Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali u starosty

Piłkarze Stali u starosty

Szef powiatu stalowowolskiego, Wiesław Siembida, zaprosił na spotkanie w urzędzie drugoligowy zespół Stali Stalowa Wola .

Piłkarze stali nie mogą liczyć na finansową pomoc powiatu. Starosta zadeklarował jednak, że dzięki jego kontaktom może dojść do współpracy Stali i belgijskiego klubu Standard Liege.

Starosta chciał spotkać się z drużyną przed rozpoczęciem rundy wiosennej w drugiej lidze, która startuje 8 marca, bo jak przyznał, traktuje zespół Stali jak wizytówkę miasta i całego regionu.

- W Stalowej Woli nie trzeba stawiać Wieży Eiffla, bo miasto znane jest już w kraju między innymi dzięki piłkarzom, którzy są jego ambasadorami - przekonywał Wiesław Siembida.

MISTRZOSTWO ŚWIATA

Piłkarze Stali wraz z trenerami Władysławem Łachem i Danielem Kijakiem oraz prezesem Markiem Jareckim na spotkaniu zjawili się gremialnie, ale na deklaracje ze strony starosty dotyczące finansowej pomocy klubowi nie mogli liczyć. W stalowowolskim klubie czynione są cały czas starania, by powołać sportową spółkę akcyjną, bez której Stal nie będzie w stanie nadal funkcjonować w sporcie zawodowym. Do tego potrzebna jest jednak przede wszystkim pomoc miejscowych firm, gotowych wesprzeć zespół.

- Ja mogę wesprzeć autorytetem swojego urzędu działania klubu, ale na chodzenie po stalowowolskich firmach nie mam czasu - mówił Wiesław Siembida. - Firmy te zresztą, gdy planują wydatki, to na sport raczej niekoniecznie w pierwszym rzędzie, ale na inwestycje czy zaspokojenie płacowych żądań. Dlatego jestem pełen uznania, że Stal jeszcze jakoś radzi sobie, jeżeli chodzi o finanse, to prawdziwe "mistrzostwo świata". Niestety, nie ma szans, by z budżetu powiatu dotować klub, bo na ten rok na sport w całym powiecie przeznaczonych mamy… dwadzieścia tysięcy złotych. Pomóc Stali może miasto i prezydent Stalowej Woli, Andrzej Szlęzak, bo to w gminie są potężne środki, które mogą iść na różne cele, w tym na sport.

WSPÓŁPRACA Z BELGAMI

Starosta zadeklarował za to, że dzięki jego kontaktom może dojść do współpracy Stali i belgijskiego klubu Standard Liege. Nasi piłkarze mogliby wyjechać po zakończeniu sezonu do Belgii i rozegrać tam spotkanie z miejscowym zespołem.

- W marcu Belgowie z Liege przyjadą do Polski i będę z nimi o tym rozmawiał. Chcę naszą współpracę poszerzyć między innymi o sport - mówił Wiesław Siembida.

Goście starosty otrzymali od niego pamiątkowe albumy, w zamian złożyli autografy na piłce, która ma być przeznaczona na aukcję charytatywną. Prezes Stali, Marek Jarecki, podarował staroście książkę o słynnym trenerze Kazimierzu Górskim.

- To dobrze, że między klubem, a władzami samorządowymi panuje coraz cieplejszy klimat - przyznał Marek Jarecki, prezes Stali. - Niedawno prezydent Andrzej Szlęzak przekazał nam pieniądze na wyjazd piłkarzy na obóz przygotowawczy, cieszymy się też ze spotkania ze starostą. Deklarujemy gotowość do rozmów z każdym, kto chce pomóc naszemu klubowi.

 

Komentarze (22)

~... | 2008-03-1 11:53

Stalówka 1:2 Żydzi po pierwszej :)

~polewacz | 2008-03-1 12:07

a jaki skład?

~ktoś | 2008-03-1 12:33

ile ludzi na meczu? i jak sie skonczylo?? napiszcie

~aSDDSa | 2008-03-1 12:40

ludzi prawie 1tys

~Gs | 2008-03-1 12:48

bylem na 1 polowie... i w sumie mysle ze 200-300 osob.

~pzdr | 2008-03-1 13:01

Stal Stalowa Wola 2-2 Stal Rzeszów

~aaa | 2008-03-1 13:06

Stal Stalowa Wola 2-2 Stal Rzeszów
Abel Salami 45, Janusz Iwanicki 65 - Krzysztof Hus 10, Ivan 25

~Stachu | 2008-03-1 13:08

Salami widze, ze to bedzie nasz najlepszy napastnik. Obstawiam, że jeśli zdrowie dopisze, to zdobędzie jeszcze z 9-10 bramek.

~suawek | 2008-03-1 13:10

Jak sie spisywal Wierzgacz, bo to on chyba dzisiaj bronil?

~Stachu | 2008-03-1 13:11

Właśnie. A co z Tomkiem Wietechą? Slyszalem, że jakies kontuzji doznal.

~xxx2 | 2008-03-1 13:14

Tomek Wietecha nabawil sie kontuzji na treningu i prawdopodobnie nie wystapi w meczu z Pelikanem.
Natomiast Wierzgacz w sparingu ze Stala Rz. pierwsza bramke moze brac na siebie.
Bramka dla Stali na 1-2 chyba ze spalonego

~suawek | 2008-03-1 13:18

A jaki sklad Stalowki?

