Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Jestem bardziej takim typem domatora - rozmowa z Sebastianem Kęską

Jestem bardziej takim typem domatora - rozmowa z Sebastianem Kęską
Stal Stalowa Wola przegrała w sobotnie popołudnie na własnym stadionie z Podbeskidziem Bielsko - Biała 3:0. Atmosfera w zespole przed meczem w Łowiczu z Pelikanem jest już dobra. Zawodnicy i trenerzy liczą na zwycięstwo. O meczu z Podbeskidziem, o wyjeździe do Łowicza i pobycie w Stalowej Woli rozmawiamy z nowym nabytkiem Stalówki, Sebastianem Kęską.

Debiut przed własną publicznością nie wypadł okazale.
- Dokładnie. Ja sam też się spodziewałem innego wyniku. Drużyna Podbeskidzia zagrała o dwie klasy lepiej od nas. Nie o jedną tylko o dwie. My zagraliśmy bardzo słabo. Cóż zrobić. Teraz zostało nam tylko podnieść się po tej porażce i w najbliższych meczach pokazać, że jednak potrafimy grać w piłkę i będziemy zdobywać punkty.

Zagraliście całkiem inaczej niż w Poznaniu.
- Zagraliśmy zdecydowanie inaczej. To są dwa różne mecze. Tutaj można powiedzieć, że w ogóle nie graliśmy tylko próbowaliśmy jakoś tą piłkę kopać. Gry z naszej strony tutaj było zero. W Poznaniu było zupełnie inaczej o czym świadczą oddane strzały na bramkę. Tam oddaliśmy bodajże 17 strzałów na bramkę, a tutaj w zasadzie ani jednego.

Stal to mieszanina rutyny z młodością. Chyba młodzi nie udźwignęli ciężaru gry.
- W tym meczu chyba nikt nie udźwignął ciężaru gry. Zagraliśmy poniżej oczekiwań i wszyscy o tym wiedzą. Wiemy o tym my, wie trener i wiedzą też kibice. W najbliższych meczach musimy zmazać tą plamę i zdobywać punkty. No taki jest cel.

Stal wzmocniła się przed sezonem. O co będziecie grali?
- Według mnie druga liga jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym. To jest dopiero początek sezonu. Najbliższe mecze pokażą o co będziemy grali.

Jesteś z drużyną na co dzień. Czy brakuje wam jeszcze jakiegoś zawodnika?
- Nie mnie to oceniać. Trzeba by było pytać o to trenera czy kogoś mu brakuje. Ja jestem o tego żeby grać, a wychodzi to na razie jak wychodzi. Mam jednak nadzieje, że będzie lepiej.

Jaka jest twoja ulubiona pozycja na boisku. Skrajny pomocnik czy napastnik?
- Nie mam swojej ulubionej pozycji. Gram tam gdzie mnie trener wystawi. Próbujemy na różnych pozycjach. Ostatnio grałem typowo skrajnego pomocnika.

Jesteście optymalnie przygotowani do sezonu? Rozegraliście mało sparingów przed sezonem. Nie brakuje wam zgrania?
- Myślę, że trochę na pewno tak. Ja zagrałem tylko dwa sparingi. Szkoda, że nie zagraliśmy kilku więcej. Myślę, że dało by to większy obraz naszej postawy naszej drużyny. A tak dwa sparingi to trochę za mało.

Czeka was teraz pojedynek w Łowiczu z Pelikanem. Zadowoli was remis czy liczy się tylko zwycięstwo?
- Ja osobiście jadę po zwycięstwo. Myślę, że chłopaki też. Mam nadzieję, że trzy punkty przywieziemy.

Co Sebastian Kęska piłkarz ŁKS Łódź i Polonii Warszawa robi w Stalowej Woli?
- Tak się potoczyło a nie inaczej, że się tutaj znalazłem. Będę się starał grać jak najlepiej i pokazać się z jak najlepszej strony. Zobaczymy jak to będzie.

