Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Podbeskidzie lepsze od Stali

Podbeskidzie lepsze od Stali
Mecz w Stalowej Woli rozgrywany był na nasiąkniętym wodą boisku i przy zachmurzonym niebie. Te warunki bardziej sprzyjały gościom. Już w 4. minucie spotkania gracze z Bielska zdobywają bramkę. W niegroźnej sytuacji faulują gracze Stali. Do piłki ustawionej na 30. metrze podchodzi Dariusz Kołodziej i strzałem pokonuje interweniującego Tomasza Wietechę. Podbeskidzie poszło za ciosem i próbowało zdobyć kolejne bramki. W 7. minucie piłkę w środku pola stracił Marek Kusiak, lecz Bielszczanie nie wykorzystali okazji. Chwilę później ponownie Kołodziej próbował zaskoczyć Wietechę, ale bramkarz Stali był tam gdzie być powinien. W 10. minucie świetną akcję Stali przerywają dobrze spisujący się w tym meczu obrońcy przyjezdnych.

W 15. i 16. minucie kolejne groźne akcje zespołu z Bielska - Białej nie przynoszą efektu bramkowego. Stal kompletnie nie radziła sobie z dobrze dysponowanymi tego dni graczami gości. Stal nie potrafiła też skonstruować dogodnej sytuacji. W 18. minucie dobrze dysponowany tego dnia w Stalówce Prejuce Nakoulma z rzutu wolnego trafia w mur. Po chwili w odpowiedzi goście marnują kolejne sytuacje do podwyższenia rezultatu. Najpierw Rafał Jarosz uderza niecelnie, by chwile później to samo uczynił Martin Matus. W 28. minucie Podbeskidzie zdobywa drugą bramkę po strzale Piotra Komana. Ta bramka wywołała sporo kontrowersji. Gracze gospodarzy domagali się odgwizdania spalonego przez arbitra Mariusza Trofimca z Kielc. Rozjemca tego meczu nie prezentował dzisiejszego popołudnia dobrej formy. Kibice mieli do niego sporo pretensji.

Podłamani gracz Stali nie mogli sobie poradzić z rozgrywaniem piłki. Do tego w 34. minucie trener Albin Mikulski musiał dokonać zmiany. Kontuzji nabawił się Jakub Ławecki. Jeśli Hutnicy dochodzili do sytuacji to ich strzały blokowali obrońcy. Tak też było w 37. minucie po strzale Sebastiana Kęski. W odpowiedzi minimalnie obok bramki uderzył Grzegorz Pater. Pod koniec tej części meczu ponownie zaatakowali goście jednak ich strzały mijały bramkę Tomasza Wietechy.

W przerwie meczu doszło do przyjemnej uroczystości. Prezes Stali Jerzy Lompe wręczył puchary wszystkim, którzy pomagają finansowo klubowi. Podziękowano również kibicom, którzy w każdym meczu dają z siebie wszystko i są 12. zawodnikiem. Trener Mikulski w przerwie ponownie zmuszony był do zmiany. Groźnej kontuzji doznał Jaromir Wieprzęć i na boisku pojawił się 41 - letni Mieczysław Ożóg. Wejście tego gracza trochę poukładało grę gospodarzy. Początkowe minuty drugiej odsłony meczu to ataki Stalówki. Jednak tak jak i w pierwszej połowie ich akcje kończyły się na obrońcach. Ale po wyszumieniu się graczy Stali do głosu doszli Bielszczanie. W 55. minucie dobra interwencja Wietechy zapobiegła utracie trzeciej bramki przez Stal. Po chwili obrońcy wybijają futbolówkę sprzed pola karnego.

W 62. minucie strzelał Krzysztof Trela, ale i tym razem obrońcy zdarzyli zablokować strzał. Stalówką dążyła do strzelenia honorowego gola, ale Podbeskidzie umiejętnie rozbijało ataki gospodarzy. W Stali oprócz Nakoulmy dobrze prezentował się wprowadzony w miejsce Treli Longinus Uwakwe. Obaj starali się ciągnąc grę Stalowców. W 72. minucie popularny Prezes (dop. red. Prejluce Nakoulma) dośrodkował z lewej strony, ale żaden z graczy Stali nie zamknął akcji. Po chwili obrońcy zablokowali strzał Kęski. W 74. minucie ponownie Nakoulma dośrodkował i ponownie nikt nie zamknął akcji.

Miejscowi cały czas próbowali zdobyć chociaż jednego gola, lecz nie byli w stanie poradzić sobie z graczami z Bielska. Goście już spokojnie kontrolowali przebieg gry. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się zwycięstwem Podbeskidzia 2:0, błąd popełnili obrońcy ze Stalowej Woli i Mariusz Sacha zdobył trzeciego gola dla gości z Bielska - Białej.

Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:2 (0:2)

0:1 - Kołodziej 4'
0:2 - Koman 28'
0:3 - Sacha 90'

Składy:

Stal: Wietecha - Ławecki (34' Kasiak), Kusiak, Maciorowski, Wieprzęć (46' Ożóg) - Iwanicki, Pałkus, Trela (63' Uwakwe), Kęska - Nakoulma, Gęśla.

