Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Tomek Wietecha zachęca do kulturalnego i głośnego dopingu

Tomek Wietecha zachęca do kulturalnego i głośnego dopingu

Już jutro 3 listopda 2007 roku ( sobota ) o godz. 13.00 ostatni mecz u siebie "Stalówka" zagra z Wartą Poznań .

Jest to mecz o tzw. 6 pkt zwycięstwo w tym meczu i ewentualnej porażce Motoru (grają z Turem Turek) da nam wyjście ze strefy spadkowej .

Kapitan " Stalówki " Tomek Wietecha zachęca do kulturalnego i głośnego dopingu dla naszych piłkarzy przez cały mecz z Wartą Poznań by pózniej móc się cieszyc ze zdobycia bardzo ważnych 3 pkt . ! ! !

http://pl.youtube.com/watch?v=0D7o5C4gmDU

Jescze raz Serdecznie Zapraszam Wszystkich Kibiców i sympatyków "Stalówki " do głośnego i gorącego dopingu dla naszych piłkarzy .

PAMIĘTAJ ! ! !

ZDOMINUJMY ZŁOTĄ POLSKĄ JESIEŃ ZIELONO-CZARNYMI BARWAMI " STALÓWKI " !!!

3 LISTOPAD SOBOTA GODZ. 13.00

OBECNOŚĆ OBOWOWIĄZKOWA.

Komentarze (124)

~cris | 2007-11-2 11:23

Napewno bedę ze swoimi dziewczynami

~ReSeT | 2007-11-2 11:28

BALON jestesmy z wami !!

jutro niech bedzie taki doping jakiego jeszcze na tym stadionie nie bylo !! kazdy zdziera gardlo na maksa a pilkarze wygrywaja i jestesmy nad kreska !!

pamietajmy zeby wyprobowac jutro..

mlyn: POLUDNIA PANEM JEST
a krzeselka i kryta: STAL ZKS !!

~zks | 2007-11-2 11:33

Tylko aby nikt nie pił wódki ani piwa, bo to obciach na całą Polske. Już wstydu się najadłem na Lechii przed jej kibicami. Założyłem z kolegami klub abstynenta na meczach Stali i będziemy zgłaszać na Policji przypadki picia wódki i piwa na krzesełkach. Miejcie sie na baczności MY CZUWAMY!

~STALOWKAA | 2007-11-2 11:40

Udowodnijmy w sobote ze

Miłość do Stalówki to nie puste słowa!

Czy naprawde wstep musi byc za darmo?

Nie!

Pokazały to ostatnie dwa mecze!

Moze frekwencja nie byla za duza,

ale atmosfera WYPAS!

I takie mecze zachęcają ludzi do przychodzenia na Hutniczą!

Stalo my wierzymy!

Wygramy! KRZESEŁKA WSZYSCY !!! Rozkręcać KRZESEŁKA !!!!! i ODPOWIADAMYY

~fan | 2007-11-2 11:51

Można by powtorzyc to co było z Lechia , Kto nie skacze ten za Lechia hej hej :D tylko oczywiście cały stadion skacze

Ps. fala tez była mocna :P

~BZC | 2007-11-2 11:58

Wszyscy na mecz! Spiewa caly stadion!! Obowiazkowo

~... | 2007-11-2 12:33

jutro wszyscy na mecz!! Obowiązkowo!! kazdy bierze szalik i Będziemy spiewac cały stadion machając szalikami!! \"Hej Stal Stalowa ZKS, Hej Stal Stalowa ZKS, Hej Stal Stalowa ZKS, Hej Stal Stalowa ZKS!!\" bo dawno tego nie spiewalismy a to jest fajne i napewno kazdy by spiewał i machał szalikiem!!

No i POŁUDNIA PANEM JEST!! STAL ZKS!!

i mam jeszcze pomysl taki zeby skręcic konfetti na mecz !! i rozdac po garstce na całym stadionie i równo z gwizdkiem zeby cały stadion zucił i zaczoł krzyczec ZKS!! i jak warta przy piłce to cały stadion gwizda!! KURWA MUSIMY ZROBIC WSZYSTKO ABY STALÓWKA JUTRO WYGRAŁA!! i mozemy wyjsc ze STREFY SPADKOWEJ!!

