Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Podbeskidzie - sobota godz. 17.00

STAL - Podbeskidzie - sobota godz. 17.00

Po wyjazdowym meczu z Wartą Poznań w najbliższą sobotę Stalówka rozegra pierwszy mecz tego sezonu na własnym boisku.
Przeciwnikiem Stali będzie drużyna Podbeskidzia Bielsko-Biała, która to w pierwszym meczu tego sezonu wygrała na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 3:0.

Początek meczu - sobota godz.17.00.

Ceny biletów:
- 10 zł
- 8 zł
- 5 zł


Komentarze (39)

~tv | 2007-08-3 09:55

do mariusza i innych

*************************
w 3 kolejce stalowka mierzy sie na wyjezdzie z pelikanem lowicz mecz bedzie transmitowany w telewizji na TVP 3 Ale nie wiem na jakim bo chce sobie ustawic czy na rzeszow czy lublin
prosze was o pomoc i z gory dziekuje

*************************

~hmm | 2007-08-3 10:16

Mecz bedzie prawdopodobnie tylko w TVP Sport ale nie jestem pewien, a jak bedzie tez w TVP 3 to we wszystkich oddziałach, ale na 100% byłby w Rzeszowskim.

Mam pytanie odnosnie strojow. Czy dotarła już nowa seria ?? Czy bedzie trzeba czekac jeszcze ????

~echo dnia | 2007-08-3 10:34

Piłkarzy drugoligowej Stali Stalowa Wola będzie można zobaczyć w telewizji! Telewizyjna regionalna \"Trójka” pokaże wyjazdowe spotkanie \"Stalówki” z Pelikanem w Łowiczu 8 sierpnia.



źródło / Echo Dnia

~;) | 2007-08-3 10:40

do tv : Ustaw sobie TVP 3 Rzeszow. Tam na bank będzie. TVP Lublin jest zmulony. Zdarzało sie ze na Rzeszowie leciał mecz a na Lublinie w tym czasie cos calkiem innego...

~MARIUSZ | 2007-08-3 11:18

do tv. już spieszę z wyjaśnieniami mecz Pelikanem będzie równocześnie na TVP Sport i TVP3 z tego co wiem od TV Rzeszów to też ma w niej być dlatego też Zapraszam do oglądnia , oczywiscie dla tych co nie bedą mogli wrzuce pózniej ... ewentualne bramki .

~Marco | 2007-08-3 11:26

~...m... | 2007-08-3 11:27

nie ogladac meczu w telewizji tylko na wyjazd jechac do łowicza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~sf | 2007-08-3 11:29

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli przygotowuje się również do ogłoszenia przetargu na zegar świetlny. Jeśli wszystkie procedury przebiegną zgodnie z planem to zegar może zostać zamontowany jeszcze pod koniec października. Będzie wyświetlał informacje o wyniku i czasie gry. Ma mieć ponad cztery metry szerokości i dwa i pół metra wysokości.

-Mamy ograniczone pieniądze ale na zakup zegara wybierzemy ofertę, która w przyszłości pozwoli na bezproblemowe zainstalowanie dodatkowego ekranu- dodaje dyrektor Duszyński. - Wówczas będzie można na nim w przerwach meczu pokazywać między innymi reklamy. W tej chwili nie stać nas na wydanie 500 tysięcy złotych na zakup profesjonalnego telebimu ale małymi kroczkami uda się nam zmodernizować
stadion.

źródło: » LINK

~Maniek | 2007-08-3 11:45

Admin zrób coś z tabelą.

~KOLO | 2007-08-3 11:54

Admin a jak w tym sezonie Dziwewczeta maja wstep freee bo nic otym niepisze ???

~TSP | 2007-08-3 11:55

No to 3 punkciki pojechały do Bielska

~F1 | 2007-08-3 12:07

Szukamy 2 osób chętnych na wyjazd na węgry na Kubice! Wyjazd w niedziele z Stalowej rano powrót wieczorem!

~do TSP | 2007-08-3 12:08

Nigdzie nie pojadą, bo zostaną w Stalowej Woli.

~?Karol? | 2007-08-3 13:01

aLe ktoś jebął!!...na wyjazd....wyjazdu nie ma:)

~Do F1 | 2007-08-3 13:09

Pojechalbym z checia a jak z biletami ? no i jaka cena?

~gavo | 2007-08-3 13:15

a pomyślałeś jeden z drugim, że niemożliwym jest aby jednego dnia dojechać na Węgry,obejrzeć wyścig i wrócić do Stalowej?

~dawid | 2007-08-3 13:25

stalówka bedzie grac u siebie w nowych zielonych strojach :D

~do dawid | 2007-08-3 13:30

Skad to info ??? I czy juz z Podbeskidziem zagramy w barwach ??

~F1 | 2007-08-3 13:44

Koszty to: 100 zł paliwo w tym winietki, bilety wstępu narazie co wiem to na niedziele najtańsze 40 Euro. Ale jeszcze sprawdzam bo niektórzy mi mówią że najtańsze 100 Euro. Żarcie najlepiej wziąść z soba bo zaraz chcę wracać do Stalowej w poniedziałek praca!

