Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Lipecki - bohater z boiska - w Stalówce

Lipecki - bohater z boiska - w Stalówce

Krzysztof Lipecki to pierwszy doktorant w drugoligowym zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola.

O nowym piłkarzu drugoligowej Stali Stalowa Wola Krzysztofie Lipeckim zrobiło się głośno na całą Polskę w ubiegłym sezonie, gdy fachowo udzielił pierwszej pomocy swojemu koledze z boiska, ratując mu życie. 26-letni pomocnik to także pierwszy... doktorant w "Stalówce”.

Krzysztof Lipecki trafił właśnie do Stali w przerwie zimowej i jak sam przyznaje, przyszedł już na niego czas, by spróbować sił w drugiej lidze, w której do tej pory nie grał.

- Za długo, bo cztery lata, grałem w Garbarni Kraków - przyznaje. - Gdy skończyła mi się umowa z moim ostatnim klubem Górnikiem Wieliczka, zdecydowałem się odejść i skorzystać z oferty "Stalówki”. W drugiej lidze powinienem sobie poradzić, jestem już doświadczonym piłkarzem. Gram w środku pola, mogę pełnić rolę zarówno defensywnego, jak i ofensywnego pomocnika.

CEGIEŁKA DO SUKCESU
Lipecki na treningi będzie dojeżdżał z Nowej Dęby, swojej rodzinnej miejscowości, w której ponownie zamieszkał.

- Jestem wychowankiem Stali Nowa Dęba, grałem też w Siarce Tarnobrzeg - wspomina piłkarz. - W Tarnobrzegu występowałem w zespole, który pod wodzą trenera Jacka Zielińskiego wywalczył awans do drugiej ligi. Miałem wtedy 17 lat i nie pojawiałem się zbyt często na boisku, ale jakąś swoją cegiełkę do sukcesu dołożyłem.

Środkowy pomocnik ostatnio dobrze spisywał się w trzeciej lidze w Górniku Wieliczka, jesienią zdobył dla swojego ówczesnego zespołu pięć bramek. I tam wypatrzył go trener Stali Władysław Łach.
- Nie grałem jeszcze pod wodzą tego trenera, ale znam go - mówi Krzysztof Lipecki. - Miałem kiedyś trafić nawet na testy do Cracovii Kraków, gdzie Władysław Łach był dyrektorem, ale ostatecznie do tego nie doszło.

STRACIŁ PRZYTOMNOŚĆ
Piłkarz jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie i rehabilitacji ruchowej, a po ukończeniu studiów otworzył przewód doktorski. Nabyta wiedza przydała mu się w praktyce w dość dramatycznych okolicznościach.

- Podczas spotkania mojego Górnika Wieliczka w Rzeszowie z miejscową Stalą w ubiegłym sezonie jeden z moich kolegów z zespołu, Wojtek Wojcieszyński, dostał podczas walki w powietrzu w tył głowy i padł na murawę - wspomina zawodnik. - Stracił przytomność, zaczął się dusić. Interweniowałem szybko, trzeba było udrożnić drogi oddechowe. To była moje pierwsza taka interwencja, wcześniej ćwiczyłem tylko na manekinach. Nie czułem się bohaterem, po prostu zrobiłem, co do mnie należało. Wojtek trafił do szpitala, a gdy z niego wyszedł, podziękował mi za pomoc.

Komentarze (32)

~Amigo | 2008-01-17 18:59

A to ci Bohater!

Ciekawe czy tak samo uratuje II lige...

~STALÓWKA | 2008-01-17 20:46

Bardzo Dobrze. Powodzenia. Już nie mogę się doczekać ligi :)

~STALÓWKA | 2008-01-17 20:46

Bardzo Dobrze. Powodzenia. Już nie mogę się doczekać ligi :)

~Do amigo | 2008-01-17 22:39

Ty bys nawet nie umial tego zrobic... :| Jak masz pisac takie glupoty to wez sie powstrzymaj od pisania... ;) Powodzenia! PS. Kiedy gramy pierwszy sparing?