~zks | 2007-11-2 12:34

Ja nigdy nie donosze na nikogo nie jestem konfidentem, jedynie mi chodzi o wyeliminowanie picia wódki i piwa na stadionie przy ul. Hutniczej. Ja nie pije i nie pale papierosów a wszyscy na krzesełkach jak nie piją to palą i tak wkółko.
dlatego PROSZE NIE PALCIE I NIE PIJCIE !!

~Damian22 | 2007-11-2 12:45

do zks : mały człowieczku puknij sie w główkę lepiej zrobisz. co to chcesz wprowadzić zakaz picia i palenia na meczach STAlI? a co to komu przeszkadza. Ktoś jest kulturalny i inteligentny to walnie sobie piwko przed meczem i rulezz. a reszta to wiadomo.
do spikera: jak już koleś rozdajesz te prezenty to wez postaraj się zadawać jakies pytania ładne, a nie kto ma dzisiaj urodziny ten dostanie prezent. jednym słowem zenada.
do działaczy: zainwestujcie w przenośne KLO. i porozstawiajcie je za trybunami, żeby była kultura. Bo niektórzy nie wytrzymują, robią wiochę i załatwiają się np za krzesełkami. LUDZIE KULTURKI TROSZKĘ.

~do zks | 2007-11-2 13:33

gamoniu stadion to miejsce rozrywki a co ci przeszkadza ze ktos pali na wolnym powietrzu idz kurwa do izolatki jak ci niepasuje

~ReSeT | 2007-11-2 14:04

panowie jutro bierzemy ziomka z osiedla i idziemy na mecz!! a jak juz jestesmy na stadionie przy ul. Hutniczej to wchodzimy na sektor ktory rozkreca caly stadion!! ze soba kazdy szalik. rozpoczyna sie 13:00 i zdzieramy gardlo na 1000%. a pomaga nam w tym reszta ludzi siedzacych na meczu!!.

młyn: POŁUDNIA PANEM JEST
reszta stadionu: STAL ZKS !!

~=ZKS= | 2007-11-2 14:28

Jutro musimy ostro dać po pizdzie ;) kazdy na mlyn ;):D oby pogoda dopisala.. a zreszta czy to wazne. ;)

~Skarpa | 2007-11-2 14:37

Pogoda jest niewazna.
Niech kazdy wezmie kumpli z osiedla nawet tych co nie chodza na mecze (po tym meczu bycmoze zmienia zdanie :))

KTO MA W MIARE MOZLIWOSCI UBRAC SIE NA ZIELONO/CZARNO ZABRAC SZALIK, PASIAKA, CZAPKE

NIEWAZNE CZY IDZIESZ NA MLYN, KRZESELKA, CZY KRYTA !!! WEZ ZE SOBA BARWY !!!!

ALE NAJWAZNIEJSZE....NIECH KAZDY, BEZ WYJATKOW WLACZY SIE W DOPING CALEGO STADIONU !!!!!

~ReSeT | 2007-11-2 14:45

tak jest. namawiac znajomych a po tym meczu i dopingu napewno zmienia zdanie i zaczna chodzic na stadion przy ul. Hutniczej 15 !! do jutra panowie !!

~Stefan | 2007-11-2 16:19

Do tego gnoja co się \"zks\" podpisuje: Jak Ci się nie podoba, to wypierdalaj do teatru! Na całym świecie sprzedaje się i pije piwo na stadionach.Tylko w Polsce jest chora ustawa, która tego zabrania. Więc powiem Ci jeszcze mały gówniany człowieczku obciach, to Ty robisz swoimi głupimi komentarzami. Rusz dupe kiedyś poza Stalową i zobacz sobie jak to wygląda gdzieś indziej.

~do Stefana | 2007-11-2 16:32

wiesz czym sie rozni wypic piwko na meczu a nachlac sie ? Przyjdzie takich kilku , nachla sie wódą i dra ryja pierwszy raz w zyciu bedac na meczu udajac wielkiego kibica a ukradkiem spoglądając na zegarek aby mu pks nie uciekł

~kiełbik | 2007-11-2 16:37

a na wiosne zarzad powinien zrobic osobny sektor , nazwijmy go oborą dla wieśniaków goszczących na meczach Stalówki. Nie dość ze to najebane siedzi to jeszcze robi wioche i drze ryja wyzywając wszystkich dookoła. Panowie przyjezdni tu jest kultura !!! Na wiejskie mecze to do siebie albo do Tarnobrzega

