Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Groclin - przeciwnikiem STALI w 1/8 PP

Groclin - przeciwnikiem STALI w 1/8 PP
Dzisiaj odbyło sie losowanie 1/8 Pucharu Polski.
Przeciwnikiem Stalówki będzie drużyna Groclinu Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski.
Mecz odbędzie sie 30/31 października.





Komentarze (76)

~kot | 2007-09-28 00:25

puchar jest nasz i nie ma chuja we wsi...chłopcy ligę odpuścili ale w pucharze wszystkich rozjadą.

~Gordonson | 2007-09-28 01:04

ale fajnie. Zobacze Adriana

~PTAK | 2007-09-28 01:14

No to jedziemy z nimi chopaki !!!! Trzymamy kciuki, damy rade

pozdro z irlandii

~Kocia Bula | 2007-09-28 04:17

gadalem wczoraj z Kwiatkiem i co sie dowiedzialem? Otoz nasz sponsor ma oplacic sedziego w pucharze, bo wiadomo ze na awans Stalowki w tym sezonie nie stac wiec idziemy na puchar. Malo tego! Ponoc dzwonil do Sikory i powiedzial mu, ze jak strzeli choc jedna bramke to bedzie miel wczasy w lesie (jest to ulubione spedzanie wonego czasu naszego sponsorka). Jak widac Tadziu pilnuje wszystkiego. Oby wiecej takich zapalencow w Stalowej Woli a bedziemy grac w Lidze Mistrzow.
pozdro

~stalowiec | 2007-09-28 06:50

A ja tam jestem zdania ze mozemy sprawic niespodzianke w pucharze polski, jestem za swoja druzyna i bede jej kibicowal!!!!!!!!!hej STAL!!!!!!
A takie komentarze typu ze dostaniemy 10:0 to pisza ludzie ktorzy sa przeciw Stali i niespelna rozumu....dla przypomnienia kilka sezonow temu gralismy z wisla krakow ktora bila wszystkich w lidze i byla mistrzem polski a tu co Stalowka pieknie walczyla i wynik meczu to 2:2...poleglismy dopiero w rzutach karnych...ja wierze w swoja drużyne!!!!!!!!

~poli | 2007-09-28 07:55

a ja wierzę że więcej jak piątką nas nie pogonią

~suawek | 2007-09-28 08:57

Przypomne, bo niektorzy moga nie pamietac, ale w 1/16 Pucharu Polski, Groclin ledwo wygral 2:1 na wyjezdzie z Jeziorakiem Iława, grając z przewagą 4 zawodników (4 piłkarzy Jezioraka dostało czerwone kartki - od razu, bądź za drugą żółtą - a mimo to Groclin nie potrafił strzelic wiecej niz jednej bramki!).

~cmok | 2007-09-28 09:03

bo to był jeziorak a nie stalówka..przecież lepszych chłopcow do bicia w tym sezonie to ze świecą szukać.

~:) | 2007-09-28 09:25

Ciekawe ilu ludzi będzie na meczu :)

~mzk | 2007-09-28 10:23

W GRODZIE PIWOWARÓW GDZIE KUFELEK KAŻDY MA JEST DRUŻYNA NASZA DYSKOBOLIA NAZWE MA!!!

~1938 | 2007-09-28 11:40

Na telegazecie pisze ze gramy w sobote to kurwa kiedy gramy w niedziele czy w sobote

~mistrz | 2007-09-28 11:44

Dzisiaj urodziny ma Marek Drozd
» LINK
wszystkiego najlepszego.

~Mecz | 2007-09-28 12:02

Mecz jest kurwa w niedziele o 16.00 !!!!!

~Robson | 2007-09-28 12:40

Przejebiemy pewnie

~lukasz | 2007-09-28 13:00

ludzie przyjda zobaczyc jak piechniak gra.
zapewne przegramy. dlatego wolalbym mecz z wisla krakow lub legia. lepsza atmosfera by byla na meczu

~mati | 2007-09-28 13:13

narescie zobaczymy dobry zespol w stalowej mam nadzieje jednak ze wyjedzie z placzem

~Groclin | 2007-09-28 13:30

Czy u was znajdzie się miejsce na przyjazd 500 kibiców naszego Groclinu?? Pomieścimy się u was na tym waszym kurniku i jak dojechać najlepiej do tej wioski??

