Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Po pierwsze punkty u siebie

Po pierwsze punkty u siebie
W ubiegłym sezonie Stal jako beniaminek drugiej ligi w pierwszym swoim meczu spotkała się właśnie z Podbeskidziem i wygrała 3:1. Tamtego meczu Stalowcy nie rozgrywali przed własną publicznością, tylko w Gorzycach, zatem nie wszyscy mogli zobaczyć na co stać drużynę z Bielska. Tym razem będzie jednak inaczej. Spotkanie odbędzie w Stalowej Woli przy ulicy Hutniczej. W pierwszej kolejce Podbeskidzie wysoko pokonało Śląsk Wrocław, a Stal zremisowała z Wartą Poznań. Faworyta spotkania trudno wytypować, należy jednak zaznaczyć, że Stal u siebie nie przegrała już od bardzo dawna. Jaki wynik padnie tym razem? Przekonamy się już w sobotnie popołudnie.

Sobotni mecz to inauguracja sezonu w Stalowej Woli. Wszyscy liczą na pierwsze trzy punkty. Z planowanej prezentacji piłkarzy Stalówki nic nie wyszło, więc aby zobaczyć nowych zawodników, a tych pojawiło się sporo, trzeba będzie udać się na stadion. Podczas ostatniego meczu Stali na trybunach pojawiło się ponad 6000 kibiców, czy tak będzie i tym razem?

Sebastian Kęska, Prejuce Nakoulma, Krzysztof Trela, Longinus Ifeanyi Uwakwe, Krystian Lebioda, Michał Janicki, Aldin Hadzic, Daniel Furtak - to nowi zawodnicy Stali. Od pierwszych minut szansę pokazania się publiczności dostanie pierwszych trzech. W porównaniu z meczem w Poznaniu w wyjściowym składzie powinny zajść dwie zmiany. W obronie w miejsce Marka Drozda pojawi się powracający po kontuzji Marek Kusiak. - Myślę, że doszedł już do zdrowia, wierzę, że sobie poradzi. Jest to bardzo wartościowy zawodnik, który umie grać w piłkę. Jest odpowiedzialny, bardzo liczymy na niego - tak o doświadczonym obrońcy mówi szkoleniowiec drugoligowca z Podkarpacia - Albin Mikulski. W pierwszym spotkaniu sezonu Mikulski nie mógł skorzystać z Przemysława Pałkusa, który pauzował za żółte kartki. W spotkaniu z Podbeskidziem Pałkus na placu gry powinien pojawić się od pierwszych minut.

W tym sezonie Stalówka ma grać piłkę ofensywną, ma stwarzać sytuacje podbramkowe. - Styl gry Stali został zmieniony, wpajam zawodnikom, aby nie wykopywali piłki na oślep, tylko starali się rozegrać, grali szybko, dynamicznie. Musimy stwarzać sobie sytuacje, każdy musi brak za siebie odpowiedzialność, nie bać się pojedynków jeden na jeden w ataku. Trzeba atakować większą ilością graczy, grać pressingiem. Mamy grać taką piłkę nowoczesną - zaznaczył opiekun Stali.

Podbeskidzie przyjedzie do Stalowej Woli po trzy punkty, które pozwolą im zredukować karę za korupcję, jaką nałożył na ten klub Polski Związek Piłki Nożnej. Zespół z Bielska przed sezonem dokonał kilku wzmocnień. Nowymi piłkarzami zostali między innymi napastnik Matus i pomocnik Jarosz. W meczu ze Stalą na pewno nie zagra Krzysztof Chrapek, jeden z lepszych zawodników, który leczy kontuzję mięśni brzucha. Wykluczony jest także występ pomocnika Pawła Żmudzińskiego, który został kontuzjowany podczas spotkania ze Śląskiem Wrocław. Do drużyny powraca Krzysztof Butryn, który w poprzednim spotkaniu pauzował za żółte kartki.

W Podbeskidziu panują bojowe nastroje, Stal chce wywalczyć pierwsze trzy punkty w sezonie, oba zespoły grają ofensywną piłkę, więc zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek.

