Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Nie będą płakać po Nakoulmie

Nie będą płakać po Nakoulmie

Piłkarze Stali Stalowa Wola rozjechali się na urlopy. Trwają kadrowe „przymiarki” do zespołu.

Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozjechali się na urlopy, ostatni trening pod wodzą trenera Władysława Łacha przeprowadzili w miniony piątek. Do 7 stycznia mają „wolne”, w zespole jest jednak nadal sporo niewiadomych.

Wszystko wskazuje na to, że „Stalówkę” opuści Prejuce Nakoulma. Napastnik z Burkina Faso deklarował wprawdzie, że chce nadal grać w Stalowej Woli, ale niedawno, jak informowaliśmy, podpisał wstępną umowę z trzecioligowym Hetmanem Zamość, gdzie występował w poprzednim sezonie.

- Kartą zawodnika dysponuje do kwietnia Granica Lubycza Królewska, ale prowadzimy z nimi rozmowy i wszystko wskazuje na to, że Nakoulma do nas wróci, podpisał już wstępną umowę - przyznaje Jerzy Ślusarczyk, prezes Hetmana. - Jeżeli jednak nie uda się sfinalizować rozmów, to sprowadzimy Nakoulmę do nas wiosną, gdy skończy mu się umowa w Granicy.

NOWI W STYCZNIU
Co o „rewolcie” Nakoulmy myśli trener Władysław Łach?
- Nakoulma deklarował, że chce grać u nas, gdyby było inaczej, to znaczy, że kłamał - komentuje szkoleniowiec. - Przydałby się nam wiosną, ale jeżeli nie wróci, nie będziemy płakać. Choć nie wiadomo, czy gdy wróci z Burkina Faso do Polski, nie podrze umowy z Hetmanem i nie podpisze jednak z nami…

Trener Stali zdaje sobie sprawę z realiów w klubie i wie, że na szaleństwa transferowe nie będzie nikogo stać.
- Nowi zawodnicy sami się już do nas zgłaszają, przychodzą też faksy z nazwiskami i od razu kwotą obok do zapłacenia - mówi Władysław Łach. - Ale ja wiem na co sobie możemy pozwolić. Chciałbym mieć w zespole dwóch nowych, doświadczonych piłkarzy i dwóch młodych i utalentowanych. Poszukujemy środkowego obrońcy, środkowego pomocnika i może pomocnika na skrzydło. Mam kilku zawodników na oku, ale z żadnym jeszcze nie jestem dogadany. Prawdopodobnie nowi przyjadą na nasz pierwszy trening po urlopach 7 stycznia.

NA TESTY DO ŚLĄSKA
Wśród nowych zawodników Stali raczej nie będzie Marka Kusiaka, Pawła Wtorka czy Damiana Judy, trener Łach szuka innych kandydatów do gry w swoim zespole.

- Po co mam też ściągać takiego Sebastian Kurowskiego (piłkarz Cracovii Kraków, a ostatnio Kmity Zabierzów), napastnika, który blokowałby miejsce w składzie naszemu młodego Łukaszowi Stręciwilkowi? - pyta szkoleniowiec. - Ja chciałbym mieć więcej Stręciwilków, którzy ambitnie walczyliby o pierwszą „jedenastkę”. Grzegorz Skwara z Rakowa Częstochowa? On gra w ataku, a ja mam napastników. Chyba że odeszliby od nas Kamil Gęśla czy Abel Salami, wtedy mielibyśmy problem…

Wspomniany Salami chce zarabiać w Stali dwa razy tyle, co dotychczas, a Gęśla w umowie mieć zapis, że może w każdej chwili odejść. Nie godzi się na to prezes klubu Marek Jarecki, panowie mają jeszcze rozmawiać w tym tygodniu. Być może do Stali trafią młodzi i utalentowani piłkarze z regionu, jak Wojciech Sobiło z Sokoła Nisko, który po sezonie ma ponoć wyjechać na testy do Śląska Wrocław. Trener Łach być może sprawdzi Kamila Mierzwę z Unii Nowa Sarzyna, w kręgu zainteresowań jest też jeden z zawodników z Krasnegostawu.

