Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Kmita Zabierzów 3 : 1 (1:1)

STAL - Kmita Zabierzów 3 : 1 (1:1)

Stal Stalowa Wola pokonała 3:1 Kmitę Zabierzów. To piłkarze z Zabierzowa jako pierwsi strzelili bramkę. Stal, nękana wewnętrznymi problemami potrafiła się podnieść, doprowadzić do remisu, a później rozstrzygnąć losy meczu na swoją korzyść. Podczas tego spotkania w zespole Stali zadebiutował 16 letni napastnik Piotr Gilar.


W ostatnim czasie w Stali zaszło wiele zmian. Z zespołu została wyrzucona trójka najbardziej doświadczonych zawodników. Inni piłkarze byli „na cenzurowanym” u prezesa i trenera. Ten mecz miał być szansą do rehabilitacji za ostatnie wysokie porażki. Zawodnicy Stali zagrali z wielkim zaangażowaniem, pokazali prawdziwe serce do gry i zasłużenie wygrali. Natomiast gołym okiem było widać, że zespół Kmity Zabierzów nie jest jeszcze gotowy na grę w drugiej lidze. W końcu w Zabierzowie o tym, że ich drużyna zagra na zapleczu Orange Ekstraklasy dowiedziano się tydzień przed początkiem rozgrywek…

Oba zespoły na plac gry wyszły bardzo zmotywowane. W końcu w lidze w tym sezonie nie odniosły jeszcze zwycięstwa. Od początku do ataku rzuciła się Stal. Już w 6. minucie spotkania na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Janusz Iwanicki, jednak jego uderzenie poszybowało ponad poprzeczką bramki strzeżonej przez Artura Semeża. Minutę później, po solowej akcji na strzał z dwunastego metra zdecydował się Prejuce Nakoulme. Podkręcona piłka sprawiła wiele trudności bramkarzowi gości, jednak wybił on ją na rzut rożny. Stal atakowała, jednak to Kmita strzelił pierwszą bramkę w tym spotkaniu. W 13. minucie Sebastian Sepioł podał do znajdującego się w prawym narożniku pola karnego Piotra Chlipały. Ten najpierw ograł rozpaczliwie interweniującego obrońcę gospodarzy, a potem płaskim strzałem w długi róg pokonał kapitana Stali Tomasza Wietechę. Na trybunach konsternacja. Stal – Kmita 0:1. Wydawać by się mogło, że po tym ciosie Stalowcy już się nie podniosą. Jednak stało się zupełnie inaczej. Od tego momentu piłkarze ze Stalowej Woli zaczęli grać zupełnie inną piłkę. Tak jakby sami sobie chcieli coś udowodnić. Już w 24. minucie Stal stanęła przed okazją do wyrównania. Podanie z głębi pola trafiło do Tadeusza Krawca. Ten pociągnął lewym skrzydłem, zagrał wzdłuż bramki i … kolejno z piłką minęli się Sebastian Kęska oraz Kamil Gęśla. Ostatecznie futbolówka po strzale Jaromira Wieprzęcia poleciała nad poprzeczką. Lepszej okazji już nie będzie – martwili się kibice. Jednak się mylili. Stal Stalowa Wola wyrównała w 30. minucie meczu. Dośrodkowanie z prawej strony, najwyżej w polu karnym wyskakuje Krystian Lebioda i strzałem głową doprowadza do wyrównania. Bramkarz Kmity był bez szans. Dla Lebiody był to pierwszy występ w sezonie w zielono – czarnych barwach. W dalszym okresie gry na kąśliwe strzały zdecydowali się kolejno Iwanicki ze Stali oraz Ibrahim reprezentujący Kmitę. Obaj bramkarze dobrze wywiązali się ze swojego zadania. 40. minuta to kolejna fantastyczna okazja dla Stali. Wieprzęć zagrywa do wychodzącego Gęśli, ten dośrodkowuje wzdłuż bramki, z piłką mija się Kęska, strzelać próbuje jeszcze Nakoulme, lecz blokują go defensorzy. Ostatecznie piłka znalazła się w rękach Artura Semeża. W pierwszej części gry na uderzenie z 30. metrów zdecydował się jeszcze Kamil Gęśla, jednak jego mocny strzał nie zmierzał w światło bramki. Mimo, że Stal przez większość pierwszej połowy przeważała, ta część gry zakończyła się remisem.

Od początku drugiej połowy w drużynie Stali w miejsce kontuzjowanego Marka Drozda pojawił się Przemysław Pałkus. Ta zmiana zmusiła trenera Stali Albina Mikulskiego do zmiany pozycji niektórym zawodnikom. I tak na lewej stronie obrony od tej pory grał nominalny pomocnik Krzysztof Trela. Sebastian Kęska został przesunięty do linii pomocy. To właśnie Kęska na początku drugiej części gry najbardziej zagrażał bramce Kmity. Najpierw jego markowany strzał z 47. minuty sprawił wiele problemów Semeżowi, który z wielkim trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką. Potem w 51. minucie złe przyjęcie piłki uniemożliwiło mu znalezienie się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Kmity. Piłkarze z Zabierzowa mogli ponownie wyjść na prowadzenie w 59. minucie. Do piłki pędził Chlipała, jednak na interwencję daleko poza swoim polem karnym zdecydował się Wietecha. Tym ryzykownym posunięciem uratował on swoją drużynę przed stratą bramki. Dwie minuty później Stal zdobyła drugiego gola. Stałe fragmenty gry w tym spotkaniu były piorunującą bronią w wykonaniu gospodarzy. Przy dośrodkowaniu z rzutu rożnego obrońcy Kmity nie upilnowali Lebiody, który głową zdobył drugą bramkę. Szkoda, że Lebioda nie grał we wszystkich meczach tej rundy – mówiono na trybunach. Stal chciała iść za ciosem i zdobyć kolejne bramki. Brakowało jednak ostatniego, decydującego podania. Należy jednak odnotować akcję Gęśli z 68. minuty. Napastnik przeprowadził indywidualny rajd, jednak jego strzał był zbyt słaby. Wynik dalej nie ulegał zmianie. 2:1 dla gospodarzy. Piłkarze Kmity dali o sobie znać w 72 minucie. Kolejno Król i Ankowski próbowali zaskoczyć Wietechę, lecz golkiper Stali interweniował w kapitalnym stylu. W tym momencie sprawdziło się stare piłkarskie powiedzenie: „niewykorzystane sytuacje się mszczą”. Wybiła 75. minuta meczu. Do piłki ustawionej w prawym narożniku pola karnego podszedł Janusz Iwanicki. Zacentrował ostro w pole karne. Tam najwyżej do futbolówki wyskoczył Jaromir Wieprzęć. Strzał nie do obrony. Od tego momentu Stal Stalowa Wola prowadziła już dwoma bramkami. Należy zaznaczyć, że Wieprzęć tego dnia rozgrywał kapitalne spotkanie. Piłkarz, którego za ostatni występ wszyscy krytykowali dwoił się i troił, by zatrzeć po sobie złe wrażenia z poprzedniej kolejki. Było go pełno zarówno w obronie, jak i linii pomocy. Najstarsi fani nie pamiętali takich rajdów Wieprzęcia. Minutę po strzelonej bramce bardzo dobry strzał oddał Gęśla. Nie miał on jednak szczęścia tego dnia i piłka po jego uderzeniach nie chciała zatrzepotać w siatce gości…
83. minuta to historyczna chwila w życiu pewnego młodego zawodnika. Na murawie pojawił się 16-letni Piotr Gilar, dla którego był to absolutny debiut w II lidze.
W dalszej części gry gospodarze próbowali dalej atakować, jednak nie grali już z takim animuszem. Kmita ograniczyła się jedynie do kontrataków. Zespołowi z Zabierzowa w tej fazie rozgrywek brakuje jeszcze zgrania. Widać, że drużyna była tworzona w bardzo szybkim tempie, a piłkarze nie mają jeszcze na tyle umiejętności, by na równi rywalizować z innymi drugoligowcami. Ostatecznie Stal Stalowa Wola pokonała Kmitę Zabierzów 3:1. Stalówka była w tym spotkaniu zespołem zdecydowanie lepszym i w pełni zasłużyła na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 3:1 (1:1)
0:1 - Chlipała 13'
1:1 - Lebioda 30'
2:1 - Lebioda 61'
3:1 - Wieprzęć 75'

Składy:

Stal Stalowa Wola: Wietecha - Drozd (46' Pałkus), Wieprzęć, Maciorowski, Lebioda, Iwanicki, Nakoulma (60' Stręciwilk), Krawiec, Trela, Gęśla (83' Gilar), Kęska.

Kmita Zabierzów: Semez - Ibrahim (46' Pokrywka), Bednarz, Cios, Zontek, Romuzga, Sepioł (61' Tarasek), Ankowski, Król, Chlipała, Leśniowski (53' Bronner).

Sędzia: Mariusz Żak (Sosnowiec).

Widzów:
2200 (gości: 0).

Trenerski dwugłos: http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=212457

Wypowiedzi pomeczowe: http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=212478

Statystyki: http://www.sportowefakty.pl/index.php?dysc_id=1&k1_id=2&k2_id=2&dzial_id=6&news_id=212492

Komentarze (195)

~Dave Mustain | 2007-08-11 18:52

Stal pokonuje Kmitę 3:1 ....popraw wynik !!!!!

~stal | 2007-08-11 18:53

unia-siarka 1:2

~Racuch | 2007-08-11 18:53

Ciesze sie ze zwyciestwa

~dxx | 2007-08-11 18:54

brawo wkoncu 3 punkty!

~Czarny Kruk | 2007-08-11 18:55

Pozdro dla najwierniejszych Kiboli ze Stalówki - NN to ich miejscówka :)

~styx | 2007-08-11 18:56

Świetnie, że jest wygrana. Ale zaczekajmy aż zagrają z kimś, kto coś prezentuje

~:) | 2007-08-11 18:58

Brawo stal !! Chociaż nie byłem na meczu wierzyłem w was !!

~fgtr | 2007-08-11 18:58

zgadzam sie niech pokaza na co ich stac z lepszym przeciwnikiem

~Racuch | 2007-08-11 19:04

Znowu sie placzkowie odezwali.Pozdrawiam nieplaczkow.

~ZZA GRANICY | 2007-08-11 19:05

BRAVO BRAVO BRAVO

~cnt | 2007-08-11 19:12

brawo GILU!!
16 lat i debiut!

PozdRo!

GILUU!

~aaa | 2007-08-11 19:20

Stalowka 3:1 Kmita
Resovia 0:0 Hetman
Orzel Zabkowice 0:5 Rakow
Sokol 4:0 LZS Kępie Zaleszańskie

~pilot | 2007-08-11 19:27

na początku było nieciekawie ale pokazali chłopaki ze maja charakter oby tak dalej każdy punkt na wagę złota kopać i wygrywać

~dampe | 2007-08-11 19:28

Brawo mamy 3 pkt tak bardzo nam potrzebne. Jednak pytanie do naszych napastników. Gdzie wy jesteście? 3 bramki i wszystkie strzelone przez obrońców!!!

~wierny fan | 2007-08-11 19:32

wreszcie wygrana oby tak dalej tylko probowac bez starty bramki w pierwszych 20 min a pozniej tylko strzelac bramy

~Bawaria | 2007-08-11 19:34

Załosne było:
Ozóg !! Co ?? TY ...
Kasiak !! Co ?? TY ...
Kusiak !! Co ?? TY ...
Zal mi was chłopaczki co dopingują. Rozumiem że dopingujecie zespół ale w taki sposób ??:| ŻAŁOSNE

~adamos | 2007-08-11 19:34

Nareszcie udany mecz stalówki czyzby wyrzucenie 3 najstarszych piłkarzy stali wyszło klubowi na dobre ? widocznie tak i oby takich wyników było wiecej:))

~pajaczek | 2007-08-11 19:36

czy ktoś mi racjonalnie wyjaśni jakim sposobem znicz Pruszków wygrywa mecz za meczem?Czy Stalówkę będzie stać na taki początek sezonu?mam nadzieję ze tak

~juz nie dol | 2007-08-11 19:36

no i co gdzie sa Ci co tak na Mikulskiego jechali wiem ze to dopiero 1 zwyciestwo no ale w koncu dzisiaj bylo widac zaangazowanie ambicje i walke cala druzyna dzisiaj zagrala dobry mecz szczegolnie w 2 polowie a na szczegolne brawa zasluguja Lebioda Wieprzec Krawiec jak sie chce to i mozna powalczyc o kazda pilke brawo oby tak dalej!! przynajmniej remis w Katowicach:) Pozdro dla kibicow Staloweczki:)

~... | 2007-08-11 19:37

jak my robimy doping to nasza sprawa masz jakis problem to poprotu podejdz do nas i powiedz nam to ze to jest zalosne ale na zywo,a nie przez neta:)

~hyjo | 2007-08-11 19:46

nie podniecajcie sie tym wynikiem.kmita to slaby zespol.przygotowywany na trzecia lige.gdyby to byl kto inny byloby gorzej.tak naprawde to zagralismy bardzo slabo.bramki ktore zdobylismy byly ze stalych fragmentow gry.najlepszy na boisku bezwzglednie wieprzec.a napastnicy stalowej to tragedia.przy obroncach kmity wygladali jak dzieci.o glowe nizsi.w nastepnym meczu proponowalbym zrobic jakies zmiany w ataku.gesla 2 dobre akcje,keska 0 dobrych akcji.108 meczy w ekstraklasie keski-ja bym go nawet w trzeciej lidze nie wystawil.drozd totalne drewno.prezes na poczatku staral sie,pozniej bylo juz gorzej.iwan staral sie ale do jego najlepszej dyspozycji jeszcze daleko.

~ds | 2007-08-11 19:47

ten chlipała to ten sam co nam 2 bramy w barazach jebnal ?

~FAUDA^^ | 2007-08-11 19:48

ej koles nasz doping , nasz sprawa ! i tak jak napisal ziomus wyzej cos nie pasuje to zapraszamy na mlyn ;] przywitamy z otwartymi rekami ! Stal Dała Rade .... I Kibice tez ! Oby Tak Dalej !


\\\"Rany Sie Goją , Noże Się Tępią Zawsze Bedziemy Wasza Uderką .. \\\"



Pozdro Dla Ziomkow !

~ten sam | 2007-08-11 19:48

.................................................. .................................................

~hej stal! | 2007-08-11 19:50

Albin - dobry trener! Drozd na prawej obronie w 1 polowie nic grał nic, tracił piłki, grał bez pomysłu. W 2 połowie Jaro Wieprzęć przesunięty na prawo i Krystek Lebioda w środku, majstersztyk! Krystek najlepszy na boisku - opanowany, pewny, skuteczny, praktycznie bezbłedny!
Kamil Gęśla - ... moim zdaniem, problem leży w jego psychice. Wydaje mu się, że jest zbyt dobry, nie zajedzie daleko z takim podejściem...

~EBI | 2007-08-11 19:52

Pierwsza połowa nie była fascynująca ale druga odsłona to juz tylko potwierdzenie wielkiego potencjału STALI widac tam było ze chłopaki zagrali zupełnie inny mecz niz z Pelikanem czy Podbeskidziem oby tak dalej :) życze dobrego meczu w Katowicach !!!!!! pozdro dla kibiców :)

~hej stal! | 2007-08-11 19:54

do hyjo:

Przesadzasz z Kęską, dla mnie prezentował się bardzo dojrzale. Bardziej niż Iwanicki. Kęska grał bardziej z głową, walczył, dryblował, Iwanicki też sobie radził, ale jest gorszy technicznie od Kęski, poza tym zbyt siłowo gra, jak dla mnie.

