Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Turek w Stalowej Woli

Turek w Stalowej Woli



W najbliższy piątek 25 kwietnia, o godzinie 16 zespół Stali Stalowa Wola na własnym boisku podejmować będzie drużynę beniaminka – Tura Turek. Do tej pory ekipa gości zgromadziła na swoim koncie 25 punktów i do Stali traci zaledwie dwa „oczka”. Będzie to, więc mecz o „sześć punktów”, z którego miejmy nadzieję zwycięsko wyjdzie Stalówka. Tymczasem spójrzmy na dotychczasowe dokonania naszego najbliższego rywala.

Do teraz

W dotychczas rozegranych siedmiu meczach rundy wiosennej, piłkarze Tura nie wygrali jeszcze żadnego spotkania. Trzykrotnie zremisowali na własnym boisku: bezbramkowo z Wartą Poznań, oraz z Katowicami i Śląskiem w stosunku 1:1. Doznali także czterech porażek, przegrywając u siebie z Pelikanem 0:2 i aż trzech w meczach wyjazdowych: z Podbeskidziem i Kmitą 0:2, oraz ze Zniczem w Pruszkowie 0:1. Piłkarze Tura przegrają także w Stalowej Woli, czy może zdobędą pierwsze „wyjazdowe” punkty na naszym stadionie? O tym przekonamy się już w najbliższy piątek.

Trochę historii

Klub Tur Turek założony został w 1921 roku. Dotychczas największym sukcesem Tura jest zdobycie mistrzostwa III ligi grupy II w sezonie 2006/2007 i tym samym wywalczenie awansu do II ligi. Drużyna Tura Turek doszła także dwukrotnie do 1/16 finału Pucharu Polski. W sezonie 2005/2006 przegrała dwumecz z warszawską Polonią 0:2 i 1:0, a sezon później uległa Koronie Kielce 1:3.

W kadrze Tura

Najbardziej doświadczonymi zawodnikami w kadrze Tura są posiadający amerykańskie obywatelstwo, obrońca David Topolski, oraz pomocnik Filip Burkhardt. Najlepszymi strzelcami Tura są: pomocnik Paweł Olszewski i napastnik Krzysztof Sikora, którzy na swoim koncie mają po trzy trafienia. Aktualnym trenerem drużyny Turka jest Adam Topolski – były piłkarz Legii Warszawa, a także były szkoleniowiec m.in. Lecha Poznań i Zagłębia Lubin.

Spotkanie z jesieni

15 września 2007 roku drużyna Stalówki przegrała na stadionie Tura 0:1. Wtedy naszego bramkarza Stanisława Wierzgacza pokonał napastnik gospodarzy – Marcin Wojciechowski, który obecnie reprezentuje barwy innego drugoligowca, Warty Poznań. Stal straciła bramkę w 40. minucie po idealnie wykonanym rzucie wolnym z 25. metrów wspomnianego wcześniej Wojciechowskiego. Wówczas była to już siódma porażka Stali w sezonie i zarząd klubu z Hutniczej postanowił podziękować trenerowi Albinowi Mikulskiemu za dalszą współpracę.

Pozycja w tabeli

Obecnie zespół Tura Turek zgromadził na swoim koncie 25 punktów i zajmuje szesnastą pozycję w drugoligowej tabeli. W 26. meczach ekipa Tura odniosła 5 zwycięstw, 10 remisów i 11 porażek – strzelając 18 bramek, tracąc jednocześnie 30 goli. Na wyjazdach drużyna Tura rozegrała dotąd 13 meczów – jeden wygrała (z Wartą Poznań 3:0), pięć razy zremisowała i doznała siedmiu porażek. W tych 13 spotkaniach zdobyli 7 goli, tracą tym samym 18 bramek.

Kogo zabraknie

W piątek w drużynie gości zabraknie na pewno napastnika Adama Łagiewki, który pauzować będzie za kartki. Natomiast w zespole Stalówki nie zagra na pewno Abel Salami, nigeryjski napastnik trafił wczoraj do szpitala z podejrzeniem urazu przepukliny pachwinowej i prawdopodobnie nie zagra już do końca sezonu.

Mikołaj Fołta – www.wstalowej.pl
 

Komentarze (15)

~UOP | 2008-04-23 16:44

3 punkty muszą być nie ma innej możliwości remis nam niewiele daje tym bardziej za nastepny mecz w Gliwicach a tam juz podobnie jak w Gdyni cięzko bedzie chociaz o jeden punkt. Wszyscy na mecz

~karambol | 2008-04-23 17:16

bilety Polska-Austria kontakt karambola5@wp.pl

~123 | 2008-04-23 17:45

GLOSOWAC NA STALOWKE !!!

