Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Pelikan Łowicz - STAL 5 : 0 (4:0)

Pelikan Łowicz - STAL  5 : 0 (4:0)
Pogrom.

Bramki zdobyli:
Pacan 20'
Wilk 30'
Wilk 34'
Hyży 35'(k)
Rozkwitalski 75'

Komentarze (322)

~Kryta | 2007-08-8 19:08

Wypadek przy pracy:)znowu:)

~wa | 2007-08-8 19:11

dobrze chlopaki lepiej bedzie z kmita

~ja | 2007-08-8 19:13

najwazniejsze ze mikulski powie przed meczem z kmita ze bedzie zwyciestwo ;| :)

~wróbel | 2007-08-8 19:13

Jaki wypadek , widać że to nie jest to !!!!
Prezesie obudź sie i zareaguj w porę bo bedzie za późno.
Wzmocnienia widać że nie wypaliły i powienien być ktoś za to rozliczony

~gosc | 2007-08-8 19:15

totalna kompromitacja

~ave stal | 2007-08-8 19:15

pewnie liczba osob na Kmicie bedzie skromna gdyz polowa zrezygnuje a nie powinno tak byc bo moga znnowu nie wygrac trzeba dopingowac i starac sie o pierwsze zwyciestwo co do \\\"kibicow\\\" pelikana to smiech na sali gosciu prowadzacy mlynem 16-17 lat i liczba ich wynosila okolo 45 osob gdyby stalowa wola zrobila wyjazdz przekrzyczala by ich bo to byli dziecaki i moze wtedy nie bylo by takiej pozrazki lecz trudno do zobaczeniu na Kmicie Zabierzow

~... | 2007-08-8 19:15

Iwanicki, Nakaluma - tylko oni dzisiaj grali bo tylko oni sa ambitnymi chlopakami w naszej druzynie.

A dziadki - won !

Obrony niestety nie mamy.

~wa | 2007-08-8 19:16

trener jest super tylko nikture huje nie graja nic to niech wypierdalaja na zbity pysk nich sie zajma kurwa lapaniem motyli a alnin jest za dobry na stal

~ello | 2007-08-8 19:17

Pamietacie ktore miejsce mielismy na poczatku zeszlego sezonu????
I co qrwa awansowalismy do OE czy bronilismy sie przed spadkiem!!!!!!!
To dopiero poczatek wiec PROSZE nie siac propagandy dzieciNEO

`38

~wróbel | 2007-08-8 19:17

Powiem szczerze że połowa zespołu nie powinna biegać po boisku w Jastkowicach.
Zachwyty nad Gęślą w przerwie letniej są porażające

~Peli | 2007-08-8 19:17

A ja bym jeszcze dodal Mietka do tej dwójki

~lompe | 2007-08-8 19:18

DNO I CHYBA NIE TRZEBA NIC WIECEJ DODAC..TYLE W TEMACIE..ALBIN GDZIE SA TWOJE OBIETNICE ZE WYPIERDOLISZ STARYCH KOPACZY Z DRUZYNY..ONI NIE NADAJA SIE DO GRY..

~dampe | 2007-08-8 19:18

... hahahahaha ... żenada. Miało być zwycięstwo ale z czym do ludzi. Kusiak, Gęśla, Uwakwe to kompromitacja. Szkoda im płacić. Tylko nie mówcie, że dzięki Kamilowi mamy 2 ligę, bo nie rozlicza się z przeszłości, tylko z teraźniejszej gry a ona jest żenująca. Ten koleś nie potrafi się nawet dobrze ustawić przy rzucie rożnym, tylko przykleja się do obrońcy jak jakiś gej. Ciekawe czy będzie wstęp za darmo w przyszłą sobotę? Bo zapewne niewielu się znajdzie chętnych płacić za tą parodię.

Jestem wierny klubowi, ale nie tym patałachom grającym pod jego szyldem.

~dol;/ | 2007-08-8 19:18

hmm Podbeskidzie bylo w wielkiej formie akurat na mecz ze Stalowka, Pelikan tez trafil z forma na Stalowke a moze to przez to ze byl mecz w tv i chlopaki sie zmobilizowali hehe a tak powaznie to jest mi przykro ze drugi mecz taki slaby w naszym wykonaniu oby juz sie takie mecze niezdarzaly ehh;/ Pozdro:) mimo to trzeba isc na Kmite:)

~misiek | 2007-08-8 19:19

Aż strach pomyśleć jaki bedzie wynik jak beda garli z Arka, albo Polonia. Pewnie dwucyfrówka bedzie.

~sads | 2007-08-8 19:19

Sławek go home !!!

~sdasd | 2007-08-8 19:20

robi sie kurwa nieciekawie

~michał | 2007-08-8 19:21

wstyd na całą Polskę...

~kibic | 2007-08-8 19:23

uważam ze juz od dawna nasza defensywa szwankowała. mysle ze zamiast janickiego i hadzica potrzeba nam dwóch środkowych obroncow,bo z taka obrona ciezko bedzie nam grac. Zgdzam sie z dampe

~kibic | 2007-08-8 19:23

uważam ze juz od dawna nasza defensywa szwankowała. mysle ze zamiast janickiego i hadzica potrzeba nam dwóch środkowych obroncow,bo z taka obrona ciezko bedzie nam grac. Zgdzam sie z dampe

~zasraniec | 2007-08-8 19:23

dobre jest chlopaki,, z psitą zabierzow pojedziemy ostro

~kam | 2007-08-8 19:23

kurwaaaaaaaaa co sie dziej z ta obrona???? kusiak idiota nie mial co obi c to faulowal wieprzec tez madry porazka i wstyd chyba to nie tak ze inne druzyny graj mecze zycia to stalowa nie potrafi grac i podaje sie bez walki paru tylko pooprostu napalcach u jednej reki mozna policzyc copokazuja chceci do gry Ż E N D A

~soviak | 2007-08-8 19:25

Jak czytam te wpisy to zal mi prawdziwych kiboli Stalowki

pozdro PO

~obserwator | 2007-08-8 19:26

Trudno wygrac mecz w 10 zawodników. W meczu z Podbeskidziem jak i z Pelikanem gęśla biegał jak powietrze, zero walki. W Stalówce potrzeba takich zawodników jak Iwanicki i Nakoluma , wtedy mozna rozmawiac o jakims pomysle na gre, a nie byle pilke do przodu i moze uda sie cos zrobic. Mam nadzieje ze w meczu z Kmita zawodnicy beda chcieli zmazac plame z tych dwoch meczow .

~kibic | 2007-08-8 19:26

to co oni pokazuja w tych meczach zenada ale kurwa z benjaminkiem 5-0 to jusz kurwa pszesada dno dno i tyle

~kam | 2007-08-8 19:26

dodam jescze ze pelikan ma bojówke jam sam choj a ich przyspiewki no sory na perwsza lige srednia wiku na mlynie 8-9 lat sssssooooorryyyyyyyyyy

~ja | 2007-08-8 19:27

totalna kompromitacja i jesteśmy druzyną ktora tylko daje punkty i taka jest prawda, jeszcze musi sporo wody w sanie uplynac zanim cos pokarzemy bo sam bambo i wietecha nic nie zrobia i to tyle w temacie WSTYD MI

~wróbel | 2007-08-8 19:28

Radzę przyjść na mecz z Kmitą bo w przerwie meczu zobaczymy trochę techniki (kapkowanie)w wykonaniu dzieci z ulicy . Niech nasi zawodnicy nie schodzą do szatni tylko się przypatrują :) :)

~bodi_zks | 2007-08-8 19:28

Teraz powinni postapic tak jak w meczu ze Strozami, za darmo powinni wpuscic na mecz z Kmita, druzyna jest w powaznym kryzysie wiec trzeba ja wezprzec, dobrze ze gramy z Kmita druzyna ktora tez dostaje becki bo jak z nia przegrany i to na wlasnym stadionie to juz bedzie bardzo zle.

~ja | 2007-08-8 19:31

bardziej zle juz byc nie moze i sory ale nie pokopiemy w 2 lidze sie mi widzi

~Kamil | 2007-08-8 19:32

Wiecie jaka byla kara za Bielsko? ze pojechali w dniu meczu.
a jaka powinna byc?
przegrany mecze. zero premii. 200zl kazdy zawodnik mniej na wyplate. wtedy moze naucza sie ze trzeba walczyc.

~dziadek | 2007-08-8 19:33

Wstydzę się za Stalówkę. Wstydzę się, że widział to cały Kaczy kraj. Zero ambicji całej drużyny, zaznaczam całej włącznie z bramkarzem. Nie ma co się podniecać - III liga jest w zasięgu Stalówki. Nie potrzeba baraży...

~kibic | 2007-08-8 19:37

3 mecze 1 gol strzelony i to nie przez napastnika 10 straconych, widoczny brak sparingów, brak rasowego snajpera i farta piłkarskiego. Coś trzeba zmienić!!

~kibic | 2007-08-8 19:38

Totalna kompromitacja,Panie Mikulski co Pan robi na treningach ze Stalą przecież chłopaki nic nie grają, co się dzieje z tą drużyną, brak kondycji, zgrania o co tu chodzi. Totalny brak taktyki. Nie może być tak że w każdym meczu piłkarze wychodzą na boisko i w psychice mają „Jakoś to Będzie” . Gęśla nie strzela w sytuacjach 1 na 1 , Kęska też nie strzela ,Wieprzęć totalne zero, Kusiak totalne zero, Pałkus słabo, Iwanicki w miarę no i ten nowy „Prezes” szarpał, no i Tomasz Wietecha który uratował Stal przed straceniem kolejnych bramek, pozostali bardzo słabo. Tak więc panie Mikulski odnoszę wrażenie że po kolejnej porażce nie umie Pan prowadzić drużyny , bo mówiąc że ma się najlepszych kibiców- meczu nie da się wyrać.

~johnny_uk | 2007-08-8 19:40

puchar polski : WLOKNIARZ KONSTANTYNOW LODZKI- STALOWKA, ps.niezle beniaminki rozrabiaja-a najlepiej znicz pruszkow-prowadzi w Katowicach 2:1 jak na razie

~witek | 2007-08-8 19:41

Adamus musi odejsc on sie nie nadaje na druga lige. Przydalby sie nam jakis doswiadczony trener. Jakby np. trenerem byl Mikulski to na pewno bysmy grali o pierwsza lige a tak to ten cienki Adamus wszystko spartaczy

~ja | 2007-08-8 19:43

panie mikulski mysli pan o dymisji bo ja mysle o pana dymisji to nie na tym polega gra zeby tylko wyjsc i przebiegac 90 min.

~zed | 2007-08-8 19:47

Ladnie 5-0 wstyd i to jaki))))hahahahahahahah

~d3d32 | 2007-08-8 19:51

haha kurwa ludzie dopiero 3 mecz to jest, co na Mikulskiego jedziecie? co on ma zrobic? powiedziec im zeby lepiej grali bo im pensje utrąci ?

~piaskun | 2007-08-8 19:55

jak sie wstydzicie to nie utożsamiajcie sie z tym klubem!!!
dumni po zwycięstwie wierni po porażce
chlopaki mieli słabszy dzień i jeszcze jechali ponad 250 km

~kibic | 2007-08-8 19:55

no tak d3d32 według ciebie to trzeci mecz a według mnie to już trzeci mecz, trzeba działać a nie gadać.

~kibic | 2007-08-8 19:57

za 3 mecze będzie dopiero 6 mecz i znaczących zmian też pewnie nie będzie chyba że któryś z naszych napastników dostanie przebłysku swojego geniuszu.

~fan | 2007-08-8 19:58

po to jest trener żeby brał odpowiedzialność za wyniki drużyny, jezeli nie potrafi wpłynąć na zawodników aby lepiej grali to znaczy ze jest do dupy trenerem, a tak na poważnie pokażcie mi zespół z którym Mikuś cos osiągnąl jako trener, jakieś mistrzostwo, puchar, awans, bo mnie się wydaje ze jego najwiekszym sukcesem trenerskim jest to ze wogole został trenerem

~łeee | 2007-08-8 20:00

zlali chłopaków strasznie i to jeszcze beniaminek jeśli nie potrafią wygrać z drużyną z III ligi to z kim...

~try | 2007-08-8 20:01

piasku nie pierdol o tych kilometrach bo śmiech, jak pojadą na wybrzeże to w ogóle nie wyjdą na boisko bo będą zmęczeni?

~ds | 2007-08-8 20:01

a co kurwa Adamus mial zrobic powiedziec im zeby grali albo im pensje utraci ? Kurwa podniecaliscie sie tym Mikulski a prawda jest taka ze chuja robi. Bierze tylko kasy w chuj i tyle nie widze jakies konkretnej zmiany niz za Adamusa. Co w tamtej rundzie zrobil chuja tylko 1 mecz ze Strozami wyszedl wspaniale. Tak to kompletne dno.

~dziadek | 2007-08-8 20:07

Do fana. Masz zupełną rację. Mikulski tak jak i jego drużyna prezentują sie \"0\". Mikulskiego na trenera sprowadził pan Kwieciński - był i może nadal jest jego pupilkiem. Ja tylko proszę, nie brońcie Stalówki. To mydlenie oczu. To tak jak mydlą nam koolicjanci rządowi. Żenada, dno i tyle.

~piaskun | 2007-08-8 20:10

tyle ze nad wybrzeze pojada dzień wczesniej

~maniek | 2007-08-8 20:10

Ja wiedziałem że tak będzie :)

Nawet w chwili złej za huja nie opuszcze jej he he he druzyny ukochanej

A jak moja ukochana żona do mnie wróci zza wielkiej wodyto mi przywiezie spodeniki nike i dopiero im pokaze jak sie w naszej stalówce gra

~VIP | 2007-08-8 20:14

Drużyna jest w ogóle nieprzygotowana do gry. Z panem Mikulskim możemy trafić do III ligi. Panowie prezesi panie Lompe temu trenerowi trzeba szybko przerwać tą radosną twórczość. On patrzy na mecz i nie widzi co trzeba zrobić to jest żenujące!!!

~Szymen | 2007-08-8 20:16

Niech sie Pelikanskie dzieciaki ciesza ze dalismy im wygrac na wlasnym stadionie. Przyjada do nas do rozjebiemy ich. Taka prawda, nikt nie chcial dac im pierwszych punktow to Stalówka sie jedna wielka zlitowala nad nimi i dala im te 5 bramek ;D

Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cie ! :D

AVE STAL !

~xenon | 2007-08-8 20:19

Ależ wy jesteście trąby !!! W meczu z Podbeskidziem grali w zielonych strojach. Więc nie widzieli się na boisku wedle słów Jareckiego . Dzisiaj grali w białych więc myśleli że są duchami zapewne dlatego nie umieli do siebie podawać jak powinni. Jak zagrają z Kmitą w pomarańczowych to Jarecki powie że mysleli że to ekipa sprzątająca więc tez nie podawali do siebie. I bądź tu człowieku mądry ha ha

~dol;/ | 2007-08-8 20:21

bylo minelo teraz trzeba wierzyc ze bedzie lepiej bo gorzej juz chyba byc niemoze;/ pamietacje haslo z barazu w Stalowej \"jesli wiara czyni cuda trzeba wierzyc ze sie uda\" tak wiec idziemy na Kmite i kibicujemy....wierze w to ze bedzie zwyciestwo:) Pozdro:)

~KOSTI | 2007-08-8 20:24

i co h*** z stalufki 5;0 w dupe cieniasy I CO I CO stalufka DNO. JE*** wszystkich takich jak wy dosc ze scie kupili mecz KOLEJARZEM to jeszcze dostajecie baty w idze która nie jest dla was do aA klasy wsioki.TYLKO KOLEJARZ

~wa | 2007-08-8 20:24

ty kurwa fan albjn zdobyl puchar polski z polonia a ty huja znasz sie jestes kurwa jakims cwelem i ta zostanie na zawsze huju jebany

~do wa | 2007-08-8 20:28

idż wyliż dupe Albinowi, to ci najlepiej wychodzi

~do fana | 2007-08-8 20:30

widac ile wiesz o mikulskim
Największe sukcesy trenerskie Albina Mikulskiego to zajęcie 4. miejsca z Pogonią Szczecin w 1999 roku i zdobycie z Polonią Warszawa Pucharu Polski w 2001 roku.

~dts | 2007-08-8 20:30

Ciekawe jakiego wywiadu w najbliższym czasie udzieli Mikuś . A może już nie zdąży !!!!!!.