~do kibiców | 2007-08-11 19:54

Zapraszam czasami paru kibiców stalówki na krzesełka na środku boiska. Dzisiaj była tam grupka wieśniaków z Pysznicy, do tego najebanych i psioczyli na każdego z naszych zawodników. Co można, to można, ale co akcje rzucać kurwami na zawodników to przesada. Kolesie czują się jak u siebie na pastwisku i robią chałę prawdziwym kibicom stalówki.

~juz nie dol | 2007-08-11 19:56

a znowu nie podniecajcie sie:) poprostu kibice sie ciesza ze zwyciestwa i troszke wiecej optymizmu a nie zawsze jak Stalowka wygrywa a to odrazu bo Kmita jest slaba bo ten jest slaby nie na tym polega kibicowanie trzeba wierzyc ze po tym meczu bedzie tylko lepiej:) \"jesli wiara czyni cuda trzeba wierzyc ze sie uda\" Pozdro:)

~hej stal! | 2007-08-11 20:00

Brakuje nam rasowego centralnego pomocnika. Czarny grał, ale sił mu brakowało. Krawiec w 2 połowie zagrał już dobrze, ale w 1 nie wiedział chyba na jakiej pozycji ma grać. Obronę też trzeba wzmocnić. Jarek Wieprzęć zostawił mnóstwo zdrowia na boisku, ale widać, że ma braki. Jako środkowy obrońca jest bardzo niepewny. Drozd - Albin pewnie nie miał nikogo innego, potrafię zrozumieć...

~wróbel | 2007-08-11 20:08

Albin po co ty wystawiasz Gęśle ???
Przecież ten chłopak to totalne nieporozumienie.
Zawsze nam brakowało napastników z prawdziwego zdarzenia ale teraz to kompletna klapa a najlepszym przykładem to jet to że wszystkie jak dotychczas bramki zdobyli obrońcy

~qwas | 2007-08-11 20:12

Brawo Jarek , Krystek i Tadziu , pozostali nie zachwycili , atak - no coment

~ZNICZ | 2007-08-11 20:16

wiecie jak znicz wygrywa?? przed meczem wysylaja swoich sponsorow nr.1 (MAFIA) :LD

~...m... | 2007-08-11 20:17

Na krytej(vip) siedzialo 2 murzynów cos o nich wiecie czy to sa piłkarze jacys nowi ???

~zksstalole | 2007-08-11 20:17

Dobry wynik trzeba sie cieszyc te 3 punkty moga byc cenne pod koniec sezonu, brawa dla młodego debiut na 2 ligowym boisku w wieku 16 lat.

TYLKO STAL ZKS ! ! !

~STALÓWKA | 2007-08-11 20:47

Zacznę od kibiców. Krzyczcie co chcecie ale co chcecie od Kusiaka, Kasiaka, Ożoga? Mietek tyle zrobił dla Stalówki więc dla niego wielki szacunek! A wy go wyzywacie... A co do gry piłkarzy to Wieprzęć, Lebioda, Krawiec - wielkie brawa. reszta próbowała coś szarpać ale nie wychodziło im do końca to tak jakby chcieli. Piotrek Gilar w wieku 16 lat zadebiutować w II lidze to trzeba być naprawdę dobry. Powodzenia i żebyś się nie zmarnował... Oby tak w następnym meczu! BYŁA, BĘDZIE, JEST... STALÓWKA ZKS !!

~jep | 2007-08-11 20:49

wieprzęc uratował twarz ,bo przy golu został zrobiony aż miło....krótko-nie ma obrony i ataku też nie ma ale chwała że obrona strzel gole [a gdzie gąśla i inni ]...tylko stałe fragmenty gry..

~StalZks | 2007-08-11 20:50

Mecz mógł się podobać szczególnie w drugiej połowie, choć widac że brakuje nam 3 doswiadczonych zawodników w tym rasowego srodkowego pomocnika i obrońców bo napastnicy potrafiliby strzelać bramki jakby im dobrze dogrywali.Kęska, cóż stara się chłopak ale nie ma za dużo wsparcia co sam zrobi a co do Gęśli racja jest w tym że chłopak przecenia swoje możliwości, nie mówie że nie potrafi grać w piłke trzeba dac mu pare podan kluczowych dzis mial taka jedna niestety z jednej nie mozna napastnika ocenic.Z przebiegu gry Stalowcy lepiej zagrali choc widac duzo chaosu ale ambitnie nie to co w poprzednich meczach. Do Katowic jedziemy z determinacją Albin poustawia ich na boisko i bedzie jakis punkcik napewno.

~om | 2007-08-11 20:54

Wydaje si e że niektórzy byli na innym meczu .Najlepszy na boisku był Iwanicki i nie tylko dlatego że przy wszystkich 3 golach miał asysty / ostatnie podanie/

~gul | 2007-08-11 21:00

mimo że siedziałem wśród was to wstyd mi było i nie wiedziałem gdzie sie schować...jakiś jeden debil wpadł na te okrzyki pod adresem ożoga i innych a reszta jak stado baranówposzła za nim..żenada...mietek przez prawie 20 lat flaki wypruwał-bo w przeciwieństwie do innych zawsze walczył ale większosć z was tego nie pamieta bo srala w pieluchy.....powinniście mu podziękować jakimś transparentem a nie wyzywać.....mietek pewnie ma was i tak w dupie i ma rację...więcej z wami nie siedzę..

~justynqaaa | 2007-08-11 21:01

No wkońcu sukces :D Byłam na tym meczu :D Fajnie było :) Pozdro dla wszyskich kubiców Stalówki :**

~michał | 2007-08-11 21:06

przede wszystkim brawo za zwycięstwo... ważne ze jest, widac po nich ze są podłamani psychicznie troche... lebioda-dla mnie profesor, brawo wieprzęć-walczył w obronie w pomocy i ataku, krawiec duże zaskoczenie na plus-jak sie chce to można, potrzeba nam dwóch dobrych obronców, bo ten drozd sie nie nadaje zero pomyślunku jakiegoś...

~vcv | 2007-08-11 21:10

....z tymi wyzwiskami na byłych piłkarzy jest podobnie jak ze zdrada. Jesli jest kobieta lub przyjaciel z którym zyjesz przez 20lat i cie zdradzi, kopniesz go w dupe i powiesz spierdalaj (lub wybaczysz). Ktos gra u nas przez 20lat i sprzedaje wazne mecze jeden za drugim - niech spierdala. To jest poprostu niewybaczalne ...! Przychodzisz na mecz a on juz z gory wie jaki wynik i wali w dupe twoje nadzieje i reszte chłopaków ktorzy chca wygrywac - niech spierdala...! To jest klub, ja za ciebie ty za mnie do konca, a nie zakłady ...

~kam | 2007-08-11 21:22

BRAWO STALOWKA moim zdaniem dobre widowisko panowie pokazali wkacu przyzwoity futboll bez pochwaly natomiast postawa DROZDA drewniak i GĘŚLI bez pomyslu na gre mial tyle set tyle pilek i wstyd ze chlopaki z obrony zapierdalaj na napadzie jarek pokazal dzis ale biegal jak dzik mlody gilar tez sie pokazal bede z niego ludzie oby mu kasa do glowy nie jebnela jak gesli

~buhaha | 2007-08-11 21:25

i co lowicz drewniaki jebane tez pokazali w arce przejebali 4-0 buahahahahahahahhaha a tacy dumni byli i sie smiali ze stalowki

~obiektywny | 2007-08-11 21:36

Najlepiej zagral Iwanicki wszystkie akcje ofensywne ida prawa strona i ciagle jest podwajane krycie przy nim nie to co na lewej nie obrazajac Treli. Oprocz Iwana bardzo dobrze zagrali Wietecha gdyby nie on moglo byc 2:2 i nie wiadomo co dalej, Krystek jak profesor to samo Jaro. Dobrze w drugiej Tadek bo w pierwszej strata pierwszej bramki to wina srodkowych pomocnikow ktorzy zostawili caly srodek, ceizko winic prezesa bo on ma zadania ofensywne a Tadek sie zapedzil. Atak nie istnial jak w poprzednich meczach ktore widzialem. Brawa dla Gilara 16 lat i debiut w II lidze, oby na ten debiut nie byl jego najwiekszym osiagnieciem. Mam nadzieje ze w katowicach napastnicy cos strzela bo obroncy nie beda ich wiecznie wyreczac. Mam nadzieje, ze od pierwszej minuty wybiegnie streciwilk ktory wniosl wiele ozywienia w ofensywne poczynania stali a gasla na lawie niech ochlonie gwiazdor.

~sds | 2007-08-11 21:38

ten mecz dobitnie pokazał że bez 3 wyrzuconych zawodników nie istniejemy. słaba gra porażka i fatalnie wykonywane stałe fragmenty!!!
gdzie są obrońcy tej trójki no gdzie?? miała być destrukcja tragedia totalna rozwałka zespołu a tu mamy niemiłą niespodziankę... czyżby dzięki zmianie wykonawcy rożnych nagle je wykorzystujemy??? pewnie i tak wszyscy stwierdzą że to sami sobie umyślili te rożne a lebioda znalazł się tam gdzie trzeba bo się pośliznął i przypadkowo trafił w piłkę. chodzi oczywiście o to że ci obrońcy będą umniejszać zasługi trenera. tak tak to nie on ćwiczy taktyczne rozegranie stałych fragmentów. pozdro...

~D. | 2007-08-11 21:42

Do Drozda i Gesli dorzucilbym jeszcze Jarka... no ale udalo mu sie gola strzelic wiec pomine go tym razem i przymkne oko na te upadki:) Pozatym dlaczego Nakoluma? zszedl zamiast Gesli ? Juz do tego chlopaka sil nie mam, w Belchatowie powiedzieli ze na lawie maja lepszych, kupil nowe korki ale to chyba tez nie to, niech jeszcze pokopie o blok bo narazie silnie huknac nie potrafi.Brawo Lebioda... ja jestem w szoku oby tak dalej.

~benc | 2007-08-11 21:43

do wyzej paluj sie palancie i ojciec cie w dupe wyjebie tyyyyyy kuuuuurrrrwwwwoooooooo
zagrali lepiej bez tych sprzedawczykow
wiecie dlaczego ich nie ma ??? bo kusiak skakal do mikulskiego w szatni po spotkaniu w lowiczu i go lampe wyjebal a ze kasiak i mietek to koledzy od butelki poszli za nim i chuj im w dupe sprzedawczyki niech spiedalaj do adamusa

~benc | 2007-08-11 21:44

paluj sie bylo do sds

~sds | 2007-08-11 21:47

do benc. doczytaj do konca to co napisałem. pozdro

~benc | 2007-08-11 21:50

nie masz za grosz racji i tyle lebioda byl lepszy niz kasiak kusiak i mietek to sa chuje a ty nie masz racji

~johnny_uk | 2007-08-11 21:57

i stalo sie -Stal istnieje bez tych 3 pilkarzy i wole aby grali z sercem,i nawet przegrywali w walce (oby jak najrzadziej) niz przechodzili obok meczu jak w Lowiczu i opierali sie wciaz na tych samych \'\'zasluzonych\'\'. damy rade bez starych dziadkow!czas na mlodosc i swiezosc! pozdrowienia dla tych ktorzy dopingowali Stalowke!

~BZC | 2007-08-11 21:58

piekny mecz i piekna wygrana nareszcie 3 punkty ale halo Napastnicy te 3 gole obroncy strzelili ! i gilar 16 lat mial swuj debiut bravo bravooby takich meczy bylu wiecej


//Stal ZKS Poludnia Panem Jest!!! Stal Zks Poludnia Panem Jest//

~antypat | 2007-08-11 22:02

z tym wyzywaniem byłych zawodników Stalowki, to żenada. nie będę się tutaj rozpisywał o patologii itp. bo to nie ma najmniejszego sensu, ale przede wszystkim dlatego nigdy nie chodzę na młyn, żeby się nie mieszać z tym motłochem. komuś, kto większość swojej kariery spędził w danym klubie należy się od kibiców tego klubu szacunek. wielu pisało np. o Zabierzowianach \'wieśniaki\' itp. a sami zachowują się tak, jakby byli z najgorszej dziury.
PS; sprzedawanie meczy... heh, to jest najbardziej żenujące - wypowiadają się ci, którzy słyszeli od kolegi z podwórka takie pogłoski i powtarzają to wszędzie. nikt nikogo nie złapał za rękę a ma najwięcej do powiedzenia.

~sds | 2007-08-11 22:04

do benc. ta wypowiedź była skierowana właśnie do tych co bronią tych emerytów i do tych co obrażają i umniejszają zasługi Mikulskiego... pozdro

~do wyzej | 2007-08-11 22:09

słusznie prawisz.całkowita racja.

~Adam | 2007-08-11 22:15

Brawo panowie Krystek perfekcja Jaro powalczyl i mu wyszlo Gilar szacunek 16 lat i debiut w 2 lidze nie wiem co się stało z Pałkusem z barazów z kolejarzem no i ładnie zagrał ten Murzyn . Tadzio mi sie podobal w drugiej polowie a Gesla to nie porozumienie w tym PGE Bełchatów to go chyba chcieli do juniorów ...

~Ja | 2007-08-11 22:16

Ej cwaniaczki powiedzcie dlaczego nikt nie podbiegl do Wieprzecia jak strzelil bramke na 3-1?? haha wszyscy go maja w gdzies bo lize dupe kazdemu w tym klubie :) A Mikulski to cwel, bo najpierw blagal Kasiaka, zeby ten gral na srodkach przeciwbolowych a pozniej go tak traktuje...a na konferencji jak prezes mowil, ze nikt nie gra w tym klubie na wlasne zyczenie mimo kontuzji zdrajca falszywy patrzyl w dol, bo jest smieciem...A co do kibicow to szkoda mi Was ze jestescie takimi przydupasami Kwiecinskiego i co wam powie to robicie...

~wedrowniczek | 2007-08-11 22:16

sds popracuj troche nad logika! z tej twojej najdluzszej wypowiedzi nic nie mozna zrozumiec! albo pisz krotsze komentarze.

~lolik | 2007-08-11 22:25

aleście kurwa z tym wyzywaniem byłych zasłużonych zawodników wymyślili.faktycznie jak stado debili....zgadzam się ze nie powinni już grać ale ich nie wyzywać,podziękować i koniec....zresztą na kogoś musiało paśc..albina na razie nie ruszą...a czy zauważyliście ze do przerwy jak nie szło to nawet z budy nie wyszedł a jak strzeliliśmy drugą bramę to cały czas stał na bieżni -pewnie żeby kibole skandowali jego nazwisko...narcyz jakiś cy cuś.... oby ta druzyna nie była rozbita i nie przygotowana do gry, bo w sumie wygrana cieszy ale gra dalej NIE....