Podbeskidzie: Merda - Cienciała, Hirsz, Górkiewicz, Szmatiuk, Jarosz, Gorszkow, Pater (83' Sacha), Kołodziej (86' Dancik), Koman, Matus (88' Surdykowski).

Żółte kartki: Kasiak (Stal) oraz Górkiewicz, Pater, Kołodziej (Podbeskidzie).

Sędziował: Mariusz Trofimiec (Kielce).

Widzów: 4000 (gości: 14).

Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=210782

Komentarze (85)

~do fana | 2007-08-4 20:41

CHUJ CI W DUPE STARA PENELO !

~kumil | 2007-08-4 21:03

niema sie co martwic... drugi mecz... nowy trener.. nowi pilkarze.. to dopiero II kolejka ... druzyna jest nowa i pilkarze nie sa zgrani ze soba... zobaczycie za 2-3 kolejki xD narazie co dzis pokazali to IV liga mysle ze bedzie lepiej pzdr.

\"...Od kolyski az po grob,jedno miasto,jeden klub...\" =) Stalówka!

~Daro | 2007-08-4 21:12

Kumil dobrze piszesz. Wkurzaja mnie kibice, którzy wychodzili przed gwizdkiem ze stadionu. To jest 2 kolejka :D, tracimy tylko 3 pkt do lidera :D W pierwszym meczu bardzo dobrze zagralismy. mamy dobrych zawodników, którzy jednak maja problemy ze stabilizacja formy. Raz rewelacja, raz dno. To wszystko tkwi w psychice

Wg mnie taki zimny prysznic sie przydal (wiadomo, ze lepiej gdybysmy nie przegrali..). Wydaje mi sie ze po meczu w Poznaniu za bardzo uwiezylismy w siebie.
Trzeba rownież umieć przegrywac, t jest pilka. Moze my wygramy na wiosne w Bielsku 3:0 kto wie ??? Własnie w tym twki piekno pilki....jest nieprzewidywalna

~komar | 2007-08-4 21:22

idzie idzie podbeskidzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~mmm | 2007-08-4 21:31

~123 | 2007-08-4 21:33

co do wychodzenia ludzi głównie po 3 golu troche si e nie dziwię.Oni grając w ten sposób lekceważą kibiców.rozumien przegrać ale z walką.chociaż jeśli powtarzam jeśli Oni chcieli to jest to bardzo przykre i smutne w kontekście kolejnych meczy bo nie było tego widać.bezradność Naszych piłkarzy była momentami przerażająca.nie przekreslam Ich i będę chodził mecze ale niech sie postawia na Naszym miejscu.patrząc co grał,tzn.co robił na bosiku Trela to zastanawiałem sie czy On wogóle wiedział gdzie się znajduje i po co.jestem kibicem i wyrażam swoja opinię.Albin tez napewno Ich zjebal równo i słusznie mówiąc to po co ci ludzie tu przychodza?owkurwiac sie.przy stanie 2-0 slychac bylo brawa za jakies próby akcji,za wyłuskaną piłkę.to nie tak ze kibice są żli...i przede wszytskim to jest Wasza praca,za nia bierzecie kase i utrzymujecie sie z niej.szanujcie ją i ich fanatyków...powodzenia w Łowiczu!

~wierny | 2007-08-4 22:12

Ja bede chodzil na wszystkie mecze nawet jak beda przegrywac.

DUMNI PO ZWYCIESTWIE, WIERNI PO PORAZCE !!! - znacie te Slowa ??? Ja mam je gleboko w sercu !!! i nic tego nei zmieni

~scoti | 2007-08-4 22:32

gratulacje za wynik zycze wam 3 ligi rowery

~Maniek | 2007-08-4 22:33

Co się źle zaczyna to się dobrze kończy. Pamiętajcie;)

~Fazi | 2007-08-4 22:35

do scoti :

zyczyc to sobie mozesz obciagniecia lachy swojemu staremu albo starej :D leszczu ze wsi

Czy wygrywasz czy nie.. ;)

~scoti | 2007-08-4 22:36

stołówka stołówka st wola tak od dziś się nazywacie barany

~scoti | 2007-08-4 22:40

fazi leszcz to jestes ty a laske to sobie zrób sam rowerze a pozatym wioska to jestes ty i cała twoja dziura w której mieszkasz pało

~jastkowice | 2007-08-4 22:42

no cuż... trudno. jeden ze słabszych meczów w ostanich sezonach(tak mi sie zdaje)
byli od nas lepsi technicznie i fizycznie.
następnym razem się uda zdobyć 3pkt tym bardziej że w środe jest podobno mecz w telewizji polskiej na kanale 3
także Stal ZKS południa panem jest!!!

