Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Kontuzje dekompletują linię obrony w Stali

Kontuzje dekompletują linię obrony w Stali

Stal Stalowa Wola wysoko przegrała z Podbeskidziem Bielsko – Biała. Już po pierwszej połowie z powodu kontuzji plac gry musieli opuścić dwaj podstawowi obrońcy. Jak się okazuje, urazy są poważne. Jaromir Wieprzęć oraz Jakub Ławecki nie będą brani pod uwagę przez trenera Mikulskiego przy ustalaniu składu na środowy mecz z Pelikanem Łowicz.

- Jarek Wieprzęć ma pękniętą kość i będzie musiał mieć dwa – trzy tygodnie przerwy. Kuba Ławecki naciągnął mięsień dwugłowy. Trochę nam się obrona posypała. Mamy jednak zmienników, którzy będą grali. Mam Kusiaka, mam Marka Drozda jeszcze w obwodzie, i nie ukrywam, jest też Mietek Ożóg. Na pewno stworze jeszcze taki skład, który może powalczyć - powiedział szkoleniowiec Albin Mikulski.

Zarówno Wieprzęć – środkowy obrońca, jak i Ławecki – występujący na prawej stronie defensywy w każdym meczu wychodzili w podstawowej jedenastce drużyny Stali. Ja udało nam się dowiedzieć u Wieprzęcia, który w tej rundzie strzelił jedną bramkę dla zespołu ze Stalowej Woli zaszło podejrzenie pęknięcia główki kości promieniowej.

Komentarze (40)

~kibic | 2007-08-6 09:05

Wedlug mnie to ten Mikulski popelnil podstawowy blad ze pozbyl sie Drabika i Pajaka teraz nam sie obrona posypala i niema kto grac no ale mamy zajebistych zmiennikow Drozd hahaha bez komentarza a tak ci dwaj wyzej wymienieni to jacy byli to byli ale sumiennie wykonywali zalecone zadanie na boisku przez trenera i wedlug mnie obydwaj byli zdecydowani lepsi od jakiegos Drozda ktory umie tylko wygrac glowke i nic pozatym !! 2 liga musi byc oby nam sie udalo wygrac w Łowiczu i wierze w to ze nawet z takimi oslabieniami uda nam sie to i zapomnimy wszyscy o tej porazce z Podbeskidziem :)

~zzzz | 2007-08-6 09:47

a to juz pewne ze meczu nie bedzie na tvp3??

~TAK | 2007-08-6 09:55

TAK to juz pewnie ze meczu nie bendzie w tvp3 tylko na 100 % bendzie w tvp sport

~DUREŃ | 2007-08-6 10:10

\"BENDZIE\" weś sobie lepiej słownik kup :/ Żenada z taką pisownią.

~SE | 2007-08-6 10:12

a dlaczego nie biora pod uwage Krystiana Lebiody?kontuzja brak formy o co chodzi

~do MARIUSZA | 2007-08-6 10:18

*****************
ostatnio pisales ze gadales z TVP3 Rzeszow i bedzie transmisja z meczu z pelikanem a teraz wychodzi ze mecz bedzie tylko na TVP Sport mozesz to wyjasnic\'
*****************

~tele | 2007-08-6 10:54

nie przesadzajmy z możliwościami jakiegoś Mariusza.

~bodi_zks | 2007-08-6 11:13

To juz nie 1-sza taka decyzja tvp, kkiedys zamiast meczu 2-giej ligi lecialo odsloniecie pomnika,raz przerwali kurierem i cala transmisja poszla sie jebac,a teraz przeniesli na tvp sport, tak to bedzie wlasnie z transmisjami sportowymi na tvp3 w tym roku.

~s.w | 2007-08-6 11:22

Odnośnie środowego meczu z Pelikanem,czy będzie organizowany jakiś wyjazd do łowicza?Daleko nie jest,a dobrze by było pokazać się z dobrej strony,tym bardziej ,że mecz będzie w telewizji.Aprzede wszystkim zrobilibyśmy jakiś dobry,głośny doping,który pomógł by wreszcie naszym piłkarzom odnieść pierwsze zwycięstwo,bo po tej druzgocącej porażce z Bielskiem,napewno są w wielkim dole!

~transmisja | 2007-08-6 12:01

a nie wie ktos czy bedzie gdzies w jakims barze transmisja? fajnie jakby troche osob przyszlo to inaczej sie mecz oglada:)

~kkk | 2007-08-6 12:05

fabianowski jest kontuzjowany na okolo 3-4 miesiace

~DO kk | 2007-08-6 12:19

TY jedz na mecz a nie da baru !!!

