Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola !!!

Stal Stalowa Wola to klub z tradycjami i kibicami. Z myślą o jeszcze lepszych i bardziej widowiskowych prezentacjach na trybunach przy ulicy Hutniczej oraz na meczach wyjazdowych powstaje Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola.
Przewodzić mu będą powszechnie znane osoby, a członkiem SKSSW będzie mógł zostać każdy z was jeśli spełni warunki przyjęcia,  te natomiast będą podane już wkrótce na naszej stronie.
Stowarzyszenie Kibiców Stali Stalowa Wola będzie miało na celu szukanie środków na oprawy meczowe, dofinansowania meczów wyjazdowych itp.
W tym celu powstanie na naszym stadionie pełno prawny sklep kibica Stali Stalowa Wola, programy przed meczowe z reklamami sponsorów oraz inne.
Do powstania SKSSW potrzeba minimum piętnastu aktywnych członków by móc działać zgodnie z prawem, dlatego też za pośrednictwem tej informacji zapraszamy wszystkich chętnych którzy ukończyli 18 lat i są tym zainteresowani o kontakt e-mailowy : skssw@op.pl .
W e-mailu zwrotnym podane zostaną bardziej szczegółowe informacje oraz data i miejsce w którym się spotkamy żeby omówic szczegóły.

Komentarze (20)

~stalowiak | 2008-04-8 20:40

z tym sklepem to zajefajny pomyśł .gratulacje za dobry pomysł dla organizatora!!!

~234 | 2008-04-8 20:41

Przydalby sie jakis prawnik w Stowarzyszeniu i jacys wplywowi ludzie bo ludzie z zarzadu tylko siedza na stolkach i bija brawo a sami huja potrafia zrobic...
z tego co widze to albo my znajdziemy sponsora dla STALI albo nikt...
Bardzo dobra wiadomosc tak czy inaczej!

~marian | 2008-04-8 20:43

super pomysł !

~robert_ww | 2008-04-8 20:57

wielki respekt za inicjatywe!
kolejny krok do przodu w naszym małym światku kibicowskim ;)
przed nami (mam na mysli też ludzi z krzeselek i krytej) prawdziwy egzamin w postaci meczu z Łomżą - trzeba przede wszystkim powtórzyć frekwencje i udoskonalać doping.

~Cz. | 2008-04-8 20:59

Oby tylko nie skonczylo sie jak pare lat temu bo podobna inicjatywa juz byla ale po dzialalnosci tej grupy nie ma jzu sladu.
Mimo wszystko inicjatywa godna podziwu.
Pozdrawiam.

~galileusz | 2008-04-8 21:04

A tymczasem jeżeli chodzi o sam mecz to nasi sobotni goście mają spore problemy:

"Witold Mroziewski nie jest już trenerem piłkarzy drugoligowej drużyny ŁKS Łomża. Zarząd klubu rozwiązał z nim umowę za porozumieniem stron. W sobotę po przegranym meczu z Motorem Lublin Mroziewski oddał się do dyspozycji zarządu klubu.
Jak powiedział, uznał że zdobyty jeden punkt w pięciu meczach to zbyt słabe osiągnięcie jego drużyny."

Tym większa szansa dla nas na trzy oczka i podreperowanie pozycji w tabeli. :)
Wszyscy na Łomżę. POzdro :)

~megafon | 2008-04-8 21:48

rozklejac plakaty na osiedlach i organizować zbiórki na sobotni meczyk z łomża. niech ta mobilizacja stanie sie u nas stałym elementem przed kazdym meczem a nie tylko na najwazniejsze mecze. piłkarze graja dla nas , my dopingujemy pilkarzy i nie wazne z kim gramy i czy mecze wygrywamy MY STAL KOCHAMY I SERCE SWOJE JEJ ODDAMY. tak wiec w sobotę wszyscy na ten wazny mecz i pomózmy naszym piłkarzom zdobyć bardzo wazne 3 punkty które uchronia naszą drózyne przed spadkiem. do zobaczenia w sobote o 16 na hutniczej

~sss | 2008-04-8 22:30

ZAPOWIEDŹ MECZU Z ŁKSem ŁOMŻĄ

################## ##############

» LINK


################## ##############

Pozdrawiam

~forcesco | 2008-04-8 22:39

ten artykul powinienen sie znalesc najlepiej w gazecie aby wszyscy go zobaczyli. pozdrawiam'38

~kosz | 2008-04-8 22:44

~Stalowy | 2008-04-8 22:52

jaki jest adres nowej strony kibiców Stali Gorzyce.

