Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gorzej być nie może

Gorzej być nie może

Koniec misji Albina Mikulskiego w Stalowej Woli, Marek Piotrowicz i Czesław Palik kandydatami na nowego szkoleniowca "Stalówki”.

Po niezłym meczu ze Śląskiem wydawało się, że może nasz zespół się odrodzi. Nic z tego. W Łomży Stal po raz kolejny w tej rudzie się skompromitowała. Tym samym przesądzony został los trenera Albina Mikulskiego. Jutro jego pracę oceni zarząd, który ma podjąć uchwalę o jego dymisji. W gronie następcy wymienia się m.in. trenerów Marka Piotrowicza i Czesława Palika.

Stalowcy wyszli na boisko w Łomży sparaliżowali do tego stopnia, że w pierwszym kwadransie spotkania nie byli w stanie wyjść z własnej połowy. Gospodarze raz za razem wykonywali rzuty rożne. Po jednym z nich Tomasz Wietecha za krótko wybił piłkę i Damian Świerblewski uderzył z woleja w okienko, ale bramkarz Stali z kłopotami wybił piłkę na róg.

Wolne sposobem na Stal

Okazało się, że sposobem na Stal są rzuty wolne. Szczególnie we znaki bramkarzowi gości dawał się ofensywnie grający obrońca, Piotr Petasz. Każde jego uderzenie było niezwykle groźne. Udało mu się za trzecim razem.

Po faulu na wjeżdżającym w pole karne Stali, jak w masło - Świerblewskim, obrońca Łomży huknął z ostrego kąta w samo okienko, kompletnie zaskakując Wietechę. Zanim padła bramka golkiper gości przy próbie wybicia piłki doznał urazu i do końca meczu nie był w pełni sprawny.

Po zdobyciu gola miejscowi trochę odpuścili. Stal mając teraz więcej miejsca na boisku próbowała atakować, a gospodarze nastawili się na kontry.

W 38 min. na prawym skrzydle Kamil Gęśla przejął piłkę po błędzie Petasza i zagrał płasko wzdłuż pola karnego do Salamiego, którego w ostatniej chwili uprzedził Stefańczyk. Zamiast wyrównania stalowcy stracili "gola do szatni”. Z blisko 35 m z rzutu wolnego piłkę w pole karne wrzucił Łukasz Adamski. Piłka po drodze nie odbiła się od nikogo i próbujący wybić futbolówkę Wietecha uczynił to tak nieszczęśliwie, że odbiła się od słupka i wylądowała w siatce.

Wejście Hadzicia

Stal po przerwie wyraźnie rozruszał Aldin Hadzić. Bośniak z Australijskim paszportem został w ostatniej chwili potwierdzony do Stali i udowodnił, że była to dobra decyzja.

Po wymianie piłki z Krystianem Lebiodą, Hadzić zacentrował dokładnie na głowę do Gęśli, który trafił w krótki róg. Po zdobyciu kontaktowego gola "stalówka” na krótko "złapała wiatr w żagle”. Po zagraniu Hadzića, w świetnej sytuacji znalazł się Iwanicki, jednak z 17 m strzelił obok słupka. Za moment goście wyszli z szybką kontrą, ale Ulman wyjaśnił sytuację.

Koszmarny błąd Drozda

Gdy wydawało się, że goście mogą wyrównać, koszmarny błąd popełnił Marek Drozd, którym w polu karnym zakręcił jak chorągiewką Maxwell Kalu i huknął z woleja nie do obrony. Niegeryjczyk nie zamierzał na tym poprzestać. Świerblewski po raz kolejny ruszył błyskawicznie po skrzydle i dograł tak, że Kalu tylko dołożył nogę, podwyższając na 4-1.

W tym momencie z graczy Stali "uszło powietrze”, tym bardziej, że za moment z boiska wyleciał za kolejny faul Iwanicki. Goście z utęsknieniem czekali na koniec meczu, ale nie ustrzegli się piątej bramki, którą z łatwością strzelił Petasz. W samej końcówce drugiego gola mógł zdobyć Gęśla, jednak za mocno wypuścił sobie piłkę i Ulman wyjaśnił sytuację.