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała / sob 4.08.2007 godz. 17:00

Przewidywane składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Ławecki, Wieprzęć, Kusiak, Maciorowski, Iwanicki, Trela, Pałkus, Kęska, Gęśla, Nakoulma.

Podbeskidzie Bielsko - Biała: Merda - Cienciała, Szmatiuk, Hirsz, Górkiewicz, Kołodziej, Gorszkow, Jarosz, Sacha, Pater, Matus.

Sędzia: Piotr Wasielewski (Kalisz).

Komentarze (93)

~fan | 2007-08-4 12:22

III liga III liga Stałowka
III liga III liga Stałowka
III liga III liga Stałowka
III liga III liga Stałowka
III liga III liga Stałowka
III liga III liga Stałowka
III liga III liga Stałowka
III liga III liga Stałowka

~zetkaesiak | 2007-08-4 12:32

Wszyscy zapierdal...........y na Hutniczą!!!
Forza zetkaesie!!!!

~ASDASD | 2007-08-4 12:36

CHODZ POGODA NIE DOPSUJE TO NAJWIERNIEJSI KIBICE SIE POKAZA NA HUTNICZEJ !

AVE STALÓWKA !

~!!!!!! | 2007-08-4 12:38

Wszyscy na mecz mi mnie to pierdoli !!! i o nawet 16 trzeba przyjsc !!

~Krzyrztow | 2007-08-4 12:46

Ja ide !!! Wydaje mi sie, że pomimo padającego deszczu duzo ludzi zawita na stadion, gdyz jest to mecz inauguracyjny na naszym Estadio de Hutnicza. Jak przestanie padac to bedzie 3-4 tys ludzi, a jak nie przestanie to ......tez bedzie 3-4 tys ludzi :D

~Złotinio | 2007-08-4 13:12

Ale mamy składzik dzis bedzie ze 5 tys kibiców na stadionie noi pikna gra Stalówki o to sie niemusimy martwić. Kto przyjdzie? nie ma takiego pytania mają wszyscy przyjsć!!!!!!!!!!!!!!!!!napewno nie bedzie to stracony czas zobaczycie!!!

~sdfsd | 2007-08-4 13:18

tylko jak 5000 ludzi..to gdzie 4000 kibicow ci siadzie?? jak bedize deszcz padal..juz to widze jak z parasolami stoja ..^^ no ale aby!!! STAL!!!!!!!

~cycu | 2007-08-4 13:18

taaa... a jak pęknie 2000 dzis to bedzie dobrze.
Chociarz chciałbym sie miło rozczarowac.

~do cyca | 2007-08-4 13:21

Dokladnie... NIe chodzi ze nazlosc..ale glupoty ze 5000 :D zeby 2000 bylo:P

~kibic | 2007-08-4 13:31

Kryta to 1500-2000 ludzi. Zaloze sie ze ludzie beda stali z parasolami. Przynajmniej ja bym wolal byc z parasolem, troszeczke wyzej niz na krytej na dole gdzie zasłania ogrodzenie.

Tak poza tym to obecnie mozna powiedziec ze kropi, ludzie chodza bez parasola, lada chwila przestanie, padac lub beda opady przelotne.

~Szef | 2007-08-4 13:34

Bedzie dobrze jak przyjdzie z 2500 a Stalowka wygra na bank dzisaj!!!
AVE STAL

~lalalalala | 2007-08-4 13:50

bilety sa po 10 , 8 i 5 zeta .. a dziewczyny za free ?!

~bilety | 2007-08-4 13:56

bilety 10,8,5 , Kobiety, dziewczyny i dzieci do lat 13 za darmo

~Marco | 2007-08-4 14:05

Na krzesełka spokojnie można położyć jakąś reklamówkę lub gazetę i już się dobrze siedzi , do tego parasol w dłoń i jedziemy z dopingiem jak na meczu z Kolejarzem :D

~hmm | 2007-08-4 14:07

Zastanawiam sie jak by wygladala fala z parasolami.....bylaby bardziej efektowna :D:D

~s.w | 2007-08-4 15:04

Stalowcy,no to jedziemy z tym Podbeskidziem ze 3-0.

