Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wyjazd do LUBLINA!!!

Wyjazd do LUBLINA!!!
3 października o 15:30 odbędzie się spotkanie Motor Lublin - Stal Stalowa Wola.

Zbiórka na ten mecz będzie o 11:00 tam gdzie zawsze.
Koszt wyjazdu 20 zł + 10zł bilet na mecz.
Każdy ma ze sobą wziąć szalik!!

OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA!!


Komentarze (54)

~lol | 2007-09-27 15:45

:
:
:
:
:
WITAJ 3 LIGO !
JEBAć MOTOR !
JEBAć TAKIE MECZE !
SRAM NA TO !
STAL TO MY A NIE WY !
:
:
:
:
:
:

~kibice | 2007-09-27 15:58

do lol.a my sramy na ciebie

~zksstalole | 2007-09-27 16:02

panowie i panie dzis losowanie 1/8 PP ciekawe na kogo trafimy :D

~Droone | 2007-09-27 16:05

o której to losowanie ? :D

~misiek | 2007-09-27 16:07

Nie zdziwiłbym się jakbyśmy dostali Legię Warszawa. A zastanówcie się dlaczego tak sądzę!

~... | 2007-09-27 16:11

» LINK

Przeczytajcie ;) polecam.

Moze kiedys... marzenia

~Daro | 2007-09-27 16:24

» LINK

Wywiad z trenerem W. Łachem....wg mnie one wie co robi i wyciagnie STal z dolka !!!!!!

~piotrek1938 | 2007-09-27 16:35

o ktorej losowanie PP?? ODPOWIEDZCIE :)

~PieRwaN | 2007-09-27 16:36

o 20:00 :D pozdro dla Stalówki od Stali z Gorzyc :)

~gregor | 2007-09-27 16:40

z tego mozna zrobic konfetti na na mecze w stalowej woli.» LINK ta kasa im sie przyda

~gregor | 2007-09-27 16:41

usunac %20

~gregor | 2007-09-27 16:42

» LINK to jest premia dla naszych grajkow

~aSDDSa | 2007-09-27 18:00

KAZDY NA MECZ! NIE IDZIEMY DO SZKOŁY/PRACY ITP. ! ARCY WAZNY MECZ !

~aSDDSa | 2007-09-27 18:02

z forum Motoru!

W związku dalszym podtrzymaniem przez nasz zarząd decyzji o wprowadzeniu kart kibica informujemy wszystkich kibiców iż na mecz Motor Lublin - Stal Stalowa Wola który odbędzie się 3 października 2007 (zmiana terminu, pierwotny termin: 16 października 2007) wszyscy kibice Motoru nie wchodzą na stadion. Sektor C zajmowany zawsze przez nas będzie świecił pustkami. Doping prowadzony będzie spod głównej bramy wejściowej na stadion. Nasze pojawienie się na stadionie uzależnione jest od decyzji zarządu. W przypadku wycofania się z bezsensownej decyzji o wprowadzeniu kart kibica sektor C znów zacznie żyć, wywieszane będą flagi i prowadzony żywiołowy doping.
Osoby nie popierające naszego protestu, nie mają prawa czuć się kibicami Motoru, bo prawdziwy kibic wspólnie z kolegami walczy o lepszy los wszystkich sympatyków Motoru.

bez odbioru

~lubelak | 2007-09-27 18:52

Motor przekazał nam 300 biletów. Ale myślę, że wejdą wszyscy. bilety powinny być w klubie.

~... | 2007-09-27 19:11

Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie, 16:00, sędzia: Jacek Małyszek (Lublin

~CZARNY | 2007-09-27 19:24

o 20 losowanie PP

~.. | 2007-09-27 20:11

Skandal w Warszawie
Kibice Lecha zostali brutalnie potraktowani przez policje oraz służby porządkowe w Warszawie.

Grupa kibiców, która wybrała się do Warszawy na wczorajszy mecz Pucharu Polski, pomimo posiadanych biletów nie została wpuszczona na stadion Polonii. Dodatkowo spokojnie zachowujący kibice Kolejorza zostali brutalnie potraktowani przez policję i służby porządkowe. Stowarzyszenie Wiara Lecha ma zamiar wnieść pozew do sądu.

