Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» A nowi dalej czekają...

A nowi dalej czekają...

Okienko transferowe zamyka sie 31. sierpnia, a w Stali Stalowa Wola dalej nie ma nowych zawodników. Jednak stosowne papiery zostały wysłane i do Stalówki będą mogli dołączyć jeszcze trenujący z nią stranieri.

 

- Sprawa pozyskania nowych graczy nie jest tak łatwa jakby się wydawało. W dalszym ciągu czekamy na certyfikaty piłkarzy. Dziś pojawiły się papiery Aldina Hadzica, jednak dla niego trzeba jeszcze załatwić pozwolenie na pracę - powiedział kierownik drużyny Jerzy Hnatkiewicz.

Wydawać by się mogło, że na zatwierdzenie nowych piłkarzy pozostały zaledwie dwa dni. Kocem sierpnia zamyka się przecież okienko transferowe. - To nie tak. Liczy się data wysłania papierów, a stosowne dokumenty zostały złożone w Rzeszowie już kilka dni temu. Gdy przyjdą papiery, nawet we wrześniu będziemy mogli ich pozysykać - dodał kierownik.

Komentarze (68)

~gross | 2007-08-30 12:37

jaki jest stopień bezrobocia wśród polskich piłkarzy, że aż jakiś urzędas w Rzeszowie musi wydać zezwolenie obcokrajowcowi?

~maciekk | 2007-08-30 12:37

no i zajebiscie .. ;////

~joi | 2007-08-30 13:04

a co z janickim

~M.B | 2007-08-30 13:09

wedlug mnie to janicki papiery juz dostal i bedzie gral bo bylo mowine ze mozliwe ze zagra ze Zniczem lecz papiery nie odszly ale z lomza chyab juz zagra

~ZKS | 2007-08-30 13:49

Murzynek Bambo w Stalowej mieszka, czarną ma dupe ten nasz koleżka :-)

~kibic | 2007-08-30 14:14

do zks \\\\\\\'
Co ty chcesz od naczych czarnych zawodników graja 100% lepiej niz caly skad stalowej kurwa gdy NIE ONI TO BYSMY PRZEGRALI WSZYSTKIE SPODKANIA .... PAJACU.!!

~zks | 2007-08-30 14:22

Aleś ty głupi na żartach się nie znasz

Murzynek Bambo w Stalowej mieszka, czarną ma dupe ten nasz koleżka :)

~Kicha | 2007-08-30 15:40

BLACK POWER!! lol zartuje! juz niedlugo wejdziemy do pierwszej ligi poczekajcie tylko jak nasze wszystkie transfery zaczna grac..

~wszechpolak | 2007-08-30 15:54

z łomzą gęsla huknie 5 bramek taki z niego napadzior. a tak naprawdę taki jeden czarny jest wart 4 gęsli i 5 krawców

~poli | 2007-08-30 15:56

ale będzie paka , ja cię pierd..ę , już się nie mogę doczekać jak pojedziemy z łomzą a póżniej z arką itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.it d.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd.itd. itd.itd.itd.itd.itd.itd.i chuj.

~antyRTS | 2007-08-30 16:14

mozecie jakis pierdol nie pisac (nie do wszystkich) wogule byl ktos na tym pucharowym meczu??

~Stalowiak | 2007-08-30 16:44

Jebac Motor Lublin

~RKS | 2007-08-30 17:53

~.. | 2007-08-30 17:56

~lol | 2007-08-30 18:07

~prawda | 2007-08-30 18:34

Prawda jest taka ze dopoki w naszym klubie jest pan Zak w stalowej pilki na dobrym poziomie niebedzie.Zaka pierdoli to czy STAL jest w 2.3 lub 4 lize.On sobie robi interesy w Vodeksie i sra na kibicow.
Przykro jest to pisac ale taka jest prawda.

Panie ZAK czas WYPIERDALAC!!!

