Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Koszulki z okazji 70lecia - edycja trzecia.

Koszulki z okazji 70lecia - edycja trzecia.

Kolejne zapisy na nową edycje koszulek Stalówki prowadzone są na naszym forum pod adresem - http://forum.stalowka.pl/stalowa_wola_29435.html . Dostępne będą dwa kolory: czarny i biały. Pieniądze za koszulki będą zbierane w poniedziałek (12.05) pod MDK o godzinie 17:00. Koszt jednej koszulki to 28 złotych. Koszulki będą już w Stalowej na piątek lub sobotę.

Komentarze (22)

~kom | 2008-05-11 20:16

HEj wiem ze idea koszulek jest ok. Ale ja takiej szlaty koszulki nie kupia. Stac mnie na koszulke naprawde dobrej jakosci i wiem ze wiekszość osób też.Wole dać 100 zł za dobra koszulkę która wytrzyma 2 lata bo takie mam dobrych firm. To samo dotycz kurtek ortalionowych. So beznadzieja.
OStatnio zabierałem głos musimy mieć koszulki, czy kurtki jakie jak ma naprzykład Lech czy ŁKS. Tak jak mówiłem nie dam za koszulkę 28 zła a ona po 4 praniach będzie do wyrzucania. Pozdrawiam.
P.S>
Wiem ze idea jest ważniejsza, wiem ze młodszych kibiców nie stać na lesze koszulki czy kurtki. Ale dużo jest osób które stać i chciałby mieć takie rzeczy. Jeśli sie to nie stanie ja wracam zagranicy w Sierpniu i juz mam firmę któa takie dobre rzeczy wyprodukuje dla mnie w jakisch kolwiek ilościach.
Materiał najleszych firm na świecie.
Kosz koszulki był by max 120 zł powyżej 100 pcs. Ale warto bedzie.
Koszt kurtki (coś podobnego co ostatnio wypuścił nike). kosz max. 200 zł przy dużej ilosci powyżej 100 pcs. \
|Dam sobie rekę uciąc jak zobaczycie takie rzeczy to bedziecie chciali to kupić chyba kto inny zrobi to wcześniej.
Pozdrawiam i naprawde szanuje ideę kuszulek etc. Ale trzba zamawiać Koedzy leszą jakosć.

~zks | 2008-05-11 20:20

do kom: stary o to chodzi, moze nie kazdego na to stac, ale ja bym na takie cos si episal :)

~...... | 2008-05-11 20:24

kurwa.. kolejny filozof :
nie podoba Ci sie nie kupuj..
kogo to obchodzi ze ty tam sobie chcesz zamówić koszulkę za 100 czy ileś zł [ nie wiem chcesz sie popisać ze bogaty jesteś czy coś( pamiętaj to Chuligana ani większego kibica nie zrobi..) ] bo nie o to chodzi zeby lansować sie w rzeczach markowych itp.. ale w takich które są związane z Twoim UKOCHANYM klubem!
ja jestem przekonany że nie znajdziesz chętnych na rzeczy z najlepszych materiałów na świecie!! bo nie sądzę żeby Ci Armani czy Dior zrobił gadżety STALOWKI.. lecz moze jestes bogaty obracasz się w kręgu VIPów i masz z nimi znajomości to życzę Ci powodzenia i chętnie będę oglądał Cie w przyszłym sezonie na SEKTORZE B jak i na WYJAZDACH
moze wtedy pozwolisz mi dotknąć gadżet z najlepszego materiału na świecie bo założyć mi na pewno nie pozwolisz :)
Ciao Bambino ;)

~SW | 2008-05-11 20:27

Tak kupować koszulki za 100+? pojebało Cię? koszulkę się nosi na mecz(choć czasami są okazy które chodzą w nich cały czas) wiec ta koszulka jest jakby na "pokaz" na meczu żeby było ładnie... a co każdy kupi koszulke D&G i na młyn?

~ZGODA | 2008-05-11 20:30

DO : .......
Zgadzam się z tobą to nie chodzi o to w jakiej marce ale chodzi o to żeby PAMIĘTAĆ O NASZEJ DRUŻYNIE!!
Bo markowe ciuchy nie pokazują tego że OoO WIELKIE MI TO ORGINALNE .. ale chodzi tu o to żeby pamietać !