Wydarzeniom w Warszawie przyglądali się również przedstawiciele poznańskiego klubu. - Złamane zostały podstawowe prawa człowieka wolnego w naszym kraju - komentuje Michał Lipczyński, Dyrektor Marketingu KKS Lech Poznań.

Klub zapoznał się z materiałami i będzie wspierał działania wyjaśniające w tej sprawie.

Zobacz w LechTV Online.

Materiał z Warszawy>>>

» LINK

~.. | 2007-09-27 20:14

Skandal w Warszawie! Kibice Lecha pobici przez policję i ochronę!

» LINK

» LINK

~ehh | 2007-09-27 20:22

Mamy Groclin....ladnie w dupe dostaniemy...i do tego malo atrakcyjny przeciwnik ehhh :/

~Nowiny | 2007-09-27 20:22

- Jest projekt stadionu, a jego budowa zostanie rozłożona na 3 lata - dowiadujemy się od Roberta Fili, szefa kancelarii prezydenta. - W przyszłym roku zaczniemy budowę od trybuny wzdłuż ul. Hutniczej. Nie będzie łatwo, bo inwestycja ta może pochłonąć nawet 20 mln. zł.

~Kamil | 2007-09-27 20:24

1/8 finału Pucharu Polski 2007/08:

Cracovia - Arka Gdynia
Ruch Chorzów - Widzew Łódź
Odra Opole - Zagłębie Lubin
Polonia Warszawa - Korona Kielce/Zagłębie Sosnowiec
Lechia Gdańsk - Wisła Płock
GKS Tychy \'71 - Wisła Kraków
Stal Stalowa Wola - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
Legia Warszawa - Łódzki KS

~Daro | 2007-09-27 20:25

1 para
Cracovia - Arka

Druga parą jest :
Ruch Chorzów - Widzew

3 para:
Odra opole - Zagłębie Lublin

4 para:
Polonia Warszawa - zwyciesca meczu Korona - Zagłębie Sosnowiec

5 para:
Lechia Gdańsk - Wisła Płock

6 para :
GKS Tychy - Wisła Kraków

7 para :
Groclin - STAL STALOWA WOLA

8 para:
Legia Warszawa - ŁKS

Wyjazd i do tego mało atrakcyjny przeciwnik pod względem kibicowsim.

~Daro | 2007-09-27 20:26

Do Kamil:

Czyli jak, gramy u siebie ?? Bo wg mojej informacji powinno byc Groclin-Stal

~PP | 2007-09-27 20:28

Gramy u siebie. I nie było to losowanie tylko ustawianie meczy pod względem braku agresji do przeciwnika (albo jak najmniejszej wrogości)

~eeeeee | 2007-09-27 20:28

kurwa druzyna z nizszej ligi zaczyna spotkanie u siebie , a jesli sa z tej samej to jest losowane i nie pierdol bo masz zle infroamcje

~cwikiel | 2007-09-27 20:31

Stalowka - Groclin w 1/8 Pucharu Polski :)

~Kamil | 2007-09-27 20:32

gramy u siebie bo jestesmy nizej notowani :)

~cwikiel | 2007-09-27 20:32

gramy u siebie

~Daro | 2007-09-27 20:35

Ok po prostu nie wiedzialem :

~Damian22 | 2007-09-27 20:38

NO ŁADNY PRZECIWNIK SIĘ NAM TRAFIŁ. WOGÓLE TO LOSOWANIE PODEJRZANE STRASZNIE. DZIWI ZWŁASZCZA TO ŻE 4 MECZE TO TZW \'\'MECZE PRZYJAŻNI\'\'. ZNOWU KLASĘ POKAZAŁO PZPN.
Z GROLCINEM MOŻE BYĆ BARDZO TRUDNO, GDYŻ ONI NIE OLEWAJĄ PUCHARU POLSKI TYLKO GRAJĄ FAIR.
MOŻE PIOTRUŚ PIECHNIAK COŚ ZROBI DLA SWOJEGO BYŁEGO KLUBU.......
PLUS DO TEGO ZATRZYMAĆ SIKORĘ W ATAKU I BĘDZIE JAKAŚ SZANSA.

~lol | 2007-09-27 20:38

gramy na wyjezdzie posrance !

