Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wygraj karnet na mecze Stali Stalowa Wola!

Wygraj karnet na mecze Stali Stalowa Wola!
Rozpoczęły się już rozgrywki piłkarskiej II ligi. Sportowe Fakty przygotowały konkurs dla swoich czytelników. Do wygrania jest karnet na rundę jesienną na mecze drugoligowej Stali Stalowa Wola. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Aby wziąć udział w losowaniu karnetu, wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie. Odpowiedź należy wysłać SMS-em na wskazany numer.

Pytanie konkursowe: Wymień nazwisko przynajmniej jednego byłego gracza Stali, który ma za sobą występy w seniorskiej reprezentacji Polski?

SMS-a z poprawną odpowiedzią o treści SFAKTY STAL Twoja_Odpowiedź Twoje_Imie_Nazwisko (np. SFAKTY STAL Dudek Jan Kowalski) należy wysłać na numer 7101.

Koszt SMS-a to 1 zł + VAT.

Konkurs trwa do środy (15 sierpnia) do godz. 12.00. Wyniki losowania podamy tego samego dnia po godz. 12:00, a zwycięzcy otrzymają SMS-a zwrotnego z informacją o sposobie odbioru wyżej wspomnianych nagród.

Z jednego numeru telefonu można wysłać dowolną liczbę SMS-ów. Każdy SMS z poprawną odpowiedzią zwiększa Twoją szansę na wygraną! Zapraszamy do zabawy!

Komentarze (144)

~cris | 2007-08-8 15:06

dzisiaj.. dzi.. dzisiaj ...co dzisiaj bedzie-zgaduj zgadula- daje 2:1 dla nas

~ja | 2007-08-8 15:19

a ja daje 1-2 dla nas, pzdr ;)

~heh | 2007-08-8 15:23

ja Czuje ze bedzie 2:3(1:2)

0:1
0:2
1:2
1:3
2:3

~mecz | 2007-08-8 15:51

Mecz za 88 minut....spoko ze mozna zobaczyc Stalówke w TV, jestem z tego powodu zadowolony :)

~maciekk | 2007-08-8 15:51

3-0 bedzie :D
ewentualnie 2

~mecz | 2007-08-8 15:54

Mam pytanie mam cyfra plus i polsat cyfrowy i na jaki kanale bedzie tam mecz? czy tylko na tv kablowej jest ;/ ?

~mecz | 2007-08-8 15:54

Mam pytanie mam cyfra plus i polsat cyfrowy i na jaki kanale bedzie tam mecz? czy tylko na tv kablowej jest ;/ ?

~mecz | 2007-08-8 15:55

Mam pytanie mam cyfra plus i polsat cyfrowy i na jaki kanale bedzie tam mecz? czy tylko na tv kablowej jest ;/ ? a może na Spocast można ogladnąć ?

~Kumil | 2007-08-8 15:59

jest na TVP SPORT... bo tvp3 cos sie stalo i jest na TVP SPORT OD GODZ 17 !! Pzdr ;p

~lol | 2007-08-8 16:30

to nie dobrze bo tylko nie liczni mają ten kanał ja osobiście nie mam więc pozostaje mi śledzenie relacji na internecie

~stella | 2007-08-8 16:30

na stelli dzis podawali ze transmisja bedzie na tvp3 ;] inni tu piszą ze na tvp sport czy jak mu tam. I kogo tu słuchać ?...

~stal | 2007-08-8 16:41

Bedzie na pewno na TVP Sport trzeba tylko zobaczyc w Programie telewizyjnym ;]

~lol | 2007-08-8 17:00

a może w jakimś radiu jest?

~lol | 2007-08-8 17:00

a może w jakimś radiu jest?

~Frodo | 2007-08-8 17:07

Właśnie oglądam meczyk na » LINK ;-) Byłem ostatnio na Śląsku jak grał z Pelikanem. Nasz dzisiejszy przeciwnik nie grał nic....Terlecki grał w środku na poziomie okręgówki. Mam nadzieję ża 3 pkt pojadą do Stalowej!! POZDRO!!!

~Stachu | 2007-08-8 17:11

Jarek bedzie grał.) To bardzo dobrze:)

~Stachu | 2007-08-8 17:12

Tomek trzymaj się!!