~dts | 2007-08-8 20:33

Tadeusz K ( jak kantor). na trenera , dasz rade chłopie wierzymy w ciebie

~bodi_zks | 2007-08-8 20:35

Na Pelikan prosze tu nie narzekac bo wygral zasluzenie, podziekujcie Kusiakowi i Wieprzeciowi za ich wspaniale interwencje co malo zawalu ktos nie dostal, Macior tez gral dzis bylejak, Iwanicki jeden cos probowal dzialac z Nakulma a reszta jakby zapomniala jak sie gra w pilke.Atak tez nic nie zdzialal,Gesla latal i krecil ale jak zwykle nie mial okazji sie wykazac.Jestem teraz ciekaw wypowiedzi Albina czy znow powie ze byl pod wrazeniem gry Pelikana, jak przegra z Kmita to znowu bedzie ze Kmita zagra mecz zycia i tak wkolko Macieju.

~kibic | 2007-08-8 20:37

Czy gdyby Mikuś byl tak dobrym trenerem to siedziałby na jakimś za przeproszeniem piłkarskim zadupiu, jego juz nikt w lidze nie chcial i pewnie dlugo nikt nikt nie bedzie chcial na cale szczescie

~wa | 2007-08-8 20:39

do fana i co huju huja wiesz poprostu jestes jakis nie dojebany bo nic nie wiesz na temat albina idz kurwa na wagony bo takiego cwela staluwka nie potrzebuje rozumiesz kutasie

~MARCO | 2007-08-8 20:42

SALÓWKA POTRZEBUJE MŁODEJ KRWI - STARE DZIADKI NIE DAJOM RADY!!!!!!! GDZIE MACIE TOMKA TELKE??? DLACZEGO NIE DAJECIE WYBIĆ SIĘ MŁODSZYM ZAWODNIKOM??? Z TYM SKŁADEM TO NAJWYŻEJ W IV LIDZE MOŻECIE WYMIATAĆ!!!! POZDRO DLA QMATYCH!!!!!!

~Grazia | 2007-08-8 20:42

Boniek chce abolicji dla Widzewa

Propozycja Zbigniewa Bońka dotycząca zastosowania \"grubej kreski\" i wprowadzenia abolicji dla uwikłanych w aferę korupcyjną klubów wzbudziła olbrzymie kontrowersje. - Nie można ciągle żyć przeszłością - przekonują prezesi klubów. - Nie ma pobłażania dla tych, którzy w tym systemie odgrywali ważne role - ripostuje prokuratura.

Podczas ostatniego zgromadzenia akcjonariuszy prowadzącej rozgrywki pierwszej ligi spółki Ekstraklasa SA Zbigniew Boniek odważnie zaproponował, by wyznaczyć datę abolicji, po której Wydział Dyscypliny nie mógłby już karać kluby degradacją, lecz zająłby się karaniem ludzi uwikłanych w korupcyjny proceder.

- Nie można cały czas żyć wyłącznie przeszłością. Tym, co działo się kilka lat temu. To nikomu nie służy. Wszystkim powinno zależeć, żeby polska liga była atrakcyjnym produktem - przekonywał Boniek, a z tego typu argumentacją zgadza się zdecydowana większość prezesów pierwszoligowych klubów.

- Należy wreszcie oddzielić przeszłość grubą kreską i jednocześnie ustanowić bardzo surowe sankcje dla tych, którym przyszłoby do głowy znowu coś takiego robić - podkreśla prezes GKS Bełchatów Jerzy Ożóg.

~dziadek | 2007-08-8 20:44

W Stalówce są nazwiska łącznie z uwielbianym przez \"wa\" Mikulskim. I co z tego wynika. A nic - dno... i to bardzo głębokie. Żadnego pomyślunku i strategii. Nie gra i nie zagrała cała drużyna wraz z trenerem. Wiem, że się narażę co niektórym, ale to jest prawdziwa prawda. Z takim podejściem do meczu z Kmitą też może być tragedia - wielka tragedia. W \"chodzonego\" nic się nie wygra.

~dadad | 2007-08-8 20:50

NIECH MIKULSKI NIE PIERDOLI ZE NIE MA DRUZYNY JAKIEJ CHCIAL?? A KTO WYJEBAL MLODYCH ZAWODNIKOW I SPROWADZIL SOBIE MURZYNOW I AUSTRALIJCZYKA??TEN AUSTRALIJCZYK NIE BEDZIE GRAL WOGOLE KESKA SLABY TRELA TEZ JANICKI 100KILO ZYWEJ WAGI!!I CO MIKUSIA WYJEBIA ZA 2 3 MECZE I ZOSTANIE TO CO HCIAL I NIECH NIE PIERDOLI GLUPOT ZE DRUZYNA JEST SLABA A SAM TAKICHZAWODNIKOW CHCIAL!! CHLOPAKI JEST WSTYD NA CALA POLSKE ALE MUSICIE SIE OTRZASNAC PO TYCH PORAZKACH 0-3 I 0-5 JA PIERDOLE NIGDY TAK NIE BYLO!! PIEKNIE MIKULSKI ZERO POJECIA I MNIEMANIE O SOBIE!!

~dziadek | 2007-08-8 20:50

Do \"wa\". Nie dziwię się piłkarzom Stalówki, że tak grają jak grają. Jeżeli Ty /wierny kibic i znawca piłkarski/,w ten sposób wyrażasz się bardzo ubogim słownictwem \"0\" polskiego, to i piłkarze są na\"0\". Nawet na 5 do 0. Język polski - taki piękny.

~pelikan | 2007-08-8 21:13

mietek ozóg jest the best bo stalówka i tak kurde w B KLasie jest!!!!!!!!!!hehhe

~asdasd | 2007-08-8 21:14

Panowie na najblizszym meczu musimy poprawic swoj doping i wrocic na stare smieci (czyt. sekotr B)
Chyba ze chcecie zeby był głosniejszy spiew. Aby pewne osoby pilnowały młyn zeby kazdy spiewał najlepiej roztawic sie na sektorze. Wiecej spiewu i większa bobilizacja. Musimy wspierac piłkarzy nawet w tych trudnych chwilach zawsze bada wzloty i upadki ! Mniejmy nadzije ze teraz bedzie tylko lepiej !

!! AVE STALÓWKA !!

~pelikan | 2007-08-8 21:16

MIetek ozóg=RONALDINHO

~pelikan | 2007-08-8 21:18

MIETEK mietek mietek głowa do góry pelikan przyjedzie i znów wam złoi dupy

~jancol | 2007-08-8 21:28

jak My mamy wygrywać jak Wy psełdoznawcy uważacje że ten ...prezes i iwanicki byli najlepsi w Naszej drużyniw , byłem na meczu i nie dziwię się Mikulskiemu że po takich komentarzach też ich chwali .
CI NAJLEPSI + gęśla to 0000000
MIETEK , KĘSKA , na +
reszta na 1 poza tą 3 j/w

~skierki | 2007-08-8 21:30

Byłem na meczyku, najbardziej żal mi 7- letniego syna, którego nastawiałem na nasze zwycięstwo, niestety. Zmienić musi wszystko od podejścia zawodników po skuteczność, sam Iwanicki ligi niestety nie obroni. Pozdrowienia dla Stalówki od Warszawiaka na emigracji w Skierkach

~Fan Pelikana | 2007-08-8 21:30

Chciałem się z wami podzielić kilkoma spostrzeżeniami z meczu w Łowiczu. Po pierwsze odpowiem na zarzut że mamy \"młyn\" złożony z 16-18 latków. Tak to prawda ponieważ łowiccy fani dopiero uczą się w odróżnieniu od was co znaczy grać w II lidze piłkarskiej. Dla mnie osobiście jako dorosłego człowieka ten \"młyn\" także wygląda śmiesznie ale chociaż dzięki niemu jest jakieś słyszalne wsparcie dla zespołu (nie tak jak w meczu z Pruszkowem). Po drugie pomimo dzisiejszego okazałego zwycięstwa uważam że czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Tyczy się to także \"stalówki\" ponieważ to co pokazała dzisiaj wasza obrona było naprawdę słabe i przy lepszej skuteczności napastników Pelikana wynik mógłby być co najmniej o dwie bramki wyższy. Nie oznacza to jednak że stanowiliście dla nas tło. Stal miała kilka naprawdę dobrych sytuacji lecz ich nie wykorzystała. Po trzecie: problemem obu zespołów jest wiek zawodników. Zarówno w Pelikanie jak i w Stali: kręgosłup drużyny stanowią zawodnicy wiekowi co wcale dobrze nie rokuje na przyszłość żadnemu z tych zespołów. II liga zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie i mam nadzieję że dostarczy fanom obu drużyn wielu wrażeń oraz pozwoli spotkać się u nas w Łowiczu w następnym sezonie !!!

~bodi_zks | 2007-08-8 21:41

8 bramek straconych w dwoch spotkaniach to samo sie rzuca na oczy.Obrona sie posypala.Dlaczego nie gra Krystek Lebioda ? Kontuzje ma czy co ? Albin mowil ze z Kmita zagraja ci ktorzy siedza na lawie,niech Lawecki wraca jak najszybciej bo juz mam dosc gry Kasiaka i jego brutalnych fauli.Jego kolega o podobnym nazwisku nie jest w pelni formy i to bylo widac, i ten bezmyslny karny obciaza jego konto.Jedyne usprawiedliwienie dla trenera jest takie ze jeszcze oni nie sa w pelni formy i brak zgrania jest widoczny.2 sparingi przed sezonem w tym jeden na sile z KSZO w 40 stopniowym upale zrobily swoje.

~vvv | 2007-08-8 21:42

Ożóg spierdalaj !

~zdjęcia | 2007-08-8 21:44

~skierki | 2007-08-8 21:46

oby,

~bobek | 2007-08-8 21:49

sprzedam karnet na ta runde kryta trybuna wiecej szczegolow jutro pozdro

~acab | 2007-08-8 21:50

jesli chcemy tak grac to znowu bedziemy sie bawic w barazach szkoda tracic kasy zeby oglodac takie mecze zal.pl

~sovia | 2007-08-8 21:50

ale wstyd!5:0 w dupę!wecie się wyjebcie z tą waszą stołówką!!!RESOVIA&ŁKS 4EVER!

~Szymen | 2007-08-8 21:52

Co wy kurwa do tego Ożoga macie?:>

Sytuacja podobna jak po meczu z Kolajarzem, same komentarze w strone Mietka z pozniej zachwalanie jak on dobrze gral i kochany i taki...

ludzie uspokojcie sie kurwa, stalo sie, przejebalismy, no ale grac trzeba dalej ! ;/

~p1 | 2007-08-8 21:52

9 bramek straconych

~dziadek | 2007-08-8 21:54

A jaką ocenę dajecie Wietesze. Niemal co strzał to bramka. W porównaniu do młodego stojącego po drugiej stronie - to nota zerowa. Przy pierwszej bramce nawet nie dygnął. Obrona słaba i bramkarz też cieniutki...

~do piaskun | 2007-08-8 21:54

piaskun rozjebales mnie powiem ci szczerze smiech na sali:)iloraz inteligencji musisz miec silnie obnizony buahahahahah biedni chlopcy 250 km przejechali buahahahahaha biedny mietek biedny matek kusiak a tak mu sie zrac chcialo za staszowem:) kto wogole pozwolil zeby oni tak daleko jechali powinni to oprotestowac jak tak mozna zeby tak daleko jezdzic:)buahahahah zenada obronoa do wymiany a reszta niech zostanie bramek strzelac nie potrafia ale chuj z nimi nigdy nie umieli :):) piaskun napisz cos jeszcze lubie kabaret

~asdasd | 2007-08-8 21:55

admin czemu nie ksaujesz tych głupich wspisow? jakis koles ze Stalowej sie napina

~lol | 2007-08-8 21:55

Zero » LINK

~stalówka | 2007-08-8 21:58

WSTYD I HAŃBA.JEBANE PIŁKARZYKI ,ZHAŃBILIŚCIE NASZ KLUB!!!!

~123 | 2007-08-8 21:58

powtórzę się.był Tewin na sparingach,jest Ławecki ,niech wraca szybko,Lebioda i Macior.tak wyglądała dla mnie linia obrony,podstawowa na ta rundę.pojebali Tewina i mamy Jara czy będącego w najgorszej formie życiuowej Kusiaka(co o n robił i jak sie przygotowywał po kontuzji?),zawodników dla których granie w tej chwili np. w Turbii powinno byc zaszczytem,nie obrażając wcale tego zespołu.nie wiem,Podbeskidzie liczmy zew to był wypadek przy pracy ale dzisiejszy mecz?!mozna wysnuc 2 wnioski.pierwszy że piłkarzom nie podchodzi Albin i dalej nie muszę tematuy rozwijać a drugi jesli nie ten pierwszy to jest to tym bardziej przykre bo grali na miare swoich mozliwości i nie musze mówic co to oznacza w kontekscie nastepnych meczy.i tak jak napisal kibic Pelikana,bardzo rzeczowo i bardzo kulturalnie ze w 2 polowie Stal tez miala sytuacje dobre nawet bardzo dobre(Palkus,Gęśla,Nakoulma czy Kęska).mozna powiedziec niewazne czy sie wygra 5-0 czy 1-0.sa 3 pkt i to jest najwazniejsze.ale chodzi o to ze przy stanie 4-0 nie mielismy praktycznie zadnych szans na dogonienie rywala.caly czas mowilem przed sezonem ze linia obrony najslabsza(dlatego ze Albin zostawil Wieprzęcia i Kasiaka).szkoda że sie troche w główce Drabikowi przekręciło...i z pełnym szacunkiem dla Albina ale Adamus nie mial takich szans na zakup Kęski czy Nakoulmy czy powrót Lebiody(czemu Albin go nie wpuszcza?!).swoje się dowiem na mieście a jak cos piłkarze \'\'szemrają\'\' to ojojojoj....

~stal | 2007-08-8 21:59

kurwa adminie ogladales mecz? ty wiesz ile bylo do pierwszej polowy chyba bylo 4:0 a nie 3:0

~zks stal | 2007-08-8 21:59

Zostawię to bez komentarza.Jedyne co powiem to ,że emeryci zhańbili nasz klub.

~S777 | 2007-08-8 22:03

Można przegrać 5-0,ale nie z takim pelikanem i nie po takiej grze.Wszyscy widzieli,niech nam Albin ściemy nie wali!

~zawiedziony | 2007-08-8 22:07

hańba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hańba!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!hańba!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ktos | 2007-08-8 22:07

do wszystkich ekspertów na stronie i na krytej...
czy wy myślicie że ktoś czyte albo słucha te wasze komenatrze...?
wszyscy mądzry mają w dupie takich przydupasów jak wy...
pozdro dla zawodników...

~zks | 2007-08-8 22:09

Takich wyników nawet nie było w 1 lidze w 87r.Dwa razy pod rząd takie baty,wstyd dla klubu na całą Polskę!!!!!!!!!!!!!!!!!

~s.w | 2007-08-8 22:11

To nie są zawodnicy,to są sprzedawczyki.Za taki numer powinni Nas kibiców przeprosić na łamach prasy i błagać o przebaczenie.Dla takich nie ma litości!

~sds | 2007-08-8 22:11

ktoś tam pytał o ocene Tomka Wietechy?? w skali 1-6 spokojna 5. tak to jest jak zamiast oglądać mecz to się patrzy: o 5 bramek wpuścił same szmaty na pewno. pewnie miał obronić wszystko. wieprzęć sie potykał o własne nogi kusiak chciał się pokiwać ożóg tylko patrzył jak mu gość wyskakuje przy pierwszym golu a juz piąta bramka to kosmos. gość się mógł położyć i pchnąć główką piłkę do bramki i tak by nikt go nie zatrzymał. albo nic nie widziałeś albo chcesz powkurwiać jeszcze wszystkich na dodatek. same akcje sam na sam albo bez obrońców. a bramkarz na przeciwko?? pierwsza połowa lekki strzał gęśli i tyle. a w drugiej??? same strzały z dystansu albo naparzanie prosto w bramkarza typu pałkus... ale co tam. za niedługo to maser będzie bee bo ławecki ma kontuzje prawda???

~Maniek | 2007-08-8 22:15

Nie spisujcie jeszcze Stalówki na straty. Wiem że zagrali fatalnie i też mnie to wkurwiło. Ale pamiętacie jak grali na początku tametego sezonu.. super.. a później było coraz gorzej. Więc może teraz będzie odwrotnie. Początek chujowy to może końcówka będzie dobra.

