Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» TYPPER #13

TYPPER #13

Do piątku do godziny 19:00 czyli do meczu Odra Opole - Stal Stalowa Wola można typować 13-stą kolejkę TYPPERA. Do wytypowania tym razem 9 meczy z II ligi. Do końca rundy zostało 3 kolejki łącznie z bierzącą.

Komentarze (28)

~tera ja | 2008-05-12 14:46

Pierwsze emocje w związku z wygraną i utrzymaniem już opadły i czas-według mnie-na refleksje... Co dalej?
Jeżeli nie powstanie Spółka Akcyjna, bądź nie znajdzie się sponsor, czyli inaczej mówiąc, jeżeli Sekcja Piłki Nożnej dalej pozostanie pod rządami nieudacznika Jareckiego i jego bandy nic nie robiącej od prawie 20 lat , to nie czeka nas nic innego jak: marudzenie, że nie ma na zgrupowanie w przerwie zimowej, nie będzie nowych boisk ze sztuczną nawierzchnią ( obiecaną przez Marszałka Województwa), nie będzie transferów innych jak 2-3 gości z Klubu typu Wieliczka ( Szacunek dla Piszczka i Lipeckiego) i powoli zaczniemy staczać się po równi pochyłej, czego efektem będzie amatorszczyzna. Nie ma już czasu, aby następny sezon tak sobie pograć jak teraz - bez pieniędzy, zainteresowania ze strony miasta i sponsorów. Albo coś sie zmieni albo kaplica.
Dziwi mnie, że nagle sprawa spóki ucichła, że nic sie nie mówi - co dalej...
Dziwi mnie, że Stadion funkcjonje bez zegara już półtorej roku ( chociaż wiem, ze to MOSIR decyduje). Przecież już dawnoi podobno zegar jest i tylko brakowało przetargu i firmy, aby go zamontować. To sie pytam: Ile kur...przetarg może trwać, no chyba nie 8 miesięcy, bo tyle czasu minęło jak Duszyński mówił, że trzeba przetargu...
I tak cieszymy sie, że piłkarze grają dobrze, że Łach nas uratował, że atmosfera jest super, itd...tylko co za chwilę. .?
Jarecki obudź się. Krotoszyński - podobno jest specjalistą od marketingu w klubie - zacznij coś robić, bo nie chce mi sie wierzyć, że nic sie nie zmieni... Koniec.
Pozdrawiam Was Kibice!!!!

~Biała Mewa | 2008-05-12 14:54

Firma Orange jest wolna i ma wolne 10 mln zł na sport w przyszłym roku ponieważ zrezygnowała z Ekstraklasy. Ale dla takiej Firmy trzeba mieć stadion zaplecze bo Stalowa Wola jedynie co ma to Najlepszych na Podkarpaciu Kibiców oraz zegar a to moze nie wystarczyć dla sponsorów.

KASA, STADION I JEDZIEMY W PUCHARY :)

~stal | 2008-05-12 14:58

ja bede sie cieszyl jak w ogole jaki kolwiek sponsor sie zainteresuje stalowka :)

~....m..... | 2008-05-12 15:50

Bo w nienawiści do tej drużyny tak wychowano, wychowano nas. I bez powodu i bez przyczyny śpiewamy dziś na cały świat: Bo Motor k***a, Motor Motor k***a, Motro lubilen starą k***ą jest !!! to maozna zaspiewac

~zks | 2008-05-12 17:44

~OMI | 2008-05-12 18:23

mozna :D lech taka piosenke ma na legie :D pozdro. zajebista ona jest

~... | 2008-05-12 18:56

» LINK ...

~jjj | 2008-05-12 19:06

Zróbbmy takie cos » LINK MOTOR TO KURWA...

~.i. | 2008-05-12 20:12

no i judownia tak na resovie spiewa

~stal | 2008-05-12 20:40

~zxc | 2008-05-12 20:42

Czy wy nie umiecie żyć bez bluzgów? Takim szczeniacki zachowaniem nie tylko, że odwracacie sponsorów od Stalówki ale odrzucacie mnóstwo ludzi, którzy nie mają zamiaru słuchac w co 2 piosence przecinków. Wiem, że ciężko coś wymyślec z jajem, ale zachowajcie jakiś poziom bo wchodząc na tą stronę ludzie z innych miast widzą, ze połowa ma jakies kompleksy do Motoru.
Przeciwnik owszem, ale nie kompleks, trzeba sobie to wbić do głowy.

