Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stalówka dalej bez zegara

Stalówka dalej bez zegara

Do rozpoczęcia rundy wiosennej został niewiele ponad tydzień. W sobotę o godzinie 11.00 w Stalowej Woli miejscowa Stal rozegra ostatni pojedynek kontrolny przed startem rundy ze Stalą Rzeszów. Dobiegają także końca prace na obiekcie przy ulicy Hutniczej.

Od poniedziałku Stalowcy trenują raz dziennie. Zawodnicy ćwiczą na płycie bocznej, która uległa renowacji. Płyta główna jest już gotowa. Pod nią zostały wyłożone urządzenia do automatycznego zraszania murawy. Obecnie kończą się prace adaptacyjne dla nowego tunelu dla piłkarzy, który będzie łączył trybunę z murawą.

Z początkiem rundy na obiekcie miał zostać zamontowany zegar. Na razie jednak go nie ma i raczej w tej rundzie kibice go nie zobaczą. - Zegar o wymiarach 4.70 na 2.60 jest już zakupiony, ale potrzebna jest jeszcze do niego budowla - podstawa mocująca. Nie ma jej jeszcze, bo okazało się, że koszt jej wykonania wymusza na nas rozpisanie na nią przetargu. Co do nas należało, zrobiliśmy. Zgromadziliśmy niezbędną dokumentację i po prostu czekamy na pozwolenie. Niestety, urzędowe terminy są bardzo długie, ale myślę, że w kwietniu zegar zostanie zamontowany - twierdzi dyrektor MOSiR-u w Stalowej Woli Tadeusz Duszyński.

W ciągu najbliższych dni rozstrzygnie się sprawa modernizacji całego obiektu. - W piątek odbędzie się spotkanie w sprawie obiektu. Miejmy nadzieję, że coś ustalimy, ponieważ co chwile są jakieś nowe koncepcje - powiedział zastępca dyrektora ds. technicznych Wiktor Petecki.

Klub by ułatwić kibicom wejście na stadion sprzedaje już karnety. Karnet na krzesełka na trybunie krytej kosztuje 100 złotych, a na pozostałe miejsca 80 złotych. - Kibice, którzy wykupią karnety, wesprą w ten sposób finansowo nasz klub. Od rundy wiosennej kończymy z darmowymi wejściówkami na mecze i myślę, że każdy, komu zależy na dobru Stali, wyłoży te parę złotych na bilet lub wykupi karnet- mówi Marek Jarecki prezes klubu.

Jednak nie wszystkich będzie dotyczyła sprawa braku darmowych wejść. - Kobiety dalej będą u nas wchodziły za darmo. Również dziennikarze nie będą płacić za wejście na mecz - powiedział rzecznik klubu, Adam Krotoszyński.

Źródło: www.sportowefakty.pl

Komentarze (59)

~ziomek | 2008-02-28 16:23

trzeba cos zrobic zeby duzo osob przyszlo na ten mecz/huj ze gramy z pelikanem i tak trzeba sie zmotywowac i przyjsc na stadion i pokibicowac !!!/

~anty | 2008-02-28 16:43

Niby jak kurwa kupowali ten zegar to nie wiedzieli ze trzeba miec to chujostwo zeby na czyms byl przymocowany? Kupili a dalej go nie bedzie... Masakra co sie dzieje w tym klubie... Wogole nie ma zorganizowania... Jak nie wiedzieli to powinni sie dowiedziec ze trzeba miec na czym go postawic (choc to jest sprawa jasna ze powinni wiedziec) i wtedy zaczac ten przettarg robic. Jak by tak bylo to by spokojnie zdazyli>.>

~do anty | 2008-02-28 16:44

przetarg zostal rozpisany dawnoo ale Ty widocznie nie znasz polskiej biurokracji

~ocb | 2008-02-28 16:51

To te barany niech teraz stoja i trzymaja ten zegar w rekach na kazdym meczu, szlag mnie trafia jak czytam takie rzeczy.

~edek | 2008-02-28 16:51

nie klub tylko mosir czyli miasto. i w czym baby i dziennikarze sa lepsi albo my od nich gorsi?

