Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Poszukiwany komentator do prowadzenia radiowych relacji LIVE

Najprawdopodobniej od najbliższego meczu na naszej stronie będą prowadzone radiowe relacje LIVE zarówno z meczów u siebie jak i wyjazdowych.

Aby jednak to nastąpiło - poszukujemy komentatora. Nie musi to byc jakiś profesjonalista - wystarczy osoba dobrze znająca się na piłce, znająca skład i wygląd piłkarzy STALI, czująca klimat oraz lubiąca sporo mowi na tematy piłkarskie.

Oczywiście portal Stalowka.pl zapewni wszystkie warunki techniczne do prowadznia transmisji.

W tej sprawie proszę się kontaktowac telefonicznie pod numerem telefonu: 508-259-785.

Ze względu na to, że nam wszystkim zależy na dużej frekwencji na najbliższym meczu - to tę pierwszą transmisję bedą mogły tylko śledzic osoby z poza terenu Polski.

 

Komentarze (26)

~creative | 2008-03-18 02:43

Hehe, no i dobrze! brykac na mecz, a radio zostawic dla zagranicznych :P mam nadzieje ze to radio bedzie dostepne dla ludzi z zagranicy rowneiz po gieksie!

~Pawel | 2008-03-18 02:47

Jak to z tym wyjdzie to zobaczymy - mysle ze z relacjami glosowymi bylaby fajna sprawa.

Sprobowac nie zaszkodzi :)

~bosbieniu | 2008-03-18 03:41

hej!
Dobry ten pomysl z tym radiem nareszcie bede mogl byc chociasz przez radio z Wami!
Pozdrowienia z californi

~StaraGwardia | 2008-03-18 07:45

Proponuje Janka P. lub Heńka M., ubarwią relacje że hej :)

~... | 2008-03-18 09:12

a trzeba znac składy przeciwników czy wystaczy tylko stalówki??

~bisQp | 2008-03-18 09:27

Słuszna inicjatywa!

~siarkatbg | 2008-03-18 09:38

Jak długo na Wawelu
Zygmunta bije dzwon,
Tak długo w sercach naszych
Brzmi tej melodii ton...

Niech żyje nam Siareczka przez szereg długich lat,
A Stalowa zwycięży jak się nauczy grać...

Jak długo na Wawelu
Gołębie będą srać,
Tak długo My stalową
W mordę będziemy lać.




jebac stalowke jebac kurwy trzeba jebac

~lubelak | 2008-03-18 09:42

Inicjatywa ciekawa, ale mam uwagę co z kibicami, którzy mieszkają daleko od SW i nie mogą być na meczu z GKSem? też chchieli by posłuchać a nie czekac na relację na www

~jan | 2008-03-18 09:43

Wypad parcho z siary z tej strony.Pozdro z Rzeszowa SOVIA&STALÓWKA.

~do siarki | 2008-03-18 09:46

Nie napinaj się tak bo ci w dupie żyłka pęknie i jednej mendy tarnobrzeskiej będzie mniej.

A tak na poważnie to od niepamiętnych czasów zawsze podkreślam zawsze siara dostawała od Stalówki!
Pozdro dla normalnych

~ZKS | 2008-03-18 09:49

Jak długo tarnobrzeska wioska żyje, zawsze wpierdol od Stalowej dostawała!

~$R$ | 2008-03-18 09:59

Czy w meczu z GKS będą nas spierać bracia Rzeszowa i z Rakowa

prosze o odpowiedz

bez napinki

~Stalówka | 2008-03-18 10:11

Z tego co wiem Resovia gra w sobotę o tej samej godzinie co my mecz z sandecją której kibice wybierają się do Rzeszowa pociągiem specjalnym

~$R$ | 2008-03-18 10:56

» LINK MOzna takie co robic unas 10 9 ... i zucamy

~Pawel | 2008-03-18 11:24

No tez tak myslem ze Jasiu na fazce to bylby niezly komentator i zarazem kabaret jakich malo :)

~skr | 2008-03-18 11:28

moż by zrobi że młyn spiewa tylko stalówka a reszta stadionu najlepszą drużyną jest to może fajnie wyjśc

~ktosik | 2008-03-18 11:58

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to

~siarkowiec | 2008-03-18 12:16

twoja stara

~siarka | 2008-03-18 12:19

"ktosik | 2008-03-18 11:58|

dobry pomysl ale trzeba by bylo paru ludzi na plasitki wyslac bo inaczej ciezko bedzie o to"

i huj z tyma poza tym to twój stary to pizda i zamiast starej to psy rznie

~os.Pławo | 2008-03-18 12:35

juz ochłonołes? wyraziłes swe uczucia? no to wyjdz na dwór teraz bo widze ze komputer to twoj jedyny przyjaciel