Źródło: Nowiny

Komentarze (58)

~obiektywny | 2007-09-3 17:18

ależ ten Słupek wypisuje głupoty jaka zmian trenera , choc sam nie lubie Mikulskiego to i tak jeszcze zostanie a Piotrowicz i Palik to i tak tacy trenerzy którzy oblicza tej drużyny nie zmienią bo tu chodzi o zupełnie coś innego .......

~Stefan | 2007-09-3 17:20

Ale jaja!!!! Umarł chuj, niech żyje chuj (Palik)

~Marek | 2007-09-3 17:21

Ja Marek Drozd przyznaje się że zawiniłem 2 bramki w meczu z Łomżą , przepraszam następnym razem postram sie o mniej i ......... tak mnie pierdolą wasze komentarze

~and | 2007-09-3 17:22

zabrac \"premie\" pilkarza!!! nie graj nie ma premi, graja jest premia!!! proste!!!!!!!!!!!!!

~ole | 2007-09-3 17:24

» LINK :)

~Krzysztof D. | 2007-09-3 17:24

A wystarczylo kupic adamusowi 2-3 porzadnych pilkarzy, nie chujomotow, tylko fest grajkow i dzis bysmy sie chachali z gry Stali. Napasciora z prawdziwewgo zdarzenia i kogos za Ozuga na srodek boiska. Ale nie. Przyszedl sponsor, ktory rozwalił juz Sokola, Orla Rudnik, nasza Stal z Palikiem i Białą Mewe z Hetmanskiej i mmamy to co mamy. I nie plakac teraz, tylko pogodzic sie z honorem, ze nie te ludzie som w klubie co trza!

~Stachu | 2007-09-3 17:26

Kurwa Palik???!! Po co? Przecierz już raz mieliśmy my tego pseudotrenera i nic z tego nie było. A było źle. Zlecieliśmy z hukiem z II ligi(narazie na to się również zanosi) i broniliśmy się w III przed spadkiem do IV. Adamus przecież z tego bagna nas musiał wyciągać. Lepszy Adamus niż pseudotrenerzyna Palik.

~Pedro | 2007-09-3 17:27

noi sytuacja sie powtorzyla ze sponsorem panem K. Juz kiedys doprowadzil do zwolnienia trenera Adamusa i ikilku starszych pikarzy... jak to sie skonczylo kazdy pamieta o maly wlos nie spadlismy do IV ligi a teraz to samo przyszedl sponsor zwolnil Adamusa i kilku starsych pilkarzy... i co sie dzieje kompromitacja jak kilka lat temu :(

~ja | 2007-09-3 17:31

Zamość: Czesław Palik zatrzymany za kradzież
Wczoraj o godzinie 15:30 policjanci komendy miejskiej zatrzymali na ulicy Maratońskiej 55-letniego mieszkańca miasta. Czesław Palik ukradł w sklepie odzieżowym trzy pary spodni, 2 paski i kurtkę. Wartość tych rzeczy wynosiła 3000 zł.

Złodziej został zatrzymany po przejściu przez barierki, na których zamontowany był alarm. Po zatrzymaniu utrzymywał, że znalezione w jego plecaku rzeczy zostały podrzucone przez pracowników sklepu. Sprawa została wyjaśniona bardzo szybko - lokal posiadał system monitorujący, na którym udało się odtworzyć moment jak Czesław udaje się do przymierzalni trzymając skradzione ubrania oraz jak ją opuszcza nie mając przy sobie żadnych rzeczy.

Jak wykazało śledztwo to mógł nie być jego jedyny wybryk. W mieszkaniu podejrzanego znaleziono ubrania, buty, artykuły gospodarstwa domowego w firmowych opakowaniach, ometkowane. W tej chwili policja sprawdza czy znalezione przedmioty zostały przez niego skradzione.

Nowe przepisy sądowe umożliwiły publikację danych osobowych sprawcy.

~aaaa | 2007-09-3 17:32

hehehe juz nie wiem czy to prowokacja czy naprawde ludzie lykaja te podrobi onetu

~szymek | 2007-09-3 17:34

idioto to jest jakis oniet ktos se jaja robi ;/ wez mysl kretynie bo mnie krew zalewa a co do palika to brak slow jesli on zostanie trenerem to ja to pierdole 3 liga jak nic ten drgui to niewiem niemam pojecia ale skoro jutro ma zapasc decyzja czyli jeszcze niewiadomo czy bedie dymmsja?? wole mikulskiego niz palika-alkoholika co niema pojecia o pilce

~sXe | 2007-09-3 17:35

tylko nie palik!
on ma we krwi spuszczanie nas do 3 ligi!!!!!!

zlodziej!