~do frodo | 2007-08-8 17:15

jakna tym mozna oglodac

~1938 | 2007-08-8 17:17

Dzięki za ten link wszystko działa !! wystarczy nacisnąć na ikonke\" na żywo\" !! i w Kolejnym Oknie otwiera się okno z TVP i dajesz Play i wszystko działa

~fanek | 2007-08-8 17:23

mi nie działa

~1938 | 2007-08-8 17:24

Narazie jest 0-0 info z Meczu postaram się podawa na bieżąco !!

~misiek | 2007-08-8 17:25

Młyn góra 30-40 osób.Lol

~1938 | 2007-08-8 17:27

Racja Młyn mają nie na II lige tylko na 5 !! 40 osób to jest Max !!

~...m... | 2007-08-8 17:29

» LINK

Wietecha
Kasiak
Kusiak
Wieprzęć
Oż óg
Iwanicki
Kęska
Krawiec
Maciorowski
Nakoulm a
Gęśla

~mama | 2007-08-8 17:30

Stalowa ma za to \"młyn\" na dwieście osób milczących - jak na meczu z Podbeskidziem...
Normalnie kibole z LZS-u

~Frodo | 2007-08-8 17:31

Dla tych co sobie poradzić nie mogą z linkiem, mam nadzieję że ich jest 0.. ;-) 0-0 Stal ich ciśnie..o już nie....nasi z lini bramkowej wybili, Mieciu gra z irokezem ;-))

~sad | 2007-08-8 17:34

kurw* 1 : 0

~Stachu | 2007-08-8 17:34

0:1 już

~1938 | 2007-08-8 17:34

Stalówka Przegrywa 1-0

~Frodo | 2007-08-8 17:34

Kurwa mać 1-0 w plecy..

~regs | 2007-08-8 17:34

to jest tylko re;acja radiowa na itvp.pl

~mama | 2007-08-8 17:35

I co buraki załatwił was Pacan ! Pelikan !

~do mama | 2007-08-8 17:37

Nie napinaj się gościu

~jebać to | 2007-08-8 17:39

kurwa znowu porażka :[[[[[[[[[[

~mama | 2007-08-8 17:41

Wieprzęć zaraz będzie czerwień i Pelikan pukinie na 2:0 !

~ffffff | 2007-08-8 17:41

na itvp.pl jest tylko relacja radiowa czy tez mozna ogladac ????????

~STS | 2007-08-8 17:41

znowu wtopie kase nigdy już nie postawie na tych leszcze :[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[ !

~kurwa | 2007-08-8 17:42

z turbią im grać

~stal | 2007-08-8 17:42

bramke nam ladną strzelili , ewidentna wina obroncow ktorzy dali mu tak wejśc ! nic nie korzystamy z kęski (ktory dzis dobrze gra) na lewej wszystko idzie przez Iwana - na razie z gry mamy duzo wiecej , ale co z tego ???

~mama | 2007-08-8 17:43

można oglądać - ale trzeba mieć internet, ale czy w Stalowej takie coś jest ?

~aaaaaaa | 2007-08-8 17:43

jakiś pelikan jedzie ze Stalówka pf ;]

~etryh | 2007-08-8 17:43

niiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
2 -o

~2:0 | 2007-08-8 17:43

to co teraz zrobili to wola o pomste do nieba... druga bramka obroncow .

~Frodo | 2007-08-8 17:43

ładne kwiatki....2-0

~zksiak | 2007-08-8 17:44

brawo 2:0 !!!! bedziemy dostarczycielami punktow jak nic !!!!!

~mama | 2007-08-8 17:44

No i co 2:0 !!!!!!!

~aaaaxcr | 2007-08-8 17:44

buahahhahahahahhahahhahahahhahaha 2 :0 paranojaaaaaaaa :D::D:D

~CHUJWDUPE! | 2007-08-8 17:44

Ale kurwa nieroby jebane. Wypierdalać

~Stachu | 2007-08-8 17:45

0:2. A ty \"mama\" czy jak ci tam, czemu nie na meczu kibicy za dyche?

