wroc - bo jak prowadzisz np. dzialalnosci i sie spozniesz ze zlozeniem np. deklaracji VAT to juz masz przynajmniej pare stow kary - a taka dziwka jak fijarczyk nachalapal sie lewej kasy i nikt mu jeszcze nic nie zrobil !!

Co to ma kurwa znaczyc !!!

~2407 | 2007-07-31 23:44

Damian Sałek jest w Angli. szkoda kolesia mial papiery na granie.

~Maly | 2007-08-1 19:42

Nakoluma to swietny zawodnik niedlugo o nim uslyszy I liga... Na zawsze HWK!!

~comparse | 2007-08-1 21:47

Nakoulma to młody chłopak, który ma papiery na grę w pierwszej lidze i nikt w Hetmanie nie powinien myśleć że można go było zatrzymać na siłę. Podobnie będzie ze Stalą.

~hg | 2007-08-22 12:23

STALÓWAK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 8 344 razy
STAL - Pelikan Łowicz (0:0)
2008-03-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 16 242 razy
STAL - GKS Jastrzębie (3:0)
2007-09-30
Ilość zdjęć: 28
Wyświetleń: 30 305 razy
STAL - Korona Kielce (1:3)
2003-10-18
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 39 282 razy
Osób Online: 23 / Czas gen. strony: 0.06795