~poczekajmy | 2007-09-3 17:56

Dojdzie dwóch zawodników, których sprowadził trener Mikulski niech zagrają jeszcze takim składem ze 2-4 mecze i niech wtedy zadecydują. A co do postawy piłkarzy nie będę się wypowiadać bo meczu nie widziałem...

~Kibic | 2007-09-3 17:59

Tylko nie PALIK, przecież to nie jest trener. To że ma papiery trenera to nie znaczy że nim jest.
NIE DLA PALIKA

~ja... | 2007-09-3 18:10

Palik chuju !!! Nie masz po co tutaj przyjezdzac !!!

~hmmm | 2007-09-3 18:13

a moze zatrudnic Probierza ????? Dzisiaj przestal byc trenerem Widzewa.

~.... | 2007-09-3 18:15

zgadzam sie z \'poczekajmy\'

~ryba | 2007-09-3 18:15

Marek Piotrowicz?-gral w Stalowej w pierwszej lidze

~misiek | 2007-09-3 18:16

Probież?? Co to za trner, ktry nie potrafi wygrać od 11 meczy? A Palik to kawał skur****na! On by nawet jakieś wioch w B klasie trenować nie potrafił.

~misiek | 2007-09-3 18:17

sorki Probierz oczywiście

~piotrowicz | 2007-09-3 18:20

~gregor | 2007-09-3 18:22

jacek cyzio nie jest juz trenerem pelikana

~StryFanStali | 2007-09-3 18:33

witaj OKREGOWKO.. nic dobrego ja tutaj nie widze..

~j-23 | 2007-09-3 18:48

Kiedy wreszcie ktos odkryje cała prawde. Czy nie widac gołym okiem, kto doprowadził Stal do ruiny? Po raz 2 zreszta!!! Zajeb*alo wam oczy czy jak! Moze temu pani czas podziekowac, niech idzie gdzie chce, najlepiej siarze pomoc w awansie

~nenad | 2007-09-3 18:57

Jutro o 11 losowanie pucharu. Mam nadzieje, że trafimy na jakąś uznaną firmę z 1 ligi...

~... | 2007-09-3 18:57

zadna zmiana sie nie szykuje... Mikulski dzis prowadził trening Stalówki... ma jeszcze mecz z Arką. Jutro zbiera sie zarząd i bedą debatowac...

~Kibic... | 2007-09-3 18:59

A co to jest Stalówka ? jest wogole taka druzyna ? nie kojarze jakos specjalnie juz od pewnego czasu dalem se spokoj... z chodzeniem na mecze i interesowaniem sie... ale nie tylko ja...

~D. | 2007-09-3 19:02

No to jeszcze daj sobie spokoj z wpisywaniem sie na stronie.

~Michał | 2007-09-3 20:08

Nowiny jak zwykle piszą głupoty. Zarząd zbiera się we wtorek. Wtedy może nastąpić zmiana trenera. Ale wiele wskazuje na to, że Mikulski zostanie

~loko | 2007-09-3 20:24

PO GŁĘBOKIEJ ANALIZIE PRZECZYTANYCH KOMENTARZY PRZYCHYLAM SIĘ DO OPINII
ZWOLENNIKÓW ALBINA M.TRZEBA DAĆ MU SZANSĘ
NA REHABILITACJĘ/NA POCZĄTEK 5PKT W 3M/.ZMIANA TRENERA W TYM MOMENCIE NIE WNIESIE NIC NOWEGO .
TO CO MOŻNA I TRZEBA TERAZ ZROBIĆ TO ZMOBILIZOWAĆ CHŁOPAKÓW DO AMBITNIESZEJ GRY - NIECH WYCISNĄ Z SIEBIE MAKSIMUM MOŻLIWOŚCI. NIE GRAJĄ BOWIEM TYLKO DLA KASY CZY TAJEMICZYCH UKŁADÓW ALE PRZEDE WSZYSTKIM DLA WIERNYCH KIBICÓW STALÓWKI KIBICÓW Z MIASTA ROWERÓW KTÓRZY SĄ NAJLEPSI I NAJWIERNIEJSI W ŚWIECIE .
POZDRAWIAM LOKO

~zks | 2007-09-3 20:27

Stalówka-Wisła lub Groclin

~kkk | 2007-09-3 20:28

nic nie da odebranie premi bo i tak ich nie dostaja bo nie wygrywaja a zreszta maja takie kontrakty (a kto je podpisal? (kwiatek)) ze maja w dupiie premie!!!!!

