Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kontuzje dekompletują linię obrony w Stali

Kontuzje dekompletują linię obrony w Stali

Stal Stalowa Wola wysoko przegrała z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Już po pierwszej połowie z powodu kontuzji plac gry musieli opuścić dwaj podstawowi obrońcy. Jak się okazuje, urazy są poważne. Jaromir Wieprzęć oraz Jakub Ławecki nie będą brani pod uwagę przez trenera Mikulskiego przy ustalaniu składu na środowy mecz z Pelikanem Łowicz.

- Jarek Wieprzęć ma pękniętą kość i będzie musiał mieć dwa – trzy tygodnie przerwy. Kuba Ławecki naciągnął mięsień dwugłowy. Trochę nam się obrona posypała. Mamy jednak zmienników, którzy będą grali. Mam Kusiaka, mam Marka Drozda jeszcze w obwodzie, i nie ukrywam, jest też Mietek Ożóg. Na pewno stworze jeszcze taki skład, który może powalczyć - powiedział szkoleniowiec Albin Mikulski.

Zarówno Wieprzęć – środkowy obrońca, jak i Ławecki – występujący na prawej stronie defensywy w każdym meczu wychodzili w podstawowej jedenastce drużyny Stali. Ja udało nam się dowiedzieć u Wieprzęcia, który w tej rundzie strzelił jedną bramkę dla zespołu ze Stalowej Woli zaszło podejrzenie pęknięcia główki kości promieniowej.

Komentarze (40)

~kibic | 2007-08-6 09:05

Wedlug mnie to ten Mikulski popelnil podstawowy blad ze pozbyl sie Drabika i Pajaka teraz nam sie obrona posypala i niema kto grac no ale mamy zajebistych zmiennikow Drozd hahaha bez komentarza a tak ci dwaj wyzej wymienieni to jacy byli to byli ale sumiennie wykonywali zalecone zadanie na boisku przez trenera i wedlug mnie obydwaj byli zdecydowani lepsi od jakiegos Drozda ktory umie tylko wygrac glowke i nic pozatym !! 2 liga musi byc oby nam sie udalo wygrac w Łowiczu i wierze w to ze nawet z takimi oslabieniami uda nam sie to i zapomnimy wszyscy o tej porazce z Podbeskidziem :)

~zzzz | 2007-08-6 09:47

a to juz pewne ze meczu nie bedzie na tvp3??

~TAK | 2007-08-6 09:55

TAK to juz pewnie ze meczu nie bendzie w tvp3 tylko na 100 % bendzie w tvp sport

~DUREŃ | 2007-08-6 10:10

\"BENDZIE\" weś sobie lepiej słownik kup :/ Żenada z taką pisownią.

~SE | 2007-08-6 10:12

a dlaczego nie biora pod uwage Krystiana Lebiody?kontuzja brak formy o co chodzi

~do MARIUSZA | 2007-08-6 10:18

*****************
ostatnio pisales ze gadales z TVP3 Rzeszow i bedzie transmisja z meczu z pelikanem a teraz wychodzi ze mecz bedzie tylko na TVP Sport mozesz to wyjasnic\'
*****************

~tele | 2007-08-6 10:54

nie przesadzajmy z możliwościami jakiegoś Mariusza.

~bodi_zks | 2007-08-6 11:13

To juz nie 1-sza taka decyzja tvp, kkiedys zamiast meczu 2-giej ligi lecialo odsloniecie pomnika,raz przerwali kurierem i cala transmisja poszla sie jebac,a teraz przeniesli na tvp sport, tak to bedzie wlasnie z transmisjami sportowymi na tvp3 w tym roku.

~s.w | 2007-08-6 11:22

Odnośnie środowego meczu z Pelikanem,czy będzie organizowany jakiś wyjazd do łowicza?Daleko nie jest,a dobrze by było pokazać się z dobrej strony,tym bardziej ,że mecz będzie w telewizji.Aprzede wszystkim zrobilibyśmy jakiś dobry,głośny doping,który pomógł by wreszcie naszym piłkarzom odnieść pierwsze zwycięstwo,bo po tej druzgocącej porażce z Bielskiem,napewno są w wielkim dole!

