Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» FOTOZAGADKA NR 2

FOTOZAGADKA NR 2

MOSiR http://i18.tinypic.com/6f7fjph.jpg - ten niebieski napis z czerwoną kropką widnieje na jednej z trybun naszego stadionu. Teoretycznie wszyscy wiedzą co on znaczy, ale... Mamy konkurs ! Rozszyfrujcie ten skrót. Na autora, którzy wykaże się największą inwencją twórczą czeka nagroda - uścisk ręki prezesa szlachetnego MOSiR-u ;) Stawka jest więc wysoka, jest o co walczyć. ZAPRASZAMY DO ZABAWY !

Komentarze (31)

~Siwy | 2007-09-20 20:10

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji :P

Dawajcie jakies trudniejsze bo na to by 5 latek odpowiedział :P

~gregor | 2007-09-20 20:12

mafijny osrodek szlezakow i recydywistow

~hmm | 2007-09-20 20:12

Czyzby ten temat byl po to by wymyslac nowe rozwiniecia ?? Nie rozumiem :/
Fotozagadki nawet fajny pomysl ale na forum...tutaj sie robi za duzy smietnik i wszystkie fotozagadki zdecydowanie za proste i nei wiem czemu maja sluzyc

~Kamil | 2007-09-20 20:16

smietnik robi sie bezsensownymi komentarzami. a forum jakis czas temu umarlo.

~aaaaa | 2007-09-20 20:38

stalowa w ciezkiej sytuacji cofnieto kare dla odry opole czyli odjecie 10 pkt cofneli ta kare i odra jest w tabeli w srodku z z14 pkt!! stalowka jest w strefie spadkowej :/ i traci do podbeskidzia az 5 pkt!!

~jastkowice | 2007-09-20 20:54

MOSiR czyli Mafia Ogolonych Skinów i Recydywistów

~lukasz | 2007-09-20 20:58

my ogolnie sikamy i sramy - za przeproszeniem:P

~lukasz | 2007-09-20 20:59

motto zarzadu
mamy ochote sie indywidualnie rozpierdol.c

~mlody | 2007-09-20 21:01

Odra odzyskała punkty. Mamy 6 punktów straty do Podbeskidzia i zajebiście ciężkie mecze a nasz zarząd zatrudnia goscia który ma przysyłac plany treningów. I ja ktu się nie wkurwić?

~mlody | 2007-09-20 21:07

Jęsli nasz zarząd myśli że w przerwie zimowej zatrudni jakiegoś trenera z prawdziwego zdarzenia który pomoże w utzymaniu to może się grubo przeliczyć. Powtarzam patrząc na tabele i mecze jakie mamy jeszcze do rozegrania to mam obawy że po tej rundzie może byc pozamiatane.

~bbbbbb | 2007-09-20 21:10

wyostrzona zagadka. mysle ze dla ludzi na poziomie kotulskiego badz lompe . pozdrawiam

~moze tak | 2007-09-20 21:11

mosir to: marzymy o sukcesach i renomie --->STAL

~SKIERKI | 2007-09-20 21:13

Mam Ochotę Stanąć I Ryczeć ...
nad tym co się dzieje ze stolowoolską piłką

~xXx`#55 | 2007-09-20 21:13

MOSiR hmm
MIŁOWANY ośrodek sportowców i RADNYCH [niestety]

~misiek | 2007-09-20 21:29

Mistrzowska obrona Supermanów i Robin Hoodów:P

~OMI | 2007-09-20 21:30

Władysław Łach nowym trenerem Stali! Jednak formalnie ten doświadczony szkoleniowiec dopiero jutro rano obejmie obowiązki pierwszego trenera, po podpisaniu stosownych dokumentów pod umową o pracę w Stali.
Trener Władysław Łach pracował wcześniej w Hutniku Krkaów, GKS Bełchatów (obie drużyny wprowadził do ekstraklasy), Górniku Zabrze, Górniku Łęczna i Górniku Wieliczka.
Z Górnikiem był po raz ostatni w Stalowej Woli w roli trenera. Na wiosnę 2006 roku zespół z Wieliczki pokonał naszą Stal 3:0. W tym sezonie Władysław Łach był dyrektorem sportowym Cracovii, zajmował się tam również skautingiem.

Nowemu trenerowi życzymy sukcesów w prowadzeniu naszej drużyny!

źródło: » LINK

Moze by tak o tym cos napisac ;>? Powodzenia Władziu!!