~Google | 2008-02-28 16:54

Kobiety - chciały równouprawnienia to mają - niech płacą za bilet !
Dziennikarze - takich dziennikarzy (telewizja miejsca buahaha- co to jest w ogóle) nie bulą. Jakby to było jakieś TVP czy cuś i robili jakąś promocję to jeszcze. Ale oni niech bulą!
Pozdrawiam

~do google | 2008-02-28 17:06

a jak chcesz obejrzec powtorke to sie srasz i skaczesz z radości ze Ci dziennikarze to nagrywali i pokaża. Staraj sie nie żyć chwilą ...

~ocb | 2008-02-28 17:07

Nie wiem chcecie byc zabawni czy moze chcecie miec swoje 5 minut na tych komentarzach, a moze jakas laska was zranila bardzo ze chcecie zeby placily za bilety? Hahaha sympatia.pl panowie... ;D

Zapraszamy dupeczki na mecze- wjazd za FREE !! :)

~anty | 2008-02-28 17:46

"...Nie ma jej jeszcze, bo okazało się, że koszt jej wykonania wymusza na nas rozpisanie na nią przetargu. Co do nas należało, zrobiliśmy. ..." skoro zostal dawno ogloszony to niby czego tak jest napisane?

~... | 2008-02-28 17:51

jak dla mnie to zamiast kobiet to dzieci do 10 r.ż powinny wchodzic za darmo oczywiscie z legitką i osobą dorosłą... to przyszłosc kibicowania.. a kobiekti nie ch se zapłaca jak chcą oglądac chłopów:P

~bzcSTAL | 2008-02-28 18:04

» LINK Zkad ja to znam !!! Teraz Albin robi pozadki w Hutniku

~zks | 2008-02-28 18:25

DZIALACZE NASI-JESTESCIE FENOMENALNI ODNOSNIE ZEGARA !!!!!(idzcie juz lepiej na emeryturke tam juz jest wasze miejsce cieple papucie fajka gazetka fotelik bujany przynajmniej nie bedziecie wku..... nas kibicow.PA)

~2łoty | 2008-02-28 18:35

Ale sie gaszą działacze że kończą z darmowymi wejściami na mecze Stalówki, Jeśli mnie pamięć nie myli to tylko raz było wejście za darmo na Kolejarza. Więc kurde nie róbcie wielkiego ALE że koniec z darmowymi biletami!!!! Zasrani działacze. A jeśli chodzi o zegar, to pewnie jeszcze nie kupili i tak pieprzą głupoty żeby kibice nic nie mówili...

~oco | 2008-02-28 18:49

Wam chodzi o to żeby był zegar
Czy o to, że gra Stalówka?

Jak dla mnie liczy się to, że gra Stalówka i że mogę Jej pokibicować. Niezależnie od tego czy zagrają na kartoflisku czy na super nowoczesnym stadionie.
Nie narzekać na nasz nieudolny zarząd, tylko na mecz!

~spar | 2008-02-28 18:49

wszyscy na sparing w sobote :) o godzinie 11 przy ul. Hutniczej gramy z żydzami :). Kamil da jakies info odnoście tego sparingu. Pozdro.

~ocb | 2008-02-28 18:50

2łoty ty jak zwykle nie wiesz o co chodzi i sie udzielasz...

~stal | 2008-02-28 18:52

do spar; a na pogrzeb sie nie wybierasz???????

~kibic | 2008-02-28 19:12

Ale kartoflisko sie zrobilo.3 tysiace pojemnosc i brak zegara na drugiej lidze,zal.pl za rok z pojemnoscia boiska zrownamy sie z sokolem nisko jak juz nie zrownalismy sie!

~oco | 2008-02-28 19:16

Jeżeli jesteś prawdziwym kibicem to nawet w takich warunkach przyjdziesz oglądać mecz

~oco | 2008-02-28 19:16

A co do pojemnosci to moze w koncu bedzie komplet : )

~hehe | 2008-02-28 19:19

3 tys pojemnosci ??