~iks | 2007-08-8 17:45

jak myslicie - jaka wioska nas jeszcze upokorzy ? Janikowo, Zabierzów , Stróże a teraz jakis Łowicz.
Troche wstyd ze tak beznadziejnie zostali przygotowani i sa zupełnie bez formy

~aaaaaxd | 2007-08-8 17:45

kurwa jebane leszcze :[[[ ja pierdole :[

~zksiak | 2007-08-8 17:46

wstyyyyyyyyyyyyyd !!!!!! ciekawe co teraz albin bedzie mowil,

~mama | 2007-08-8 17:46

w robocie jestem kolego i czekam na 3:0 he he he

~Stachu | 2007-08-8 17:47

0:3 .Ide nie bede tego już ogładać!

~r6567 | 2007-08-8 17:47

kurwa mac 3-o

~JA | 2007-08-8 17:47

NAJLEPIEJ ZEBY DEGRADOWALI ICH PRZYNAJMNIJE BY WSTYDU NIE BYLO Z KOLEJNYCH PORAZEK PFFFF. ;////

~mama | 2007-08-8 17:48

No i co chłopaki ?

~mx | 2007-08-8 17:48

0-3 ... kabaret

~1938 | 2007-08-8 17:48

3-0 o kurwaaaaaaa Ale jaja

~>. | 2007-08-8 17:49

P A R O D I A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~fan | 2007-08-8 17:49

ja pierdole oni nie maja honoru ambicji kurwa cala Polska to ogląda wstyd !!!!!!!! wstyd !!!!!

~stal | 2007-08-8 17:49

po meczu ;(

~iks | 2007-08-8 17:49

i to by było na tyle panie MIKULSKI !!!!!!!

~zksiak | 2007-08-8 17:49

super sklad mialo byc miejsce w polowie i spokojne utryzmanie a tym razem bedizemy dostaryczicielami punktow jak nic!!!!!!!! wstyd wstyd wstyd

~olaboga | 2007-08-8 17:49

0;2 co za kurwa zbieranina,z waldekówką niech grają.........ja już z kmitą widzę pełne trybuny w stalowej....wstyd...............sorry.-już 3;0-biją jak w betoniarkę.

~Frodo | 2007-08-8 17:50

Co wy kurw piszecie??? To jest piłka nożna.... tylko kretyni, debile itd mogą w ten sposób wspierać swoją drużynę........śmierdzący wstyd

~mama | 2007-08-8 17:51

1:0 Pelikan ! 2:0 Pelikan ! 3:0 Pelikan ! Mało !

~3 liga :D | 2007-08-8 17:51

KURWA NIECH SIE LEPIEJ WYCOFAJA I PRZYNAJMNIEJ W 3 LIDZE BEDA NORMALNIE GRAC - ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

~3 liga :D | 2007-08-8 17:51

KURWA NIECH SIE LEPIEJ WYCOFAJA I PRZYNAJMNIEJ W 3 LIDZE BEDA NORMALNIE GRAC - ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

~misiek | 2007-08-8 17:52

Karny. Kusiak ty ... Coś ty kurwa zrobił!!?? 0:4

~johnny_uk | 2007-08-8 17:52

ale lipa.0-4.takiego czegos nie widzialem odkad kibicuje STALI.

~3 liga :D | 2007-08-8 17:52

KURWA NIECH SIE LEPIEJ WYCOFAJA I PRZYNAJMNIEJ W 3 LIDZE BEDA NORMALNIE GRAC - ŻENADA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

~stal | 2007-08-8 17:52

4-0 no ja pierdole

~chwdp | 2007-08-8 17:53

34 GOL! Wilk po podaniu Gawlika strzela bramkę.
33 Groźne uderzenie Kęski.
30 GOL! Wilk w sytuacji sam na sam pewnie pokonuje Wietechę.
26 Czerbniak uderza ponad bramką.
25 żółta kartka Wieprzęć (Stal) ukarany żółtą kartką.
20 GOL! Pacan uderzeniem głową wyprowadza Pelikan na prowadzenie.
17 Było groźnie! Jeden z obrońców Stali wybija piłkę z linii bramkowej.
15 Styszko zatrzymuje groźną kontrę Stali Stalowa Wola.
11 Groźnie było pod bramką Pelikana, ale sytuację wyjaśnił Znyk.
8 Hyży uderza wysoko ponad bramką Stali.
6 Bardzo groźna akcja zawodników Pelikana, ale nie ma bramki.
2 Uderzenie Krawca przechodzi nad bramką gospodarzy.
1 Początek spotkania. Pelikan w strojach zielonych, a Stal w białych.
0 Spotkanie poprowadzi pan Wasielewski (Kalisz).
I Co kurwa!!!