~F1 | 2007-08-3 13:46

Jazda to 6 godz. wyjazd 3 rano, powrót wyjazd o 17 w stalowej na 12. i co nie da się!

~Kamil | 2007-08-3 13:47

Potwierdzam info o strojach. beda grac prawdopodobnie w zielono - czarnych. tak przynajmniej zapowiedzial trener Mikulski.

na miescie pojawily sie plakaty informujace o meczu zrobione przez klub.

~jokeR | 2007-08-3 13:58

wie ktos, czy dziewczyny dalej wchodza za darmo? 5 zl to nie duzo, ale lepiej wiedziec ;)

~EHH | 2007-08-3 14:02

A fotek z warty ni huhu .... tak samo jak z wyjazdu na Polonie-Podloge Bytom w zeszlym sezonie :/

~romek | 2007-08-3 14:21

kobiety i dzieci do lat 13 wchodzą za darmo.

~awtok | 2007-08-3 14:28

Dzwoniłem do Regio producenta strojów Stalówki od najblizszego meczu beda nowe stroje zielone koszulki z czarnymi wstawkami i czarne spodenki ( na » LINK jest to model toskania ) a wyjazdowe beda biało zielone

~Stanislaw | 2007-08-3 14:41

Myślę, że będzie to dobry mecz. Stal zakupiła bardzo dobrych zawodników, brak im jest jeszcze zgrania, ponieważ rozegrali za mało meczów sparingowych. Nie odbył się mecz sparingowy z Wisłoką Dębica, z Motorem Lublin a gra między sobą nigdy nie zastąpi meczu sparingowego. Bardzo mnie zdenerwowała ta czerwona kartka, którą otrzymał Trela w Poznaniu, gdyby nie to osłabienie trzy punkty pojechałyby do Stalowej Woli. Mamy bardzo dobrego trenera Pana Mikulskiego, myślę, że wyciągnie odpowiednie wnioski z ostatniego meczu i wprowadzi niewielkie korekty w składzie. W każdym następnym meczu powinno być tylko lepiej bo drużyna będzie coraz lepiej zgrana. Liczę na bardzo dobry mecz i zwycięstwo. Życzę powodzenia.

~...m... | 2007-08-3 14:43

wreszcznie bede nowe stroje i ZIELONO-Czarne co to sie stalo

~!!!!!!!! | 2007-08-3 14:59

A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!!

~gul | 2007-08-3 15:27

hej , gdzie się podział antonio felietonis czy cuś [pamiętacie go jeszcze ]........a druga sprawa to ciekawe czy fujarczyk dalej tyle kasy wozi w kole zapasowym.

~hehe | 2007-08-3 15:42

A więc jutro wszyscy przed kompy !!! :)

~boryna | 2007-08-3 17:15

a no wlasnie.bedzie jakas relacja live?

~!!!!!! | 2007-08-3 17:16

A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! A więc jutro wszyscy na meczA więc jutro wszyscy na mecz(młyn) !!!!!! (młyn) !!!!!!

~DO BORYNA | 2007-08-3 17:17

DO BORYNA nie siedz przy komputerze tylko na mecz !!!!

~boryna | 2007-08-3 17:31

niestety ten jeszcze bede sledzil przy kompie ale na nastepnym napewno bede!!! Zielona Wyspa pozdrawia i kciuki trzyma za zwyciestwo.

~Daro | 2007-08-3 17:58

» LINK
Bardzo fajny wywiad z Albinem Mikulskim. Hehehe dobra gra Stalówki, nowe stroje :) Plakaty na mieście, wydaje mi się, że jutro będzie minimum 3,5 tys ludzi :)

~MARIUSZ | 2007-08-3 20:58

#################################Już jutro zapraszam przed meczem Stalówka - Podbeskidzie odbędzie się kilka uroczystosci związanych z poprzednim sezonem m.in. podziękowania dla sponsorów i innych osób zwiążanych z klubem , ale dla Nas kibiców też coś będzie wręczony Puchar dla \"Najwspannialszych kibiców na Podkarpaciu\" jest to nagroda za wpaniałe oprawy meczowe które towrzyszły zarówno u siebie jak i na wyjeżdzie.Także warto wybrac sie jutro na stadion zdecydowanie wczesniej by zobaczyc te miłe akcenty w życiu kibica.Poczatek od godz. 16 PRZYJDZ WCZESNIEJ ! ! !
#################################

~Pis... | 2007-08-4 09:43

totomix stal -podbeskidzie 1p. X 1.9

~Marta | 2007-08-4 19:02

EJ ILE JEST?????

~Marta | 2007-08-4 19:03

EJ ILE JEST?????

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 320 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (0:0)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 23 812 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 24 903 razy
STAL - Podbeskidzie BB (3:1)
2006-07-30
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 8 330 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.03804