~xxx | 2007-08-11 22:30

Prawidlowy sklad Stali Stalowa Wola
Wietecha - Ławecki Macior Wieprzec Lebioda , Keska (Trela) Prezez Tadziu Iwan , Janicki Gesla

Trzeba czekac az Janicki zacznie grac i strzelac bramki dla ZKS i wpuszczac mlodego Gile na koncowki , niestety kompletnie bez formy jest Gesla ale lepszy on niz Streciwilk

~1987 | 2007-08-11 22:54

sklad stali----------karwat,siorek,weselak,fijarczyk,jas ina,tworek,mścisz,kopeć,bzdyra,niemiec...tym składem wywalczyli awans do 1-wszej ligi...już wtedy w obwodzie był ozóg...ale to se ne wrati.

~bonjorno | 2007-08-11 22:57

tobyl bardzo slaby mecz, slaba druzyna ograla jeszcze slabasza.ale liczy sie wygrana. mecz nudnyyyy. bramki strzelone po stalych fragmentach i to przez obroncow, gdzie sa napastnicy? ale jak napastnicy maja strzelac gole jezeli bramki ne padaja zakcji tylko ze stalych frtagmentow. najlepsi strzlecy w stali: jaro i krystek(obroncy). brak plynnyc akcji, moze zze 2 albo 3, reszta to szarpanie takie, raz Naukolme, jakis wypad Iwana.
jesli chodzi o Kwiecinskiego , nie podoba mi sie ze miesza sie do ustalania skladu w zespole, od tego jest trener.
jesli codzi o trenera, albina, lespzy niz adamus, ale do prawdziwego trenera naprawde daleko,a zreszta w polsce nie ma dobrych trenerow pilki noznej, moze kilku by se znalazlo, ale to na palcach jednej reki wyliczyc.
kasiak mietek i kusiak, zaloze sie ze oni chcieli grac pierwsze skrzypce w zespole i miec najwiecej do powiedzenia jako najstarsi. tak to bylo w szkole ze nasjtrarsi rzadzili. w polsce problem polega na tym ze nie ma posluszenstwa zawodnikow wobec trenera(mowie tutaj o wiekszosci polskich pikarzach), nawet jesli trener chcialby dobrze , to pilarze zaraz kurwa im sie cos nie pdoba bo trzeba odpoaczac od alkoholu, trzeba bo\\iegac trzeba walczyc i meczyc sie , a poco jak za tamtego trenera bylo lepiej? na wszystko nam pozwalal.
wy dostajecie kase za granie, za darmo nie gracie a zachowujecie sie jakby tak bylo. jezeli nie cce sie biegac to prosze do huty albo do stalshmidt i zpierdalac jak rezta spoleczenstwa, zobaczycie wtedy ze lepeij bylo czasem wiecej pobiegac pomeczyc sie , ai satysfakcja byla by wiesksza i wyniki by byly.
wiadomo nie wymaga sie do was zebyscie wygrywali kazdy mecz, rozumiem przegrana ale po walce i po tym zeby widac bylo ze chcieliscie.
panowie troche ambicji, troche walki i b3edzie dobrze, z kazdym mozna wygrac tylko treba chciec!

~kibic | 2007-08-11 23:02

Ja powiem tak :
Pisałem komentarz po meczu Pelika Łowicz – Stal 5:0 na temat trenera Mikulskiego że trzeba zmienić coś w drużynie bo nic nie grają, a jak się nie da zmienić to oznacza że trener albo ma związane ręce (zarząd, lub działacze – układy ) albo nie ma wpływu na zawodników i trzeba trenerowi podziękować. I podtrzymuję tą opinię. I okazało się że trzech zawodników opuściło drużynę. Ale pytam czy tego nie dało się przewidzieć przed sezonem, przecież atmosfera była ciężka w relacji trener zawodnicy. Starzy wyjadacze jeśli chcą to muszą grać dla STALI a jeśli nie to trzeba było im podziękować i wprowadzić nowych. Nie może być tak że trener ma drużynę odpowiada za taktykę, technikę, wytrzymałość, psychikę, a zawodnicy swoje i nic sobie nie robią nawet na oczach całej Polski. No ale gratuluję Stalówce wygranej z Kmitą po ładnym meczu, ale mam obawy przed kolejnymi meczami jak to będzie (niestety Kmita to nie rewelacja) . Trzeba jak najszybciej wzmocnić drużynę, dać trochę spokoju psychicznego, ciężko trenować i pracować nad taktyką bo w drugiej lidze nie jest łatwo o punkty. A co do zawodników to dalej nie ma poprawy u Kamila Gęśli nie wiem co się dzieje z tym zawodnikiem, na razie to on nie nadaje się do tej drużyny, pozostali zawodnicy w miarę oczywiście piękny debiut Lebiody, Gilara, Wieprzęć mimo swoich lat walczy, balon też udany mecz, Iwanicki, Krawiec,”Prezes”- walczą i grają . Gratuluję i cieszę się z wyniku-(WSZYSCY ZAWODNICUY MUSZĄ ZROZUMIEĆ ŻE GRA W PIŁKĘ NOŻNĄ TO NIE TYLKO ZABAWA I ROBIENIE TEGO BO SIĘ LUBI ALE PRZEDEWSZYSTKIM GRA SIĘ DLA KLUBU DLA KIBICÓW I SPONSORÓW ŻEBY MIELI NA WYPŁATY A JAK NIE MA GRY TO NIE MA SPONSORÓW I KASY) i trzymam kciuki za Stalówkę.

~sdd | 2007-08-11 23:04

lepiej zeby juz strzelali obroncy niz nikt

~prof | 2007-08-11 23:06

kalendarz gier wygląda dobrze bo następny mecz też ze słabeuszem - tak jak cztery dotychczasowe, potem będzie pod górke, no może poza motorem i łomżą.
wiadomo do czego pije?

~MB | 2007-08-11 23:11

Jestem do tej pory zażenowany okrzykami pod adresem byłych 3 zawodników waszej drużyny. Powiem wprost: byłem po raz pierwszy na meczu w Stalowej Woli w roli kibica, całkowicie przypadkowo. Z tego co wiem ci zawodnicy to wasi wychowankowie. Mietka Ożoga i Andrzeja Kasiaka doskonale pamiętam bo grałem przeciwko nim w lidze (Ekstraklasa). Choć nie dotyczyło to mnie i powinno mi być to obojętne chcę w tym miejscu wyrazić swoje oburzenie i niesmak. Szkoda, że kibice dali się wciągnąć w taką populistyczną i prymitywną gierkę. Życzę powodzenia w II lidze, choć będzie wam naprawdę bardzo ciężko. Zwycięstwo ze słabą Kmitą nie może przesłonić wasych braków. Powodzenia!

~ciekawy | 2007-08-11 23:24

a dla kogo była ta kołyska ? ? ? o wyrownojcym golu czy wygrywasz czy nie ja i tak koham cię

~Pater | 2007-08-11 23:29

Spojrzcie na to w ten sposob:
Na cztery mecze padaja cztery bramki.
Wszystkie cztery bramki padaja po strzalach obroncow.
Automatycznie nasuwa sie pytanie :
Co robia napastnicy? Dogrywaja pilki obroncom? Moze sa od przerywania destrukcyjnych akcji przeciwnika? Problem tkwi w napadzie, a nie w obroncach.

~amator | 2007-08-11 23:47

Do 1987. Mylisz sie, tym skladem nie wywalczyli po raz pierwszy ekstraklasy, radze sprawdzic i nie zapominac chocby o takich drobiazgach jak to, ze Karwat dopiero w 1 sie pojawil, bramki juz wtedy strzelal Sajdak a rozgrywal Strzelec. Co do Mietka to mozna na szybko powiedziec tak: ambitny i twardy jak prawie kazdy ze wsi, ktory wyrywa sie gdzies \"wyzej\", czyli w jego przypadku do Stalowki. Dopoki mial w druzynie starszych, dopoki nie czul sie mocny byl przednim \"wymiataczem\" w destrukcji. Niestety, kiedy kiedy doszlo do tego, ze najglosniej krzyczal w szatni, bojazliwi trenerzy ustawili go w pomocy i dostal jako \"goryla\" Gienka Cebrata, sodowa uderzyla do glowy. Mietek naprawde potrafil walczyc, biegac i wykopywac pilke do przodu. Niestety niewiele wiecej. Jego miejsce bylo w obronie, badz w z tylu pomocy ale nie w rozegraniu, nie przy bramce. Ilez to razy kopal z wolnych w mur albo bramke [tak samo jak onegdaj inny as Stalowki -Zygarek]. Co do Kasiaka, to zawsze to byl typ wiernego psa w Stalowce, ktora go wiecznie nie chciala i upychala po katach, bo do uczciwej gry [czytaj bez lamania innym nog] to on sie nie nadawal. Kusiaka nie znam z boiska, jedynie z czasow kiedy przylatywal z Gorzyc posiedziec z \"chlopakami\" w Maxie. Mysle, ze dobrze sie stalo, ze sie Mietka pozbyto, moze w niezbyt elegancki sposob, ale pamietam jego negatywny wplyw na mlodych graczy, oraz to w jaki sposob rozstawal sie z Leczna i Tarnobrzegiem powiem - ze cos tam musialo smierdziec.

~MARIUSZ | 2007-08-11 23:49

Bramki z meczu Stalówka - Kmita w poniedziaałek wrzuce . Pozdrawiam

~maniek | 2007-08-11 23:51

Ludzie posluchajcie sie polowa z was pisze jaki ten Geśla to cienias ojojoj nie ma napadu i takie tam
zgodze sie ze gra slabo ale przypomnijcie sobie baraże i pare meczy w ktorych strzelal kluczowe bramki! kazdemu moze zdarzyc sie spadek formy!!
popatrzcie chociaz by na ronaldinho w sezonie 2005/2006 byl zajebisty a w sezonie 2006/2007 praktycznie nic niegral gosciu sie musi odblokowac! i niepisz jeden z drugim ze sobie pomyslal ze jest za dobry bo gościu ma poukladane w glowie bo mogl by grac w lepszej druzynie a jednak zostal! Każdemu zdarza sie brak formy dajcie mu juz spokuj bo jestescie jak choragiewki jak strzela jest zajebisty a teraz jak gra slabo to huj, kutas, cienias zastanowcie sie troche nad swoim mysleniem ;]
Pozdro.

~qtas | 2007-08-12 00:01

Gąśla jest kiep

~gęśla | 2007-08-12 00:04

o wy kutasy marynowane jak tak to spierdalam stąd do bukowej jastkowice,.

~kibic | 2007-08-12 00:07

Do manka - no dobrze ale Gęśla nawet nie gra a co dopiero mówic ostrzelaniu bramek, ja nie chcę go przekreślać ale zimny prysznic przydał by się mu. Ambicja to podstawa. Musi grać ambitnie a nie stać i czekać aż mu ktoś poda piłkę a on tak jak z pelikanem nawet nie odda strzału na bramkę sam na sam. Musi zrozumieć tak jak każdy z zawodników że nawet jak nie wychodzi to trzeba się starać i grać ambitnie- a ja u niego tej ambicji nie widzę niestety. Można przegrać mecz nawet 0:5 ale trzeba walczyć na murawie - wtedy kibice powiedzą że niestety byliśmy słabą drużyną ale walczyli do końca!!!

~xaxaxa | 2007-08-12 00:26

krystian lebioda-bardzo pewny obrońca. krawiec- slaby. iwan- dobrze gral ale dzis byl jakis niepewny. wietecha- dobrze gral pewne interwencje moze przy bramce mogl zostac w bramce. Prezes- najlepszy zawodnik stali ale nikt mu nie podawal !!!!!!!! to ze on jest czarny to nie znaczy ze jest gorszy, ma dobre kiwki podania i technike. Wieprzec- to przez niego stracilismy bramke i raz nei strzelil z 3 meitrow a tak to dobry mecz. Keska dobrze opanowuje pilki i jest szybki ale na skrzydle duzo nie zrobi. gilu jest troche za mlody na gre, musi troche urosnac obrona kmity go strasznie przepychala ale szacunek dla niego za to ze w tak mlodym wieku gra tak dobrze !

~hej stal! | 2007-08-12 00:49

Kurwa! Jeśli Mietek, nieważne co zrobił dla stalowowolskiego futbolu, Sprzedaje mecze, perfidnie i w zyw oczy, to jakiz kurwa problem? Sam sie prosil o podziekowanie? Mietek, co? Ty kurwo!
Jaki problem? Juz go tak kurwa nie broncie, o wielcy kibice, ktorzy doceniacie \"gwiazdy\" naszej stalowki... Popatrzcie przez pryzmat klubu! Taki Mietek miał w dupie Was, ktorzy przychodzicie na mecze i sprzedal mecz, popierdolil swoja pensje i swojgo chlebodawce, wział w łape i tyle! Pomyslcie, czy chcecie go tak bronic, jesli bedziecie wiedziec ze Was wydymal... :) Chuj z nim, jbac takich jak on, sam sie o to prosil wieśniak z Jeżowego...
Poza tym ptrzcie, kurwa, rozsadnie... Lebioda zagrał \"mecz życia\". Kurwa nie trawię malkontentów typu \"ustawił się tam gdzie powinien i pchnał pilke do siatki...\" Kurwa! dajcie spokoj! Czy wy kurwa przychodzicie na mecz, zeby napierdalac na pilkarzy bez przerwy? Czy kibice innych europejskich klubow tez tak robia? Przychodza na mecze zeby sie wyzyc na pilkarzach? Ja pierdolę... pozwólcie zaistnieć im na boisku, o wszechwiedzący! Niech Albin też wykaże się kunsztem trenerskim! Stal ZKS ma potencjał, djacie im kurwa tylko pograc! A jesli cos nie pasuje, to wchodz jeden z drugim na boisko i grajcie kurwa, pokazcie jak \"sie powinno grac!\"

~hej stal! | 2007-08-12 00:54

A gęśla to dla mnie rezerwa Stali! Tzn. Stal II Stalowa Wola, czyli jakaś IV liga polska...
Trudno Kamil, przykro mi jeśli czytasz ten komentarz, ale sam się o to prosisz... Graj lepiej, skuteczniej i pewnej. Mniej gwiazdorstwa. Sam przeciez wiesz, ze II liga polska to straszne nic w europie i na swiecie. Daj sobie siana TWojej proznosci i wez sie kurwa choc raz w zyciu do prawdziwej ambitnej roboty!

~bzyku | 2007-08-12 08:37

ciekawe ile razy teraz napisze niejaki RobkoStWolak na temat pracy trenera.
bo przed meczem byl dosc wylewny ze to wszystko wina trenera
mozliwe ze jeden mecz niczego nie znaczy ale skoro przegrali mecz 5:0 z kims kto nic nie gral i jednoczenie wygrali 3:1 z kims kto tez nic nie gral to daje cos do myslenia na tych pilkarzykow ktorzy zostali wyrzuceni

~witek | 2007-08-12 08:38

Mikulski pokazal jakim jest trenerem w Cracowii. Piec meczow-piec porazek. Material ludzki mial zas jeden z lepszych w pierwszej lidze co pokazal stawowy przed nim i Majewski po nim.