~iks | 2007-08-8 17:54

oni nie zasługują aby ubierac koszulke z herbem Stalówki . wynocha !!!!!

~mama | 2007-08-8 17:54

1:0 Pelikan ! 2:0 Pelikan ! 3:0 Pelikan ! 4:0 Pelikan !Mało ! Cześć cześć cześć miasto wita wieś !

~antystal | 2007-08-8 17:54

kurwa ale wstyd i nie pierdolcie że jak dobrze to wszyscy za stalówką a jak źle to wszyscy przeciwko. obora na całą Polskę niech nie wracają do stalowej. WYPIERDALAĆ !!!!!!

~toja :) | 2007-08-8 17:54

jeszcze jeden :D

~mama | 2007-08-8 17:57

1:0 Pelikan ! 2:0 Pelikan ! 3:0 Pelikan ! 4:0 Pelikan !Mało ! Cześć cześć cześć miasto wita wieś !

~mama | 2007-08-8 17:57

1:0 Pelikan ! 2:0 Pelikan ! 3:0 Pelikan ! 4:0 Pelikan !Mało ! Cześć cześć cześć miasto wita wieś !

~xxx | 2007-08-8 17:59

o kurwa ale daja rade
panie mikulski moze wrocimy do obronnej stali na wybijanie pilek?
lepiej 15 remisow na koniec i barazze niz 20 porazek
PELIKAN 4-0 STAL
PANIE ZA CO?

~johnny_uk | 2007-08-8 17:59

najgorzej bo takie wyniki pasuja szydercom,ktorzy sa przeciwni pilce noznej-SLEZAKOWI,itp...a na marginesie to nie wierze.....

~shit | 2007-08-8 17:59

wyjebać wszystkich łącznie ze sprzątaczkami i elektrykiem. profanacja. wstyd na cały kosmos....

~Kwieciński | 2007-08-8 18:00

Albinie, dzięki za wszystko, pakuj walizki, może kiedyś jeszcze przyjedziesz do Stalowej.jeden kupiony mecz z Kolejarzem to trochę za mało.
p.s. zabierz tego sprzedawczyka Trelę.

~misiek | 2007-08-8 18:00

Co teraz nam powiesz Mikulski? żeście wnioski wyciągneli? Że można przegrać wyżej??. Pensje o 50% w dół + kary finansowe, a jak nie chce się grać to WYP*******!!!

~aaaaddd | 2007-08-8 18:05

Bez ambicji !!! Bez honoru !!!

~taka prawda | 2007-08-8 18:06

Bez ambicji, bez honoru, gracie tylko dla pozoru...

~bodi_zks | 2007-08-8 18:06

Jedno jest pewne, jest zle i takiego kryzysu Stali chyba jeszcze nie bylo.W przeciagu 90 minut stracilismy 7 bramek, cos trzeba zrobic, bo sytuacja jest krytyczna,ze strony dzialaczy prezesow musi nastapic jakis ruch .Ale tylko jaki..

~normalny | 2007-08-8 18:06

zajebisci z was kibice.
PS. wyłaczylibyscie komputer na troche bo procesor sie spali ;)

~Maniek | 2007-08-8 18:06

Totalna kompromitacja.. oglądam mecz na TVP Sport. Obrony to tak jak bysmy wogole nie mieli. Zupełna porażka. Karny przez Kusiaka.
Co teraz powiesz Panie Mikulski ? Że wnioski wyciągnięte.. a może wyciągniesz po porażce z pelikanem. Jeżeli będa tak grać w II połowie to boje się że będzie dwu cyfrówka.
Pozdro. ide ogladac II polowe.

~ja | 2007-08-8 18:06

misiek ma racje, wypłaty zawiesic az do poprawy wynikow, kur.waaa sory ale to nie mozna nazwac piłką nozna co oni graja;| linia obrony nie istnieje!!!! kasiak, kusiak, wieprzec wszystko to drewna!! pan kusiak juz w zeszlym sezonie fundował karne przeciwnikom, z tego co widac to w tym sezonie chyba chce pobic swoj rekord ;| OMG ludzie odłączmy kabel transmitujący ten mecz na cała Polske;/

~iks | 2007-08-8 18:07

ales kurwa Albin zmontował pakę !!! cała Polska sie śmieje !!!! WSTYD !!!!
Dlaczego tak mało ludzi przychodzi na mecze Stalówki - włacz tvpsport i zobacz !!!!