~Damian22 | 2007-09-28 13:39

do Groclin: 500 osób od was? buahaha śmiechu warte. z takiego smiesznego klubu jak wasz to nawet 20 osób nie przyjedzie do nas. 1 LIGA NIE DLA WIOSEK.
STAL STALOWA WOLA : GROCLIN 2:1

~skarpa zks | 2007-09-28 13:40

hehe dobra prowokacja:) Groclin i jego hoolsi :P:P oglądnijcie sobie ten filmik i Groclin w akcji z Crvena w UEFA :) zianie na maxa :D » LINK wywalić %20 jak zwykle z linku

~Ho Chi Min | 2007-09-28 13:42

Grodzisk to jeszcze wieksza wioska niz Stalowa bylem tam na meczu z Wisla Kraków kilka lat temu i oprocz stadionu to psy dupami szczekaja i wrony zawracaj

~Kruku | 2007-09-28 13:48

Jaki wasz byl najwyzwszy wyjazd Grodziszczanie ? 5 osob po piwo do sklepu ?

~stal | 2007-09-28 13:58

mecz jest jutro zobaczcie sobie na ogloszeniach po stw pisze ze jutro!!!!!!!!!!

~misiek | 2007-09-28 14:51

Ja trochę z innej beczki niż piłka nożna

Ile kosztują w tym sezonie bilety na koszykówkę??

~zksstalole | 2007-09-28 14:56

pewnie juz wiekszosc i tak mowila ale dla tych co nie wiedza to przeczytalem na stronie motoru
W związku dalszym podtrzymaniem przez nasz zarząd decyzji o wprowadzeniu kart kibica informujemy wszystkich kibiców iż na mecz Motor Lublin - Stal Stalowa Wola, który odbędzie się 3 października 2007 (zmiana terminu, pierwotny termin: 16 października 2007) wszyscy kibice Motoru nie wchodzą. Sektor C zajmowany zawsze przez nas będzie świecił pustkami. Doping prowadzony będzie spod bramy wejściowej na sektor C. Nasze pojawienie się na stadionie uzależnione jest od decyzji zarządu. W przypadku wycofania się z bezsensownej decyzji o wprowadzeniu kart kibica sektor C znów zacznie żyć, wywieszane będą flagi i prowadzony żywiołowy doping.
Osoby nie popierające naszego protestu, nie mają prawa czuć się kibicami Motoru, bo prawdziwy kibic wspólnie z kolegami walczy o lepszy los wszystkich sympatyków Motoru.

~Ekhm... | 2007-09-28 15:09

Wez ty z pyrlandi nie kozacz ze poznan duzy u nas to i 5000 jest tylko na mlynie zasiada 500 (a czasem i wiecej)

~do Damian22 | 2007-09-28 15:29

Napinaczu nie sadzisz ze to była tylko i wyłacznie prowokacji ? po Twoich wpisach wnioskuje ze masz około 16 lat ;] nie wiecej.
Przestan sie juz napinac kurwa bo robisz z siebie idiote ;]

~do Damian22 | 2007-09-28 15:29

Napinaczu nie sadzisz ze to była tylko i wyłacznie prowokacja ? po Twoich wpisach wnioskuje ze masz około 16 lat ;] nie wiecej.
Przestan sie juz napinac kurwa bo robisz z siebie idiote ;]

~K.O.W.A.L | 2007-09-28 16:03

nie ma co, wydaje mi sie ze Nasi sie dobrze przygotuja na ten mecz i sprawia niezla niespodzianke... Dadza z siebie wszystko, nasi dobrze graja pod taka presja...

~gdziejanicki | 2007-09-28 16:23

wiecie co mowili w Telewizji miejskiej ze nie wiadomo gdzie jest janicki ale walka wytyral. poszedl pewnie za mikulskim hehehhe

~OLE | 2007-09-28 17:18

Kiedy jest mecz z Jastrzębiem bo na mieście pisze że jutro, na 90minut.pl że jutro, na pzpn.pl że jutro tylko na TEJ STRONIE że w niedziele ??!!

~mistrz | 2007-09-28 17:24

w niedziele! o 16!

~sdgf | 2007-09-28 17:45

pilka nozna o 16 w niedziele bilety 5,8,10

koszykowka sobota ale nie pamietam o ktorej bilety 6,10

~Kamil | 2007-09-28 17:59

koszykowka o 17:00.