Z kim złapałeś najlepszy kontakt w zespole?
- Ze wszystkimi. Ze wszystkimi tak samo, nie mam problemów. W drużynie jest dobra atmosfera, troszeczkę wyniki nam to popsuły, no ale jako drużyna się trzymamy razem. Myślę, że będzie dobrze.

Zaaklimatyzowałeś się już w Stalowej Woli? Rozpoznają cię ludzie na mieście?
- Ja nie wychodzę na miasto (śmiech). Siedzę sobie w domu z żoną, dzieckiem. Jestem bardziej takim typem domatora. Lubię spędzać czas z rodziną. Siedzę w ogródku.

Stal to taka jednosezonowa przygoda, czy planujesz zostać tutaj na dłużej?
- Nie wiem, na razie mam podpisany kontrakt na jeden sezon, co będzie dalej to ciężko mi teraz powiedzieć. W tym momencie naprawdę ciężko cokolwiek mówić.

Jakie masz cele na najbliższy sezon?
- Na pewno grać jak najlepiej. Tak jak mówiłem, te pierwsze mecze nie wyszły tak jak ja chciałem i nie tylko ja. Moim celem jest grać jak najlepiej pokazać się z jak najlepszej strony.

Trener Mikulski stworzył ciekawy zespół. Czy jesteście w stanie nawiązać wyrównaną walkę z takimi zespołami jak choćby Arka Gdynia?
- Druga liga według mnie jest bardzo wyrównana. Miałem przyjemność grania jeden sezon w drugiej lidze. Co prawda w dwóch klubach, ale cały sezon. Tak jak mówię, najpierw grałem w teoretycznie słabszym Świcie Nowy Dwór, później w mocniejszym ŁKS – ie. Teoretycznie wygrywało się z lepszymi, przegrywało ze słabszymi. Dla mnie w drugiej lidze jest bardzo wyrównany poziom i każdy może wygrać z każdym.

Ktoś jednak musi awansować do Orange Ekstraklasy. Kto jest Twoim faworytem?
- Według mnie, to takich murowanych faworytów jest dwóch. Arka i Polonia Warszawa.

Kto jest najmocniejszym punktem Stali Stalowa Wola, najbardziej charyzmatyczną postacią?
- Taką postacią na pewno jest Mietek Ożóg. Jest tutaj taką instytucją. Chodząca i grająca instytucja. Ale tak jak mówię, drużyna jest wschodząca.

Co możesz powiedzieć o kibicach w Stalowej Woli?
- Na pewno na plus. Zaskoczyło mnie to, że jak przegraliśmy 3:0 na własnym stadionie, to schodząc z boiska kibice bili nam brawo. Przez cały mecz dopingowali i starali się nam pomóc. Jestem mile zaskoczony tym jak kibice zachowywali się tutaj podczas meczu.

Kiedy Sebastian Kęska strzeli pierwszą bramkę dla Stali?
- Mam nadzieję, że w Łowiczu. Bylo blisko w Warcie. Najpierw strzał głową, potem sytuacja w drugiej połowie. Mam jednak nadzieję, że w Łowiczu coś wpadnie do siatki.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy powodzenia
- No ja nie dziękuję (śmiech).

Komentarze (61)

~Maniek | 2007-08-7 14:21

Pierwszy;)

~(S) | 2007-08-7 14:27

Siarka drugi!

~Tvp | 2007-08-7 15:01

TVP SPORT

Program TV: Jutro 08.08.2007

17:00
II liga piłki nożnej - Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola{PL}
/program na żywo/ /stereo/

~Mł1938 | 2007-08-7 15:14

» LINK
a wiec jest meczyk :)

~Mł1938 | 2007-08-7 15:23

powtorka w czwartek o 11.00 ten sam kanal :)

~zks | 2007-08-7 17:27

Mam złe przeczucia co do tego meczu. Piłkarze będą się za bardzo chcieli pokazać a wtedy może być klapa. Ale jednak mam nadzieje że tak nie będzie.

