Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» STAL - Korona 1 : 3 (1:2)

STAL - Korona  1 : 3  (1:2)
Na meczu ok. 50 kibiców z Kielc.
Wspomagało nas 4 fanów Rakowa Częstochowy oraz 52 z Resovii Rzeszów.

Stalówka dzisiaj grała nieźle jednak całe widowisko popsuł sędzia, który dał 2 czerwone kartki zawdonikom Stali oraz kilka żółtych. Po za tym jego sędziowanie można skomentować tak: \"Sędzia ch..\". Tak też śpiewał wielokrotnie cały stadion.
Pod koniec meczu na znak prostestu przeciw sędziowaniu, a także postawie policji i ochrony kilkadziesiąt osób wjeżdża na murawę i się na niej kładzie - przerywając jednocześnie mecz.
Wtedy wkracza ochrona i zaczyna się regularna bitwa - na ochroniarzy lecą kamienie oraz kawałki połamanych ławek.
Wtedy też wkracza policja ze strzelbami i armatką i tym samym młyn zostaje rozproszony. Bitwa trwa także kilka minut pod stadionem.

Zdjęcia z tego meczu ok. godz. 12.

Komentarze (72)

~lukasz | 2003-10-18 16:38

sedzia huj i kurwa huj mu w chape

~kibic | 2003-01-18 17:44

tekst meczu: po wjezdzie na morawe jeden dziadek krzyczal:" sedzia bladys teraz, bladys..." po chwili "boczny ty tez choragiewka machales ty tez":))))))

~.............. | 2003-01-18 17:46

nawet fajnie wyglądał młyn ale po co to było spierdalać z boiska trzeba było sędziemu wpierdolić i było by po sprawie,a tak to tylko mały dym z psiarnią.Pozdrowienia dla ekip z Rakowa i Resovii którzy zjwaili sie dość licznie na meczu i brali udział w bitwie przeciwko pałom.HDWP zawsze i wszędzie

~KIBOL | 2003-01-18 17:47

Brawo dla zwyviestcy meczu.........oczyfiscie........dla.........pana...... sedzigo brawooooo

~Kibic Hbg | 2003-01-18 17:55

Na sam początek wielkie dzięki dla kibiców rakowa i resovi za zjawienie się na najważniejszym meczu naszego sezonu:)) oprawa meczu wyglądała dosyć dobrze( nie ma co narzekać) gdyby nie ten jebany kutas(sędzia) to byśmy ten mecz wygrali. Dobrze zrobiliśmy że zrobiliśmy dym należało mu się. Pierwszy spierdalał pierwszy.." dymiło się za nim hehe" . Wg mnie awantura się udała a sędzia się zajebiście wystraszył... Stal Forever

~sssss | 2003-01-18 17:57

POLSCY SEDZIOWIE TO KURWY SPRZEDAWCZYKOWIE A TEGO KURWA DZISIEJSZEGO CWELA KTOREGO OJCIEC JEST CWELEM A MATKA PEDALEM KURWA NA PALA TYLKO NABIC !!!!!
DO TEJ PORY MNIE HUJ STRZELA
pozdo

~STALÓWKA | 2003-01-18 18:12

dobry mecz stali, sędziowie tak się bali że aż spierdalali. poza tym pozdrowienia dla ziomali z RESOVI i RAKOWA
HWDP I SĘDZIEMU TEŻ

~bobek | 2003-10-18 19:42

ZAWSZE I WSZĘDZIE POLICJA JEBANA BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!
CH.W.D.P. !!!

~bobek | 2003-10-18 19:50

Na początku serdzeczne dzieki dla kibiców RAKOWA i RESOVII za walke z psami.A tak wogóle byłoby zajebiście gdzyby nie jedna KURWA-sędzia.Skurwysyn jebany gdzyby nie on to 3 punkty dla "STALÓWKI"a tak ....Doping był O.K .przerwanie meczu spoko.Nie wiem po ch.. sie policja wpierdoliła na boisko .Kurwa ten sędzia tak spierdalał że na 100 miałby czas 8 sekund:) . Jeszcze raz pozdro dla wszystkich kibiców "STALÓWKI" RESOVII i RAKOWA . CH.W.D.P -zawsze i wszedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

~Jebac stal | 2003-10-18 19:52

wy kurwy jebane,pojebance,szkoda ze Koronka was wiecej nie pierdolnela ,ale na wiosne bedzie wiecej!!!!