~zzxzxc | 2008-04-9 02:55

~młodynie | 2008-04-9 09:46

******************** ******************** *******
Panowie i Panie!!!! kto chce się dobrze bawić na krzesełkach, niech przyjdzie na literki "M" i "O"!!!!
Tylko przyjdźcie z szalikiem i macie umieć przyśpiewki Stalówki!!!
POzdro
****************** ******************** *********

~Dampe | 2008-04-9 10:51

Zabawa zabawą, ale lukajcie też na ludzi którzy z meczów robią sobie libacje alkoholowe. Przez takie osoby całkowicie psuje się wizerunek Nas kibiców.

~Do Młodynie | 2008-04-9 13:53

byłem ostatnio bodajże na "M" - zabawa średnia, a znajomość przyśpiewek przez kibiców tam siedzących prawie żadna i zaangazowanie też niewielkie.

Tylko Stalówka !!

~Krisi | 2008-04-9 19:19

ALe dokladnie trzeba miec ukonczone 18 lat zeby byc czlonkiem tego stowarzyszenia

~unkown | 2008-04-9 19:25

Narazie zbierzemy 15 osob i kazda z nich musi miec ukonczone 18 lat. Jak narazie zainteresowanie nie jest zbyt wielkie, a pierwsze spotkanie juz w piatek.

~KRK | 2008-04-10 12:02

Chętnie dołączył bym do Stowarzyszenia. Na codzień jednak mieszkam w Krakowie, dlatego ciężko mówić o jakiejś aktywnej działalności. Jeżeli jednak chodzi o sytuacje, gdy Stowarzyszenie już powstanie, chętnie zostanę członkiem i będę uiszczał stosowne składki. Pozdrawiam i brawa dla pomysłodawców.

~Krisi | 2008-04-10 14:03

Jesli nie trzeba bedzie miec 18 lat to ja tez chetnie zostane czlonkiem tego stowarzyszenia

~Gnoj | 2008-04-11 14:17

Siemka

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Avia Świdnik - Stal Stalowa Wola

Avia Świdnik             Stal Stalowa Wola
2021-08-08, godz. 17:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 40 30-6-4 96
2 Stal Stalowa Wola 40 22-7-11 73
3 Sokół Sieniawa 40 21-10-9 73
4 Chełmianka Chełm 40 22-7-11 73
5 Avia Świdnik 40 20-10-10 70
6 Wisłoka Dębica 40 19-11-10 68
7 Podhale Nowy Targ 40 18-11-11 65
8 Wólczanka W. Pełkińska 40 18-8-14 62
9 KSZO Ostrowiec Św 40 19-5-16 62
10 Siarka Tarnobrzeg 40 17-8-15 59
11 Cracovia II 40 15-9-16 54
12 Wisła Sandomierz 40 15-9-16 54
13 ŁKS Łagów 40 14-10-16 52
14 Podlasie Biała Podlaska 40 14-6-20 48
15 Orlęta Radzyń Podlaski 40 14-5-21 47
16 Lewart Lubartów 40 11-13-16 46
17 KS Wiązownica 40 12-8-20 44
18 Stal Kraśnik 40 10-12-18 42
19 Korona II Kielce 40 12-6-22 42
20 Jutrzenka Giebułtów 40 7-7-26 28
21 Hetman Zamość 40 3-6-31 15

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-08-08 Avia Świdnik - STAL
2021-08-14 Wisłoka Dębica - STAL
2021-08-18 STAL - Wisła Sandomierz
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2799) » 1938fc (1548)
» Vielitz44 (1266) » Edek38 (1262)
» Filip kacper k. (1199) » Fanatyk38 (859)
» Kamil (835) » Rafix (768)
» Kamilosss (587) » Misio (534)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

Hutnik Kraków - STAL (2:2)
2004-04-08
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 5 350 razy
STAL - Widzew Łódź (0:0)
2009-04-25
Ilość zdjęć: 37
Wyświetleń: 142 420 razy
STAL - Polonia Bytom (0:5)
2006-08-26
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 21 651 razy
Olimpia Zambrów - STAL (1:0)
2013-09-14
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 9 883 razy
Osób Online: 44 / Czas gen. strony: 0.01516