Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Z Kmitą o pierwsze zwycięstwo

Z Kmitą o pierwsze zwycięstwo
W sobotnie popołudnie o 17:00 na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Stalowej Woli miejscowa Stal podejmie Kmitę Zabierzów. Oba zespoły broniły się w ostatnim sezonie przed spadkiem. Stal uchroniła ligowy byt w barażach, Kmita je przegrała. Jednak wobec wycofania się Pogoni Szczecin klub z Zabierzowa pozostał na zapleczu Orange Ekstraklasy. Czy gospodarze po kadrowej rewolucji wygrają pierwszy mecz w tym sezonie? O tym na pewno przekonają się kibice, którzy przyjdą na ulicę Hutniczą.

Stal w ostatnim meczu poniosła klęskę w Łowiczu. Miejscowy Pelikan rozgromił Stalówkę 5:0. Dla niektórych graczy Stali ten mecz odbił się głęboką czkawką. Zarząd klubu postanowił podziękować za współpracę Markowi Kusiakowi, Andrzejowi Kasiakowi i najstarszemu w drużynie Stali Mieczysławowi Ożógowi. Zawodnicy ze Stalowej Woli nie chcą komentować decyzji i pragną skupić się wyłącznie na dobrej grze. Wobec uszczupleń w składzie niebawem nastąpią uzupełnienia kadrowe. Po meczu z Kmitą klub zarejestruje Michała Janickiego i Aldina Hadzicia.

W drużynie Stali oprócz Jakuba Ławeckiego nikt nie pauzuje z powodu kontuzji. Nikt także nie pauzuje za kartki. Jednak kadra Stali jest bardzo wąska. Trener Albin Mikulski ma do dyspozycji tylko 14. zawodników w polu. Atmosfera w drużynie jest dobra. Stalowcy powalczą wreszcie o zwycięstwo. Napastnik Stali, Kamil Gęśla ma nadzieję, że wreszcie uda mu się zdobyć gola. - Teraz musimy wygrać z Kmitą, wiadomo oni nie wygrali jeszcze żadnego meczu, tak jak my. Obie drużyny potrzebują punktów. Szykuje się ciekawe widowisko. Nastroje w drużynie są dobre, wszystko jest w porządku. Nie ma żadnych niedomówień. Kadra jest uszczuplona, ale jest trzech innych zawodników. W poprzednim sezonie, po tym jak przegraliśmy 5:0 zaczął się ten słabszy okres, miejmy nadzieję, że teraz będzie odwrotnie. Napastników rozlicza się z tego, ile bramek strzelają, miejmy nadzieję, że teraz coś trafię - powiedział Gęśla.

Zespół Kmity budowany był z myślą o występach w trzeciej lidze. Z zespołu odeszło kilku zawodników, którzy w ubiegłym sezonie stanowili trzon drużyny. Na ich miejsce po decyzji o powrocie do drugiej ligi zaczęto na szybko ściągać innych. Do drużyny dołączył Sebastian Kurowski, który był testowany przez Stal. W kuluarach mówi się, że drużynę z Zabierzowa będzie prowadził znany w Stalowej Woli Czesław Palik. Tak więc na pewno w sobotnie popołudnie na tym meczu emocji nie zabraknie, a o wyniku miejmy nadzieje nie będą decydować sędziowie tylko sami zawodnicy. Osoba arbitra bowiem wywołuje sporo kontrowersji w obozie Stalowców. - Kto sędzią? Żak? Żartujecie panowie... Zapłaciłem już przez niego tyle kar pieniężnych. Trudno, najwyżej zapłacę kolejne. Nie będę tolerował takiego sędziowania - powiedział w czwartek Mikulski.

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów / sob 11.08.2007 godz. 17:00

Przewidywane składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Drozd, Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Krawiec, Nakoulma, Trela, Gęśla, Kęska.

