Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» W "Stalówce" walczą o spółkę!

W

„Stalówkę” chcą wspierać firmy, którym zależy na stalowowolskim sporcie.

Sytuacja w Stali Stalowa Wola nie jest wesoła, ale włodarze klubowi nie załamują rąk i walczą o poprawę sytuacji. Chociaż sponsora strategicznego nie widać na horyzoncie, jest szansa, że powstanie jednak zapowiadana spółka akcyjna.

Jak informowaliśmy, szefowie Stali rozesłali do stalowowolskich firm listy intencyjne z propozycją zawiązania spółki akcyjnej. Prezes Marek Jarecki wielokrotnie podkreślał, że klub nie jest w stanie funkcjonować na dotychczasowych zasadach, gdy głównym sponsorem Stali jest spółka Wodex, w której klub ma większość udziałów.

- Nie można 250 niepełnosprawnych osób, które pracują w Wodexie, wikłać cały czas w sport - uważa Marek Jarecki. - A dochody z placu targowego w mieście, którym administrujemy, też są coraz mniejsze, bo ten plac jest cały czas okrajany pod nowe inwestycje.

Więcej jutro w "Echu Dnia".

Komentarze (7)

~hmm | 2008-01-21 23:09

Mam cały czas nadzieję, że Złomrex się zdecyduje

~BZC | 2008-01-21 23:15

~Okulickiego | 2008-01-22 00:08

Dlaczego ???Pytam :Dlaczego??? szanowny panie prezesie Jarecki nie podaje pan do prasy o jakie firmy chodzi ? .... Niech pismaki wiedzą przecież to żadna tajemnica ? Czy tak dużo jest tych firm że nie można ich zliczyć ?
Wszyscy domagajmy się aby prezes ujawnił w prasie treśc listu intencyjnego jaki rzekomo wysłał do firm !!!!!
Niech ujawni te firmy !!!! Apel do Wszystkich : Idziemy całą bandą do prezesa i niech nam powie prosto w oczy o co tu chodzi !!! Kim w tym klubie jest p. Kwieciński (Kantor) i czy ta ewentualna SSA to z całego klubu czy tylko z sekcji piłki nożnej , bo jak wiadomo niepotrzebna jest koszykówka bo nawet gdyby zakończyli rozgrywki na pierwszym miejscu to i tak nie wchodzą (kasy nie ma !!!) więc po co ta koszykówka !!!!???? No niech prezes lub ktoś kompetentny odpowie !!!!!

~Tadeusz K. | 2008-01-22 17:05

Moi drodzy każdy kombinuje żeby się dorobić, więc nie miejcie mi za złe tego, że wróciłem aby zasilić swój budżet. Zdaję sobie doskonale sprawę z tego, że jestem nie chciany i nie lubiany, ale to już nie moja wina, taki się po prostu urodziłem. Rzuciłem kilka razy dla Was groszem, ale prawda jest taka, że to było tylko mydlenie oczu. Zresztą co Wy mi możecie zrobić ? No co ? Pytam...

~pan Sioda | 2008-01-23 01:35

Słuchaj koleżko nie wpierdalaj się za kogoś !!!! Bo Tadkiem nie jesteś wieć wypierdalaj !!!!!

~qpiec | 2008-02-23 23:13

ktoś wie gdzie mogę zamówić koszulkę Stalówki? Jestem poza miastem a przydałaby się takowa

~Przemo | 2008-03-9 23:42

qpiec jestes z miasta Stali? kibicujesz naszym ?bedziesz na meczu? mam kilka koszulek - nówki, chesz dla siebie nabyć? jaki nosisz rozmiar? coś załatwimy

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Zabrze (1:3)
2009-10-03
Ilość zdjęć: 72
Wyświetleń: 194 734 razy
KSZO Ostrowiec Św - STAL (1:1)
1995-07-29
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 178 razy
STAL - Podbeskidzie BB (0:3)
2007-08-04
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 2 006 razy
STAL - Olimpia Zambrów (0:0)
2014-04-19
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 27 236 razy
Osób Online: 68 / Czas gen. strony: 0.0148