Na kolejarzu bylo 4 tys i wygladalo jak troche ponad pol stadionu :D

~pomysl | 2008-02-28 20:50

niech ktos podejdzie do spikera i niech przed rozpoczeciem meczu zrobi minute ciszy

~do 2łoty | 2008-02-28 20:52

jak niewierz ocb to ja ci moze powiemz ebys juz nie pisal tu glupot;) o wejsciowki chodzi te ktore kibice sprzedawali za 3zl czy tam 4 (niewiem zawsze wchodzilem za normalna cene)wiem tyle ze byly tansze niz te w kasach.. a kasa za te \"wejsciowki\" kture klub dal za free nam kibicom szla jak sie orientuje na oprawy dodatki do wyjazdow i ogulnie spoko luzik pzdr;)

~wyzej | 2008-02-28 20:57

udzielacie sie w tych komentach, a oprócz 2lotego to i Ty \"do 2loty\" tutaj chodzi o wejsciówki typu darmowe karnety dla jakiś firm znajomych pracowników, znajomych znajomych itd.

~fan | 2008-02-28 21:41

czytał ktoś artykul o własnie pracach na stadionie w sztafecie? Lipka czy tam Lipko wypowiada sie na temat boiska treningowego - nowo oddanego do uzytku. Powiedział coś takeigo mniejwiecej: boisko bedzie sie trzymac w dobrym stanie przy 3 treningach w tygodniu i meczu..!! zalezy mi na odpowiedzi gdzie w takim razie maja trenowac druzyny mlodziezowe!! ? w tym klubie nie ma normalnych warunkow brak boisk, juniorzy jezdza na mecze itd wlasnymi samochodami... PIERDOLONA AMATORKA I BANDA DEBILI W TYM KLUBIE! trzeba cos z tym zrobic...;/!

~dofrytkownic | 2008-02-28 22:35

Nie wiesz w jakiej formie jest Gesla wiec sie nie udzielaj! Pewnie nie byles na zadnym treningu Stalowki w nowym roku wiec zamknij pysk!... Ciekawe czy Ty bys dobrze gral jak by takie frajer jak Ty mowil Ci ze cienko grasz i wogole... Zastanow sie bo mu ambicje zryjesz i wtedy chlopak sie na nic nie zda... a ma talent i kariere przed soba!

~Mata Hari | 2008-02-28 22:52

frytkownic to jakis nieudacznik i zazdrosci sam chcialby grac w Stalówce al cos mu nie wyszlo hehe

~..... | 2008-02-28 22:55

No to 8 dni jeszcze :) A co do płaczu młodych. Najpierw skończcie chlać non-stop, a później myślcie o boisku

~Eduardo | 2008-02-29 07:04

ELO, ZAJMUJE SIE KTOS HYMNEM STALOWKI?
JESLI NIE TO MOZNA BY ZROBIC TAK JAK JEST PRZYKLADOWO W KIELCACH, GDZIE KAZDY MECZ KORONY PO PRZEDZA PIOSENKA MARKA GRECHUTY (CALY STADION WSTAJE I RAZEM ODSPIEWUJE TAKI HYMN) TO CHYBA NIE JEST TRUDNE I MOZNA BY SPROBOWAC W STALOWEJ WOLI ODSPIEWAC JAKAS PIOSENKA LUB GOTOWY ZROBIONY (NAPISANY) PRZEZ KOGOS HYMN.. MYSLE ZE PO KILKU MECZACH WIEKSZOSC OSOB ZALAPALA BY O CO CHODZI I DALO BY TO NIEZLY EFEKT (GDY JESZCZE LUDZIE STARALI SIE PRZYCHODZIC UBRANI W BARWY, SZALIKI ITD) TO BYLA BY SWIETNA RZECZ. NIESTETY WATPIE ZEBY U NAS TAKIE COS MOGLO BYC MOZLIWE JAK SAMI PILKARZE NIE WYSTEEPUJA W BARWACH KLUBOWYCH- JESLI KTOS MA JAKIS POMYSL JAKA PIOSENKA CZY JAKIS HYMN NIECH PISZE, ZAWSZE MOZNA SPROBOWAC. EMA

~BZC | 2008-02-29 08:54

ja proponuje piosenke BOYS-Jestesz Szalona co Wy na to??? sam osobiscie bardzo lubie ta piosenke :)

~Hymn Stali | 2008-02-29 09:18

~... | 2008-02-29 09:58

hymn wypas!!! przed kazdym meczem trzeba go puszczac ...słowa fajne i mysle ze sie przyjmie!!!

