Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nowi trenerzy Stali? Wojdyga i Sajdak!

Nowi trenerzy Stali? Wojdyga i Sajdak!
Stal Stalowa Wola przegrała na własnym boisku z Arką Gdynia 0:1, przez co ultimatum zarządu nie spełnił Albin Mikulski.

Dzisiaj włodarze klubu zadecydują o jego losach. To było prawdziwe wyzwanie. Piłkarze Stali musieli pokonać "dream team”, zespół "bogaczy”, z wielokrotnością średniej krajowej na pasku miesięcznej wypłaty, którzy na dodatek chcieli odkuć się za ostatnie remisy. Najważniejsze było jednak ratowanie skóry trenera Albina Mikulskiego...

Szkoleniowiec dostał od zarządu klubu ultimatum, miał z zespołem wywalczyć 4 punkty w dwóch spotkaniach. Po meczu z Arką wiadomo, że to zadanie już niewykonalne. Albin Mikulski dymisji po meczu nie złożył i czeka na decyzję szefów "Stalówki”. Ci są w kropce. Drużyna w drugiej połowie walczyła z kandydatem do awansu jak równy z równym, więc "alibi” dotychczasowy szkoleniowiec zespołu jakieś ma.

Dzisiaj zbierze się zarząd i klamka zapadnie. Prawdopodobnie trener Mikulski poprowadzi jeszcze zespół w kolejnym meczu z Turem w Turku, a potem jego obowiązki przejmie nowy szkoleniowiec. Kto? Najprawdopodobniej Piotr Wojdyga, który w przeszłości prowadził między innymi Tłoki Gorzyce. A jego asystentem miałby zostać znakomity w przeszłości piłkarz Stali Dariusz Sajdak.

Są jeszcze inni kandydaci, ale albo wolą pracować za granicą, jak Michał Probież, albo nie palą się do pracy w Stalowej Woli, albo chcą zarabiać tyle, że naszego klubu nie stać na ich zatrudnienie. Na "giełdzie” wymieniani są jeszcze Janusz Białek, Jerzy Engel junior, Marek Piotrowicz, ale w grę wchodzi jeszcze, oprócz Wojdygi, tak naprawdę tylko ten ostatni.

Komentarze (25)

~TOBI | 2007-09-10 09:40

~zks | 2007-09-10 11:34

~w.... ny | 2007-09-10 13:02

mikulski latwo sie nie pusci stolka. 7 tys miesiecznie to dobry i tydzien dluzej to jakies 2 tys do przodu. zero honoru dla mnie zwykly smiec. 2 miesiace bazowal na krytyce adamusa a teraz mowi ze 2 polowa byla dobra i nie odejdzie!!!!! smieje sie z kibicow i calego zarzadu

~dol;/ | 2007-09-10 13:33

niech wezma Probieza skoro byli w stanie dac tyle kasy Mikulskiemu to jemu tez powinni byc w stanie zaplacic duze pieniadze jakby niebylo ten trener mimo slabych wynikow w 1 lidze to jednak zrobil wynik awansujac z widzewem to tej 1 ligi:P

~,,,,,, | 2007-09-10 15:36

~iks | 2007-09-10 17:09

Ciekawy jestem jak teraz zachowa sie pan Jarecki wraz z całym zarzadem oraz pan krzykacz na pokaz Kotulski. Czy maja jaja czy tez zachowają sie jak gowniarze.
Dali gościowi ,ktory rozpieprzył nasza Stalowke ultimatum. Nie spełnił go - na co czekają? Przeciez nawet zwyciestwo z Turem w co niewierze nic nie zmieni. Styl jest tragiczny, trzeba cos szybko zmieniac a nie czekac moze sie uda. Ponad poł roku widzimy ze z kazdym meczem jest coraz gorzej. Przeciez nam nie potzreba tu goscia , ktory pod publike oszukiwał nas ,że na Stali mu zależy. Teraz widzimy ,że jedyne co go interesuje to kasa. Kasa za trwanie na stanowisku oraz jestem w 100% przekonany prowizja za zatrudnienie tych niby grajkow.

~echo dnia | 2007-09-10 17:20

Nie zapadła dzisiaj żadna decyzja zarządu Stali Stalowa Wola, co dalej z trenerem drugoligowych piłkarzy, Albinem Mikulskim. Zarząd klubu spotka się w jego sprawie jutro.


Szkoleniowiec nie wypełnił ultimatum zarządu Stali, które zakładało, że ma wywalczyć z zespołem cztery punkty w dwóch spotkaniach, z Arką Gdynia i Turem Turek. Z Arką nasz zespół doznał porażki w ostatniej kolejce na własnym stadionie 0:1 i Albin Mikulski znowu jest \"na wylocie”. Dzisiaj jednak w posiedzeniu zarządu nie mogliby uczestniczyć wszyscy jego członkowie i dlatego odbędzie się jutro. Wtedy poznamy nazwisko ewentualnego następcy Mikulskiego, chociaż nie wykluczone, że szkoleniowiec poprowadzi jeszcze zespół w meczu w Turku w najbliższą sobotę.

~KONIEC | 2007-09-10 18:40

picia i sie opierdalania.. dalej mamy 5 punktow.. kurwa tak zle to juz dawno nie bylo.. REWOLUCJA jest potrzebna i to jeszcze dzisiaj...