~discover | 2007-08-12 09:38

wyjebać gęsle bo ten cwel zawala każdą akcję, to ciota która marnuje 99/100 okazji. niech gra w \"A\" klasie i tam sie uczy a nie w stalówce, i zebym łajzy więcej niewidział w podstawowym składzie

~do hej stal! | 2007-08-12 09:40

piszesz ze po co ludzie przychodza na mecze jak wyzywaja swoich pilkarzy a Ty siermięgo to samo robisz w stosunku do naszych pilkarzy wprawdzie bylych ale jednak... jak ja nie lubie takich choragiewek... pozniej sie dziwicie czemu pilkarze do was po meczu nie podbiegli a i po co??? pozniej i tak ich od kurew zwyzywacie a i jeszcze jedno \"hej stal!\" napisz jakie mecze sprzedal Mietek noi oczywiscie oprzyj to na konkretnych dowodach POZDRAWIAM PRAWDZIWYCH FANOW STALOWKI

~... | 2007-08-12 09:52

na poczatek tylko tyle ze zawsze gadaliscie na kibicow na krytej ze wyklinaja pilkarzy wy wczoraj zrobiliscie to samo i to nawet nie chodzi o ozoga kasiaka i kusiaka.... samo to ze zamiast dopingowac to jakies wyzwiska sie slyszy od wlasnych kibicow zajebiscie. Po drugie nie mamy napastnikow niestety samo to ze wszystkie bramki zdobywaja obroncy... no ale kogo ma za gesle wprowadzic teraz ?streciwilka ktory nic nie zagral poprostu masakra to kogo mamy wpuscic?. Lebioda brawo dla niego :) taki debiut ciekawe czego milkulski taki \"wielki trener\" ktorego wrecz uwielbiaja kibice nie wpuszczal go od poczatku meczy taki znawca z niego heh... ten mecz uratowal chyba tylek milkulskiego tak to bylo by bye bye,co z niego za trener skoro nie ma wladzy i zadnego posluszenstwa kazdy robi co chce...wietecha macior lebioda iwan najlepsi pilkarze we wczorajszym meczu.a jesli chodzi o prezesa dobry jest chlopak walczy i jak straci pilke to ja odzyskuje ma dobra kiwke . keska dobry na skyrzdlo na atak sie nie nadaje.

~wallington | 2007-08-12 10:03

jak macie cos spiewac na bylych zawodnikow stalowki to lepiej nie przychodzcie na mecze. jak mozna Mietka od hujow wyzwac to jest wizytowka stalowej woli i nie zawsze bedzie w wielkiej formie a co do kusiaka to w tamtym sezonie i poprzednim byl jednym z lepszych obroncow w stalowce i tak im dziekujecie za gre??to jest smieszne co wy robicie,kolesie od malego dziecka reprezentuja barwy zielono-czarne i na koniec slysza od swoich niby wiernych kibicow takie slowa. NO COMENT !!

~K.O.W.A.L | 2007-08-12 10:38

prosze bardzo... wywalili nie robow i teraz kazdy w spodenki sra i sie wzieli do roboty.... nawet Wieprzec strzelil gola...

~kkk | 2007-08-12 10:41

pytanie do najlepszych kibicow. ile i za jaki mecz mietek wzial kase?? dziekuje

~junkers | 2007-08-12 10:55

o poprzednich sezonach moglbym cos napisac, bo teraz juz sie nie sprzedaje. zbyt wydygani. ale nie bede pisal, bo po co?

~D. | 2007-08-12 11:00

maniek jak ty Gesle do Ronaldinho porownujesz to o czym my tu mowimy...:)

~ktoś | 2007-08-12 11:09

i jak tu przyprowadzic młodsze rodzeństwo na mecz kiedy co chwile z drybuny sypia sie serie bluzgów ! zero kultury

~do hej stal | 2007-08-12 11:24

nie przyrównuj człowieku kibiców Stalówki do kibiców z zachodu europy (no chyba, że wyłączając tych, co wczoraj śpiewali na Ożoga i resztę), bo tam w życiu czegoś takiego by nie zrobili w stosunku do zawodnika, który był przez wiele lat ikoną tego klubu. poza tym nie masz (nikt z was nie ma!) żadnego, nawet najmniejszego dowodu. jeszcze dopingujcie co chwilę albina. jak narazie on nie zrobił w tym klubie nic, oceniać będzie go można najwcześniej po jesiennej rundzie. was to chyba ten jego certyfikat tak zaślepia, że bez względu na osiągane wyniki nadal będziecie mówili o nim same dobre rzeczy.
PS: wczorajszym wynikiem nie ma się co podniecać, bo Kmita to bardzo słaby zespół.

~bonjorno | 2007-08-12 11:38

Stalowka ze swoim budzetem moze pomarzyc o dobrym trenerze, choc dalej podtrzymuje ze w polsce prawie nie ma takich,
w stalowej wczoraj zagrali najlepeij lebioda, jaro a nawet tadziu krawiec,wystraszyli sie chyba ze jak najstarsi tez sie moga pozegnac z klubem, obrona po za jednym bledem zagrala dobrze, cos trzeba z napadem zrobic, ale jezeli chcemy zeby napad strzelal gole to musimy wzmocnic srodek pola, troce naskrzydlach grac, nie istniejemy w srodku,a jak wiadomo jezeli bedziesz rzadzil na srodku bedziesz mial przewage.
naukolme biega po calym boisku, zupelnie nie potrzebnie , powinin na swojej pozycji, a nie odpierdalac robote za innych.
kmita to druzyna na 3 ligee i z taka mysla byla budowana, po barazach odeszli najlepsi zawodnicy z tego zespolu, wiec zwyciestwo musialo byc bvez dwoch zdan, szkda tylko ze zacxzelismy tak slabo bo pierwsi rywale stalowki to ne sa potegi.
Chlopaki wiecej biegac po boisku, wiecej ruchu, za statycznie wszystko.

~... | 2007-08-12 12:05

Admin wrzuć to okienko co wyskakuje na stronce o wyjeździe do Katowic ;) pozdro

~z krytej | 2007-08-12 12:22

napastnicy zaczną strzelać bramki jak dojdzie janicki bylem ostatnio na treningu i musze powiedzieć że ma chlopak potencjał a gęśla powinien posiedziec mecz, dwa na ławie i ochłonąć po bełchatowie bo chyba tak sie tam starał że stracił siły i rozum.
pozdro!

~FAUDA ^ | 2007-08-12 12:37

ej kurwa ale wy macie problemy .... myslicie , ze tak latwo jest strzelic gola ? tak wszyscy napierdlalamy na pilkarzy stali jak oni to nie graja , ale o przeciwnikach NIC nie myslicie , oni maja inne treningi niz nasze wiec nie rozumiem co maja niektore osoby do gesli czy murzyna ?! nie czaje , a poza tym powinnismy sie cieszyc bo w koncy pierwsze zwyciestwo ! a ci co biora w lape to maja problem ;]

~hej stal! | 2007-08-12 12:50

W odpowiedzi do tych, którzy chcą ze mną podyskutować:

Ożóg, Kasiak, Kusiak - ile oni mieli razem lat? Kasiak robił więcej wiatru na boisku niż czegoś pożytecznego, nawet biegać poprawnie nie umiał. Ożóg - Wielka Legenda Stalowej Woli, o ja pierdolę... Jak stalówka spadała z I ligi 12 lat temu, spierdalał stąd aż się kurzyło, balansował później po różnych klubach, wreszcie trafił do Staszowa, gdzie grał razem z Kasiakiem, Adamusem i innymi gwiazdami... Towarzysz Adamus, później już jako trener, dawał zarobić na chleb swoim przyjaciołom z boiska. Wprowadził zespół do II ligi, ale o dziwo, Mietek i inny profesorowie piłki grają dalej! Do czego zmierzam... Oni grali tylko dla kasy, nigdzie już sensownych pieniędzy nie zarobią jako piłkarze. Mietek bierze 5000PLN za Pelikana, po meczu pije wódę, wbrew zakazom trenera... Nie rozumiem dlaczego tak go bronicie! Nie rozumiecie, że on miał nas wszystkich w dupie? Na Legii za coś podobnego, kibice wpierdolili Sokołowskiemu...
Ożóg - ikona klubu? Ja dziękuję... Wolałbym jako ikonę klubu Pawła Rybaka, który wg mnie był kompletnym profesjonalistą... Mietek siał ferment. Potrafił reżyserować grę, jednak zapominał, że oprócz niego gra jeszcze 10 zawodników.
Kmita to słaby zespół? Być może. A do przerwy nie zasługiwaliśmy nawet na remis. Zabierzowianie grali bardzo dojrzale, stosowali ostry pressing, wykorzystywali śliską murawę, nasi grali bez pomysłu, \"na akord\" chcieli się dostać pod bramkę Kmity i tracili bezsensownie dużo piłek (m. in. Drozd). Gdyby nie zdobyta szczęśliwie jeszcze przed przerwą bramka, nie wiadomo jak potoczyłby się ten mecz... Podobno szczęście sprzyja lepszym...
I jeszcze jedno - rozbawił mnie tekst o certyfikacie Albina ;) Ilu miał zawodników do dyspozycji? 14? Stręciwilk jest pomocnikiem? Nie? A odwalił dobrą robotę w środku pola! To samo przesunięcie Kęski na lewo czy Jarka Wieprzęcia na prawo. To świadczy o tym trenerze...

~Pedro | 2007-08-12 13:17

Mietek wzial 5000 PLN za mecz z Pelikanem??? o kurwa skoro juz sa dowody to pewnie w poniedzialek bedzie news ze Mieczysław O. zostal doprowadzony do Wrocławia.... a Ty musisz miec niezle chody skoro wiesz takie rzeczy...

~zielak69 | 2007-08-12 13:23

Chyba był pośrednikiem...

~STAL | 2007-08-12 13:31

Do hej stal :

Zgadzam się z Tobą.. Mietek to reżyser. Jak zjebał akcje to darł się na innych nie wiadomo czego.

Powinien być aktorem a nie piłkarzem
Pozdro dla Ciebie;)

~111Stalowka | 2007-08-12 13:39

Zwyciestwo cieszy ale.... GDZIE sa Stalowolscy napastnicy ... 4 mecze , 4 bramki i zaden napastnik nie strzelil gola, smiechu warte, A njabrdziej mi sie smiac chce jak wspomne jedno wydarzenie Gesla do Gks Belchatow - buahahahahaahaha a

~Boże!! | 2007-08-12 13:40

Ej powiem teraz do wszystkich ktorzy najerzdzaja na pilkarzy nie mowie o tych ktorych juz niema tylko o reszcie to nie oni sa cieniasy tylko wy i choragiewkami w dodatku!! jak komus wychodzi to ejst ulubienicem a jak potem zdarza sie brak formy to wszyscy huju, huju kurwa zastanow sie jeden z drugim baran mozna powiedziec ze gra slabo ale nie wyzywac od cweli i huj wy jestescie krutko mowiac pierdolnieci!!

Pozdro.

~hej stal! | 2007-08-12 13:59

Rok 1998...
Janusz Gałek leży w grobie. Krystian Muskała - kierownik drużyny i jednocześnie II trener zespołu, tymczasowo przejmuje obowiązki I trenera. Wyjazdowy mecz do Krakowa, kibice pełni nadziei na zwycięstwo z Wawelem, dające pewne szanse na awans do Ekstraklasy! Ludzie jadą samochodami, autobusami, czym się tylko da, w powietrzu wiruje autentyczna miłość do tego klubu, do tych wszystkich jego piłkarzy, do świętej pamięci trenera - geniusza, który dał tym wszystkim ludziom przybywającym na obiekt przy ul. Hutniczej radość, satysfakcję i nadzieję na sport o mocnym standardzie!
Stal-Wawel 2-2... Było kurewsko blisko! Szkoda... Ale kilku rzeczy nie rozumiem... Po co Ty Kasiaku ciągle poprawiałeś swoje getry? I dlaczego nie wracaliście klubowym autokarem z drużyną, a załadowani do poloneza atu plus jechaliście chuj wie gdzie? No? Panie Holc, Kasiak i... Wasza Wysokość Ożóg?

~ktos | 2007-08-12 14:25

Mietek zawsze byl pierdolnienty

~Argail | 2007-08-12 14:31

Do wyżej ... Dokładnie tak było !!! Nie ma co do tego wracać jedno jest pewne sprzedawczyków już nie ma i bardzo dobrze ...
I słowo do tych co tak bardzo nie mogą się pogodzić że ich pseudo gwiazda Ożóg już nie zagra dla Stalówki ... Nie macie co żałować na tym świat się nie kończy , były już takie czasy gdzie bez Ożóga czy jakiegokolwiek sprzedawczyka całkiem dobrze nam szło ... Jedyne co można żałować to tego że tak wolno to szło i tyle szans zmarnowanych i że dopiero teraz prezes i sponsor skapowali oco w tym pseudo-gwiazdorstwie naprawdę chodzi ...
A sprzedawczykom proponuję aby zrobili zrzutę i niech założą sobie Zakłady Bukmacherskie wtedy obstawiać będą aż się posrają .

~RobkoStWolak | 2007-08-12 14:44

do bzyku i innych.
1. Stalowka wygrala mecz - super.
2. Zagrali poprawnie tylko w 2 polowie, w pierwszej przewazala Kmita.
3. Gole padaly ze stalych fragmentow gry, a wiec nie dzieki taktyce przedmeczowej.
4. Bramki zdobywali obroncy, wiec nie ci, ktorych jest to podstawowe zadanie, czyli napastnicy.
5. Wielu z was chcialo dolaczyc do grupy 3 kozlow ofuiarnych rowniez Wieprzecia, a tu nagle strzelil bramke i koles jest OK...
6. Lebioda zagral pierwszy raz po kontuzji. Okazal sie zbawca naszego zespolu, strzelil 2 gole. Gdyby zawalil mecz, to byc moze podzielilby los Kusiaka, ktory TEZ zagral pierwszy raz po kontuzji... Fortuna klubowa ( i kibicowska) kolem sie toczy...
7. Podtrzymuje moja opinie o Mikulskim. Przesuniecie obroncy na prawa strone, lub innego do pomocy nie swiadczy jeszcze o geniuszu trenera, jedynie o eksperymentowaniu, gdy nie ma sie nic do stracenia.
Uwierze w p. MIkulskiego jesli Stal zacznie grac z pomyslem w pilke, gdy widac bedzie jakies wycwiczone akcje, a nie pospolite ruszenie typu wykopanie pilki - \"alleluja i do przodu\".
Super ze wygralismy, ciesze sie i ja. Ale przed zespolem mnostwo pracy. Jesli glowny sternik druzyny nie zna sie na taktyce (a tego sie obawiam) to wielu takich powodow do radosci w tym sezonie nie bedziemy mieli.