~2łoty | 2007-11-2 16:43

Może taak; niech każdy sie ubierze w barwy zielono-czarne ale ten mecz tak na serio potraktujcie i niech weznie kolegow znajomych z osiedla i niechg oni tez sie ubiora jakos w barwy i możecie wziąć ze sobą dziewczyny jakies...zabawne lubie jak dziewczyna komentuje mecz normalnie kabaret jest wtedy, no ale to nic, do jutro panowie i panie,
Macie byc na pewno niech bedzie cały stadion zapelniony po brzegi bo stac nas na to!!!!!!!!!

~doStefan | 2007-11-2 16:48

przeciez oni chleja na umór ci co siedzą na krzesełkach, sam widziałem, a wodze swej upojonej fantazji dają w II połowie. Tez mi sie to nie podoba takie picie ordynarne ale cóż począć tacy też są potrzebni jest chociaż wesoło!!!
WSZYSCY BARWY!!!!! i ZKS ZKS ZKS ZKS

~ja | 2007-11-2 16:55

I NIECH KTOS WEZMIE SMYCZE DO SPRZEDANIA

~A ic pan w | 2007-11-2 17:03

Woda i piwo to jeszcze nic, widziałem gościa z jakąś nalewką co pił z plastikowego kubeczka, sam ! :D

~!!!! | 2007-11-2 17:06

Co wy tak pierdolicie o tym piciu !!!! Panowie jutro mecz !!! Chyba nie musze mowić

~hmm | 2007-11-2 17:11

kryta tez trzeba rozgrzac....ja tam jutro bede...postaram sie zagrzewac ale mozna jeszcze kogos wyslac kilka osob, zeby wstaly a za nimi wstana kolejni :)

JEDZIEMY JUTRO Z DOPINGIEM NA CALY STADION !!!!!!!!

~Eduardo | 2007-11-2 17:11

Do wyzej : nie musisz mowic kazdy wie ;)

~Maniek | 2007-11-2 17:12

Czuję że będzie zajebiście :-)

~jaaa | 2007-11-2 17:17

Ja bede na krytej i napewno bede dopingowal !!!!!!!!!!!!

~=ZKS= | 2007-11-2 17:27

Na necie to kazdu duzo pisze a wszystko okazuje sie na meczu ze nawet nikt nie chce podniesc dupska

~wizard | 2007-11-2 17:45

zaczyna sie dobrze dziac w stalowej jezeli chodzi o strone kibicowska, jezeli na wiosne frekwencja podskoczy do 3-3,5 tyś na stałe (tzn kazdy mecz) to bedzie wyjebiscie

~pamiętnik | 2007-11-2 17:49

(Daty i nazwy przypadkowe)

14 IV 2006
Wybieram się na stadion przy ulicy Hutniczej. Ubieram się w czerwoną kurtkę, biorę 8 zł na bilet na trybunę krytą. Idę na mecz. Mijam grupki ludzi, każdy idzie w innym kierunku. Zbliżam się do stadionu...zobaczyłem kilku kibiców. Doszedłem do celu. Siadam na zielonej ławce i czekam pół godziny na mecz. W trakcie spotkania słyszę okrzyki lekko wstawionych \"kibiców\".
Kibiców przyjezdnych brak...ale czego można spodziewać się po wiosce liczącej 600 mieszkanców.
W dobrym humorze opuszczam trybuny i wracam spokojnie do domu.

27 VI 2007
Wstaje rano z myślą, że pójdę na mecz o być albo nie być. Myślę sobie: niedawno przyszedł nowy trener \"zbawiciel\", wierze, że uda się odrobić straty.
Zakładam czarną podkoszulkę i idę na mecz. Nie tylko dlatego, że jest za darmo. W głowie przyświęca mi myśl: Kocham STALÓWKĘ !
Mecz się rozpoczął, cisza, lekki doping ze strony młodzieży stojącej na młynie.
Minęła 30 minuta....GOL ! Ktoś lub coś tchnęło niesamowitego ducha w serca kibiców Stali.
Żyjący przez ostatnie lata w agoni stadion wreszcie zaczął żyć !! Cały stadion śpiewa....2....3....4-ta bramka..szłą na trybunach, nikt nie odbierze nam zwycięstwa ! Jest !!! Tak to ten moment...nastał końcowy gwizdek...nie opuszczam stadionu...z MOJEGO SERCA \"PŁYNĄ\" SŁOWA: STALÓWKA i DZIEKUJEMY.
Moja jedyna myśl: dlaczego nie moze tak byc na kazdym meczu ???