~d ostalowiec | 2007-09-28 19:13

Bingo, czlowieku! Trafiles w sedno! Bylem na tym meczu z Wisla, to najlepszy mecz Stalowki, jaki widzialem, mimo porazki. Wszyscy, ktorzy nie wierza w Stal, albo sie nabijaja moga mnie pocalowac w dupe, jebani frajerzy. Jak wygrywamy to sa wielkimi kibicami, a jak nie idzie, to pierdola o 10:0. Chuj wam w dupe, pajace! Prawdziwy kibic jest z druzyna na dobre i na zle. I nie mowie tu o spiewaniu piosenek bez wiary w ich tekst, mowie o prawdziwej wierze w druzyne!

~aSDDSa | 2007-09-28 19:28

na 90minu pisze wyraznie ze mecz Stalówki-Jastrzebie jest w niedziele (30) !

~.. | 2007-09-28 19:56

Po podstawówce to moze Ty jestes ;) chociaz teraz jest gimanzjum wiec wykształcenie gimnazjalne jakoby pewnie posiadasz :]
Wiem jaka to jest strona i do czego, wiec nie musisz mi uswiadamiac tego, ale po prostu nie rozumiem jednego... gosc sie wpisał, napisał co napisał, ale Ty jako jedyny zaczołes sie napinac ze gosc jest z wiochy ze u Nich tyle i tyle osób, a ile u Nas jest na młynie w obecnej chwili ? nie wiele wiecej od Nich, chociaz 500 osób to chyba było ostatnio na derbach z Żydami , wiec nie ma znaczenia czy to wioska czy nie ;] bo jako jedyny zespół z Naszego kraju reprezentuje Nas w obecnych pucharach,
Nie chodziło mi o obrazanie Ciebie czy cos w stylu, lecz o to ze w małych wioskach jest potencjał, ze zarzad chce cos osiagnac, nie to co w duzych czy tam srednich miastach typu Stalowa, gdzie zarzad tylko kurwa siedzi za biurkiem i trzyma sie stołka za wszelka cene ;]
Mysle ze zrozumiałes moja wypowiedz, i jesli to Co napisałem Cie uraziło to sorry, ale wkurzaja mnie własnie tego typu jak Twój komentarze.
Tyle.


Osobiscie licze na to ze Stalówka awansuje do ćwierćfinałów :D
Rewanz z Wisła za tamte czasy ? kto wie :D

~bodi_Zks | 2007-09-28 20:45

@Damian22
Czy Ty to Damian Salek moze ?

@wszyscy ktorzy nie zrozumieli.
Mecz w niedziele a nie w sobote o 16 !!

~Bifff | 2007-09-28 21:44

No to przygoda z pucharami i trzeba dodać dość szczęśliwa przygoda się konczy na Groclinie!
» LINK

~diana | 2007-09-28 22:13

Kurwa co sie stało z tym Janickim? Mowili na dianie że znikł ...

~Kamil | 2007-09-28 22:49

janicki jest niby chory. ale prawda jest taka ze tatusia zwolnili (mikulski) to i synek musial uciekac (janicki).
nie ma mikusia to i nie ma janickiego. niebawem pojawi sie kolejny interesujacy artykul

~do .. | 2007-09-28 22:49

co ty pierdolisz? 500 osob na zydach ostatnio? a na slasku to ile bylo?:P - 800 na strozach tez na jadze 500-550

~bodi_zks | 2007-09-28 22:53

Janicki plakac tu za toba nie bedziemy gwiazdorku.Jednego drewniaka mniej.Z reszta to wielkie wzmocnienie Mikulskiego w tych spotkaniach nic wielkiego nie pokazalo, procz oczywiscie nieudolnosci strzeleckiej.

~ja | 2007-09-28 23:04

to co napisze nie ma nic wspolnego z tematem, ale chcialem wspomniec ze stalówka jutro (sobota godz. 17) rozgrywa mecz w kosza z resovia! u siebie!! wiec jakby nei patrzec derby przyjazni!!, ta stronka oczywiscie tyczy sie sekcji pilkarskiej, ale na stronie seksji koszykarskiej jest takie wielkie G ze tutaj chccialem napisac jakies info, pozdro

~muks | 2007-09-29 00:04

~zks STAL | 2007-09-29 08:54

dzisiaj mecz juniorów z jks Jarsoław. godz 11 ~!!

