Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal wygrała kolejny sparing

Stal wygrała kolejny sparing

Nie zwalniają tempa przebywający na obozie przygotowawczym w Gutowie Małym koło Łodzi piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola. W meczu sparingowym odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując trzecioligową Sandecję Nowy Sącz.

Sandecja Nowy Sącz - Stal Stalowa Wola 0:1 (0:0), Pałkus 70.
Stal: Wierzgacz - Drozd, Piszczek, Gheczy, Ławecki - Uwakwe, Hadzić, Gilar, Stręciwilk, Myszka - Gęśla oraz Wietecha, Lebioda, Wieprzęć, Maciorowski, Lipecki, Krawiec, Salami, Iwanicki, Trela, Pałkus.

Trener Stali Władysław Łach zdecydował się tym razem na początek wystawić eksperymentalną "jedenastkę”, złożoną z wielu zawodników, którzy pełnili do tej pory rolę rezerwowych. W takim zestawieniu nasi grali przez pierwsze pół godziny, potem nastąpiły w składzie roszady.

GROŹNA KONTUZJA

Jedynego gola w meczu Stali z Sandecją w Gutowie zdobył Przemysław Pałkus, lobując efektownie w 70 minucie bramkarza Sandecji. Co ciekawe, piłkarze z Nowego Sącza zobaczyli aż dwie... czerwone kartki: w pierwszej połowie bramkarz, za złapanie piłki rękami poza polem karnym, a w drugiej obrońca, który dwukrotnie pod rząd faulował brzydko Pałkusa. Niestety w naszym zespole nie obyło się bez kontuzji. Pomocnik Krzysztof Trela skręcił kolano.

To może być poważniejsza sprawa - przestrzega Bartłomiej Patkiewicz, masażysta "Stalówki”.
Nasza drużyna zagra jeszcze sparing z SMS Łódź, odbędzie się on na koniec pobytu na obozie w Gutowie.

Komentarze (22)

~mecz | 2008-02-21 08:39

~... | 2008-02-21 09:55

szkoda... ale i tak wszyscy na mecz!!!!! i tak będzie doping i bawimy!!!!

~fafanek | 2008-02-21 11:46

do tematu \"Chcesz pomóc Stali? To zapłać!\" hehehehe tylko ty OCB jestes kumaty bo zciołeś moje przesłanie hehehehe

~fafanek | 2008-02-21 11:47

no i oczywiście pozdrawiam ciebie i \"wszystkich kumatych\" hehehe chociaz ich tu więcej niema

~(S) | 2008-02-21 12:57

Ja i tak przyjadę do Stalowej Woli na mecz. Bedę kibicował (zaznaczam że bede miał szalik i małą flagę) z całych sił dla mojego ukochanego klubu KS Siarka.
Niech wygra lepszy.

~pzdr | 2008-02-21 12:59

marna prowokacja.

~Fazi | 2008-02-21 13:13

Powinni rozjebać tego marnego Pelikana 8 : 0 za tą porażke w Łowiczu.

~Stalówka | 2008-02-21 14:54

Stalówka - Piast Gliwice
» LINK

~eeeeee | 2008-02-21 16:10

niech pojada nawet 1:0 byle do przdou....

~eeeeeee | 2008-02-21 16:11

przodu sie znaczy

~Mlody | 2008-02-21 16:53

to co kibice siarki nas nie odwiedzą?

~stalzks | 2008-02-21 16:57

Brawo zarząd!!!! Decyzja o niewpuszczeniu kibiców Siarki na mecz kosza jest jak najbardziej uzasadniona. Zadymy nam nie potrzeba.. Tak trzymać. Pozdro dla normalnych

~Fanek | 2008-02-21 17:10

Moge sie zalozyc ze ci wszyscy pozerzy na mecz z siarka nie przyjda bo siary nie bedzie!

Zobaczycie nie bedzie nikogo z GTW!

Ale młyn trzeba rozkrecic nawet samemu!

~dhg | 2008-02-21 17:11

raz dwa trzy siara psy

~zks | 2008-02-21 17:19

Co to My mamy jakąś zgodę z Wisła Płock,że jakiś tam prezes kibol tejże Wisły,na każdej stronie sportowej śle non stop pozdrowienia dla Widzewa,Kujawiakai Stalówki.Co to za gostek ten prezes?

~..... | 2008-02-21 17:29

A czy jest tu jakiś idiota, który myślał, że przyjezdni zostaną wpuszczeni ?

~... | 2008-02-21 17:53

kto moze a go nie będzie na meczu tyn frajejr;] huj z tego ze siarka nie przyjezdza... nas tez nie puscili do tbg a oni na nas bluzgali... w tym meczu chodzi nie tylko o kibiców gosci ale o cos więcej... nasz klub potrzebuje pomocy i w tym meczu mozemy pokazac ze jestesmy z klubem pozdro i do zo na meczu!!

~... | 2008-02-21 17:56

w księdze jest info co do meczu w kosza kazdy niech zobaczy wpis BZC Banda... pozdro

~igor | 2008-02-21 17:58

z tego co pamiętam to w zeszłych latach też mieli nie wpuszczać kibiców siarki na mecze ... było jak niektórzy wiedzą \"lekko\" inaczej :D
ale w tym roku może to się zmieni

~Korzeń | 2008-02-21 19:34

4468. Poprawka o linki z zdjęciami - Gadżety Klubowe - SZALIKI, REKAWICZKI, KOMINY Sprzedam prosze o kontakt nr gg 6101619 lub tel.721607159 . Linki z fotkami-

» LINK

» LINK

~BZC Banda | 2008-02-22 09:06

Przypominam jeszcze raz, że jutro wszyscy spotykamy się na stadionie o godzinie 16:00. Jest to zbiórka dla wszystkich kibiców Stalówki, dlatego niech każdy poinformuje swoich znajomych. Na zbiórce każdy się dowie o naszych planach na rundę wiosenną oraz będą sprzedawane pamiątki Stalówki (podkładki, rękawiczki, szaliki pasiaki Stal & Raków i vlepki). Będą także zbierane pieniądze dla naszych kolegów, którzy niestety wyjechali na przymusowe wakacje. Każdy niech przyniesie ile może, niech nikt nie żałuje! Po zbiórce wszyscy idziemy na mecz koszykówki pomiędzy Stalówką a Siarką.

B.S.N.T.

~Siarka | 2008-02-23 11:43

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Zagłębie Sosnowiec (1:1)
2015-05-02
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 28 799 razy
STAL - Pogoń Leżajsk (2:0)
2006-05-20
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 13 037 razy
STAL - Piast Gliwice (0:2)
2007-09-19
Ilość zdjęć: 14
Wyświetleń: 19 853 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 297 944 razy
Osób Online: 14 / Czas gen. strony: 0.02372