~transmisja | 2007-08-6 12:01

a nie wie ktos czy bedzie gdzies w jakims barze transmisja? fajnie jakby troche osob przyszlo to inaczej sie mecz oglada:)

~kkk | 2007-08-6 12:05

fabianowski jest kontuzjowany na okolo 3-4 miesiace

~DO kk | 2007-08-6 12:19

TY jedz na mecz a nie da baru !!!

~wieprzec | 2007-08-6 12:22

JAREK WIEPRZĘĆ Z PEWNEGO ZRUDLA BEDZIE GRAŁ W ŚRODĘ NA 100%

~STALÓWKA | 2007-08-6 14:14

Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola, godz. 17:15, sędzia: Łukasz Bartosik (Kraków).

~USA | 2007-08-6 14:37

Kibice Stalowej (również z młyna) w meczu z Podbeskidziem ograniczali się do przekrzykiwania pięciu gości z Bielska Białej – brawo ! Dla takich kibiców warto przegrywać !

~ja | 2007-08-6 14:49

racja, tak juz z nami kibicami jest, gdy nie ma kibicow przyjezdnych nie ma dopingu wogole, jak przyjada kibice i zaczna cos dopingowac dopiero wtedy nasi budza sie i zaczynaja tez cos spiewac (oprocz meczy które stoja na wysokim poziomie kibicowskim czyli z tzw. lepszymi ekipami) pozdro

~ed | 2007-08-6 15:35

do łowicza podstawiony bedzie pociag, zbiurka tam gdzie zawsze, pozdro dla kumatych

~!!!!! | 2007-08-6 15:50

Fotki z Podbeskidzia » LINK

~zks | 2007-08-6 15:57

Właśnie co z wyjazdem do Lowicza ??

~bobek | 2007-08-6 16:14

Witam dostalem wezwanie na policje mysle ze to moze miec sprawe z policja a konkretnie z nielegalnym oprogramowaniem. Słyszalem ze wysylaja wezweania przedstawiają sprwe i potem wracam z policaj do domu i sprawdzaja czy ejstem uczciwym obywatelem! Czy moze ktos wie cos o tym pozdro dla kumatych

~heh | 2007-08-6 16:18

Czy ja iwem...szczerze watpie :D

~;) | 2007-08-6 18:44

Admin wrzuc na stronke tą mapke wyjazdów ;)

» LINK

Pozdro ;)

~aaa | 2007-08-6 21:23

~kam | 2007-08-6 21:32

ja uwarzam ze tomek wietecha nie mial szans zeby wyciagnac ta pilke bo pilka jak i zarowno morawa była mokra i widac było ze pilka kozlujac jeszcze przed nim szybciej poleciala pozniiej niz by to milalo miejsce na suchej murawie.....mowie tak bo sam troszke łapałem po wichurach wokol stalowej i podobne bramki mi wpadaly skoro tacy z niektorych znawcy to rekawice i miedzy slupki dla mnie tomek wietecha jest lepszy od wiezgzcza i tego furtaka .......... i uwarzam ze stalowo grala swoje tzn probowala ale tepo gry niestety nazucilo podbeskidzie tego dnia lepiej dysponowane .........jestem dumny ze STALOWKI I WAS KIBICE MOWIE O TYCH KIBICACH STALOWKI A NIE CIECIACH CO UWARZAJA SIE ZA KIBICOW CHUJ WAM W DUPEEEEEEEEE

~stalówka | 2007-08-6 21:40

A co z wyjazdem do Łowicza,wstyd żeby zaliczyć zero.Jak na razie nie ma żadnej wzmianki o której ewentualnie zbiórka,a już niebawem wtorek.Każdy przecież musi sobie zaplanować jakoś urlop w pracy,a to można zrobić najpóżniej jutro,więc pytam się jeszcze raz jest wyjazd na mecz,czy nie ma,bo muszę do dzisiaj wiedzieć.Krótka piłka Tak czy Nie.

