Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal przegrała w Zabierzowie

Stal przegrała w Zabierzowie

Jest źle. Piłkarze "Stalówki” w dwóch pierwszych wiosennych spotkaniach w drugiej lidze wywalczyli ledwie jeden punkt. Z ostatnią i przedostatnią drużyną w tabeli. W Zabierzowie nasi "sprawili” radochę miejscowym kibicom, bo Kmita wygrał... pierwszy w sezonie mecz na własnym stadionie.

Po remisie Stali na inaugurację wiosny u siebie z ostatnim w drugoligowej stawce Pelikanem Łowicz 0:0, stalowowolanie odgrażali się, że zrekompensują sobie tę wpadkę w Zabierzowie. Nastroje były bojowe, choć martwiła kolejna absencja podstawowego bramkarza zespołu Tomasza Wietechy, który wprawdzie wrócił po kontuzji do treningów, ale nadal odczuwał ból w nodze. No, ale popularny "Balon” ma godnego następcę, bo rezerwowy zazwyczaj Stanisław Wierzgacz z Pelikanem zachował czyste konto i pokazał, że można na niego liczyć. W pojedynku z Kmitą zabrakło też dochodzącego do zdrowia pomocnika Krzysztofa Treli.

NIE TRAFIŁ W BRAMKĘ

W pierwszej połowie meczu w Zabierzowie trudno nie było być optymistą. Stal grała z werwą i odważnie, nie bała się opromienionej wygraną w pierwszym wiosennym meczu ze Śląskiem we Wrocławiu 3:1 Kmity. W 12 minucie po dobrym podaniu Abela Salamiego w świetnej sytuacji w polu karnym znalazł się Przemysław Pałkus, ale... nie trafił w bramkę. Ponadstuosobowa grupa kibiców "Stalówki”, która zjechała do Zabierzowa dwoma autokarami, mogła złapać się za głowy. Także za moment, bo tym razem strzelał Salami, a bramkarz gospodarzy Tomasz Laskowski, "wypluł” piłkę przed siebie.

Z dobitką pospieszył Janusz Iwanicki i głową z kilku metrów przeniósł piłkę nad poprzeczką. Jeśli dodać do tego niecelną główkę Salamiego w 15 minucie, to śmiało można powiedzieć, że początek meczu należał do Stali. Oczywiście rywale też próbowali się odgryzać, strzelali między innymi byli piłkarze... Stali, Jan Cios i Piotr Powroźnik, a także Marcin Makuch i doświadczony Dariusz Romuzga, znany z występów w pierwszej lidze w Hutniku Kraków i Wiśle Płock. Ale Wierzgacz był na posterunku. Może parę razy miał kłopoty z dośrodkowaniami, ale bez konsekwencji. A na listę zmarnowanych szans w "Stalówce” wpisali się do przerwy jeszcze Salami i Iwanicki. Nic dziwnego, że były prezes Stali, a obecnie prezes Wodeksu, firmy sponsorującej nasz zespół, Bronisław Żak, przed drugą połową był dobrej myśli.

- Jest nieźle - mówił w przerwie oglądający mecz z trybun prezes. - Szkoda, że nie udało się trafić do bramki Kmity, ale powinno być lepiej w drugiej połowie.

GWÓŹDŹ DO TRUMNY

Niestety, przeczucie prezesa tym razem zawiodło. Bo choć znowu pierwsi groźnie zaatakowali "Stalowcy”, a kolejną swoją szansę zmarnował grający jako wysunięty napastnik Salami, główkując po dośrodkowaniu Longinusa Uwakwe z kilku metrów nad poprzeczką, to potem nastąpiła katastrofa. W 57 minucie meczu Krystian Lebioda pozwolił dośrodkować z prawej strony Dariuszowi Gawęckiemu Krystian Lebioda, a w polu karnym nasi obrońcy nie upilnowali Sebastiana Kurowskiego i "stało się”.

Pomocnik Kmity, który przed sezonem był testowany w... Stali, ale został odesłany do domu, trafił do siatki głową z kilku metrów, w porę nie zdążył zareagować Wierzgacz. Co gorsze, choć goście stracili gola, wcale nie było widać, że z determinacją walczą o wyrównanie. "Stalowcy” sprawiali wrażenie, jakby już opadli z sił, a pod bramką rywali nie byli w stanie stworzyć groźniejszej sytuacji. Musieli się za to odsłonić i to kosztowało ich drugiego gola, którego po kontrze zdobył z pola karnego stojący sam przed Wierzgaczem Gawęcki. To był gwóźdź do trumny "Stalówki”, teraz wypada tylko wierzyć, że na tym koniec smutnych historii naszego zespołu na początek wiosny. W sobotę do Stalowej Woli przyjeżdża GKS Katowice...

