Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Koszulki z okazji 70lecia - edycja trzecia.

Koszulki z okazji 70lecia - edycja trzecia.

Kolejne zapisy na nową edycje koszulek Stalówki prowadzone są na naszym forum pod adresem - http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29435.html . Dostępne będą dwa kolory: czarny i biały. Pieniądze za koszulki będą zbierane w poniedziałek (12.05) pod MDK o godzinie 17:00. Koszt jednej koszulki to 28 złotych. Koszulki będą już w Stalowej na piątek lub sobotę.

Komentarze (22)

~kom | 2008-05-11 20:16

HEj wiem ze idea koszulek jest ok. Ale ja takiej szlaty koszulki nie kupia. Stac mnie na koszulke naprawde dobrej jakosci i wiem ze wiekszość osób też.Wole dać 100 zł za dobra koszulkę która wytrzyma 2 lata bo takie mam dobrych firm. To samo dotycz kurtek ortalionowych. So beznadzieja.
OStatnio zabierałem głos musimy mieć koszulki, czy kurtki jakie jak ma naprzykład Lech czy ŁKS. Tak jak mówiłem nie dam za koszulkę 28 zła a ona po 4 praniach będzie do wyrzucania. Pozdrawiam.
P.S>
Wiem ze idea jest ważniejsza, wiem ze młodszych kibiców nie stać na lesze koszulki czy kurtki. Ale dużo jest osób które stać i chciałby mieć takie rzeczy. Jeśli sie to nie stanie ja wracam zagranicy w Sierpniu i juz mam firmę któa takie dobre rzeczy wyprodukuje dla mnie w jakisch kolwiek ilościach.
Materiał najleszych firm na świecie.
Kosz koszulki był by max 120 zł powyżej 100 pcs. Ale warto bedzie.
Koszt kurtki (coś podobnego co ostatnio wypuścił nike). kosz max. 200 zł przy dużej ilosci powyżej 100 pcs. \
|Dam sobie rekę uciąc jak zobaczycie takie rzeczy to bedziecie chciali to kupić chyba kto inny zrobi to wcześniej.
Pozdrawiam i naprawde szanuje ideę kuszulek etc. Ale trzba zamawiać Koedzy leszą jakosć.

~zks | 2008-05-11 20:20

do kom: stary o to chodzi, moze nie kazdego na to stac, ale ja bym na takie cos si episal :)

~...... | 2008-05-11 20:24

kurwa.. kolejny filozof :
nie podoba Ci sie nie kupuj..
kogo to obchodzi ze ty tam sobie chcesz zamówić koszulkę za 100 czy ileś zł [ nie wiem chcesz sie popisać ze bogaty jesteś czy coś( pamiętaj to Chuligana ani większego kibica nie zrobi..) ] bo nie o to chodzi zeby lansować sie w rzeczach markowych itp.. ale w takich które są związane z Twoim UKOCHANYM klubem!
ja jestem przekonany że nie znajdziesz chętnych na rzeczy z najlepszych materiałów na świecie!! bo nie sądzę żeby Ci Armani czy Dior zrobił gadżety STALOWKI.. lecz moze jestes bogaty obracasz się w kręgu VIPów i masz z nimi znajomości to życzę Ci powodzenia i chętnie będę oglądał Cie w przyszłym sezonie na SEKTORZE B jak i na WYJAZDACH
moze wtedy pozwolisz mi dotknąć gadżet z najlepszego materiału na świecie bo założyć mi na pewno nie pozwolisz :)
Ciao Bambino ;)

~SW | 2008-05-11 20:27

Tak kupować koszulki za 100+? pojebało Cię? koszulkę się nosi na mecz(choć czasami są okazy które chodzą w nich cały czas) wiec ta koszulka jest jakby na "pokaz" na meczu żeby było ładnie... a co każdy kupi koszulke D&G i na młyn?

~ZGODA | 2008-05-11 20:30

DO : .......
Zgadzam się z tobą to nie chodzi o to w jakiej marce ale chodzi o to żeby PAMIĘTAĆ O NASZEJ DRUŻYNIE!!
Bo markowe ciuchy nie pokazują tego że OoO WIELKIE MI TO ORGINALNE .. ale chodzi tu o to żeby pamietać !

POZDRO DLA ...... TZRYMAM SIĘ Z TOBA I TWOJĄ OPINIĄ

~do kom | 2008-05-11 20:30

KOM jeśli masz za dużo pieniążków możesz dofinansować nam wyjazdy i oprawy :).

~kamil | 2008-05-11 20:30

Ja mam dwie koszulki z 70lecia i są naprawdę niezłe, niczym się nie różnią od tych lepszych chyba, że jakością wydruku która i tak jest niezła. Chcesz płacić 100zł? Wejdź na stronę to Ci zrobią 1 sztukę just for you i będziesz miał kurwa żaaal!