~Fazi | 2007-08-4 22:43

a ty gdzie mieszkasz Psi Wymazie ?
nad bukowa w jastkowicach i do tesco przyjezdzasz na zakupy hahahahahahahahaha:D:D::D:D

~Maniek | 2007-08-4 22:51

We panie Mikulski przestan zachwlac podbeskidzie i ich gre. chuj z nimi. niech robia swoje. zajmij sie pan nasza druzyna bo zobacz co sie dzieje. przed meczem nie widzial pan innej opcji niz 3 punkty. chyba cos jest nie tak skoro nawet bramki nie potrafimy strzelic. zajmij sie pan chlopakami a nie ladnym udzielaniem wywiadow i chwaleniem innych bo to robi sie troche niesmaczne. bez obrazy oczywisice. pzdr.

~STAL | 2007-08-4 22:52

Miejmy nadzieje że skład się zgra i będzie lepiej. Pozdrawiam;)

~ja | 2007-08-4 22:57

Kuźwa dlaczego na 100 komentarzy sa ze 3 do 5 normalne? kto mi to wytlumaczy? Czy stalowoloscy kibice są tak glupi czy co?
3/4 wpisów jest przykladem megakretynizmu Kurwaa opanujcie się.
Jak sie jest na meczu w stalowej to przeciez komentarzy na meczu nie da sie sluchac z wyjątkiem młyna ktory zachwoje się milion razy lepiej niz na krzeslekach i na krytej weszedzie.
o co chodzi? Kasiak wchodzi a kibice sie smieja z niego?
Uwakwe sie przewróci i jest najwieksze zianie( pierdoleni rasiści)

A tak naprawde to jest do 15-17 latkow ktorzy nie znaja normalnych slow i pijanych dziadków których jebana ochrona powinna z pałowac kilka razy.
Danke było miło, moze bedzie kiedys jak na Borusii, Lechu czy schalke;>

~Złotinio | 2007-08-4 23:13

ja pierdoole ale jestescie dziwaki nad dziwakami co Stalówka sie potkneła i co juz są jaklies wyzwiska ze debile nie umieją grać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OPANUJCIE SIE LESZCZE!!!!

~cycu | 2007-08-4 23:19

To ze piłkarze byli bezradni to nie oznacza ze przeszli obok meczu! jak czytam wypowiedzi niektórych ludzi to wydaje mi sie ze bylismy na kompletnie innych meczach.

Proponuje przeniesc dyskusje na forum, a komenatraze zamknac w pizdu. Zrobi sie wiekszy porzadek

~Złotinio | 2007-08-4 23:19

A jeszcze coś pamiętacie to: Stand up Speak up??? tak to jest reklamówka przeciw rasizmowi!!!!!!!!!! Zachowujcie sie godnie na meczach przecież to nasi piłkarze ten Nakoulma i Uwakwe!!!
do \"ja\" to nie są tylko 15-17 latkowie to sa głuwnie starsi ludzie

~zetkaesiak | 2007-08-4 23:20

Nie ma co ......mecz spalony,stalówka słabiutka a przeciwnik bardzo mocny i w zajebistej formie!!!A ja wiem swoje żę Albin w tym meczy remis wzioł by w ciemno bo on wie że Podbeskidzie to teraz mocna paka,tak też była ustawiona nasza taktyka i moim zdaniem trener niepozwalając naszym na otwartą walkę skazał nas na porażke!!!Kto pamięta ten wie że Stalówka potrafi grać z kontry,ale niestety jeszcze nie teraz bo mamy nieco zmieniony skład i narazie to nie wychodzi a na ten wariant gry dzisiaj postawił pan Mikulski szkoda tylko że nasi środkowi zapomnieli co mają robić z piłką w środku pola!!!??? Taki zimny prysznic powinien im dobrze zrobić ,inauguracja sezonu w stw wypadła tak podle!!!NIC się nie stało!!!Gramy dalej ,,,,FORZA ZETAESIE!!!
PS.zajebisicie zagrał nowy nabytek pseudo.prezes.bedzie z niego pożytek!!!!

~komentarze | 2007-08-4 23:40

do was z podbeskidzia , wygraliscie spoko ale nie spinaj sie gnoju bo zaloze sie ze masz 10 lat i ci sie nudzi przed kompem ...

Tylko Stalówka !!! Najlepszą drużyną jest !!!

~puchacz | 2007-08-4 23:55

połowa do wymiany chyba włącznie z trenerem. kto ma foty z meczu, troche jest na » LINK

~MARIUSZ | 2007-08-5 00:07

Bramki z meczu Stalówka -Podbeskidzie 0-1 » LINK 0-2 » LINK 0-3 ,» LINK Puchar dla kibiców » LINK
Mam nadzieję że się spodoba ,życzę miłego oglądania.
Mariusz

~khaka | 2007-08-5 00:13

1 bramka Balon aa 2 i 3 naszych wszystkich obrońców.....