~krak | 2007-09-29 10:56

Dzis urodziny obchodza, nasz maly urwisek, uciekinier Michal Janicki (popatrzcie ile bram walnal raz w rezerwac Wolfsburgu) » LINK oraz Bogus Sierzega, ktory chyba za wczesnie odszedl od nas na zeslanie do Przeworska, bo byl najlepszym grajkiem w srodku pola...» LINK

~1938 | 2007-09-29 10:58

czego na tele gazecie,90minut.pl,pzpn.pl pisze ze mecz jest dzis a na tej stronce ze jest jutro

~fizjolog | 2007-09-29 11:24

waga 72 kg?? on teraz kolo 100 wazy. prawda jest taka ze szprycuja sie nie wiadomo czym i jak trenuja to wszystko jest ok ale wystarczy krotki okres przerwy i tyja jak swinie

~Stalowiak | 2007-09-29 11:30

WSZYSCY JUTRO na mecz z Jastrzębiem to chyba NAJBARZIEJ CIEKAWIE ZAPOWIADAJĄCY SIE MECZ U NAS W TEJ RUNDZIE POD WZGLĘDEM KIBICOWSKIM. jASTRZEBIE SOLIDNIE JEZDZI NA WYJAZDY I U NAS TEZ PEWNIE ZAWITAJĄ W NIEZŁEJ LICZBIE....a aspekty pilkarskie to i tak nie ma co liczyc na jakis cud ...ale wierzyc trzeba takze WSZYSCY NA MECZI DOPINGUJEMY!!!

A W SRODE KAZDY OLEWA BUDE KTO MOZE NIE IDZIE DO PRACY I JEDZIEMY NA MOTOR!! najlepszy mecz wyjazdowy tej rundy nie moze tam nas zabrakąc!! pozdro i do zobaczenia !!Na młynie w niedziele a w LUBLINIE W SRODE!!

~Stalówka | 2007-09-29 12:09

\"Operacja derby\" rozpoczęta

Stowarzyszenie Przyjaciół Piłki Nożnej CWKS Resovia Rzeszów wystosowało pismo do zarządu klubu Stal Rzeszów, a także, o podobnej treści, do Stowarzyszenia Przyjaciół Sekcji Piłki Nożnej Stali Rzeszów w sprawie cen biletów na mający sie odbyć 27.10.2007 derbowy mecz pomiedzy rzeszowskimi klubami.


Zakładowy Klub Sportowy Stal Rzeszów
ul.Hetmańska 69
35-078 Rzeszów
Zarząd Sekcji Piłki Nożnej
Szanowni Państwo,

Zwracamy się z prośbą o przekazanie SPPN Resovia Rzeszów do przedsprzedaży biletów wejściowych – upoważniających do wejścia na stadion niezależnie od wieku i przysługujących ulg, na mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a Resovią Rzeszów w ilości 1500 szt. w cenie 5 PLN który odbędzie się w dniu 27.10.2007. Przekazanie w/w biletów umożliwi Nam rozprowadzenie ich wśród wszystkich zainteresowanych osób będących sympatykami klubu Resovia Rzeszów. Doprowadzi to do poprawy bezpieczeństwa przed spotkaniem. Ze swej strony pragniemy zapewnić, iż zwrócimy się do Zarząd Sekcji Piłki Nożnej CWKS Resovia Rzeszów o przyznanie takiej samej puli biletów w cenie 5 PLN dla Waszych kibiców przed meczem rewanżowym w rundzie wiosennej.

Z poważaniem

Piotr Szura

~onomatopeja | 2007-09-29 12:46

1500 szt. :D:D:D:D dobre

~... | 2007-09-29 13:04

podobno jastrzębi zamówiło 300 biletów!!! tak ktos wpisał ze stalowej na kibice net!! takze !!mobilizacja!!

~tak to ja | 2007-09-29 13:22

dokladnie tyle zamowili. dawno bylo juz o tym wiadomo. a co do mobilizacji to szkoda ze ona tylko jest jak przyjezdza jakas inna ekipa no ale coz tak to juz u nas jest.Pozdro i do jutra elo

~stalowka | 2007-09-29 13:35

mecz jest dzis!!!!!!!!!!!!

~hehe | 2007-09-29 14:00

no to idz na stadion...i zobacz piekne bramki

~slavo | 2007-09-29 14:29

zrodlo » LINK Stal Stalowa Wola- GKS Jastrzębie (godz 16.00)
W Stalowej Woli odbyło się trzęsienie ziemi. Zmienił się trener, już przed meczem z Wisła Płock, jednak debiut trenerowi się nie udał, przegrał 4:1. Jednak piłkarze Stali chwalą swojego nowego sternika, że w końcu zmienił się sposób prowadzenia treningów. Mecz z Jastrzębiem będzie jednym z najważniejszych meczy dla Stali, musi zacząć zdobywać punkty i zacząć gonić drużyny które są wyżej. Jastrzębie ma bardzo dużo punktów, gra dobrze, zdobywa punkty, rzadko przegrywa. Mecz, będzie ciekawy.
Typ 1:0