~młody | 2007-09-27 20:40

jedziemy na motor :D:D bilety są w klubie?? bo tak cos słyszałem

~Damian22 | 2007-09-27 20:42

a do tych co sie nie znają na piłce nożnej:
STAL GRA U SIEBIE. PRZECIEZ TO PROSTE I LOGICZNE, ŻE DRUŻYNA SŁABSZA JEST GOSPODARZEM. LUDZIE NIE RÓBCIE JUŻ Z SIEBIE TAKICH OFIAR.
stal stalowa wola : groclin grodzisk wielkopolski 30.10.2007 lub 31.10.2007
POZDRO

~do lol | 2007-09-27 20:42

Gramy u siebie posrańcu!

~do lol | 2007-09-27 20:44

posrancu gramy u siebie i jest tylko jeden mecz

~K.O.W.A.L | 2007-09-27 20:48

wygramy i przejdziemy dalej, nasi chlopcy beda tak zapierdalac po boisku ze sie sami zdziwimi na co ich mozna stac.. :)

~hmm | 2007-09-27 20:55

Ktoś napisał ostatnio coś o stadionie...na serio taka informacja pojawila sie w Nowinach ??

~Kamil | 2007-09-27 21:29

tak. taka informacja pojawila sie w Nowinach. ta kwestie postaram sie zweryfikowac i cos wiecej na ten tamat napisac w przyszlym tygodniu bo cos wiecej powinienem wiedziec na ten temat.

~Kamil | 2007-09-27 21:31

» LINK
tu macie link do tego

~hmm | 2007-09-27 21:31

Ok dziekuje bardzo Kamil.....tak apropo wiecej takich ludzi potrzeba na tej stronie :D Juz dawno nie widzialem tak zorientowanej osoby w sprawach Stalowki

~cwks | 2007-09-27 21:33

legia pozdrawia

~Stachu | 2007-09-27 21:38

Od wyborów samorządowych minął rok. Zostały jeszcze 3 lata. Moim zdaniem na rozliczenia przedwyborczych obietnic lokalnych polityków jest jeszcze trochę za wcześnie.

~chefe | 2007-09-27 22:47

jutro pokombinuje z plakatem na Motor. a w niedziele na meczu powinien byc przez spikera pozadnie omowiony ten wyjazd ! pare razy.

WSZYSCY NA MOTOR !!!!!!

~do Stacha | 2007-09-27 22:58

Ja powiem w skrócie co myślę o naszej radzie miasta i cwelu Kotulskim. Wypierdalać mochery a Kotulski ochlajtus niech nie pokazuje się na krytej bo wpierdol dostanie następnym razem.

~mastakillah | 2007-09-27 23:09

PZPN podaje, że gramy w sobotę :) Więc jak w końcu?

Stal Stalowa Wola - GKS Jastrzębie, 29.09, g. 16:00, Jacek Małyszek

» LINK

~nieznany | 2007-09-28 21:01

sorki ze pytam czy trzeba sie gdzies zapisywac na wyjazd do Lublina ?? czy tyllko place i jade

~Wyjazd | 2007-09-28 22:54

Przychodzisz na zbiorke płacisz i jedziesz !!!!I wszyscy w barwach Ci co nie mają szali tez mają jechac!!!!!

~wariaty_JP | 2007-11-8 11:02

Jebac ZKS jebac ZKS lalalalalalalalalla kurwy jebane jestescie ruchane porzez wszystkich w dupe ! zydowa to stara kurwa zydowa jebana jest zydowe trzeba pierdolic ...... hahahah jebane szmatławce huj wam do pyska!

~gugh | 2007-11-16 17:24

znowu ta beznadziejna stalowa banda wiesniakow

~kaska044 | 2008-09-15 16:14

"My STALÓWKI wierni fani
Całe życie jej oddani
Kto STALÓWKI nie szanuje
Zaraz życie mu zmarnuje
Bo Południa Panem jest
Rządzi tylko: ZKS!!!!

~basiulka | 2008-09-17 11:18

z rks z tej strony coty ze stlowki jesteście tak pojebani ze to film masie pojechane na ty meczu i jebie wsze dropsy ze stalowki kibicować tez nie umiecie he he

~motor! | 2009-02-26 10:37

je**c was wiesniaki! sz*aty!

~wiesniak | 2009-02-26 10:38

CWELOWKA!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 39 335 razy
Stal Rzeszów - STAL (0:1)
2006-05-24
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 28 859 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 162 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 451 razy
Osób Online: 20 / Czas gen. strony: 0.01508