Od tego momentu cos sie zmienilo.....jak sie to wszystko potoczy dalej to zalezy tylko od Nas !!
Ubierzmy na siebie barwy Stalówki !! Śpiewajmy na meczu prosto z serca a przede wszystkim nie wstydzmy sie tego okazywać !!!

Jutro moze być lepiej niz kiedykowliek ale to zalezy tylko od nas !

JA wierze a Wy ???

~nlody | 2007-11-2 18:52

jezeli ktos ma jeszcze smycze do sprzedania prosze dzwonic 661176962 kupie!!Pozdro Dla Kumatych

~Zdzichu | 2007-11-2 19:07

łu nos w Jeżowym tyż chopoki pijo i palo i je atmosfero! Jo tyż pija i dre ryja!!!

~Prb | 2007-11-2 20:15

Jutro idziemy całym osiedlem na mecz dopingowac naszą STAL/ WSZYSCY NA MECZ

~Ktos | 2007-11-2 20:17

Wszyscy na mecz/i niech dopinguje cały stadion!!/

~kijek | 2007-11-2 20:25

Hujowo deszcz ma padac wielu przez to nie przyjdzie ..
ale najwierniejsi tak!!!

~kijek | 2007-11-2 20:39

Bez jaj .. admin juz chyba pora zrobic info o meczu co ????

~Ktos | 2007-11-2 20:40

Nie wazzne jaka pogoda/bardzo wazny mecz i trzeba dopingowac Stalowke!!!!

~heh | 2007-11-2 21:08

Na krytej bedzie duzo ludzi....,mlyn tam gdzie zawsze ale kryta musi odpowiadac !!!! DOPINGOWAC !!!! ale tego juz chyba nie musze pisac :D

POŁUDNIA PANEM JEST!!!!!!!!!!!1
(KRYTA, krzeselka) STAL ZKS !!!!!!!!!!!!

~aSDDSa | 2007-11-2 21:10

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 3 listopada, 13:00

~Stalowka | 2007-11-2 22:05

~Stalowka | 2007-11-2 22:12

~S T A L | 2007-11-2 22:49

JUTRO GODZINA 13;00 WSZYSCY NA MECZ ! !




WSZYSCY KTORZY BĘDĄ NA KRZESEŁKACH WSTAWC CO WY WSYDZICIE SIE PO TO IDZECIE NA MECZ



NAMAWIAC INNYCH KOŁO SIEBIE DO SPIEWU



WSZYSCY WSTAJA I SPIEWAJA



ODPOWIADA C I WSTAWAC




DO JUTRA NAMAWIAC KOLGOW Z OSIEDLA



NIEWAZNE JAKA POGODA ! ! ! !



TYLKO S T A L O W K A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~zatorak | 2007-11-2 23:02

Mariusz widzę że sie starasz i ciekawe info co do tego meczu, oby tak dalej , tylko nie zapominaj o bramkach by je wrzucac

STALÓWKA JESTEŚMY Z WAMI

OS. ZATORZE

~IKILLYOU | 2007-11-2 23:34

~Lads | 2007-11-3 00:53

~BartekStW | 2007-11-3 03:06

» LINK
no prosze jaki Baniak trener Warty jest mocny szkoda gadac jutro Stalowka musi pogromic tych kretaczy :P jutro wszyscy na mecz!!

~raków | 2007-11-3 03:08

bedzie mozna wejsc na karnet??

~RST 1938 | 2007-11-3 07:40

Pogoda z rańca spoko!
Słoneczko!
Na deszcz sie nie zapowiada!

Jeszcze tylko 5 godzin!

~ABC | 2007-11-3 08:10

Moze by sie udalo zrobic na caly stadion to buczenie;

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuu!!!

cciiiiiiiiiiiiiiii!!!

Zet!

Ka!


Es!

ZetKaeS! klask klask ZetKaeS! klask klask!


Fajnie by bylo...

