Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Salami i Lipecki w Stali Stalowa Wola

Salami i Lipecki w Stali Stalowa Wola

Piłkarze Stali wznowili wczoraj treningi. Przed pierwszą rozgrzewką, półroczne kontrakty z klubem podpisali Abel Salami i Krzysztof Lipecki. 

W porównaniu do jesiennego składu, szeregi zielono-czarnych opuścił tylko Michał Janicki, ale zrobił to jeszcze przed zakończeniem rozgrywek, więc nie jest to żadna niespodzianka. Na wczorajszy trening stawiła się cała kadra, z wyjątkiem Krzysztofa Treli. Ten ma lekką kontuzję i został zwolniony z wysiłkowych ćwiczeń w hali sportowej.

Rachwał czy Piszczek?

- Abel Salami trochę spuścił z finansowych żądań i dogadaliśmy się - mówi wyraźnie zadowolony marek Jarecki, prezes Stali. - Myślę, że warunki kontraktu Krzysztofa Lipeckiego, też nie są najgorsze.

Lipecki, środkowy pomocnik Górnika Wieliczka, był od dawna przymierzany do Stali. Razem z nim przyjechał Bartłomiej Piszczek, rosły obrońca, również z Wieliczki. Będzie on konkurował o miejsce w zespole z 20-letnim Łukaszem Rachwałem z IV-ligowego Startu Krasnystaw. Rachwał już raz był testowany w Stali. Jeżeli któryś z nich zostanie w Stali, to tylko pod warunkiem, że znajdą się dodatkowe pieniądze w klubowym budżecie, albo odejdzie któryś z obecnych zawodników. To ostatnie dotyczy Aldina Hadzića i Sebastiana Kęski, którym klub dał wolną rękę.



Najpierw Bełchatów

Stal przez miesiąc będzie trenować w Stalowej Woli. Pierwszy sparring zagra 26 bm. w Bełchatowie z GKS. Tydzień później w Krakowie zmierzy się z Cracovią. Trener Władysław Łach będzie jeszcze próbował różnych wariantów gry w meczach z Siarką, KSZO i Stalą Rzeszów. Od 13 do 23 lutego, "Stalowcy” będą na obozie w Gutowie Małym k. Łodzi. Tam też rozegrają kilka sprawdzianów.

Komentarze (39)

~zetkaesiak | 2008-01-8 10:03

No to jedziemy z koksem i środek tabeli na koniec sezonu!!!!!!!!

~Raków | 2008-01-8 11:04

» LINK viewtopic.php?p=50115#50115

~hmm | 2008-01-8 11:10

No to Tadzio na rezerwe ale dobrze jest miec wyrownany sklad :D

Bedzei zajebiscie, takie pytanko mam. Lipecki to ofensywny srodkowy czy defensywny ?

Wiosna nasza narazie mamy 6 pkt i bramki 3:0 :D

~Gothic | 2008-01-8 12:11

Sparing z Siarką :) oo Tak!

~kibic | 2008-01-8 13:17

Lipiecki jak na pomocnika 5 bramek w rundzie jesienne. całkiem całkiem :)

~hm | 2008-01-8 13:56

Czyli to srodkowy ofensywny ?? :D bo takiego nam brakowalo :D

Niezła linia pomocy sie szykuje :D Iwanicki-Uwakwe-Lipecki-Pałkus

~riki3 | 2008-01-8 14:01

Dzisiaj urodziny ma Paweł Rybak-przez wiele lat podpora Stalówki.Wszystkiego najlepszego Paweł!!!!!!!!!!!

~do hm | 2008-01-8 14:37

Czy ja wiem czy taki ofensywny 5 bramek ma ale 2 to z karnego no ale to i tak ma wiecje niz nasz najlepszy napastnik.To mozna go nazwac ofensywnym:)

~ocb? | 2008-01-8 14:46

» LINK - nie powinno tu byc stadionu?