Co się źle zaczyna to się dobrze kończy.. pamiętajcie.;)

~luk | 2007-08-8 22:15

a ja i tak bede chodzil na mecze bo dla mnie stal to moje zycie i niejestem jakims hools czy cos w tym stylu jestem normalnym kibicem i wierze ze karta juz niedlugo sie odwroci i wszyscy beda pisac co innego pozdro dla prawdziwych kibicow

~maskotka | 2007-08-8 22:15

nie ważne czy wygrywacie zawsze będę z wami... porażka porażka porażka... ale wiecie ze macie stałych kibiców pozdrawiam.. dajcie szanse aby sie inni cieszyli...

~mozz | 2007-08-8 22:16

masz racje luk jeszcze bedzie dobrze

~felipe | 2007-08-8 22:17

dzwonilem przed meczem do ojca z krakowa i mowie 17.15 stalowka pelikan lowicz w tvp3 a ojciec do mnie mowi: \" naprawde synu nie masz lepszych form spedzania wolnego czasu\":):):)tato przyznaje racje juz nie bede:)krakow piekny i wodka plynacy i oby jak najdalej od tego naszego grajdolka i tych grajdolskich kopaczy a ja debil jechalem do strazy na baraz:0 juz takich bledow nie popelnie dzisiaj decyzja zapadla:) szkoda na was \"chlopcy\" mojego czasu pozdrowka papapa

~jack | 2007-08-8 22:19

Jak Stalowka nie postawi na gre mlodych zawodnikow to lecimy do 3 ligi muwie odrazu,wiem jak to jest bo kiedys gralem w stali na bramce jeszcze jak byla 1 liga moze pamietacie nazwisko Kolano dajcie sznase mlodzierzy

~Maniek | 2007-08-8 22:20

Do felipe.

Spierdalaj na bambus niekt ci nie kaze jezdzic pajacu. widac jaki z ciebie kibic.

~Frodo | 2007-08-8 22:23

Mam PROŚBĘ do ADMINA tej strony......NIECH SIĘ WPISUJĄ TYLKO ZALOGOWANI UŻYTKOWNICY, ABY UNIKNĄĆ KOMPROMITACJIC NA CAŁĄ 3 CZY TAM 4 RP. TYCH P[SEUDO KIBICÓW KTÓRZY POJĘCIA O SPORCIE NIE MAJĄ, CI KTÓRZY PO ZWYCIĘSTIWE GOTOWI SĄ LASKE MIETKOWI ZROBIĆ, A PO PORAŻKACH CHUJAMI ŻUCAJĄ BLOKOWAĆ!!!!!!! MARIUSZ WEŹ TO PO DUZĄ UWAGĘ!!!! CAŁA POLSKA TO CZYTA I SIE ŚMIEJE.......

~bodi_zks | 2007-08-8 22:24

@dziadek i inni
Wieteche to zostawcie w spokoju.I tak dzieki niemu miedzyinnymi nie przegralismy tego meczu np 0:9.Paanowie Kasiak,Kusiak i Wieprzec zawiedli dzis na calej linii, nie sa to obroncy wybitni ale takich bledow to nie popelniaja nawet trampkarze.A Wietecha biedny co mial sam zrobic ? Nie ma obrony i sam meczu nie obroni.Chyba jestesmy skazani na Kasiaka niestety przez jakis czas bo Lawecki niewiadomo kiedy wroci... W obronie narazie Macior jest jedynym graczem 3majacym jakis poziom, dzis tez nie gral dobrego spotkania ale nie popelnial tkaich bledow jak jego starsi koledzy.

~karwat | 2007-08-8 22:28

Jak były piłkarz Stali Tomek Jasina komentował to spotkanie,to pewnie wstyd Mu było ,że kiedyś spędził tam 2 sezony.Chłopina bronił Nas jak mógł,ale cóż miał począć,jak oni mecz opierdolili.

~ktos | 2007-08-8 22:29

Ej to co oni dali w tym meczu to prawdziwa żenada, hańba na całą Polske mam kurwa nadzieje ze ich wiecej w TV nie pokażą bo poprostu zal. i szkoda kasy kurwa na bilety sskoro oni nawet nie potrafią przegrac z jakąś odrobiną walki. Niewiem co bedzie dalej mam nadzieje ze podniosą sie z tego dołka i pokazą ze cos jednak potrafia ;/ ;/

~Jacenty | 2007-08-8 22:35

to teraz juz wiadomo dlaczego w meczu z Warta mieli przewage, bo Warta to po prostu dno, dno takie samo jak stalowka albo jeszcze wieksze.Jak mozna przegrac 5:0 z pelikanem lowicz?jak to jest w ogole mozliwe? co sie dzieje z ta druzyna? To jest nie do wiary, i nie wiem czy to jest wogole realne robic takie wyniki w dwoch meczach czyli w sumie dostac 0:8, grajac ze srednimi i slabiutkimi druzynami. Jestem kibicem pilki noznej od 15 lat i okazuje sie ze na nowo ucze sie futbolu.stalowka otwiera mi oczy, ze takie rewelacje sa mozliwe, malo tego mozna je notorycznie powtarzac. Ten mecz byl w telewizji na zywo w tvp sport, na szczescie nie ogladalem bo nie mam tej stacji ale trzeba przyznac ze okazala reklame stalowowolskiemu futbolowi robi druzyna grajac takie mecze. No i oczywiscie pokazuje takze potencjalnym sponsorom ze cholernie warto zainwestowac w ten klub grube miliony.

~student | 2007-08-8 22:56

nic nie powstaje bez przyczyny, nie przegrali 5:0 bo są o kilka klas gorsi..., a ja tylko czekam na pewien wpis gościa o nicku mlody

~lukasz | 2007-08-8 23:01

ktos tam napisal ze zenujacy byl mlyn pelikana bo malolaty same
lecz zauwaz ze ci mali gowniarze darli sie caly mecz bez zadnej przerwy. kiedy tak bylo w stalowej?? na jednym meczu z kolejarzem.
co z tego ze kibice pelikana mlodzi jak dopingowali swoj ulubiony klub ktory tez dziki temu wygral mecz.
ciekawe jaki doping bedzie w stalowej na wiosne jak stalowka bedzie grac z pelikanem u siebie. bo podejrzewam ze nie lepszy od tego co pokazali kibice lowicza
nie liczy sie ilosc i wiek - liczy sie jakosc

~Kamil | 2007-08-8 23:09

pierwsza bramka - Wieprzec
druga bramka - Wieprzec
trzecia bramka - Kusiak
czwarta bramka - Kusiak
piata bramka - Drozd

nie wymaga to komentarza na jakich pozycjach graja. nie tak miala wygladac linia obrony w tym meczu.

~ZKS | 2007-08-8 23:12

Ja pierdziele co oni robiąąąą!!!!!!!

~Pater | 2007-08-8 23:14

To przykre, co piszecie. Wesprzyjcie druzyne, trener nie gra, graja zawodnicy. Nawet najlepszy trener nie wygra z brakiem checi zawodnikow. Zmiany? Jesli kogos trzeba zmienic, to dziadkow, a nie trenera Mikulskiego.

~kibic | 2007-08-8 23:17

wedlug mnie to kurwa jedno wielkie nieporozumienie ten Mikulski to kurwa huj nie trener taka prawda wystarczy przyjsc i popatrzec na treningi jakie on prowadzi wsytd po drugie jakie on transfery zrobil sami nieudacznicy gdzie jest Hadzic gdzie Janicki super snajper co on kurwa za druzyne zrobil to jest wstyd wypierdolil wychowankow klubu Drabika Pajaka beda grac po jakis wichurach a w takim wlasnie momencie by sie oni przydali i co teraz ?? kurwa huja bedzie dalej gral wieprzec potykajacy sie o wlasne nogi lub 2 metrowy drozd ktorego pilka przy 5:0 minela jak chciala o koles wpierdolil jak tylko chcial taka prawda wyjebali ludzi ktorzy chcieli cos osiagnac w zyciu ze stalowka a sprowadzono nieudacznikow szkoda gadac i wogole sie tu napinac teraz pozostaje nam tylko patrzec jak beda nas lac mecz po meczu pozdrawiam narka :)

~STALOWIAK | 2007-08-8 23:22

jeszcze nadejda zwyciestwa a wtedy jakos bedzie brakowac tych kolesi co wpisuja takie obelgi na pilkarzy a po za tym wiekszosc was zamiast siedziec 24 h przed kompem choc raz by przyszli do nas na mecz nie mowiac juz o wyjezdzie umiecie najezdzac na pilkarzy a popatrzcie na siebie czy z was sa tacy idealni kibice ??? wiec zmiencie najpierw siebie a potem piszcie na pilkarzy !!! BEZ ODBIORU

~1957 | 2007-08-8 23:41

hahaha gratulacje z tbg-u oby tak dalej jestem pod wrazeniem

~do TBG | 2007-08-8 23:43

Zamknij morde i ogladaj swoja 4 lige siarkowcu wielki

TO POCZATEK NIE MA CO ALBIN KIJEM DRUZYNE I POBUDKA!!!

2 liga musi byc mam nadzieje ze z kmita bedzie lepiej i sie bedziemy ogarniac..AVE STALOWKA!!

~Fakty | 2007-08-8 23:46

Wielu Z Was Pisze Że Mikulski Się Nie Nadaje I Brak Mu Jakichkolwiek Osiągnięć. Pokazuję Wam Fakty:
Albin Mikulski (ur. 1957) - polski piłkarz (młodzieżowy reprezentant Polski) i trener piłkarski (UEFA Pro).

[edytuj] Kariera zawodnicza
KS Sieniawa
Avia Świdnik
Stal Stalowa Wola
Ruch Chorzów - mistrzostwo Polski 1979/80
W ekstraklasie rozegrał 247 spotkań i strzelił 49 bramek. Zaliczył 17 występów w młodzieżowej reprezentacji Polski.
Kariera trenerska
GKS Tychy
Polonia Sydney
Wolongong United
Wawel Kraków - awans do II ligi
Odra Wodzisław
Odra Opole
Pogoń Szczecin
Orlen Płock
Polonia Warszawa - zdobył z nią Puchar Polski 2000/01
Pogoń Szczecin
Szczakowianka Jaworzno
MKS Cracovia Kraków SSA

Proszę. Powinniscie się cieszyć że Stalówka ma tak pierwszoligowego trenera który po uratowaniu od spadku naszej drużyny nie odszedł a podjął się próby wzmocnienia pozycji Stalówki w 2lidze.
Szukacie Przyczyny Ale Nie Tam Gdzie Trzeba. Pozdro

~ulik | 2007-08-8 23:51

chłopcy dali czadu..walczyli jak lwy..wybiegani są sakramencko...po prostu gryżli trawę.

~asd | 2007-08-8 23:55

po prostu mieliśmy swój dzień chwały i dumy po meczu barażowym ze stróżami i to by było na tyle

~zks | 2007-08-8 23:57

oj , matko i córko ale nas bedą lać.

~1957 | 2007-08-9 00:02

wole swoja 4 lige niz popisy stalowki i waszych gwiazdorow przeciez wy teraz nawet w dupe od siarki byscie dostali i niebadzcie pewni czy was nie spotka kiedys 4 liga bo jak tak dalej pojdzie to sponsorzy odejda miasto sie odwroci i tez bedziecie jezdzic do dzikowca czy jakiegos tam sedziszowa ps. a moze szprzedali mecz za tira lowickiego (to mleko jakby kos niewiedzial)mietek jest w tym dobry

~były fan | 2007-08-9 00:04

niechby miki grał i robił cuda ale 5 do zera to prażka trenera i kopaczy jak nic, strach patrzeć na mecze z polonią i innymi bo bedzie po 15 do 0

~mniodek | 2007-08-9 00:14

oj leszcze z pelikanem dostać tyle hehehheheheehe gdzie wy jestescie debile i popierdułki, co nastepny wygracie nie? no napewno tak hehehehe. mikulski ty mozesz trenować ale jastkowice wielki trenerze hehehehe

~KAT | 2007-08-9 00:19

Kolejny mecz kompromitacja, zawodnicy brak ambicji do gry trenerowi co w takim wypadku można zarzucić jak skład 11 osób wygląda jak by było 6 osób. Dumni po wygranej wierni po porażce czyli pozostaje nam ( oby nie) tylko wiara ale wstyd jest i to straszny.

~lumpe | 2007-08-9 00:25

gęsla to jełop i niech zostanie ministrantem w dupe rznietym bo sie ćiec nie nadaje do niczego

~do lumpe | 2007-08-9 00:29

co ty pierdolisz ,przecież gąśla nie grał

~dylu | 2007-08-9 00:35

slusznie ja tez nie widziałem żeby gąsla grał

~Damian Nisko | 2007-08-9 00:56

Kto pamieta poczatek tamtego seonu??? Np. Polonie Warszawa!!! lub Podbeskidzie!!

~Racuch | 2007-08-9 02:20

Ludzie co wy wypisujecie , jestescie jak choragiewki na wietrze.Musi byc jakas przyczyna ze zagrali tak slabo juz drugi mecz.Lepiej teraz niz pozniej.Mikulski?.Bardzo dobry trener i sobie poradzi.Pozdsrawiam

~Idioci | 2007-08-9 02:53

kurwa widac wlasnie ile tu jest prawdziwych kibicow stalowki nie macie prawa sie tak nazywac i pisac takich postow kazdy modry czlowiek wie ze to dopiero 3 mecz fakt niejest najlepiej ale coz.
Potarzcie na statystyki z pierwszej ligi w 1993-1994
chyba z 5-6 pierwszych spotkan w plecy jakis tam remisik sie znalazl i skonczylismy na 13!! rekordowym miejscu a rok pozniej 1994-1995
paczatek swietny same punkty a jednak spadlismy ;] to samo w tamtym sezonie po pierwszych kolejkach co? Stal Stalowa Wola rokowania na pierwszą lige a tu taki huj i ledwo sie utrzymalismy i to w barażach ..

Pamietajcie ze nieważny jest początek ważny jest koniec!

Pozdro dla prawdziwych kibicow Stalowki ;)

~do lumpe | 2007-08-9 02:57

lumpe cwelu moze ty wyjdziesz i okarzesz klase morda psie bo niemasz prawa nazywac sie kibicem stali ejstes szmata nie kibicem ;]
Geśla to dobry zawodnik a kazdemu zdarza sie spadek formy kretynie
czego po 2 meczu barazowym niepisales zeby zostal ministrantem??


niewpisuj sie tu lamusie bo widac ze masz zerowe pojecie ..

Pozdro. dla prawdziwych!

~kowal | 2007-08-9 03:56

pozdrawiam wszystkich.. juz dawno nie bylem na tej stronie.. ale zobaczylem w gazecie ze stalowa znowu przgrala wysoko i chcialem zobaczyc co sie tutaj dzieje ze tak slabo.. nie mieszkam w Polsce wiec nie zabardzo wiem jak sie w stalowej wszystko toczy, ale pamietam jak gralismy w 1wszej lidze i szlo nam bardzo dobrze w jednym sezonie... Wydaje mi sie ze ten sezon juz mamy z glowy trzeba wywalczyc utrzymanie sie w 2giej i tyle, slabe transfery to pakazuja. jesli nie zalatwi sie jakis dobrych dwoch centralnych obroncow to nie ma co marzyc, wyniki beda wysokie a nasi strzelcy nie nadrobia bo wcale nie sa dobrzy jak to widac zero goli w 2 meczach.... jeszcze raz pozdrawiam! i mam nadzije na odwrucenie sie losu..

~Pilkarzyk | 2007-08-9 04:57

no to sie nie podniecajcie bo prawda jest taka ze kilku ojebalo to spotkanie. poczatek sezonu a Pelikan liczyl na pierwsze punkty, no i... nie ludzcie sie - Kusiak, Kasiak, Ozog - opierdola co sie da bo to chyba ich ostatni sezon, jesli nie runda. tak to jest jak sie zostawia starych w druzynie.
pozdro
PS.nie namierzjcie mojego IP :)

~hools usa | 2007-08-9 06:22

Do piłkarzzyków! jesteście beznadziejni!Nie macie szacunku dla kibiców!wam tylko kasa w głowie.Juz nie pamiętacie baraży w Stalowej???jaka atmosfera i wogóle!A wy to wszystko olewacie ale pamiętajcie WSZYSTKO DO CZASU!!
Wstyd mi za was tu za granicą jestem tu kilka lat bo niestety życie mnie zmusiło ale takiego upokarzenia jakie dzisiaj zrobiliście tego wam dużo osób nie wybaczy!Po prostu-PAłUCIE SIĘ CHUJ WAM W DUPE Pozdro dla BZC!!!!!!!