~2łoty | 2007-11-3 08:11

no zajbiscie jest teraz zeby tylko do mewczu sie to utrzymalo...widze że słońce jest po naszej stronie.
Ave Stalówka wygraj jeszcez tylko te 2 mecze,
MY WIERZYMY!!!!

~sts | 2007-11-3 08:24

kursy

Stal Stalowa Wola v Warta Poznan 1.90 3.20 3.60

~Do wyżej | 2007-11-3 08:44

stawial bym jedynke

~ZetKaeSiak | 2007-11-3 09:47

Zrobmy tak;

Młyn; TYLKO STALÓWKA!
Krzesełka; NAJLEPSZĄ DRUŻYNĄ JEST!

~ja | 2007-11-3 09:47

niech ktos wrzuci mp3 \"zuluchwdp\" niech ktos wrzuci mp3 \"zuluchwdp\" niech ktos wrzuci mp3 \"zuluchwdp\"

~ReSeT | 2007-11-3 09:50

dobrze by ktos nagrywal troche na krzeselkach jakies filmiki !! ja bede mial aparat ale na mlynie.

~inteligent | 2007-11-3 10:03

wszystkich dresiarzy bym wyjebał z młyna!!! wstyd tylko przynoszą...

~... | 2007-11-3 10:08

mecz za 3h!! ale przyjdzie troche wczesniej na młyn bo trzeba rozwiesic flagi... przydałoby sie wziąc te duze flagi na kij...zrobilibysmy flagowisko... i dzis zaczynamy spiewac przed meczem trzeba rozgrzac krzesełka i krytą... i jak piłkarze będa wychodzic na boisko to cały stadion krzyczy ZKS!!

~do wyzej | 2007-11-3 10:20

dobry pomysl !!!!!!!!
Przed meczem mozna poslac kilka osob po stadionie zeby powiedzialy co i jak ale w SPOSOB KULTURALNY.

Zeby nie bylo tekstow takich jak na mlynie jak ktos nie spiewa :D . Niech kilka osob przejdzie sie po krytej i krzeselkach :) i troche tez tam moze zostac zeby zagrzewac :D jak ktos zaczie to potem kilka osob dolaczy a jak inni niezdecydowani widza ze inni spiewaja to oni wtedy tez :D

ROBIMY ZAJEBISTA ATMOSFERE JAKIEJ NIGDY NIE BYLO !!!!

NIECH KAZDY WEZMIE KUMPLI, KOLEZANKI !!!!!!!!!


NIECH KAZDY WEZMIE KUMPLI, KOLEZANKI !!!!!!!!!


NIECH KAZDY WEZMIE KUMPLI, KOLEZANKI !!!!!!!!!

~ReSeT | 2007-11-3 10:30

pamietajmy by z reszta stadionu wykrzyczec ile sil

POLUDNIA PANEM JEST
i reszta stadionu STAL ZKS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~S T A L | 2007-11-3 10:38

TAK MACIE RACJE NIECH KILKA OSOB PRZEJDZIUE Z MŁYNU NA KRZESEŁKA NIE DUZO PRZEJSC I NAMAWIAC



BEDZIE NAPEWNO ZAJEBISTA ATMOSFERA JAKSIE WŁĄCZĄ KRZESEŁKA I MŁYN

TYLKO STALOWKAAA

NAJLEPSZA DRUZYNA JEST


NAPOCZATKU NIKT NIEWSTANIE BO BEDA SIE WSTYDZIC ALE JAK 1 WSTANIE TO JUZ 2 WSTANIE I POKOLEI NAMAWIAC LUDZI KTORZY SIEDZA KO OCIEBI




JESZCZE 2 GODZINKI WSZYSC NA MECZ BRAC KOLEGOW Z OSIEDLA ! ! !

POGODA DOPUSUJE NIE PADA ! !

STAL ZKS POŁUDNIA PANEM JEST !!


POZDRO !!

~Eduardo | 2007-11-3 10:44

Ciekawe jak to wszystko wyjdzie ;-)

~z k s | 2007-11-3 10:50

ZOBACZYMY ALE MA WYJS ZAJEBISCIE TYLE ZEBY KAZDY WLANCZAŁSIE DO SPIEWU A NIE SIEDZAŁ I OBSERWOWAŁ


ZACHĘCAM ! !

