Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Piłkarze Stali zagrają z Arką

Piłkarze Stali zagrają z Arką

Wśród kibiców drugoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola nie brakuje malkontentów, którzy uważają, że na najbliższy mecz w sobotę z Arką do Gdyni nasz zespół jedzie "na ścięcie”. Ale urok futbolu polega właśnie na tym, że nie brakuje w nim jednak prawdziwych niespodzianek…

Na papierze wygląda to źle. "Stalówka” jest w drugoligowej tabeli trzynasta, a Arka Gdynia - szósta. O porównywaniu budżetu obu klubów nawet nie ma co wspominać, bo to różnica jak między… "maluchem” a mercedesem. Gdynianie w kasie mają dziesięć milionów na sezon, stalowowolski klub pięć razy mniej.

NOWA "MIOTŁA”

Zmiana trenera u rywali - Stawowego zastąpił w środę Robert Jończyk - to jednak żadna pociecha dla "stalowców”. A wręcz… przeciwnie. Bo poprzedni rywal stalowowolan, ŁKS Łomża, też wyrzucił swojego trenera Witolda Mroziewskiego przed spotkaniem w Stalowej Woli. I łomżanie... wygrali nieoczekiwanie ze "Stalówką” na jej boisku 1:0. Nie od dziś wiadomo, że "nowa miotła” wyzwala w piłkarzach nowe siły, bo każdy chce pokazać się nowemu szkoleniowcowi. Tak może być i w meczu Arki ze Stalą, który rozpocznie się w sobotę o godzinie 19.29. Taka nietypowa godzina to data powstania gdyńskiego klubu.

Gorzej niż w pojedynku z Łomżą być już z naszą grą nie może - uważa Krzysztof Lipecki, piłkarz "Stalówki”. - Zagraliśmy złe spotkanie i mam nadzieję, że z Arką pokażemy się z lepszej strony.

WYPADŁY "FILARY”

Tyle, że Stal tradycyjnie ma kadrowe kłopoty. Ze składu trenerowi Władysławowi Łachowi wypadają niestety dwa "filary” defensywy - Krystian Lebioda musi pauzować za kartki, a Jaromir Wieprzęć zachorował na zapalenie oskrzeli. Kontuzjowany jest też nadal Longinus Uwakwe, na bolące żebro narzeka Przemysław Pałkus, a na pachwinę Abel Salami. Dwaj ostatni powinni jednak zagrać w Gdyni, wraca też już po wyleczeniu urazu Jacek Maciorowski.

Nasz zespół w daleką podróż do Gdyni wyjechał już w piątek. Gdynianie skład mają taki, że pozazdrościć by im mogła nie jedna pierwszoligowa drużyna. Wystarczy choćby wspomnieć byłych pomocników Legii Warszawa: Tomasza Sokołowskiego, Bartosza Karwana i Radosława Wróblewskiego. A są jeszcze w Arce takie tuzy jak napastnicy Olgierd Moskalewicz czy Grzegorz Niciński.

 

Komentarze (20)

~Kibic Stali | 2008-04-18 08:46

kazdy kibic wie ze nazwiska w pilke nie graja

WIERZE W 3 PKT DO BOJU STALÓWKA !!!!

~misiek | 2008-04-18 09:51

Oj będzie ciężko. Ale wierzę, że jutro damy radę i punkty pojadš do Stalówki.

~zalamka | 2008-04-18 10:10

Czy wy juz na glowy upadliscie.Nawet z a klasowa drórzyna by ie wygrali a wy tu pirdolicie ze bedzie dobrze.A wlasciwie dobrze bo tych dupkow wypierdola z tej drorzyny.Zbiore kilku chlopakow z podwórka i lepiej zagraja.To bezmozgowcy.

~Damian22STW | 2008-04-18 11:30

W jutrzejszym meczu nie zagrają w Stali Krystek Lebioda i Jarek Wieprzęć czyli 2 najlepsi zawodnicy ( OBROŃC Y!!! ). Na boisku w ich miejsce pojawi się Piszczek ( którego obrońcy przeciwnika kiwają jak chcą ) i ławecki ( którego gra słabiutko ). Czyli szykuje się prawdziwe lanie. Oby nie było najwyższej porażki w II lidze.