STAL STALOWA WOLA

~XxX | 2007-08-7 19:36

mam glupie pytanie czy kazdy ma TVP SPOT?:P

~ziel-czar | 2007-08-7 20:23

Nie ma huja we wsi,jutro musimy wygrać!

~bodi_zks | 2007-08-7 20:42

No to czas w koncu na zwyciestwo.Z kim mamy niezgrani, nie w pelni formy teraz wygrywac jak nie ze slabiutkim Pelikanem.Pozniej Kmita ktora tez obrywa.Jutro wyjazd na wies, choc jak na takie miasteczko nie maja nawet oni najgorszego tego stadionu.W prownaniu do kurnika we wsi Stroze albo Zabierzow to istne San Siro.Do zobaczenia w Lowiczu ! Hej Stal

~do Mł1938 | 2007-08-7 20:46

gościu od poczatku bylo wiadome ze bedzie na tvp sport niewiadomo bylo czy bedzie na tvp3 wiec ameryki nieodkryles ;/

~s.w | 2007-08-7 20:52

Trochę obciach,jutro mecz w Łowiczu,a tu ze Stalówki będzie zero kibiców.Mecz w tv.,tak ,że cała Polska zobaczy gdzie jest nasze miejsce w szeregu.

~stal1938 | 2007-08-7 20:56

wie ktos, czy podpisali kontrakty ze Stalówka Aldin Hadzic i Michał Janicki, mieli podpisac 1 sierpnia, ale nie ma zadnego info na stronach, moze ktos to potwierdzic, dzieki z góry

~Stalovy | 2007-08-7 21:21

Co do Janickiegi i Hadzica to wyczytałem w gazecie, że mają \'\'wkrótce\'\' podpisać kontrakty. Ale kiedy to wkrótce nastąpi to nie wiedomo.

pzdr

~do stal1938 | 2007-08-7 21:21

Mają podpisać 15 sierpnia,ale co z tego skoro to są kolejne drewniaki.Gdyby byli tacy dobrzy,to Albin by już dawno ich zakontraktował.

~kam | 2007-08-7 22:12

wyczytałem dzis ze GRZEGORZ PATER pilkarz z podbeskidzia jest sprzedawczykiem i ma postawiony zarzut korupcyjny a mianowicie sprzedarz meczu dla gornika polkowice jest wielu takich i kluby ich zawieszaj a czego tego podbeskidzie nie robi hym pewnie dalej chandluje cwele jebane

~ebo | 2007-08-7 22:22

~Dziadzia | 2007-08-8 00:18

JAZDA STALOWKA.. DO BOJU!!!!!!!!!!!!!! 3 PTK MUSZA BYC NASZE!!

~do kam | 2007-08-8 00:20

chlopie z nieba spadles?on ten zarzut ma juz od kilku miesiecy.byl na poczatku zawieszony,ale teraz juz nie.a mariusz ujek jest zawieszony?nie.cala polska o tym wie aty dopiero teraz to wyczytales?jestes troche opozniony

~do kam | 2007-08-8 00:23

sorry za blad /a ty/

~khaka | 2007-08-8 01:14

może ktos kto sie zna wrzuci mecz nasopcast???

~kul | 2007-08-8 08:14

Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 3:0 !

~hutnik | 2007-08-8 08:47

Ciekawe czy makumby zagrają, to co pokazali w meczu z Podbeskidziem to lepiej nic nie mówic, bo zamiast grać tanczyli bumba-kurata-banana-salsa, tylko kisci bananów brakowało.Popis niesamowity prezesa, ktory chyba zostanie prezesem plantacji bananów w przyszłości i tego drugiego też.Nie róbmy ze Stalowej przechowywalni bananów, mamy tylu utalnetowanych wychowanków i można na nich stawiać, pozbycie się Pająka i Drabika błedem była, a teraz zrobiła humba-bumba z zespołu, a efekty są takie jak słynny popis z Polonią Bytom w Gorzycach, tylko tutaj sie na szczescie na 3-ch bramkach skończylo a mogło na wiecej niż z Polonią.Jak nie zagrają panowie z pod palmy to będzie dobrze a jak zagrają to będzie sukces taki sam jak w meczach z Polonią,Podbeskidziem czy Piastem na wyjezdzie

~bolesław | 2007-08-8 08:59

ale ty Hutnik jesteś puściutki...brak słów rasistowski znawco futbolu

~do hutnik | 2007-08-8 09:02

żenujący wpis.IQ niewyczuwalne.

