Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» "Stalówka” wypadła dobrze

"Stalówka” po raz kolejny mogła zagrać w sparingu z pierwszoligowcem, po wcześniejszym pojedynku z GKS w Bełchatowie. Na sztucznej murawie w Krakowie nasi trafili na mocny zespół, który niebawem rozpocznie rozgrywki w ekstraklasie i widać, że Cracovia już jest "w gazie”. Trudno zresztą równać się Stali z zespołem z Krakowa, który wrócił z obozu w Turcji, a leci jeszcze na Cypr…

W Krakowie Stal jednak pokazała się po raz kolejny z dobrej strony, choć musiała radzić sobie bez chorego obrońcy Gergely'ego Gheczy'ego, a narzekający do niedawna na uraz stopy napastnik Abel Salami wprawdzie rozgrzewał się, by wejść w drugiej połowie sparingu z Cracovią, ale ostatecznie nie zdecydował się na to. Miejscowi wygrali po golu w 10 minucie Marcina Bojarskiego, ale goście mieli także kilka okazji do strzelania gola, między innymi Krystian Lebioda i Bartłomiej Piszczek. Z bardzo dobrej strony w drugiej połowie pokazał się drugi bramkarz naszego zespołu, Stanisław Wierzgacz, który nie dał się zaskoczyć nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Cracovia Kraków - Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0), Bojarski 10.
Stal: Wietecha - Ławecki, Piszczek, Maciorowski, Lebioda - Iwanicki, Uwakwe, Lipecki, Trela - Pałkus, Gęśla oraz Wierzgacz, Wieprzęć, Drozd, Stręciwilk, Hadzić.

Komentarze (17)

~... | 2008-02-4 10:31

salami zaczyna chyba juz cos kurwa kręcic...tak mi sie zdaje
!!

~suawek | 2008-02-4 11:06

Masz racje... zdaje Ci sie. Dalej te ploty powtarzacie. Chlopu nie placili iles tam czasu to gadal byle co, bo kto by za darmo pracowal.

~bfdgd | 2008-02-4 11:16

dzis, tj poniedzialek bedzie mozna nabyc kalendarze scienne Stalówki. Z kalendarzami bedzie stala osoba o godz 17 pod pomnikiem Papieża. pzdr

~stas | 2008-02-4 11:37

Byles, widziales? To nie pierdol jeden z drugim farmazonow. Salami rozgzewal sie indywidualnie przed meczem jednak boisko bylo bardzo sliskie i trener zdecydowal chyba zeby nie ryzyjkowac zdrowia zawodnika. Zreszta w drugiej polowce podbilo do niego 2 ziomkow z Nigerii pogadac wiec i tak nie mialby czasu na gre :P
Co do gry Stalowki to naprawde wypadli clakiem do rzeczy.W drugiej polowce to nasi mieli wiecej z gry brakowalo tylko wykonczenia. Fajnie zagrali obaj bramkaze w obronie tez niezle (Jaro, Piszczek), pomoc troche kulawa ale Craxa grala pressingiem i atak no comments z tym ze nie mial kto dogrywac. Dobry mecz Iwana i Uwakwe. Jesli z taka determinacja chlopaki beda grac w lidze to nie ma chuja by spadli!!! Sklad naprawde jest ok!!!

Pozdro!

~... | 2008-02-4 12:20

Do Wszystkich !!!
Tu się gada o vlepach i skarpetach i ewentualnie szalikach a nie o kiełbasie Salami ...
Do kumatych ziomów lub kmiotów : Kiedy bedą nowe skarpety lub inne głupawe klamoty ? I nie sprzedawać ich pod pomnikami czy kinami tylko ewentualnie w połowie drogi na Pysznice jest taki rozpierdalający się przystanek pks i tam za nim na cegłach leżą łwaki gdzie żule piją ....Tam jest super miejsce na takie tranzakcje a nie TU !!!! Dlatego wszyscy którzy jeszcze nie mają skarpet lub vlep niech siś skontaktują z osobami KUMATYMI od SKARPET I VLEP i zaopoatrzą sie w w/w. głupoty !!!!! Sezon co raz bliżej i wartało by w nowych skarpetach z poprzyklejanymi nowymi vlepami na czole pośmigać wśród NIE KUMATYCH !!!! Pozdro dla wszystkich