~gripes | 2003-10-18 19:57

kurwa nie pamiętam takiego cwela od czasu meczu z polkowicami.okradł nas z 3 pkt i chuj mu za to w dupe!!
...a co do psiarni to niezle ich pojebało,sikali gazem na krytej nawet nie patrzyli ze są tam dzieci w wieku 10-12 lat

~grubaldinho | 2003-10-18 19:58

jebac sedziego sprzedawczyka i innych chujow z lodzi i kielc.C.H.W.D.P

~Aris | 2003-10-18 20:01

A ja Was pozdrawiam... Choc jestem z Kielc i na dodatek jestem kibicka Korony to ie czuje sie "jebana". Wasze slowa, jak i Wasze przeklenstwa najwyrazniej na nic sie nie zdja kochani :)

Do zobaczenia w Kielcach juz na wiosne

~kibic | 2003-10-18 20:07

na wiosna znowu pewnie kupicie mecz albo wam kasy juz braknie:))

~Cyc_u | 2003-10-18 20:12

cholera ten sedzia był prze debilem!! nawet teraz mam jeszcze ochote go udusić

~Pawel | 2003-10-18 20:39

Na początku chciałbym pozdrowić sędziego za wspaniałe sędziowanie meczu :) Sędzia chyba dostał kopertę od Wdowczyka po meczu. Nasi dostali chyba 7 zółtych i 2 czerwone kartki, a Korona tylko jedną. To chyba widać komu kibicował sędzia.... Gra Stali była średnia, ale mogła byc lepsza. Chociaż gola strzeliliśmy, bo mielismy bardzo mało akcji do zdobycia bramki. Korona byla o klase lepszą drużyną od Stali. Tak przecierz nie gra drużyna zajmującą 4 miejsce w tabeli !! Zapomnijmy o awansie...

~TomciO | 2003-10-18 20:40

CH.W.D.P sedziemu temu pedalowi co tak spierdalal ze kurwa ledwo go zobaczylem!!!!!!!!!!Powinni go zajebac i tyle!!!!Ale spierdolil!!!!!!!

~fx | 2003-10-18 20:53

SEDZIA TY KURWO PIERDOLONA!! CZY PILKA NOZNA MA SENS GDY PO BOISKU BIEGA TAKA SUKA!???!!!! DZIEKI DLA PILKARZY I KIBICOW STALI SOVII I RKS! STALO I TAK CIE KOCHAMY NA ZAWSZE!!!!!

~fx | 2003-10-18 21:04

sedzia kurwa, sedzia huj, sedzia dziwka, sedzia pizda, sedzia suka, itd. CHWDS- chuj w dupe SEDZIEMU!!!!!!!!!!!!!!!!! STALÓWKA FOREVER!!!

~SĘDZIA DREAD | 2003-10-18 21:05

kawał chuja z tego sędziego. sam jestem sędzią ale mam troche litości dla widzów i nieprzekręcam tak meczy jak ten chuj. chuj mu w dupe może jeszcze kiedyś do nas przyjedzie. tak spierdalał że rekord świata na setke miał gwarantowany trzeba było by być sprinterem żeby go dogonić.