~suawek | 2007-08-5 00:16

Szukalem informacji o transmisji srodowego meczu Stali, jednak niemile sie zaskoczylem - mecz bedzie tylko na TVP Sport :/ A tutaj link:
» LINK

~zks | 2007-08-5 00:18

» LINK


tu jest dopiero zianie nieiwem skad ci ludzie są ale fajny młyn mają hahahaha

~zks cd | 2007-08-5 00:19

~do zks | 2007-08-5 01:54

Niewiem co jest w tym zdjęciu śmiesznego?? :| To ze jest ich mało?? Normalni kibice, którzy podejrzewam róznią sie tylko od Ciebie tym ze sami starają sie cos zrobic, jakis transparent.. a Ty zrobiłes kiedys cos kiedys dla Stalowki?? jesli tak, zwracam honor.. I chcialem dodac ze mieszkam w Stalowej wiec jestem obiektywny.. pozdrawiam ;)

~do zks | 2007-08-5 01:54

Niewiem co jest w tym zdjęciu śmiesznego?? :| To ze jest ich mało?? Normalni kibice, którzy podejrzewam róznią sie tylko od Ciebie tym ze sami starają sie cos zrobic, jakis transparent.. a Ty zrobiłes kiedys cos kiedys dla Stalowki?? jesli tak, zwracam honor.. I chcialem dodac ze mieszkam w Stalowej wiec jestem obiektywny.. pozdrawiam ;)

~zzzkkksss | 2007-08-5 07:35

Ale ładnie sie zachowaliśmy jako kibice bo zdarzało się ze kiedy STAL przegrywała to były na nasza druzyne wyzwiska a teraz jeszcze na Podbeskidzie pojechało sie + ( chuj z wynikami Stalówka jesteśmy z wami ) + czy wygrywasz............. .
To było na prawde w porządku.

Ale niestety ten mecz naszym wogóle nie wyszedł i trzeba liczyć że następne 2 mecze to będzie 6 pkt bo chyba jedne z najłatwiejszych w sezonie w przeciwnym razie juz nie bedzie tak radośnie.

~Wilk | 2007-08-5 08:54

1 Bramke Zajebał Balon , Zle ustawiajac MUR. 2 Bramka padla prawidlowo niebylo mowy o spalonym(zobaczcie filmik z meczu i tam zatrzymajcie w momencie podania, zostalo 2 naszych graczy).3 bramka to nic innego jak dziura w obronie.

Stalowka! Miejmy nadzieje ze nastepnym razem bedzie lepiej.

~kiks | 2007-08-5 09:23

wilk jak bys dobrze obejrzal filmik to bys sie skapnal ze mur byl dobrze ustawiony a strzal padl nad murem , moze balon troche sie spoznil i padl gol ale skad ty mozesz o tym wiedziec ...

~Stalowiak | 2007-08-5 09:26

To dopiero początek sezonu chłopaki nie rozegrali wszystkich sparingów. Gra nie zachwycała o zywiscie ale jedyne co ich moze tłumaczyc to to ze to debiut w stw w tym sezonie. osobiscie uwazam ze dobrze ze nasapiła taka porazka na poczatku sezonu chłopaki nie bedą myslec ze są gwiazdami. Nic sie nie stalo trzeba przegrac zeby potem móc wygrac. Uwazam ze to dobra lekcja dla naszych piłkarzy zobacza ile jeszcze musza zrobic na treningach zeby wygrywac mecze. wiem ze na najwierniejszych kibicach ta porazka nie zrobiła wrazenia i beda chodzic dalej na mecze. A ci co po tym meczu zrezygnują to sa popierdulki i tyle. Sory ze taka długa wypowiedz.

POZDRO STALÓWKA!!!

~marco | 2007-08-5 09:35

Stalówka gubi talenty... Gdzie macie Tomka Telkę - ten to miał prawdziwy ciąg na bramkę!! Widziałem go kiedyś na meczu w Bydgoszczy - kiwał wszystkich równo. Trzeba sciągność Telkę i wszycho będzie OK!! Pzdr 4 all :-)

~kkk | 2007-08-5 09:41

zygac sie chce od tych pijanych dziadkow spod krytej i sadów \'ekspertow\'-co kopali pilke w co najwyzej B-klasowych rozgrywkach-->albo zachlane okrzyki albo snute wnioski i jeczenie,biadolenie na temat gry,\'ukladow\' czy zwykle standardowe \'wyjebac go i wstawic w jego miejsce juniora hehehe\'...-w zyciu nie wyszlo,kariere sie w przedzlu bez obrazy dla mieszkancow tej miejscowosci pewnie zrobilo i teraz przychodzi sie sie na stadion raz na 2 tygodnie i pierdoli takie glupoty wszystkim naokolo jak to sie nie zna na pilce...
i sluszny byl wpis jeden z powyzszych ze nie ma co wyzywac czy to treli czy innych bo dzisiaj CALY nasz zespol byl tlem dla goroli z zywiecczyzny...
poza tym :BRAWO DLA NASZEGO MLYNA po raz kolejny-EKSTRA PRZYSPIEWKI,RZECZYWISCIE NA ZAWSZE BARDZO DOBRA MARKA !

~hm | 2007-08-5 11:25

Ludzie nie przesadzajcie, że to był najgorszy mecz. Widziałem kilka gorszych (z Wieliczka i Sanokiem w tym sezonie w ktorym awansowalismy do II ligi). Wiec pisanie, ze to najgorszy mecz od...20 lat ?? Ten kto to napisal jest smieszny i pewnie chodzil na mecze tylko wtedy kiedy Stalówka grala dobrze a po przegranych meczach nie przychodzil na stadion.