~misiek | 2007-09-20 21:31

My ogoleni sprawni i rozumni:P. Ale co to za nagroda uścisk dłoni??:D

~malalyzeczka | 2007-09-20 21:33

wiecie co??? mnie tez bardzo denerwowala mala lyzeczka!!!!!!!!!!!! bylem za zmiana trenera , ale teraz jest mi poprostu glupio:» LINK lyknolem kity jaki to nie bedzie mikulski i jego sponsorzy , taktyka itd wydawalo mi sie ze bedziemy rzadzic w II lidze a w stalowej nikt nie wygra. sprawdzilo sie stare powiedzenie zeby sie tylko nie obudzic z reka w nocniku

~manix | 2007-09-20 21:38

miejski osrodek smutku i rozpaczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~...... | 2007-09-20 21:43

MANNIX DOBRE :) narazie nr 1

~mx | 2007-09-20 21:43

Murihnio zrezygnowal z chelsea moze by tak w stalowce go zatrudnic?????????????????

~piotrek1938 | 2007-09-20 21:56

Mikulski Opuścił Stalówkę i Resovię ;)

~staloweczka | 2007-09-20 22:01

MOSiR??? moze --> Musimy Oglądać Stalówke i Racovie!!!

~Wladek Lach | 2007-09-20 22:01

w Stali nie ma kto strzelac bramek, a popatrzcie na bilans niechcianego Judy, ktory teraz gra w Sarzynie - 9meczow/9 bramek. I nie pierdolcie ze to 4 liga, bo nasz gelboy Gesla napewno by tyle nie puknal.
pozdro dla kumatych, w Plocku wjezdzamy na boisko - kumaci niech beda gotowi

~MARIANEK 2 | 2007-09-20 22:13

Miasto Osrańca Szreka i Ropuchy (jego rzecz jasna)

~MARIANEK 2 | 2007-09-20 22:15

A moze lepej Miejsce Osrańca Szreka i Ropuchy (jego)

~hmm | 2007-09-20 22:21

Zaciekawilo mnie zdanie na oficjalnej stronie klubu...Moze 90minut.pl pisza glupoty ze bedzie konsultantem ??

\"był dyrektorem sportowym Cracovii, ZAJMOWAŁ się tam również skautingiem.\"

Wydaje mi sie, ze jednak bedzie normalnie prowadzil nasza druzyne a nie bedzie jakims konsultantem

~Stalowiak | 2007-09-21 09:09

Mamy Obłędny Skład i Rezerwowych.....
Mikulski Osłabił Stal i Rozwalił.....
My olewamy Szlezaka i Radnych.....

~staloweic | 2007-09-21 11:26

Zgadzam sie z tezą, ze powinno sei juz na wiosne sprowadzic Jude i zostawic Jabłońskiego a nie sprowadzac do Stalowki armie zaciezna, ktora nie jest warta zlamanego grosza (oprocz Nakoulmy - szacunek)...a unas gra teraz Salami czyt. \"kiełbasa zwyczajna\" i Gęśla, który ma moze i umiejętności ale kompletnie nie jest przygotowany do sezonu i nie ma w dodatku formy, nie wiem dlaczego nie sprwadza chociażby Stręciwilka zeby chociaz jeden caly mecz zagral...np. Pałkus to sie nadaje ale do okręgówki i to nie wiem czy by sobie poradzil z taka kondycja to moze pograc na podwórku przed blokiem... a sprowadzony Sebastian Kęska mial byc najlepszym zawodnikiem a po kilku meczach jego ksywa to \"Klęska\",nie wiem jak on gral w I lidze ale to co prezentuje obecnie to IV liga, w sumie do sokola nisko by sie nadal...Życzę powodzenia nowemu trenerowi i oby wszystko w Stalówce poukladal:)trzymam kciuki....hej STAL

~abc | 2007-09-21 15:01

Miejski Ośrodek Smrodu I Rozrodu

~Pewien_Pan | 2007-09-24 12:51

MOSiR - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji :]

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 12 8-2-2 26
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
5 ŁKS Łagów 12 7-1-4 22
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 12 3-1-8 10
17 Tomasovia 12 1-3-8 6
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3089) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1307) » Filip kacper k. (1268)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (606)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 39 724 razy
STAL - Dyskobolia Grodzisk W (1:3)
2007-10-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 18 725 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 9 715 razy
STAL - GKS Bełchatów (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 421 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01239