~.. | 2007-08-30 18:45

ogólenie to zajebiscie chłopaki nowi zagrają dajmy na to od wrzesnia a runda konczy sie w listopadze a większosc z nich ma tylko kontrakt na do konca rundy. trenują w huj czasu kase biorą a nie grajazagrają 3 miesiące i wypierdolą z tąd i gramy juniorami;]

~Lol | 2007-08-30 19:59

Moja piosenka jest bardzo krótka siara to kurwa i prostytutka siara to dziwka siare bić trzeba kto bije siare idzie do nieba

~bodi_zks | 2007-08-30 20:10

Pariodia :) moze na runde wiosenna zdarza zalatwic, tak na runde wiosenna bo juz ktory tydzien zalatwiaja ta i ktory tydzien jest to samo ? Podpisali kontrakt na pol rokuu i okaze sie ze nie zdarza nawet zadebiutowac :) Poprostu no comment.

~patyk | 2007-08-30 20:22

bodi czytaj dokladnie pisze przeciez ze na lomze ma byc ok. i jak to ktos wczesniej wspomnial klopot najwiekszy stalowki lezy w wodex-sie a mianowicie jest to ten stary huj Żak pedał jebany i trza cos z tym zrobic !

~patyk | 2007-08-30 20:27

Żak robi co chce skurwiel a my nawet go nie wyzywamy szok ;p


Żak!! CO?? TY KURWO!!
Wypierdalaj!Wypierdalaj!Wypierdalaj!

~zks | 2007-08-30 21:16

wiadomo juz cos o ukaraniu Uwakwe??

~kkk | 2007-08-30 21:37

pocalujcie zaka w dupe:):) poprzedni prezes byl zajebisty to tej pory papairow nie zalatwil hehehe tzn teraz juz nie zalatwia bo nie jest prezesem:P:P

~prawda | 2007-08-30 21:46

Kurwa zrozum debilu ze Lompe i tak ajk teraz Jarecki to tylko pionki.Ich zdanie w klubie sie nieliczy.

~ktos | 2007-08-30 22:23

Do PRAWDA:
Widze kolo ze jestes w temacie, zgadzam sie z Toba w stu procentach...tez wiem co nie co o poczynaniach zaka...ale tutaj nie ma komu tlumaczyc bo tu sa sami \"fachowcy\" choragiewki na wietrze....prawda jest taka ze dopoki zak sie nie odpierdoli od sekcji, dobrze NIE BEDZIE!!!
pozdro

~AntyZAK | 2007-08-30 22:33

Oby w jak naszybszym czasie ZAK zosatwil sport w spokoju.

ZAK MUSI ODEJSC

~Ktos | 2007-08-30 22:34

zak musi odejsc!!!

~Ktos | 2007-08-30 22:42

ktos mi teraz pewnie zarzuci ze zak pomogl druzynie w tarapatach...po czesci to prawda, nie przecze, ale nie do konca..bardziej kierowal sie interesem wodexu a STAL mu w tym tylko pomogla...i na prawde wiem co pisze! nie bede tych watkow dalej rozwijal bo nie ma sensu i najzwyczajniej mi sie nie chce! Kto ma wiedziec ten wie, a MY dalej siedzmy cicho i zalmy sie w komentarzach, zazwyczaj niezbyt \"inteligentnych\" zreszta..

~Fotki | 2007-08-30 22:51

zajebiste fotki sam wejdz i zobacz » LINK

~K.O.W.A.L | 2007-08-30 23:08

przynajmniej udalo sie ustawic kilka meczy, nastepny sezon moze bedzie lepszy... :)

~K.O.W.A.L | 2007-08-30 23:18

ilu was jedzie na mecz ze Sledziami?

~yo | 2007-08-30 23:20

a bedzie co do sledzi?

~Jarzabek | 2007-08-30 23:23

Czesc chlopcy, jesli Stalowka spadnie do 3iej ligi to podam sie do dymisji, mowi to ja Zak. Lubu dubu , lubu dubu, niech nam prezes naszego klubu niech zyje nam!!! :)

~Zak | 2007-08-30 23:24

Czesc chlopcy, jesli Stalowka spadnie do 3iej ligi to podam sie do dymisji, mowi to ja Zak. Lubu dubu , lubu dubu, niech zyje nam prezes naszego klubu niech zyje nam!!! :)

~Stalowiak | 2007-08-30 23:25

kowal kurwa jak masz glupio pisac to ta strona nie jest do tego.