Jeszcze jedno...ja wczoraj widziałem zaangazowanie Naszych ale Podbeskidzie nie pozwalalo na nic. Pewnie nigdy nie graliscie w pilke ze takie glupoty pierdolicie. Ja we wczorajszym meczu widzialem wspaniala druzyne Podbeskidzia, a nie slaba Stalowke. Moge nawet stwierdzic, ze Podbeskidzie gralo rewelacyjnie. Nie widzialem jeszcze takiego krycia na Hutniczej, tak poukladanej i pewnej gry. Podbeskidize nie mialo wczoraj slabych punktow.

Jedno moge powiedziec, nieraz jest tak, ze im bardziej sie chce ...tym bardziej nie wychodzi. Sam to wiem po sobie i sadze ze wiekszosc z Was tez tak ma.
Pilkarze grali dla Nas dla kibicow, szkodatylko ze 30% ludzi jest wyrozumialem i logicznie myslacych.

Brawa dla mlyna !! Takei przyspiewki daja duzo zawodnikom i podnosi ich to na duchu. Tak trzymac!!

W srode wygrywamy w Łowiczu i bedzie dobrze !!!

~koszyk | 2007-08-5 11:35

w koncu jakis normalny wpis !

~zdjęcia | 2007-08-5 12:23

~felipe | 2007-08-5 12:27

wlasnie tez przeczytalem ze transmisja tylko na tvp sport wie ktos moze w jakich pakietach to jest gdzie to wogole mozna ogladac?

~zz | 2007-08-5 12:35

niestety nie bedzie transmisji na tvp 3 a szkoda bo tvp sport ma malu ludzi ..... a czy gdzies w stalowej w barze jest tvp sport??

~tvp sport | 2007-08-5 12:45

tvp sport jest dostepny w ofercie programowej kablowki Stella - w barach wystarczy popytac jaka kablowke maja ...

~info | 2007-08-5 12:47

ej ludzie przecież tvp sport jest normalnie w Stelli czy Dianie ja mam stelle i kanal tvp sport posiadam

~TVPsport | 2007-08-5 13:16

Jest w Stelli i w Dianie

~Kełb | 2007-08-5 13:37

Wie ktoś gdzie w stalowej mozna ćwiczyc Kickboxing albo box???

~gruby | 2007-08-5 13:57

wrucilem na stadion stali po6 latach na mecz namowil mnie kolega ze to niby inna druzyna taka paka graja pieknie ico zobaczylem KICHA JAKA BYLA TO JEST nasi gwiazdorzy .A WIEPRZEC jak na podworku nie umial grac tak dalej nie umie trzymaja go chyba dla wzrostu .TO niejest ta stal co byla 17 lat temu i nigdy to sie nie wruci jak gwiazdorzy beda mysleli ze sa gwiazdami

~asdasd | 2007-08-5 13:58

ha! kmita przegrała az 4:0 ze Znicz Pruszków

~asdasd | 2007-08-5 13:59

a w składzie kmity nawet nie widac Fabianowskiego

~Kamil | 2007-08-5 14:11

wlasnie wie ktos gdzie gra FABIANOWSKI ?
dzieki wielkie ;p

~ehh | 2007-08-5 14:27

Bedzie ciezki mecz w sobote ze Zniczem :/ 2:0 i 4:0, lider po 2 kolejkach

~cycu | 2007-08-5 14:41

Gruby skoro na meczach bywasz raz na kilka (kilkanascie?) lat to nie wydaje mi sie bys miał prawo do krytykowania kogokolwiek.
Jesli nie widzisz u chłopaków checi walki to widocznie masz konkretne problemy ze wzrokiem i chyab nalezało by skonsultowac to z odpowiednim lekarzem. ;)

~Daro | 2007-08-5 14:42

Wie ktos jakiego koloru mamy obecnie stroje wyjazdowe ???

~Maniek | 2007-08-5 14:45

No i co z tego że Znicz jest liderem. Człowieku to bieniaminek a wiadomo jak takie zespoły grają. Pamietasz Stalówke jak weszła do II ligi. Pierwsze mecze były fenomenalne aż do momentu gdy przegraliśmy pierwszy raz bodajże z Polonia B. Później było już coraz gorzej.
Na onecie pisano po chyba 3 kolejkach że Stal Stalowa Wola ma pierwszo ligowe aspiracje. A pod koniec sezonu że to jedna z najsłabszych drużyn II ligi.

Także to że Zniczy wygrał 2 mecze nic nie znaczy.. bo może być tak że Stalówka rozjebie ich 3-0 i wcale sie nie zdziwie. Bo muszą mieć w końcu koniec dobrej passy beniaminka.