~stalnd | 2008-01-8 14:49

lipecki jest wychowankiem stali nowa deba gratulacje i powodzeniaw stalowej pzdr STAL

~lukasz | 2008-01-8 14:56

wkoncu sparing z jakas konkretna druzyna a nie z samymi wihurami

~ats | 2008-01-8 16:09

Pan Lipecki jest najlepszym strzelcem Górnikow z wieliczki w tej rundzie

~echo | 2008-01-8 18:39

~1938 | 2008-01-8 20:13

» LINK teraz Na Nasza Stalóweczke czas !!!!

~peja | 2008-01-8 20:20

siemano i pozdro z Poznania, Rychu...

~piorko | 2008-01-8 20:23

i tak trzymac wiosna nasza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~dede | 2008-01-8 22:32

~do ocb? | 2008-01-9 11:47

szanowny panie ocb .. moze czas najwyzszy pojsc do szkoly i o pewnych sprawach miec poprostu pojecie a nie chodzic tam bo karza rodzice.. urzedy : wojewodzki , powiatowy, miasta odznaczaja sie tym ze kazdy ma z nich swoj osobny budżet .. i tak przytoczyles szkic budżetu powiatu stalowa wola, nie zas miasta Stalowa wola - sprawdz owy! poczytaj! dowiedz sie cos o życiu! bedzie ci łatwiej! w życiu... pozdrawiam

~ocb | 2008-01-9 12:13

Faktycznie nie doczytalem ( nie zwrocilem uwagi ) na to, wolalem sie spytac bardziej doinformowanych profesorow spedzajacych wolna chwile na tej stronie i z mila checia odpowiadajacych na moje trudne pytania przy okazji proponujac mi poszerzenie wiedzy.

Z wyrazami szacunku - ocb.

~Polska | 2008-01-9 12:55

Serbia - Polska
» LINK

~Raków | 2008-01-9 13:28

Raków - Chrobry Głogów (85 lat Rakowa)
» LINK

» LINK

~lalala | 2008-01-9 13:34

» LINK


a ten Udoudo nie mal grac w STW

~kibic | 2008-01-9 13:43

własnie miał ,Biała mewa z nów kradnie

~pfffffff | 2008-01-9 14:24

mial grac w stali widocznie cos sie pozmieniao ale nawet na 90minut o tym pisali wiec wiesz

~Pławo | 2008-01-9 14:35

=======================
25. kolejka - 23.02.2007 (koszykówka)

Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg
========================

~lpo | 2008-01-9 15:21

STAL - BT WOZKI

środa, 9.01, godz. 18

~krzychu | 2008-01-9 21:10

Gdzie mozna jeszcze dostac koszulke STALOWKI ??

~Stalówka | 2008-01-9 22:51

HORROR...

STAL - BT WOZKI 75-74 (23-20, 17-19, 18-19, 17-16)
STAL: Pydych 20 (2x3), Jarecki 16 (2x3), Partyka 11 (2x3), Prawica 9 (1x3), Lisewski 7 (12 zb., 7 as., 2 bl.) oraz Nikiel 7, Szczepaniak 5 (1x3), Grzyb 0.
WOZKI: Dłoniak 13 (2x3), Wołoszyn 13 (2x3), Malewski 12 (2x3), Bajer 11 (8 zb.), Kwiatkowski 0 oraz Czubek 8 (2x3), Suliński 6, Bacik 0, Bogdanowicz 0.
Sędziowali: G.Łata, M.Godek, A.Szczotka. Widzów 500.

Ludzie o słabych nerwach nie powinni oglądać takich spotkań, jakie dziś zafundowały nam drużyny Stali i Wózków. Początek należał do pruszkowian,którzy w 5.minucie wygrywali 11-3. Później gra się wyrównała. W 10. minucie było 23-20, w 15. minucie 34-28, po pierwszej połowie 40-39, a po pół godzinie gry remis 58-58.
Trzy sekundy przed końcem goście po akcji Jakuba Dłoniaka wyszli na prowadzenie 74-73. Stal wyprowadziła piłkę, która trafiła na skrzydło do Jacka Jareckiego, a ten zdecydował się na rzut rozpaczy. Piłka wpadła do kosza, koszykarze z Pruszkowa na parkiet, a Jarecki utonął w ramionach kolegów. Uff...