~prezydent | 2007-08-8 18:07

siedzę w Romie, piję szarlotkę i w d.... mam piłkę.niech żyje jagodowa stolica Polski.

~gul | 2007-08-8 18:07

ale żenada a jaki wstyd ,jakiś pelikan jedzie ze stalowką jak chce

~gul | 2007-08-8 18:08

ale żenada a jaki wstyd ,jakiś pelikan jedzie ze stalowką jak chce

~DO normalny | 2007-08-8 18:08

trzeba bylo jechac na mecz i jechac z dopingiem 90 min buehhehe

~CHUJCHUJ | 2007-08-8 18:09

Co robi Tadek od pierwszej minuty ... co robi kurwa ożóg ?? Kurwa a gdzie prezes ?? gdzie jest kurwa lebioda ?? Co on kurwa zapomniał że graczy nasprowadzał. Ja pierdole totalna amatorka. Jebać to !

~TAKA PRAWDA | 2007-08-8 18:10

A JEBAC TO WSZYSTKO NIECH ROZWIAZA KLUB I BEDZIESPOKOJ :)

~juki | 2007-08-8 18:12

o boże czy ty to widzisz ,albin aleś kurwa zrobił pakę niech to szlak trafi [mała łyżeczka pęka ze śmiechu]

~xxx | 2007-08-8 18:12

moze wprowadzimy ze 4 napastnikow?
bramki i tak nam wpierdalaja jak chca a my narazie w 3 meczach strzelilismy jedna...obronca:)
proponuje zostawic 2 obrancow i reszta na atak
zawsze lepiej 2-6 niz 4-0 5-0

~shit | 2007-08-8 18:14

przepraszam my mamy formacje obronną??? jedyny kto dzisiaj aktywnie gra na obronie i blokuje ataki pelikanów jest... Kęska!!!! to wygląda tak jakbyśmy grali w 6-7 zawodników. bezradny bramkarz pomocnicy i jakiś napastnik... i niech się nikt nie usprawiedliwia że to pelikan był 5 klas lepszy... nikt nas nie okłamie że byliśmy lepsi że więcej z gry że ciśneliśmy i że była walka. każdy widzi zero walki zero ambicji zero zaangażowania zero cztery poprostu nic. zero sytuacji a jak już coś było to strzał 10 metrów od bramki... co tu możemy zrobić. przegrywamy z amatorami a pelikan oprócz kmity to najsłabsze drużyny... aj bedzie 5:4 hehe...

~misiek | 2007-08-8 18:15

Boże, za co?? Drozd na boisku, to klęska!

~DUPA | 2007-08-8 18:15

ALe kurwa KUPA nigdy nie widzialem takiego chujowego meczu w wykonaniu mojej uchochanej Stalówki:/
Ja pierdole jak to mozliwe niby zawodnikow sie pozmienialo,ale chuja to daje czemu nie wyjebali tych starych pierdli a byla taka gatka przed koncem sezonu!!!
Chuj w dupe starym pierdlom i wszystkim pilkarzom co gowno robia zamiast grac.Szacunek dla Iwana i nowego z Hetmana(czarnego)...

~cbdf | 2007-08-8 18:19

Do weszystkich!!!
Kurwa barany jebane przegrywają i juz jedziecie na Pilakarzy i trenera jeszcze nie dawno kazdy sie podniecal !!!Mikulski to dobry trener tak jak i nasi pilkarze!!!!!!!!!!Założe sie ze nie jeden z was spiewal:Czy Wygrywasz Czy Nie...! I co zapomnnieliscie juz o tych slowach zamiast wspierac druzyne to kurwa potraficie pierdziec w stolek i gapic sie w ten monitor!!!Nie wszystko zawsze wychodzi to co sie chce jeden mecz im nie wyszedl teraz Raczej drugi (mam na dzieje ze jeszcze chociaz remis padnie )ale przeciez to dopiero początek rundy i trzeba wierzyc ze nastepne bedą lepsze:) Chuj W Dupe Wszystkim Netowym Chuliganom I pierdoli mnie to ze teraz cos bedzie odpisywac pod moim adresem ale tak naprawde to wy nie macie nic do gadania ani na swoim osiedlu ani przed monitorem!!!Pozdrawiam tylko tych ktorzy wieżą i są z druzyna na dobre i złe :)