~kijek | 2007-09-3 20:30

hujatek nie kwiatek odpierdol sie od kwiety gosciu

~x54 | 2007-09-3 21:14

Panowie ! wpierdolić porządnie i to szybko. Zrobić gościom terapię wstrząsową i kutas

~KIBIC | 2007-09-3 21:22

ja to bym zrobil tak dostajemy powyzej 0-5 i wjerzamy na murawe nie dajemy dojsc do spotkania i wtedy arka wygrywa 0-3 walkowerem lepsze to niz wiencej niz 5 goli

~ktoś tam | 2007-09-3 21:28

panowie jest źle ale trzeba poczekać. To dopiero początek sezonu.

~michał | 2007-09-3 21:37

wszyscy tylko nie czesiu palik....

~gil | 2007-09-3 22:01

przecia kurwa cesio palik to kolega naszego sponsora-zbawcy....TYLKO MIETEK OŻÓG NA TRENERA

~zenobiusz | 2007-09-3 22:06

zgadzam się z gilem..mietek jak nie ma papierów trenerskich to powinien jak najszybciej robić i trenować stalówkę...myślę że by się nadawał..ma chłop charakter,przypomina mi musiala adama -byłego trenera 1-wszo ligowej stali.

~Stanisław | 2007-09-3 22:21

Panowie zobaczymy jaką decyzję podejmie zarząd na wtorkowym posiedzeniu, czy podziękują trenerowi Mikulskiemu i zatrudnią nowego czy dadzą mu jeszcze jedną szansę. Sytuacja klubu Stali Stalowa Wola jest w tej chwili bardzo trudna. Pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie lepiej, bo już gorzej być nie może. Ja sobie nie przypominam, żeby kiedykolwiek Stal straciła w 8 rozegranych meczach 20 goli. Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców Stali Stalowa Wola, życzę Wam i sobie przerwania tej złej passy i doczekania lepszych czasów. Myślę, że to nastąpi już w najbliższym meczu. Powodzenia.

~ktoś tam | 2007-09-3 22:21

panowie czy wy nie wiecie o tym ,że ten dla was \\\"Mietek\\\" a dla mnie stara k.....a w ciągu ostatnich lat obstawiał w STS mecze Stalówki na remisy i porażki. I że zazwyczaj zgarniał kasę!! Jeśli tego nie wiecie to gówno wiecie !

~ktoś tam | 2007-09-3 22:24

napinaczom z Tarnobrzega którzy na to forum nie wiem poco wchodzą chcę powiedzieć ,że sama nazwa waszego klubu to śmiech na sali !!

~gregor | 2007-09-3 22:49

napinaczom z tbg mowimy nie, nie,nie

~gregor | 2007-09-3 22:51

PILKARZE,AMBICJA WAM DZISIAJ KAZE GRAC NA CALEGO I WALCZYC DO UPADLEGO!!!!!!!!!!!!

~kamaz | 2007-09-3 22:52

jezeli trenerem ma być palik to lepiej zatrudnic jakiegoś wf-iste ze szkoły podstawowej. gwiazdorzy typu gesla i wietecha maja grac a nie udawać

~PTAK | 2007-09-3 23:15

Trener jeden lepszy od drugiego :[

~gregor | 2007-09-3 23:50

Czytam banialuki i tyle,pomyslcie nim cos napiszecie.
Piłkarze graja przeciw komu? Sobie. Przeciez za 3 pkt maja premie, od miejsca w tabeli pewnie tez (tego nie wiem)
A nic nie graja, bo klimatu nie w tym zespole. W srodku druzyny jest kicha, zero atmosfery, a kto ja ma budowac, jak nie ma tam charakternego chlopaka ze stalowej. No kto? Prezes? Longin? Kleska? Salami? Hadzic? Janicki ? Ten Wegier?No powiedzcie komu zalezy z nich na Stali? Za 2 miechy zwina troki i wypad, a my zostaniemy w zsmabie ze swoimi klopotami i Stala na 18 miejscu. Ale zem sie rozpisal. Sorki, Nara