PS. mecz ze sledziami gramy u siebie.W nastepnej rundzie bedzie wyjazd:]

~zks | 2007-08-30 23:36

Dom Kultury w Pysznicy

zaprasza na imprezę pn. “ZŁAP LATO“

W programie:
1 września (sobota) godz. 20:00 do 1:00
- Dyskoteka (park “Olszynki“)

2 września (niedziela) godz. 16:00 do 19:00
- występy artystyczne zespołów z Domu Kultury w Pysznicy
- loteria fantowa
- konkursy z nagrodami
godz. 19:00 do 24:00
- FESTYN RODZINNY

Ponadto:
- mała gastronomia, wesołe miasteczko

ZAPRASZAMY!

~K.O.W.A.L. | 2007-08-30 23:37

Stalowiak, lol czemu sie tak wkurzasz? przeciez ja sobie tylko jaja robie a ty tak na powaznie.. spokojnie..

~do zks | 2007-08-30 23:39

Po ile będą browary??

~stalowka38 | 2007-08-30 23:43

moze bysmy sie gdzies zebrali i wyruszali na tą bibe na pysznicy???

~asd | 2007-08-30 23:45

po dwa gęśle

~stal | 2007-08-30 23:48

gąśla będzie w pysznicy stawiał wszystkim w szalikach albo w koszulkach klubowych

~sisieq | 2007-08-31 00:12

Dobre wieści już w sobotę zagrają nowi. Źródło pewne Echo dnia

Ale Aldin Hadzic, Michał Janicki i Gergely Ghecza zagrają już w Łomży, okno transferowe zamyka się z końcem sierpnia. Potwierdzony do gry jest też już nasz drugi bramkarz Stanisław Wierzgacz, ale w Konstantynowie Łódzkim nie zdecydowałem się go wystawić.

~K.O.W.A.L | 2007-08-31 00:59

no to sklad mamy nie do pokonania.. Skaczymy sezon na 12tym, bo to juz zalatwione jest.. .

~stalowka | 2007-08-31 07:20

~wert | 2007-08-31 07:49

~(S) | 2007-08-31 08:29

Witamy nowych grajków!
Polska dla Polaków aby urząd nie dał im pozwolenia na prace będę szcześliwy!
III liga stalówka III liga stalówka!

~justicja | 2007-08-31 09:41

Szanowna Redakcjo !
Zgodnie z prawem serwis, który wydajecie jest traktowany tak jak prasa papierowa, co oznacza, że podlegacie odpowiedzialności karnej i cywilnej za rasistowskie i wulgarne wpisy.
Poczytajcie prawo prasowe albo porozmawiajcie z dobrym prawnikiem.
Ktoś w końcu się wkurzy i zajmie się wami Policja i Prokurator.

~ehh | 2007-08-31 10:16

Nie rozumiem.....na echodnia pisza, ze wszyscy nowi juz sa a w super nowosciach pisze ze dopiero Aldin Hadzic.....nie czaje tego..

~1938 | 2007-08-31 10:21

Pytanko czy ten mecz w sobote gramy u siebie czy u nich bo niektuzy mowia ze unas a inni ze na wyjezdzie

~stal | 2007-08-31 10:36

mecz jest w Łomży w sobote o godz.16.oo.

~stal | 2007-08-31 10:40

dzisiaj urodziny obchodzi byly zawodnik min stali stalowa wola adam piekutowski....wszytskiego najlepszego!!!!!!!!!!!!!!
» LINK

~bodi_zks | 2007-08-31 10:51

@justicja
A ty skad jestes dziewczynko ? Z policji czy z prokuratury moze ? A to co napisalas to jeden wielki belkot.Znalazła sie sprawiedliwa.Strasz to sobie dzieciaków przed blokiem a od serwisu sie odpierdol.

~bodi_zks | 2007-08-31 10:53

Jedynie z toba sie moge zgodzic odnosnie wpisów rasistowskich uzytkownikow ale od serwisu wara.

~do justicja | 2007-08-31 11:07

###################
To co piszesz to wielkie bzdury.
Bo uzytkownicy wszytkich stron i portali moga pisac co im sie podoba - tylko ze oni za to co pisza odpowiadaja a nie wlasciciele tych serwisow.

Tym bardziej ze tutaj na stronie w dziale Redakcja tez jest napisane ze redakcja za wpisy uzytkownikow nie odpowiada ! (tak samo jest w onet.pl, wp.pl itp itp).