~...m... | 2008-01-18 09:32

» LINK

Motor testuje kowalczyka pozdro

~Stalowiak | 2008-01-18 11:23

Elo. Mozna by kupic Rafała Jakiemczuka :) Dobry technicznie jest :D I pewnie szybki ;) Dla niezorientowanych to ten ktory wystepuje we freestyle. w przerwach meczów byl juz pare razy w Stalówce, miedzy innymi na groclinie :D

~:)) | 2008-01-18 12:29

Koledzy z Leżajska twierdzą, że głównym atutem Kowalczyka zawsze była szybkość.

lol

~Wrrotki | 2008-01-18 13:17

a co jest atutem zarzadu ZKS Stal? co robia by popawic sytuacje?

~bobi | 2008-01-18 14:06

Bedzie alternatywa dla krawca i uwakwe w srodku pola

~moskit pl | 2008-01-19 02:19

nie wazy LIPECKI,teraz panowie mamy 70 lat. naszego klubu,naszej wiary i tradycji.I to musi cala polska zowarzyc,bo inaczejl lipa.moze by tak stare flagi rozlozyc na biezni przed mlynem z jakims fajnym napisem ...TO JEST NASZA TRADYCJA, niewiem to tylko pomysl

~kumil | 2008-01-19 09:11

Ej .. wiecie cos o nowym sponsorze? ;/
bo tak cicho a bez sponsora to nie pociagniemy za daleko...
\" Vodex \" sie stara i co z tego.. ;/
panowie zrobicie cos . . . . :(

~Daro | 2008-01-19 10:54

~... | 2008-01-19 11:24

Kurwa Tragedia tan link wszystko wyjasnia:/ załosc załosc i jeszcze raz załosc:/ juz brake słów zeby jedynej wizytówce miasta podkładac pod nogi kłody? to woła o pomstę do nieba az chce mi sie płakac na mysl ze nasza stalówka nie bedzie istniała. A mamy 70 lat istnienia klubu:/ trzeba cos z tym zrobic i nie ma zartów. Jezeli zarząd nie chce szukac sponsora to moze my kibice powinnismy się tym zainteresowac i szukac i pytac na własną ręke. Ale jaka firma zgodzi sie sponsorowac klub w którym nie ma zainteresowania ze strony zarządu...?? ZAŁOSC ZAŁOSC ZAŁOSC!!! jezeli stalówka nie będzie zawodową druzyną to mam nadzieje ze osoby które sie do tego przyczyniły poniosą konsekwencje np. w postaci obicia ryja!! pozdro bądzmy dobrej mysli!!

STALÓWKA!!

~Swinia | 2008-01-19 11:43

Ja mam 17 lat i mogę się tylko spinać, ale może by zrobić jakąś demonstracje pod urzędem ? pokazać tym dupkom że są tutaj kibice którzy chcą oglądać piłkę nożną na wysokim poziomie? JEBAĆ ZARZĄD!

~arizona | 2008-01-19 12:47

trzeba zrobic protest!!! oglosic oficjalnie np zbiorka pod mdk tego dnia i o tej i wymarsz pod urzad miasta

~stalowiak | 2008-01-19 14:55

to by był dobry pomysł ale musiało by być sporo ludzi ale myślę ze jest w stalowej sporo ludzi którzy zrobili by coś takiego dla klubu, a propo głupich linków czas najwyższy wprowadzić możliwość komentowania tylko dla zarejestrowanych użytkowników.


AVE STALOWKA ! ! !

~TH | 2008-01-19 15:03

Chcecie to przyjdźcie dziś 40 minut przez meczem w kosza i zbierajcie podpisy

~Okulickiego | 2008-01-19 16:07

Mówiłem Wam !!!!! Ile kurwa razy trzeba powtarzać !!!!! Całą winę na zaistniałą sytuację ponosi pseudo-zarząd klubu ....Gdzie teraz byśmy byli gdyby temu Zarządowi zależalo ...Pytam Gdzie ??? A tak to bardzo dobrze !!!!! WON do pralnii na Wodeksie !!!! Jarecki ma w dupie klub i tyle tam główną postacię jest teraz tylko i wyłącznie Kantor wymiany walut .... Jarecki ma Szkołę Mistrzostwa Sportowego w kosza i pierdoli piłkę czy co kolwiek w tym klubie!!!!!!!
Pytam kto jest odważny z WAS i po męsku wraz ze Mną zorganizuje się i powie tym debilom z Zarządu aby już poszli sobie !!!! ???? Pytam : Czy jest ktoś odważny ???