Kmita Zabierzów: Różalski - Ibrahim, Bednarz, Rzucidło, Zontek, Romuzga, Leśniowski, Sepioł, Ankowski, Chlipała, Kurowski.

Sędzia: Mariusz Żak (Sosnowiec).

Komentarze (86)

~maduras | 2007-08-11 12:37

Wszyscy na mecz!!!
Musimy pomóc naszej drużynie!!
dzisiaj musi byc zwycięstwo

~ttt | 2007-08-11 12:41

trzeba jakies ciekawe powitanie zrobic temu sedziemu.niech sobie na dlugo zapamieta stalowa wole.

~asdasd | 2007-08-11 12:47

znow desz :| ale mysle ze dzis nie przeszkodzi to PIŁKARZĄ !

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 12:48

MYSALICIE ZE PUSZCZA TEN MECZ ZNOWU NA ZYWO NA INTERNECIE ??

~złotinio | 2007-08-11 13:39

I klub pewnie tez jak cały stadion bedzie krzyczec \"sędia chuj\" i inne ale wygrana musi byc i bedzie zobaczycie.!!!!!!!


Stalówka nigdy nie spadnie!!!!!

~Stefan | 2007-08-11 13:49

Stalówka nie jest przygotowana do sezonu!!! Brakuje zawodnikom szybkości, wytrzymałości, pomysłu na grę, no i zwykłej woli walki.
Do tej pory, jeśli chodzi o przygotowanie fizyczne i ambicje, to nasi z tego słynęli. Teraz pod tym względem jest tragedia, a jak myślicie dlaczego?????
Chłopcy przegrywają wszystkie pojedynki, do każdej bezpańskiej piłki mają dalej niż przeciwnik. Ponadto od zawodników niby technicznych piłka odbija się jak od ściany( Gęśla ) a podania pomocników ( Iwan ) są najczęściej do przeciwnika.
Tłumaczyłem, to najpierw zbyt krótkim okresem przygotowawczym, ale przecież Pelikan miał tyle samo czasu!!!
Więc o co chodzi?????

~sedzia huj | 2007-08-11 14:15

» LINK sedzia huj

~Stalowiak | 2007-08-11 14:16

Pogoda zajebista:) nai piłkarze śa tak technicznie swietni ze kochakją grac w deszczu:);].(mecz z Podbeskidziem) Ale mam nadzieje ze nie przeszkodzi to nikomu zeby przyjsc na stadion:D:) i pokibicowac !! mi deszcz nie grozny a pozatym znów pujdziemy na ktytą:)!! jezeli STALÓWKA nie wygra dzis to polecą następne głowy. sądze ze naet z trenerem. takze do zobaczenia na meczu!!

~...m... | 2007-08-11 14:36

No to się pogoda udała ;/ i znowu przyjdzie z tyś osób ;/
ciekaw czy młyn bedzię :)

~yyy | 2007-08-11 15:09

ogłoszenie.
sprzedamy tanio mecz. stalówka

~.s. | 2007-08-11 15:21

Albin - dobry trener, a w naszym klubie rządzą układy, kolesiostwo... Mietek, Kasiak, Kusiak, mądra decyzja, kto się dobierze do tych ze stołków? Hnatkiewicz, wypierdalaj...

~Dziadzia | 2007-08-11 15:26

Pogoda lipna i pewnie malo osob bedzie (ja na pewno przyjde!) noi pilka maly rykoszet i glupia bramka mam nadzieje tylko ze kmita ja straci i chociaz druzyna z zabierzowa nie jest jakas firma to stalowka ma pecha do niej (looknijcie bilans)

~ten tegen no | 2007-08-11 15:40

bo tak sobie patrze po opisach ludu na GG i z tego co widze to kazdy jest przekonany , ze stalowka przegra .. a ja tak nie mysle ! dzis stalowka wygra bo wyjebali tych co wyleciec powinni i bedzie napewno lepiej xD pozdrawiam ziomkow xD

loffciam i buziam xD ;d :*

~sadas | 2007-08-11 15:40

bedzie relacja

~xaxax | 2007-08-11 15:43

Mecz sie odbedzie na 100 % prosze o odp bo nei ma sensu przychodzic jak nei bedzie meczu...