~wieprzec | 2007-08-6 12:22

JAREK WIEPRZĘĆ Z PEWNEGO ZRUDLA BEDZIE GRAŁ W ŚRODĘ NA 100%

~STALÓWKA | 2007-08-6 14:14

Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola, godz. 17:15, sędzia: Łukasz Bartosik (Kraków).

~USA | 2007-08-6 14:37

Kibice Stalowej (również z młyna) w meczu z Podbeskidziem ograniczali się do przekrzykiwania pięciu gości z Bielska Białej – brawo ! Dla takich kibiców warto przegrywać !

~ja | 2007-08-6 14:49

racja, tak juz z nami kibicami jest, gdy nie ma kibicow przyjezdnych nie ma dopingu wogole, jak przyjada kibice i zaczna cos dopingowac dopiero wtedy nasi budza sie i zaczynaja tez cos spiewac (oprocz meczy które stoja na wysokim poziomie kibicowskim czyli z tzw. lepszymi ekipami) pozdro

~ed | 2007-08-6 15:35

do łowicza podstawiony bedzie pociag, zbiurka tam gdzie zawsze, pozdro dla kumatych

~!!!!! | 2007-08-6 15:50

Fotki z Podbeskidzia » LINK

~zks | 2007-08-6 15:57

Właśnie co z wyjazdem do Lowicza ??

~bobek | 2007-08-6 16:14

Witam dostalem wezwanie na policje mysle ze to moze miec sprawe z policja a konkretnie z nielegalnym oprogramowaniem. Słyszalem ze wysylaja wezweania przedstawiają sprwe i potem wracam z policaj do domu i sprawdzaja czy ejstem uczciwym obywatelem! Czy moze ktos wie cos o tym pozdro dla kumatych

~heh | 2007-08-6 16:18

Czy ja iwem...szczerze watpie :D

~;) | 2007-08-6 18:44

Admin wrzuc na stronke tą mapke wyjazdów ;)

» LINK

Pozdro ;)

~aaa | 2007-08-6 21:23

~kam | 2007-08-6 21:32

ja uwarzam ze tomek wietecha nie mial szans zeby wyciagnac ta pilke bo pilka jak i zarowno morawa była mokra i widac było ze pilka kozlujac jeszcze przed nim szybciej poleciala pozniiej niz by to milalo miejsce na suchej murawie.....mowie tak bo sam troszke łapałem po wichurach wokol stalowej i podobne bramki mi wpadaly skoro tacy z niektorych znawcy to rekawice i miedzy slupki dla mnie tomek wietecha jest lepszy od wiezgzcza i tego furtaka .......... i uwarzam ze stalowo grala swoje tzn probowala ale tepo gry niestety nazucilo podbeskidzie tego dnia lepiej dysponowane .........jestem dumny ze STALOWKI I WAS KIBICE MOWIE O TYCH KIBICACH STALOWKI A NIE CIECIACH CO UWARZAJA SIE ZA KIBICOW CHUJ WAM W DUPEEEEEEEEE

~stalówka | 2007-08-6 21:40

A co z wyjazdem do Łowicza,wstyd żeby zaliczyć zero.Jak na razie nie ma żadnej wzmianki o której ewentualnie zbiórka,a już niebawem wtorek.Każdy przecież musi sobie zaplanować jakoś urlop w pracy,a to można zrobić najpóżniej jutro,więc pytam się jeszcze raz jest wyjazd na mecz,czy nie ma,bo muszę do dzisiaj wiedzieć.Krótka piłka Tak czy Nie.

~... | 2007-08-6 21:47

Na dzien dzisiejszy nie ma organizowanej zbiorki i powondpiewam by byla.Jesli chodzi o powody to najwiekszym jest brak kasy by dofinansowac ten wyjazd bo chyba kazda osoba ktora jezdzi na wyjazdy wie ze \"duzo\" pieniedzy doklada sie do wyjazdow by byly takie ceny jakie sa :/

~do USA | 2007-08-6 22:13

naucz się liczyć do 15 starczy ci to bo skoro widziałeś 5 kibiców Podbeskidzia to masz chyba 2 problemy: albo ze wzrokiem albo z liczeniem ehh ;/// po co taki sie wpisuje

~wyjazd | 2007-08-6 22:14

zawsze zostaje samochód, ewentualnie pociag choc tej drugiej opcji nie polecam.

~zks | 2007-08-6 22:17

No tak ale Lowicz nie daleko i mozna by się tam pokazać w większej ilości a i jeszcze w TV mecz to ładnie by to wyglądalo.

~Stachu | 2007-08-6 22:18

Lepiej jechać samochodem. Samemu lub zabrać się ze znajomymi. Jazda pociągiem w Polsce to jak droga przez mękę. Wiem coś o tym, bo czasem korzystam z przejazdów PKP.