Komentarze (19)

~RST | 2008-03-17 09:50

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^

od dzisiaj ruszamy z akcją plakatową na mieście. kleimy, rozwieszamy gdzie tylko się da !!!! do środy każdy niech sobie zrobi ksero kilkadziesiąt sztuk bo później wielki czwartek, wielki piątek i zamota będzie !!!!
PAMIĘTAJCIE ŻE FREKWENCJA ZALEŻY OD KAŻDEGO Z NAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!

I WZÓR PLAKATU NA GieKSe » LINK

II WZÓR PLAKATU NA GieKSe » LINK

^^^^^^^^^^^^^^^^^^ ^^^^^^^^^^^^^^^

~... | 2008-03-17 11:41

czy edzie na meczu odegrany hymn stalówki??;> po raz pierwszy?? moze by wydrukowac tekst, skserowac i porozkładac na krzeselkach?? co o tm myslicie??

~zatorze | 2008-03-17 13:22

Ja tylko dla poprawienia humoru......... To jest zajebiste .... Co prawda na hymn się nie nadaje ale warto posłuchać buahahahahahahahahah ahahahahahaha» LINK

~CZESLAW 52 | 2008-03-17 14:49

JA POJDE NA MECZ JAK NASI BEDA WYGRYWAC I GRAC LADNA DLA OKA PILKE A NIE TO CO TERAZ GRAJA SA BARDZO SLABI NAWET JAK NA 2 LIGE POLSKA A CO MOWIC O ORANGE EKSTRAKLASIE?????EH TO BYLY CZASY!!!!!

~stal | 2008-03-17 14:56

CZESLAW to ty sie nie mozesz uwazac za kibica jesli nie chodzisz na mecze gdy dryzuna nie wygrywa a tak poza tym to jebac siarke u was zlobek na meczu to co sie udzielacie?

~Hej SStal | 2008-03-17 15:10

Było kilku takich co odpierdalało na tym młynie, teraz trzeba takich wyłapać i jednemu dla przykładu najebać to się uspokoją. A co do siarki to marna prowokacja.
bez odbioru

~Nash | 2008-03-17 15:19

narazie nie ma co załamywać rąk bo paradoksalnie zwiekszylismy przewage z 3 do 4 pkt nad strefa spadkowa teraz pokonac Katowice i bedzie lux

~KAKA | 2008-03-17 16:28

Kiedy bedzie można stawiać w typerze mecze ??

~Swiadomy | 2008-03-17 17:47

Juz Lomza nas nawet przebija na oprawy!

Wiec apeluje do naszych hoolso- ultrasow zeby sie postarali o jakas oprawe a nie przepijali na balangach pieniadze ze skladek!

~Swiadomy | 2008-03-17 17:48

~Normalny | 2008-03-17 17:57

do normalny a co To jest lomza Łomża to wieksze miasto od Stalowej, i nie pisz gluip nawet lomza lepiej wypada w ultras, a czy Stalowka to nie wiadomo jaka potega ze tak piszesz ! wkuza mnie takie cos ;/ prawda jest taka ze dzieki chlopakom z Rzeszow i Czestochowy Stalowka sie liczy tyle bez odbioru !!!

~Bobi | 2008-03-17 18:13

~Los Santos | 2008-03-17 18:35

Zrobmy kartoniade zielona na caly stadion

~yelow | 2008-03-17 19:59

a ja tam biore żonke na meczyk i ide ogladac .Zwyciestwo bedzie minimalne,ale mam nadzieje ze sedziowie nie zepsuja widowiska.Południa panem jest......STAL ZKS

~fisz | 2008-03-17 20:17

plakaty na giekse w calosci czarno biale
powiedzcie czy dobre

» LINK link do sciagniecia

» LINK
do oglądniecia

Drukowac i rozklejac do zobaczenia na meczu!

~wojtas | 2008-03-17 20:43

trudno stało się!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!
ale w sobotę GKS-e poprostu trzeba ograć!!!!!!!!!!!!!!
STALóWKO GRAMY DALEJ!!!!!!!!!!!!!!!
do boju ZKS

~kkk | 2008-03-17 21:41

po bardzo dobrym wyjezdzie do katowic(1000 szala), inwazje na Stalowa Wole planuje Slask Wroclaw, wiec wpadnie tez wielu motorowcow, kolejny ciekawie zapowiadajacy sie meczyk, w koncowce motor + mam nadzieje klika niezlych wyjazdow, wiec jedna z najciekawszych rund kibicowskich od paru ladnych lat, mobilzowac sie. KIBICOWSKA WIOSNA 2008
PO

~hej stal! | 2008-03-18 00:05

Nie dawajcie tylu wykrzykników na tych meczowych apelach. Zalatuje wiochą...

~sss | 2008-03-18 12:37

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2764) » 1938fc (1547)
» Edek38 (1262) » Vielitz44 (1258)
» Filip kacper k. (1195) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (585) » Misio (524)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (0:1)
2007-10-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 052 razy
STAL - Zagłębie Sosnowiec (0:2)
0000-00-00
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 22 915 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 32 152 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 40 221 razy
Osób Online: 34 / Czas gen. strony: 0.0148