~byfuch | 2008-03-1 13:20

Przy pierwszej bramce to wina zdecydowanie Wierzgacza gdyz wyszedl z bramki Hus chciał wrzucać w pole karne ale mu zeszla i prosto do naszej brameczki odbijajac sie od poprzeczki.

~plakaty | 2008-03-1 13:23

PLAKATY NA MECZ Z PELIKANEM !!!!!

» LINK - Kolorowy


» LINK - Czarno Biały

DRUKOWAC I ROZKLEJAC NA OSIEDLACH !!!

~ZKS | 2008-03-1 13:25

SPORTOWCY U STAROSTY
Jesteście Ambasadorami Stalowej Woli - takiego określenia użył Starosta Stalowowolski Wiesław Siembida, witając drugoligowych piłkarzy ZKS Stal Stalowa Wola w siedzibie Starostwa Powiatowego. Na zaproszenie starosty przybyli, oprócz drużyny piłkarskiej, trener Władysław Łach oraz prezes ZKS Stal Marek Jarecki, a także szef marketingu i spiker sportowy Adam Krotoszyński oraz przedstawiciele mediów.
Starosta w swoim wystąpieniu podkreślił, że jest pełen podziwu dla gry piłkarzy i pracy trenerów. To spotkanie to sygnał samorządu, jaki dajemy w kierunku lokalnego biznesu, by wzmocnił zaangażowanie się w finansowanie naszego wspólnego dobra, jakim jest sport, szczególnie teraz, kiedy klub stoi przed poważnymi zmianami właścicielskimi - powiedział starosta. Prezes klubu razem z trenerem podziękowali za zaproszenie i uznali, że w Stalowej Woli robi się dobry klimat dla sportu, a klub jest gotowy i otwarty na każde rozwiązanie, (w tym także powołania spółki akcyjnej), które poprawi kondycję finansową klubu. Starosta zadeklarował pomoc w załatwianiu spraw administracyjnych prowadzonych przez urząd, jak również pomoc w wypożyczaniu bazy sportowej na rzecz klubu. Chcąc zmotywować piłkarzy do strzelania goli, zaoferował nagrody niespodzianki każdemu strzelcowi bramki. Podczas spotkania była również mowa o ewentualnym wyjeździe naszych piłkarzy do Belgii, co byłoby wynikiem nawiązanych sportowych kontaktów w tym kraju przez starostę. Spotkanie przy ciastku i kawie miało dodatkowe miłe akcenty. Starosta poprosił piłkarzy o autografy na piłce nożnej, którą przeznaczy na licytację dowolnej akcji charytatywnej, skolei od gości otrzymał książkę autorstwa Kazimierza Górskiego.

~RST | 2008-03-1 13:33

#################### #############
PLAKAT NA PELIKAN LOWICZ !!!!!!!!

» LINK

################## ###############

~RST | 2008-03-1 13:33

#################### #############
PLAKAT NA PELIKAN LOWICZ !!!!!!!!

» LINK

################## ###############

~zks | 2008-03-1 13:46

Hutnik Kraków - Raków Częstochowa 0-2

~Fazi | 2008-03-1 14:08

Plakaty zajebiste. Sam wydrukuje pare :)

~Hej Stal | 2008-03-1 14:16

Ja również wydrukuje kilka sztuk, i porozwieszam w widocznych miejscach.

~ja | 2008-03-1 14:44

czy aby na pewno meczjest o 14 a nie o 11??

~do ja | 2008-03-1 15:03


o 11 byl ze stala rzeszow.. a pelikanem o14

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Sokół Sieniawa

Stal Stalowa Wola             Sokół Sieniawa
2021-10-02, godz. 15:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola

Siarka Tarnobrzeg             Stal Stalowa Wola

1 : 0

Mróz 89

    
Sędzia: Michał Bobrek (Wadowice)
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 10 7-3-0 24
2 Cracovia II 10 7-2-1 23
3 ŁKS Łagów 10 6-1-3 19
4 Chełmianka Chełm 10 5-3-2 18
5 Orlęta Radzyń Podlaski 10 4-4-2 16
6 Podhale Nowy Targ 10 4-4-2 16
7 Stal Stalowa Wola 10 4-2-4 14
8 Korona Rzeszów 9 3-4-2 13
9 Unia Tarnów 10 3-4-3 13
10 Czarni Połaniec 10 3-4-3 13
11 KSZO Ostrowiec Św 10 3-3-4 12
12 Wisłoka Dębica 10 3-3-4 12
13 Avia Świdnik 10 3-2-5 11
14 Sokół Sieniawa 9 3-1-5 10
15 Podlasie Biała Podlaska 10 1-6-3 9
16 Tomasovia 10 1-3-6 6
17 Wólczanka W. Pełkińska 10 1-3-6 6
18 Wisła Sandomierz 10 2-0-8 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-02 STAL - Sokół Sieniawa
2021-10-10 Tomasovia - STAL
2021-10-16 STAL - Czarni Połaniec
2021-10-23 KSZO Ostrowiec Św - STAL
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3060) » 1938fc (1565)
» Vielitz44 (1303) » Edek38 (1263)
» Filip kacper k. (1252) » Fanatyk38 (907)
» Kamil (840) » Rafix (768)
» Kamilosss (619) » Misio (594)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 119 399 razy
STAL - KSZO Ostrowiec Św (1:0)
2007-04-21
Ilość zdjęć: 57
Wyświetleń: 97 808 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 102 razy
STAL - Sandecja Nowy Sącz (2:0)
2009-09-16
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 60 173 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.01421