~wer | 2007-08-8 18:20

obronę mamy zajebistą.kasiak ,kusiak to mistrzowie świata.zresztą nie ma kto bronić i nie ma kto strzelać

~cbdf | 2007-08-8 18:20

A o baranów to chodzilo mi o was a nie o pilkarzy:)

~LOL | 2007-08-8 18:21

a jebać to wszystko niech spadna do 20 ligi z taka gra :D

~tyty | 2007-08-8 18:25

ja nie jestem chuliganem ani netowym ani normalnym wiec mozesz sie odpierdolic
jestem normalnym kibicem i kurwa po wyniku 0-3 u siebie i teraz 0-4 z jakas dziura mozna chyba powiedziec ze to jest kurwa TRAGEDIA a te drewniaki co biegaja za pilka nie stali nawet kolo pilkarzy to jest kurwa dziadostwo!!!!
Pozniej sie dziwia ze na meczu mozna maxymalnie wyjebac flaszke wodki i pozbijac z sedziego...bo co tu ogladac? tak to graja w krasniku na obozie strazakow - i sram na jakies wygrywasz czy nie
powinna byc czy przegrywasz czy przegrywasz czy czasem remisujesz
kurwa mac !

~heheaa | 2007-08-8 18:27

POPIERAM POPRZEDNIKA \\\"TYTY\\\" ;) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~haa | 2007-08-8 18:30

parioda i nic wiecej ! \\\\\\\\\\\\\\\"czy wygrasz czy nie\\\\\\\\\\\\\\\" :)

~stal | 2007-08-8 18:33

Czy remisujesz czy nie....

~zksiak | 2007-08-8 18:48

5:0 zapalmy świeczke

~zksiak | 2007-08-8 18:48

5:0 zapalmy świeczke

~......... | 2007-08-8 18:53

Szkoda gadac - tragedia - wyjebac dziadkow i innych fagasow.

W tym meczu gral tylko: Nakoluma i Iwanicki. Brawa dla nich.

Reszta to kolki !

~ehh | 2007-08-8 18:54

Kompromitacja...co sie stalo z naszymi zawodnikami :/ehhh Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham Cie w moim sercu jest STAL i na dobre i na złe !!!!!!

3 mecze 1pkt bramki 1-9 (jak narazie)

~ello | 2007-08-8 18:54

chuj z wynikami STALOWKA jestesmy z WAMI!!!!

~kurde | 2007-08-8 18:55

Przynajmniej honorową :(

~OMI | 2007-08-8 18:56

I macie kurwa Mikulskiego. Nie mowie ze on jest zlym trenerem, ale nic nie prezentujre specjalnego. Uratowal 2 lige, owszem, ale tylko to... A sklad byl bardzi podobny do tego co byl za czasow Adamusa. Stalówka zapene teraz poleci do 3 ligi... Jak to zawsze bywa z druzynami ktore sponsoruje kwiecinski... Ale mam nadzieje ze Stalówka zostanie jednak mimo wszystko w 2 lidze... :) \"Czy wygrywasz czy nie...\"

~zksiak | 2007-08-8 18:56

Jestem ciekaw wypowiedzi Mikulskiego po tym meczu,co znowu Pelikan zagral super pilke ? Jakos dziwnie trafiamy nagle na super grajace druzyny, jak nic sie nie zmieni, to bedzie sie naprawde ciezko utrzymac i bedziemy dostarczycielami punktow w drugiej lidze

~maka | 2007-08-8 18:56

jeszcze grają ,jeszczebędzie5;6..........widzieliscie kasiaka przy 5-tym golu ,a czy ktoś wie gdzie podział sie gąśla...........prezes,palkus,kęska i mieteka reszta won...