~frytkownic | 2007-08-12 14:47

No i Gąśla wczoraj był zdecydowanie najsłabszym zawodnikiem na boisku.Nie dość ze nie miał języka z partnerami to jeszcze samolub i partacza sytuacje, a nadaje się ze swoją skutecznościa do Turbii.Jestem zdziwiony jak taki klub jak Bełchatów chciał tak słabego napastnika

~kibic | 2007-08-12 14:58

Kasiak za trenera Gałka nie grał ,siedział na ławie.W 1999r jak przyszedł Palik (Stal w II lidze),trener nie widział go w składzie i poszedł do Staszowa.W Staszowie zrobił awans do IIIligi.Kiedy Stalowa kilka lat temu spadla do III ligii To Wtorek Lebioda i Fabianowski poszli do Gorzyc bo mieli wyższe aspiracje i chcieli grać w wyższej klasie rozgrykowej,po prostu olali Stalowa bo się skończyły pieniądze.Wtedy starzy zawodnicy byli dobbrzy a teraz ich opluwacie.Pojednym sezonie przyplątał się wielki sponsor Kwieciński sprowadził Palika,wyrzucił Kasiaka,Ożoga,Szarowskiego,Michalaka.Ledwo się utrzymali w III lidze i zrezygnowali.Ponownie wrócił Adamus, Kasiak, Ożóg i wraz z innymi wychowankami bez p.Kwiecińskigo zrobili awans.Kwiecińskigo wyrzucili z Rzeszowa i przyszedł na gotowe do Stalowej Woli(nigdy z żadną drużyną nie zrobił awansu tylko spadaek do niższej ligi).Teraz zaczął swoje prostackie żądy w klubie według zasaady wszystko można sprzedać lub kupić.A prawda jest taka ze nienawidzi Adamusa i jego ludzi bo zrobili awans bez niego. Nie zdziwilbym się gdyby te camski skandowanie kibiców było inspirowane przez Kwiecińskigo. To żenujące że w tym klubie tak traktuje sie wychowanków.

~normalnyu | 2007-08-12 15:07

kurwa tu sie wpisuje wiecej antykibicow niz prawdziwych fanow Stalówki, szkoda ze forum u nas praktycznie nie funkcjonuje ale to chyba dlatego ze mozna swobodnie komentarze dodawac a przewaznie juz sie odchodzi od tego gdyz robi sie wlasnie to co u nas na stronie czyli cholerny balagan

~RobkoStWolak | 2007-08-12 15:14

do normalnyu:
Myslisz sie. Wszyscy , ktorzy tu sie wpisuja sa sympatykami badz kibicami Stali - inaczej by to olali i nie wchodzili na te stronke. A ze niektorzy nie patrza przez rozowe okulary po jednym zwyciestwie, to nie znaczy, ze sa anty-Stalowcami, jedynie oceniaja rzeczywistosc...
Nie licze tu oczywiscie postow pisanych przez kibicow innych druzyn, bo te oczywiscie nie swiadcza o kibicowaniu naszemu zespolowi... Pozdrawiam.

~luck | 2007-08-12 15:18

jak gęsla czy gąsla bedzie dalej grał to nas spusci do 3 ligi, już 2 sezon ta fujara wnerwia kibicow. kaleko geslo wypierdalaj ze stali

~kibic | 2007-08-12 15:20

Po prostu trzeba mówić prawdę.Mam wrażenie że niektórzy piszą co chcą bo wydaje im sie ze nikt ich nie zidentyfikuje.Takie pomawianie zawodników nie może zostać bez odzewu. Najpierw trzeba mieć dowody, potem składa się doniesienie do prokutatury.Ci ludzie zrobili coś dla tego klubu,są znani w świecie piłki. Skoro wszyscy kibice są tacy pamiętliwi to pewnie pamiętają skład druzyny która awansowała do II ligii

~robie | 2007-08-12 15:21

Ikoną klubu to może być Rudolf Patkolo reprezentant Węgier, a po wojnie Polski, wtedy tak można było. Niezły piłkarz i wspaniały trener, pedagog i wychowawca młodzieży, a nie mieciu-pleciu co przeplata tu sie sprzeda tam zwycięstwo wylata! choć z drugiej strony bluzgi niepotrzebne

~bembveninho | 2007-08-12 15:22

Szkoda, ze Mietek odszedl w ten sposob. Ale jak sie nie ma honoru i samemu nie potrafi powiedziec \"dosc\", wychodzi tak jak wyszlo. Po poprzednim sezonie, gdzie wiekszosc meczow gral slabo, powinien zakonczyc kariere, zagrac pozegnalny mecz i zajac sie czyms innym. Mimo wszystko szanuje go za to co zrobil dla Stali, chociaz slyszalem o wielu walkach w jakich ponoc bral udzial.
Co do Albina, to przypomne sytuacje z zeszlego sezonu, kiedy przejal zespol. Mowil wtedy, ze w tej druzynie polowa zawodnikow nie nadaje sie do gry w II lidze. Tymczasem po sezonie, zamiast ich wymienic, sciagnal raptem 4 zawodnikow i wszystko zostalo po staremu.
To, ze nie ma Mietka, Kasiaka i Kusiaka, to dobrze. Ale mozna to bylo zrobic przed sezonem. Nie byloby skandalu, a Stalowka zapewne mialaby na koncie wiecej punktow niz 4.

~frytkownic | 2007-08-12 15:22

Moim zdaniem Gąśla moze i by jako tako gral ale w pomocy, bo w ataku pozytku z niego ni ma, już 4 kolejka
a ta gwiazda ma imponującą liczbe bramek na swoim koncie zero, no jak na napastnika to wynik zajebisty, niech trener wystawi Gąśle do pomocy bo z Gąśli raczej napastnika nie bedzie?

~kibic2 | 2007-08-12 15:32

Wg mnie w piłce nie ma sentymentów, nawet jeśli Mietek grał tyle lat i grał dobrze to nie znaczy, że jeśli sprzedaje mecze zostanie mu puszczone płazem, jaki ma szacunek dla klubu, jeśli puszcza mecz ???

~kibic2 | 2007-08-12 15:34

Wielu mówi, że po tych 100 zatrzymaniach piłka się oczyszcza i korupcja zmniejsza, a to bzdura, co pokazały nasze mecze w Łomży i Janikowie...

~GOSCIU | 2007-08-12 15:36

gosciu od gesli kuwra chyba setny raz to pisze ze poprostu niema formy cymbale :] JAK STRELAL Z KOLEJARZEM TEZ NIEBYLO POZYTKU ZASTANOW SIE BARANIE

~johnny_uk | 2007-08-12 16:32

RAKOW liderem -po zwyciestwie 5:0,Resovia 1:1, a pozatym Bogdan Pikuta ma dzis urodzinki 35! pamietacie go?- 5 bramek dla Stalowki w 1 lidze-zrodlo 90minut.pl.pierwsza liga to byly czasy....

~kmicic | 2007-08-12 16:50

gąśla heheheh to moze przy hutniczej płot malować

~123 | 2007-08-12 17:39

Kusiak zagral 2 mecz po kontuzji,Kasiak to juz na 100 %nie jego poziom tzn. 2-ligowy.Ożóg?nie wiem...nie wiem co mysleć ale jesli Mietek mówi że jesli popełniamy dramatyczne błędy w pbronie to trzeba cos z tym zrobić.tylko powinni ich zawiesić na jakis czas ale nie wypierdalać,tym bardziej Mietka...chyba że nie znam sprawy od wewnątrz i muak to chodziły pogłoski,niestety sam to usłyszałem w pewnym pubie DVD jak jeden ze \'\'starych \'\'mowił że im Albin gwiazdeczka nie podchodzi.że graja przeciwko niemu?i jesli tak jak mówił Mietek że tak słabo wytrzymałościowo jestesmy przygotowani a tu nagle po niezłym meczu 3-1 do przodu a w Kmicie mimo wszytsko grali Janek Cios,Romuzga,Ankowski czy Chlipała

~azja | 2007-08-12 18:14

Bardzo dobrze sie stało ze Mietek Kusiak i Kasiak zostali wyrzuceni meczy sie nie sprzedaje bo to zdrada dla wszystkich kibiców zarządu i samych piłkarzy proponuje ich spalić najlepiej na rondzie tak by całe miasto widziało niech to będzie ostrzeżenie dla wszystkich ze rokoszu sie nie robi

~kibic | 2007-08-12 18:32

Ciebie proponuję spalić.Jak można w cywilizowanym kraju tak bezkarnie głosić takie rzeczy kim ty jesteś alfą i omegą.Całkiem masz wytrzepany mózg przez te wina. Jakie masz osiągnięcia w życiu ze takie zdania głosisz.Czy kiedykolwiek pracowałeś, coś pożytecznego zrobiłeś.Dajcie spokojnie żyć tym ludziom.Zajmij się czymś imnnym np.samodoskonaleniem a póżniej krytykuj innych

~azja | 2007-08-12 18:49

do kibic chłopcze kopałem w tym klubie przez lata i czegoś takiego jeszcze nie było przynajmniej sobie nie przypominam nie potrzeba w tym klubie sprzedawczyków i obrońców ucisnionych nie jestem alfa i omego bo Bogiem nie jestem Ci trzej mieli na uwadze tylko własne tyłki i pozycje a nie dobro zespołu chyba o tym nie pomyslałeś

~stal | 2007-08-12 18:53

o jakim wy zarzadzie mowicie? prezes lompe wiecznie nawalony emeryt dobiegajacy chyba do 80 pan sponsor kwiecinski kompletnie nieznajacy sie na sporcie ktory juz pare klubow wyprowadzil na prosta he he pan chmura z zarzutami korupcyjnymi w sprawie ustawiania meczow pan jarecki teraz pietnuje te trojke niech przypomni sobie baraze o lige w kielcach i pozniejsze zawieszenia przez zarzad kiedy byl zawodnikiem sekcji koszykowki jesli tacy ludzie kieruja tym klubem to dziwicie sie ze jest taki bajzel? dziwie sie sponsorom z nazwiskami ze daja kase takim ludziom i ze utorzsamiaja sie z taka patologia bo to dzialacze smierdza od gory a dol bierze z nich przyklad

~ph | 2007-08-12 18:55

wiem ze Mietek był legendą tego zespołu i wiele mu Stalowka zawdzięcza ale nie sprzedaje sie meczy po to by miec wieksze konto z kasą to po prostu brak szacunku dla druzyny i kibiców ktorzy całe serce wkładaja by Stalowka grała jak najlepiej

~kam | 2007-08-12 18:58

do RobkoStWolak...... powiem tyle jestes juz nie znosny uwarzasz sie za trenera malej zagranicznej druzynki a pierdzielisz glupoty jak bys byl nie wiadomo jakim trenerem czlowieku nie marnuj sie tam wracaj do kraju bedziesz prowadzil nasza stalowke.......zobaczymy twoja TAKTYKE skoro uwarzasz sie za takiego znawce trenowania i taktyki.....z calym szacunkiem dla ciebie ale sie gasisz....

~kibic | 2007-08-12 19:00

Jeśłi byłęś dobrym piłkarzem i coś znaczyłeś to tym bardziej powinieneś znać się na piłce.Wszyscy zawodnicy w tym sezonie są zle przygotownie technicznie i wytrzymałościowo co pokazały mecze z Podbeskidziem i Łowiczem.Nie ma żadnej taktyki,Mikulski jest za to odpowiedzialny.Jest lalusiem który nie potrafi przyznać się do tego a chłopaków wywalił nie tych którzy grali najgorzej i popełniali najwięcej błędów tylko tych którzy nie pasowali Kwiecińskiemu.W wywiadzie dla Sztafety powiedział że dostał słabo przygotowany zespół a on co zrobił?Wielkie NIC.Poprostu wczoraj im się udało,słaby przeciwnik,zobaczymy poźniej?Wątpię że jesteś wielkim znawcą footbolu raczej teortykiem jazzu

~odi | 2007-08-12 19:03

A ja cieszę się, że na tym forum jest ktoś taki jak RobkoStWolak. Pisze rozsądnie, rzeczowo i szanuje forumowiczów. Przeczytanie wyzwisk i bluzgów wielkiej satysfakcji nie daje i nie jest żadnym głosem w dyskusji. Nie wymaga też myślenia i wiedzy. Widocznie wieklu zadrości Robko, że zna się na rzeczy, myśli i pisze z sensem.

~buhaha | 2007-08-12 19:09

odi jestes w bledzie on nie ma za gros z racji spytaj sie wiekszosci forumowiczow co pisze z sensem gosc nie mam pojecia co jest problemem zlej gry pilkarzy tylko piepszy ze mikulski nie potrafi znalesc taktyki moze robo zazdrosci mikulskiemu moze go skrzywdzil w jakis sposob obi jestes zapewne dzieckiem w wieku 13 lat i co ty wiesz o taktyce i prowadzeniu zespolu twoja wiedza pewnie konczy sie na menadzerze na pegasusie

~Z Miasta | 2007-08-12 19:09

Fajnie czasem wpaść na mecz na wieś ! Powyzywają swoich wychowanków, byłych piłkarzy, a potem dziwią się, że taki Jan Cios woli Zabierzów niż ich wieś. A co chłop ma ryzykować, że następnym razem na niego padnie???
A, jeszcze jedno! Wasz młyn, awansował na 2 miejsce. W Łowiczu było 45 osób, a u Was 65!!! Hahahahaha

~buhaha | 2007-08-12 19:13

do \"z miasta\" to cios faktycznie poszedl do miasta zabierzowskiego buahahhahahhahahaha pojebany jestes palancie pokaz mi idioto gdzie kibice nie jada na swoich pilkarzy jak cos spierdziela???? co moze ninigdzie tak nie jest na wisle na legi a barcy wszedzie tak jest i nie pierdol ze z ciebie taki miesciuch

~odi | 2007-08-12 19:18

Miło być tak odmłodzonym. Bóg zapłać dobry człowieku. Rzecz w tym, że Robko ma swoje argumenty, logicznie prezentuje swe racje. Oponenci mają głównie bluzgi i wyzwiska. Może też ktoś spróbuje tak logicznie, konsekwentnie zaprezentować swoje przekonania. Przecież na forum można dyskutować, nie służy ono wyzywaniu się. Ale bluzgać łatwiej i nie wymaga to trudnej sztuki myślenia.

~mobil | 2007-08-12 19:25

brawo stalówka marsz do góry pozdrowienia CWKS

~juz nie dol | 2007-08-12 19:32

najlepiej skonczyc ten temat ta trojka pilkarzy noi tak nie wroci niesmak pozostanie czas pokaze czy z Mikulskiego taki zly taktyk:) mi sie niewydaje zeby byl zlym trenerem no ale jak sa tacy znawcy wielcy taktycy do moze wpdanijcie do klubu i przedstawicie wizje swojej Stalowki i przy okazji przyniescie kilka milionow euro to wtedy sie zarabistych pilkarzy sciagnie i moze taktyka mourinho i w Stalowej bedzie liga mistrzow:) bo skoro u nas w miescie sa tacy wielcy trenerzy to szkoda ze marnowali talent hehe Ja tylko licze ze nasza Stalowka po dobrym spotkaniu w Katowicach zgarnie ajkies punkty bo z tego co widzialem dzisiaj w tv to GKS ma silny zespol;/ Pozdro dla wszytkich kibicow:)

~RobkoStWolak | 2007-08-12 19:44

Do kam:
Nie ja wyciagnalem temat mojego trenowania malego klubu za granica, tylko ty. Nie wywyzszam sie tym tylko dalem ci argument, ze troszeczke znam sie na rzeczy. Jesli \"pierdziele glupoty\" to powiedz jakie, wyraz to rzeczowo, czekam. I nie marnuje sie tu gdzie jestem, mieszkam tu od 13 lat i jestem z tego zadowolony, co nie zabrania mi wyrazic swojego pogladu o grze naszego zespolu. Mialem po tak wielu latach ogladac na zywo mecz z Pelikanem dzieki relacji tv i obiektywnie moglem stwierdzic gdzie lezy problem naszej druzyny. Jesli uwazasz, ze druzyna ma przygotowana taktyke na mecz, to z przyjemnoscia to uslysze. Jak ona wyglada? Czekam...
I jeszcze jedno: popracuj nad swoim stylem pisania, bo brakuje w nim sensu. W zdaniu: \"pierdzielisz glupoty jak bys byl nie wiadomo jakim trenerem\" syugerujesz ze dobry trener pierdzieli glupoty... hmmm

Do buhaha:
Ilosc niezgadzajacych sie ze mna forumowiczow nie decyduje czy mam racje czy tez mijej brak. Jak wiekszosc bedzie skakac z wiezowca, to ty tez to zrobisz? Staraj sie myslec samodzielnie, to nie boli. Mam nad wami taka przewage, ze moge ocenic gre Stali z dalekiej perpektywy, bez emocjonalnego zaangazowania, choc uwazam sie za sympatyka klubu. P. Mikulski nie skrzywdzil mnie, nie znam go. Dlatego moge ocenic stricte jego umiejetnosci trenerskie. I do takich a nie innych doszedlem wnioskow. Jesli myslisz inaczejto ponawiam pytanie: na czy polega taktyka gry p. Mikulskiego? Czekam na odpowiedz.