~Stonoggga | 2003-10-18 21:05

Sędzia to popierdolony chuj. Kurwa ja bym sie nawet nie zgodzila na wkupywanie sie w łaski korony. To straszne straszne straszne. ;*

____________________###_________________________
__#_________________###________________#________
___##______________#####_____________##_________
____###____________#####___________###__________
_____#####_________#####________#####___________
______#######______#####_____#######____________
________#######____#####___#######______________
___________#####____###___#####_________________
__#######______###__###__###______#######_______
______########____##_#_##____########___________
__________#########_###_#########_______________
_________________###_#_###______________________
_____________#####___#___#####__________________
_____________________#__________________________
________________________________________________
________________________________________________
________________________________________________

~hektor | 2003-10-18 21:08

Dziwi mnie to że ktoś taki jak Paweł dopiero dziś zdał sobie sprawę z tego że nie mamy szans na awans.Awansować to my możemy drugą drużyną która jest w tej chwili liderem i wspomagana zawodnikami z pierwszej drużyny jest to w stanie osiągnąć.Każdy kto choć trochę zna się na piłce i nie ma klapek na oczu wie że do awansu jest potrzebna kasa taka jaką dysponuje kolporter i przedewszystkim drużyna ograna w III ligowych rozgrywkach.A my narazie dysponujemy zawodnikami (poza 4 doświadczonymi ) chłopakami nieogranymi młodymi którzy potrzebują czasu.Niech walczą ,niech zajmą miejsce w środkowej częsci tabeli 1,2 sezony a efekty przyjdą oczywiście nie od razu za 2,3 lata.A frekwencja i doping będzie wtedy taki jak był dziś na meczu ze scyzorykami którzy nie pokazali wielkiego futbolu.Ale przedewszystkim kasa..Jebać sędziego i całą rodzine jego!!!!!!!!!!!!

~hetmanek zamosc | 2003-10-18 21:15

wy (pseudo kibice nie tylko stali) jestescie pojebaniii
pozdro dla normalnych kibicow
do stali nic niemam
nara

~mmmm | 2003-10-18 21:31

takiego kurwa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!sedziego juz dawno nie widzialem w stalowej oprocz tego z polkowicami !!!!!!!!.jak stal miala wygrac mecz jak ten hhhhhhhhhhhhhhuuuuuuuuuuujjjjjjjjj pilnowal wyniku.jebac wdowczyka i sedziow.brawo kibice trzeba mu bylo wpierdolic!!!!.nie przejmujmy sie porazka,bo i tak bysmy nie wygrali z czarnymi hujami!!!!!!.pozdrawiam kibicow

~kibic Stali | 2003-10-18 21:38

I co Korona?? Zadowolona?? Nie szlo z Motorem nie szlo w pucharze to trzeba bylo sedziego przekupic?? Nie mozna wygrac meczu po sportowej walce to musi pomoc sedzia? Ech wspolczuje pilkarzom Stali ze przyszlo im grac z 12-stoma przeciwnikami liczac oczywiscie pajaca z Lodzi..

~Aris | 2003-10-18 22:21

Mozecie klac, najezdzac ile wejdzie, ale to my mamy 3 punkty, wiec OOOO KORONECZKA, OOOO MKS :)

Korona górą!!!

Pozdroofka

~tyt | 2003-10-18 22:33

Po pierwsze : gratulacje dla policji za psikniecie gazem w twarz goscia co nic nie robil bez powodu gaz sie ulotnil a w oddali byli mlode dzieci nawet ponizej 5 lat ! CHWDP ! po drugie ten sędzia był zajeeeebiiiiiisssstyyyyyyyy CHuj mu w dupe pajacowi w lodzi !!!!!!

STAL FOREVER

~kibic Stali | 2003-10-18 23:10

Aris byles na meczu ze tak gadasz? Gdybys widzial co tam sie dzialo to by ci bylo wstyd tego zwyciestwa.. Gratulacje za zwyciestwo ale dla sedziego a nie Korony.

~korona | 2003-10-19 05:33

pilkarze stali s.w. wzieli sobie do serca rady trenera aby grac twardo. jezeli weźmiemy pod uwagę ilosc kartek jaką dostali pilkarze stali i okrzyki z ławki stali typu "złam go w pół, złam mu nogę" to możemy sobie wyobrazic co działo się na boisku. i żałosne są twierdzenia że sędzia był przekupiony. tym bardziej że pierwsze dwie bramki korona strzeliła gdy stal grała w pełnym składzie. a okrzyki piłkarzy stali do trenera wdowczyka który wstał z ławki rezerwowych typu "idz do budy, kórwa idz do budy" są po prostu żałosne. Zadziwiający jest fakt że stal grała już wiele lat na boiskach pierwszo i drugoligowych i jak widać niestety niewiele się nauczyła. no cóż pozostaje tylko stwierdzić że prowincja pozostanie zawsze prowincją.
pozdrawiam.