~ożesz | 2007-08-9 06:47

mecz - kompromitacja... nie jestem sezonowym kibicem, bo na Stalowke chodze regularnie od ładnych kilkunastu lat, ale jeśli z Kmitą nie będzie kompletu punktów to odpuszcze sobie mecze na jakiś czas, bo szkoda sobie nerwów szarpać. ja nie wiem co się stało z tym zespołem. Podbeskidzie - ok. tutaj mogli przegrać, nawet to 0:3, bo rywale grali świetnie, ale Pelikan?! przecież oni NIC, zupełnie NIC takiego wczoraj nie pokazali. był to jak najbardziej zespół do pokonania. od kiedy chodzę na mecze Stalowki jeszcze chyba nigdy nie widziałem tak nieporadnej obrony, jaką mieliśmy wczoraj... pozostaje mieć tylko nadzieję, że będzie odwrotnie, niż w zeszłym sezonie, gdzie Stalowka na początku grała tylko dobrze, a później było już dno.

~madrid | 2007-08-9 07:28

KOMPROMITACJA.....
Nie dało się tego oglądać!!!!
Piłkarze podwórkowi....

~... | 2007-08-9 07:55

Tragedia - to chyba właściwe słowo, ale jebał to pies ... Kompromitacja ale cóż tak to bywa ...
... I jeszcze słowo do tych co nam zawsze źle życzą i do tych co stanowią margines podkarpackiego kibicowania (czyli 1957, strażnicy żółtej S, albo jakaś tam chorda śmiechu warta, czyli poprostu siarkowodorowe śmierdziele )
Możecie Nas w dupe pocałować !!!
Ps. Zachęcam wszystkich do odwiedzania forum śmierdzieli : Ubaw po pachy ... zapraszam

~lompe | 2007-08-9 08:07

co baranie jeden z drugim piszesz że gwiazdor gesla nie grał jak grał i pierdolił sytuacje, ten cieć powinien niemiec wstępu na stadion. prezentacja stali poszła w polske i jest fatalna, tylko czekać na nastepne wielkie lanie

~ciolo | 2007-08-9 08:13

albinowi mało kasy » LINK

~zks | 2007-08-9 08:28

Co się działo w nocy po przyjeżdzie piłkarzy słyszałem że zatorze ładnie przywitało piłkarzy, aż antyterrorka była!

~kibic | 2007-08-9 08:37

nie potrzebnie pozbyli sie drabika!!! teraz b ysie przydal,bo on walczyl zawsze ambitnie

~frytkownic | 2007-08-9 08:43

No to Gąśla pokazał klase,nie narzekajcie na obrone Gąśla mecz załatwił znakomicie i dał sobie reklame w tv piekną, mówiłem żeby go wypożyczyć do słabego klubu np do Turbii czy Rudnika żeby sie roztrzelał a wczoraj było zal patrzeć na Gąśle, ile jescze bedizemy znosić nieskuteczność Gąśli? Gąśla narazie to niech z gęsiami w Pysznicy ćwiczy nad bajorem?

~jw27 | 2007-08-9 09:09

Jak ktoś chce to moze sobie oglądnąć i przeanalizować mecz i wtedy wyrażać opinię.
Jeszcze będzie kolorowo, pamiętajmy o krótkiej przerwie urlopowej i krotkiemu okresowi przygotowawczemu
» LINK

~BZC | 2007-08-9 09:22

3 liga wita ZKS

~hutnik | 2007-08-9 09:23

szkoda, że Albin odejdzie bo starszyzna plemienna wydała na niego wyrok.
ale zawsze tak było, że w takiej sytuacji łatwiej wymienić jednego trenera niż kilku zdemoralizowanych kopaczy,którzy po przyjściu nowego trenera będą gryść trawę i seryjnie wygrywać mecze.

~.. | 2007-08-9 09:50

co wy wszyscy checie od gęśli ? popatrzcie na naszych obrancow popatrzcie na kasiaka juz lepiej zeby byl macior na prawiej a na lewej lebioda i juz by to lepiej wygladalo a nie kasiak

~zetkaesiak | 2007-08-9 09:57

Wielu jóż napisało i mają racje w ekipie stalówki leśne dziadki chcą wysadzić Mikulskiego i pewnie po meczu z Kmitą bedą bliscy swego celu.Ja stawiam na wynik Stal;Kmita 1;3!!!Stalówka to żłobek dla emerytów piłkarskich-wrocław powinien się tym zająć i trzeba by się dowiedzieć jak leśne dziadki obstawiali ostatnie wyniki w STE-ESIE????
Pokombinujcie troche a zobaczycie że coś w tym jest!!!No i pamiętajmy że Tadzio Kwiatek nas sponsoruje a wiemy czym sie to skończyło po ostatnim razie~~~~:::))))

~zks | 2007-08-9 10:05

Wnioski moje po wczorajszym meczu to:
1. widoczny brak przygotowania do sezonu wina po stronie pzpn póżno rozegrany baraż i to nie jest wina trenera
2. dlaczego nie grał Trela który jest środkowym pomocnikiem jakiego dawno nie mieliśmy jak grał na środku w warcie wszystko było ok, z podbeskidziem grał już na prawej stronie i już słabo. Jest to dobrym pomocnikiem który może niezle dogrywać piłki do Prezesa
3. Prezes dobry gość, umie się zastawić kiwnąć oddać strzał ale musi mu ktoś nagrać piłkę czyli trela. Dlaczego zagrał z podpeskidziem w pierwszej połowie jako dewensywny pomocnik?
4. Obrona największa bolączka, moim zdaniem największym błędem jest pozostawienie na ten sezon już wiekowych zawodników jak wieprzęć, kasiak, kusiak, ożóg z przykrością to mówie ale dla nich już czas się skończył w Stali ale nie winie tu zawodników i trenera ale popatrzmy krótki okres przygotowań miał ogromny wpływ na tą decyzje myśle że po tej rundzie zmienimy cały blok obronny
5. Mikulski dobry trener, ale budżet jaki mamy taki mamy i tak ja jestem zadowolony z transferów : kęska, trela , prezes , lebioda, jescze tylko ta obrona i wszystko będzie dobrze.
STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!

~Złotinio | 2007-08-9 10:08

Bedzie dobrze zobaczycie był sukces(awans) są porazki i tak zawsze bedzie i to sie nie zmieni kazdy ma pprawo przegrywac i sromotnie dostawac w dupe 0-5 ale potem są wygrane. Zobaczycie z Kmita ale bedzie festiwal bramek na

~sponsor | 2007-08-9 10:08

najbardziej przykre w tym jest to, że Albin zaufał Mietkowi i wziął go na II trenera, a teraz ten tak mu się odwdzięcza, że stanął na czele buntowników z nadzieją, że zostanie Pierwszym.

~zks stal | 2007-08-9 10:09

Moim zdaniem musi byc jakis konflikt w klubie dokładnie to nie wiem jaki.
Moim zdaniem nasi kopacze specjalnie przegrywaja te mecze wystarczy popatrzec na tekieo kusiaka sedzia blisko a ten na jego oczach ciagnie za koszulke kolesia z pelikana w POLU KARNYM !!
i dziwna jest ta nieskutecznośc naszych napadziorów w 100% sytuacjach ?? dziwne
a Gęśla w końcówce mial sytuacje sam na sam i zamiast strzelać minął bramkarza i piłka wyszła za linie a on z uśmiechem na twarzy sie cofa. Przemyślcie to sobie. Bo gdyby nasi chcieli do wynik byłby odwrotny . W tej dróżynie dzieje sie cos niedobrego.
Kochani piłkarze skoro macie jakis konflikt z klubem to co wam kibice zrobili w tej sprawie ze ........

~PawelSw | 2007-08-9 10:31

CZY WYGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE .... W MOIM SERCU JEST STALOWKA I NA DOBRE I NA ZŁE !!!!!!!


LICZE NA 3 PKT Z KMITĄ !!!!

AVE STAL !!!

~Kumil | 2007-08-9 10:35

ludzie kurwaa mac! az zal dupe sciska... zeby z takim popierdolonym pelikanem przegrac... to ja kurwa nie wiem ten kasiak kurwa tez mardy karnego zawsze huj zrobi bo mu sie nudzi... ja pierdole... obrona DO DUPY ! kompromitacja na cala polske ! z taka obrona to do IV ligi nie wiem czy sie dostana KURWA MAC! Panie Mikulski moze by tak jakiegos obronce poszukac ? po prosu .... to co oni wczoraj pokazali to sie zygac chce... a napastnik keska to zajebisty gracz :) stoi kurwa dupy mu sie nie chce ruszyc jak strzela to w bramkarza tak mocno jak 9 latek..... ludzie co sie z wami dzieje dobrze bylo... ja nie wiem kurwa jak nie wygramy z kmita zabierzów to ja sie zapierdole przeciez... ;/;/;/;/;/

~kIbIc | 2007-08-9 10:40

nie wiem czy pech czy jak... mecz z wartą, dobra początej sezony ale warta nie strzeliła w nowym sezonie gola - pierwszego strzeliła nam. Mecz z pelikanem - pelikan nie strzelił gola w nowym sezonie to strzelił nam. w sobote mecz z kmita która również nie strzeliła jeszcze gola w nowym sezonie, morał prosty... ale mogą stracić gola ale oby wygrali w co wierze. kocham STALÓWKĘ....... :)

~ehh | 2007-08-9 10:41

» LINK

Jezeli to prawda, ze zagrali przeciwko Mikusiowi, to wypierdolic tych co sie sprzeciwili niech ida do Ruchu Wys. Maz. do Adamusa.

Ehh Albin zapowiada duze zmiany przed meczem ...ehh ale jakie to moga byc zmiany :/ Chyba tylko zmiana pozycji zawodników

~do Kumil | 2007-08-9 10:42

kasiak zagral dobrze wczoraj....to Kusiak wczoraj zrobil Karnego

~D. | 2007-08-9 10:43

GKS Katowice - Stal Stalowa Wola 18 sierpnia, 17:00

~Kibic | 2007-08-9 10:45

» LINK

- Czy piłkarze zagrali przeciwko mnie? Nie chcę się na ten temat wypowiadać, W zespole nastąpią zmiany. I to duże - zapowiada Albin Mikulski.

Kasiak, Kusiak, Mietek, Drozd na Madagaskar... To co oni zrobili to szczyt podłożenia... Kto twierdzi inaczej, niech sobie obejrzy jeszcze raz pierwszą połowę... Niech nawet przegrywają całą rundę, ale bez tych pseudopiłkarzy i po walce...

~Kumil | 2007-08-9 10:48

o kurwa kasiak czy kusiak jeden huj ale kurwa zrobi karnego.. z odra opole tez zrobil... ;/ ja nie wiem czy mu sprawia kurwa przyjemnosc jak kurwa ciagne......... za koszulke przeciwnika co kurwa niewyrzyty jest czy co!?
do huja pana no bez jaj! kurwa opanujcie sie
SZUKAC OBROŃCÓW !

~siwy | 2007-08-9 10:49

Jebane Gnaty zamkac pizdy jeden z drugim kurwa te wasze ko0mentarze to zenada , niemacie co robic to siedzcie na czteri czy innych stronkach a nie osmieszacie siebie i caly klub . Jak wygrywaja nasi grajkowie to wszyscy zajebiscie , brawo itp a jak porazka to polewka ... przciez musicie zgonic na kogos to ze przegralismy . Prawda jest ze narazie niedajemy sobie rady w lidze ale to poczatek i niema co sie sadzic do kopaczy . Pzdr \'38

~do wyzej | 2007-08-9 10:49

Ehh Drozd nie zagral wczorja najgorzej. Nie gral w I polowie.

Jezeli to prawda, z tym sprzeciwem, to wypierdolic na zbity pysk, tych co sie zachcialo strajkowac.

~do Kumil | 2007-08-9 10:51

Z Odra Opolekarnego zrobil Kasiak a nie Kusiak

~Kibic | 2007-08-9 10:51

Jedyny obrońca który się starał cokolwiek zrobić to Maciorowski. Jeszcze raz proponuję obejrzeć pierwszą połowę i zobaczyć jak \"nasi obrońcy\" jakimś dziwnym trafem uciekają od piłki w polu karnym, jak w niegroźnych sytuacjach prokurują takie sytuację, że wystarczy dostawić nogę i bramka. Jedna wycieczka Kasiaka pod pole karne miała niby zamazać to co robił w defensywie. Wieprzęć potykał się o własne nogi, Kusiak specjalnie wypuszcza piłke, żeby przeciwnik przejął i albo strzelił, albo zarobił karnego.

Albin wywal tych starych nierobów!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIech juniorzy nawet grają, ale niech grają zawzięcie, a nie olewają tak ewidentnie.

~niestety | 2007-08-9 10:55

Niestety, tez to wczoraj widzialem. Bylo to widoczne odpuszczenie. Widzieliscie jak sie zachowywali w polu karnym ?? To nawet nie byly bledy z brku techniki, czy zlej taktyki, ustawienia, to bylo widoczne podkladanie sie Pelikanowi

~ZKS | 2007-08-9 10:55

Jeśli to prawda to nalezy podejść drastycznie, wyrzucić zawodników, póki jeszcze nie jest zamkniete okno transferowe. Sprowadzić nawet na szybcika jakiś młodych obrońców z III, IV ligi!!
Szkoda mi jedynie Mietka ale to jest na jego życzenie utrzymał nam II lige ale jego czas już się skończył niech będzie II trenerem bo tam jego miejsce. DZIEKUJE MIECIU ZA WSZYSTKO CO DLA STALI ZROBIŁEŚ A TERAZ WYSZUKUJ DLA NASZEJ STALÓWKI SAME TALENTY NA MIARE SWOJĄ!!

~Kumil | 2007-08-9 10:56

jeden huj Kasiak i Kusiak maja takie nazwiska ze heya... ale oni robia karnego jak Boga kocham.......
kurwa mac z takim udzialwem obronców zajedziemy daleko... cya ;p

~JUZEK | 2007-08-9 10:58

ADMIN ZROB CHAT NA KTORYM BEDZIE MOZNA ROZMAWIAC O WYNIKU NP. KMITA ZABIERZÓW-STAL STALOWA WOLA MECZ SIE ROZPOCZNIE I CHAT I POWINNISMY GADAC ;] JAKI WYNIK... KTO STRZELA... POMYSL NAD TYM ;D
TAK MA ZNICZ PRUSZKÓW ;PP

~do Juzek | 2007-08-9 11:04

mecz Kmita-Stal będzie w marcu 2008.

~juzek | 2007-08-9 11:08

no i co z tego ale chailby zeby byl chat... ;/

~Kabecadło | 2007-08-9 11:08

musimy poprawic sowj doping, za duzo jest postojow i zadnej organiznaci, nikt nie jest roztawiony na długosci sektora zeby pilnowały młyna
AVE STALÓWKA

~sds | 2007-08-9 11:34

- Nasi piłkarze zagrali przeciwko trenerowi Albinowi Mikulskiemu. Kilku z nich zostanie wyrzuconych z zespołu - wściekał się obecny w Łowiczu sponsor Stali Tadeusz Kwieciński.
I niech zostaną wyrzuceni!!! szczególnie kusiak. najlepszy defensywny pomocnik Stali ostatnich lat. najlepszy środkowy obrońca rundy wiosennej poprzedniego sezonu. nieustępliwy waleczny nie do przejścia kosi równo z trawą nigdy się nie poddaje. i o to wchodzi w 2 meczach zawala bodajze 4 gole łącznie, gra na poziomie kolesi z wf-u w podstawówce i najchętniej by się położył na boisku i opalał. podejrzane?? więcej dowodów nie trzeba i nie trzeba nawet czekać do kmity. pozdro

~kabaret | 2007-08-9 11:39

hehehe panowie jak chcecie to ustalcie sobie sparing z Jastkowicami w piatek o 18 zamiast treningu, troche pogracie, moze uda Wam sie ich pokonać bo mają niezłą pake teraz - hehehehe

~pelikan pies | 2007-08-9 12:01

oni nawet flag nie maja tylko na bialym plotnie napis pelikan i klub sporotwy pelikan zal.pl

~dampe | 2007-08-9 12:02

zetkaesiak ma trochę racji. Należy przyglądnąć się naszym kopaczom czy przypadkiem nie obstawiają u buków. Poza tym piłkarze 1 i 2 ligi mają zakaz gry u bukmacherów!!! Wiadomo, że mogą podstawiać swoich ludzi i oni obstawiają za nich. Należy też dodać że szanowny pan Kwieciński wykładając kasę na \"stalówkę\" chce ją jakoś po czasie odzyskać z nawiązką. Tylko jak ją odzyskać jak nasi przegrywają??? odpowiedź się sama nasuwa .... Niczego mu nie zarzucam, ale nikt nie wydaje swojej kasy z pasji, tylko dla zysków.

