Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Sparingowa porażka „Stalówki”

Sparingowa porażka „Stalówki”
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola rozegrali kolejne spotkanie sparingowe w przerwie zimowej. W Krakowie przegrali z miejscową, pierwszoligową Cracovią 0:1. Jedynego gola w sparingu w Krakowie, rozegranego na sztucznej murawie, zdobył dla Cracovii już w 10 minucie Marcin Bojarski.

Komentarze (25)

~As | 2008-02-3 16:11

Ale refleks :/

~trolu | 2008-02-3 16:28

potrzebuje dobrego hasła i opisu na plakat !!!! pomóżcie...

----------------------------------- --------------------

~qqqqqqq | 2008-02-3 16:31

moim skromnym zdaniem manifestacja powina sie odby kiedy sesja rady miasta byliby radni miasta i może lepszy efekt

~zks | 2008-02-3 16:58

Wielki Protest Społeczeństwa Ludzi z Miasta Wszystkich Kibiców Stali Stalowa Wola W Walce O Stalowowolski Sport... Pragnę powiadomić wszystkich zainteresowanych że za mniej wiecej 2 tygodnie odbędzie się protest przeciwko wyniszczaniu przez pewien krąg ludzi sportu w naszym mieście (Piłka nożna). Termin manifestacji zostanie podany na dniach, w ramach protestu jest przewidziany przemarsz ulicami miasta od Klubu do Urzędu Miasta. Prosimy o duże wsparcie wszystkim którym zależy na dobru piłki nożnej w tym mieście i utworzeniu spółki. Prosze o rozsyłanie tego do kazdego kogo macie na gg chcemy to rozgłosnić w czym mają nam pomóc media i nie tylko chcemy ażeby piłka nożna jednoczyła wszystkich w mieście w imie dobrej zabawy dopingu i szerzenia sportu wśród młodzieży poprzez kulturalny doping liczymy na poparcie miejscowych polityków dla których sport nie jest obcy plus głownych zainteresowanych czyli stalowowolskich piłkarzy którzy napewno nas nie zawiodą Z góry Wielkie Dzięki Za Wsparcie ...........To miasto bez sportu nie istnieje 70 lat pracy nie moze isc na marne bedziemy walczyc o dobre imie naszego klubu i miasta ...

~KCN | 2008-02-3 18:19

Pierwszy raz Wszystko zalezy od Ciebie...


Przyjdz i pokaz ze jestes na dobre i zle...

~stal | 2008-02-3 19:20

mam do sprzedania 20 koszulki stalowki za 20 zł to moj nr telefonu 788418640

~asa | 2008-02-3 20:02

super byloby jakbys pokazal projekt tych koszulek

~ooo | 2008-02-3 20:49

wie ktos juz kiedy protest?

~CRAZY FAN | 2008-02-3 20:52

ile by kosztowało napisanie o \\\"protescie\\\" w echo dnia?

~,,,ssw | 2008-02-3 20:57

~... | 2008-02-3 21:02

Do CRAZY FAN.......
Nic nie trzeba pisać tylko zorganizować się i zrobić taki protest o którym bedzie głośno i o którym będą rozmawiać ludzie za 20 -30 lat. Musimy zorganizować się tak zby ziemia sie zatrzęsła pokazać że żarty się skończyły !!!!!!!!!!! Pismaki i tak opiszą wszystko dokładnie i im więcej ludzi się zaangażuje tym lepiej ... Fajnie by było gdyby w to zaangażować wszystkich mieszkańców nie tylko kibiców aby te cioty z UM (mówię o radnych) wkońcu zobaczyli że nie po to zostali wybrani aby brać do siebie a po to aby służyć tym którzy na nich oddali głos ...Jeśli nie jest tak jak piszę to trzeba im powiedzieć jasno i dosadnie że jeśli im nie pasuje to niech WYPIERDALAJą ......!!!!!!!!!!!!!!!!

~wiecie? | 2008-02-3 21:10

a czy wy wiecie że o tym proteście niema żadnego oficjalnego info i że ta wiadomość wysyłana na gg może być tylko ściemą wymyśloną przez kogoś . Poczekajcie ma oficjalne info na stronie i nie jarajcie sie czymś czego jak na razie niema !!! pozdro dla kumatych

~Pomysł | 2008-02-3 21:18

Można by zrobić w Dniu protestu tak jak to zrobili kibice motoru, czyli powiesić transparenty z różnymi hasałmi typy \\\"Nikomu nie damy zniszczyć 70tniej tradycji\\\" i powiesić to na Wiadukciew w centrum czy na tym co się wjeżdza do Stalowej od strony Sandomierza lub innym punkcie bardzo widocznym dla zwykłego przechodnia w Stalowej.