~WP | 2007-09-3 23:56

niech jeszcze sprowadza wiecej tych czarnych kurew , te bambusy biora kase tylko za swój kolor skóry bo jesli chodzi o ich talent to poprostu takiego niemaja. trener powinnien zostac bo on wie najlepiej kto jest kim w skladzie gówno juz znacie tylko robia smród Stalówka to Biały Klub !!!

~RobkoStWolak | 2007-09-4 02:43

100 punktow dla gregora. Pilkarze graja to co im trener naswietlil na odprawie. A ze jest to jedno wielkie g.... to i ich granie tak wyglada a nie inaczej. Nie winie graczy za wyniki, bo oni po prostu sa FATALNIE przygotowani fizycznie (kondycja, motoryka itd) oraz taktycznie (brak jakiegokolwiek pomyslu na gre). Czyja to \"zasluga\"? Pozostawie to bez komentarza...
Do WP:
Czy ty myslisz nad tym co piszesz, czy tylko tak sobie klikasz, zeby miec zabawe??? Jak mozesz krytykowac czarnoskorych zawodnikow, a jednoczesnie popierac trenera??? Przeciez ci zawodnicy to jego \"wynalazki\"! Wiec jesli oni sa \"do d.py\" to i nasz treneiro jest taki sam. Mysl czleku, to nie boli! Tak na marginesie to tylko jeden z nich \"ma papiery\" na granie w II lidze...
A tak w ogole, to Stal grala z charakterem jak miala w swoich szeregach swoich wychowankow... Ludzi, ktorzy urodzili sie lub wiekszosc zycia mieszkali/mieszkaja w Stalowej. Zostali z nich jedynie Wieprzec i Wietecha... Reszta to nic tylko zaciezna legia cudzoziemska, ktora ma w d.pie nasz klub, historie i kibicow...

~123 | 2007-09-4 06:23

mietki kusiaki i kasiaki tez mieli premie za wygrane ale lepsze sa w sts-ach...

~123 | 2007-09-4 07:54

a skąd ty kmiocie wiesz że tak obstawiali...jak już wstałeś to wypierdalaj do szkoły i nie pierdol tu głupot.

~skarpa | 2007-09-4 08:31

RobkoStWolak nie masz racji stary - wszyscy trąbią jaki to trener zły, jakaż jego taktyka zła - czy nie widzisz że oni nie mają sił biegać? W takim stanie nie ma mowy o taktyce - choćby i Murinho z Chelsea przyszedł do nas ze swoją cudowną taktyką z kosmosu to nic to nie da!! Bo nie dość że nasi nie mają sił biegać to jeszcze w pierwszej akcji tracą bramkę i cała taktyka bierze w łeb - do tego dochodzi to że trener nawet nie ma kogo wpuścić by zmienić jakoś taktykę! Z tego wychodzą takie cyrki że musi przestawiać zawodników na boisku bo tylko to może! Druga rzecz o której mowa to ambicja - to jest ich praca, i dostają za to kasę, więc muszą sie przykładać, czasy że grali dla idei minęły niestety - a w stalowej poprostu nie ma wychowanków na 2 ligowym poziomie! Naszymi to można 3 lub 4 lidze grać niestety, więc przestańcie pieprzyć że trener zły bo wywalił \"naszych\". Wywalił ich i gdzie grają??! Ekstraklasa?! Dupa - grają w jakichś Cisnych i innych super klubach. Problem jest w tym że nie ma u nas szkolenia i nie ma młodych. Mikulski próbuje młodych ale oni są słabi!! Widać to po wynikach juniorów. Wejdą nowi, będzie rotacja - zobaczymy co się będzie działo, niestety to wszystko co nam zostało, czekać i mieć nadzieję. A Pana Kwiatka na którego każdy tak klnie to w dupę całować że się jeden naiwniak znalazł co swoją kasę ładuje w to bagno.