~Kibic | 2008-02-29 10:15

Fajnie by bylo jak by to lecialo a my wszysty szaliki w gure

~majkel | 2008-02-29 10:42

Ja jako pierwszy powiedziałem, że nie będzie zegara w tej rundzie to mi nie wierzyliście. Zapytałem się kogo trzeba i wiedziałem od początku! To wybluzgaliście mnie! Nie myślcie, że jestem z Tarnobrzega czy z Mielca, bo jestem ze Stalowej i też chciałbym, żeby mój ukochany klub miał zegar, ale najpierw trzeba ogłosić przetarg. Już 3 miesiące ogłaszają i dalej to samo. To już kibice by go postawili, a w zamian za to mieliby karnety za darmo!

~Eduardo | 2008-02-29 11:04

Hymn oceniam pozytywnie, fajny fajny, ale zbyt dlugi. Ponad 5 min trwa-watpie zeby kazdy 5 minut wytrzymal stojac.. u nas zawsze byly problemy z minuta ciszy, a co mowic o hymnie:P a np refren mozna by bylo puscic powtorzyc ze 2 razy i bylo by git. co wy na to?

pewnie dla mlynu taki hymn to przypal, ale mi sie wydaje ze wlasnie jest odwrotnie.
Szacunek dla autora i moze ktos "kumaty" moglby sie zajac sprawa zeby taki hymn byl puszczany przed meczem!
A jesli nawet nie chcecie do tego hymnu wstawac to chcoiaz go puscic te 5 minut przed mecze. Fajna atmosfera by byla!

~Miguel | 2008-02-29 11:07

» LINK

Co sadzicie o tym? mozna by bylo go przerobic pod STALOWKE i wtedy bylby wypas.
Trwa 2minuty 33 sekundy wiec elegancko w sam raz jak dla nas. Moze ktos sprobowalby przerobic taki hymn?

~Maniek | 2008-02-29 11:14

Oddalem serce za drużynę,
oddalem za nia dusze swa
I wierze, ze kiedys zasłynie,
Mój święty klub ZKS STAL!
To my kibice Stali-Zna nas cala Polska
Za STAL za ZKS- pojdziemy az po zycia kres.

Lalala lala lal lala lal

To my kibice Stali
Zna nas cala Polska
Za Stal za ZKS- pojdziemy az po zycia kres.

To my kibice Stali
Zna nas cala Polska
Za Stal za ZKS- pojdziemy az po zycia kres.

~buc | 2008-02-29 11:16

wescie sie otrzasnijcie z tym hymnem. za zegar sie wescie a nie o jakis hymnach gadacie

~frytkownic | 2008-02-29 12:35

za stadion sie wezcie lepiej jebane nieroby z zarzadu a siostro gąśli nie broń go tak bo wszyscy wiemy ze chcemy dla gąśli dobrze i żeby strzelal aż bramkami więc ty sama wiesz co myśle a czemu nie zainwestuje się w naszych wychowanków wstyd normalnie żeby takie piłkarze o takim ogromnym potencjale jak radawiec telka czy wtorek kopali szmacianke za stodołą w lzsach czy w gigantycznych klubach takich jak unia czy turbia, to jest nie do pomyslenia i działacze niech wezmą to do myślenia bo taki radawiec taki talent i przyszłość stalówki tak jak wtorek czy telka szkoda sie żeby zmarnować niestety? ehh

~pzdr | 2008-02-29 13:38

» LINK

JEDZIEMY !!!!

~zegar | 2008-02-29 13:39

o co wam chodzi z tym zegarem.. jak wiadomo zegar jest!! teraz czekamy na rozstrzygniecie przetargu na budowe rusztowania pod zegar i tyle...