bez odbioru

~Enjoiy | 2008-03-18 13:04

Apel zarządu ZKS Stal

Szanowni Kibice!
W związku z faktem, iż najbliższe spotkanie o mistrzostwo II ligi pomiędzy Stalą Stalowa Wola a GKS-em Katowice, które rozegrane zostanie w sobotę, 22 marca o godzinie 12.00, jest zakwalifikowane jako mecz o podwyższonym ryzyku, Zarząd Klubu uprzejmie prosi wszystkich kibiców o przybycie na stadion z dokumentem tożsamości i nieco wcześniej. Pozwoli to sprawnie i bez tłoku każdemu kibicowi wejść na stadion. W dniu meczu kasy na stadionie będą czynne 1,5 godziny przed rozpoczęciem spotkania. Ponadto informujemy, że można będzie dokonywać zakupu biletów w przedsprzedaży w siedzibie klubu w czwartki i piątki w godzinach od 8 do 16

Zarząd ZKS STAL

~ssss | 2008-03-18 13:14

Bardzo dobra decyzja zarządu Stalówki o przedsprzedaży biletów.

~Okulickiego | 2008-03-18 13:25

Apel Do Zarządu ZKS.

Szanowny Zarządzie apelujemy o konsekwancję i bezwzględną realizację następujących spraw : Co z obiecaną i wszędzie obtrąbioną Spółką SSA !
Dlaczego apelujecie o zakupywanie biletów na mecze piłkarskie i potem osoby wszystkim znane czyli (dziadki wpuszczające) dorabiają do emerytury wpuszczając kolegów za darmo !!!!!! ... Co w tym temacie zrobił Zasząd po za oczywiście gadaniem i apelami...
Kibice chcieli by wiedzieć jak Zarząd wywiązuje się z w/w. spraw a dobiero potem jak będzie im się chciało to zastosują się do apeli Zarządu ... Póki co to możecie sobie takie gadki wsadzić w dupe....

podpisane : BZC Stalówka

~sdfgdf | 2008-03-18 14:36

fghjdfjdghj

~zydor | 2008-03-18 14:46

to jest to na co emigranci z Wysp dlugo czekali,trzymam kciuki za powodzenie tego planu,pozdrowienia z Waarington dla fanow Stalowki na calym swiecie,szczegolnie starej gwardi z Stocke on Trend,Manchester,Liv erpool,Leeds,Luton,S outhamton

~piorko | 2008-03-18 22:05

zajebiscie !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - KS Wiązownica

Stal Stalowa Wola             KS Wiązownica
2021-05-15, godz. 17:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Wisła Sandomierz - Stal Stalowa Wola

Wisła Sandomierz             Stal Stalowa Wola

0 : 3

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 32 24-6-2 78
2 Sokół Sieniawa 33 19-8-6 65
3 Stal Stalowa Wola 32 19-3-10 60
4 Podhale Nowy Targ 32 17-8-7 59
5 Avia Świdnik 32 15-9-8 54
6 Chełmianka Chełm 32 16-6-10 54
7 Wisłoka Dębica 32 13-10-9 49
8 KSZO Ostrowiec Św 31 15-3-13 48
9 Siarka Tarnobrzeg 31 13-8-10 47
10 ŁKS Łagów 33 13-8-12 47
11 Wisła Sandomierz 33 13-8-12 47
12 Wólczanka W. Pełkińska 31 13-6-12 45
13 Cracovia II 33 11-8-14 41
14 Podlasie Biała Podlaska 32 12-5-15 41
15 Lewart Lubartów 32 9-12-11 39
16 Orlęta Radzyń Podlaski 33 11-4-18 37
17 Stal Kraśnik 32 8-10-14 34
18 Korona II Kielce 31 9-3-19 30
19 KS Wiązownica 32 8-6-18 30
20 Jutrzenka Giebułtów 31 5-7-19 22
21 Hetman Zamość 32 1-6-25 9

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Podlasie Biała Podlaska 0 km 0
Wólczanka W. Pełkińska 0 km 0
Korona II Kielce 0 km 0
Chełmianka Chełm 0 km 0
Lewart Lubartów 0 km 0
Wisła Sandomierz 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-05-15 STAL - KS Wiązownica
2021-05-19 Stal Kraśnik - STAL
2021-05-22 STAL - ŁKS Łagów
2021-05-29 Wisła Puławy - STAL
2021-06-03 STAL - Sokół Sieniawa
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2469) » 1938fc (1499)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1244)
» Filip kacper k. (1142) » Kamil (832)
» Fanatyk38 (799) » Rafix (768)
» Kamilosss (558) » Misio (506)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Motor Lublin (3:3)
2009-10-17
Ilość zdjęć: 61
Wyświetleń: 231 500 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 42 154 razy
STAL - Nadwiślan Góra (2:1)
2015-08-01
Ilość zdjęć: 48
Wyświetleń: 60 139 razy
STAL - Wisła Kraków (:)
1999-00-00
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 292 razy
Osób Online: 27 / Czas gen. strony: 0.01526