Pozdrawiam;)

~martini | 2007-08-5 15:31

Moim zdaniem - jestem dziennikarzem - najwięcej błędó zrobił Mikulski.
1. Ławeckiego noga bolałą już przed meczem, przy szybkich atakach Bielska, kilka razy dał się ograć jak. W wyniku jego błędu w środu pola padł pierwszy gol.
2. Marek Kusiak nie jest jeszcze w pełnej dyspozycji, jest zbyt wolny, widać braki szybkościowe, mial gorszy start. W efekcie - błąd przy drugim golu.
3. W środku pomocy, od początku powinien grać Trela z Mietkiem. Trela (chociaż zagrał słąbo) lepiej od Pałki potrafi się zastawić, podać wszerz boiska, strzelic z dystansu. Pałka był bezproduktywny a ten Wasz Prezes - Nakoulma to w sobotę pomyłka. Facet przez 90 minut nie wyprowadził ze środka ani jednej kontryt, na połowie Bielska nie zagrał ani raz tak, by otworzyć drogę do bramki któremuś z kolegów. To, że wracał się po piłkę na swoją połowę, że chciał pokazać swoje kwiki - o niczym nie świadczy. Ten gostek ma może papiery na przyszłość, ale na arzie jest za słąby. Chyba, że trenerowi zależy na tym, by go promować....
4. Nie ma się co przejmować. Myślę, że przed Wami lepszy czas. Tyle tylko, żeby się Mikulski obudził, bo na razie to widzę, że bardziej załatwia pewne rzeczy personalne...

~dzidek | 2007-08-5 15:49

Dodam jeszcze do powyższego komentarza jeszcze jedną uwagę. Z puszonych piłek do bramki rozlicza się zawsze bramkarza. Jeżeli gościu z 30 m strzela Wietesze bramkę... to bramkarz jest do kitu. Udawać, bramkarza można... Ale bramkarz z klasą powinien bronić takie strzały. Proponuję postawić na Wierzgacza.

~do dziadka | 2007-08-5 16:47

Proponuje w Głowe sie kopni

~do dzidka | 2007-08-5 17:23

młody jak nie bierzesz pod uwage faktu ze pika zrobiła kozła i murawa była sliska bo deszcz padałto jesteś stuknięty i wogóle nie znasz sie na piłce skoro uwazasz ze trzeba go znienic ehh.. ;/
A mecz nie jest ze zniczem w tą sobote tylko z kmita internetowi \"kibice\" heh

~123 | 2007-08-5 17:29

Nakoulma komu mial podać jak mu sie nikt nie wystawial?pomylka to ty jestes.jedyny gosc ktory cos szarpal a ty mowisz ze bezproduktywnie.no zgadza sie bo nikt mu w tym nie pomagal.i co do interwncjii Wietechy ewidentny jego błąd,niestety ...który nie musi Go przkreslać oczywiście...

~martini | 2007-08-5 18:13

Nakoulma może ma zadatki na niezlego gracza kiedyś, w przyszłości. Teraz nie jest człowiekiem, który mógłby porwać drużynę do walki przez kilkadziesiąt minut. To jest moje zdanie, po obejrzeniu meczu z Bielskiem. Życzę mu i klubowi, by szybko z pozostałymi zawodniakmi znalazł formę wyższą niż w sobotę. W dalszym ciągu uważam, że Trela powinien - zamiast Pałkusa grać w środku.

~masz racje | 2007-08-5 18:25

Wietecha
Ławecki Wieprzęć Lebioda Maciorowski
Iwanicki Trela Nakoulma Kęska
Pałkus Gęśla (Janicki jak dojdzie do formy)

~s.w | 2007-08-5 18:36

Obrona nam się sypie.Jaro ma pękniętą kość,a Ławecki nadciągnięty mięsień.Będą pauzować ze 3 tygodnie.Jesteśmy teraz niestety skazani na grę drewniaka Drozda i faulującego Kasiaka.Pewnie znów zrobi jakiegoś karnego,albo dostanie czerwień i osłabi drużynę.Nieciekawie to wygląda,odnośnie środoego meczu z Pelikanem.Mecz będzie w tv,żeby tylko wstydu nie było na całą Polskę.

~do s.w. | 2007-08-5 18:40

Zapomniałeś dodać odnośnie obrony,że posiadamy ponadto pijaczynę Kusiaka i dziadziusia Miecia.Emocje w Łowiczu zagwarantowane!

~dziadek | 2007-08-5 18:59

Nie zgadzam się, że murawa jest jaka jest. Że jest ślisko , że piłka leci za szybko... itd, itd. I te 90 min dla Wietechy są skaraniem bożym. Bramkarz ma być profesjonalistą a nie pozorem w każdych warunkach i sytuacjach. Czy nie zauważacie, że ganicie obronę a nigdy bramkarza. A bramkarz ma ustawiać obronę i tak bronić, by nie wpadały piłki do bramki . Chyba nadchodzi czas Wierzgacza.