Do kibica i obi:

Ciesze sie ze nie tylko ja mam takie poglady. Tu nie chodzi o to ze jestem antyfanem zespolu. Wprost przeciwnie - zycze im jak najlepiej. Szkoda, ze wielu kibicow ludzi sie jednak, ze wszystko bedzie dobrze, a tak naprawde nie ma ku temu zadnych przeslanek...

I na koniec nawiazujac do bluzg, wyzwisk i wypominania innym ich wieku. Sztuka konwersacji polega na umiejetnosci znalezienia argumentow popierajacych pewna teze. Im bardziej rzeczowe, tym zazwyczaj celniejsze.
Pozdrawiam.

~azja | 2007-08-12 19:49

do kibic z techniką trzeba sie urodzić nauczyć sie mozna podań, przyjęc wrzutek itp.Słowa Mietka ,,gaz robi gaz\" mowią same za siebie jesli jesteś człowiekiem o przecietnej inteligencji to powinieneś zrozumieć. Sprawy wytrzymałościowe należą już do trenera i tu się z Tobą zgodzę. Moze TY zaprezentujesz swój kunszt trenerski i wyprowadzisz w koncu stalowowolską piłkę z piwnic na salony?Masz racje ze nie należy wyzywać piłkarzy, ale są zasady które obowiązują również piłkarzy

~odi | 2007-08-12 19:56

Tylko pewne małe uwagi, wątpliwości, które mam. Nie wiem dlaczego i jakim prawem większość jednoznacznie wypowiada się, że Mietek i pozostali wyrzuceni sprzedali mecz. Tego nie zarzucał mu (im) prezes Lompe ani nikt z władz klubu (musieliby to zresztą udowodnić). Dlaczego wielu młodych, często niemających 20 lat ludzi ocenia, że Mietek zawsze grał beznadziejnie i sprzedawał mecze. Przecież tego nie widzieliście lub jako dzieci bywające z rodzicami na meczach nie byliście w stanie ocenić. I w ogóle skąd takie jednoznaczne opinie, oceny ferowane ze stuprocentowym przekonaniem (w otoczce wyzwisk dla myślących inaczej). Rozumiem wypowiadanie własnego zdania, prezentację swoich argumentów, ale skąd to przekonanie, że ja wiem, a inni to (tu - zgodnie z pratyką wielu - wyzwisko). Jak się nei ma argumentów, to innych się wyzywa i atakuje personalnie osobę, która \"śmie\" sądzić inaczej.
Uszanowanie dla Robko i tych, którzy są zwolennikami kulturalnej wymiany zdań.

~Sonda | 2007-08-12 20:01

Ogłaszam sondę na \"Największy Przypał\" stalowowolskich kibiców. Proszę o oddawanie głosów na poniższe propozycje oraz dodawanie swoich faktycznych propozycji. ( Admin nie kasuj tego, niech się chlopcy wykażą ):
1. Pobicie starych chłopów i ich dzieci z Proszowic po przegranym meczu Stal-Proszowianka kilka lat temu.
2. Strata flagi na rzecz dzieci z Katowic podczas meczu o Puchar Polski Stal-GKS kilka lat temu.
3. Atak na kibiców Motoru w dniu śmierci Jana Pawła II , gdy kibice zwaśnionych klubów w całej Polsce jednoczyli się.
4. Wspieranie pseudo polityka Janusza Kotulskiego w kampanii wyborczej na Prezydenta Miasta.
5. Zwyzywanie swoich byłych piłkarzy, wychowanków, oddanych przez długie lata Stalówce, podczas ostatniego meczu.
6. Wychwalanie pod niebiosa jakiegoś kolesia, którego nikt w sumie nie zna, a wykonującego polecenia niejakiego Kwiecińskiego i Żaka, Pana Prezesa Lompe (hihihihihihih), którego zresztą za jakieś dwa tygodnie pewnie zwyzywają (hahahahah)
Proszę o obiektywne głosy z zachowaniem punktacji
miejsce 1 - 10 pkt, 2 - 7 pkt, 3 - 5 pkt, 4 - 4 pkt, 5 2 pkt, 6 - 1 pkt, lub proszę o nowe propozycje

~martini | 2007-08-12 20:42

ROK 1998, do HEJ STAL
Spodobało mi się Twoje spojrzenie na końcówkę rywalizacji na linii STAL - KSZO Ostrowiec w 1997 a nie 1998 roku. ale to szczegół. Ja powiem to zw swojej strony. O Januszu G. nie chcę nic wspominać, bo o zmarłych się nic nie powinno mówić.
Kilka kolejek wcześniej, z tymże Wawelem w Krakowie grał KSZO, sędziował ten mecz niejaki Antoni Fijarczyk. KSZO wygrywał 2:1, w doliczonym czasie gry F. podyktował, wyimaginowany rzut wolny dla gospodarzy z 18 metrów. Piękny strzał, gol, 2:2 i Stal wyszła na prowadzenie w tabeli. O późniejszych wyjazdach z walizkami nie chcę nic mówić.
Stary (HEJ STAL) orientujesz się trochę w kulisach swojej drużyny, za to Cię szanuję, ale pamiętaj o jednym - nie chcę nic pisać o metodach Albina M., prezesa Ż., kilku innych ludzi.
Zrozum jedną rzecz - w naszej kopanej 99 procent ludzi jest zamieszanych i zmoczonych w bagnie. Mietek O. Andrzej K. Zastanów się i pomyśl, czy inni są czyści? Prywatnie - przeanalizuj mecz rewanżowy z Kolejarzem Stróże. Przeanalizuj grę Jano Frolicha, Krzyśka Pyskatego, braci Bastów i kilku innych chłopaków (akurat bez Treli, bo on chciał się pokazać)...
Oficjalnie - dobrze, że Stal gra w II lidze, bo to emocje zawsze większe i lepsi piłkarze przyjeżdżają. A Mietek, Marek, Andrzej są takimi samymi piłkarzami jak wszyscy inni w Stali. Czysty jest może (sic!) Gilar, choć nie jestem do końca pewien.
Pozdrowienia

~s.w | 2007-08-12 20:50

Mówicie ,że Warta słaba ,ale wygrała dzisiaj swój mecz i to w Gliwicach 2-1.Marzy mi się ,aby Stalówka za tydzień przywiozła taki wynik z Katowic,ale czy jest to możliwe?!

~... | 2007-08-12 20:54

warta w gliwicach zremisowala 2:2

~Dziadek | 2007-08-12 20:57

martini - wszystko racja! Dodam jeszcze tylko tyle, że Stalówkę wiele kasy kosztowało 14 zwycięstw i 3 remisy w owej rundzie. I takie małe niedopatrzenie z Twojej strony. Stalówka nie była wtedy liderem, tylko walczyła z KSZO o wicelidera, liderem zdecydowanym była Petrochemia Płock.
Wracając do meczu na Wawelu (oglądałem osobiście, a po latach dowiedziałem się od \"zainteresowanych\"), to drużyna przeciwnika była wtedy podzielona, na tych co wzięli od Stali i na tych co wzięli od KSZO. Cel osiągnęli \"z duchem sportu\" Ci co wzięli od KSZO, a obecny bramkarz Wawelu rozegrał mecz Życia.
.....itd......

~s.w | 2007-08-12 20:58

Jak mógł sędziować mecz Wawelu z KSZO sędzia Fijarczyk ze St.Woli.Przecież My wtedy rywalizowaliśmy z Kszokami bezpośrednio o awans do 1 ligi.Chyba by pzpn nie wystawił sędziego ze Stalówki?!!!!Coś może Ci się pomieszało.A tak na marginesie to ja byłem na meczu Wawel-Stal,i też sporo wiem na temat pozasportowych wydarzeń w tym meczu,a zaznaczę ,że wtedy trenerem Wawelu nieststy był nasz Albinek

~juz nie dol | 2007-08-12 21:45

RobkoStwolak spoko szanuje to co mowisz ale powiedz skoro jestes taki obiektywny to dlaczego oceniasz zespol Stali po jednym meczu ktorego mogles ogladnac dzieki relacji tv??po jednym meczu raczej ciezko ocenic prace pana Mikulskiego bodajze od kwietnia tego roku w naszym klubie:) niejestes na meczach STalowki to zapewne wszystkiego dokladnie niewiesz.Jezeli bys byl na meczu z Kmita to widzialbys ze w koncu chlopaki sie starali, grali ambitnie i walczyli o kazda pilke.No ale oczywiscie stwierdzisz ze jak juz zesmy wygrali to Mikulskiemu sie udalo dobrac taktyke na ten mecz albo wymyslisz kolejne fakty przeciwko niemu. a jak juz Stalowka przegrywa to oczywiscie argumenty przeciwko Mikulskiego zawsze beda na \"nie\" tak ze wiecej obiektywnosci w wypowiedzialch:) Pozdrawiam:)

~RobkostWolak | 2007-08-12 22:19

wyraziem opinie na temat gry Stali na podstawie dostepnych mi wiadomosci. Mimo, ze bardzo rzadko mam szanse ogladnac mecz, to wyniki i statystyki obserwuje w kazdej kolejce. I masz racje, ze nie mozna oceniac zespolu po jednym ogladnietym meczu, ale uwazam ze zwalanie winy na 3 pilkarzy jest niesprawiedliwe, bo jezeli byli winni porazki, to dlaczego tylko Kusiak zostal w meczu zmieniony? Mysle, ze problem tkwi w czy innym i o tym napisalem. Zeby nie bylo watpliwosci: p. Mikulski nie musi byc wcale zlym trenerem. Moze po prostu byc nieodpowiednim dla naszego zespolu. Nie kazdy trener (nawet dobry) potrafi dostosowac taktyke do graczy, ktorymi dysponuje. Jezeli w grze Stalowki jest jakas mysl przewodnia, idea, pomysl na granie, to swietnie. Niestety ja tego w meczu, ktory mialem okazje ogladac nie widzialem. A to ze \"chlopaki sie starali, grali ambitnie i walczyli o kazda pilke\" jest i powinno byc ich obowiazkiem jako pilkarzy i nie swiadczy to o dobrej taktyce dobranej przez trenera. Pozdrawiam.
PS: Milo wreszcie przeczytac sensowny i kulturalny komentarz. Oby takich wiecej. Pozdrowienia z Carmel, NY.

~gul | 2007-08-12 22:22

ten HEJTA STAL to chyba przy ziobrze pracuje...wszystko kurwa wie ...teraz czekam kiedy mietka zamkną...nie możesz ćmoku jebany nic udowodnić to nie pisz takich głupot tutaj bo pózniej inne barany ośmieszają się w żenujacy sposób wyzywając bylych piłkarzy [jak na ostatnim meczu ]najpierw trzeba bucie sflaczaly udowodnić żeby cos pisać.......ja tez mogę napisać ze cię pies zrobil i co ..............

~kibic2 | 2007-08-12 22:31

W polskiej piłce zawsze tak będzie, bo nawet jeśli ktoś coś powie to jeden z drugim jak Listkiewicz po zatrzymaniu Fijarczyka\"znalazła się jedna czarna owca...\" Ktoś kto się trochę piłką interesuje wie, że Stalówka nie miała prawa przegrać meczu z Pelikanem 0:5 ! Wkurza mnie gadanie - nie masz dowodów, pewne rzeczy są widoczne jak na dłoni np. Puchary Polski 3 razy z rzędu dla Amiki, której mecze kręcił Fryzjer przykładowo...

~RE Sonda | 2007-08-12 22:53

wszystko to byly przypaly jak H..!!

~hej stal! | 2007-08-12 23:30

Do martini:

Z niewinnością naszych piłkarzy to masz, niestety, chyba rację. I smutne jest to, że wszędzie śmierdzi korupcją... A Mietek? Powiesiłbym sobie jego plakata na ścianie, gdyby nie burzył atmosfery w drużynie, nie rył psychy młodym. Piłka nożna to jednak gra zespołowa...


do gul:

... a ja Ci napiszę, że łatwo dajesz sie zmanipulować i skutecznie manifestujesz swój brak standardowego IQ.

~iks | 2007-08-12 23:38

Ktos tu napisał aby nie oceniać stylu gry Stalówki po jednym meczu. To popatrzmy jak grali przez ostatni rok albo i dłuzej.
Taktyka Stali to niestety gra \"kopnij biegnij - może się uda\" czyli tzw. obronca rzuca długą piłke w przod i liczymy na szczescie tzn. kiks obroncy przeciwnika. Gramy bez pomocników. Jest Kęska, Trela, wczesniej Dopierała i grając w Stali bedą nietrafionymi transferami gdyż \"przez nich\" się nie gra. Bramki zdobywamy albo ze stałych fragmentów gry albo po kiksie obroncy i długim rajdzie napastnika. Taka taktyka trwa tutaj przez wiele długich lat a Adamus tylko ja utrwalił wystawiając 7-8 obronców , ktorym kazał wybijac piłke jak najdalej.
p.Mikulski za bardzo nie rożni sie od Adamusa stosujac ten sam styl gry lub stosował go bo byl mu on narzucony przez starszych graczy. Byc moze probowal cos zmienic i miał opor i nastał konfikt. Albo my starzy piłkarze albo on.
Moim zdaniem dobrze sie stało ,ze został przerwany ten serial z najnudniejsza grą w lidze i ktos miał odwage wyrzucic leniwych grajków.
Teraz czekam na ruch Mikulskiego , na zmiane stylu gry bo jak każdy widzi wszyscy rozszyfrowali jak gramy i wciaz były porazki ,za ktore o dziwo nie kazdy piłkarz sie wstydził.
Pozdrawiam

~Czarny Kruk | 2007-08-13 00:36

....wszyscy Kibice Stali to debille i takie okrzyki na byłych piłkarzy to czysty debilizm-trzeba był poprostu wykrzyczec Ożóg,Kasiak i Kusiak Dziekujemy i tylle-a to czy sprzedawali mecze czy nie to juz Historria tak jak ich gra w Stalówce....jedno wiem Jebac Legie i Śląsk wrocław.....na sektorze dla kiboli zasiadaja debille...przykre-piłka noznna dla normalnnych a nie debili.......a znów na krzesłach zasiadaja wiesniaki z okolicznnych wiosek i walla winna i krzycz na piłkarzy takie odzywki z domu wyniesionne....cały tydzien zonny ich napierdalaja a w weekend oni sie wyrzywaja na piłkarzach-żennada!!!!!