Komentarze (26)

~is | 2007-12-3 12:07

Niektore laski juz płaczą i tęsknią za swoimi idolami

~magik | 2007-12-3 12:41

A ty bedziesz tesknił za swoim czekoladowym koleszka hehehehe

~Aniol | 2007-12-3 13:17

wzmocnienia z Niska i Sarzyny, buahaha. slepy Kijak sie rozruszal i pcha swoich, oczywiscie nie za darmo. uklady i ukladziki

~RST 1938 | 2007-12-3 14:29

Nic nie pokazal...
Dobrze ze on a nie Uwakwe :P

~Adolf | 2007-12-3 14:51

Przeciez te wszystkie spekulacje sa wyssane z palca przez tych zasranych pismaków z gazet.Nie maja o czym pisac to wymyslaja,wiec dopoki sie na wlasne oczy w styczniu nie przekonamy to nie ma co wierzyc w te spekulacje..Moze niedlugo napisza ze Stalowka chce Kake i co tez w to uwierzycie?:P hehe

~kibic | 2007-12-3 15:34

Bo stalówka chce KAKE jak kazdy inny polski klub :) marzyc zawsze mozna :)

~RST 1938 | 2007-12-3 17:15

I to sie nazywa EKONOMICZNE MYŚLENIE!

Nie to co mikulski! Nasprowadzal leszczy i po co mu to bylo?

~adamo | 2007-12-3 18:05

Co do Nakoulmy to on byl najlepszym z 3-ch murzynow.Szkoda ze mu sie przypaletala kontuzja i nie pokazal w pelni swoich mozliwosci.

~adamo | 2007-12-3 18:05

Co do Nakoulmy to on byl najlepszym z 3-ch murzynow.Szkoda ze mu sie przypaletala kontuzja i nie pokazal w pelni swoich mozliwosci.

~koszulka | 2007-12-3 19:09

~kibic | 2007-12-3 19:12

tacy jak sobilo wtorek ktorzy graj w sarzynie czy nisku sa lepsi od wielkich \"pilkarzy\" ktorych sciagal mikulski i tego nic nie zmienni taka jest prawda i tego nic nie zmienni!!!! przypuszczam ze jabol tez jest lepszy od keski czy hadzica i tego nic nie zmienni ale lepiej sciagnac gwiazde hehe smiesze ale prawdziwe

~bufu | 2007-12-3 19:34

Nakulme został niedoceniony zdecydowanie. Nie pamiętam kiedy stalówka miała tak dobrze wyszkolonego ambitnego i odważnego zawodnika (w dodatku jest niewiele starszy ode mnie ) nie mówcie ze nie zaimponował wam swoimi bombami z pierwszej piłki z woleja !!!!!!! odważny bo nie bał sie pokazac co umie a nie jak nasi plełdo gwiazdozy chwalom sie swoimi zwodami podczas rozgrzewki!!

~Sovia | 2007-12-3 21:22

~hehe | 2007-12-3 21:28

Marzy mi sie podobny hymn przed kazdym meczem :D taki na wejscie pilkarzy na boisko. Caly stadion szale w gore, nawet w liczbie 2 tys dobrze i glosno by to wyszlo :D

Hymnem trzeba sie zajac zeby na runde wiosenna byl !!!

~hehe | 2007-12-3 21:29

» LINK tutaj hymn zapomnialem wkleic

~Szale | 2007-12-3 21:49

Sprzedam szal Brygada Zielono Czarnych stan bardzo dobry, jak ktoś chętny niech podbija. 7542756

~BadBoy | 2007-12-3 21:54

Jeżeli mamy mieć hymn to tylko ten: » LINK
» LINK
i nie ma mowy o innym

~... | 2007-12-3 22:02

HYMN- jest taki post na FORUM i tam możecie wypowiadać się w tym temacie !!!!!!!! Są tam już propozycje i na tekst i na melodię . Osobiście najlepsza propozycja jest ta :» LINK Włoskie piosenki są zajebiste i spoko wychodzą jak śpiewają je tłumy !!!! A nie pierdolone angliki co śpiewać nie umieją kompletnie

~Jaa | 2007-12-3 22:03

no naprawde zajebisciee
itrzeba bedize myslec nad hymnem w stalowce aby w rundzie wiosennej sie pokazac



bo WIOSNA JEST NASZA !!!