~suawek | 2008-01-10 01:16

Janicki trenuje z Hutnikiem, pod wodza swojego \"tatusia\" :)
» LINK

~do krzychu | 2008-01-10 09:27

tutaj mozesz zamowic replike meczowych koszulek Stalówki » LINK

~hjs | 2008-01-10 11:00

Dziś urodziny obchodzi jeden zn najwierniejszych kibiców \"Stalówki\" a zarazem jej pracownik Bartłomiej Patkiewicz zawany popularnie \"Maser\"-masażysta piłkarzy.
\"MASER\" WSZYSTKIEGO DOBREGO I SPEŁNIENIA WSZYTSKICH MARZEŃ .!!!!!!!!!!!

~xdwe | 2008-01-10 15:34

myslalem ze Purys ma urodziny .

~... | 2008-01-10 16:04

No to sedzie Złotek z Naszego Podokręgu sędzią drugoligowym :):D

~stal1938 | 2008-01-10 16:09

~STALÓWKA | 2008-01-10 16:10

Nowi sędziowie w I i II lidze

Grono sędziów pierwszoligowych po zatrzymaniach Marka R. i Marka M. oraz urlopowaniu Leszka Gawrona skurczyło się do 17 nazwisk. Od wiosny arbitrów znów będzie jednak 20. W Kolegium Sędziów zapadła bowiem decyzja o promocji dla Artura Radziszewskiego z Warszawy, Piotra Wasielewskiego z Kalisza i Marcina Żaka z Sosnowca.

Dwaj ostatni dostaną szansę prowadzenia spotkań w elicie po raz pierwszy. - Na razie, na próbę, wyznaczeni zostaną na dwa mecze. Jeżeli ocena ich pracy będzie pozytywna, uzyskają oficjalnie awans w szeregi pierwszoligowców. Gdyby któremuś z nich powinęła się noga, mamy przygotowaną listę kolejnych kandydatów, którzy będą sprawdzani w ich miejsce - tłumaczy zasady postępowania Sławomir Stempniewski.

Identycznie wygląda sprawa roszad między II a III ligą. Tutaj, pomijając wspomnianą wyżej trójkę awansowanych drugoligowców, miejsce zwolnił także Piotr A. - W ostatniej kolejce Pucharu Ekstraklasy sprawdziliśmy ośmiu arbitrów z III ligi. Sześciu z nich wiosną pojawi się na zapleczu ekstraklasy. Jeśli się sprawdzą, zostaną na dłużej - podkreśla Sławomir Stempniewski.

Ta szczęśliwa szóstka to: Szymon Marciniak z Płocka, Tomasz Musiał z Krakowa, Paweł Pskit z Łodzi, Cezary Smoleński z Suwałk, Michał Zając z Sosnowca i Mariusz Złotek ze Stalowej Woli.

Dodajmy jednak, że całą grupę nowo nominowanych sędziów I i II ligi czeka jeszcze lutowe zgrupowanie w Spale, którego zwieńczeniem będzie egzamin pisemny i biegowy.

źródło: Sport

~123 | 2008-01-10 17:45

szanuje pana Bartka Patkiewicza.tak jak On zyje na meczach Stalówki...wierny i oddany do końca Naszej Stali.sympatyczny i dobry czlowiek.100 lat panie Bartku!!!!!!!!!!!!!!!

~KIBICX | 2008-01-10 20:11

ludzie wiadomo co z Rachwim ( łukaszem Rachwałem) czy zostaje w Stalówce bo w tej 4lidze chłopak dobrze pocinał, ambitny, młody, potrafi sporo. myśle,że w 2 lidze by sobie dał rade. Myślę, że trener zostawi go.

~povlo | 2008-01-13 10:00

dobrze ze salami zostaje!

~plomien | 2008-01-14 22:59

Zapraszamy na » LINK - Płomień Przyprostynia !! Prawdziwa Duma Regionu Kozła !!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1951) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (1:0)
2004-06-12
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 10 727 razy
Wisła Puławy - STAL (2:0)
2014-03-15
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 11 591 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (3:1)
2001-09-12
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 24 619 razy
Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 446 razy
Osób Online: 50 / Czas gen. strony: 0.0173