~RST 1938 | 2007-11-3 10:54

Spiker moze zrobic
kto wygra mecz przeciez!
Czego on tego nigdy nie robi?!

~... | 2007-11-3 10:56

dlatego my jako doswiadczeni kibice z młyna musimy podkręcic wszystkich... zaspiewamy Kto wygra mecz... a oni Stal..a potem CO TAK CICHO!!?? JESZCZE GŁOSNIEJ!! musimy ich podkręcic!! albo zrobic konkurs kto głosniej czy kryta czy Krzesełka!! i tak Teraz kryta odpowiada ....a potem teraz krzesła!! a potrem cały stadion!! to od nas zalezy jak ich rozgrzejemy!! musimy zacząc juz przed meczem!! a potem piłkaraze bęa wchodzic przy ogłuszającym dopingu na murawe!! to sie zsikają ze szczęscia!!

~lukasz | 2007-11-3 10:59

niech ktos wymysli tekst pod ten rytm

» LINK

~ja\' | 2007-11-3 10:59

Kibice Warty organizują wyjazd ale czy przyjada?za taką cene wątpie.

Wyjazd Do Stalowej Woli 3.11.2007
Jeśli są chętni na wyjazd do Stalowej Woli 3.11.2007r za 70zł + 10zł bilet na mecz proszę o zgłoszenia na priv :
Na zgłoszenia czekam do 26.10.2007r
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

WSZYSCY NA MECZ!!

~dziewczyna | 2007-11-3 11:07

Czy dziewczyny wchodza za darmo?

~Szymen | 2007-11-3 11:07

z tym konkursem nie taki znowu glupi pomysl, niech sie rozniesie info ze jest konkurs kto wydrze mordki glosniej od krytej i sprawa zalatwiona ;)

ciekawe czy to wszystko co tu sie pisze bedzie mialo odniesienie w dzisiejszym meczu. MUSI!

~Martin | 2007-11-3 11:10

Ja mam już trzech kumpli na mecz.. i chociaż nigdy nie byli na takim widowisku to udało się ich namówić ;-) mam nadzieje że po tym meczu będą zadowoleni i zaczną chodzić na stałe ;-) pozdrawiam kibiców Stalówki i do zobaczenia na meczu

~staloweczka | 2007-11-3 11:12

tak dziewczyny wchodzą za darmo

dobry pomysł z tym jest rozgrzac krzesełka i kryta

młyn bedzie sie darł krzesełka potem kryta i potem wszyscy

rozgrzejcie juz przed meczem wszystkich i zobaczycie wszyscy sie otworzą i bedize zajebista amosfera


zrubcie tak ! !! doswiadczeni kibice ;)

niech dzis o godzinie 13 usłyszy nas cała STALOWA WOLA

młyn KTO WYGRA MECZ
krzesełka - kryta STAL


wszyscy ale to WSZYSCY na MECZ

~szkoda :/ | 2007-11-3 11:15

Dobra nie jarajcie sie tak, bo każdy dobrze wie, że dzisiaj Raków gra w Legnicy, a co za tym idzie, są tam nasi starsi. Pewnie będzie młyn tak jak na Jastrzębiu po strzeleniu drugiego bodajże gola, a doping i tak byl chujowy straaasznie.

~yyyyy | 2007-11-3 11:21

;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ napewno chyba nie wszyscy;/

~kornik | 2007-11-3 11:22

a ja prponuję przenieśc dzisiaj młyn na krzesełka. piekna pogoda, bedzie sporo publiki, można by rozwiesić sporo flag, prowadzić ,,dialog,, z trybuną kryrą co by dało zajefajny efekt. pomysł godny rozważenia w takim waznym dla stalówki meczu

~upsal | 2007-11-3 11:36

podobno rydzyk ma przyjechac na mecz, kazdy w barwach i komezkach na mecz

~inteligent | 2007-11-3 11:40

stop dresiarzom!!!

~hej | 2007-11-3 11:41

Jedzie pociag z daleka , za nim Boguś B w worku szczeka

Jedzie Boguś droga polna , koło chaty w słup pierdolną

Najmilsza chwila poranka - zobaczyc B. w kajdankach

~pyatnie | 2007-11-3 11:44

czesc aj jak jest z karnetami czy jeszcze obowiazuje na ten mecz bo na karnecie jest mecz z warrta a ktos kiedys napisal ze karnety sa juz niewazne dzieki za info

~ZKS | 2007-11-3 11:48

karnety są wazne

nic niegadac ubierac sie i isc po kolegow na mecz

TYLKO STALOWKA


WSZYSCY WYCIĄGAC INNYCH NA MECZ !!!!

