Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» TYPPER #7.

TYPPER #7.

Od dziś do piątku do godziny 19:00 można typować 7 kolejkę TYPPERA.

Komentarze (8)

~piknik | 2008-04-14 17:43

POŁUDNIA PANEM JEEEEST !! - STAL ZETKAES !!

~kibic | 2008-04-14 17:47


ale mi to kibice! kurwa anty fani a nie wierni kibice! haha ZAL.PL!! naprawde wy wszyscy chuja wiecie co sie tam dzieje!! Streciwilk nie gra nie ma drugiej druzyny chlopak wejdzie raz na pol roku na mecz i od razu kazecie mu grac wielka pilke!! zastanowcie sie gesla jak pisalo dzisiaj w gazetach co sie wladyslaw lach wypowiadal jest oslabiony, mial grype i prosil o zmiane juz w 15 min. pozatym kazdy kurwa napierdala na gesle! chuja wiecie co sie dzieje!!ja tez nie wiem ale przynajmniej nie najezdzam na chlopaka gdy ne ma powodow do tego a w ostatnim meczu ze slaskiem to tylko gesla biegal po boisku,walczyl i zobaczcie ejgo techniczna strone nie ma strat walczy fakt nie zawsze ma najlepsza forme i nie ma najlepszej skutecznosci ale chlopak ma pojecie o pilce pozniej jak odejdzie to bedziecie kurwa wszyscy mowic czemu odszedl! tak kurwa bedzie! tacy popierdoleni kibice jestescie!! zreszta dzieki niemu jeszcze jestesmy w tej marnej II lidze!! szacun!!!! !spokoj!!!!tym bardziej ze salami nie jest jakos specjalnie super strzelcem bo gdybby byl tak jako kazdy mowi zajebistym czarnym grajkiem to by mial 14 bramek a nie 4 na swoim koncie a gesla i palkus sa zaraz po nim i maja 3 +2 bramki gesli w meczach PP!! wiec kurwa chuje jebane zamknac ryjce!!!!!!! a palkus mial zlamane zebro wiec jak taki pilkaz ktory nie trenowal tydzien wogole nie doleczony mialby meic wysoka forme ludzieeee zastanowcie sie nad tym zreszta tacy kurwa madrzy jestescie to zapraszam na stadion a nie napinacie sie dzieci na forach inernetowych!! zreszta jak widzialem na mlynie to 1/4 mlynu to male dzieci ktore nie wiem po co przychodza skoro bardziej slychac gosci niz was!!! kolejne badziewie!! a co do palkusa i reszty to jak graja super to odrazu najlepszy pilkarz na rekach chcecie go nosic!! kurwaaa mowicie chlopak sie marnuje tutaj slychac takie teksty a jak ma slaby mecz czy 2 to uuu nizej go na lawe do okregowki!! oprostu stalowa wola to kurwa bagno ze tak powiem!! kibice nie sa wogole lojalni wobec pilkarzy po co spiewacie zawsze wierni kibice stali jak po pzegranym meczu wylinacie pilkarzy na forach internetowaych i jedziecie po nich!!Myslicie ze jak taki pilkarz przeczyta to to bedzie mu lepiej? kurwaaa masakra poprostu przeciez psychika to totalnie 100% w dol!! podsumowujac zamawst wpisywac sie na stronie stalowka.pl zacznijscie swoje opinie i ŻALE udzielać na ŻAL.PL!!!!!!!!!!!!!! !

~kibic | 2008-04-14 17:50

sory kurwa za bleby! ale juz chuj mnie boli jak czytam takie internetowe badziewia najezdzajace na pilkarzy!!

~Bolesław | 2008-04-14 19:41

Proponowałbym zająć się jednak kibicowaniem!
Niech się W.Łach martwi jak utrzymać Stalóweczkę, a my róbmy co do nas należy. Cierpliwości, nadejdą lepsze czasy.

~do cichy | 2008-04-14 21:26

siema jestes w stanie wzucic na stronke zdjecia i filmiki z marszu kibicow Śródmieścia na mecz z łks łomza ?

~cichy | 2008-04-14 21:59

niestety nie jestem w stanie ale jak cos to sie odezwij to Ci wyslena meila gg 4091166 ok

~asdf | 2008-04-15 00:58

w jakich okolicznosciach zdobyte zostaly bluzy i szale Lomzy ?

~creative | 2008-04-15 02:37

przegrali w pokera

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1954) » 1938fc (1279)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1044) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Zagłębie Sosnowiec - STAL (1:1)
2014-10-04
Ilość zdjęć: 19
Wyświetleń: 23 395 razy
STAL - Lech Poznań (4:1)
2009-09-29
Ilość zdjęć: 77
Wyświetleń: 300 054 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 235 razy
Raków Częstochowa - STAL (2:0)
2014-08-09
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 22 664 razy
Osób Online: 16 / Czas gen. strony: 0.01353