Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Stal zremisowała z Odrą

Stal zremisowała z Odrą

Odra potrzebowała punktu, by zapewnić sobie utrzymanie w drugiej lidze, piłkarze "Stalówki” mogli grać "na luzie”, bo spadek już im nie grozi. Ten "luz” bardziej wyszedł na dobre gościom, pecha mieli za to kibice ze Stalowej Woli. Jeden z dwóch autokarów, którymi jechali na mecz, wylądował w rowie.

W pierwszej połowie lepsze wrażenie sprawiali goście. Już na początku dobrą okazję miał Kamil Gęśla - na śliskiej murawie skiksował obrońca Odry Łukasz Ganowicz i piłkę przejął napastnik Stali, ale przestrzelił nad bramką. Za chwilę poszła z kolei szybka kontra przyjezdnych, ale po podaniu pełniącego w Stali rolę kapitana Krystiana Lebiody do piłki w polu karnym nie doszedł na śliskiej murawie po opadach deszczu Przemysław Pałkus, który na dodatek nabawił się urazu. Na szczęście pomoc masażysty pomogła i pomocnik wrócił do gry.

NIEDOSYT KIBICÓW

W 14 minucie pierwszą okazję mieli miejscowi. Główkował nad bramką Marcin Józefowicz. Kibice Odry wreszcie mieli okazję bić brawo swoim ulubieńcom, bo wcześniej tylko się denerwowali. Zwłaszcza, gdy ponownie pokazał się Gęśla, gdy niebezpiecznie główkował, a instynktownie piłkę wybił na róg Marcin Feć, bramkarz zespołu z Opola.

Miejscowi zaczęli jednak coraz bardziej rozkręcać się, gdy w trakcie pierwszej połowy... zaświeciły się jupitery. Strzelali jeszcze Józefowicz i Marcel Surowiak, ale na posterunku był Stanisław Wierzgacz, zwykle rezerwowy bramkarz Stali, którego jednak tym razem trener Władysław Łach postanowił wystawić w pierwszym składzie zamiast Tomasza Wietechy. Gdy sędzia z Krakowa odgwizdał koniec pierwszej połowy, kibice mogli odczuwać niedosyt, że nie doczekali się goli.

ZMARNOWAŁ "SETKĘ”

Po zmianie stron Stal nie prezentowała się tak dobrze, a z większą werwą poczynali sobie gospodarze. Choć w pierwszych minutach drugiej połowy dobrą akcję skonstruowali "stalowcy” - po podaniu od Janusza Iwanickiego popychany w polu karnym był Krzysztof Lipecki, ale sędzia nie zareagował. W odpowiedzi na bramkę Wierzgacza strzelali Marek Tracz i Józefowicz. W 72 minucie zrobiło się pod stalowowolską bramkę naprawdę gorąco. Najpierw z dystansu huknął Tracz, a przy dobitce wprowadzonego na boisko Mariusza Stępnia piłka po strzale z 10 metrów przeszła nad poprzeczką. To była "setka” i zawodnik Odry musiał za moment nasłuchać się od swoich kibiców niewybrednych komentarzy.

Szkoda, że już do końca meczu nasi nie potrafili stworzyć dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, choć trener Władysław Łach próbował postraszyć przeciwników, wprowadzając w końcówce na boisko wysokiego Marka Drozda. No i meczu nie obejrzeli niestety fani "Stalówki”, którzy po wspomnianym wjechaniu do rowu jednego z wiozących ich autobusów, nie dotarli w ogóle do Opola.

Komentarze (29)

~PO | 2008-05-18 10:35

dzisiaj plakatujemy całe miasto i niewazne ze niedziela . na kazdej ulicy ma wisiec mnustwo plakatów informujących o meczu z motorem. wiec kopiowac , drukować i rozklejać!!!!!!!

~rare | 2008-05-18 10:39

dokladnie jeszcze tylko 3 dni !

~BZC | 2008-05-18 10:44

Gawin - Raków 0-2

Za dwa tygodnie wszyscy do Kluczborka wspomóc braci z Racovii którzy walczą o awans...

B.S.N.T.

~BZC | 2008-05-18 10:56

~matrix | 2008-05-18 12:06

a kiedy będą koszulki z 3 edycji?