~hehe | 2007-11-3 11:49

Jak pisze na karnecie to jest !!!! to ze nei jest to byla plotka

~ktos | 2007-11-3 11:50

kto bedzie dodawal komentarze podczas meczu to pajac. bo trzeba wspomoc druzyna na meczu a nie siedziec w domach przed kompem pozdroooooo

~Z K S | 2007-11-3 12:07

Do Ktos / masz racje kto bedize pisal w trakcie meczu jakeis komentaze to naprawde jzu jakis pajac niech sie ubierze i na mecz im wiecej tym przeciez lepiej

WSZYSCY NA MECZ i nic niegadac brac z osiedla i narazie

tylko STALOWKA ! ! !

3m cie sie

~s t a l | 2007-11-3 12:24

Ok juz ta pora

WSZYSCY JUZ NA MECZ

STALOWKA ! ! ! !

~DzOny | 2007-11-3 12:37

NAJLEPSZA DRUZYNA JEST?!
TYLKO STALOWKA!!

I TAK CALY STADION...
LALALALALALA , LALALALALALA , LALALALALALA
HEJ STALOWKA!

~aaaaa | 2007-11-3 13:15

goooll !!! :D

~aaaa | 2007-11-3 13:16

palkus z karnego :P))

~gol? | 2007-11-3 13:21

ile jest ?

~ggg | 2007-11-3 13:22

1:0 ;-)

~ello reich | 2007-11-3 13:47

2:0
jeeeeeeeeee

~lubelak | 2007-11-3 13:48

Goool
2-0 dla Stalówki:)

~wal sie | 2007-11-3 13:51

ales ty debil

~USA | 2007-11-3 13:51

Brawo !!! STaLoWkA !!! » LINK

~migi | 2007-11-3 14:01

kto strzelil druga?

~foggia | 2007-11-3 14:08

piszcie na bieżąco jak możecie kto strzelił czy jakas akcja dobra była.pzdr.

~USA | 2007-11-3 14:09

50 Indywidualną akcja Pawlaka, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg wybił mu Lebioda.

~ello reich | 2007-11-3 14:09

Po niefrasobliwej interwencji poznańskich defensorów, piłkę przejął Pałkus, zdecydował się na uderzenie z 35 metrów i trafił przepięknie. Piłka wpadła w samo okienko bramki Szmatuły, a Stal prowadzi już 2:0!

~USA | 2007-11-3 14:10

W polu karnym Warty nieźle szarżował Janusz Iwanicki, ale po jego strzale piłka poleciała nad poprzeczką.

~USA | 2007-11-3 14:12

52 Powinno być 2:1. W sytuacji sam na sam z Wietechą znalazł się Piosik, ale bramkarz Stali uratował swój zespół i zdołał zapobiec utracie gola.

~kaliber | 2007-11-3 14:13

» LINK tam masz relacje minuta po minucie Hey STAL

~Ja | 2007-11-3 14:20

Ten link nie chodzi z relacji

~kaliber | 2007-11-3 14:26

64 Po dośrodkowaniu Lebiody, do strzału składał się Stręciwilk, ale w ostatniej chwili piłkę z głowy zdjął mu Najewski

~USA | 2007-11-3 14:31

66 Wieprzęć powstrzymał składającego się do strzału Piosika.

~USA | 2007-11-3 14:31

69 Z 16 metrów uderzał Ekwueme - bardzo niecelnie.

~USA | 2007-11-3 14:32

70 Piękna akcja Stali; ze skrzydła centrował Janusz Iwanicki, akcję zamykał Pałkus, po którego strzale z woleja piłka minęła słupek bramki Warty w niewielkiej odległości.

~USA | 2007-11-3 14:32

72 W pole karne gości wpadł Stręciwilk, ale Szmatuła obronił jego uderzenie.

~USA | 2007-11-3 14:33

73 Po raz kolejny uderzał Stręciwilk (tym razem z 17 metrów), ale na posterunku Szmatuła.

~ZkS | 2007-11-3 14:36

75 Spore zamieszanie w polu karnym Warty, ale żaden z gospodarzy nie zdołał oddać strzału, a goście ostatecznie wyjaśnili sytuację.