~STALOWKA!! | 2007-09-29 14:45

WSZYSTKO BYLO USTALONE JEBAC PZPN!!!!!!!!
Cracovia - Arka Gdynia - ZGODA
Ruch Chorzów - Widzew Łódź - ZGODA
Odra Opole - Zagłębie Lubin - UKłAD
Polonia Warszawa - Korona Kielce/Zagłębie Sosnowiec - ZGODA
Lechia Gdańsk - Wisła Płock - UKLAD
GKS Tychy \\\'71 - Wisła Kraków - UKLAD,ZGODA
Stal Stalowa Wola - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - ?
Legia Warszawa - Łódzki KS -ZGODA

~...... | 2007-09-29 14:57

haahah nie no Legia napewno zgody z ŁKS\'em nie ma:D

~do ........ | 2007-09-29 15:07

ma i nie odzywaj sie jak nie wiesz

~Kamil | 2007-09-29 15:41

Juniorzy starsi:
Stal - JKS Jarosław 2:1

Juniorzy mlodsi:
Stal - JKS Jarosław 1:0

~STALÓWKA | 2007-09-29 15:52

Juniorzy starsi: Stal Stalowa Wola 2-1 JKS Jarosław, Juniorzy młodsi: Stal Stalowa Wola 1-0 JKS Jarosław

~STALóWKA | 2007-09-29 16:10

~,.. | 2007-09-29 16:17

Wie ktoś jak tam Raków ?

~malutki | 2007-09-29 16:19

tychy z wisła nie maja zgody bo tychyba maja cgode z cracovia

~zks | 2007-09-29 16:42

na » LINK to nasza Stralówka gra dzis. Jest juz nawet 43 min i po zero hehe nieźle :D

~zks | 2007-09-29 17:04

juz usuneli ten mecz z listy, graliśmy do przerwy, było po zero he he

~... | 2007-09-29 17:13

Wie ktoś jak Raków ?

~misiek | 2007-09-29 17:25

jaki wynik czestochowy ? bo nie moge nigdzie na necie znajsc a mam na swoim kuponie rakow

~debilizm | 2007-09-29 17:25

a chuj cie rakow obchodzi! interesuj sie naszym klubem najpierw a pozniej tamtymi ...lepiej powiedzzcie jak koszykarze z resovia..

~mariusz | 2007-09-29 18:03

Raków 0:2 Walka Makoszowy :|

~DO REDAKCJI | 2007-09-29 18:46

Z innej beczki...
Moze by nastapily wreszcie zmiany na HISTORIA. Pelno tam nieaktualnych wiadomosci (np. kosy, flagi stare wymienione )

~.. | 2007-09-29 19:06

Stalówka ma racje. i Ty trzy kropki stul morde i sie nie odzywaj jak nie masz o tym pojecia.

~slavo | 2007-09-29 19:42

stal-resovia 77:58

~Nr.8 | 2007-09-29 19:52

ollllleeeeeeeeee Stalowa cheja he ooooolllllleeeeeeeeeeeee Stalowa cheja che ooooollkllllleleleleleleelelelele Stalowa cheja che oooooollllleleeleleeeeeeee Stalowa cheja ch.
Właśnie się najebaliśmy z Resovią i idziemy teraz na inpreze i jebać pseudo znawców !!!! Siedzących teraz na tej stronce i podniecających się
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!1
Zajebiemy jak ktoś się tu będzie napinał !!!!!
Jebać , jebać i się nie bać !!!! debile do szkoły wypierniczać a my na browary idziemy i jebać koszykówkę ......Tylko piłka liczy się !!!!!!!!
OOOOOOOOO:LLLLLLLLLLLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Stalowa mistrzem jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!
A wyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy pierdolić siiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

~misiek | 2007-09-29 20:22

Komentarz ze strony Siary:\" no Kusiak niezly wyczyn w dwie minuty wylecial za dwie zolte brawo a w 85 minucie zolta kartke dostal Ożóg.za pewne bedzie 0:0\" lol

~marcin27 | 2007-09-30 13:27

Z Groclina to Piechniek nas zaskoczy i wyskoczy z formą, Wietecha nawet nie drgnie jak Piechniek strzeli bramki?? Wracaj do Stalowej Piechniek

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 24 788 razy
Odra Opole - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 506 razy
Olimpia Elbląg - STAL (1:0)
2014-03-29
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 25 942 razy
STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 47 432 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01338