~juz nie dol | 2007-08-13 02:12

tak naprawe to niewiem czego oczekujecie po Stalowce?? mamyjeden z najnizszych budzetow w 2 lidze to trudno zebysmy mieli niewiadomo jakis wirtuzow gry.Niema kasy niema w druzynie wielkich gwiazd to chyba proste i poki niebedzie w klubie sponsora strategicznego to nie bedzie Bog wie jakiej pilki w Stalowej Woli a podejrzewam ze raczej nie bedzie takiego sponosra bo z tego co widze np w Legii czy w Koronie to tam do klubu weszli wielcy sponsorzy tylko ze czolowe postacie tych firm co inwestuja w te kluby gruba kase siedza w zarzadzie i wiedza na co kasa idzie a w Stalowej sie niezapowiada na takiego sponosra...wielka szkoda no ale co mozna poradzic Pozdrawiam:)

~Warczal | 2007-08-13 02:19

do HEJ STAL:
wsztstko racja, Kasiak gral mecz z Wawelem o wejscie do 1ligi, nawet wybil pilke z bramki Wawelu... jesli chodzi o P. Rybaka to sie troche mylisz - wspolnie z innymi kolesiami (Ozog, Nalepa, Wieprzec!, zaciagkrakowski na czele z Basterem) spuscili zespol z 2 ligi. byl nawet taki mecz pod koniec z Polarem Wroclaw (dla Polaru mecz o nic) przegrany 2-4. to byl dopiero cyrk - bramkarz Nalepa nie strzelil karnego, puscil szmaty. jesli chodzi o Ozoga to ma on na sumieniu inne sprawki, nie tylko sprzedawanie czego sie dalo. gnoil mlodych, nikt nie mogl sie wybic w druzynie. dlaczego w tamtym sezonie po spadku z 2ligi odszedl Wtorek i Lebioda? bo wygarneli Wieprzeciowi w szatni w Poznaniu (ostatni mecz tamtego sezonu z Leczem przegrany bodajze 0-3) wszystkie handle. Wieprzec jako kapitan zespolu robil takie rzeczy!! a ze Mietek byl w grupce opierdalaczy to Lebioda i Wtorek polecieli.
pozdro

~pff | 2007-08-13 08:03

Dokladnie... a moze przypominacie sobie JABLONSKIEGO..jakie bramki 2 lata temu w 3 lidze strzelal?? Hmm czemu odszedl?? hmm 99% zaslugi OZOGA wtym...Odszedl i trzeba to przyjac z radoscia... A JEZELI chodzi o napad...Bedzie gral Janicki..ponoc schudl kilka kg i ma zamiar grac w z KATOWICAMI i trzeba trzymac kciuki zeby zrobil co trzeba..a kamila trzeba wyslac na lawe..posiedzi i zacznie strzelac dalej.....PS .Obrona musi grac jak w 2 polowie z KMITA..pozdro...ZKS STAL!

~zzz | 2007-08-13 08:57

mecz z kmita ogladal z trybun abel salami ze swoim menadzerem i ponoc ma juz grac u nas w meczu z katowicami...........oby zagral bo nasi napastnicy(hesla strecik i palkus) nic nie pokazuja a salami i moze janicki cos beda stzrelac

~Apas | 2007-08-13 09:15

Bylem na meczu drugi raz po 3 latach i hamstwo jak bylo tak jest!!!To jak wyzywal jeden z mlodych pijakow (a bylo ich trzech + 2dwie dziewczyny) rozgrzewajacego sie za bramka czarnoskorego zawodnika Stali to skandal!A jeszcze wiekszy ,ze nikt z ochrony nie reagowal-a slychac to bylo podejrzewam nawet na trybunie honorowej.
Z Ozogiem tez sie obeszli po hamsku!!!
Nie wiem jak to jest ,ze siatkowka ma calkiem innych kibicow i czym ten fenomen jest spowodowany.

~fan | 2007-08-13 09:18

~jw27 | 2007-08-13 09:46

Nawet Samuel Eto nie stzrelał by bramek w Stalowej gdyż napastnik bazuje głównie na dokładnych podaniach od pomocników-obroncow!
Jak sie zagra dobra piłkę to nawet Kamil G. strzeli-zostaje tylko kwestia dobrego ustawienia. Ja sie boję ze albin może miec prowizje za nowych zawodnikow od menedzera. Obym sie mylił i Albin nie odejdzie, a my nie pozostaniemy z tymi zawodnikami.

~rakow | 2007-08-13 09:50

ale maja pake » LINK

~rakow | 2007-08-13 09:52

usunac %20

~martini | 2007-08-13 09:58

Do Dziadek: Masz rację, Stal i KSZO walczyły o drugie , nie pierwsze miejsce. Wiem nawet z dokłądnością do złotówki ile kto komu dawał. Mogę powiedzieć nawet jak podzielona byłą drużyna Wawelu.
Wcześniejszy mecz Wawel - KSZo sędziował autentycznie Fijarczyk!!!! Po tym spotkaniu sędzia \"FujarczyK\" jak powiedział kiedyś Dariusz Wdowczyk długo nie prowadził meczów z udziałem KSZO, ale w ostatniej kolejce Stal nie grała a Fijarczyk, dopingował Świt Nowy Dwór Mazowiecki w Ostrowcu. W pewnym momencie Piotr O. , przy stanie 1:0 dla KSZO rąbnął z 35 metrów w samo okno, remis 1:1, który dawał Wam awans. Fijarczyk aż podskoczył do góry (wiem, bo siedział niedaleko prasy). Skończyło się 4:1 a w końcówce gracze Świtu uciekali przed napastnikami Ostrowca.
Ale wracając do Albina M., nie znam gościa na tyle, by autorytatywnie stwierdzać o nim coś konkretnego. Dziwi mnie tylko jedno - rozmawiam z aktualnym graczem Stali a on do mnie: - Wie Pan co, przed treningiem pan Mikulski gadał do nas ostre słowa w szatni. Dwie godziny potem, na necie były komentarze kibiców popierające to, co trener mówił w ... szatni!
Kumacie?!

~D. | 2007-08-13 10:21

Dajcie spokoj juz tym komentarzom o Mietku ktorys tam dzien z rzedu bo widze ze sie nie dogadacie i zapraszam komentujacych do Katowic w rownie licznym gronie.

GKS Katowice - Stalówka sobota 17:00
Wyjazd na mecz w sobotę, zbiórka o godz. 10:00. Koszt wyjazdu 30 zł. + 10 zł. bilet na mecz.

~kibic2 | 2007-08-13 10:51

Warczal, Nalepa nie strzelił karnego z Ceramiką, było 1:2, a wiadomo było, że po sezonie odchodzi, więc dali mu strzelać...

~kowalik | 2007-08-13 11:14

No to gratulacje Gilu:) początek wielkiej kariery:)) jeszcze raz gratuluje! :)

~do admina | 2007-08-13 14:56

czy dodales juz bramki z meczu ? a jak tak to gdzie ?

~do admina | 2007-08-13 14:56

czy dodales juz bramki z meczu ? a jak tak to gdzie ?

~ddd | 2007-08-13 16:13

Mikulski ma tam jakieś zasługi??? Wy chyba naie wiecie co to są zasługi. Zapomnieliście o Adamusie tego gościa powinniście nosić na ękach za wprowadzenie stalówki do drugiej ligi. a dlaczego go zwolnili? Zjeby liżą dupę Kwiecińskiemu bo przecierz rzuca im jakieś tam kości jak psom. Więc kurwa jego mać nie piszcie mi tu o zasługach Mikulskiego...

~Dziadek | 2007-08-13 16:42

do martini - widzę, że jesteś dobrze zorientowany. Świt wyrównał w meczu z KSZO i na kilkanaście minut przed końcem meczu podbił cenę dwukrotnie. KSZO nie miał wyjścia. Pociągnęło ich po portfelach zdrowo, ale cel osiągnęli. Hm....grali wtedy w KSZO, byli gracze Stalówki?!

~kamil | 2007-08-13 16:42

a czemu Adamusowi napisali po wyrzuceniu \"Sławek Adamus dziekujemy!!!\" a tych pilkarzy po wyrzuceniu zwyzywano???? przeciez nie tylko adamus wywalczyl ten awans ale w duzej mierze ci trzej pilkarze

~kamil | 2007-08-13 16:46

inna sprawa ze wiekszosc młynarzy nie pamieta gry tych pilkarzy w I lidze... a jak kurwowali ich to kazdy taki dumny ze wreszcie stadion zwroil na nich uwage bo dopingiem swojej druzyny to na kolana nie rzucaja...

~kamil | 2007-08-13 16:48

wogole bez honoru jak Ci pilkarze strzelali bramki dla Stali to wszyscy sie cieszyli a teraz takie cos heheheh chorągiewki chorągiewki chorągiewki

~123 | 2007-08-13 16:50

i Adamusowi i starszym piłkarzom nie pasowało że wszedł do klubu ktos z zewnątrz.a było tak pieknie...Rustica,DVD...niektórzy z byłych teraz Avanti.nie ujmując nic i dziękując za te awanse i utrzymania.ale z pewnych żródeł wiem że to Albin maczał ręce w utrzymaniu Stalówki w poprzednim sezonie.bo starym chyba na tym nie zależało.no i doszła do mnie pewna informacja apropos wyrzucenia tych trzech z drużyny.nie będę teraz pisał o tym ale jeśli to prawda to w przykry sposób wpadli i sie niestety zeszmacili...podkreslam jesli to prawda...

~do ddd | 2007-08-13 16:53

wiesz jaki jest najwiekszy sukces Mikulskiego w Stalówce ? To ze za jego kadencji zostalo wyjebanych kilku sprzedwawczyków. Bo dla takich , którzy sprzedają własny klub miejsca tutaj niema .
Spytaj sie ich przy okazji zamin im podziekujesz jak bardzo chcieli wejsc 2 lata temu do II ligi , zapytaj tez o baraże z Heko , ostatnie mecze w Zabierzowie czy Janikowie.
I to są dla Ciebie bohaterowie???
Bohaterem Stali jest np. Tomasz Wietecha , który za Stalówke dałby się pociąć , który zostawia całe serducho i broni jak tylko najlepiej potrafi oraz płacze po meczach , które Twoj Ożóg , Kusiak i Kasiak sprzedali .

p.s - idż wykop sobie ta reklame Matthiasa zza trybun , bedziesz miał swojego idola na podwórku.

~..... | 2007-08-13 17:21

Kolejne problemy w Stali

Nie minęły jeszcze echa zwolnień w Stali, a klub z Hutniczej już ma kolejne problemy. Ze Stalowej Woli odeszło dwóch nominalnych obrońców, a kolejnych dwóch ma kontuzje. W ostatnim meczu z Kmitą Zabierzów urazu nabawił się Marek Drozd.
W najbliższym, bardzo ciezkim spotkaniu z GKS Katowice, szkoleniowiec Stali Albin Mikulski nie będzie mógł skorzystać z Jakuba Ławeckiego. - Na pewno przez 10 dni nie będę zdolny do gry. W meczu z Kmita oraz Katowicami na pewno nie wystąpię - powiedział Ławecki. Niepewny jest także występ Marka Drozda. - Drozd musial opuśić plac gry z powodu kontuzji pachwiny - powiedział trener Stali. Przypomijmy, że w czwartek z klubu ze Stalowej Woli zostało wyrzuconych dwóch doswiadczonych obrońców - Marek Kusiak i Andrzej Kasiak.

~..... | 2007-08-13 17:33

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 3:1 (wypowiedzi pomeczowe)

Stal Stalowa Wola pokonała Kmitę Zabierzów 3:1. Po meczu piłkarze Stali nie kryli radości z wywalczenia trzech punktów. Smucił ich jednak fakt, że z zespołu odeszło trzech doświadczonych graczy. Natomiast piłkarze z Zabierzowa przyjęli porażkę z pokorą i mają nadzieję, że niebawem zaczną wreszcie wygrywać.

Jaromir Wieprzęć (Stal Stalowa Wola): - Wygraliśmy. Cieszy to, ale nadal smuci, że jesteśmy bez trzech chłopaków, z którymi graliśmy od dłuższego czasu. Powiem to w imieniu wszystkich, że to zwycięstwo dedykujemy im. Jesteśmy z nimi i myślę, że jeśli nie tutaj to znajdą sobie spokojnie klub gdzieś indziej. Cieszy to zwycięstwo, cieszą te trzy punkty i na pewno oni też się cieszą, że ten mecz wygraliśmy. Zagrałem dziś dobry mecz, lecz ostatnio nie wiodło mi się najlepiej. Chciałem się zrehabilitować. Nie muszę nikomu nic udowadniać. Gram w piłkę tyle lat i to jest sport. Raz się gra lepiej, raz gorzej. Wole wygrać jeden mecz, a jeden przegrać, niż oba zremisować.

Krystian Lebioda (Stal Stalowa Wola): - Jestem zadowolony z bramek, ale przede wszystkim, że się przełamaliśmy. Wygraliśmy 3:1, dobrze bite stałe fragmenty gry. Oby tak dalej. Spokojnie czekałem na swój debiut, dostałem szansę. Trener zadecyduje czy przekonałem go do siebie. Kadra się uszczupliła. Nie ma trzech zawodników i za wielu nas nie zostało.

Piotr Gilar (Stal Stalowa Wola): - Cieszę się, że mogłem zadebiutować w drugiej lidze. Będę się starał trenować teraz jeszcze lepiej, żeby coraz częściej występować. Mam nadzieje, że trener da mi jeszcze szansę pokazać się na boisku. Będziemy starali się utrzymywać zwycięska passę jak najdłużej to się da. Chciałbym żebyśmy zdobywali kolejny punkty i żeby wszystko szło do przodu.

~.... | 2007-08-13 17:33

Grzegorz Krół (Kmita Zabierzów): - Powiem tak. Meczy wyrównany, Stalowa Wola wykorzystała stałe fragmenty gry. Zasłużyła na trzy punkty. My nawet fajnie graliśmy w piłkę ale do 16. metra. Brakuje nam jeszcze paru dniu, żeby to wszystko dobrze wyglądało, tak jak byśmy chcieli. Nie ukrywajmy, że co mecz gra całkiem inny zespół. Nowi ludzie dochodzą. Chcieliśmy tu wygrać za wszelką cenę, ale kolejna strata punktów. Dalej będziemy na samym końcu tabeli. Mamy teraz mecz zaległy z Katowicami i trzeba zrobić wszystko żeby go wygrać.

Dariusz Romuzga (Kmita Zabierzów): - No myślę, że dobrze się dla nas ułożyła pierwsza połowa. Fajnie graliśmy w piłkę, prowadziliśmy. Ale widać brakło nam troszeczkę tego czasu. Stałe fragmenty zadecydowały o naszej porażce. Bardzo nas to boli bo to już trzecia z rzędu. No nieciekawy okres przed nami. Udało nam się strzelić bramkę, pierwszą w tym sezonie, ale niestety też je tracimy. Doszło dwóch nowych zawodników w obronie w ciągu tygodnia i to widać. Na to trzeba czasu żebyśmy się ze sobą zgrali.