~... | 2007-08-6 21:47

Na dzien dzisiejszy nie ma organizowanej zbiorki i powondpiewam by byla.Jesli chodzi o powody to najwiekszym jest brak kasy by dofinansowac ten wyjazd bo chyba kazda osoba ktora jezdzi na wyjazdy wie ze \"duzo\" pieniedzy doklada sie do wyjazdow by byly takie ceny jakie sa :/

~do USA | 2007-08-6 22:13

naucz się liczyć do 15 starczy ci to bo skoro widziałeś 5 kibiców Podbeskidzia to masz chyba 2 problemy: albo ze wzrokiem albo z liczeniem ehh ;/// po co taki sie wpisuje

~wyjazd | 2007-08-6 22:14

zawsze zostaje samochód, ewentualnie pociag choc tej drugiej opcji nie polecam.

~zks | 2007-08-6 22:17

No tak ale Lowicz nie daleko i mozna by się tam pokazać w większej ilości a i jeszcze w TV mecz to ładnie by to wyglądalo.

~Stachu | 2007-08-6 22:18

Lepiej jechać samochodem. Samemu lub zabrać się ze znajomymi. Jazda pociągiem w Polsce to jak droga przez mękę. Wiem coś o tym, bo czasem korzystam z przejazdów PKP.

~stal | 2007-08-6 22:30

Nie wierzę,żeby nie można było zebrać przynajmniej jednego autokaru,niech by kosztował wyjazd 40-50 zł.,to myślę ,że te 50 osób by pojechało.Zawsze to taniej jak pociągiem.

~dde | 2007-08-7 01:36

przypuszczalny sklad na mecz z pelikanem.gesla-wietecha,palkus,iwanicki,wierzgacz -gilar,furtak,wieprzec,kasiak-ozog,mikulski

~dde | 2007-08-7 01:39

ustawienie 1-4-4-2

~hhyju | 2007-08-7 01:49

w stalowej woli mozna by stworzyc druzyne oldboys:michalak,rybak,nieradka,brytan,adamus,sajd ak,mscisz i wielu innych

~asc | 2007-08-7 08:32

gdzie w jakims barze mozna obejrzec tvp sport??

~=)) | 2007-08-7 10:28

Mapka wyjazdów stalówki w Sezonie 07/08 usuncie %20 z linku

» LINK

~Mapa | 2007-08-7 10:39

» LINK

usuńcie %20

~heh | 2007-08-7 10:55

Sportowefakty.pl :
Frekwencja podczas 2. kolejki II ligi:

Arka Gdynia - Warta Poznań 7000 (15 gości)
GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa 6700 (30 gości)
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie 4000 (14 gości)
ŁKS Łomża - GKS Katowice 3500 (243 gości)
Śląsk Wrocław - Pelikan Łowicz 3000 (brak gości)
Piast Gliwice - Motor Lublin 3000 (300 gości)
Wisła Płock - Odra Opole 3000 (25 gości)
Znicz Pruszków - Kmita Zabierzów 2500 (brak gości)
Tur Turek - Lechia Gdańsk 2400 (120 gości)

Ogólna liczba widzów: 35100
Średnia liczba widzów: 3900

~Kamil | 2007-08-7 12:26

Sprzedam Pasiak Resovi, new balance gg 6791182

~do dde | 2007-08-7 14:29

M-O-R-D-A cwelu niewierny

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1249) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Slim1938 (369) » Koko (369)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Acer (293)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - ROW 1964 Rybnik (0:0)
2015-10-03
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 11 018 razy
Concordia Elbląg - STAL (0:2)
2014-05-21
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 8 375 razy
Łada Biłgoraj - STAL (0:2)
2001-08-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 355 razy
STAL - Motor Lublin (3:2)
2014-03-08
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 18 653 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.03698