~insert | 2003-10-19 08:19

Korona a ty wogole byles na meczu ??? bo widze ze przytaczasz teksty z waszej relacjii na zywo ktora nie byla zbyt obiektywna ... ja siedzialem przy lawce korony i nie slyszalem zeby pilkarze cos krzyczeli do Wdowczyka co innego kibice z krytej trybuny za co im chwala !!!

~PIEPRZYK | 2003-10-19 08:44

JEBAĆ SĘDZIEGO I CALĄ RODZINE JEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

~franek | 2003-10-19 08:46

SKANDAL !!!! SKANDAL !!!! sedzia huj i ciota w dupe jebana pizda pierdolona Wdowczyk i Wozniak to pedały jebane któży robia lige za kase a huj im w dupe korona kielce to skurwysyny wisielce !!!!

~ janek | 2003-10-19 08:52

Sędzia był przekupiony ale czy tylko on????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

~Zawsze Stal | 2003-10-19 08:54

Korona ty nie pierdol głupot gdyby nie ten przekupiony sędzia to na pewno byście w stalowej nie wygrali. A co do reszty to jesteśmy 100 razy lepszym klubem niż wy.. no ale cóż ... jak nie mogliście wygrać normalnie to trzeba było przekupić sędziego co nie?? wypierdalać. Pozdrowienia dla fanów Resovii i Rakowa którzy zjawili się na meczu :) Stal Forever

~insert | 2003-10-19 09:56

ale po co te bluzgi typu " wy skurwysyny, chuje ...." itd . to nic nie da, a tylko zasmiecacie forum ... jestes taki madry to napisz cos konkretnego jeden z drugim a nie tylko bluzgi ...

~kibic Stali | 2003-10-19 10:01

Korona pierdolisz bo nikt tak z trybuny Stali nie krzyczal, bylem na tym meczu i widzialem, krzyczeli ale na sedziego i slusznie bo sypal kartkami jak glupi.. i zdecydowanie faworyzowal gosci, a to wywalenie Drabika z boiska to byl juz szczyt ... za co niby ta druga zolta kartka??

~apollo | 2003-10-19 10:05

Jak w taki sposob ma Korona wygrywac to szczerze wspolczuje druzynom 2-goligowym jak tam awansujecie(mam nadzieje ze nie).Dla mnie wczorajszy mecz to 3:1 a 2 bramki dla Korony strzelił sędzia.

~MKS | 2003-10-19 10:05

Jestescie zenująco słabą druzyną az dziw ze macie tyle punktow,tylko kopac umiecie,nic wiecej aha i pierdolic glupoty tez umiecie,slowa Wdowca dobitnie mowią jakie miejsce zajmujecie w szeregu,jestescie pajacami a Ozog to wpierdol dostanie w Kielcach za Cichonia,chuj złamany,Trener Wdowczyk szybko zripostował: - gdy Stal traciła dwie pierwsze bramki - to graliście w 11 i też sędzia nam pomógł? Lubię twardą grę, ale wszytko ma swoje granice. Sugerowanie, ze załatwiliśmy ten mecz jest chwytem poniżej pasa i nie ma tu o czym dyskutować. Kartki się należały i były konsekwencją brutalnej gry Stali. Moi zawodnicy są mocno poobijani i nie wiem czy po dzisiejszym meczu wszyscy wybiegną na mecz z Legią.

~GSDG | 2003-10-19 10:21

WES SIE ZIOMUS NIEOSMIESZAJ I HUJA WAM POMOGA TE ZAWODNICY Z LEGIA.