Wiec taki glupoty to mozesz gadac swoim kolegom z piaskownicy.

~STAL ZKS | 2007-08-31 11:10

Dopierała gra we Włukniarzu Konstantynów Łódzki
» LINK

~(S) | 2007-08-31 11:33

Stalowa miasto czarnych bo to Afryka!
Tarnobrzeg zawsze biały bo Polski!

~chefe | 2007-08-31 11:33

Wietecha, Wierzgacz
Lawecki, Drozd, Wieprzec, Macior, Lebioda
Krawiec, Prezes, Palkus, Iwan, Streciwilk, Trela, Hadzic
Keska, Salami, Gilar, Gesla

to kadra jaka pojechala dzisiaj do Lomzy

~... | 2007-08-31 12:48

Do \"(S)\" ....Chciałbym zauważyć że źle podałeś : Powinno być : Tarnobrzeg zawsze żółty , bo śmierdzący !!!!
Ps. Możesz tu wypisywać różne farmazony i tak będziesz marginesem i nie ważne czy naprawdę jesteś z Tarnobrzega czy tylko udajesz aby coś marnego wskórać .... Tylko nie wiem po co ???

~Stachu | 2007-08-31 14:03

ŁKS Łomża - Stal Stalowa Wola, godz. 16:00, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).

~bozydar | 2007-08-31 14:41

slatowa wola jest swiatowa i wszyscy tu mieszkaja, a tarnobziug poprostu prowincjonalna dziura gdzie sie boją kolorowych, ot taki zascianek europy

~(S) | 2007-08-31 14:46

Z stalowej to powinni zrobić taki park jurajski z czarnymi biegającymi dookoła i zamknąć i nie wpuszczac na Polske. Jak wiocha z stalowej przyjezdza do naszych urzędów coś załatwić to widać i czuć że przyjechał z stalowej.
Ni to miasto ni to wiocha zaorać nic tam nie ma.

~aaa | 2007-08-31 14:55

jest druga liga w porównianiu z tarnobrzegiem!!!!!!!

~do Admina | 2007-08-31 15:00

Czy można ujawnić adres gościa o nicku (S)???

~bozydar | 2007-08-31 15:08

plewniaku z tarnobziuga co sobotę doginasz do stalowej na rynek, tesco i innych sklepów a jak masz czas ns autobus to pizze albo zapiekanke zdazysz wpieprzyc. morda leszczu z gimnazjum

~K.O.W.A.L | 2007-08-31 15:25

ooo popatrz jaki ten z Tarnobrzega Miastowicz sie znalazl... Tarnobrzeg to wioska, cieszcie sie ze to wasze miasto tak wyglada jak wyglada, Mieliscie szczescie ze to nie Stalowka zostala wojewodzkim miastem tylko Tarnobrzeg.. Ciekaw jestem kto ile lapowki dal z Siary zeby Tarnobrzeg zostal miastem wojewodzkim w tamtych latach.. Stalowa byla duzo wiekszym miastem niz Siara gdy wybierano miasto. Ten koles co to wymyslil powinien zostac powieszony. Gdy by nie ta Siara to Stalowa byla by na dzin dzisiejszy 2 razy wiekszym i bogatszym miastem.

~K.O.W.A.L | 2007-08-31 15:26

\"na dzien\" sorry

~M.B | 2007-08-31 17:00

Siarka Tarnobrzeg to nie jest Polski klub to ukraiński KLUB i CHUJ mu za to w dziob... taka prawda panowie

~prof | 2007-09-1 09:26

te przepychanki między kibolami tbg i stalowej przypominaja samych swoich... totalne dziady, dwie zakompleksione dziury na podkarpaciu,
no ale kompleksy można w ten sposób podleczyć, z perspektywy małolata własne \"miasto\" wydaje się wspaniałą aglomeracją a tymczasem jest nudnym szarym padołem, zenujące

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kotwica Kołobrzeg (3:0)
2015-11-07
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 9 576 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 29 734 razy
STAL - Wisła Puławy (2:4)
2015-04-18
Ilość zdjęć: 62
Wyświetleń: 46 074 razy
STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 18 977 razy
Osób Online: 10 / Czas gen. strony: 0.0158