~szczyt | 2008-02-4 12:57

to juz jest szczyt wszystkiego nasz prezydent chce wielkiej gali boksu w stalowej i chce sekcji boksu w naszym klubie :/

~jery | 2008-02-4 13:14

Chcemy wielkiego sportu w naszym mieście proponuje aby prezesem został p. Lucjan Trela wtedy będzie ok. Bo ma dobre kontakty z Prezydentem i lokalnymi biznesmenami. I jeśli by się zgodził było by naprawdę dobrze i podejrzewam że jakby go poprosił dla dobra Stali by się zgodził. to pewnie jedyna szansa dla klubu.

~Michał | 2008-02-4 13:29

70 lat dumy, 70 lat tradycji
STAL STALOWA WOLA chluba podkarpackiej piłki
Z Hutniczego grodu na całą polske pieśń STAL STALOWA WOLA Królową podkarpacia jest

~Michał | 2008-02-4 13:31

Już niedługo zapodam tekst Hymnu który wymysliłem

~Kruku | 2008-02-4 18:11

Skoro szlęzak taki gruby to sie nie dziwie że boks lubi !
A co do klubu kto inny przyjdzie będzie tak samo najlepiej by było gdyby klub nie był zalezny od tego calego MOSiR-u i miasta

~may obozik | 2008-02-4 19:07

~stal | 2008-02-4 19:17

O widzę,że dobroduszny szrek ,rzuci naszy chłopakom 3 dychy na obóz .Co on tak zmiękł ? Czyżby przestraszył się naszego protestu.czy może Lucek go zmiękczył!

~hmm | 2008-02-4 19:27

Lucjan Trela na Prezesa !!! On potrafi coś załatwić

~As | 2008-02-4 19:39

Mozna by Pana Lucka tylko czy on chce?
On jest znany w Polsce i ma kontakty...
Nie tak jak jarecki...
I po drugie chyba jest bardziej szanowany przez um itd.

~sisieq | 2008-02-4 20:09

Czyli widać, że pan Jarecki nie potrafi nic załatwić. Kto go w ogóle wybrał na tego prezesa. Lucjan pogadał chwile pewnie podczas piątkowej gali z prezydentem i pieniądze się znalazły. Mi się wydaje, że prezesem to Trela nie zostanie mimo naszych szczerych chęci i sympatii dla tego boksera. Powód jest zasadniczy. Jest to człowiek starszy na emeryturze, i może się nie czuć na siłach. On to nam może powiedzieć, wprost. A Lompe mimo, że jest stary i schorowany, to się rwał na prezesy. A potem odchodził, bo się skarżył na zły stan zdrowia. Może to Trela powinien być razem, z jeszcze jednym zasłużonym sportowcem, być w tej grupie, która rozmawia z inwestorami, a nie kryminalista i alkoholik.

~kibic | 2008-02-5 00:29

panowie jedziemy powoli bo powoli ale na orange jedziemy trzymac sie panowie !!!! na wiosne pokazemy!!!

~Michał | 2008-02-5 05:58

No nieeeeeee żeby przezywać prezydenta szrek to trzeba być jakimś ślepcem przecież on wcale nie jest podobny do szreka, prędzej nasz ukochany frajerowski premier DONALD TUSK. do stal; tak na pewno przestraszył się waszego superanckiego PROTESTU na wielką skalę(na forum). Powiem wam jesteście zarąbiści i jeszcze zróbcie sobie transparent \"SHREK WYPIERDALAJ\' I NORMALNIE KAżDY SIę BEDZIE WAS BAł.
zastanówcie się na tymi słowami \"gówno\' robicie tylko piszecie na forum głupoty a w rzeczywistości ...

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1952) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1043) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Siarka Tarnobrzeg (92:86)
2008-02-23
Ilość zdjęć: 10
Wyświetleń: 20 417 razy
RKS Radomsko - STAL (:)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 160 razy
STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 27 262 razy
Ruch Radzionków - STAL (0:0)
2002-09-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 780 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01551