~do hutnik | 2007-08-8 09:41

Juz pustak jest bardziej pelny niz ty (zwrot grzecznosciowy specjalnie z malej litery).

~jastkowice | 2007-08-8 10:18

owszem hutnik przesadzasz z tymi bananami itd, ale wydaje mi się że ostani mecz to im kompletnie nie wyszedł. mam nadzieję że dziś zagrają dużo lepiej (bo potrafią) i że stal zdobędzie komplet punktów

~hutnik | 2007-08-8 10:29

Dobra,dobra ale sami przyznacie ze bambuski zagrali fatalnie no i z Podbeskidziem dali prawdziwy popis, szkoda tylko ze z pilka to nie mialo zawiele wspolnego no ale to szczegół, dopiero w drugiej połowie gdy wszedł dziadek 40 pare lat i był najlepszym zaowdnikiem na boisku to chyba coś znaczy co nie, nie można przyszłosci wiecznie opierać na 50 latku a mlodsi o połowe od niego grają chałe z murzynkami na czele.

~ehh | 2007-08-8 10:42

Dalej odczuwam podteksty rasistowskie....Najgorsi na boisku ?? Ogladales ten sam mecz co ja ??Prezes nie tylko sie kiwal i cofal....jako jedyny duzo biegal..staral sie ale nie mial do koggo zagrywac !! Podbeskidzie stosowalo pressing a Prezes nie tracil pilek i na pewno byl jednym z najlepszych jak nie najlepszym zawodnikiem na boisku.

Co do Uwakwe...wszedl na okolo 15 minut i jako jedyny dogral idealna pilke (naprawdę najwyzszej klasy podanie) po ktorej Kęska mogl strzelic gola ale skisowal, a inni zawodnicy mieli caly mecz i co ??? nic....

~Pawell | 2007-08-8 10:49

Mam pytanie do obeznanych.Wiecie moze czy ten mecz jest na TVP 3 czy TVP Sport?Bo na stronie Pelikana wyczytalem ze jednak na TVP3,ale wkoncu nie wiem:)bo bylo mowione ze wczesniej TVP sPORT

Z rory dzieki za info

~Daro | 2007-08-8 10:55

TVP podaje jedynie TVPSport.

Jednak wydaje mi się, że mecz będzie jedynie w kilku odzdziałach TVP3 dlatego nie podaja tego do opinii publicznej bo nie kazdy bedzie mogl ten mecz na TVP3 ogladac.

Jezeli na stadionie podawali, w Echo Dnia pisało, że będzie w TVP3 i na stronie Pelikana tak pisza, a takie źródła uznaję za wiarygodne więc ten mecz powinien być pokazany w TVP3 (ale nie we wszystkich odzialach)

~BZC | 2007-08-8 10:55

Mecz jest na TVP Sport i TVP 3 Rzeszów !! Info Pewne Sprawdziłem w Telegazecie oraz we wszystkich programach telewizyjnych !! ELO

~do bzc | 2007-08-8 11:02

nie wprowadzaj ludzi w blad bo w zadnym programie niema napisane ze jest transmisja na tvp 3 rzeszow...jest tylko na tvp sport

~Do Hutnik | 2007-08-8 11:07

Jesteś rasitą a takich powinno sie gnębić.

Prezes był jedny z najlepszych na boisku a ten drugi co mógł pokazać w 15 minut ??