~radek | 2003-10-19 10:32

powiedzieć wam jaki los czeka korone taki sam jak ich niedalekiego sasiada jak ruszyli z trzeciej ligi to sie odrazu znaleźli sie w pierwszej oczywiscie za kase ! a teraz wracaja tam gdzie ich miejsce czyli do trzeciej a moze i nizej mowa tu oczywiscie o kszo dlatego w piłce liczy sie kasa kasa i jeszcze raz kasa przypomnijcie sobie jak korona przyjechała do stalowej dwa sezony temy i co mieli napisane na koszulkach "gramy za darmo" a wiec dopuki kolporter nieodejdzie to beda mieli piłke a potem znowu wruca tam gdzie ich miejsce mnie jako kibica najbardziej boli to ze w polsce niema czystej piłki w zadnej lidze nawet i tych najnizszych ludzie przychodza ogladaja tylko niewiedza co czy piłke czy przekrat wykonaniu sedziego czy nawet swojej drużyny i kto wie czy mecz z korona był tylko przekretem sedziego !!!! wiec pojebac taka piłke !!!!!!!!

~ anty mks | 2003-10-19 10:41

ty mks powiedz mi co wy kurwa za trenera macie skad on sie urwał mojac tyle kasy wybrał sobie zawodników jakich chciał i jeszcze musi w sedziów wchodzić zeby mecz wygrać tego to juz nie rozumie !!!!!!!!!!!

~Stalowiec | 2003-10-19 10:47

antymks ma racje, ja tez nie rozumiem Korony maja kasy w pizdu dobrego trenera, dobrych zawodników kase ktora maja mogli by przeznaczyc na kupno jeszcze paru dobrych pilkarzy, a tak kase wydaja na kupienie meczu !!!!

~marek | 2003-10-19 10:51

wiecie ze stal moze juz do konca sezonu punktu nie zdobyć teraz wyjeżdzaja do Czermna które wygrało w Wieliczce i jest bardzo groźnym przeciwnikiem jeszcze u siebie a potem przyjezdza Wisła 2 a w tym czasie pierwsza Wisła niegra wiec mozna sie spodziewać 1 składu a potem wyjazd do Sandecji i co wy na to

~Cyc_u | 2003-10-19 12:37

dziwia mnie komentarze tych gosci z korony że stracilismy bramki gdy gralismy jeszcze w 11-stu moze jest to prawda ze Stal przespała pierwsze 20 minut czego efektem było stracenie 2 goli ale potem nasi zawodnicy się podniesli i w koncówce strzelili bramke w drugiej połowie obroncy korony wybili piłke z linii bramkowej gdy by nie to było by 2-2 wtedy do akcji wkroczył sedzia i wyżucił 2-óch piłkarzy Stalówki a zresztš od poczštku faworyzował kielczan na oczach paru tysiecy ludzi zreszta kto byłł na meczu to widział !!!
Więc kibice korony którzy nie byli na meczu a tylko czytali relacje live ze swojej strony niech głosu nie zabierajš !!!
Stalówka grała ostro ale nie brutalnie!!!
zwykle faul na naszym piłkarzu sedzia interpretował jako faul na zawodniku korony nie dziwie sie wiec reakcji ludzi na stadionie sam chetnie bym wpieprzył temu sędziemu!!!!!!
szkoda ze korona nie potrafiła zagrac fair tylko musiała dać w łape sedziemu bo mysle że ten mecz mozna by było co najmniej zremisowac !!!


~gripes | 2003-10-19 14:15

korona wy nie pierdolcie ze wygraliscie ten mecz zasłuzenie bo kto był ten widział!kurwa w II połowie Stalowka nie mogła wyjsc z własnej połowy przez 10 min(!!)a to za sprawą sędziego który gwizdał jak najety,gdy tylko nasi przejęli piłke!! a co do wdowczyka i jego cwela woźniaka to ich zdanie mam głęboko w dupie - fachowcy po skurwysynie aż fajnie było popatrzeć jak wdowczyk zcierał z gęby chary.

~mks81 | 2003-10-19 14:50

śmiać mi sie chce z baranów z kielc którzy udzielają się w temacie czy ten mecz bysmy wygrali z pomoca sedziego czy bez , co to za róznica kto by wygral. faktem jest ze drukowal strasznie na naszą korzyść ale nikt tego nie zmieni...... a co do wdowczyka to nie ma on u mnie szacunku bo to stary legionista z krwi i kosci... chuj z nim...
pozdro dla normalnych (patrząc na wpisy , to narazie jest ich niewielu)
CH.W.P.D.