» LINK

ROZSYLAC WSZYSTKIM NA GG !!

obecnie zajmujemy 13 miejsce

~Huciak | 2008-04-23 18:25

Pół Huty będzie na meczu bo autobusy będą dopiero o 18 odjeżdzać!! :)

STALÓWKA NIGDY NIE SPADNIE!!!!

~.. | 2008-04-23 19:46

PROSZE GLOSUJCIE NA STALOWKE !!!

» LINK

Wystarczy nacisnac w kolumnie nazwa zespolu nazwe Stal Stalowa Wola, pojawi sie link w ktorym podac namiary oraz zdres e-mail. Na adres e-mailowy zostanie wyslany link aktywujacy glos oddany na zespol. Wystarczy odebrac e-mail i aby gostał zaliczony należy potwierdzić go klikając w poniższy link w e-mailu .
Pozdro musimy byc w pierwszej 3 zespolow.

ROZSYLAC WSZYSTKIM NA GG !!

obecnie zajmujemy 13 miejsce

~karol | 2008-04-23 20:05

w naszym miescie jest dużo banków, komisów, marketów, salonów samochodowych,firm, mase innych podmiotów gospodarczych które bardzo dobrze persperują i tak sie zastanawiam czemu z nimi zarząd klubu nie prowadzi rozmów na temat sponsoringu. na stadionach innych klubów az roi sie od reklam na stadionach na biletach a u nas lipa aż strach. nawet kluby 3,4,i niektóre 5 ligowe z wiosek maja wiecej sponsorów niz my aż nie chce mi sie wiezyć ze nasz zarząd klubu prowadz czy prowadził jakiekolwiek rozmowy z potencjalnymi sponsorami. to jedna bardzo istotna sprawa a kolejna to stan naszego stadionu i jego modernizacja. bardzo duzo klubów kozysta z dotacji unijnych na modernizacje stadionów która moze wynosić nawet 75% kosztów całej inwestycji a u nas NIC I NIKT nawet na ten temat nie mysli. władze naszego miasta o takiej mozliwosci jednak musza wiedziec skoro prace remontowe ulic , kanalizacji wodociagu w stalowej sa w 75% finalizowane ze srodków unijnych a tylko 15% wykłada miasto. wiec czemu tak tej mozliwości nie wykożystać co do naszego stadionu. inna sprawa to ZEGAR!!!!!! moze sie kiedys doczekamy az szanowny zarzad uszczesliwi nas takim rarytasem na stadionie. ba narazie co do zegara i modernizacji obiektu mamy tylko obietnice i obiecanki cacanki. mam nadzieje ze może ktos z zarzadu to przeczyta i wezmie sie w końcu do roboty a nie tylko rozmyslania i unikania waznych dla nas prawdziwych kibiców spraw.

~fran | 2008-04-23 20:41

co ty gadasz z tymi autobosami ?? jak pół huty?

~Impreza | 2008-04-23 22:55

~naczelny | 2008-04-23 23:29

sponsoring w takiej dziurze to strata pieniędzy, nie trzeba się reklamować, bo każdy każdego zna, a jeśli nawet to kto te reklamy ogląda na meczu? małolaty, bezrobotni, renciści i emeryci, kilka procent pracujących co i tak ledwo ciągną do pierwszego, dla kogo taki biznes? samarytan?
ale marzyc wolno każdemu

~Prison Break | 2008-04-24 07:16

Forum Kibiców z Plastików

» LINK

I ty możesz się przyczynić do oprawy !

~apache | 2008-04-24 08:15

Trochę się nudziłem i zrobiłem sobie symulację rozgrywek dla drużyn zajmujących obecnie miejsca od 11 do 18. Biorąc pod uwagę rozkład meczów i przy założeniu braku znaczących przekrętów (co nie wiem czy jest słuszne :), ale na czymś się trzeba było oprzeć) i wyszło mi że do utrzymania Stalówki wystarczy zdobyć 8 punktów (być może 7 przy dobrym układzie), z tym że warunkiem konicznycm jest 3 punkty z Turem. Także jutro mecz o wszystko. Pełna mobilizacja, zwyciętstwo będzie nasze.

~aadddaaa | 2008-04-24 14:15

Sory ale ja z innym zapytaniem, o której jest mecz w kosza w sobotę i niedzielę oraz ile kosztuje bilet?

~Informacja | 2008-04-24 14:54

Sobota 17.00
Niedziela 18.30
Bilet - ulgowy 6 zł, cały 10 zł

~Łukasz | 2008-04-24 16:29

A na mecz w kosza brać szalik Stali? taki jak na mecze w nozna?

~do wyzej | 2008-04-24 16:38

NIE ! taki szalik jak na mecz w kosza !

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Widzew Łódź - STAL (2:1)
2008-09-14
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 63 952 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 27 333 razy
Wisła Puławy - STAL (0:2)
2014-09-20
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 18 079 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (1:1)
2015-08-16
Ilość zdjęć: 55
Wyświetleń: 60 152 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01604