~gs | 2007-08-11 15:44

a dlaczego by mialo nie byc? nie pada juz ani nic...

~mlody | 2007-08-11 15:48

Do dzieciaków i pikników
Mecz został odwołany z powodu deszczu! Zostańcie lepiej w domu. Po co ma wam zmoczyć te leniwe dupska.

~Dziadek | 2007-08-11 16:29

No, jeszcze tylko po drodze kupię sobie czekoladki i już jestem na meczyku.

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 16:44

PODAWAJCIE RELACJE A MOZE GDZIES JEST NA ZYWO ???????

~lol | 2007-08-11 16:53

yyyy tak jest na żywo w TVNie ;]]]]]

~jery | 2007-08-11 17:03

Miał zarząd ściągnąć min. Ciosa no i udało się jest już w Stalowej Woli tylko niestety gra w barwach Kmity. No nie widzę tego za różowo bo nie mmamy obrońcół a jak przyjdą kartki i kontuzje. Trzeba kogość ściągnąć.

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 17:06

BUJAJ SIE LOL
OSTSTNI MECZ BYL NA ZYWO !!!!!!!!!!!

~lol | 2007-08-11 17:12

pozdrawiam

~felipe | 2007-08-11 17:16

no i plecki znowu

~uszko | 2007-08-11 17:18

ta 0:1

~felipe | 2007-08-11 17:19

biedni chlopcy do bicia:)

~Stal Mielec | 2007-08-11 17:24

.......nawet taka zjebana Kmita wam dopierdala - szkoda słów,za niedługo sie spotkamy w III Lidze-dlanas awans a dlawas miejsce cieniasy!!!! Pozdrawiam Cracovie!!!!! Mietek Ożóg Rulez

~aaaaaaa | 2007-08-11 17:24

kurwa co za leszcze !!!

~kibic | 2007-08-11 17:25

czarna rozpacz, szkoda czasu na nieudacznikow

~stal | 2007-08-11 17:26

stal-kmita 0:1

~RobkoStWolak | 2007-08-11 17:28

Broncie dalej Mikulskiego - wielkiego stratega, ktory zwala wine na pilkarzy, zeby jeszcze chwile sie utrzymac przy korycie...

~Racuch | 2007-08-11 17:28

Spokojnie,placzki,mecz sie dopiero rozpoczal.

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 17:31

0:1 NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

~Dave Mustain | 2007-08-11 17:32

Chłopcy do Bicia - Stalówka Chłopcy do Bicia.....za tydzien G.K.S Kawowice to zmiarzdzy ta marnna Stalówke-szkoda słów i widze czasu na Stalówke!!!! Kmita co to jest - ale widze ze lepsze to cos niz taka firma jak Z.K.S Stal Stalowa Wola!!!!!!! Kmita do Boju.......oj co ja widze Chłopaki luba dostawac w dupe! Ello dlatych co wola wypic piwko niz sie w.....!!!!!

~felipe | 2007-08-11 17:35

Krystek sie obudzil:)

~stal | 2007-08-11 17:37

stal-kmita 1:1

~ka | 2007-08-11 17:37

Jest 1:1

~felipe | 2007-08-11 17:38

dlatego ze Krystek sie obudzil:)

~Racuch | 2007-08-11 17:39

Brawo Krystian

~Dave Mustain | 2007-08-11 17:40

.......najsmieszniejsze jest to ze bramki dla stali strzelaja obroncy-bravo Lebioda.........