~fx | 2003-10-19 22:35

okolo 4000 - 5000 ludzi na stadionie, piekna pogoda, dobry doping, dwie mocne druzyny, zapowiadal sie dodry mecz...... ale jednak ktos musial to zepsuc......SEDZIA!!! szkoda ze jeden czlowiek zawalil caly mecz......

~KONKAM | 2003-10-20 12:10

CZEGO TAKIE MAŁE ZDIENCIA I NIEWYRAZNIE

~A.W. | 2003-10-20 13:23

Istna chała... >;\\
...A ludziom umysly przycmila kasa...
Sedzia pokazal co potrafil najlepiej - przyjac lapowke, ustalic z gory wynik meczu, i spierdalac przed kibicami wbijajacymi sie na murawe...Kompletne dno ;-///

~stalowiec | 2003-10-20 17:57

zobaczycie co bedzie w rundzie wiosennej jakie beda przekrety w wykonaniu korony i nietylko . Wdowczyk to jest huj nie trener tylko ma układy z Listkiewiczem i dlatego go tam trzymaja bo juz powinien wyleciec w tamtym sezonie bo to jebany warszawiak !!!!!

~mks | 2003-10-20 19:25

Jestem z Kielc i musze przyznac ze seedzia bardzo odpierdaąłl wałki na naszą korzysc.Bylem n atym meczu i az sami sie dziwilismy że sędzia tak drukuje na naszą korzyść.

~zawsze stal | 2003-10-20 19:30

no nareście ktoś z korony napisał że sędzia był zajebiście przekupiony :) no i kurwa po huj grać mecze jak taki pedał przesądzi o wyniku, po co w ogóle wbiegać na boisko? po huj takie kurwy się rodzą no ale trudno . pozdro dla kibiców rakowa i resovii którzy byli na meczu :)

~Starszy Kibic | 2003-10-20 19:51

Sam mecz przesadził sędzia, bo dod kiedy gra w piłke nożna jest bez dotyku przeciwnika nKorona ma dobrych aktorów ale tego tez sie trzeba nauczyc. W stalowej takich brakuje ponieważ w naszum zespole gra dużo nie doswiadczonych zawodników. Dziwi mnie cały czas dlaczego Paweł rybak przesiaduje na ławce rezerwowych, przecież ten zawodnik ma wiecej rozegranych moczów w II lidze i w I jak pozostali zawodnicy. A Z Drozda po strzeleniu bramki sie robi bohatera tak jak Ślusarczyk wielki napastnik przeciez u tych zawodników widoczne są braki w wyszkoleniu. A jeszcze ta atmosfera przed meczem, że starsi zawodnicy sprzedaja mecz z koroną panie Szopa obudz sie tak dalej pan nie moze uwagi z siebie zganiac na starszych zawodników bo w nastepnym meczu pusci pan Winiarskiego i zghoni na słóabych napastnikow a Winiarski kopie piłke na 7.5 metra wiec napastnicy w Czermie sa zbyteczni dlatego sadze ze moze warto sie zastanowic co dalej. Moze szopy trenerka dobiega końca???????????

~prawdziwy MKS | 2003-10-21 00:24

Jakiś baran od was podpisał się mks i pierdoli głupoty. Płaczcie dalej wieśniaki z prowincji. Huta się posypała i nie ma kasy - co? A my mamy i będziemy grać niedługo w ekstraklasie na zajebistym stadionie. ŻAL DUPE ŚCISKA?