~zks | 2007-08-4 15:07

Stalo do boju marsz,Stalo 3 punkty masz,krzyczymy,wołamy na bramkę czekamy,Stalo do boju marsz!

~zks | 2007-08-4 15:07

Stalo do boju marsz,Stalo 3 punkty masz,krzyczymy,wołamy na bramkę czekamy,Stalo do boju marsz!

~piresnisko | 2007-08-4 15:10

Mam nadzieje ze dzis frekfencja na meczu bedzie bardzo duza bez wzgledu na pogode. STALÓWkA STALÓWKA !!!!!!!!!!!!!!!!!! pozdro dla fanów STALI :D

~Pedtrio | 2007-08-4 15:21

KOCHAM STALÓWKE!!!!!!!!! bez wzgledu na wynik OLE STALO KOCHAM CIE

~zks | 2007-08-4 15:23

No to ja lece na meczyk :) AVE STAL

~cipka | 2007-08-4 15:26

ja chyba nie ide... bo zimno i pada....;/:(

~cipka | 2007-08-4 15:27

ja chyba nie ide... bo zimno i pada....;/:(

~stary | 2007-08-4 15:27

Trener czeka ,My czekamy na zdobycie pierwszej bramy.Już za chwilę,za chwileczkę ,prezes strzeli pod poprzeczkę.

~fred | 2007-08-4 15:29

Jeden gol,drugi gol,trzeci leci,na tablicy 3-0 się świeci,ach co za szał,co za szał ,co za radość- ta drużyna z bielska to słabość!

~misiek | 2007-08-4 15:51

ja tez nie ide 16.45 relacja live na stronie podbeskidzia:)

~resoviak | 2007-08-4 16:58

Stalo jestesmy z Wami!!!!
PO

~asd | 2007-08-4 17:06

no i 0:1 :/

~kibic | 2007-08-4 17:09

Nic sie stalo STALOWKA nic sie nie stalo

pozdro dla kibicow STALOWKI w reichu

~:)) | 2007-08-4 17:11

a ludzie w huj hehe :D pod rekord ;]

~kibic | 2007-08-4 17:15

do wyzej: co masz na mysli? ok.3500 tys..

~asd | 2007-08-4 17:16

Jesli wiara czyni cuda my wierzymy, ze sie uda !!

~kibic | 2007-08-4 17:18

myslisz ze to haslo zadziala

~do kibic | 2007-08-4 17:18

\"W chwili obecnej na trybunach około 800 widzów.\"

~fila | 2007-08-4 17:19

jeden w plecy!!!

~lol | 2007-08-4 17:19

gramy gramy gramy podbeskidzie pokonamy

~STW | 2007-08-4 17:20

A jak idzie gra naszym ?? ;> bo nie ma mnie na meczu a chciał bym wiedziec cz soebi jakos radza ?? :>

~Truten\' | 2007-08-4 17:20

aj chyba jednak Podbeskidzie bedzie lepsiejsze hahahaha

~fila | 2007-08-4 17:22

do stw niestety przegrywamy 1:0

~lol | 2007-08-4 17:25

wg sportowefakty kibicow z podbeskidzia w liczbie 6
to sie wysilili

Pozdro dla kibic z reichu

~STW | 2007-08-4 17:25

do fila

~STW | 2007-08-4 17:26

do fila

~ddddd | 2007-08-4 17:30

dziala wam relacja na sportowe fakty jak tak skopiujcie link i wrzuccie

~zawor | 2007-08-4 17:31

tu jest szybciej wynik... niestety....
» LINK

~asgsdf | 2007-08-4 17:31

2 --------------- o

kurw&

~fila | 2007-08-4 17:31

juz 2 w plecy cos slabo dzis!!