~sf | 2007-08-9 12:04

A ja wam powiem tak, zagrali przeciwko Mikulskiemu Ci, którzy pamiętają czasy Adamusa i opierdalanie się na maxa na treningu a później zimne piwko w DVD czy gdzieś. Widać kto miał ochotę do gry, wolę walki i zwycięstwa. Taki Nakoluma nie dostaje piłki, to wraca do obrony i sam bierze piłkę, przejdzie kilku przeciwników poda do kogoś i kicha bo strata.

Absolutnie to nie wina Mikulskiego, wystraczy popatrzeć w jego portfolio jako trenera. Ale powszechnie wiadomo, że łatwiej jest wywalić jednego trenera niż 11 piłkarzy. ale może w stalowej będzie inaczej. Zobaczymy.

Idę na mecz!!! Zapłacę za bilet, nie przyniosę słonecznika i będę do ostatniego gwizdka!!!

~GTW | 2007-08-9 12:12

Ciekawe czy i po wczorajszej porażce Macior zorganizował bibę u siebie dla innych??? Panowie, wy macie grać a nie bawić się i chlać!!! Imprezy zazwyczaj robi się po zwycięskich meczach a nie po sromotnych porażkach!!! Przegrywając w taki sposób mecz powinniście zapierdalać całą noc na boisku i ćwiczyć,trenować i jeszcze raz trenować. Zmieńcie swoją mentalność, albo profesję. Nikt nie każe wam być piłkarzami. W \"Stahlschmidt\" potrzebują do pracy wielu, więc zastanówcie się co chcecie robić w życiu. Apropo pracy w \"Stahlschmidt\" tam też nie uznają chlania!!!

~ktoś tam | 2007-08-9 12:20

dajcie już spokój największemu sprzedawczykowi jaki kiedykolwiek grał w Stalówce czyli Mieczysławowi O. ( tak tak chodzi o Ożoga ) , krew mnie zalewa jak niektórzy mówią na niego Mieciu, Mietek itd. Dla mnie to jest zwykła k..... która dla pieniędzy sprzedaje mecze Stalówki.. Kto ma inne zdanie to jego sprawa, na głupotę nie ma lekarstwa !

~buki | 2007-08-9 12:25

A ja Wam powiem ze piłkarzyki obstawiaja u buka osobiscie widziałem kilku ,ale specjalnie nie stawiaja na Białych Domach bo tam zawsze duzo ludzi po za tym jest buk koło PKS i na WP !!! osobiscie widziałem puszczał przede mna pan Mietek

~uszko | 2007-08-9 12:30

czekam na decyzję klubu....
Czy Albin , czy chłopaki????
Co wy na to

~wiadomosc | 2007-08-9 12:31

WIADOMOSCI - trzech starych wylecialo!!! ponoc przecieki byly ze sprzedali mecz.

Niech Kutasy AMADUSA Wypierdalaja!!!!!!! do DVD na piwko....

~benek | 2007-08-9 12:34

Albin powinien zostać.

~xxx | 2007-08-9 12:34

nawet jak by stalowke prowadził najlepszy trener na świecie to i tak by nic z tego nie wyszło... tego klubu już sie nie da uratować nie lepiej zeby grali w 3 lidze przynajneij by sie patrzylo z miłą chęcią na ich gre.

~prokurator | 2007-08-9 12:40

Art.296b.&1.kk.Kto,organizując profesjonalne zawody sportowe lub w nich uczestnicząc,przyjmuje korzyść majątkową lub osobistą albo jej obietnicę w zamian za nieuczciwe zachowanie,mogące mieć wpływ na wynik tych zawodów,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

~Cała Prawda | 2007-08-9 13:00

Prawda jest taka że młodzi piłkarze tacy jak Nakumula, Gęśla, Iwanicki, Kęska i jeszcze kilku młodych by się znalazło a reszta ? Kasiak? Kusiak? Ożóg? po co oni w zespole oni to co chcieli już osiągneli i więcej im nie trzeba więc na czym im zależy teraz ? na kasie tylko i wyłącznie Mietek grał w 1 Lidze co mu się chwali ale teraz powinien zarząd i TRENER podzękować im za ich zasługi i był dobry fakt, technike ma bo technika zostaje na całe życie ale technika kondycji i siły już nie nadrobi bo jakie szanse ma Mieciu z 25latkiem młodym ambitnym który chce się wypromować na zapleczy Ekstraklasy powiedzmy sobie szczerze II Liga nie jest dla oldboyów tylko dla młodych ambitnych piłkarzy którzy chcą się pokazać i piąć się w góre a nie dla dziadków ktorzym zależy na kasie, co prawda ten mój komentarz troche spóźniony bo jak chyba wiecie Ożóg, Kasiak i Kusiak pożegnali się ze stalówka :)

Czy wygrywasz czy nie.. ! będzie dobrze to dopiero poczatek jesiennej rundy :)

PS. Mieciu dziękujemy Ci za twoje zasługi dla klubu ale starość nie radość.

Pozdro

~maniek | 2007-08-9 13:05

ktos napisal prawde - » LINK tu jest chyba klucz do sukcesu - kiedys studiowałem nieco biochemie i mi to wszystko pasuje - moze jednak spróbować

~kaes | 2007-08-9 13:06

koledzy, zdajcie sprzęt i oddajcie \"Prezesa\". Chłopak zespuje się u albina....

hetmanzamosc

~czarny | 2007-08-9 13:06

Albin powinien pozbyć się tych starych szmaciarzy, którym juz nie zależy na sukcesach klubu tylko troszczą sie o własne dupy!!! Mikuś ma przecież jeszcze w zanadrzu choćby Janickiego... Wzorowy napastnik! Powinien zacząć grać i strzelać bramy !!!!!!!!

~try | 2007-08-9 13:15

wyjebać wszystkich w kosmos, bez wyjątków !!!!

~cvc | 2007-08-9 13:21

~Kryta | 2007-08-9 14:08

» LINK
I bardzo dobrze Emeryci pierdoleni!!!

~fru | 2007-08-9 14:15

Sport > Piłkarze Stali wyrzuceni!

Trzech piłkarzy drugoligowej Stali Stalowa Wola zostało wyrzuconych z zespołu! Tak zadecydował zarząd klubu po środowej, kompromitującej porażce naszej drużyny z Pelikanem w Łowiczu 0:5.

Prezes Stali, Jerzy Lompe, obwieścił dzisiaj na spotkaniu z zespołem i trenerami, że z drużyną muszą pożegnać się Andrzej Kasiak, Marek Kusiak i Mieczysław Ożóg.



i gut!!!!!!!

~kibic | 2007-08-9 14:15

czy wiadomo juz kogo wyjebali? Mysle ze bez wyjebania niektorych nie ma jak grac.Kwiecinski nawet w echu mowil ze zagrali przeciwko mikulskiemu i ze niektorzy wyleca

~Stachu | 2007-08-9 14:16

Ja już dawno przed sezonem twierdziłem, że tych dziadów trzeba wywalić. W końcu to zrobiono!

~ZKS | 2007-08-9 14:17

Mietek dziękujemy za wszystko co zrobiłeś dla Stali!
Bardzo dobra decyzja klubu, teraz szybko szukać nowych młodych póki jeszcze można kontraktować zawodników!

~kibic | 2007-08-9 14:18

i bardzo prawidlowo okienko transferowe jest do 31 sierpnia wiec mozna pozyskac wysokich ,dobrze grających głowa i w miare mlodych obroncow

~sebastiansz | 2007-08-9 14:29

kompromitacja tragiczna gra zachencam doi bojkotu meczu z kmita zabierzow

~chefe | 2007-08-9 14:30

bardzo dobra decyzja calego zarzadu ! prawidlowo jeszcze raz..

~swojak | 2007-08-9 14:33

brawo Zarząd.Albin zostaje.
gruba kreska.
w sobotę zaczynamy wszystko od początku.

~lumpe | 2007-08-9 14:34

ci trzej leszcze powinni miec sprawę karną i do paki a jak reszcie nie pasuje to tez precz z zespolu

~wkurzony | 2007-08-9 14:37

Kusiakowi to zbierało sie od dawna. od roku jego występy przyprawiały mnie o drgawki. Reszta też już sie dawno skończyła. Czas na młodych obońców.

~pytanie | 2007-08-9 14:41

Skad to info o wyrzuceniu tych zawodników?

~boss | 2007-08-9 14:43

to że panowie Kasiak, Ożóg, Kusiak nie powinni juz grać II-go ligowej Stali to może i racja i nie jestem ich zwlennikiem uwazam ze ich czas juz minol, ale nie podoba mi się styl w jakim Mikulski rozstał się z nimi, niestety świadczy to tylko o jego malostkowości, tylko ludzie o zlej woli albo kompletnie nie rozumiejacy sportu mogą uwierzyc w te bzdury o rzekomej grze przeciwko .... no wlasnie komu chyba tylko przeciwko sobie, taką historyjke stworzona przez znanego w calym miescie \"biznesmena\" mogą \"kupić\" tylko totalni IMBECYLE, Adamus przynajmniej nigdy nie szukal kozłow ofiarnych, byl z druzyna rowniez wtedy gdy ta przegrywala mecze, to dowodca (trener) odpowiada za losy bitwy a nie szeregowi zolnierze, wstyd Albin jestes malym zalosnym czlowieczkiem bez honoru

~do wyżej | 2007-08-9 14:44

wejdż na Echo Dnia.

~do boss | 2007-08-9 14:46

nazywasz się Kusiak, Kasiak czy Ożóg?

~loko | 2007-08-9 14:47

boss ty gnido a jak sie ze sprzedawczykami postepuje za morde i won, podeszli do nich tak jak oni do meczu

~boss | 2007-08-9 14:50

widze ze bardzo szybko paru IMBECYLÓW sie odezwalo, niestety nie brakuje ich w naszym miescie

~ZKS | 2007-08-9 14:54

tak boss i z kmitą nastepne 3:0 z gks 3:0 i tak do końca rundy może im jeszcze premie płacić że łaskawie wychodzą na mecz!
Powtarzam bardzo dobra decyzja zarządu!!
Jeszcze jest czas na transfery ale to dawno powinno się stać aby młodzi zaczeli grać!!
JA JESTEM ZA MIKULSKIM!

~stalowiak | 2007-08-9 14:54

boss, znowu dali ci przepustkę w psychiatryku czy może uciekłeś z Wrocławia? idz do Fryzjera.

~ole | 2007-08-9 14:54

mam nadzieję, że po tej skąd inąd dobrej decyzji zarząd też poda się do dymisji i w końcu dadzą władzę jakimś młodszym i bardziej kompetentnym ludziom...

~sceptyk | 2007-08-9 14:58

Ciekawe tylko na ile tym trzem graczom cokolwiek udowodniomo. Przypuszczam, że wystarczy podejrzenie w stylu rządu kaczek. Ożóg aurat wcale nie był najsłabszym ogniwem w tym meczu i byl dość aktywny. Chyba że mistrzowsko umie stwarzać pozory...

~loko | 2007-08-9 14:58

jak dadzą władzę młodym to też napewno synalkom kolesi i rodzinki. boss ty poprostu ciota jesteś i pewnie siedzisz przed kompem w mamusi rajstopkach

~nostr adamus | 2007-08-9 14:58

a może boss to Adamus?

~do boss | 2007-08-9 14:59

wcale źle nie mówisz. ale spójrz zaufał tym zawodnikom i wierzył w nich dlatego dostali szanse aby mimo wieku dobrze się zaprezentować i pomóc drużynie w utrzymaniu. a tu mamy kabaret w ich wykonaniu. każdy stwierdzi że byli słabi. ale na spokojnym poziomie 3-4 ligi. a tu co???podbeskiedzie to prolog. pelikan to pierwszy etap. ma czekać do finiszu czyli 3 ligi czy może powinien zakonczyć to przedstawienie?? z pozdrowieniami

~boss do ZKS | 2007-08-9 15:01

widze ty chociaz jeden probojesz dyskutowac a nie wyzywac, zgadzam sie z toba ze zmiany sa konieczne, ale nie uwierze w historyjke o grze przeciwko trenerowi, uwazam ze sposob zalatwienia sprawy przez trenera swiadczy o jego charakterze zreszta tak jak napisalem poprzednio on jako trener pierwszy powinien wziasc na siebie odpowiedzialnosc a nienawidze tchorzy chowjacych sie za innych

~zks | 2007-08-9 15:04

a jaką on ma brać odpowiedzialność że tak doświadczeni gracze robią go w wała, poprostu podziękował za gre i to dobrze że tak wcześniej a nie pózniej bo obudzilibyśmy się z ręka w nocniku

~loko | 2007-08-9 15:05

boss jaki ty dziecinny jestes to aż strach, nie sprawdzili sie kolesie, nawalili i nawalali to ida precz. miał ich błagac? prosic? nie pasuje to hajda do jezowego i tam numery wycinac

~boss | 2007-08-9 15:06

mowisz ze zawiedli, z podbeskidziem Mietek Ożóg byl najlepszym zawodnikiem w Stali, a jesli trener bylby konsekwentny to jako pierwszy powinien opuscic za gre w tym sezonie a szczegolnie z Pelikanem Jaro Wieprzęc no i Marek Drozd, Przeciez wczoraj to jaro byl obok Kusiaka najslabszym graczem, a Drozd jeszcze nie zagral nawet przyzwoitego meczu , jest chyba najslabszy od poczatku sezonu,

~do boss | 2007-08-9 15:07

przepraszam cie bardzo a niby w jaki sposob mieli sie z nimi pozegnac ? dac im urlop albo chorobowe? wez sie zastanow co mowisz ,nie wiedziales jak grali ? Wielki szacunek za to co zrobili ale innego wyjscia nie ma !!!

~do boss | 2007-08-9 15:07

przepraszam cie bardzo a niby w jaki sposob mieli sie z nimi pozegnac ? dac im urlop albo chorobowe? wez sie zastanow co mowisz ,nie wiedziales jak grali ? Wielki szacunek za to co zrobili ale innego wyjscia nie ma !!!

~sceptyk | 2007-08-9 15:10

Obrona była wyjątkowo niedolna - to fakt. Nie spekuluję nawet na poziomie której ligi, a Kasiak i Kusiak absolutne dno. Krawiec i Wieprzęć zresztą też nie byli lepsi. Ożoga bym na równi z nimi nie stawiał, choć nie absolutnie nie wywiązał się z kierowani drużyną i ładu w tych chaosie nie wprowadził. Ale żeby kogoś nazwać sprzedawczykiem trzeba by mieć coś więcej niż jakieś domniemania. Czemu taki Ożóg miałby ryzykować taki koniec kariery, kiedy Mikulski - mimo że piłkarz ma 41 lat - nie tylko podpisał z nim dalej kontrakt zawodniczy, ale i uczynił go II trenerem...

~boss | 2007-08-9 15:10

pozatym nie twierdze ze dobrze graja, ale kto w tym sezonie gral od nich lepiej, nikt bo wszyscy sa beznadziejnie przygotowani do sezonu, pamietacie Iwana z tamtego roku, dzisiaj to jest pol tego zwodnika, Pałak nie istnieje, Gęsli nie ma, no kto jeszcze gra na dobrym poziomie poza nowym nabytkiem z Zamoscia ktory glownie wyroznia sie swietna motoryka i checia do gry

~do boss | 2007-08-9 15:13

ty masz swoje racje a ja swoje ok. ale ja też nie wierzyłem że piłkarze legii grają przeciwko wdowczykowi. a wyniku po jego odejściu mówią że tak było...