~Kumil | 2007-08-5 19:06

co wy kurwa chcecie od Tomka Wietechy.. niepamietacie juz jak obronil karnego z heko czemro ?! i kto kurwa druzyne wprowadzil do II ligi ? no kto!? Tomek Tomek Wietecha kto bronil z kolejarzem stroze no kurwa kto!!... raz broni raz nie... to nie jest jakis Van Der Sar jemu tez sie zdazaja bledy wiec nie obwiniaj mi tu Tomka.. a co do obrony to szkoda gadac.. przypal ze az gupio patrzec... ;/

~STALÓWKA | 2007-08-5 21:00

Panie trenerze a może by się tak rozejrzeć za nowymi obrońcami... Może ktoś z juniorów... A może nie trzeba było pozbywać się Sałka czy Drabika (choć ten drugi w II lidze spisywał się słabo w porównaniu co pokazywał w III lidze). Oby w następnym mecz było lepiej i obrona nie popełniała błędów.
PS: Za niedługo (pod koniec sierpnia) zaczyna się liga juniorom. Zapraszam na mecze, bo naprawdę juniorów mamy dobrych tylko tego nie dostrzegamy, a szkoda... AVE STALÓWKA

~fan | 2007-08-6 07:20

~bodi_Zks | 2007-08-6 11:18

Mysle ze juz nie ma co rozpamietywac tej porazki, ktorej przycyzna rzuca sie sama na oczy, brak zgrania zawodnikow i 1-sza bramka calkowicie ich zalamala,nie sadze ze umiejetnosci zawiodly bo ja wciaz uwazam ze jest to druzyna zdecydowanie silniejsza niz przed rokiem, oni sie w koncu zgraja.

~zxc | 2007-08-6 11:35

napiszcie jak grał Prejuce Nakoulma.

~kibic | 2007-08-6 12:00

Prezes gral zajebiscie. Najlepszy zawodnik Stalówki w meczu z Podbeskidziem.

~zxc | 2007-08-6 13:39

dzieki

~pepsi max | 2007-08-6 14:40

sorki a czym Cie tak podniecił ile zrobił akcji ile strzalow na bramke ze mowisz ze najlepszy na boisku? wracal sie pod obroncow zabieral pilke i gral do nastepnego obroncy,tak gra srodkowy ofensywny pomocnik? jeszcze napisz ze ten panuci ktory wszedl za trele byl zajebistym grajkiem w tym meczu i wszystko jasne :)

~do wyzej | 2007-08-6 14:46

Byles na meczu ?? Na tle naszej druzyny gral zajebiscie...i mam pytanie jak mial kurwa podawac jak mu nikt nie wychodzil do pilek ?? Tylko kazdy stal przy zawodniku z Bielska....zero ruchu bez pilki !!!

A i jeszcze jedno...Uwakwe nie gral dlugo ale jak wszedl to nie gral zle.

~CHUDY | 2007-08-6 14:48

do GRUBY
czyżby jakis uraz do Wieprzęcia? czy dał ci w kość na boisku a moze jego tatus cie oblał?

~1234 | 2007-08-6 14:53

oj. koledzy a na kogo wy teraz zgonicie utraty bramek jak Wieprzęcia nie było na boisku?

~Stefan | 2007-08-6 17:34

Jak go nie bylo jak byl.co ty to piszesz

~xenon | 2007-08-6 18:19

Stal - Pierwsza liga w grillowaniu !!!

~hehe | 2007-08-6 18:40

hehe no to na pewno pzdr dla ekipy

~;)) | 2007-08-6 18:46

Admin wrzuc na stronke tą mapke wyjazdów ;)

» LINK

Pozdro ;)

~Ja | 2007-08-6 19:48

przejebali przez Kasiaka no i jeszcze Ożoga a juz najgorszy to był Krawiec, a taka wogole to wszystkiemu winien Adamus, gdyby nie przyjechal na mecz to by Albin się tak nie zestresowal i napewno znalazłby sposób na zwycięstwo. No i jeszcze sędzia, PZPN, i Talibowie w Klewkach.

~kam | 2007-08-6 21:30

ja uwarzam ze tomek wietecha nie mial szans zeby wyciagnac ta pilke bo pilka jak i zarowno morawa była mokra i widac było ze pilka kozlujac jeszcze przed nim szybciej poleciala pozniiej niz by to milalo miejsce na suchej murawie.....mowie tak bo sam troszke łapałem po wichurach wokol stalowej i podobne bramki mi wpadaly skoro tacy z niektorych znawcy to rekawice i miedzy slupki dla mnie tomek wietecha jest lepszy od wiezgzcza i tego furtaka .......... i uwarzam ze stalowo grala swoje tzn probowala ale tepo gry niestety nazucilo podbeskidzie tego dnia lepiej dysponowane .........jestem dumny ze STALOWKI I WAS KIBICE MOWIE O TYCH KIBICACH STALOWKI A NIE CIECIACH CO UWARZAJA SIE ZA KIBICOW CHUJ WAM W DUPEEEEEEEEE