~Maniek | 2007-08-4 17:33

2 - 0 w plecy ;(

~stw | 2007-08-4 17:34

no to sie pokażą przed nasza publicznoscią

~czrny_uk | 2007-08-4 17:34

niestety falstart...ale jesli wiara czyni cuda to wierzymy ze ....STALOWKA! kiedys dalismy im rade strezlic 3 bramki.trzeba wierzyc.bedzie ciezko

~stw | 2007-08-4 17:35

no to sie pokażą przed nasza publicznoscią

~stw | 2007-08-4 17:36

no to sie pokażą przed nasza publicznoscią

~kibic | 2007-08-4 17:37

ile jest naprawde kibicow bo na stronie podbeskidzia pisze ze 800 a na sportowych faktach ze 4000 ??

~asd | 2007-08-4 17:45

Mam nadzieje, ze Albin wstrzasnie druzyna w przerwie .... i Stalowka da rade strzelic kilka goli :-)

~lukasz | 2007-08-4 18:23

w pierwszej polowie slabiutko
praktycznie zadnego strzalu na bramke
a podbeskidzie non stop cos gra i strzela ( ok 10 strzalow - 2 bramki)
bylem na pierwszej polowie i nie wroze zeby cos sie zminilo przy takiej grze:/

~skierki | 2007-08-4 18:43

Bramka wywołała sporo kontrowersji. Sędzia liniowy nie zauważył spalonego. Postawa arbitra Mariusza Trofimca z Kielc pozostawia wiele do życzenia. Sportowefakty
do Wrocławia z nimi
do zobaczenia w Łowiczu

~gutek_tsp | 2007-08-4 18:47

no to żeście pokonali:) Tylko TSP!!! Nowa siła w drugiej lidze!!

~Bielszczanin | 2007-08-4 18:49

Mariusz Sacha i 3:0!!! ;)

~asd | 2007-08-4 18:51

0:3 :(

~.ssw. | 2007-08-4 18:55

co to ma być?

~gutek_tsp | 2007-08-4 18:59

Trójka do zera TSP zegna frajera:):)

~Bielszczanin | 2007-08-4 19:01

No to macie to swoje wspominane wcześniej 3:0 ;)

~kibic | 2007-08-4 19:01

no to się kurwa popisali piłkarzyki pajacyki

~TSP | 2007-08-4 19:01

Oj wieśniaki ze stalowej woli ,chyba wam troche brakuje do Bielska-Białej.

~podbeskidzie | 2007-08-4 19:03

lepiej kupic mecz i zostac w II lidze apotem dostac -6 i dalej kupic i zostac

a frajerzy niech graja--hahahhahahahaah

~podbeskidzie | 2007-08-4 19:14

My dostalismy -6 ale nie gralismy w barazach
hahahahahahah

nie ludzcie sie ---kasa misiu kasa

~pdbeskidzie | 2007-08-4 19:17

patrz spalony- druga bramka

~podbeskidzie | 2007-08-4 19:17

patrz spalony- druga bramka

~podbeskidzie | 2007-08-4 19:17

patrz spalony- druga bramka

~STALÓWKA | 2007-08-4 19:22

3:0 dla Podbeskidzia mówi samo za siebie. Stalówka nic nie grała. Podbeskidzie o klase lepsze od Stali. Pierwsza bramka po błędzie Tomka Wietechy (złe ustawienie w bramce). Druga po ewidentnym spalonym. Trzecia zaś po dobrej akcji Podbeskidzia. Kibiców gości na moje oko ok. 15. Po bramkach i w końcówce meczu coś tam krzyczą. Teraz mecz z Pelikanem i Stalówka musi przywieść z Łowicza 3pkt! Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię... !!