~boss | 2007-08-9 15:14

jesli Mikus bedzie konsekwentny i kazdego zawodnika ktory bedzie slabo gral wypierdoli z druzyny to za dwa trzy mecze bedziemy grali tylko juniorami, pozatym ja uwazam ze za przygotownie druzyny i sposob w jaki gra przede wszystkim odpowiada trener

~stw | 2007-08-9 15:15

DAJCIE JUŻ SPOKOJ BYŁO? MINEŁO!!!
W SOBOTE MECZ
MY RÓBMY SWOJE DOPING ITP.
PAMIĘTACIE?
\"...I NA DOBRE I NA ZŁE...\"
!!!
pzdr dla prawdziwych fanatyków

~D. | 2007-08-9 15:15

Jak sytuacja ma sie z Drabikiem jest szansa ze bedzie gral u nas?

p.s. MARIUSZ bramek nawet nie pokazuj:)

~..~.. | 2007-08-9 15:16

boss nie udzielaj sie bo jak kazdy wie mietek raz wylecial z druzyny za sprzedawanie meczy a kusiak i kasiak wczoraj olali (sprzedali?) mecz totalnie, kusiak fauluje w polu karnym 2 metry od sędzie i to w tak ewidenty sposób jak ciągniecie za koszulke, a Ty boss jeśli w życiu osiągnie tyle co Mikulski wtedy możesz go tak krytykować bo jak Albin przyszedł do stalówki i zabronil pic piwko kazdemu to też \"stara gwardia\" się mu sprzeciwiała, Mieciu i cała reszta dziadków która gra w stalówce CO JUZ MIAłA OSIAGNOC OSIAGNELA grała w I Lidze II Lidze i nie maja motywacji na dalsza grę nie rozumiesz tego ? młodzi mają jeszcze ambicji i chęc walki gry aby się wypromować a \"starym zalezy tylko na kasie ! bo jeśli dostaje za mecz 300 czy 500 zł premii to jest nic jak mecz na takim szczeblu rozgrywek moze sprzedać za 20 tyś. A to w jaki sposób klub się z nimi rozstał to już jest wina Mietka i reszty bo jak Mietek nie wie kiedy kariere skończyc to zarząd sam musi mu ją zakończyc a miejce dla takich Gwardzistów jest w Nisku albo innych takich miast na szczeblu rozgrywek IV czy V Ligi dwa razy trening w tygodniu meczyk w sobote a nie w drugiej ludzie gdzie treningi są prawie codziennie !

Tyle z mojej strony. Bez odbioru

~do boss | 2007-08-9 15:17

ale patrzy sie na calosc nie tylko na mecz z pelikanem a na warcie jaro rozegral swietne zawody i jeszcze strzelił bramke jak dotad jedyna strzelona przez nasza druzyne

~ale_beka | 2007-08-9 15:18

ja juz dawno mówiłem że to nie ma sensu

a wy chcieliscie jakąś prezentacje piłkarzy robic :))))

~boss | 2007-08-9 15:20

slusznie zuwazyles ze jedyna i to przez stopera zdobyta bramka, zatem wypierdolic napastnikow i pomocnikow bo graja przeciw trenerowi i nie strzelaja bramek, przeciez to \"stalinizm\" w czystej postaci, a tak poza tym dlaczego nie wypierdolil Drozda ???????

~pieczka | 2007-08-9 15:20

boss dobrze gada. Dziwne że tam gdzie był Mikulski tam mecze przegrywano przez sędziów albo zawodników-sprzedawczyków. W końcu kluby sie na nim poznały i dzisiaj moze pracowac tylko w Stalowej Woli. Czlowiek gra na zielonym stoliku zamiast boisku. Druga strona medalu, jezeli rzeczywiscie zawodnicy dla niego przegrywają to gdzie trener? Kogo wziął do drużyny, gdzie atmosfera, ją kreuje trener dobierając zgraną drużynę. To że zarząd trzyma za zielonym stolikiem a nie PIŁKĄ to nie dziwcie się że to piłkarze lecą....

~boss | 2007-08-9 15:25

a wiecie kto kiedys wyjebal jak juz to przypomniano Mietka (takze m.in. Kasiaka)ponoc za sprzdawanie meczy, to nasz byly i obecny sponsor z kantoru dziwny zbieg okolicznosci nieprawdaz, a pamietacie jak sie to wtedy skonczylo jesli nie to niedlugo bedzie powtorka z rozrywki

~do boss | 2007-08-9 15:29

co moze uwazasz ze moze nie sprzedawali meczow kazdy nawet nie znajacy sie na futbolu to widzial . Przestan sie wreszcie rozczulac nad tymi sprzedawczykami bo i tak klub jak dla mnie zachowal sie za dobrze w stosunku do nich bo mają miec placone do konca miesiaca ...czyli jakby beda dalej ,ale musza sobie znalezc nowy klub

~uszko | 2007-08-9 15:31

» LINK
potwierdzenie

~boss | 2007-08-9 15:38

ja nie twierdze ze oni maj grac, uwazam jednak ze odpowiedzialnosc za wynik ponosi w najwiekszym stopniu trener a on zachowuje sie jak tchorz i szuka kozlow ofiarnych, przeciez wszyscy podkreslam wszyscy zawodnicy stalowki graja jak narazie do dupy bo sa nieprzygotowani do sezonu i to nie oni odpowiadaja za przygotownie do rozgrywek tylko trener, mnie naprawde nie chodzi o sprawy personalne, zapytam jeszcze raz: kto nastepny bedzie winien nieudacznictwa Mikulskiego i opusci druzyne?

~stalówka | 2007-08-9 15:48

Mecz z Kmitą posędziuje Nam słynny pan ŻAK z Syfnowca,to ten ,który jawnie Nas przekręcił w bardzo ważnym meczu na koniec tamtego sez. z Unią w Janikowie.Potamtym meczu nasz klub miał złożyć zażalenie na tego pajaca do pzpn-u.Miał Nam sędziować póżniej mecz w Stróżach,ale na prośbę Albina sędziego zmieniono na Radziszewskiego.Teraz ten huj-drukarz pojawi się w Stalowej Woli na meczu z Kmitą .Mam nadzieję,że pamiętamy wszyscy o tamtym przekręconym meczu w Jajnikowie i zadbamy o odpowiednie powitanie p. sędziego przed meczem,a i w trakcie meczu zresztą też!! Wyjazd z żakiem!

~zks | 2007-08-9 15:48

A moim zdaniem to dobra decyzja.

Kasiak: za dużo karnych robi, wiele wpadek, jego gra już nie jest ciekawa i dużo już by nie mogł dać druzynie

Kusiak: zbyt dużo wpadek i kiksów , może na ławke by się przydał ale na pewno nie do pierwszego składu

Ożóg: on i tak wiele zrobił dla tej druzyny ale gdyby był mądry na pewno by już odszedł. Jednak najwidoczniej kasa dla niego sie liczy i chciał sie jeszcze dorobić. A drzeć pyska to moze sobie na ...


Mikulski: To jest jego wina ze przegrywają ? To on gra czy zawodnicy. On tylko probuje ich czegoś nauczyć, taktyke itp. Ale jeśli oni tak podchodza do meczów to wyłącznie ICH wina.


BARDZ DOBRA DECYZJA !!! ZEGNAMY WAS

~LZS | 2007-08-9 16:01

wes kiedy stal zacznie grac wkoncu

Do boju Stalówka

~boss | 2007-08-9 16:06

a nie przyszlo ci do glowy ze moze on nie umie ich nauczyc, zgadzam sie z toba co do oceny wymienionych zwodnikow ale to cala druzyna gra slabo a nie tylko ci trzej, pozatym jesli trener nie potrafi nauczyc druzyny dobrej gry to nie jest wina zawodnikow ale trenera, mnie chodzi tylko o to zeby Mikus nie uchylal sie od odpowiedzialnosci za wlasne bledy, tak mezczyzni sie nie zachowuja

~kerns | 2007-08-9 16:08

Zwolnić z klubu starszych i nieprzydatnych zawodników - zgoda. W sporcie nie ma gry za dawne zasługi. Ale należy to zrobić z klasą. Chyba że są sprzedawczykami jak większość pisze nie mając żadnego dowodu. Bo takie \"samosądy\" łatwo robić i zniszczyć człowieka, którego przez lata się wynosiło pod niebiosy. A jeśli żadnych dowodów na nich nie ma oprócz slabej gry, to do wywalenia nadaje się tu mnóstwo piłkarzy. I to takich, którzy nie mają alibi słusznego wieku i braku sił.

~boss | 2007-08-9 16:14

czy chcielibyscie miec w pracy takiego szefa ktory za wlasne bledy wypierdoli was z roboty i jeszcze co najgorsze oszkaluje, za to co zrobil Mikulski starcil caly szacunek jaki moglem do niego miec

~hM | 2007-08-9 16:15

sluchaj panie BOSS..zostaw ty gosciu trenera w spokoju..jest z ta druzyna najblizej i wie co tam nie gra..jesli bierzesz w obrone takich graczy to wiedz ze czesciej niz na treningach mozesz spotkac ich w np DVD.. to twoim zdaniem jest w porzadku podejscie..placimy za bilety a oni zamiast trenowac to pija i maja nas w dupie! Nas kibicow! to przej sie do DVD i postaw im kolejke zamiast kupowac kolejny bilet..bedzie prosciej i latwiej! niech sie skonczy czas rzadow pilkarzy! niech rzadza ludzie do tego przeznaczeni - trener i menager ( kolego boss - bo takie standardy obowiazuje wszedzie tam gdzie zaglada cywilizacja! )

~gość | 2007-08-9 16:16

» LINK
Kasiak, Kusiak, Ożóg wyrzuceni....

~saigon | 2007-08-9 16:21

Proponuję poczekać z ostatecznymi opiniami do kolejnych spotkań. Ja obstawiam, że bez Ożoga, Kasiaka i Kusiaka dalej będą guzik grać i trzeba będzie szukać kolejnych winnych z trenerem wlacznie...

~michał | 2007-08-9 16:21

a może to o to chodziło, po barażach nie było podstaw do wyrzucenia ich z drużyny, sam mikulski mówił ze będą potrzebni wszyscy, nie było na nich haka,a teraz nadarzyła sie okazja i zrobili co trzeba... osobiście nic nie mam do ożoga, kusiaka i kasiaka-zrobili duzo dla tego klubu, ale widocznie ich czas juz sie skonczył... dziękujemy, pochwalam ta decyzję teraz tylko trzeba dwóch konkretnych obronców załatwić...

~leo | 2007-08-9 16:40

sciagnac tego murzyna co gral u nas w sparingach a poszedl do stali rzeszow,beku tewina !i drabika i pajaczka przywrocic do pracy ;)

~ziel-czar | 2007-08-9 16:57

Kusiak to pijaczyna,musi opierdzielić mecz ,żeby się miał za co napić.Jeżeli chodzi o Jaro,to może nie każdy wie,ale on jest ślepy jak kret i to może być przyczyną,że ciągle mija się z piłką.Normalnie to On nosi grube soczewy,a na boisku przecież nie zagra w okularach.Chyba,że zakłada szkła kontaktowe,które w walce na boisku też mogą wypaść!

~Karol | 2007-08-9 17:06

Niech ktoś kurwa poderwie tych wszystkich z krytej do śpiewania tak jak było na stróżach
Musimy pomuc w sobote piłkarzom dopingiem
Niech ktoś tym wszystkim zakręci

~zksstal | 2007-08-9 17:07

ożoga gra jest łatwa do odczytania, jak zaczyna grać do tyłu albo w poprzek boiska to już wiadomo że mecz przekręcił. najszybciej poznali się na nim w siarce odsuwając go do rezerw tylko w stalówce w chuja dali mu grać do tej pory

~kam | 2007-08-9 17:12

brawoooo dobrze posuniecie ze strony prezesa klubu z pewnego zrodla wiem ze poleca nastepne glowy pilkazy ktorzy graj przeciwko trenerowi mikulskiemu .....................

~Szymen | 2007-08-9 17:15

» LINK

Obsada sedziowska na 4 kolejke i pan Żak :D

powitajmy i pozdrowmy go na meczu bardzo goraco !! :D

~cycu | 2007-08-9 17:16

Nie bardzo pojmuje co Mietek zawinił. Jako jeden z niewielu prezentowal jako taki poziom w obu przegranych meczach. Zreszta Mietek to niemal instystucja, wiec sposob w jaki zegna sie z klubem jest troche nieciekawy. Chyba ze jest cos o czym nie wiemy...

~bzyku | 2007-08-9 17:17

nie moze tak byc ze w poznaniu graja wszystko pieknie ladnie a kolejne mecze dostaja takie baty
to musi byc wina jakiegos spisku i jak ktos juz to napisal pewnie chodzi o mietka ze nie gra w podstawowym skladzie
a skoro nie gra w podstawowym skladzie to po co ma grac. lepiej zostac pierwszym trenerem
alw zeby to miec to trzeba pozbyc sie obecnego trenera (mikulskiego)
mietek za soba wzial swoich: kasiaka i kusiaka
pewnie a raczej napewno o to w tym wszystkim chodzi

~PTAK | 2007-08-9 17:20

POWINNIESCIE
TO
ZROBIC
PRZED
SEZONEM
ALE LEPIEJ
PUZNO NIZ WCALE
STALOWKA !!!!! CZY PRZEGRYWASZ CZY NIE JA I TAK KOCHAM CIE !!!!

~do ziel-czar | 2007-08-9 17:21

Jak nie wiesz jak jest to sie nie udzielaj, a nie glupoty opowiedasz! Opanuj sie!

~pieczka | 2007-08-9 17:23

he,he,he widzicie znowu wam Żak przeszkadza, dlaczego nie możemy przegrać z honorem i powiedzieć po meczu \"byłem słabszy\". Byłem na meczu z Pelikanem i sędzia sie mylił w obie strony, oczywiście Albin wziął winę na sędziego, całe życie ktoś mu przeszkadza. Jak nie zawodnik to dla niego sędzia do dupy...

~do bzyku | 2007-08-9 17:29

pewnie raczej napewno o to chodzi ze nie masz pojecia o czym piszesz, pan Mieczyslaw nie ma licencji trenerskiej zatem pewnie raczej napewno nie zostanie pierwszym trenerem naszej stalowki

~bodi_zks | 2007-08-9 17:40

No to juz wszystko jasne.To my sie tu denerwujemy,co sie dzieje, ze oni zapomnieli jak sie gra a oni spiskuja i handluja.Po Ozogu tego sie mozna bylo spodziewac, dziwi mnie troche Kusiak wydawal sie gosciem spokojnym, nie spiskujacym za plecami a tutaj taka wiadomosc.Z reszta wczorajszy karny byl potwierdzeniem ze cos z Kusiakiem nie tak.Z Podbeskidziem tez gral dno ale myslalem ze to z powodu tego ze jest swiezo po kontuzji.A jeslzi chodzi o Kasiaka to on byl slaby juz od jakiegos czasu, na 3-cia lige starczylo mu sil jeszcze ale 2-ga to juz sie zaczely faule, karne i kartki tradycyjnie.JAkoss zaczesto ostatnio popelnial te bledy.Dobrze ze sie wyjasnilo w koncu, i mam nadzieje ze tych panow w Stali juz nie zobaczymy.Handlowac to do Turbii albo innych wiosek.

~bzyku | 2007-08-9 17:41

ale moglby zostac w III lidze :/

~bodi_Zks | 2007-08-9 17:41

Z kregu podejrzanych radzilbym sie jeszcze przyjzec Wieprzeciowi i Krawcowi.

~???????? | 2007-08-9 17:45

ludzie pierdolnijcie sie w głowę, przecież przechodzicie samych siebie jestescie gorsi niz najlepsi uczniowie Berii, STALINIZM w najlepszym wydaniu

~dol;/ | 2007-08-9 17:47

ej ja juz niewiem o co chodzi nienadaja sie na 2 liga lige trudno do widzenia i niemozna jechac caly czas na Mikulskiego ze on odpowiada za wyniki. ON by odpowiadal za wyniki wtedy kiedy widziac ze druzyna podchodzi ambitnie do gry no ale cos jednak brakuje bo niewygrywaja a tak to co niepasuje pilkarzom trener to juz zagramy przeciwko niemu chyba nie o to chodzi. Glupi przyklad w szkole mam glupia nauczycielke co za duzo ode mnie wymaga to co przestaje sie wogole uczyc i niezdaje do nastepnej klasy bo chce jej zrobic na zlosc albo moze zmienie szkole?? niezdziwie sie jak tych pilkarzy zatrudnio Adamus w Ruchu Mazowieckei:P mimo wszystko zycze im powodzenia bo jednak cos dla Stali zrobili:)

~wkurzony | 2007-08-9 17:48

Pomyślcie i ruszcie głową zagorzali kibice Stalówki.My kibice ileż to już lat ,po każdym przegranym meczu zamartwiamy się,chodzimy wkurwieni,wyżywamy się nie raz przez nich na innich domownikach w domu,bo nasi kochani chłopcy pechowo przegrali któryś już tam kolejny mecz,albo nas sędzia załatwił.A tu okazuje się ,że nie wszyscy piłkarze naszej Stalóweczki tak strasznie martwią się przegranym meczem.I tak np.ta święta trójca,czyli w/w piłkarze po takim meczu raczej mają radosne miny,ważne ,że kasiurka wpadła.Ailu jest jeszcze takich piłkarzy w drużynie ,Bóg raczy wiedzieć.Dopóki nie oczyścimy drużyny z kombinatorów,to gra i wyniki nigdy nie będą takie,jakie byśmy sobie życzyli!STAL TO MMYY,A NIE WY!!!!!!!!!!!!!!!!