POZDRO DLA ...... TZRYMAM SIĘ Z TOBA I TWOJĄ OPINIĄ

~do kom | 2008-05-11 20:30

KOM jeśli masz za dużo pieniążków możesz dofinansować nam wyjazdy i oprawy :).

~kamil | 2008-05-11 20:30

Ja mam dwie koszulki z 70lecia i są naprawdę niezłe, niczym się nie różnią od tych lepszych chyba, że jakością wydruku która i tak jest niezła. Chcesz płacić 100zł? Wejdź na stronę to Ci zrobią 1 sztukę just for you i będziesz miał kurwa żaaal!

~ZGODA | 2008-05-11 20:35

SŁUCHAJCIE !
To naprawde nie chodzi o marke pajace !
I zapamietajcie że dla swojej drużyny to bym nawet majtki ze stalówki nosil bo ja KOCHAM !!


"Szal zabiore w trumne"


~kloc | 2008-05-11 20:59

ej a trzeba sie zapisywać na te koszulki czy pod mdk sie mozna zapisać in odrazu dac kase ??

~cyc-u.krk | 2008-05-11 21:13

zapisuj sie na forum, po co robic zbedny burdel?
Czy to taki wielki problem, wejsc, zarejestrowac sie i napisac posta?

~JLB | 2008-05-11 22:12

Kupie pasiaka Stalówki łączonego z Resovia !! gg9547813
PS Chlopaki co z tymi szalami co mial byc zamówione?

~MichałJ. | 2008-05-11 22:40

~ja2 | 2008-05-11 22:54

ej chlopaki na czym wy te transparenty robicie?
i skad (jaka cena) zeby cos takiego zmotac

~lukasz | 2008-05-11 23:05

dzieki dzisiejszym wynikom pozostalych druzyn 2 ligi i pewnej degradacji zaglebia i widzewa Stalowka juz napewno utrzymala sie i bedzie grac w nowej pierwszej lidze:) takze mozna swietowac.
jednoczesnie przydalo by sie jakos wesprzec bratni Rakow zeby awansowali do nowej pierwszej ligi. narazie zajmuje 2 miejsce i traci jeden punkt do lidera.

~elo | 2008-05-11 23:10

WSZYSCY NA MOTOR , MA BYĆ CAŁY STADION!! JECHAC Z KURWAMI!!!!

~heh... | 2008-05-11 23:14

» LINK :)

~bizonex:P | 2008-05-12 13:33

kiedy jest motor i o ktorej godzinie?

~.... | 2008-05-12 20:59

podajcie jakies namiary nr kom czy gg do tego kolesia co sprzedaje koszulki na 70 lecie chetnie kupie kilka lub kilkanascie sztuk pozdro.

~pytanie | 2008-05-15 17:35

kiedy będzie można odebrać koszulki z 3 edycji??

~pk3338 | 2008-05-16 18:04

Kiedy beda koszulki?

~Rodman | 2008-05-18 13:53

No i co z tymi koszulkami?

~ediii | 2008-05-18 14:16

co z koszulkami?

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:30
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Podhale Nowy Targ

Stal Stalowa Wola             Podhale Nowy Targ

2 : 1

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
4 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
5 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
6 Stal Stalowa Wola 19 11-2-6 35
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 19 8-4-7 28
11 ŁKS Łagów 19 8-4-7 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 19 6-2-11 20
15 Stal Kraśnik 19 5-4-10 19
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 18 4-3-11 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-11-29 ŁKS Łagów - STAL
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1941) » 1938fc (1266)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1132)
» Filip kacper k. (1035) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (645)
» Kamilosss (538) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:1)
2016-05-11
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 10 900 razy
Puszcza Niepołomice - STAL (3:2)
2012-05-19
Ilość zdjęć: 1
Wyświetleń: 1 555 razy
STAL - Stal Rzeszów (0:0)
2004-03-20
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 48 157 razy
Pelikan Łowicz - STAL (2:0)
2014-04-23
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 19 744 razy
Osób Online: 17 / Czas gen. strony: 0.01796