~aaaaaa | 2008-04-18 11:34

Damian ale pamiętajmy ze bramkarz Arki tez nie jest najlepszy. Moim zdaniem jest trochę niepewny ;p

~Damian22STW | 2008-04-18 11:43

ok może i nie jest najlepszy. no ale przeciez i tak stalówka w ataku nie ma nawet kim postraszyć

~aaaaaa | 2008-04-18 11:45

może sie uda, różnie to bywa w piłce :p

~Bono | 2008-04-18 14:21

Dokładnie tak samy myśleli kibice Łomży jak jechali do nas.

~looooooool | 2008-04-18 16:49

ale debile sie tu wpisują Trzeba zawsze wierzyć w zwycięstwo a nie pierdolić przegramy z kretesem czy coś w tym stylu. Gra się po to żeby wygrywać i nie liczy sie czy ktoś ma 10 mln budżetu a drugi 2 mln czy ktoś ma piłkarzy z 1 ligi czy z 4 ligi liczy sie wola walki i chart ducha...i coś jeszcze a trochę szczęścia;D
POzdro

~ehh | 2008-04-18 18:56

damian idz sie odrazu pierdolnij ty pesymisto kurwa ja sie zastanawiam jak twoje zycie wyglada jak do wszystkiego tak podchodzisz jak do tego meczu! jebnij sie w lep i niepisz takich rzeczy chocby z szacunku dla reszty kibicow i pilkarzy
Pozdro

~kibic | 2008-04-18 19:28

w Przegladzie sportowym pisalo ze nie zagra tez kamil gęśla bo ma zapalenie pluc tak samo jak jarek wieprzec i kontuzje! nie wiem czy to sa potwierdzone info bno tutaj nic na stronie stalowki nie pisze ale skoro w PS tak pisze.
Ma ktos jakie info jeszcze co do innych pilkarzy stali i z arki kto gra a kto nie?

~gal anonim | 2008-04-18 22:12

Gilu na boisko !! niech zagra i pokaze jak sie gra ;] pzdr Piotrek dajesz rade U17;] Elo

~Damian22STW | 2008-04-18 23:06

W stali nie zagrają na 100%: Wieprzęć, Lebioda. Arka pełny skład. tak więc pogrom się szykuje że szok. a ty koles o nicku ehhh dorośnij zanim cos napiszesz do mnie

~stalowiec | 2008-04-19 09:15

Prawdziwy kibic zawsze wierzy w swoja druzyne, zawsze jest szansa zeby wygrac mecz i jezeli kmita mogla wygrac a pelikan rowniez urwal punkty arce to my tez mozemy.Do skladu na cale szczescie wraca "Macior", szkoda tylko ze nie zagra Krystek i największy walczak w drużynie Jaro.Ja trzymam kciuki za Stal, wierze ze moga sprawic niespodzianke, ale nikt nie mowi ze bedzie latwo...
HEJ STAL!!!
Pozdrawiam prawdziwych kibiców...

~damian | 2008-04-19 11:38

Zawsze trzeba wierzyć w wygraną a nie , że załamka albo coś w tym stylu .
Chociaż 1 punkt z gdyni wyciągną !!

~Boben | 2008-04-19 11:42

może jestem młodszy od Ciebie Damian22STW ale nigdy nie piszę głupot takich jak Ty :)

~Damian22STW | 2008-04-19 12:14

Boben hehe dobry jestes

~mietek O | 2008-04-19 14:10

Chłopaki wzieły wór na bramki do Gdyni?

~Jacek Gmoch | 2008-04-19 14:18

» LINK
Nie zatrzymacie go w Stalowej Żeby się zmarnował.

~Jacek Gmoch | 2008-04-19 16:33

Do tego wyżej:
Ja jestem prawdziwy.
Nie podszywaj się pode mnie! Znajdź sobie inny nick. Może Jerzy Engel, Stefan Szczepłek lub też Jan Tomaszewski. Najlepiej plagiator

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 24 082 razy
Miedź Legnica - STAL (3:2)
2006-09-23
Ilość zdjęć: 11
Wyświetleń: 17 848 razy
Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 18 844 razy
STAL - Pogoń Siedlce (1:2)
2014-05-17
Ilość zdjęć: 27
Wyświetleń: 24 222 razy
Osób Online: 22 / Czas gen. strony: 0.02276