~ja | 2008-05-18 12:11

POPRAWCIE TRANS NA REKLAMIE PERŁY (PRB)

~... | 2008-05-18 12:16

admin jak mozesz daj na stronie gółwnej okienko z z informacją o Meczu z motorem albo zapowiedz na youtube. pozdrawiam do zobaczenia w SRODE!!!!
aaaaaaaaa:D

~31maja | 2008-05-18 12:31

Macie wybor bo 31.05 wypada inwazja Rakowa na Kluczbork lub derby Rzeszowa :)

~fff | 2008-05-18 12:48

co sie dzieje transparenty gina podobno ni ma na mlodyniu jakiegos juz i zniknal rowniez ten na kladce...

~do fff | 2008-05-18 12:52

na kladce tez ?? kurwa ....... osiedla sie zrzucaja .. kasa idzie na to .. nie mało.. a tu jakis szczur sobie zagarnia..

~31MAJA !!! | 2008-05-18 12:57

co robimy wkoncu 31wszego? Raków czy Resovia? w Reszowie derby ale mecz raczej moze byc o pietruszke , Raków walczy o awans by być razem z nami i to najwazniejszy mecz dla nich robią inwazje nie moze nas zabraknąć ...

~bgs | 2008-05-18 13:03

lapac szczochow tych ktorzy zdzieraja transy/plakaty i kurwa potraktowac ich odpowiednio

~Silver | 2008-05-18 13:03

moze jakies lubliniaki grasuja i kroja transparenty :|

~Stalowiec... | 2008-05-18 13:06

niech kazdy sobie wybierze mamy wybór ja jade na Raków , kieruje się tym iż wyżej stawia się zawsze najdłuższe zgody jeśli takie coś w jednym dniu zachodzi... pozdro

~PrB | 2008-05-18 13:09

Nie szczury tylko komenda !!!

~ktoś | 2008-05-18 13:19

Panowie Policja zdziera transparenty informujące o meczu. Nie wiadomo czemu im przeszkadzają.

~ktos | 2008-05-18 13:28

~ktos | 2008-05-18 13:41

chodzi mi o to że to transparenty które zniknęły to zostały ukradzione przez policję

~jaPier.. | 2008-05-18 13:42

nie pierdolcie glupot osly, na kaldce nie wisi zeby bydlo najebane wracajace spod MDK nie zerwalo, bedzie spowrotem po weekendzie -.-. A ten MLD to wisial nad ulica to mogly sie sluzby dojebac, ale nie pierdolcie glupot ze Motor jezdzi bo sie kompromitujecie

~koszulka | 2008-05-18 13:44

Kupie koszulke 70 lecia czarną xL ostatecznie moze być biała moje gg 10473445

~autokar | 2008-05-18 15:20

~SOS | 2008-05-18 15:46

Moze ktos napisac co bylo przyczyna zjechania autokaru do rowu? Niestety nie moglem byc na wyjezdzie
Pozdrowienia dla tych co byli!

~aaaaaa | 2008-05-18 16:10

Wisłoka na 100-lecia ma zegar, a my na 70-lecie; p

~do SOS | 2008-05-18 16:29

Autokar wpadł ponieważ policja hamowała jak pokurwiona

~kkk | 2008-05-18 16:36

Policja na duzej pretkosci chciala wyprzedzac pierwszy autobus przyspieszyl drugi tez policja po zobaczeniu ze niezdarza wyprzedzic schowala sie spowrotem pierwszy autokar dal rade wychamowac drugi juz nie

~Stal ! | 2008-05-18 17:29

i co z tym wyjazdem do Kluczborka na Raków ? , będzie organizowany? .

~... | 2008-05-18 17:51

Teraz jest ważniejszy mecz niż wyjazd do Kluzcborga(szacunek dla braci) więc skupmy sie na tym meczu co bedzie w srode po tem pomyslimy co to bedzie!!!!!!!

~1921 | 2008-05-18 22:11

ZAPRASZAMY DO KLUCZBORKA:)

~1921 | 2008-05-18 22:14

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1882) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1186) » Vielitz44 (1114)
» Filip kacper k. (997) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 59 797 razy
STAL - Hetman Zamość (3:1)
2002-09-14
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 907 razy
STAL - Hutnik Kraków (1:1)
2005-04-30
Ilość zdjęć: 9
Wyświetleń: 15 020 razy
STAL - Sokół Sokółka (2:0)
2011-04-06
Ilość zdjęć: 24
Wyświetleń: 39 495 razy
Osób Online: 9 / Czas gen. strony: 0.02181