~Damian | 2007-08-8 18:57

Tak to bywa jak \"starzy\" graja przeciwko trenerowi!! Bo trzeba zapierdalac na trenigach a i tak nie ma miejsca w skladzie pewnego a co nie ktorym to nie odpowiada ze nie moga rzadzic i dopuki sie ich nie pozbedzie Mikulski to nie ma szas na poprawe.....no chyba ze sie wczesniej trener zmieni.... Pozdro z Niska

~cris | 2007-08-8 18:59

Na weglu-czyt. weglowodanach- nie pojedziesz- na wodorze czyt tluszczu TAAAAAAAAK !!!!!!!!!! I NIC -NIKT TEGO NIE ZMIENI --brak pary !!!!!!!!!!!!!bo do spalenia wegla trzeba duzo tlenu, do wodoru nie- wic jest wtedy dech w plucach nawet na 150 min

~dol;/ | 2007-08-8 19:00

no tak mozna gadac ze wszyscy sa poje bani bo wyzywaja naszych grajkow ale przepraszam to kibice zawsze maja byc z druzyna a pilkarze wychodza na boisko i oprocz Iwana I Prezesa nikt niema ochoty chociaz troche sie przylozyc,zero ambicji przepraszam kibice maja zawsze byc z druzyna na dobre i na zle a pilkarzom jak widac to lata Pozdro dla kibicow Stalowki:) i tak pojde na Kmite ehh;/

~aaa | 2007-08-8 19:00

no i sie porobilo 5:0 :/ oj czarno widze ten sezon ...

~johnny_uk | 2007-08-8 19:01

nawet pilkarze pelikana nie wierza ze tak latwo im poszlo,nie wiem co teraz mozna zrobic z tych pilkarzy...jesli im nie idzie juz w 3 meczu,(z warta -nie mozna mowic ze 1:1 bylo sukcesem),to niestety ale wychodzi na to ze lipne te transfery.moze niech ten janicki zacznie juz grac.bo kto tam jeszcze zostal..rozgoryczenie... to juz z 18 lat za Stalowka...ale taki wynik boli... w tamtym sezonie po 0:5 z bytomska polonia ,wpadlismy w dolek,moze teraz bedzie odwrotnie,wyjdziemy z tego dolka

~EXPERT | 2007-08-8 19:02

Poczatek sezonu to porazki i tylko porazki lecz srodkiem jesieni sie obudzimy i 2 liga bedzie!!

~ja | 2007-08-8 19:02

omg teraz mozecie zaspiewac 5 do 0 pelikan żegna frajera!!!! juz po meczu z podbeskidziem powinno sie opierdolic tych wszystkich stalowowolskich grajków!!, jestem za druzyna naprawde całym sercem, ale nie mozan milczec gdy jest taka sytuacja!! trzeba cos zrobic!

~Olek | 2007-08-8 19:02

Na rozluźnienie. Sejm obecnej kadencji, chociaż dopiero na półmetku, był już świadkiem wielu zabawnych wydarzeń i wypowiedzi. Przykład? Kiedy minister edukacji Roman Giertych oskarżał z mównicy posłów SLD, że „za ich rządów za pieniądze polskiego szkolnictwa uczono polską młodzież, że płeć jest sprawą umowną i można zmieniać ją parę razy w życiu”, zwrócił się do prowadzącego obrady Marka Jurka: pani marszałek, wysoki Sejmie. Sala zareagowała śmiechem, a zbity z tropu minister przeprosił tłumacząc, że podczas jego wystąpienia zmienił się prowadzący obrady.

~asd | 2007-08-8 19:03

nawet jasinie ciężko powstrzymać się od śmiechu

~OMI | 2007-08-8 19:05

Co masz do Kasiaka? Przy 5 golu to nie byla jego wina. Pilnowal jednego, a drugi wbiegl, nie mial szans go dogonic... Nawet Ty bys go nie dogonil...! Kasiak nie mial winy przy tym golu... Tylko ten kto nie pokryl tego co wbiegl... Pozdro.

~Siara | 2007-08-8 19:06

No to panowie za rok derby bez napinki

~ello | 2007-08-8 19:06

wiekszosc wpisow jest taka jakby ta porazka oznaczala degradacje.
Wierze ze STALOWKA pokaze jeszcze na co JA stac

`38

~wróbel | 2007-08-8 19:10

Brawo Trenerze !!!
Widać gołym okiem że drużyny nie ma i nie zanosi sie że coś sie zmieni. Wywaliłeś Pająka Drabika a do składu weszli 40 latkowie .
Albin miej honor i rejteruj ze Stalowej woli a nie udzielaj bończucznych wywiadów jakim to jesteś supermurinio polskiej piłki bo jak dotychczas to nic nie zrobiłeś u nas .