~kibic | 2007-08-9 17:52

» LINK
tam pisza ze na tych pilkarzach prawdopodobnie nie skończą sie czystki !!!! na dnich ma sie wszystko wyjasnic . Pewnie do konca sierpnia kogos pozyskamy jakis wartosciowych ale w miare mlodych obroncow i moze zawodnikow na inne pozycje

~do wkurzony | 2007-08-9 18:01

a co ty sie takiego wiarygodnego dowiedziales ze jestes taki wkurzony kibic, a jesli ktos ci nagle powie np ja, ze twoja zona sie puszcza to tez ja od razu pogonisz z domu czy moze jednak poprosisz mnie o dowody jej zdrady

~Kibic | 2007-08-9 18:04

Ciekawe co na to Mathias.
Mnietek - Ekstraklasa w grillowaniu :)
Dopiero co mu pomnik (reklamę) postawili, a tu juz trzeba demontować, hehehehe.

~...... | 2007-08-9 18:16

Będzie reklama Mietek ekstraklasa w handlowaniu

~fak! | 2007-08-9 18:22

heh, to jeszcze zobaczycie, co zrobi sz.p. mikulski ze Stalowką... bo właśnie pozbył się zawodników, którzy w tym klubie spędzili wiele lat i którym zależy na klubie. Kasiak może najlepszy nie był, ale serca do walki odmówić mu nie można. Mietek to żywa legenda Stalowki i pomimo tylu lat prezentuje się lepiej od niektórych młodych zawodników. Kusiaka też mi jest szkoda, bo jako pomocnik szło mu znacznie lepiej i tam by był z niego pożytek. znowu się zaczyna ściąganie tego motłochu z całej Polski, pseudo - gwiazdorów, którzy chcą sobie dorobić, a tak naprawdę nie zależy im na Stalowce, bo jakby co, to Stal spadnie a nie oni.

~fan | 2007-08-9 18:26

Pół roku na bezrobociu pol roku nie moga nigdzie grać ... skonczcie z takimi tesktami, co jeden to glupszy

~richie | 2007-08-9 18:33

jestem kibicem stalowki i uwazam wiekszosc kibicow za debili i półgłówków ktorzy nie potrafia dobrze zbudowac zdania i krytykują wszystkich. po meczu ze strózami wszystkim wchodzili w dupe a teraz tych samych ludzi winia za porazki.

~sts | 2007-08-9 18:37

a Adamus cieszy bo ma 3 zawodnikow za darmo

~monsiege | 2007-08-9 19:00

ozog kasiak kusiak pozegnali sie z klubem

~ktos | 2007-08-9 19:31

zrozumcie to ...!
mikulski to huj który jak jest dobrze to przedstawia światu swoją taktyke
a jak źle to szuka winnych oprócz siebie...
Mikulski poszedł mi stąd....!!!
trzymajcie się chłopaki... szkoda że tak was potraktowali ale przyjdą jeszcze na kolanach do was...:!!!

~S777 | 2007-08-9 19:34

Ciekawe kto zechce przyjść do Stali grać za frytki,nie mówiąc już,że sezon zaczął się na dobre.Przyjdą chyba jakieś piłkarski odrzuty,co nie załapali się do kadry swoich zespołów,a takiego badziewia nam nie trzeba.Nie będzie kasy,to igry z ich strony też nie będzie.

~snake | 2007-08-9 19:45

Oj bezmózgi!!! Jak można myśleć że ci zawodnicy handlowali meczami paranoja ktoś kto tak myśli kompletnie sie nie zna na piłce.Wierzcie dalej i wychwalajcie pana mikulskiego parodia za co? za to że wygraliśmy mecz barażowy 4-0??? Chłopcy z podwórka ten mecz też by wygrali :) nie oszukujmy sie przegrywając dwa do zera w stróżach doświadczona drużyna z ligowymi zawodnikami nie traci 4 bramek ludzie!!! za co wy tak szanujecie pana mikulskiego za to że wciska wam bajki że mógłby być trenerem urugwaju?Czy wiecie ile on zarabia kaszanki a ja sie pytam za co wyrzucił tych zawodników bo czyści swój tyłek można by tak pisać długo ale po co?? szacunek takim zawodnikom jak mietek mimo wszystko sie należy nie można tak poprostu go wyrzucić to człowiek który coś w tym klubie znaczy a pan mikulski narazie nie znaczy nic a jest uwielbiany przez zaślepionych ludzi niczym kasperczak.

~jo | 2007-08-9 19:56

Nawet nie chce mi sie gadać ,
Albin co ty k..a możesz wiedzieć o trenowaniu

~sf | 2007-08-9 20:09

WSTYDZĘ SIĘ ZA WAS !!! Za tych którzy piszą takie głupoty, co wy znacie się na piłce, jeśli oskarżacie Trenera z najwyższym certyfikatem trenerskim. Bardzo dobrze, że ich wyrzucili, niech sprowadzą młodych ambitnych graczy, jak Iwanicki, Nakoluma.

BRAWO DLA WŁADZ STALI !!! Za to, że pokazali inny trend niż znany w piłce do tej pory, mianowicie. Do tej pory jak nie szło to winny był trener nie zawodnicy, wiadomo, że 1 przegra z 11, brawo klub.

PÓJDĘ na mecz, będę do ostatniego gwizdka. Kibicował STALÓWCE bez słonecznika. KIBICOWAŁ drużynie i TRENEROWI MIKULSKIEMU.

~khaka | 2007-08-9 20:11

snake z tym kasperczakiem to dojebales....

~RST | 2007-08-9 20:15

Aha mikulski, kasperczak może jeszcze benhaker to nie trenerzy i bez sukcesów to pytam się kto ma prowadzić ?????????????????
A czy ty snake ślepy jesteś że czas ich sie już skończył co oni grali, cała Polska z nas się śmieje że mamy emerytów, czas dla młodych!

~dol;/ | 2007-08-9 20:19

snake a powiedz ty mi jak juz tak jedziesz na Mikulskiego czy widziales zeby wczoraj w meczu oprocz \"prezesa\" Iwana i Wietechy podszedl z jakas ambicja wola walki checia zwyciestwa do meczu?? bo ja nie bardzo.zawsze kibicuje naszej Stalowce i po meczu z Podbeskidziem pomyslalem sobie no trudno niewyszlo Podbeskidzie za mocne ale ogladajac wczorajszy mecz to az mi sie plakac chcialo tragedia Pozdro dla kibicow Stalowki:)

~RST | 2007-08-9 20:22

Ja tez będę w sobote na krzesełkach tam gdzie zawsze popijał piwko i oglądał nasze zwyciestwo nad kmiotami z zabierzowa! sam \"prezes\" pierdolnie im 3 bramy i wracamy na szczyt tabeli !!
STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!
a dla dziadków PIŁKARZY w Stalówce mówie stanowcze NIE!!!
Mikulski zawsze z Stalówką!!

~poli | 2007-08-9 20:23

i ja dodam swoj kom. od dziecka kibicuje stalowce choc mieszkam w stanach 7 lat i tylez czasu nie bylem na meczyku, ale czegos takiego to nie pamietam i nawet moj ojciec HANBA!!! i dobrze ze wyjebali dziadkow kretaczy .panowie wnioski sa juz wyciagane my musimy wesprzec mlodych graczy teraz tym bardziej niz przedtem bo napewno psyche maja rozjebana nie z takich dolow sie wychodzi AVE STAL!

~Stalowka | 2007-08-9 20:29

Jeszcze bedziecie sie prosic zeby wrocili do stalowej jak spadna juz jesden trener pan Palik zrobil porzadki tez wtedy wyrzucil Miteka i Kasiaka ale wy zapomnieliscie co sie stalo a takie transefery jak Uwakwe hadzic Janicki to o dupe rozbic . Wiec czekam do konca sezonu i bedziecie prosic zeby wrocili

~hutnik | 2007-08-9 20:32

Proponuje sprowadzić trenera Szopę

~do stalowka | 2007-08-9 20:32

mysle ze to bedzie duzo szybciej niz wiekszosc tutaj mysli

~xenon | 2007-08-9 20:33

A co się stanie jeśli przegramy teraz kolejne powiedzmy trzy mecze ? Czy zarząd po pięciu tfu tfu porażkach z rzędu zwolni Mikulskiego ? Jak ustosunkuje się do takiej sytuacji ? Czy dalej będzie twierdzić że piłkarze grają przeciwko trenerowi ? Czy dadzą mu jeszcze trochę czasu na zbudowanie nowej drużyny ? A może sam się poda do dymisji ? Osobiście wątpię. Jeśli w/w trójka pilkarzy mecz sprzedała zarząd powinien mieć na to dowody i przedstawić je w prokuraturze jeśli sam chce być w porządku. Jeśli nie sprzedała to za co taka kara ? Można ich odsunąć od paru meczy za słabą grę albo nałożyć karę finansową. Tak robi się w innych klubach. Nie próbuję bronić żadnej ze stron ale sytuacja nie jest w porządku.

~K.O.W.A.L. | 2007-08-9 20:36

ok no to teraz kto bedzie gral na obronie?? trzeba kupic albo wypozyczyc 3 obroncow.. Wieprzec kontuzjowany.. Czy juz cos bylo mowione kim sa zainteresowani?

~ZKS | 2007-08-9 20:36

Człowieku nawet jak spadną to k...a sorry ale nie mogę chyba grać do usranej śmierci co do pełnej emerytury 65 lat dla męzczyzn będą grać. Czy ty jesteś ślepy że oni już się nie nadają, ja nie wiem czy nawet by podołali w V lidze.
JESZCZE RAZ MŁODYCH NAM TRZEBA!!!!!!!!!

~ożesz | 2007-08-9 20:44

ja nie moge... dlaczego wy jesteście tak ślepo zapaterzeni w tego mikulskiego? nie widzicie, że on się pozbywa miejscowych chłopaków a ściąga w ich miejsce zawodników, którzy przeważnie grzali trybuny albo ławy w pierwszoligowcu? najpierw Pająk i Drabik a teraz jeszcze oni. Mietek przewyższa mikulskiego o głowe, to jest gość, który zrobił dla tego klubu bardzo dużo, a ci wszyscy, którzy pier***ą coś o ustawianiu meczy niech sobie przypomną 2 poprzednie sezony: w 3 lidze było: \"ee nie chcą awansować, Mietek i spółka pohandlują\", \"Tadek łowca bramek\" itp. a tymczasem w dużej mierze dzięki tym zawodnikom był ten awans. z kolejarzem w barażach było to samo: Mietek, nominalny pomocnik zagrał na obronie i grał jak z nut. ciekawe, co będą pisali ci wszyscy w przypadku (nie daj Boże) wpadki z kmitą? znajdziecie innego kozła ofiarnego, a albin nadal będzie świętą krową? w zeszłym sezonie zajeli takie miejsce, że praktycznie gorzej by było ciężko wypaść - Adamus też by utrzymał 2 ligę (tak mi się wydaje). później ograli 3 ligowca (nie umiejszając nikomu sukcesu - szacunek dla Piłkarzy) i się utrzymali, ale podobny wynik, a może nawet lepszy uzyskać by mógł Sławek. prawda jest taka, że mikulski nie zrobił jak narazie zbyt wiele dla Stalowki, a zewsząd same dobre opinie o nim... no ja tu czegoś nie rozumię...

~johnny_uk | 2007-08-9 20:56

Mietek- jak tu doczytalem jest rowniez 2 trenerem -wiec ma wklad w te porazki na rowni z Mikulskim.pozatym dlaczego tylko w Stalowej (pomijajac epizody w siarce,itp) uwazany jest za guru pilki- a nigdy nie siegnal po niego klub z wyzszej polki ligowej-bo nie jest wcale taki dobry!czas przewietrzyc ten zespol.pozatym jest swiadek ktory pisze gdzies powyzej ze Ozog obstawial .do prokuratury! lepiej przegrywac mlodym skladem ,po walce-takiej jak wczoraj NP.Zaglebie Lubin ,niz patrzec na to co wyprawiaja emeryci.ps po 3 kolejkach i tak jestesmy nad strefa spadkowa!hehe.pozdrowienia dla tych ktorzy nie beda zalowac gardel na kolejnym meczu naszej STALOWKI!

~spit | 2007-08-9 20:57

ożesz ma rację, tak łatwo wszystkim przychodzi pozbywanie się zasłużnych piłkarzy i hołubienie trenera jednego meczu; co powiecie jak następne mecze będą taką samą kaszaną - że Mietek upija i przekupuje resztę; a kto w tym meczy niby gral lepiej od Ożoga z wyjątkiem Nakoulmy, wszyscy grali beznadziejnie...

~xenon | 2007-08-9 21:01

do johnny_uk
Chlopie bądź konsekwentny !! Jeśli Mietek grał w zakladach to kara ale jesli Zaglebie Lubin kupowało mecze to tylko je pochwalić za walkę ze Steauą. Dobre sobie.

~siarka | 2007-08-9 21:05

idąc dalej twoim tokiem rozumowania to ściągnąć adamusa i skład nalezy oprzeć na mietku 42 lata, kasiaku 36 lat, kusiaku 34 lata może jeszcze brytana, sajdaka odświerzyć nie wiem czy kopeć podoła ale jak oni mogą to on tez da rade. II lige mamy a może OE a póżniej puchary będą a mała łyżeczka póżniej zastąpi benhakera i na euro 2012 poprowadzi Polską Reprezentacje do mistrzostwa
ŚLEPYM LUDZIOM JUŻ NIC NIE POMOŻE:) pozdro Albin i utrzymaj Stalówke

~jaro11 | 2007-08-9 21:20

Historia zatacza koło super trener i PAN Kwieciński

~jaro11 | 2007-08-9 21:26

Następny rok walczymy w trzeciej lidze o utrzymanie wychowankami, bo trener, sponsor kwieciński ze swoimi najemnikami się zwiną i jak zwykle Stalówka pozostanie na lodzie.

~swoj | 2007-08-9 21:27

kurwa szlak mnie trafia goscia mikulskiego sciagneli z niemiec przez pare lat nie mial pojecia o polskiej pilce 3 mecze zero gry ani taktycznie ani zespol nie jest przygotowany fizycznie kasiak kusiak ozog telka drabik to wszyscy miejscowi zawodnicy a wymienil bym 10 innych ktorzy by sie pokrajali za stalowke a graja gdzies na peryferiach co ktos mysli ze andrzej niewazne czy ma sile teraz grac czy nie na poziomie drugiej ligi jest wychowawca mlodziezy w stali i co jak ma teraz spojrzec w oczy dzieciakom ktorych trenuje mietek tyle co on wylal potu to kurwa nakaluma i drugi bambus plus trela z keska nie wybiegaja razem w zyciu ich nie bedzie predzej czy pozniej wtedy zastanowicie sie co ze stalowka a wprowadzic juniorow pytam ile pan z nadtrenerem kijakiem tej mlodziezy wprowadzil komu mowi nazwisko bulak ktory prowadzi starszych juniorow nikomu ....... nalezy im sie godne pozegnanie przy pelnych trybunach panie mikulski i lompe ..troche godnosci powinniscie miec....

~stary | 2007-08-9 21:31

Kwiatek po to wszedł w ten zespół ,bo miał plan.Przede wszystkim wywalić Adamusa,a póżniej jego kompanów.I całkowicie mu się udało.Teraz pewnie siedzi z Albinem gdzieś w zajeżdzie,wali wódę na znak zwycięstwa nad kliką adamusowską,i trzyma młode dupy za szczotę.Jutro pewnie odejdzie ze sponsoringu,a wraz z nim Albinek,bo nie będzie jelenia co będzie mu wypłacał 8 kółek mies.