~ZGODA | 2008-05-11 20:35

SŁUCHAJCIE !
To naprawde nie chodzi o marke pajace !
I zapamietajcie że dla swojej drużyny to bym nawet majtki ze stalówki nosil bo ja KOCHAM !!


"Szal zabiore w trumne"


~kloc | 2008-05-11 20:59

ej a trzeba sie zapisywać na te koszulki czy pod mdk sie mozna zapisać in odrazu dac kase ??

~cyc-u.krk | 2008-05-11 21:13

zapisuj sie na forum, po co robic zbedny burdel?
Czy to taki wielki problem, wejsc, zarejestrowac sie i napisac posta?

~JLB | 2008-05-11 22:12

Kupie pasiaka Stalówki łączonego z Resovia !! gg9547813
PS Chlopaki co z tymi szalami co mial byc zamówione?

~MichałJ. | 2008-05-11 22:40

~ja2 | 2008-05-11 22:54

ej chlopaki na czym wy te transparenty robicie?
i skad (jaka cena) zeby cos takiego zmotac

~lukasz | 2008-05-11 23:05

dzieki dzisiejszym wynikom pozostalych druzyn 2 ligi i pewnej degradacji zaglebia i widzewa Stalowka juz napewno utrzymala sie i bedzie grac w nowej pierwszej lidze:) takze mozna swietowac.
jednoczesnie przydalo by sie jakos wesprzec bratni Rakow zeby awansowali do nowej pierwszej ligi. narazie zajmuje 2 miejsce i traci jeden punkt do lidera.

~elo | 2008-05-11 23:10

WSZYSCY NA MOTOR , MA BYĆ CAŁY STADION!! JECHAC Z KURWAMI!!!!

~heh... | 2008-05-11 23:14

» LINK :)

~bizonex:P | 2008-05-12 13:33

kiedy jest motor i o ktorej godzinie?

~.... | 2008-05-12 20:59

podajcie jakies namiary nr kom czy gg do tego kolesia co sprzedaje koszulki na 70 lecie chetnie kupie kilka lub kilkanascie sztuk pozdro.

~pytanie | 2008-05-15 17:35

kiedy będzie można odebrać koszulki z 3 edycji??

~pk3338 | 2008-05-16 18:04

Kiedy beda koszulki?

~Rodman | 2008-05-18 13:53

No i co z tymi koszulkami?

~ediii | 2008-05-18 14:16

co z koszulkami?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wólczanka W. Pełkińska

Stal Stalowa Wola             Wólczanka W. Pełkińska
2021-10-30, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

KSZO Ostrowiec Św - Stal Stalowa Wola

KSZO Ostrowiec Św             Stal Stalowa Wola

0 : 1

    
Hudzik 71

Sędzia: Michał Ficiński
Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Siarka Tarnobrzeg 14 8-3-3 27
2 Cracovia II 14 8-3-3 27
3 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
4 Podhale Nowy Targ 14 7-4-3 25
5 Chełmianka Chełm 14 7-3-4 24
6 Orlęta Radzyń Podlaski 14 6-5-3 23
7 ŁKS Łagów 14 7-2-5 23
8 Unia Tarnów 14 5-6-3 21
9 Avia Świdnik 14 6-2-6 20
10 Korona Rzeszów 14 5-5-4 20
11 Wisłoka Dębica 14 5-4-5 19
12 Czarni Połaniec 14 5-4-5 19
13 KSZO Ostrowiec Św 14 4-5-5 17
14 Sokół Sieniawa 14 4-3-7 15
15 Podlasie Biała Podlaska 14 1-9-4 12
16 Wisła Sandomierz 14 3-2-9 11
17 Tomasovia 14 1-5-8 8
18 Wólczanka W. Pełkińska 14 1-3-10 6

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 122 km 115
Wisłoka Dębica 96 km 205
Podlasie Biała Podlaska 244 km 48
Chełmianka Chełm 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
Tomasovia 0 km 0
KSZO Ostrowiec Św 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2021-10-30 STAL - Wólczanka W. Pe..
2021-11-06 Unia Tarnów - STAL
2021-11-13 STAL - Korona Rzeszów
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (3100) » 1938fc (1572)
» Vielitz44 (1309) » Filip kacper k. (1274)
» Edek38 (1263) » Fanatyk38 (920)
» Kamil (841) » Rafix (768)
» Kamilosss (622) » Misio (617)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
-
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Górnik Wałbrzych (3:1)
2014-09-13
Ilość zdjęć: 33
Wyświetleń: 40 230 razy
STAL - Limanovia Limanova (1:1)
2014-11-22
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 25 742 razy
Stal Mielec - STAL (0:1)
2014-03-23
Ilość zdjęć: 54
Wyświetleń: 81 920 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 28 655 razy
Osób Online: 19 / Czas gen. strony: 0.01501