Piotr Chlipała (Kmita Zabierzów): - Trudno mi powiedzieć dlaczego przegraliśmy. Strzeliliśmy pierwsi bramkę, wydawało się, że będzie z górki. Stało się tak jak się stało. Stal jest groźna przy stałych fragmentach gry i wszystkie bramki padły właśnie po nich.

~... | 2007-08-13 17:36

Stal Stalowa Wola - Kmita Zabierzów 3:1 (trenerski dwugłos)

Stal Stalowa Wola odniosłe pierwsze zwycięstwo w obecnym sezonie. Na własnym stadionie pokonała Kmitę Zabierzów 3:1. Po meczu trenerzy zgodnie stwierdzili, że wynik jest sprawiedliwy. Trener Stali podziękował swoim graczom za ten mecz, który był bardzo ważny dla całego środowiska piłkarskiego w Stalowej Woli.

Krzysztof Piszczek (Kmita Zabierzów): - Gratuluję Stali trzech punktów. My jesteśmy w wielkiej przebudowie tej drużyny, bo musimy w ekspresowym tempie tą drużynę przebudować pod tym kątem, żeby w tej lidze zaistnieć. Na ten dzień zawodnicy przychodzą w ostatniej chwili, odchodzą. To nie jest taka łatwa sprawa żeby od początku zespół grał. Niestety dzisiaj straciliśmy wszystkie bramki ze stałych fragmentów gry. To bardzo boli i ta porażka wywołuje we mnie wielką złość i większe wyzwanie do większej pracy, aby jak najszybciej ta drużyna wygrywała. W piłce wygrywa ten, kto strzela bramki. Stal strzeliła trzy bramki i wygrała mecz.

Albin Mikulski (Stal Stalowa Wola): - Bardzo dziękuję za gratulacje. Chciałbym przekazać wysokie słowa uznania dla piłkarzy, którzy wystąpili w dzisiejszym spotkaniu. Po dwóch tak drastycznych porażkach dla nas potrafili się podnieść, potrafili zagrać jak równy z równym, potrafili zagrać jak drugoligowiec i wrócili do stylu gry jaki preferowaliśmy za mojej kadencji. Bardzo mnie to cieszy. Roszady, które zrobiłem w dzisiejszym spotkaniu zdały egzamin. Uważam, że z przebiegu całego spotkania byliśmy zespołem lepszym. Strzeliliśmy o dwie bramki więcej. Przegrywaliśmy 1:0 i doprowadziliśmy do remisu, a później dwie zwycięskie bramki. Uważam, że należą się duże słowa uznania dla całego zespołu.

~[...] | 2007-08-13 17:40

Jedno mnie zastanawia. Jeszcze jak Stalowa grala w 3 lidze ze strony kibicow slyszalem okrzyki cytuje \"Andrzej Kasiak - szacunek\". Najwidoczniej od tamtego czasu wszystko zmieniło się o 180 stopni.

~do wyżej | 2007-08-13 17:44

jak twój kumpel dla ciebie jest wporzo itd... to też mówisz że jest ok, a jak zrobi coś przeciwko tobie jakiś numer to też go wyzywasz, zrywasz z nim znajomosć itp. To samo tutaj. Zastanów się zanim coś napiszesz

~[...] | 2007-08-13 17:46

No tak tylko to ze kantowali bylo ponoc wiadomo juz dawno. Dawniej niz to bylo spiewane na trybunach

~tester | 2007-08-13 17:52

W Stalówce mają być testowani Mamija Dżikija i Abel Salami

~nowa sarzyna | 2007-08-13 17:59

czy moze ktos napisac cos o wierzgaczu tym bramkarzu co byl u was rezerwowym jaki on jest jak sie prezentuje i czy jest jeszcze u was bo widzialem go w nowej sarzynie na treningu z gory dzieki

~kkk | 2007-08-13 18:10

Mam nadzieję, ze jesli chodzi o wyjazd, nie będzie bezsensownego czekania na \"śpiące królewny\". Tak samo zatrzymywania się w barach i stania godzinę, gdy bezpieczny zapas czasowy wynosi 30 minut. Niestety nie ma komu zapanować nad tym,.

~wedrowniczek | 2007-08-13 18:10

tak sobie czytam te wypowiedzi od kilku dni (od czasu gdy swiete krowy trafily do rzezni!!!) i dochodze do wniosku, ze II lige (w tym wygrany mecz barazowy) zawdzieczamy tylko i wylacznie Panu Kwiecinskiemu!!! on ten mecz po prostu kupil!!! Ogladalem ten macz dwa razy i musze stwierdzic, ze stal byla gorsza. widac, ze Kolejarz byl lepiej zorganizowana druzyna, z pomuslem na gre, z pewnoscia siebie, lepiej wyszkolona technicznie ...ale bylo cos co ich hamowalo - teraz juz wiem - dostali w lape!!! my ten mecz wygralismy - pic na wode fotomontaz a nasz kochany trener wiedzial o wszystkim a w pomeczowej wypowiedzi ciol glupa!!! jak to on okreslil: \"kolejarz nie wiedzial co sie dzieje\" dobre sobie, osobiscie tego nie zauwarzylem aby stal grala tak wspaniale. teraz juz wiem, ze chlopaki pojechali naszych w Strozach aby podbic cene!!!
dlatego prezes Kolejarza zaraz po meczu obwiescil, ze poleca glowy i tak sie stalo - wywalil kilku zawodnikow!!! dlatego Panu Kwiecinskiemu skoczylo cisnienie gdy dostalismy lanie w krainie mlekiem plynacej. Tok myslenia Pana Kwieciskiego: ja wywalam pieniadze(wlasne - moj szacunek dla tego Pana) a kopacze dorabiaja sobie na boku opychajac meczyk. Moje najbardziej osobiste zdanie w tym komentarzu: zero szacunku dla swietej trojcy spuszczonej z biegiem Sanu. Zarzad i tak zachowal sie wspaniale w stosunku do nich! Pozdrowienia dla kopaczy pozostawiajacych zdrowie na boisku.

~STALÓWKA | 2007-08-13 18:29

Do \'nowa sarzyna\'. Wierzgacz jest młodym, dobrym bramkarzem. W Stalówce dużo nie pograł, a w zasadzie zagrał w jednym meczu wyjazdowym przeciwko Unii Janikowo puszczając 2 bramki. Na IV ligę bramkarz b. dobry. Wierzgacz narazie jest bramkarzem na III albo II ligę. W Stali Wierzgacz jest rezerwowym, bo numerem \"1\" jest bezapelacyjnie Tomek Wietecha. Na Wierzgacza jeszcze przyjdzie czas, on ma 22 lata. Pozdrawiam

~STALÓWKA | 2007-08-13 18:30

Do \'nowa sarzyna\'. Wierzgacz jest młodym, dobrym bramkarzem. W Stalówce dużo nie pograł, a w zasadzie zagrał w jednym meczu wyjazdowym przeciwko Unii Janikowo puszczając 2 bramki. Na IV ligę bramkarz b. dobry. Wierzgacz narazie jest bramkarzem na III albo II ligę. W Stali Wierzgacz jest rezerwowym, bo numerem \"1\" jest bezapelacyjnie Tomek Wietecha. Na Wierzgacza jeszcze przyjdzie czas, on ma 23 lata. Pozdrawiam

~STALÓWKA | 2007-08-13 18:30

Do \'nowa sarzyna\'. Wierzgacz jest młodym, dobrym bramkarzem. W Stalówce dużo nie pograł, a w zasadzie zagrał w jednym meczu wyjazdowym przeciwko Unii Janikowo puszczając 2 bramki. Na IV ligę bramkarz b. dobry. Wierzgacz narazie jest bramkarzem na III albo II ligę. W Stali Wierzgacz jest rezerwowym, bo numerem \"1\" jest bezapelacyjnie Tomek Wietecha. Na Wierzgacza jeszcze przyjdzie czas, on ma 22 lata. Pozdrawiam

~kibic2 | 2007-08-13 18:43

Dokładnie tak jest jak napisał Wędrowniczek, chodzi mi o Kolejarza, widać było jak zawodnicy ze Stróż potykali się o własne nogi i nie nadążali za naszymi, a wystarczyło utrzymać 0:1, nie wierzę, że w Stróżach nic nie mogliśmy zrobić, a u siebie Kolejarz zapomniał jak się gra !

~kibic | 2007-08-13 19:25

» LINK
dzikija i salami w stali ?

~wedrowniczek | 2007-08-13 20:15

Nie pilem z nim piwa w Planecie, nie nazwal mnie takze swym przyjacielem (ale podpadl!!!)- dlatego nie musze skakac do oczu wszystkim ktorzy maja o nim negatywne zdanie. Dlatego moge sobie pozwolic na kilka uwag na temat naszego wspaniale zapowiadajacego sie, blyskotliwego, rozrywanego, ze swietnymi perspektywami napastnika ...Gesle. O przydatnosci danego zawodnika swiadcza tylko i wylacznie wyniki (ale jaja bedzie nie ciekawie!). Ile goli strzelil Gesla w zeszlym sezonie dla Stali? Chyba wystarczy jedna reka aby je policzyc ...po odcieciu kilku palcow! Nie wliczam w to goli z meczu barazowego, ktory zostal kupiony. Gole w tym meczu pozwolono mu szczelic, tak wiec nie jest to jego zasluga i ktos inny by to zrobil gdyby on sobie nie \\\"poradzil\\\". Goscie z Belchatowa naprawde mysleli, ze to dobry zawodnik - dwa arcywazne gole w meczu o tak wysoka stawke - facet musi byc dobry. Potem przyszedl czas prawdy: testy. Okazalo sie, ze masz Gesla jest cienki i nie lapie sie nawet na lawe rezerwowych. A dlaczego nie zostal tam aby szlifowac swoje umiejetnisci z pilkarzami o wyzszych kwalifikacjach? Bo tam trzeba naprawde trenowac w porownaniu do tego co mial dotychczas w Stali. Wybral wiec lekki truchcik niz trening z obciazeniami. Tam musialby walczyc o miejsce najpierw na lawie rezerwowych, potem w pirwszym zespole a u nas wchodzi sobie na boisko bo on jest Gesla! Niestety jego kariera dryfuje w kierunku Fabianowskiego. Nigdy nie nastapi jak to niektorzy pisali \\\"przelamanie, przebudzenie\\\" itp. On musi zaczac trenowac bardzo intensywnie, to po kilku miesiacach zaczna przychodzic pierwsze efekty, a jezeli nie to dalej bramki dla Stali beda strzelac obroncy.

~Pedro | 2007-08-13 21:45

mam propozycje!!!!!!!!!!!!! wszyscy ktorzy tak marudza na kogokolwiek zwiazanego ze Stalą Stalowa Wola niech sie przeniosa na strone Siarki Tarnobrzeg lub Stali Rzeszów!!!!!!!

~Argail | 2007-08-13 22:15

Pedro !!! Sam się przenieś...... Jutro kurwa idę do Admina wiadomo gdzie na schodki obok NNN i ręcznie zaznaczam \"Ręcznie\" mu wytłumacze co myślę o tych wszystkich kurwa wywodach jakiś zajebistych znawców świata kibiców oraz pseudo trenerów .....Jak wszystko wiecie to moze byście tak każdy z was książkę napisali i tam pouczali swoję pokolenia debili w tematach w/w.
To co się tu dzieje to jakaś kureska dziecinada i dziwie się że nikt z najjaśniej nam panujących pseudo Adminów nie reaguje na te durne wypowiedzi .......
Dlatego panie P. Sz. do zobaczenia jutro !!!!

~emigrant | 2007-08-13 23:11

DO WEDROWNICZKA.... jeste tępym prostym jak budowa cepa gnojem.... czy ty smieciu byłes kiedys na meczu? ja qwa chodziłem w 80-tych i 90 tych latach i wtedy był szacunek...a teraz qwa co>??? wypierdalaj młocie i niewracaj na tą strone,albo Kwiecinskiemu rób laske w kantorze ,a Mikulski to ch..j nie trener ...zobaczycie.... goscie z Craxy m.ówili,że to blać i zalezy mu tylko na kasie...dlatego wielki chwd Mikulskiemu i Lompemu i calej tej osranej ferajnie...

~RobkoStWolak | 2007-08-14 02:15

Twoja argail wypowiedz powinna zostac usunieta pierwsza, bo poslugujesz sie prymitywnym, wulgarnym jezykiem z rynsztoka. Sam dales swiadectwo swojej inteligencji... Jestes typowym przykladem kibola - kto nie mysli tak jak ty, to mu \"recznie\" wytlumaczysz... Cale szczescie, ze malo jest takich jak ty!

~Roben | 2007-08-14 08:12

Brawo dla Tadka Kwiecińskiego. Dzięki temu biznesmenowi mamy w Stalowej II ligę! I tylko on umie zaprowadzić w klubie porządek! Tadek do Zarządu a najlepiej na Prezesa!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Resovia Rzeszów - Stal Stalowa Wola

Resovia Rzeszów             Stal Stalowa Wola
2018-11-17, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - ROW 1964 Rybnik

Stal Stalowa Wola             ROW 1964 Rybnik

1 : 1

Fryderyk Stasiak 62     
Fryderyk Stasiak 9 (s)
Sędzia: Dawid Wiśniewski (Olsztyn)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Widzew Łódź 17 11-4-2 37
2 Radomiak Radom 18 10-4-4 34
3 Elana Toruń 17 8-8-1 32
4 GKS Bełchatów 18 8-8-2 32
5 Olimpia Grudziądz 18 9-4-5 31
6 Górnik Łęczna 18 8-5-5 29
7 Stal Stalowa Wola 18 8-3-7 27
8 Resovia Rzeszów 18 7-5-6 26
9 Ruch Chorzów 18 6-6-6 24
10 Znicz Pruszków 18 6-6-6 24
11 Skra Częstochowa 18 6-3-9 21
12 Błękitni Stargard Szcz. 18 6-2-10 20
13 Gryf Wejherowo 18 5-4-9 19
14 Siarka Tarnobrzeg 18 5-3-10 18
15 ROW 1964 Rybnik 18 3-8-7 17
16 Pogoń Siedlce 18 4-4-10 16
17 Rozwój Katowice 17 4-4-9 16
18 Olimpia Elbląg 17 4-3-10 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
ROW 1964 Rybnik 0 km 0
Elana Toruń 0 km 0
Błękitni Stargard Szcz. 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Skra Częstochowa 0 km 0
GKS Bełchatów 0 km 0
Olimpia Elbląg 0 km 0
Znicz Pruszków 0 km 0
Górnik Łęczna 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2018-11-17 Resovia Rzes.. - STAL
2018-11-24 STAL - Elana Toruń
2018-12-01 Widzew Łódź - STAL
2019-03-02 STAL - Błękitni S..
2019-03-09 Pogoń Siedlce - STAL
2019-03-16 STAL - Siarka Tarno..
2019-03-23 Radomiak Radom - STAL
2019-03-30 STAL - Skra Często..
2019-04-06 Ruch Chorzów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Edek38 (1247) » Vielitz44 (820)
» Fanatyk38 (650) » Kamilosss (385)
» Koko (369) » Slim1938 (363)
» Stalowiak1938 (327) » Zatorze (296)
» Jaszczur (295) » Daro (291)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (1:1)
2013-11-16
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 9 756 razy
Tur Turek - STAL (1:0)
2007-09-15
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 17 449 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 13 407 razy
Heko Czermno - STAL (2:1)
2006-06-18
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 10 616 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.05542