~.... | 2008-05-12 20:59

podajcie jakies namiary nr kom czy gg do tego kolesia co sprzedaje koszulki na 70 lecie chetnie kupie kilka lub kilkanascie sztuk pozdro.

~ja2 | 2008-05-12 21:03

na forum mu pm wyslij

~df | 2008-05-12 21:04

~apache | 2008-05-12 21:35

ja tam na meczu "przecinków" nie śpiewam i jest git. Zgadzam się że żaden poważny sponsor nie chce żeby jego firmę kojarzono ze słowami na k, ch itp. Wystarczy popatrzeć na drużyny koszykarskie, siatkarskie, żużlowe. Tam gdzie na stadionach jest kultura i ludzie przychodzą na mecze całymi rodzinami tam są i sponsorzy. Także w tej materii dużo zależy od nas, więc dajmy coś od siebie, a napewno to zaowocuje. Pozdrawiam.

~robokop | 2008-05-12 21:39

w środę 21 okaze się, czy kibice potrafią zachęcić sponsora, czy nie. Oczywiście to celowe uproszczenie, bo przecież nie od tego zależy ,czy ktoś chce zainwestować swoją kasę ( w pewnym sensie też i od tego). Ale myślę, że sami nie powinniśmy zacząć bluzgać na motor. Poczekajmy co oni pokażą. Mamy dobrą markę i niech tak zostanie.

~hgf | 2008-05-12 21:43

ja mysle, ze jednak bez bluzg sie nie obedzie i tego jestem pewien w 99 % z przyczyn dla kazdego zrozumialych, w sumie to nie powinno stanowic wiekszego problemu w znalezieniu sponsora, bo wiele druzyn uzywa takich dopingow w takich meczach

~Pytajacy | 2008-05-12 21:49

To jak z tym Motorem zbieraja sie wszyscy pod Poczta glowna ?

~na Odre | 2008-05-12 22:03

Panowe tylko Motor Motor i Motor nie zapominac ze w piatek jedziemy do Opola . Od soboty bedziemy sie martwic motorem

~podkarpacki | 2008-05-12 22:11

Odra bedzie chciała wygrac ten mecz z nami bo jeszcze w 100% nie jest pewna ze zostanie w lidze, a my powinnismy zagrac na pelnym luzie-WYGRAMY

~do Pytajacy | 2008-05-12 22:17

i po co robić jakaś zbiórkę pod Pocztą Głowna będzie szło ok. 600-900 ludzi razem i wszyscy naraz uderzą pod kasy ? pomyśl ile zajmie wchodzenie na stadion.. Jak sie osiedla spotkają po drodze to się złączą nie ma potrzeby aby każdy uderzał pod pocztę bo wyjdzie na to że zamiast na zbiórkę osiedli niektórzy uderzą od razu pod Pocztę Główna. Dobrze jest więc po co zamęt siejesz.

Pozdrawiam

~pzpn | 2008-05-12 22:52

~zippo :) | 2008-05-12 22:56

a moze tak podczas meczu z motorem jakis trans umiescic na plocie zachecajacy sponsora do zainwestowania w stalowowolska pilke?;>

~stalówka | 2008-05-12 23:08

zippo pomysl poprostu nie z tej ziemi moze napiszemy "bardzo prosimy o sponsora bo bida" czy nie? ^^

~ja | 2008-05-12 23:45

~hydrant | 2008-05-13 00:47

mam pytanie... otoz czy bedzie kolejna seria smyczy?

~Smycze | 2008-05-13 07:23

bedzie jak sie uda beda na Motor

~... | 2008-05-15 14:45

jestem jak najbardziej za tym , że mamy tak zagorzałych i wiernych kibiców, szkoda tylko, że to hobby to jedynie wyzywanie niezaprzyjaźnionych klubów i te tzw. ustawki...za którymi idzie przemoc przemoc i jeszcze raz przemoc. To żadna duma a wstyd dla naszej drużyny. Prwdziwy kibic idzie na mecz by trzymać kciuki za drużyne a nie po to by opić sie alkoholu a potem komuś ubliżyć i \"wpierdolić\".Ż enada!!

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2066) » 1938fc (1364)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1141)
» Filip kacper k. (1057) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (664)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Korona Kielce - STAL (2:3)
2008-08-09
Ilość zdjęć: 29
Wyświetleń: 106 945 razy
STAL - GKS Bełchatów (1:0)
2008-09-23
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 40 182 razy
STAL - GKS Tychy (1:1)
2015-09-05
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 37 940 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2004-03-27
Ilość zdjęć: 8
Wyświetleń: 21 639 razy
Osób Online: 64 / Czas gen. strony: 0.015