~dampe | 2007-08-4 19:27

W dniu dzisiejszym w \"fantastycznym\" stylu nasza \"stalówka\" rozpoczęła nowy sezon na własnym stadionie. 0:3 to najmniejszy wymiar kary jaki nasi kopacze otrzymali. Sędziowie jak zwykle się nie popisali, ale to już norma. Nikt w Polsce nie lubi \"stalówki\" i na każdym kroku gwiżdżą przeciwko naszym. Ale wracając do meczu. Można go opisać trzema słowami: żenada, żenada, żenada !!! Ani jednego strzału nie oddali nasi pseudo piłkarze na bramkę gości. Obrona nie istniała wogóle. Zawodnicy Stali bali się piłki i oddawali ją bez walki Podbeskidziu. Po meczu w Poznaniu, gdzie Warta nic nie zagrała nasze piłkarze myśleli, że idą na awans. Trochę pokory panie Mikulski i drogie gwiazdeczki. Wywiad pan ładny dał, tylko szkoda, że boisko zweryfikowało jaka jest rzeczywistość.

~el_lo | 2007-08-4 19:27

Do podbeskidzie
Moze kupujecie ale za to chuj wam w dupe
bo kibicowko jestescie i bedziecie DNEM
15 osob od was ----smiech
ze strozy bylo wiecej
do dupy idzie idzie idzie podbeskidzie-kibicowko

~gutek_tsp | 2007-08-4 19:33

A ilu was pajace było w Bielsku na wiosnę? Gdyby Raków nie przyjechał to pewnie nie byłoby nikogo!!!

~el_lo | 2007-08-4 19:35

Do podbeskidzie

Boicie sie skladu BZC (szacunek chlopaki)

~XYZ | 2007-08-4 19:38

Dajesz sie podpuszczac jakiemus prowokatorowi. A co do twojego komentarza odnosnie ilosci, ja tam Stalowki w BB jeszcze nigdy nie widzialem a pare lat juz mam. Zycze szczescia w kolejnych meczach.

~XYZ | 2007-08-4 19:38

Dajesz sie podpuszczac jakiemus prowokatorowi. A co do twojego komentarza odnosnie ilosci, ja tam Stalowki w BB jeszcze nigdy nie widzialem a pare lat juz mam. Zycze szczescia w kolejnych meczach.

~el_lo | 2007-08-4 19:40

do gutek
RAKOW i STALOWKA to jedno
a ile was qrwa bylo u nas cwele kibicowskie
podbeskidze w dupe kazdemu idzie idzie idzie

~... | 2007-08-4 19:46

Nas w BB 2autokary+bus Rakowa w sumie cos ponad 100 dokladnej liczby juz nie pamietam zreszta jak wy smiecie wogole porownywac sie do Stalowki...:)hhee
Wladcy Podkarpacia_Stal Stalowa Wola

~123 | 2007-08-4 19:48

Podbeskidzie grało rewelacyjnie.piekne akcje na pierwszy kontakt,świetne wyjścia do kontr,uporządkowana ogólnie gra...i ta magiczna lewa noga Kołodzieja z wolnego.przy 2 bramce nie było żadnego spalonego.zobaczycie powtóeki w dianie czy w stelli.któryś z obrońców zaspałi za pózno wyszedł z pola.a miała byc tak fajna obrona z Tewinem na środku,Macior ,Lebioda na lewej i na prawej Ławecki który dzisiaj grał słabiej ,prawdopodobnie przez kontuzję.w momencie kiedy Mietek sobie radzi na obronie Krystek mógłby ruszac do przodu po skrzydle.Nakoulma szarpał.tylko co z tego jak nie miał z kim grac.

~el_lo | 2007-08-4 19:52

do gutek
bede wracal z reichu z checia sie z taba ustawie cwelu


STALOWKA
czekam na odpowiedz

~s.w | 2007-08-4 19:52

Ten Uwakwe to jakiś niewypał,gościu wogóle nie umie dobrze zagrac piłki,przy tym skacze jak orangutan jakiś.Brawo ,po huju wzmocnienie

~kibic | 2007-08-4 19:52

Do Podbeskidzia... Śmiać mi sie chce jak czytam wasze wpisy...Jesli jestes taki kibic to dlaczego nie zawitałeś dzis na hutniczej?? A co do internetowych znawców ze stalowej to trzeba było qwa przyjsc na mecz i sobie zobaczyc ile osób było a nie pier.... jakies głupoty i razem z tymi z podbeskidzia sie napinac.