~123 | 2007-08-7 07:29

to byl replay 2 bramki straconej w Białymstoku w poprzednim sezonie.Wietecha wtedy przyznał sie do błędu.Kołodziej o którym powtórzę mówia \'\'najlepsza lewa noga w lidze\'\' strzelił ta bramke z kroku,z 30 metrów.była mocno uderzona.gdyby ona szła w widły to rozumiem ale puścił taką \'\'pachówkę\'\'.2 bramka nieudana pułapka ofsajdowa,trzecia piekne zgranie bania do Sachy a ten z pierwszej piły w długi róg.nawet Ruch czy Jagiellonia nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak Podbeskidzie.w sobote zagrali na poziomie OE.przegralismy zasłużenie i naprawde aż miło było patrzeć na Ich grę.a Stalówka?nie wierzę w to niektórzy nagle zapomnieli grac w piłkę.i jeszcze pokażemy pazurki...cały czas zespół sie zgrywa...ale zpełnym szacunkiem dla Tych starszych,mam na mysli Wieprzęcia czy Kasiaka czas zrezygnowac z 2 ligi.ambicja to nie wszystko.Macior,Ławecki,Lebioda i ...no właśnie.Drozda tez nie widze w tym składzie.był ten Tewin na testach czemu go Albin nie wziął.za duzo czarnych w składzie?zastanawiałbym się nad Drabikiem który sie zaniedbał ale mógłby wrócic do formy jaka przezntował na jesieni ubuegłego roku.Sałek tez się wyrobił,szczególnie lewą nogę. w niekórych meczach dawał świetne wrzutki z lewej na pole karne.takie ala Krzynówek.takie mocne bite ,w sam raz na bańkę a nie jakies zawiesiny.musi sie odnależć Gęśla,Kęska da radę,doświadczenie acznie procentować.

~123 | 2007-08-7 07:29

to byl replay 2 bramki straconej w Białymstoku w poprzednim sezonie.Wietecha wtedy przyznał sie do błędu.Kołodziej o którym powtórzę mówia \'\'najlepsza lewa noga w lidze\'\' strzelił ta bramke z kroku,z 30 metrów.była mocno uderzona.gdyby ona szła w widły to rozumiem ale puścił taką \'\'pachówkę\'\'.2 bramka nieudana pułapka ofsajdowa,trzecia piekne zgranie bania do Sachy a ten z pierwszej piły w długi róg.nawet Ruch czy Jagiellonia nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak Podbeskidzie.w sobote zagrali na poziomie OE.przegralismy zasłużenie i naprawde aż miło było patrzeć na Ich grę.a Stalówka?nie wierzę w to niektórzy nagle zapomnieli grac w piłkę.i jeszcze pokażemy pazurki...cały czas zespół sie zgrywa...ale zpełnym szacunkiem dla Tych starszych,mam na mysli Wieprzęcia czy Kasiaka czas zrezygnowac z 2 ligi.ambicja to nie wszystko.Macior,Ławecki,Lebioda i ...no właśnie.Drozda tez nie widze w tym składzie.był ten Tewin na testach czemu go Albin nie wziął.za duzo czarnych w składzie?zastanawiałbym się nad Drabikiem który sie zaniedbał ale mógłby wrócic do formy jaka przezntował na jesieni ubuegłego roku.Sałek tez się wyrobił,szczególnie lewą nogę. w niekórych meczach dawał świetne wrzutki z lewej na pole karne.takie ala Krzynówek.takie mocne bite ,w sam raz na bańkę a nie jakies zawiesiny.musi sie odnależć Gęśla,Kęska da radę,doświadczenie zacznie procentować.

~123 | 2007-08-7 07:30

to byl replay 2 bramki straconej w Białymstoku w poprzednim sezonie.Wietecha wtedy przyznał sie do błędu.Kołodziej o którym powtórzę mówia \'\'najlepsza lewa noga w lidze\'\' strzelił ta bramke z kroku,z 30 metrów.była mocno uderzona.gdyby ona szła w widły to rozumiem ale puścił taką \'\'pachówkę\'\'.2 bramka nieudana pułapka ofsajdowa,trzecia piekne zgranie bania do Sachy a ten z pierwszej piły w długi róg.nawet Ruch czy Jagiellonia nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak Podbeskidzie.w sobote zagrali na poziomie OE.przegralismy zasłużenie i naprawde aż miło było patrzeć na Ich grę.a Stalówka?nie wierzę w to niektórzy nagle zapomnieli grac w piłkę.i jeszcze pokażemy pazurki...cały czas zespół sie zgrywa...ale zpełnym szacunkiem dla Tych starszych,mam na mysli Wieprzęcia czy Kasiaka czas zrezygnowac z 2 ligi.ambicja to nie wszystko.Macior,Ławecki,Lebioda i ...no właśnie.Drozda tez nie widze w tym składzie.był ten Tewin na testach czemu go Albin nie wziął.za duzo czarnych w składzie?zastanawiałbym się nad Drabikiem który sie zaniedbał ale mógłby wrócic do formy jaka przezntował na jesieni ubuegłego roku.Sałek tez się wyrobił,szczególnie lewą nogę. w niekórych meczach dawał świetne wrzutki z lewej na pole karne.takie ala Krzynówek.takie mocne bite ,w sam raz na bańkę a nie jakies zawiesiny.musi sie odnależć Gęśla,Kęska da radę,doświadczenie zacznie procentować.

~;))) | 2007-08-7 10:31

Mapka wyjazdów stalówki w Sezonie 07/08 usuncie %20 z linku

» LINK

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Górnik Wałbrzych - STAL (1:3)
2015-04-11
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 668 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 9 687 razy
STAL - Polonia Bytom (2:3)
2016-04-10
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 11 332 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 18 201 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.04743