STALLLLL

~Andrzej | 2007-12-4 10:16

Nikt tu po tobie nie bedzie plakal sprzedawco bananow! Idz sobie do Hetmanka i mozesz zabrac swoich 2-ch bananowych kolesi ze Stalowej! Mamy swoje talenty i banana teamu nie potrzeba!

~kibic | 2007-12-4 13:06

widać gołym okiem jaka jest różnica między łachem a mikulskim, nawet nie chodzi o wyniki jakie osiagnął z zespołem tj. stalą , widać ze u niego nie grają nazwiska. ani gwiazdorzy, chce mieć piłkarzy którzy będą walczyć o każda piłke a nie liczących kase, u nas jest naprawde duzo dobrych młodych piłkarzy, więc po co sciągać gości z całego świata tj. z australii, węgier, itp. jak robił pan mikulski, w stali nadchodzą lepsze czasy choć pieniądze te same, pozdr.

~mistrz | 2007-12-4 17:48

jeżeli chodzi o muzykę do tego hymnu może być ta » LINK pozdro

~bubel | 2007-12-5 13:26

muzyke he? a może jakies disco-polo,i teledysk z szrekiem który wpierdala jagody w tle,

~Zamosć | 2007-12-5 15:16

To nie są wcale bzdety Nakoulma podpisał już kontrakt z Hetmanem !!!!!!!!!!!!!

~trampkarz | 2007-12-6 16:58

napisane ze z krasnegostawu akto dokladniej,bo mam rodzine w hrubieszowie to moze akurat znam?

~kustyk | 2007-12-8 03:01

witam i pozdrawiam.ma pytanko?? jak moglbym dostac koszulke stali i ile by kosztowala bo chcialbym w niej bronic tu za granica i reprezentowac nasz klub. pozdrowionka tomasz kuziora

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Podhale Nowy Targ - Stal Stalowa Wola

Podhale Nowy Targ             Stal Stalowa Wola
2021-06-20, godz. 17:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Cracovia II

Stal Stalowa Wola             Cracovia II

2 : 2

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 38 28-6-4 90
2 Stal Stalowa Wola 39 22-6-11 72
3 Sokół Sieniawa 38 21-9-8 72
4 Avia Świdnik 38 20-9-9 69
5 Chełmianka Chełm 38 20-7-11 67
6 Podhale Nowy Targ 38 18-10-10 64
7 Wisłoka Dębica 38 17-11-10 62
8 KSZO Ostrowiec Św 38 19-4-15 61
9 Wólczanka W. Pełkińska 38 16-8-14 56
10 Siarka Tarnobrzeg 38 16-8-14 56
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 ŁKS Łagów 38 14-9-15 51
13 Wisła Sandomierz 38 14-9-15 51
14 Lewart Lubartów 38 11-13-14 46
15 Podlasie Biała Podlaska 38 13-6-19 45
16 Orlęta Radzyń Podlaski 39 13-5-21 44
17 Stal Kraśnik 38 9-12-17 39
18 Korona II Kielce 38 11-6-21 39
19 KS Wiązownica 38 10-8-20 38
20 Jutrzenka Giebułtów 38 7-7-24 28
21 Hetman Zamość 38 3-6-29 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
Stal Kraśnik 0 km 0
Wisła Puławy 0 km 0
Orlęta Radzyń Podlaski 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-06-20 Podhale Nowy Targ - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2552) » 1938fc (1516)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1252)
» Filip kacper k. (1166) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (803) » Rafix (768)
» Kamilosss (559) » Misio (508)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Odra Opole (1:1)
2007-04-01
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 21 940 razy
Zagłębie Sosnowiec - STAL (2:2)
2007-04-18
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 14 735 razy
Elana Toruń - STAL (2:1)
2018-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 108 razy
STAL - Warta Poznań (0:0)
2008-11-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 25 301 razy
Osób Online: 31 / Czas gen. strony: 0.0162