~(s) | 2007-09-4 09:51

Proponuje dac jeszcze na 3 mecze szanse Mikulskiemu niech zagrają nowi a pózniej przyjdzie czas na oceny. Zmiana trenera teraz nic nie da, zamknięte okno transferowe. Zmiane nalezało zrobić 2 tygodnie temu.
Przeciez nie od dziś wiadomo że za trenerem w Polsce idą zawodnicy a teraz przy zmianie żaden trener nic z nimi nie zrobi. Tą runde mamy już straconą chociaż nie do końca ja wierze że sie przełamia i będzie dobrze!
Tarnobrzeg zawsze z Stalówką!

~banana | 2007-09-4 10:13

JAk oni maja wygrywać jak tworzy sie banana team, 3-ch makumbów ktorzy powinni przed palmą tańczyć banana salsa a nie grać w piłke, nie potrzebujemy przechowywalni bananów w drużynie.A oni tylko trzepią kase a powinni dostac groszówke na banana salsa i tyle.Za swoją gre i nie tylko.

~sk | 2007-09-4 10:27

że też tacy ludzie jak ten rasista u góry mieszkają w stalowej - szkoda mi jego rodziców że im się taki pojeb urodził i wychował.

~skóra | 2007-09-4 10:28

gdyby nasze blade twarze grały tak ambitnie jak ta trójka to nie byłoby żadnych problemów.

~stalowiec | 2007-09-4 14:40

najlepszy trener który był w Stalówce to świetej pamięci Janusz Gałek i Adam Musiał który utrzymal Stalówke w I lidze...(świetne czasy i świetna ambitna gra Stalówki)...teraz myśle ze nie warto zmieniac trenera, ale jezeli mialoby sie to stac to lepszy bylby Marek Piotrowicz (świetny niegdyś stoper,który gral tez w Stalówce w I lidze) niż Czesiu Palik ktory sie nie zna na trenerce...wiem ze naszych pilkarzy stac na duzo lepsze wyniki i wierze ze wkrotce sie one pojawia...szkoda ze nie ma takich wychowankow w Stali jak kiedys...slabiutko u nas ze szkoleniem mlodziezy, ale mlodemu Stręciwilkowi (ktory gral przeciez swietnie w druzynie juniorow) dal bym szanse i zeby chlopak troche pogral,mlodziutkiemu Gilarowi i Myszce tez (dobrze by bylo jakby wprowadzali sie juz teraz do druzyny, procentowaloby to w przyszlosci)...

~stal73 | 2007-09-4 14:59

Z całym szacunkiem dla J.Gałka i A.Musiała.ale mimo to najlepszym trenerem w historii klubu był Władysław Szaryński,który wprowadził Stal w 87r. do 1 ligi,a póżniej grał z nią w 1 lidze.Owszem ,spadli wtedy,wyników nie było na miarę oczekiwań,ale w każdym meczu nasi gryżli trawę przez cały mecz,grali po prostu pięknie dla oka.To,że przegrywali u siebie z Zabrzem czy Widzewem po 0-3 i 1-3,to płacili tzw. frycowe jako zupełny nowicjusz w 1 lidze,ale po nawet tamtych meczach cały stadion bił im brawa za walkę ,bo to kibice chcieli oglądać przede wszystkim.To nie to co teraz te nasze piłkarzyny,olewka totalna,w tamtych czasach by to nie przeszło.Zero walki ,zero ambicji,odpuszczanie meczy,zero pracy na treningach.Jak tak wracam pamięcią do tamtych czasów,to aż się łezka w oku kręci.Porównując tamtą Stal a ówczesną to jedna myśl nasuwa mi się,że nie ma nawet co porównywać.Tamci bylipiłkarzami,a ci są szmaciarzami.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1187) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (999) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Podbeskidzie BB - STAL (0:1)
2007-11-10
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 943 razy
STAL - Śląsk Wrocław (1:1)
2008-04-05
Ilość zdjęć: 31
Wyświetleń: 59 702 razy
Tłoki Gorzyce - STAL (1:1)
2005-04-09
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 13 592 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 31 215 razy
Osób Online: 8 / Czas gen. strony: 0.01898