~stal | 2007-08-11 17:42

unia nowa sarzyna-siarka tarnobrzeg 1:0

~Kryta | 2007-08-11 17:46

Ten Kęzska tylko mija sie z piłka :):)
Ale napadzior:)jak Kowalczyk:):)buhaha

~Dave Mustain | 2007-08-11 17:50

........oby w II połowiec cos strzelili bo bedzie lipa~~a nakim bedziemy łapac punkty jak nie na jakiejs kmicie!!!!!

~Racuch | 2007-08-11 17:55

W Sarzynie gra pol Stalowej

~HaRsKi | 2007-08-11 17:56

Dave nie na jakiejś kmicie bo to od kmity w 3 lidze dostawaliście takie łoty ze zal was było..
zresztą w 2 lidze tez dostaliście w dupe :)
pzdr

~pffff | 2007-08-11 17:58

Gdyby nie Pogoń to Kmita grala by w 3 lidze wiec stul pysk !!

~HaRsKi | 2007-08-11 18:04

Pogon swoją drogą :)
Ok ale ty zamknij morde gówniarzu, internetowy napinaczu..
DZIECKO NEO :PP zal.pl

~pffff | 2007-08-11 18:07

neo to ja nie mam wieśniaku :) wiec wiesz.. :) kmita wogóle co to kurwa jest ? ;///

~HaRsKi | 2007-08-11 18:08

Nie masz neo bo nawet w szopie nie mieszkasz

~pff :) | 2007-08-11 18:09

wypad z tad bo tylko sie gasisz tu ;)

~HaRsKi | 2007-08-11 18:10

Kto Ci powiedział ze z Zabierzowa jestem
Co do stodoły..
To do niejednej stodoły idzie telefon :]
Ale ty mieszkasz pod mostem to tam nawet prądu nie ma

~Racuch | 2007-08-11 18:10

Cicho szczeniaki

~pfff ;) | 2007-08-11 18:10

w szopie to ty mieszkasz :D bo jak inaczej to nazwać :D ps. nie mam neo debilku bo mieszkam w Irlandii :D wiec sssij :D

~HaRsKi | 2007-08-11 18:12

\"Ssij\"
Jak by było co - jak wy wszyscy tacy w Stalowej to juz Warszawa jest lepsza ^^

~pffff | 2007-08-11 18:14

Nie jestem debilu ze Stalowej Woli !!! ale jestem ze Stalówki wiec wypierdalaj ze tej stronki !!

~pfff | 2007-08-11 18:15

za Stalówka*

~zebe | 2007-08-11 18:22

jaki wynik??

~ello | 2007-08-11 18:23

GOOOOOOL

~pfffff | 2007-08-11 18:24

2:1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lebioda !!!!!!!!!!!!!! :))) i co wieśniaku :))) ??

~??/ | 2007-08-11 18:24

2:1 dla stal.ówki???

~ka | 2007-08-11 18:25

Stal 2:1

~pfff | 2007-08-11 18:25

yes :)

~Dave Mustain | 2007-08-11 18:25

....Krystek zamyka mordy tych co naniego psioczyli - Bravo Krystek - To bramki dla Ozoga ktory miał duze ale ze wraca Lebioda - nareszcie Stalowka.......

~??/ | 2007-08-11 18:26

brawo !!!!! oby tak do konca

~pffff | 2007-08-11 18:26

Staaaaaaaaaaaaaalówka Staaaaaaaaaaaaaaaalówka !!! :D

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 18:31

Jeszcze jeden jeszcze jeden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~bbb usa | 2007-08-11 18:37

jest 3-1 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~ka | 2007-08-11 18:37

Stal 3:1 !!!!!!!!!

~Dave Mustain | 2007-08-11 18:37

Gooooooool Bramko strzelny Wieprzec :)

~pffff | 2007-08-11 18:39

HaRsKi ... szmato czemu teraz nic nie piszesz ?!?!? Debilu !! :] Stalówkaaaaaaaaaaaaaa !!!

