Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Resovia Rzeszów - STAL Stalowa Wola ...

Resovia Rzeszów - STAL Stalowa Wola ...
Wyjazd na mecz do Rzeszowa spod dworca PKS w Stalowej Woli o godzinie 12:00 w sobote. Koszt wyjazdu około 10 zł !! Obecność obowiązkowa!

Komentarze (31)

~Admin2 | 2003-10-3 06:57

To przedostatni nasz wyjazd w tej rundzie, wiec warto sie wybrac do Rzeszowa.
Do zobaczenia pod PKS...

~byfuch | 2003-10-3 11:23

Chyba nie ma sensu jechac do Rzeszowa.To co pokazali grajac ze Stala to bylo dno.Wiec nie ma co oczekiwac dobrej gry ze strony Stalowej Woli.Te pieniadze co wydacie na wyjazd zainwestujcie na oprawe meczu u siebie.

~Błądek | 2003-10-3 11:51

Myśle że mecz napewno przegra resovia rzeszów bo jak nie to będzie zadyma

~zks stal stalowa wola | 2003-10-3 12:28

Jesteśmy z wami : mam nadzieje że wygramy bo jak nie to ja już niechodze na mecze (żart) zawsze bęe za stalówką nawet w 10 lidze za Stal za Zks pójdziemy aż po zycia kres !!!!!!!!!! Mielec Qrwa tak jest !!!!!!!!

~kibic stali | 2003-10-3 12:29

OOOOOO ZKSIEEEEEEEEEEE!!!!!!

~Mirosz | 2003-10-3 13:31

Panowie jedziemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~res rzew | 2003-10-3 13:37

Pojedziecie,ale dupa po trawie!!! wy pedaly wypiuerdki jestescie jak glowno jak was sie dotknie to nic nierobicie,a jebie od was glownem z daleka.Dostaniecie tak wpierdol ze bedziecie zapierdalac na piechote do jebanej Stalowej

~Admin2 | 2003-10-3 14:08

do byfuch a kto tam kurwa jedzie dla pilkarzy. LICZA SIE TYLKO BARWY STALOWKA !!

~byfuch | 2003-10-3 14:26

do Admin2,Napisz mi co to sa barwy stalowki.Jestesmi kibicami jednej druzyny,ale jak lubisz jezdzic na nudne mecze to twoja sprawa.Pojedziecie do Rzeszowa i co myslisz ze nachulasz?!Jak wpadnie antyterrorka to nawet nie bekniesz i tyle bedziesz mial z tego wyjazdu.

~byfuch | 2003-10-3 14:48

I jeszcze jedno.Gdyby nie pilkarze i sponsor to mialbys barwy Stalowki tylko na plakatach i dlatego powinienes wiedziec kiedy trzeba komus spuscic wpierdol,a kiedy odpuscic i poczekac na dogodny moment.Jak ty nie jedziesz kibicowac swojej druzynie to po co jedziesz.Nie pisz ze dla BARW STALOWKI,bo gdyby nie druzyna to by nie bylo tego wszystkiego co jest.

~*stal* | 2003-10-3 15:04

Ej kurwa po huj się tu kłucić jak nie chcesz jechać to nie jedź... sobie kurwa mecz pooglądasz w telewizji, bo powiedz mi kto tam jedzie aby piłkardzy oglądać no kto.. fakt jest jednak faktem że stal ten mecz wygra... Stal Forever!!!! Mielec kutasy!!!

~kibic | 2003-10-3 15:14

tam sie jedzie bo to jest swieto dla kibicow klubow ktorzy razem trzymaja- losiu.

~Admin2 | 2003-10-3 15:14

byfuch aha to ty jezdzisz na same ciekawe mecze ? To mam nadzieje ze Gdynie,Wroclaw, itd masz pozaliczane. Jak tak to szacunek dla ciebie. Pozatym zaden wyjazdowy mecz nie jest nudny wiec mi nie pierdol. A o niektorych pilkarzach mam swoje zdanie i mi nie pisz co by gdyby...
Pozdro dla obecnych na jutrzejszym meczu.

~cracovia.krakow.pl | 2003-10-3 16:00

Zycze wszystkim pseudkibica zeby sie rozjebali na jakims przydroznym drzewie,Lepiej nie jedzcie do rzeszowa ciecie.Robimy wjazd wiec i wam sie wpierdoli.Jak kiedys nie??