~martini | 2007-08-9 21:33

Jestem dziennikarzem, znam kilka spraw od kulis leży mi na sercu dobro drużyny, ale mam pewne spostrzeżenia:
1. Życzę trenerowi Mikulskiemu dobrze, jednak - póki co - nie ma dobrego spojrzenia na zespół. Jak można puszczać od początku KUsiaka, który nie trenowal zbyt wiele, był wolniejszy, mniej zwinny od rywali, itd., itp.
2. Jak można puszczać do boju Wieprzęcia, który biega i wije się zbólu, bo boli go ręka. Guzik prawda, że medycyna pomaga w pewnych kwestiach.
3. Trener źle ustawia zespół. To było widać z Podbeskidziem a o Pelikanie juz nie ma co mówić.
4. Trenerze, podpowiadam ustawienie na Kmitę: Wietecha - Lebioda, Wieprzęć, Drozd, Maciorowski - Krawiec, Nakoulma, Trela, Iwanicki - Kęska, Pałkus
a) dzięki takiemu zestawieniu będziemy mieli ofensywnie ustawiony zespół
b) będą mocne boki
c) podniesie się średnia wzrostu
d) trzeba zagrać pressingiem

~ożesz | 2007-08-9 21:33

do siarka: no to dobra, niech jeszcze po kolejnych porażkach wywali Wieteche, Krawca, Stręciwilka i Gęślę a na ich miejsce niech sprowadza grubasów, którzy po 10 min. treningu sapią, dyszą i musztarda z nich leci. a ci wszyscy pochlebcy będą psioczyć na mikulskiego dopiero wtedy, jak zespół będzie poważnie zagrożony spadkiem, a mikulski da noge z tonącego okrętu i rzuci tekst \"gdyby się mnie słuchali, to bylibyśmy w środku tabeli\". róbta tak dalej, do swidania

~kibic | 2007-08-9 21:34

ludzie po podstawowce won od mikulskiego gadacie tak jakby kasiak ,kusiak i ożóg dobrze sie prezentowali w ostatnich meczach !!!!!! to nie jest 3 liga ze taki kasiak bedzie walczyl ,a kto niby byl w tych meczach najlepszy na boisku z wychowankow tylko wietecha a tak to tylko prezes i iwanicki wiec przestancie pierdolic glupoty ze ich beda blagac na kolanach ...poprostu ich umiejetnosci z calym dla nich szacunkiem nie sa na 2 lige !! mimo ze mietek jest legenda to nie mozna go trzymac do 50 lat ...ludzie zastanowcie sie o czym piszecie on zabiera miejsce mlodym zawodnikom przeciez to on udupil wtorka ktory byl wielkim talentem teraz gdzie skonczyl ?
palental sie po stali rzeszow ...mimo ze chcial przyjsc to w zespole byli dwaj ktorzy go dupili gdy ten wchodzil do druzyny czyli adamus i ożóg a teraz nie moze przyjsc ba na to nie pozwalaja mu juz umiejetnosci

~jaro11 | 2007-08-9 21:40

Ta cała destrukcja w Stalówce to przecież zasługa SPONSORA Kwiecińskiego, który stanowi o przyszłości Stali, co może ze Stali zrobi Barcelonę. Dla niewtajemniczonych Kwieciński to przecież cały zarząd i on decyduje o przyszłości Stali.

~martini | 2007-08-9 21:40

Jeszcze jedno - Albin M. nie jest trenerem wielkim. 1. Swego czasu w Cracovii, z drugiej linii wyportkował swojego kolegę. Teraz też tak było w Stali z Adamusem.
2. Moim zdaniem Mikulski źle przygotował zespół, ale są tzw. obiektywne czynnili - krótki czas, btrak sparingów. Dajmy mu jeszcze trochę czasu.
3. O rewanżu z Kolejarzem nie chcę pisać i mówić - popytajcie chłopaków ile wzieli premii za utrzymanie w lidze...

~zks | 2007-08-9 21:44

Jakich to my mamy gwiazdorów , jaki ostatnio wychowanek trafił do jakiejś drużyny dobrej pierwszoligowej ostatnim był 6 czy 7 lat temu Piechniak no dalej dawać tych wychowanków dawać nie słysze!!!!!!!!!!!!!! szybciej bo ide spać dawać!!!!!!!!
Jak przeglądam składy drużyn czy to I czy II ligowe to nie ma klubu który na wychowankach opiera drużynę. Więc jeśli taki ożóg, kusiak a tym bardziej kasiak są tacy dobrzy to zaraz powinni sobie znależć klub drugo a może pierwszo ligowy albo więcej powiem szykuje się transfer zagraniczny!
Macie tych wychowanków dawać bo zaraz na tvn szkło kontaktowe

~pieczka | 2007-08-9 21:54

a bedzie dzisiaj Andrus?

~jaro11 | 2007-08-9 22:01

A czy kolega wie że wśród młodzieży mamy piłkarzy którzy są powoływani na kadrę proszę się zapytać trenerów drużyn młodzieżowych między innymi Kasiaka. No i co się z nimi później dzieje nie ma kto ich wprowadzić do drużyny bo przyjeżdżają gwiazdorzy z całej Polski i Afryki by uczyć się w piłkę grać w Stali.

~kam | 2007-08-9 22:05

jaro11 teraz to dojebałes kasiak trenuje dzieci ktore nie maja 15 lat mlodziezowcy i co niby nimi chcial bys grac w drugiej lidze....buhaha upadłem na cycki jest duzo mlodziezowcow grajacych u nas w okolicy w III, IV, V ligowych zespołach co prezentuja dobry poziom godny uwagi

~jar011 | 2007-08-9 22:06

Ludzie idźcie sobie na trening Stali to zobaczycie całą sztukę trenowania a\'la Mikulski. Założenia taktyczne na mecz to przede wszystkim byle do przodu wykopać, o to jest cała filozofia naszego archaicznego trenera.

~realista | 2007-08-9 22:23

Witam Wszystkich!
Czytam wasze komentarze i chciałbym co nieco podsumować.
Po pierwsze Zarząd to powinien się do dymisji, zamiast starszych panów wzajemnej adoracji powinno się zatrudnić osoby młode znające realia ekonomii współczesnej bo przecież piłka nożna teraz to czysta komercja. A towarzystwo z Urzędu Miasta i klub zamiast sie wykłócać powinno współpracować żeby rozwijać w Stalowej ośrodki sportowe zamiast stawiać bezwartościowe pomniki nikomu nie potrzebne. Bo może tak niedługo wyjść że będziemy inwalidami jeżdżącymi na wózkach którzy będą prosić Boga o cud uleczenia. Zamiast tego zadbajmy sami o swoje zdrowie i promocje sportu w naszym mieście bo piłka nożna to dla wielu najważniejsza dyscyplina, która emocjonuje i jednoczy.
Po drugie piłkarze tacy jak: Kusiak, Ożóg, Kasiak, Krawiec, Drozd zagrali jeden dobry mecz z Kolejarzem po to żeby utrzymać lepsze pieniądze II ligowe aniżeli z niższej ligi, a teraz nie wysilają się zbytnio bo po co. Wiek nie predysponuje ich do osiągnięcia większych sukcesów a oni za niezłe pieniądze sobie trochę potruchtają o czym świadczą ostatnie mecze.
Co do trenera Albina Mikulskiego to nic ciekawego nie zrobił jak Stalówka słabo grała tak gra i nie uratował drużyny przed spadkiem tylko uratowała degradacja drużyn ukaranych za korupcję.
Zarząd klubu dobrze zrobił że odsunął tych zawodników od drużyny tylko to powinien zrobić przed sezonem tak jak chciał Mikulski, ale cóż jak to mówił Czesiu Palik: \'z biedą nie wygrasz\'
JA życzę trenerowi i klubowi konkretnego sponsora i zbudowania drużyny od podstaw która będzie się liczyła w II lidze a może kiedyś w ekstraklasie, a panów z Zarządu zachęcam do zwiększonej aktywności w poszukiwaniu tychże sponsorów.
Na mecze chodziłem i będę chodził bo piłka to moja miłość. Bez względu na wynik.
Pozdrawiam!

~dol;/ | 2007-08-9 22:26

ej to juz nie chodzi o zalozenia taktyczne czy cos tylko prosze powiedzcie czy widzieliscie jakies zaangazowanie wole walki u naszych pilkarzy oprocz prezesa iwana wietechy we wczorajszym meczu?? bo ja niebardzo wiec niemowcie takich glupot bo inny to by gryzl trawe jesli by mu zalezalo na klubie na kibicach....mozna przegrac ale trzeba podjac walke a tego we wczorajszym meczu niebylo przykre;/

~sds | 2007-08-9 22:28

destrukcja zespołu?!?!?!?!?!?!? ja mało z krzesła nie spadłem gdy się dowiedziałem że wreszcie ktoś tu poszedł po rozum. nareszcie!!! i jedno. za co wszyscy tak kochają miecia??? za to że nic nie gra, morde drze i jeszcze ma pretensje do kibiców że nie pomagają??? za to???

~ada | 2007-08-9 22:34

a ja sie pytam czego drozd jeszcze gra ? bo co? wysoki ? pierdolona lamaga o wlasne nogi sie zabija

~jaro11 | 2007-08-9 22:36

Dobra trawę można gryźć, a co po za tym jak zespołowi brak pomysłu na grę gdzie trener? A w ogóle to po co podpisywać kontrakty z zawodnikami którzy nie potrafią grać w piłkę coś tu jest nie tak? Kto wybierał piłkarzy do drużyny na ten sezon chyba to powinien robić trener jak ma stworzyć drużynę na odpowiednim poziomie, chyba Mietek tego nie robił?

~traffic | 2007-08-9 22:42

Wszystkie żądania trenera jak narazie są spełnione.
-drużyna jeżdzi na mecze dzień wcześniej (wyjątek pelikan)
-badania odżywki i inne duperele
-sprowadzeni zawodnicy większość których chciał
-zwiększona pensja dla niego (jest w tej chwili bardzo duża jak na warunki stalowowolskie),trzykrotnie większa niż trenera adamusa
-gdzieś musi mieszkać to też kosztuje
Efekty jego pracy?? Żadne!!! Drużyna gra zdecydowanie gorzej niż przy adamusie mając zdecydowanie większe pole manewru(sprowadzeni zawodnicy).Bo chyba nikt mi nie powie że to jego sukcesem jest utrzymanie zespołu w II lidze? (baraż ze stróżami)

~Stachu | 2007-08-9 22:56

Tak się przysłuchuję, a raczej wczytuję w żywo prowadzoną tutaj dyskusję. Trzeba przyznać, że chyba takiej jeszcze nie było. Ale wrócę do tego co chciałem napisać. Otóż,ja wcześniej uważałem, że tym panom trzeba było podziękować, ale PRZED ROZPOCZĘCIEM TEGO SEZONU. Ja jednak po przemyśleniu paru spraw doszedłem do wniosku, że sposób usuniecie Ożoga, Kasiaka, Kusiaka był ,co by tu dużo ukrywać, porostu nieeleganckie. Jak już wcześniej wspomniałem trzeba im było podziękować za grę już po zakończeniu sezonu i dowidzenia. Wtedy można było też odmłodzić skład. A teraz ich wywalono i zrobił się wokół tego straszny smród. Tak naprawde nie wiadomo jaki był powód ich wyrzucenia, czy grali przeciwko Mikulskiemu, czy nie, czy handlowali meczami, czy nie. Zapewne długo się tego nie dowiemy. Po 3 meczach jest niedobrze, to każdy wie. Ale czy to była dobra czy zła decyzja zarządu, do spółki z Kwiecińskim, usuwając tych piłkarzy z drużyny przekonamy się po meczu z Kmitą.

~prosba | 2007-08-10 00:14

widze ze trenerów w stalowej nie brakuje mamy tutaj okazje zobaczyc najlepszych, moze wy przejmiecie druzyne a moze lepiej zagracia . Prosze was to jest tak dziecinne co wy tutaj piszecie ze naprawde z bulem glowy przeczytalem wszystkie komentarze najlepiej zgonic wszsytko na trenera. to co zrobil zarzad to bardzo dobry ruch z ich strony ci pilkarzyki bo nie nazwe ich pilkarzami zlekcewarzyli cala stalowa wole, nie tylko oni lecz na nich padla kara. Przestancie byc trenerami zacznijcie byc prawdziwymi kibicami ktorzy bez wzgledy na wynik ogladaja i przychodza na mecze . wasze komentarze sa naprawde zbedne .

~robie | 2007-08-10 00:22

oj panie Mietku, pamiętam jak 21 lat temu pan przyszedł do stalówki z jeżowego, niezły wtedy z pana był harpagan:)wiele sie wydarzyło dobrego przez te 21 lat w stalówce dzieki panu, ale tez wiele złego, za to dobre wielki SZACUN, szkoda ze nie zastosował sie pan do słów piosenki Markowskiego: \"trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejść NIEPOKONANYM!!!!!\" tego mi zabrakło. Gdyby pan odszedł po wygranych barażach, w których pociągnął pan stalówke do wygranej była by wielka feta na cześć żywej legendy klubu, zamiast tego jest wielka sromota. CHyba przykro tak odejść z klubu, w którym sie pół życia zostawiło,No ale cóż trzeba wypić piwo które sie nawarzyło!!!

~student | 2007-08-10 03:15

jaro11, Boss, stary, ożesz, xenon proszę was nie piszcie nic więcej na forum, są goście którzy mieli was w dupie i ogólnie klub stal stalowa wola czyli dwaj panowie K. i jeden O. a wy ich bronicie, sprzedawali mecze waszego klubu lub poprostu mieli wynik w dupie i nie podchodzili do swojego zawodu profesjonalnie. Na marginesie, wielki minus dla mikulskiego że nie wyrzucił ich z drużyny po zakończeniu sezonu. I niech nikt juz więcej nie pisze że mamy II ligę dzięki Kasiakowi czy Kusiakowi bo przypomnę ich na boisku w meczu rewanżowym nie było.
Jeszcze jedna informacja, był swego czasu koleś o nicku mlody teraz podobno pisze pod nickiem boss. Jestem tym samym studentem z którym polemizowałes swego czasu o adamusie, byłem na meczu w łowiczu i widziałem co nasza obrona wyprawiała. Tych kutasów już nie ma, nie ważne jaki trener, liczy sie klub!

~jaro12 | 2007-08-10 03:26

jeżeli ktoś uważa że mietek za gre w Stalówce powinien mieć jakieś specyjalne przywileje to ja mu odpowiadam za co? Jak Stalowka spadła to on szybko przeniósł się do Siarki bo tam więcej płacili.Dla niego liczą się tylko pieniądze i tak jak każdy pracownik otrzymywał je od swojego pracodawcy czyli Stali.Zaslug mu nie ujmuje zarówno tych dobrych jak i tych złych bo niejeden mecz ...Był jednym z lepszych zawodników Stalówki ale od niego było wielu lepszych np. Piechniak - występy w reprezentacji,więc jego odejście powinno byc traktowane noromalnie stary odchodzi przychodzi młody. Moim zdaniem to powinno już dawno nastapic , a jak komuś się nie podoba to niech odchodzi razem z nim.Pozdrowienia dla zarządu -wreszcie trafna decyzja , wyrzócenie zawodników a nie trenera.NIGDY NIE SPADNIE STALOWKA NIGDY NIE SPADNIE

~ożesz | 2007-08-10 08:57

do student: ustawianie meczy mówisz? a złapałeś za rękę jednego z drugim?! nie? no właśnie tak mi się wydaje. więc sklej dupe człowieku i tak nie pisz. jeśli masz chociaż jeden dowód na to (tu. zdjęcia, nagrania rozmów itp :] ) to pokaż mi, wtedy zmienię nieco swoje zdanie o tych zawodnikach.

~student | 2007-08-10 09:26

do ożesz: po pierwsze zachowaj jakieś granice w swojej wypowiedzi po okreslenie sklej dupe swiadczy tylko o Tobie, rozumiem że ty uważasz że Ci 3 zawodnicy zawsze byli czyści i meczów nigdy nie sprzedawali?
Na szczęści powinnien być już spokuj, zawodników wyrzucono z drużyny a to że ktos myśli że wszystko było ok, w sumie żyjemy w wolnym kraju.

~lol | 2007-08-10 15:46

kiedy zagra janicki czy ktos wie

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
7 Górnik Łęczna 17 7-5-5 26
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 17 5-4-8 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Garbarnia Kraków - STAL (2:1)
2012-10-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 10 197 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 16 049 razy
STAL - Korona Kielce (1:0)
2002-06-08
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 14 355 razy
STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 166 846 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.09754