Czy wygrywasz Czy niee Ja i tak Kocham Cię!! W Moim Sercu Jest Stal I Na Dobre i Na Złe

~el_lo | 2007-08-4 19:56

do kibic
mieszkam w reichu i sie nie napin

dumni ze zwyciestwa wierni mimo porazki

~kam | 2007-08-4 20:00

to pieknie mialo byc do przodu a jes do tyłu uwarzam ze jesli wy ten chuj z kiel pokazal spalonego ty bylo by nadal 0-1 i mecz by sie inaczej potoczyl chuj w dupe sedziom

~kam | 2007-08-4 20:00

to pieknie mialo byc do przodu a jes do tyłu uwarzam ze jesli wy ten chuj z kiel pokazal spalonego ty bylo by nadal 0-1 i mecz by sie inaczej potoczyl chuj w dupe sedziom

~do dampe | 2007-08-4 20:02

Zgadzam sie z tobą w 100 % . Panie Mikulski troszkę pokory w udzielanych wywiadach . Atak dzisiaj wogóle nie istniał . Poza \"prezesem\" ,wzmocnienia to całkowity niewypał . Przecież Kęska , Trela i ten Panucci (który jest trzymany przez Mikulskiego w Stalowej już 3 miesiące) . Obym sie mylił .
Tak słabego meczu już dawno nie widziałem na Hutniczej

~ssstttaaalll | 2007-08-4 20:04

Mecz -wielkie DNO!Chodzę na mecze od sez.86/87,czyli od wtedy ,kiedy Stal wywalczyła awans do 1 ligi,i śmiem twierdzić ,że był to najgorszymecz w wykonaniu naszych kopaczy od ponad 20 lat.Owszem,przegrywali wysoko mecze w 1 lidze,ale po pięknej grze,na boisku zostawiali serce i zdrowie.Natomiast dzisiaj po prostu przeszli obok meczu,gra fatalna,kur.. oni nie oddali ani jednego strzału na bramkę,a obrona jest dziurawa jak ser.Kusiak ledwo chodził,już nie mówiąc o grze,wyglądał jakby przed meczem z tydzień robił w kamieniołomach.

~kam | 2007-08-4 20:06

uwarzam ze panuci i prezes grali dobrze i ambitnie palkus za to chuja gral.........co zrobicz wygrywa ten co bramki strzela anie bawi sie wymian pilki we wlasnym polku karnym

~hmm | 2007-08-4 20:15

Najlepsi w zespole - Prezes i Kęska i Maciorowski (Uwakwe ale malo gral
Najbardziej zawiedli - Trela Palkus (Iwanicki tez nic nie gral dzisiaj :/)

~lol | 2007-08-4 20:17

Lol nie umiiecie przegrywac hahah po Huj wbiegaliscie po meczu na siedlanke zeby sobie odreagowac niewypały po sterydach

~ja | 2007-08-4 20:17

III III liga ZKS ale wierze ze sie utrzymaja w II lidze

~heh | 2007-08-4 21:24

Druga bramka zdobyta jak najbardziej prawidlowo w gwoli wyjasnienia niektorych znawcow :)

~heh | 2007-08-4 21:25

Druga bramka zdobyta jak najbardziej prawidlowo w gwoli wyjasnienia niektorych znawcow :)

~heh | 2007-08-4 21:25

Druga bramka zdobyta jak najbardziej prawidlowo w gwoli wyjasnienia niektorych znawcow :)

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zawisza Bydgoszcz (1:2)
2015-09-16
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 30 102 razy
Górnik Łęczna - STAL (0:0)
2009-04-22
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 22 809 razy
Stal Sanok - STAL (1:1)
2005-10-01
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 194 razy
Rozwój Katowice - STAL (2:2)
2017-03-25
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 1 294 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.03177