~tylko stal | 2003-10-21 10:24

ty mks chyba cie popierdoliło ze bedziecie grać w 1 lidze co ty myślisz ze w 2 lidze niema druzyn z piniędzmi juz tak niebedziecie kupować pare spbie meczy kupicie a potem kolporterowi kasa sie skończy i pójdzie od was w huj i podzielicie los waszego sasiada czyli kszo zapomnij huju o nowym stadionie chyba ze za 100 lat wy sie ciescie ze Gorzyce zostały w 2 lidze bo byście znowu nie weszli a wiec nie pierdol głupot

~mks | 2003-10-21 21:47

Byłem na meczu i widzialalem ze sedzi a was bardzo w chuja robił,tzreba bycobiektywnym i musze to przyznac,i to nie jest tylko moja opinia ,ale wiekszej czesci osob od nas.Wielki szacunek dla was za akcje z psami

Była,bedzi ejest KORONA MKS!!!!

Pozdro

~dzimi | 2003-10-22 13:55

Nie wiem czego piszecie ze policja wpierdolila sie na boisko?!Przeciesz wy spierdoliliscie z boiska kiedy was pogonila 15-sto osobowa grupa ochroniarzy!HA HA HA.Z policja i ochrona lalo sie paru i to na mlyna,a nie na boisku.Zamiast wpuscic wpierdol ochroniarzom to jak koty spierdoliliscie,a policja dopiero za 6 mninut weszla z armatka i ekipa na boisko poniewaz nie mogla otworzyc bramki.Pozdrowienia dla tych co spierdalali i jak bierzecie sie za cos to robcie to dobrze!!!!!!!!

~dzimi | 2003-10-22 13:56

Nie wiem czego piszecie ze policja wpierdolila sie na boisko?!Przeciesz wy spierdoliliscie z boiska kiedy was pogonila 15-sto osobowa grupa ochroniarzy!HA HA HA.Z policja i ochrona lalo sie paru i to na mlyna,a nie na boisku.Zamiast wpuscic wpierdol ochroniarzom to jak koty spierdoliliscie,a policja dopiero za 6 mninut weszla z armatka i ekipa na boisko poniewaz nie mogla otworzyc bramki.Pozdrowienia dla tych co spierdalali i jak bierzecie sie za cos to robcie to dobrze!!!!!!!!

~dzimi | 2003-10-22 14:07

UCZCIE SIE OD WIDOWNI POD TRYBUNA KRYTA.TO ONI PIERWSI ZACZELI ROZRUBE.POZDROWIENIA DLA PATALACHOW(CHODZI O KIBOLI STALI)

~tzw.pies | 2003-10-22 16:46

Czesc smiecie!Jestem tzw.psem

~kibol z krytej | 2003-10-22 21:10

No to co zaczoł wyprawiać pan Szopa to sie w głowie nie mieści, Zeby posądzić starszych zawodników o sprzedawanie meczów. Panie Szopa ja proponuje, że pana miejsce w nisku albo w rudniku bo w Stalowej juz pan se nie radzi. no tylko nie wiem co tak naprawde sie dzieje z Michalakiem on sie tu chłopak marnuje chyba, że panu nie pasuje. ja go widziałem jak grał w Rzeszowie całkiem inny zawodnik im bez przesady poruwnywac go w meczu ze Slusarczykiem bo to pam moze trzezwo nie patrzy na mecz. Ale nie widze zadnego sensu dalszej wspołpracy z pana trenerka trenowac Stali wiec moze warto sie zastanowic nad postepowaniem wobec starzszych zawodników bo jak sie nie ma do nich zaufania to musi sie ktos porzegnac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

~stalowka | 2003-10-23 10:21

hej kibole!!!.jeszcze 3mecze do konca ale juz napiszcie kto jest najwiekszym niewypalem stalowki?,i kto narazie jest najlepszym mlodiezowcem?. moje typy to:niewypaly-PIELECH!!!!!,SZEWCZYK!!!,BIENKO!!!,SZOPA!!!,WINIARSKI!!!!. a najlepsi mlodziezowcy to-DRABIK!!!,OCZKOWSKI!!!. napiszcie jak wy uwazacie!!!!!!!!!.

~kibol | 2003-10-23 10:25

ja sie zgadzam z toba stalowka.to sa ZAJEBISTE PO HUJU transfery ADAMUSA!!!.