~ja | 2007-08-8 19:10

o fuck jakis debil podpisujacy sie \"siara\" ma racje haha sory ale z taka gra to naprawde juz niedlugo bdziemy mieli derby regionu z siarka ;|

~ello | 2007-08-8 19:16

Pamietacie ktore miejsce mielismy na poczatku zeszlego sezonu????
I co qrwa awansowalismy do OE czy bronilismy sie przed spadkiem!!!!!!!
To dopiero poczatek wiec PROSZE nie siac propagandy dzieciNEO

`38

~misiek | 2007-08-8 19:16

Lol Dramat

~and | 2007-08-8 19:16

stalowa nic sie nie stalo ... 5:0 to i tak bylo malo!!!
:(

~tyci | 2007-08-8 19:17

sie pytam gdzie byl gąsla -moze w bełchatowie.

~kibic | 2007-08-8 19:18

uważam ze juz od dawna nasza defensywa szwankowała. mysle ze zamiast janickiego i hadzica potrzeba nam dwóch środkowych obroncow,bo z taka obrona ciezko bedzie nam grac.

~biela | 2007-08-8 19:43

grali przynajmniej w barwach naszych? czy dalej pomaranczowo-czarna beznadzieja?
a 5:0 to porazka na maxa i nic ich nie usprawiedliwia bo jak nie z jebanym pelikanem to z kim oni chca wygrac ?
nie moglem sie doczekac jak na mecz pojde jak wroce ale w takim wypadku to nie wiem czy bede chcial zobaczyc taka zenade
pozdro z wysp

~OMI | 2007-08-9 10:56

Jak byscie nie widzieli wczesniej... Gesla jest slaby... Strzelil na barazach... A w lidze mial tylko 5 goli, a napastnik powinien miec ich przynajmniej z 10, 15... Gesle wszyscy uwazaja za supergwiazde i megatalent... Moze ma talent, ale nie na taki poziom raczej... To co zrobil we wczorajszym meczu to tragedia... Po co kiwac bramkaza jak mozna strzelic mocno, przy slupku... Bramkarz nie mial by nic do powiedzenia... Mam nadzieje ze Stalówka nie spadnie ;]

~mirek k | 2007-08-9 13:08

gdzie sie podziala druzyna z 70-tych lat

~ptak | 2007-08-9 17:13

spokojnie do dopiero 3 mecz i juz 9 bramek straconych hehe ale jaja

~weewe | 2007-08-16 15:25

fajnie:D

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard Szcz.

Stal Stalowa Wola             Błękitni Stargard Szcz.
2019-03-02, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Widzew Łódź - Stal Stalowa Wola

Widzew Łódź             Stal Stalowa Wola

0 : 0

    
Sędzia: Damian Sylwestrzak (Wrocław)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Radomiak Radom 21 12-5-4 41
2 Widzew Łódź 20 11-6-3 39
3 Elana Toruń 21 9-9-3 36
4 GKS Bełchatów 21 9-9-3 36
5 Górnik Łęczna 21 9-7-5 34
6 Olimpia Grudziądz 21 9-4-8 31
7 Stal Stalowa Wola 21 9-4-8 31
8 Resovia Rzeszów 20 8-5-7 29
9 Skra Częstochowa 21 8-4-9 28
10 Znicz Pruszków 21 7-6-8 27
11 Gryf Wejherowo 21 7-5-9 26
12 Ruch Chorzów 21 6-7-8 25
13 Błękitni Stargard Szcz. 21 7-3-11 24
14 Pogoń Siedlce 21 6-5-10 23
15 Rozwój Katowice 21 5-6-10 21
16 Siarka Tarnobrzeg 20 6-3-11 21
17 ROW 1964 Rybnik 20 3-9-8 18
18 Olimpia Elbląg 19 4-5-10 17

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
Widzew Łódź 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1248) » Vielitz44 (827)
» Fanatyk38 (652) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (368)
» Stalowiak1938 (329) » Jaszczur (296)
» Zatorze (296) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 15 359 razy
STAL - Legionovia Legionowo (2:0)
2013-09-07
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 16 896 razy
Kmita Zabierzów - STAL (2:0)
2007-05-20
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 4 761 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:0)
2006-09-30
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 6 967 razy
Osób Online: 24 / Czas gen. strony: 0.04699