Pozdrawiam.

~fotograf | 2008-02-3 21:23

A tutaj można znaleźć zdjęcia ze sparingu
» LINK

~hmm | 2008-02-3 21:31

Można zawiesic na wiadukcie i kladce. Dobre pomysly. Plakaty tez sa dobre.
Powinno to byc skierownae do wszystkich, zwiazanych z koszem, pilka nozna

~GST | 2008-02-3 21:49

wpisywac tutaj hasła związane z plakatami i jakimiś rzeczami związanymi z przemarszem !!!!

~DDIS | 2008-02-3 22:04

70 Lat Dumy i Chwały - To dopiero POCZĄTEK

~STAL ZKS | 2008-02-3 22:17

~hmm | 2008-02-3 22:21

TO JUŻ 70 LAT, A NAJLEPSZE JESZCZE PRZED NAMI !
Stalowa Wola żąda stadionu !
TYLKO KLUB PODTRZYMUJE NAS PRZY ŻYCIU !

LUBIMY SHREKA ALE ON NIE LUBI NAS !

STALÓWKA ŁĄCZY LUDZI 1938 !

JEDNO MIASTO, JEDEN KLUB, JEDNO SERCE I BIĆ MUSI JAK NAJWIĘCEJ !

~asd | 2008-02-3 22:23

Stary, to hasło jest zajebiste:

JEDNO MIASTO, JEDEN KLUB, JEDNO SERCE I BIĆ MUSI JAK NAJWIĘCEJ !

~PrbStalowka | 2008-02-4 02:25

PLAKAT..tak narysowac p.\\\"shreka\\\"prezydenta jak opasly siedzi przed TV wpieprzajac tluste zarcie i obficie sie pocac podczas gdy inni woleli by uprawiac sport ale nie moga bo stadion lipny bo warunkow nie ma a p.prezydent ma to w d.. on trzyma forme po swojemu i nie rozumie problemow innych stalowowolski sport ma gdzies... a za oknem (ktore jest z tylu niego) protestuja kibice bo chca ogladac dobra pilke w Stalowce ale on ich nie slyszy ma ich w d... no plakat 100% prawdaa co do stosunku p.\\\"shreka\\\" i do pilki jak i kibicow tego pieknego sportu

~pp | 2008-02-4 08:38

a na drugim plakacie proponuje placzacego jareckiego z taca w reku chmure z koperta lompego z flaszka wodeczki i zaka z seksownym usmiechem plakaty te nastepnie wystawic na allegro i nie dosc ze bedzie trche kasy to promocja miasta gwarantowana a sponsorzy sie pozabijaja zeby z tymi panami wspolpracowac i wtedy szrek niech spada

~Hasło | 2008-02-4 12:29

Mam nawet fajne hasło na flagę \"Nawet jeśli coś sie stanie Nasza siła pozostanie\" Co o tym myślicie??????

~Kruku | 2008-02-4 18:15

I trzeba by bylo wziac flag kilka na kijach !!

~gosc n | 2008-03-12 18:59

Ej nie wiem o co chodzi z tymi koszulkami po 20 złotych, nie wiem czy się koledze nie porąbało coś, bo ten numer który wpisał jest mojego brata. Prosiłbym o weryfikację tego komentarza i poprawę numeru albo usunięcie komentarza. Takich rzeczy się nie robi !!!!
Jak ktoś ma kontakt do kolegi to prosiłbym na tym forum napisać. Dzięki z góry.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Sokół Sieniawa - Stal Stalowa Wola

Sokół Sieniawa             Stal Stalowa Wola
2020-11-08, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 17 14-2-1 44
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 16 9-2-5 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Avia Świdnik 16 8-4-4 28
6 Stal Stalowa Wola 15 8-2-5 26
7 Siarka Tarnobrzeg 16 7-4-5 25
8 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
9 Podhale Nowy Targ 15 7-3-5 24
10 Wisłoka Dębica 16 6-4-6 22
11 Lewart Lubartów 16 5-6-5 21
12 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 16 4-3-9 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 16 4-3-9 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 14 4-1-9 13
19 Jutrzenka Giebułtów 15 3-3-9 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-11-08 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1888) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1191) » Vielitz44 (1116)
» Filip kacper k. (1007) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (633)
» Kamilosss (535) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 38 973 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 130 562 razy
Hetman Zamość - STAL (2:0)
2005-04-24
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 105 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (1:1)
2014-08-27
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 14 540 razy
Osób Online: 41 / Czas gen. strony: 0.01877