~ja | 2008-02-29 13:41

ile w tamtym roku kosztował wyjazd do Zabierzowa ?

~kibic | 2008-02-29 14:24

niedobrze-Tomek Wietecha kontuzjowany!!!!

~Grzes | 2008-02-29 14:36

Sport > „Stalówka̶ 1; bez bramkarza!
Piłkarze drugoligowej Stali Stalowa Wola mają kłopoty. Podczas dzisiejszego treningu kontuzji doznał podstawowy bramkarz zespołu, Tomasz Wietecha.

Popularny „Balon”, podpora naszego zespołu, w trakcie przedpołudniowych zajęć doznał urazu mięśnia dwugłowego. To oznacza, że zabraknie go w składzie Stali w pierwszym wiosennym spotkaniu z Pelikanem Łowicz 8 marca w Stalowej Woli.

Więcej w sobotnim „Echu Dnia”.

~zerw | 2008-02-29 14:42

no i oczywscie poslowie, senatorzy, starostowie, prezydent szlezak, radni miejscy, powiatowi gminni, soltysowie itd....

~do Miguel | 2008-02-29 16:28

Mysle ze hymn mamy dobry i jak chcemy miec jakis inny to nie bedziemy go napewno "xerowac"

~... | 2008-02-29 16:36

"radawiec telka" - taki Radawiec i Telka to sie nadaja na dyskoteke a nie do grania w 2 czy 3 lidze.

Sport to wyrzeczenia - czyli albo rybki albo akwarium.

~Kumil | 2008-02-29 16:46

LUDZIE DAJCIE JAKIES TAPETY STALOWKI BO NA TEJ STR. JEST MALO ;/
Z GORY DZIEKI :) :*

~oco | 2008-02-29 16:47

Nie ma sie co denerwowac Wietecha..
Teraz Wierzgacz dostanie szanse, a Tomkowi zycze szybkiego powrotu do gry.

~...... | 2008-02-29 16:48

a w dupie z zegarem do niczego on nam nie jest potrzebny :|

~EM | 2008-02-29 18:19

~Okulickiego | 2008-02-29 18:34

» LINK
taka Włoska Stalówka !!!!

~El | 2008-02-29 19:31

W sprawie hymnu ........... posłuchajcie tego :» LINK melodia łatwa i pozostaje tylko dorobić odpowiednie słowa i hymn jest zajebisty....
Gdyby ktoś bardzo chciał wiedzieć jakie są słowa przetłumaczone na polski to napiszę na FORUM .... ale najpierw czy się Wam podoba .

~Robkostwolak | 2008-02-29 19:33

frytkownic napisal:
znów gąśla gwiazdorek wielki piłkarz nie będzie trafiał do bramki z metra bo znów nie będzie bez formy?

Twoj komentarz powala mnie z nog... Podwojne zaprzeczenie \\\\\\\"nie bedzie bez formy\\\\\\\ " znaczy, ze bedzie w formie, a chyba nie o to ci chodzilo, bo go chciales skrytykowac...

Oby Gesla byl wiosna w lepszej formie pilkarskiej niz ty gramatycznej, bo inaczej bedzie kiepsko:)

pozdrawiam sympatykow pilki noznej

~... | 2008-02-29 19:59

Dla mnie spoczko jest hymn Milanu: » LINK

~... | 2008-02-29 20:19

» LINK i do słuchania i do oglądania........... .

~lira, | 2008-02-29 20:26

~do EM | 2008-02-29 20:47

ten hymn calkiem calkiem. mi sie podoba :P mozesz przetlumaczyc

~jordache | 2008-02-29 23:15

czytam te wpisy , ale wiekszosc powinnasie udac do lekarza

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1953) » 1938fc (1277)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Warta Poznań - STAL (1:1)
2007-07-29
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 8 325 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (4:2)
1997-04-19
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 1 492 razy
Flota Świnoujście - STAL (1:0)
2008-08-23
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 321 razy
GKS Tychy - STAL (2:0)
2016-04-02
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 6 522 razy
Osób Online: 18 / Czas gen. strony: 0.01588