~stal | 2007-08-6 22:30

Nie wierzę,żeby nie można było zebrać przynajmniej jednego autokaru,niech by kosztował wyjazd 40-50 zł.,to myślę ,że te 50 osób by pojechało.Zawsze to taniej jak pociągiem.

~dde | 2007-08-7 01:36

przypuszczalny sklad na mecz z pelikanem.gesla-wietecha,palkus,iwanicki,wierzgacz -gilar,furtak,wieprzec,kasiak-ozog,mikulski

~dde | 2007-08-7 01:39

ustawienie 1-4-4-2

~hhyju | 2007-08-7 01:49

w stalowej woli mozna by stworzyc druzyne oldboys:michalak,rybak,nieradka,brytan,adamus,sajd ak,mscisz i wielu innych

~asc | 2007-08-7 08:32

gdzie w jakims barze mozna obejrzec tvp sport??

~=)) | 2007-08-7 10:28

Mapka wyjazdów stalówki w Sezonie 07/08 usuncie %20 z linku

» LINK

~Mapa | 2007-08-7 10:39

» LINK

usuńcie %20

~heh | 2007-08-7 10:55

Sportowefakty.pl :
Frekwencja podczas 2. kolejki II ligi:

Arka Gdynia - Warta Poznań 7000 (15 gości)
GKS Jastrzębie - Polonia Warszawa 6700 (30 gości)
Stal Stalowa Wola - Podbeskidzie 4000 (14 gości)
ŁKS Łomża - GKS Katowice 3500 (243 gości)
Śląsk Wrocław - Pelikan Łowicz 3000 (brak gości)
Piast Gliwice - Motor Lublin 3000 (300 gości)
Wisła Płock - Odra Opole 3000 (25 gości)
Znicz Pruszków - Kmita Zabierzów 2500 (brak gości)
Tur Turek - Lechia Gdańsk 2400 (120 gości)

Ogólna liczba widzów: 35100
Średnia liczba widzów: 3900

~Kamil | 2007-08-7 12:26

Sprzedam Pasiak Resovi, new balance gg 6791182

~do dde | 2007-08-7 14:29

M-O-R-D-A cwelu niewierny

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Podlasie Biała Podlaska

Stal Stalowa Wola             Podlasie Biała Podlaska
2020-09-23, godz. 19:38
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Lewart Lubartów

Stal Stalowa Wola             Lewart Lubartów

0 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 11 10-0-1 30
2 Avia Świdnik 10 7-0-3 21
3 Sokół Sieniawa 10 5-5-0 20
4 Wisła Sandomierz 10 5-4-1 19
5 ŁKS Łagów 10 5-4-1 19
6 Siarka Tarnobrzeg 10 4-3-3 15
7 Wólczanka W. Pełkińska 9 4-2-3 14
8 Podhale Nowy Targ 7 4-2-1 14
9 Wisłoka Dębica 10 4-1-5 13
10 Korona II Kielce 10 4-0-6 12
11 Chełmianka Chełm 10 3-3-4 12
12 Stal Stalowa Wola 7 3-2-2 11
13 Lewart Lubartów 11 2-5-4 11
14 Stal Kraśnik 11 3-2-6 11
15 Orlęta Radzyń Podlaski 9 3-2-4 11
16 Podlasie Biała Podlaska 8 3-1-4 10
17 KSZO Ostrowiec Św 9 3-0-6 9
18 Cracovia II 10 2-2-6 8
19 KS Wiązownica 10 2-2-6 8
20 Jutrzenka Giebułtów 6 2-0-4 6
21 Hetman Zamość 10 0-2-8 2

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 0
Wisłoka Dębica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-09-23 STAL - Podlasie Biała P..
2020-08-15 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2020-08-00 Jutrzenka Giebuł.. - STAL
2020-09-26 Siarka Tarnobrzeg - STAL
2020-10-03 STAL - Wisła Sandomierz
2020-10-10 KS Wiązownica - STAL
2020-10-17 STAL - Stal Kraśnik
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1812) » Edek38 (1259)
» 1938fc (1109) » Vielitz44 (1087)
» Filip kacper k. (950) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (741) » Kamil (604)
» Kamilosss (530) » Acer (477)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:1)
2009-08-15
Ilość zdjęć: 41
Wyświetleń: 120 074 razy
STAL - Legionovia Legionowo (1:1)
2017-05-13
Ilość zdjęć: 38
Wyświetleń: 19 564 razy
STAL - Stal Rzeszów (1:1)
2005-10-21
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 31 963 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 192 395 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.02932