~ffffff | 2008-01-19 17:16

dzisiaj prawdopodobnie na treningu ressovii zameldowal sie marcin drabik wychowanek stalowki!! 3majsie marcin i powodzenia!!

~Dziadki | 2008-01-19 17:22

W rundzie wiosennej tez bedziecie nas bic i wyzywac?

~do Okuli | 2008-01-19 17:24

Co masz dokładnie na myśli pisząc zorganizuje? ja bym chętnie pokazał tym panom drzwi

~OMI | 2008-01-19 21:22

Bedzie gowno a nie kurwa nowy sponsor...! Zarzad nie chce zeby byl sponsor bo oni by stracili prace! Jak by byl sponsor to on by chcial tym wszystkim zarzadzac, a te pedaly co sa obecnie nie dadza sie ze stolka zrzucic... Zarzad jebal pies!!!

~sisieq | 2008-01-20 00:23

Nokaut !!!!! Tak gra zespół Stali w kosza. Dzisiaj Stalówka wygrała 106-85. Pod koniec 3 kwarty urazu doznał Adam Lisewski. Na razie nie wiadomo jak poważny to uraz

~ja | 2008-01-20 13:44

Wczoraj juniorzy starsi ze Stalowej Woli wygrali turniej w Ropczycach... zespoły: dwe druzyny ze Słowacji, wisloka debica stal rzeszow ,orly rzeszow ,blekitni ropczyce....

~SSW | 2008-01-20 22:39

Sylwester 07/08
» LINK

» LINK

~szade | 2008-01-20 23:14

~warka | 2008-01-21 00:11

KLESKA dostal 15 tys. zl za to ze laskawie chcial rozwiazac umowe!!~!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skandal!!!!!!!!!!!!! a gdzie ludzie ze stalowej? jak ich wyrzucali? nie dostali nic ! kto ma odwage ich przeprosic!?

~suawek | 2008-01-21 02:11

Posiada ktos moze jakies informacje o turniejach halowej pilki noznej w Radomiu i Rudniku bodajze? Chodzi mi o glownie o wyniki poszczegolnych meczow i koncowy rozrachunek.
Senkju :)

~Pławo | 2008-01-21 10:08

» LINK tam masz wszytko :)

~Stalowiak | 2008-01-21 10:57

Piłkarze \"Stalówki” trenują na własnych obiektach pod okiem trenera Władysława Łacha, głównie w hali. W zespole nie brakowało kłopotów ze zdrowiem. Wirus dopadł Jakuba Ławeckiego i Gergely\'ego Gheczy\'ego, ale są już w pełni sił. Po urazie łydki trenuje już Krzysztof Trela, zdrowy jest też Mariusz Myszka, który przez pół roku leczył złamanie kości piszczelowej z przemieszczeniem, którego nabawił się podczas spotkania reprezentacji do lat 18. Gorzej sprawy mają się w klubie, bo po rozesłaniu listów intencyjnych do stalowowolskich firm z propozycją utworzenia spółki akcyjnej, jak na razie nie ma odzewu. Pojawiły się też głosy, że z powodów finansowych może zostać odwołany obóz piłkarzy w lutym w Gutowie, ale \"czarnego scenariusza” nikt nie dopuszcza do myśli./ Zrudło;Echo Dnia

~ja | 2008-01-21 18:01

w dzisiejszych Nowinach pisze ze jak do wiosny nie zostanie utworzona spolka to bedzie pilka nozna amatorska i jeszcze jakies 30tys. zł braklo na oboz dla pilkarzy koszykarze tez maja niezakolorowo jednym słowem DRAMAT

~Stalóweczka | 2008-01-27 15:32

STAAAAAAL

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1878) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1181) » Vielitz44 (1113)
» Filip kacper k. (993) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (627)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Wigry Suwałki - STAL (0:2)
2013-10-05
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 10 435 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 099 razy
STAL - Dolcan Ząbki (1:4)
2009-08-01
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 51 563 razy
STAL - Kolejarz Stróże (4:0)
2007-06-27
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 49 265 razy
Osób Online: 7 / Czas gen. strony: 0.01684