~zks | 2003-10-23 11:25

moje typy-niewypaly-pielech,winiarski,szewczyk,pokrywka,bienko. najlepsi mlodziezowcy-oczkowski,drabik

~starszy kibic Stali | 2003-10-23 11:37

Najwieksze niewypaly to Bienko-jest zagruby i zaslaby nawet na 3-cioligowy poziom,Winiarski- zaslaby na 3-cia lige,Pielech-nic specjalnego nawet w rezerwach,Slusarczyk-razi nieskutecznoscia choc sie jeszcze moze wyrobi.
Dobre transfery to Radawiec-mimo ze jak narazie niewiele bramek strzelil jest waleczny i sie stara, nie wyobrazam sobie bez niego zespolu Stali,Warczachowski-rowna forma, dobry nie tylko w defensywie ale i w ofensywie,Drabik-mlodziezowiec ktory na dobre wbil sie do skladu Stali, waleczny i zadziorny,Oczkowski-podobnie jak Drabik mlodziutki zawodnik ktory stal sie podstawowym graczem Stali, na obronie calkiem niezle sobie radzi,Pokrywka-szkoda ze grzeje lawe bo zamiast Slusarczyka to on powinien grac w ataku, jest szybki i dobrze wyszkolony technicznie, Michalak-mimo wieku niezle sobie radzi, jest lepszy od Slusarczyka.

~ZKS Stal fan | 2003-10-23 11:52

Drogi starszy kibicu zapomniałeś o Dziubie, bardzo dobrze sobie radzi na tej lewej pomocy, a tak to popieram twoją opinie.

~KONIU | 2003-10-23 12:01

Siedzi bienias na łace i puszcza bąki śmierdzące. to jest zakała drużyny większego debila nie widziałem!

~fan fótbolu | 2003-10-23 14:54

Bieńko jest najlepszy, to prawdziwi wirtuoz footballu i moj idol!! Jestemz afascynowany jego grą od poczatku kariery mistrza!! Bieńko za Dziube albo Drabika!!

~kibol stali | 2003-10-24 10:42

Do Fana Fótbolu!!!!co Ty pier...isz!!!bienko to sie nie nadaje nawet do 4 ligi.a Drabik to najlepszy mlodziezowiec w stali i bardzo dobrze sobie radzi,a dziuba tez prezentuje sie nie najgorzej!!!!

~TAKI KIBIC | 2003-10-24 13:39

NAJWIEKSZE NIEUDANE SCIAGNIECIA ZAWODNIKOW TO: SZEWCZYK,BIENKO,SLUSARCZYK,WINIARSKIA DOBRZY ZAWODNICY TO : KASIAK , OZOG,SZAROWSKI,DRABIK,POKRYWKA,WIETECHA,OCZKOWSKI,DZIUBA,RADAWIEC,WARCZACHOWSKI ,NO I .....DROZD.NAJLEPSZE SCIAAGNIECIE TO : DARIUSZ MICHALAK.I JA TAK SADZE .A CO DO MECZU O CALY MASZ POPSUL SEDZIA .A PO ZA TYM NIE MIELISMY SZANS W 11 SKORO KORONA GRALA W 14

~fx | 2003-10-24 14:46

fan futbolu jaest tak samo popierdolony ja bieńko

~taki kibic | 2003-10-24 16:14

mam niestety bardzo zla wiadomosc w jutrzejszym meczu nie zagra kontuzjowany Dariusz Michalak , poniewaz po zdjeciu szwow z nogi rana ponownie sie otworzyla .JA NIE WIEM JAK SOBIE PORADZIMY !!! .ALE DO BOJU!!! ROZGROMIMY HEKO!!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Kmita Zabierzów (0:0)
2008-09-20
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 20 197 razy
Błękitni Stargard Szcz. - STAL (1:3)
2014-11-15
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 20 749 razy
Śląsk Wrocław - STAL (2:0)
2006-10-15
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 11 296 razy
STAL - Stal Rzeszów (3:1)
2014-05-24
Ilość zdjęć: 35
Wyświetleń: 32 982 razy
Osób Online: 6 / Czas gen. strony: 0.01807