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 18:41

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee uslyszeli mnie

~aaa | 2007-08-11 18:41

Lebioda i Wieprzec w nastepnym meczu powinni na ataku grac ..... :)

~:o | 2007-08-11 18:42

stalówka nigdy nie spadnie stalowka nigdy nie spadnie!!!!!!!!!!!!!!!!1

~stal | 2007-08-11 18:44

unia-siarka 1:1

~Dave Mustain | 2007-08-11 18:44

......Wieprzec wymieni Gesle w Napadzie z GKS K. pewne info i zwyciestwo:) A Krystek Lebioda - Kęske.....i pojedziemy 5 - jajko z GKS Katowice :) Pozdro! Do boju ZKS STAL!!!!!

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 18:45

prosze prosze i komentarze juz sie zaczynaja zmieniac he

~Staloweczka | 2007-08-11 18:45

wyje... tych co trzeba i odrazu rezultaty są :) ZKS !!!!

~fcds | 2007-08-11 18:47

a stręciwilk ???on tez gra dobrze

~Dave Mustain | 2007-08-11 18:48

Na murawie pojawia się 16-letni Gilar, dla którego jest to debiut w II lidze a zajmuje miejsce Gęśli.......zeby ten młodzian nie pomylił strony w ktora mam strzelac bo bedzie Remis :)

~Dave Mustain | 2007-08-11 18:51

...........pozdrawiam! Troszke sie odprezyłem - ale cala prawda bedzie za tydzien z GKS Katowice.....obym sie mylił do mojego pisania ze Stalowka to Chłopcy do Bicia.......ale to sie okaze w najblizszych meczach......

~stal | 2007-08-11 18:53

unia-siarka 1:2

~pccc | 2007-08-11 18:53

pffff nie napinaj sie tak bo gdyby Trela nie sprzedal wam barazy to gnilibyscie w III-lidze

~ello | 2007-08-11 18:55

pccc
sprzedala to chyba sie twoja matka (bez napinki)

~wedrowniczek | 2007-08-11 18:57

do stal
ty koles po co to piszesz? kogo to interesuje, niech sie bujaja po tej lidze buraczanej i tyle!
a po drugie ty masz tyle wspolnego ze stala co swinia ze sloncem - cos za bardzo smierdzi od ciebie zgnitymi jajami!

~do frajera | 2007-08-11 18:58

pccc żal dupsko ściska :D:D:D

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 19:04

koniec !!!!!!!!!!!!!!! 3:1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Elana Toruń

Stal Stalowa Wola             Elana Toruń
2018-11-24, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Przemysław Pyrdek 71     
Sędzia: Mateusz Bielawski (Katowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 18 11-5-2 38
2 Radomiak Radom 19 11-4-4 37
3 Elana Toruń 18 9-8-1 35
4 GKS Bełchatów 19 9-8-2 35
5 Olimpia Grudziądz 19 9-4-6 31
6 Górnik Łęczna 19 8-6-5 30
7 Resovia Rzeszów 19 8-5-6 29
8 Stal Stalowa Wola 19 8-3-8 27
9 Ruch Chorzów 19 6-6-7 24
10 Znicz Pruszków 19 6-6-7 24
11 Skra Częstochowa 19 6-4-9 22
12 Gryf Wejherowo 19 5-5-9 20
13 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
14 Pogoń Siedlce 19 5-4-10 19
15 ROW 1964 Rybnik 19 3-9-7 18
16 Siarka Tarnobrzeg 19 5-3-11 18
17 Rozwój Katowice 18 4-5-9 17
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
Resovia Rzeszów 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (821)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 455 razy
Hutnik Kraków - STAL (1:1)
2006-04-12
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 380 razy
Piast Gliwice - STAL (4:1)
2007-04-27
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 21 229 razy
STAL - Tur Turek (1:1)
2008-10-08
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 982 razy
Osób Online: 21 / Czas gen. strony: 0.04452