77 żółta kartka Żółtą kartkę otrzymał Piosik (Warta)

~foggia | 2007-11-3 14:41

dzieki Wam chlopaki za relacje.jestem daleko od Was ale wdzieczny i wierny zawsze Stalówce.

~ZkS | 2007-11-3 14:41

80 Po indywidualnej akcji Janusza Iwanickiego, Stal wykonywała rzut rożny, ale dośrodkowanie pewnie przeciął Szmatuła.

~srututu | 2007-11-3 14:42

jaki wynik , dlaej 2-0 dla Stali ?

~ZkS | 2007-11-3 14:43

83 zmiana Łukasik zmienia Ekwueme (Warta).

~ZkS | 2007-11-3 14:44

Stal Stalowa Wola 2 - 0 Warta Poznan jak narazie a jest 85 min

88 Warta nie schodzi z połowy Stali, ale goście nie potrafią poważniej zagrozić bramce Wietechy.
85 Po dośrodkowaniu Janusza Iwanickiego z prawej strony boiska, z piłką minęli się Trela oraz Stręciwilk.

~kaliber | 2007-11-3 14:45

dwie minuty do koncca a wynik nadal bez zmian stal prowadzi 2:0

~ZkS | 2007-11-3 14:46

88 Rzut rożny dla Warty, ale niebezpieczeństwo pod własną bramką zażegnali obrońcy Stali.
88 zmiana Drozd zmienia Pałkusa (Stal).

~ZkS | 2007-11-3 14:49

90 Do regulaminowego czasu gry sędzia doliczył 2 minuty. jeszcze dwie min jedziesz Stalowka

~ZkS | 2007-11-3 14:51

92 koniec meczu Koniec spotkania. Mecz był dość wyrównany, ale triumfują gospodarze, którzy zdobyli dwa gole: po rzucie karnym i pięknym strzale z dystansu.
91 Z 16 metrów uderzał Piosik - obok słupka.
91 zmiana Hadzić zmienia Trelę (Stal).

~Ho Chi Min | 2007-11-3 14:53

koniec 2 zejro super

~Dr | 2007-11-3 14:55

brawo !!!!!! ŁOMŻA TEŻ W DUPE!

~123 | 2007-11-3 14:57

brawo!!!Lomza 0-3 z Jastrzębiem u siebie.jak Motor przjebia zima w strefie bezpiecznej...BRAWO CHLOPAKI!!!

~dfv | 2007-11-3 14:59

z Lomza mamy w plecy wiec napwno ich nie przeskoczymy

~stal | 2007-11-3 15:09

pieknie tak mecz powinienen wygladac zawsze




CAŁY STADION SIE BAWIŁ


STAL ZKSS

~38 | 2007-11-3 15:13

WIOSNA JEST NASZA!!

~GST | 2007-11-3 15:36

Impreza na całego.:) Było zajebiscie.Stalówka & Raków!Cały Stadion Śpiewał Z Nami

~Melnaz | 2007-11-3 15:37

Piekny Mecz, Piekny doping ! Bylo cudownie ;) Caly stadion spiewal pilkarze tez nie zawiedli

~mieszko | 2007-11-3 15:44

No tak! Atmosfera calkiem spoko, ale nudne sie robi to ciagle \'wszyscy wstaja i spiewaja\'. Nie wystraczy raz lub 2 razy w meczu tak zaspiewac i zagrzac caly stadion ale konkretnie? To samo z fala! Po ch... 50 razy to samo. Bluzgi na Siarke tez sa na czasie. Tego juz nie ma na inncych stadionach - tak ciezko to zrozumiec?? Nie robmy wioski ze stadionu!!!

Plus dla Warty ze sie wlaczyla do fali! :)

~Stalówka | 2007-11-11 20:18

STAL ZKS POłUDNIA PANEM JEST !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1880) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1184) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (994) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Raków Częstochowa (3:1)
2014-11-29
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 32 380 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (0:1)
2004-04-27
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 4 578 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 169 razy
MKS Myszków - STAL (:)
1998-00-00
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 190 razy
Osób Online: 15 / Czas gen. strony: 0.01836