~byfuch | 2003-10-3 16:09

Powodzenia jutro.Trzymam kciuki za stal.Dzieki za komentarze!

~kid | 2003-10-3 16:12

Czy Robimy jakoms oprawe na jutro?

~kid | 2003-10-3 16:20

Wy pierdolone kondony z Krakowa.Jak Chcecie to dawaj wy lyse kutasy,to dostaniecie po ryju tak ze pogubicie po drodze zeby jak bedziecie spierdalac przed nami-PANAMI POLUDNIA
ZZZZZKKKKKKKKSSSSSSSS

~* stal* | 2003-10-3 18:14

... jutro wszyscy pod pks... musimy zebrać jak największą ekipe... no i do rzeszowa...pozdrowienia dla resovii i rakowa... (mielec kutasy!!!)

~fan | 2003-10-3 23:30

Cracovia, a powiedz, ale tak szczerze ilu was bylo w Białymstoku, hmm? Nie jezdzicie, a chcecie nam zrobic wjazd na mecz. Zastanów sie co piszesz. CH.W.D.Internetowym napinaczom noi mielcowi oczywiscie tez:) Pozdro dla Rakowa i Sovii. Do zobaczenia jutro

~GreenDevils | 2003-10-4 10:51

Ludzie nie udało się wynając autokarow!!!!
jedziemy wszyscy pksem 12.10 powrot pksem o 19 lub wczesniej
bilecik w jedna strone 8,90
!!!!!!!!!!!!obecnosc obowiazkowa!!!

~kibic stalówki | 2003-10-4 14:19

ludzie co to ma być miało jechac 2-3 autokary tylu było chętnych a pojechał kurwa jeden i to niecały jakieś 30 osób.Inni pojechali własnymi autami ale co z tego ilu ich będzie razem 50,wstyd po prostu wstyd.Mam nadzieje że na meczu z Koroną będzie nas z 200 osób bo jak nie to będzie taka lipka że aż głowa boli.Pozdrowienia dla kiboli rakowa i sovii.

~móżynek Ucze | 2003-10-4 14:24

Mam pytanie.
Czy bedzie gdzies ten mecz transmitowany?? Jak nie w tv to w radiu? Piszcie!!

~virgo | 2003-10-4 16:02

nie wie ktos ile jest bo jestem w rzeszowie ale nie chce mi sie isc

~virgo | 2003-10-4 17:02

i znow wyjazdowa wtopa tym razem 1:0

~ziomek stali | 2003-10-4 17:08

Ja pierdole taki przypał 1-0 moglismy to wygrac ale jak tak dalej to bedziemy podawac piłki juniorom ale z wieliczka damy rade !!!!

~kibic | 2003-10-4 17:13

jak nie wiesz ile bylo to po huj piszesz takie glupoty. 1-0 dla stali

~Radzio88 | 2003-10-4 17:41

RESOVIA RZESZÓW 0 - 1 STAL STALOWA W.
Pozdrowienia dla kibiców Stalówki oraz Resovi

~virgo | 2003-10-4 18:11

sorki na 90minut pokazalo najpierw 1:0 dla sovii, ale i tak lepsze jest ze korona wtope zaliczyla, szkoda tylko ze stal rzeszow wygrala

~kibic | 2003-10-9 16:58

toporek ty kurwo super zalatwiles wszystkich nastepnym razem dostaniesz wpierdol

~*stal* | 2003-10-9 19:57

Wiecie co kurwa po huj wy się kłucicie... wyjazd byl udany a kto tak nie sądzi jest debilem... pozdro dla rakowa i sovii
( mielec kutasy) do zobaczenia na koronie

~*stal* | 2003-10-9 20:03

do kibica; Co masz kurwa do toporka.??? sam sobie nie potrafisz załatwić transportu... pks był... więc nie pierdol tutaj

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2037) » 1938fc (1347)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1056) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (654)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 52 895 razy
Unia Tarnów - STAL (1:1)
2002-05-18
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 18 400 razy
STAL - Tłoki Gorzyce (5:0)
2005-06-11
Ilość zdjęć: 51
Wyświetleń: 88 844 razy
Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 274 razy
Osób Online: 32 / Czas gen. strony: 0.01748