Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W "Stalówce" walczą o spółkę!

W

„Stalówkę” chcą wspierać firmy, którym zależy na stalowowolskim sporcie.

Sytuacja w Stali Stalowa Wola nie jest wesoła, ale włodarze klubowi nie załamują rąk i walczą o poprawę sytuacji. Chociaż sponsora strategicznego nie widać na horyzoncie, jest szansa, że powstanie jednak zapowiadana spółka akcyjna.

Jak informowaliśmy, szefowie Stali rozesłali do stalowowolskich firm listy intencyjne z propozycją zawiązania spółki akcyjnej. Prezes Marek Jarecki wielokrotnie podkreślał, że klub nie jest w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, gdy głównym sponsorem Stali jest spółka Wodex, w której klub ma większość udziałów.

- Nie można 250 niepełnosprawnych osób, które pracują w Wodexie, wikłać cały czas w sport - uważa Marek Jarecki. - A dochody z placu targowego w mieście, którym administrujemy, też są coraz mniejsze, bo ten plac jest cały czas okrajany pod nowe inwestycje.

Więcej jutro w "Echu Dnia".

Komentarze (7)

~hmm | 2008-01-21 23:09

Mam cały czas nadzieję, że Złomrex się zdecyduje

~BZC | 2008-01-21 23:15

~Okulickiego | 2008-01-22 00:08

Dlaczego ???Pytam :Dlaczego??? szanowny panie prezesie Jarecki nie podaje pan do prasy o jakie firmy chodzi ? .... Niech pismaki wiedzą przecież to żadna tajemnica ? Czy tak dużo jest tych firm że nie można ich zliczyć ?
Wszyscy domagajmy się aby prezes ujawnił w prasie treśc listu intencyjnego jaki rzekomo wysłał do firm !!!!!
Niech ujawni te firmy !!!! Apel do Wszystkich : Idziemy całą bandą do prezesa i niech nam powie prosto w oczy o co tu chodzi !!! Kim w tym klubie jest p. Kwieciński (Kantor) i czy ta ewentualna SSA to z całego klubu czy tylko z sekcji piłki nożnej , bo jak wiadomo niepotrzebna jest koszykówka bo nawet gdyby zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu to i tak nie wchodzą (kasy nie ma !!!) więc po co ta koszykówka !!!!???? No niech prezes lub ktoś kompetentny odpowie !!!!!

~Tadeusz K. | 2008-01-22 17:05

Moi drodzy każdy kombinuje żeby się dorobić, więc nie miejcie mi za złe tego, że wróciłem aby zasilić swój budżet. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że jestem nie chciany i nie lubiany, ale to już nie moja wina, taki się po prostu urodziłem. Rzuciłem kilka razy dla Was groszem, ale prawda jest taka, że to było tylko mydlenie oczu. Zresztą co Wy mi możecie zrobić ? No co ? Pytam...

~pan Sioda | 2008-01-23 01:35

Słuchaj koleżko nie wpierdalaj się za kogoś !!!! Bo Tadkiem nie jesteś wieć wypierdalaj !!!!!

~qpiec | 2008-02-23 23:13

ktoś wie gdzie mogę zamówić koszulkę Stalówki? Jestem poza miastem a przydałaby się takowa

~Przemo | 2008-03-9 23:42

qpiec jestes z miasta Stali? kibicujesz naszym ?bedziesz na meczu? mam kilka koszulek - nówki, chesz dla siebie nabyć? jaki nosisz rozmiar? coś załatwimy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola
2021-10-23, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Czarni Połaniec

Stal Stalowa Wola             Czarni Połaniec

3 : 0

Jopek 20
Świderski 61
Khorolskyi 63
    
Sędzia: Paweł Sitkowski
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 13 8-3-2 27
2 Cracovia II 13 8-3-2 27
3 Podhale Nowy Targ 13 7-4-2 25
4 ŁKS Łagów 13 7-2-4 23
5 Stal Stalowa Wola 13 7-2-4 23
6 Chełmianka Chełm 13 6-3-4 21
7 Orlęta Radzyń Podlaski 13 5-5-3 20
8 Korona Rzeszów 13 5-5-3 20
9 Unia Tarnów 13 4-6-3 18
10 KSZO Ostrowiec Św 13 4-5-4 17
11 Avia Świdnik 13 5-2-6 17
12 Wisłoka Dębica 13 4-4-5 16
13 Czarni Połaniec 13 4-4-5 16
14 Sokół Sieniawa 13 3-3-7 12
15 Podlasie Biała Podlaska 13 1-8-4 11
16 Wisła Sandomierz 13 3-2-8 11
17 Tomasovia 13 1-4-8 7
18 Wólczanka W. Pełkińska 13 1-3-9 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3091) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1269)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (918)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (621) » Misio (612)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Arka Gdynia (0:0)
2002-09-28
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 30 961 razy
Star Starachowice - STAL (0:3)
2002-05-04
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 393 razy
STAL - Resovia Rzeszów (1:0)
2004-05-08
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 39 101 razy
ŁKS Łomża - STAL (2:0)
2007-05-09
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 8 014 razy
Osób Online: 30 / Czas gen. strony: 0.01215