~medic | 2007-08-8 11:18

nie dziwcie się hutnikowi, on po prostu amfetaminę popija piwem, a pózniej siada przed komputerem

~hazek | 2007-08-8 11:49

Uwakewe to pomylka co on Robil na boisku przez te 15 minut na krzeselkach i mysle ze nie tylko tam byla dobra radocha z niego ! to co stalowa zagrala to parodia pilki zeby napastnik nie mial klarownej sytuacji do strzelenia bramki to przechodzi ludzkie pojecie !! ten prezes jedyne co robil to biegal a a jakim celu to sam nie wiedzial ale to jego pierwszy mecz wiec nie wieszajmy na nim psow dobry chlopak ! Gesla musi wkoncu sie przelamac i strzelic jakas bramke zeby gral tak jak z kolejarzem kazdy mecz to bylo by pieknie jeszcze niech dojdzie do niego utalentowany mlody myszka ( widzialem go sciagnol juz gips) wiec wrcoi pewnie gdzies za miesiac a jest to zajebiscie szybki chlopaczek i wiadomo ze mikluski nei boi stawiac sie na mlodych to napewno bedzie z przodu dobrze 3 mlodych ktorzy an ambocji i woli walki beda nadrabiac doswiadczenie ! pozdro

~...m... | 2007-08-8 12:20

No i zowu się zaczyna śmiac sie ze swoich piłkarzy (wstyd).Nie znam innego klubu w którym śmieją się ze swoich piłkarzy tak jak w koronia nie chceli hermesa a teraz go uwielbiają.Dajmy szanse nowym graczą i tym białym i tym czarym

~heh | 2007-08-8 12:20

Jezeli Prezes nie gral dobrze....to powiedz kto gral ??

~hutnik | 2007-08-8 12:21

Gąśla potrzebuje przynajmniej 5-ciu setek w meczu zeby strzelić gola, siła ataku jest słaba nie ma co ukrywać, a napastnic nie dośc że nie dostają piłek przez tak chwalonego przez was pana prezesa to jeszcze sami partaczą sytuacje (patrz Warta) dopiero emeryt Ożóg rozruszał towarzystwo w drugiej połowie w meczu z Podbeskidziem bo Nakulma umca umca prezumca tylko latał jak mówil poprzednik.A drugi z towarzystwa Uwakwe porucznik puccini, jak go jeszcze nazwiecie ciekawe ? to popisał się w tym meczu pięknuymi nakladkami, ze mało nie polamał nóg gossciom z Podbeskidzia.Jak można lecieć z wyprostowaną nogą na zawodnika toć to kabaret, przynajmniej jedna korzyść z tego wynikneła, można było sie zdrowo pośmiać z \"umiejętności\" obu zawodników.

~...m... | 2007-08-8 12:25

» LINK
Mecz stali z pelikanem nie bedzie transmitowany w tvp 3 rzeszów :(

~...m... | 2007-08-8 12:25

» LINK
Mecz stali z pelikanem nie bedzie transmitowany w tvp 3 rzeszów :(

~do hutnik | 2007-08-8 12:36

Kurwa skad sie tacy ludzie biora !! Jebnij sie w leb zanim cos napiszesz.....rasista je**ny. Kurwa pewnie z ciebie sie wszyscy smieja i masz jakies kompleksy.
Wyjdz kurwa i zagraj lepiej jak taki madry jestes...a nie kurwa narzekasz.

STOP DEBILNYM WPISOM !!!!!!!

~stalowiec | 2007-08-8 12:38

nie rozumie jak mozna narzekac na Nakoulme przeciez on jako jedyny probowal cos szarpac dosrodkowywac, a Ozog na stoperze mogl sobie rozruszac nie wiem co napewno nie napastnikow,jak ktos mowi ze Ozog rozruszal gre stalowki to sie nie zna na pilce,tak wogole to podbeskidzie zalatwilo nam dwoch zawodnikow Wieprzec ma peknieta kosc, a ktos mowi ze Uwakwe mogl polamac gosciom nogi...kibicujmy Stalowce, a nie tylko narzekajmy, nie wyszedl im mecz ale napewno w nastepnych bedzie lepiej!TYLKO STALÓWKA!!