~trzy kropek | 2007-09-10 19:21

Naszym piłkarzykom nie potrzebny jest żaden trener ...!!! Trzeba zaapelować do Zarządu aby poczytali sobie te komentarze i od razu będą wiedzieli gdzie szukać znawców wszelakiej maści.
Polecam takich gości jak : RobkoCośtam. lub KibicaStali jest też wielu innych ale ci dwaj to wręcz Eksperci dlatego ciężko będzie wybrać ...!!!!! Chyba że podzielą się stołkiem np. jeden do południa a drugi po południu....Jeśli chodzi o kasę to nie są tacy drodzy więc dostaną po lizaku lub do spółki paczkę irysów i będzie OK.
PS. Podobno ta strona służy do pisania wszystkiego ....no to piszę sobie.....

~czarny | 2007-09-10 20:02

był dzis trening stalówki? o ktorej godzinie?

~Kamil | 2007-09-10 20:48

byl o 17.
jutrzejszy dzien przyniesie ciekawe informacje :D

~BZC | 2007-09-10 21:03

do wszystkich kumatych szykujcie kase na wisle plock ten wyjazd jest bardzo wazny kto jest w temacie wie o co chodzi pozdro raków i sovia elo BZC

~z krytej | 2007-09-10 21:39

zgodze się z mario_stw w kwesti trenera stalówka w tej chwili dopiero jest w komplecie jaki chciał mikuś więc dajmy mu szanse 2-3 mecze niech pokaże co tu naściagał.
a ty kiszka pyknij z fajki!!!

~RobkoStWolak | 2007-09-10 21:57

Dziekuje za wyroznienie, ale niestety za dlugo musialbym dojezdzac.
No i juz prowadze jedna druzyne, wiec wystarczy.
I moze to odpowie na twoje argumenty, ze sie na tym nie znam.
Pozdrawiam logicznie i trzezwo myslacych.

~kij | 2007-09-10 22:01

co wy pieprzycie o tym mikuśiu , nie pojebało was..jak się nie ma honoru ż eby samemu odejść to żeby się teraz zarzą d zafajdany nie błażnił i mu znowu jakiej szansy nie dał.....czas już do kurwy nędzy coś zmienić [bo teraz to już może być tylko lepiej].....boję się że mikuś z beniaminkiem -turkiem znowu piątkę przywieżie....dość wstydu.....co do ostatniego meczu to przecież arka go wygrała z palcem w dupie ,przyjechała bez połowy podstawowych zawodników i cały czas spokojnie wszystko kontrolowała..po prostu nie chciała nas lać....bo z naszej strony praktycznie nic im nie groziło a im starczyła ta jedna bramka...my jak zwykle nie potrafiliśmy im nawet zagrożić...

~Stachu | 2007-09-10 23:48

Dlaczego usunięto sporą część komentarzy, w tym mój krótki wpis wcześniejszy??

~do Robko | 2007-09-10 23:50

Już prowdzisz jedną drużynę? Pewnie nią jest Ruch Wysokie Mazowieckie o nazywasz się Sławomir Adamus.

~Kamil | 2007-09-10 23:57

bo nie umiecie normalnie rozmawiac.
------------------------------------------------ -----------------
INFO ADMINISTRACYJNE:

DOSTAJECIE WSZYSCY OSTATNIE OSTRZEZENIE. JESLI DALEJ BEDZIE TAKI SPOSOB PISANIA TO KOMENTARZE ZOSTANA ZABLOKOWANE.

---------------------------------- -------------------------------

~iks | 2007-09-11 10:06

a ja uwazam ze mamy chory zarzad , ktory mysłi o Paliku badz Motyce. Panowie - szanujmy sie troche .

~starszy pan | 2007-09-11 10:27

chodzę na Stalówkę od 1974 roku i niestety mecz z Arką był ostatnim, bo nie pozwolę aby jakiś Kręci-Chwast czy inny ormowiec spisywał mnie jak kupuję bilet.Żegnam.

~do wyżej | 2007-09-11 10:56

Żegnam

~starszy pan | 2007-09-11 11:01

co się gościu martwisz ,niedługo to za darmo nikt nie przyjdzie na meczyk

~Damian22 | 2007-09-11 11:18

do Kamilka admina:

chłopie po to jest ta strona żeby każdy mógł się własnie wypowiedziec.
a nie usuwasz komentarze
co to ma byc wogóle????????
mamy pisac KOCHANI PIŁKARZE I KOCHANY TRENERZE??????
jak oni taką maniane odjebują
zastanów sie troche człowieku z tym usuwaniem

~kibicStali | 2007-09-11 11:38

trzy kropek, irysy to sam możesz sobie jeść. Aczkolwiek nie pogardziłbym paczką miętówek.

~Kamil | 2007-09-11 19:56

sa komentarze. ale pisac trzeba umie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Okocimski Brzesko (0:2)
2011-04-30
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 55 205 razy
STAL - Znicz Pruszków (0:2)
2013-06-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 19 445 razy
STAL - ŁKS Łomża (0:1)
2008-04-12
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 16 375 razy
Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 63 984 razy
Osób Online: 46 / Czas gen. strony: 0.01708