~:) | 2007-08-8 12:42

W tamtym sezonie początek zajebisty koniec hu... :) w tym będzie odwrotnie :)

~do wyżej | 2007-08-8 12:45

nie ma różnicy czy będzie na tvp 3 czy nie będzie. oglądał ktoś wisła płock-odra opole??? pierwsza połowa na 1/3 ekranu bez głosu bo obok konferencja samoobrony i tam mamy głos. drugiej połowy nie było bo ważniejsze najnowsze wiadomości ze świata polityki. natomiast na tvp sport lepiej słychać co trener szeptał do asystenta niż co mówili komentatorzy... te transmisje to profanacja...

~hutnik | 2007-08-8 12:55

do do hutnik
Tak, znam to typowe majaczenie typu wejdz na boisko i sam zagraj lepiej, a zapewne sam sapałeś w czasie meczu na naszych grajków a teraz zgrywasz wielce solidarnego, zobaczymy jak będziesz chwalił prezesa i porucznika jak zawalą nam kolejne mecze, no ale dobra niech tobie i podobnym będzie poczekajmy bna mecz z łowiczem, a czy jestem rasistą czy nie to ciebie gówno obchodzi, martw sie o swoją pozycje

~do hutnik | 2007-08-8 13:02

tak slyszałem ze wszyscy tam są pierdolnięci na tym osiedlu z tobą chuju na czele...ty sieczkobrzęku jebany,pachrusciu osrany.....sorry za słownictwo ale szlak trafia jak się czyta takiego debila.

~police | 2007-08-8 13:06

na twoim miejscu hutnik nie czułbym się tak bezkarny.to nie problem cie namierzyć i ukarać za rasizm

~gulek | 2007-08-8 13:21

dajcie spokój pustakowi

~gulek | 2007-08-8 13:21

dajcie spokój pustakowi

~gulek | 2007-08-8 13:21

dajcie spokój pustakowi

~gulek | 2007-08-8 13:21

dajcie spokój pustakowi

~gulek | 2007-08-8 13:21

dajcie spokój pustakowi

~Dari | 2007-08-8 13:26

Mecz Stalowki jest na TVP Sport » LINK

p.s. dajcie juz spokoj ty czarnuchom w komentarzach bo sie czytac wypocin niechce.

~hehe | 2007-08-8 13:36

O kurwa !! hehehe Na stronie peilkana mysla zeprzyjedziemy w liczbie 200-300 osob :D lol i z tego co widze na ich forum, pokazuja filmiki z bojek Stalówki i sie boja lol

~kul | 2007-08-8 13:45

Czego tu się bać kilku nastoletnich buraków pastewnych he he he
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 3:0 !

~kul | 2007-08-8 13:45

Czego tu się bać kilku nastoletnich buraków pastewnych he he he
Pelikan Łowicz - Stal Stalowa Wola 3:0 !

~do kul | 2007-08-8 13:47

Banda staruchów z Pelikana prędzej padnie na zawał. Pelikan-Stal 0:3

~stal | 2007-08-8 13:53

w dvd bedzie puszczany

~Zatorze | 2007-08-8 14:17

DUSZYŃSKI MÓWIŁ ŻE MA BYĆ NA STADIONIE WYSTAWIONY TELEBIM , DLATEGO WSZYSCY NA MŁYN Z BARWAMI. JUŻ NA STADIONIE COŚ ROBIĄ!

~jacek77 | 2007-08-8 15:17

z tym telebimem to ładna sciema :)!!!!!!!!!!!!!
juz widze jak Duszynski postawi telebin

~kam | 2007-08-8 16:15

do \"do kam\" nie spadłem tylko czytam newsy i pisze ze wszytkie kluby zawieszaja pilkarzy z wiazanych z korupcja a pater sprzedawczyk dalej gra.........wiem ze byl zawieszony.....widocznie kupuje poki moze mecze dla podbeskidzia zeby wyszlo z dolka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (3:1)
2004-08-27
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 19 470 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 268 764 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 25 202 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (2:1)
2017-03-11
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 812 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.05447