Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Race na Motor

Race na Motor

W środę przed meczem z Motorem Lublin na naszym sektorze będzie możliwość wykupienia rac na to spotkanie, a co za tym idzie pomoc w ogranizacji oprawy na najważniejszy mecz tego sezonu na naszym stadionie. Zostało zamówione 70 rac cena jednej to 15 złotych. Oprócz tego niech każdy wezmie pare złotych bo będzie prowadzona zbiórka do puszek.

Komentarze (34)

~googlr | 2008-05-18 16:36

Ojjj będzie zajebiście coś czuję. Nie wiem czy dobry pomysł z racami, bo klub może dostać karę - ale to jeden mecz w sezonie. Zapowiada się zajebista oprawa. DO ŚRODY !! WSZYSCY SEKTOR B MUSI ON SIĘ KOŃCZYĆ WRAZ Z KOŃCEM KRZESEŁEK. ZKSSSSSSSSS

~mario_stw | 2008-05-18 16:37

Ole o la tylko stalówka nasza KOCHANA!!!
Leon dawaj na Motorek!!!
Tylko jeden taki jest nasz KOCHANY ZETKAES!!!

~hehe | 2008-05-18 16:42

Będzie zajebiście....już to czuję :)

70 rac uuu zajebista liczba :) Na nszym stadionie kilkanascie robi wrazenie :)

~sTaLOwKA | 2008-05-18 16:43

Ja chcem juz srode

godz 17;00 !!




~maniek | 2008-05-18 16:50

W Dębicy mają kase na obchody a w stalócce co???
będzie ???» LINK

~Bum | 2008-05-18 17:06

placimy za race !!! bo przed nami mega tani wyjazd do GDANSKA!

~Stalówek | 2008-05-18 19:24

sa jeszcze wulkany,stroboskopy. nawet kurwa zimne ognie jakby każdemu dac po jednym przy kasach.w czasie meczu sektorowki i flagi,machajki na caly stadion i bedzie dobrze.i jak w młynie bedzie ten tysiąc czy wiecej to nie tak ze spiewa polowa i to kurwa z takim zaangazowaniem ze niech ich chuj tylko ma byc ryk.kurwa na krzeselkach jak sie drze te 100 czy 200 osob to slychac ich w porzadku a tu tysiac to ma zagluszyc wszystkich a stadion bedzie pomagal.

~jaro | 2008-05-18 19:31

A czy ktos pomysli zeby doping na krzeselkach zrobić po ludzku ?. Ja pierdolę znowu patrzeć na jakiegoś zapijaczonego koła co w kółko napierdala tylko druga strona odpowiada. Raz, drugi trzeci jest ok, potem robi się żenada i chaos. Weźcie kurwa jakoś to ogarnijcie od strony kibicowskiej.

Jaro

~kkk | 2008-05-18 20:02

w srode ma niestety padac

~fc | 2008-05-18 20:17

~Tadek | 2008-05-18 20:19

A ja chyba nie pojde na mecz. Wkurwia mnie ten jednostajny i nudny doping. Nie po to siedze na krzeslekach zeby stac pol meczu i zawodzic to samo. A siedziec sie nie da bo jak kazdy wstanie to nic nie widac. Zeby to jeszcze bylo z glowa. Ale nie, jest bez sensu, jednostajnie i nudno.

Tad

~do Tad | 2008-05-18 20:21

Wiec zapraszamy na młyn...

~,,,, | 2008-05-18 20:28

a ja ide po chodze juz prawie ponbad 20-scia lat,biore żone ,i jej pare kolezanek tez wezme.I bede spiewał i sie bawił...

~stalówka | 2008-05-18 20:54

pytanie mam.bo ktos wczesniej pisal ze w srode jak ktos kupi bilet to dodatkowo za kilka zl bede sprzedawane koszulki 70-lecia.to prawda?

~kamil | 2008-05-18 21:33

nie prawda! koszulki zostały z tego co wiem wykupione!

~jozek | 2008-05-18 21:46

moze by ktos stal przy kasach i sprzedawal zielone i czarne koszulki kto nie ma tych na 70 lecie

~AUTOR | 2008-05-18 21:57

OSIEDLE SKARPA IDZIE NA MECZ !!!
ZBIÓRKA NA OSIEDLU POD LIDLEM O GODZINIE 15:30 !!!
PAMIETAJ O BARWACH !!!
MUSISZ TAM BYC !

~DO AUTOR | 2008-05-18 21:59

ZBIÓRKA SKARPY I PŁAWO SĄ RAZEM...po co iść małymi grupkami..lepiej się połączyć i iść razem

SKARPA & PŁAWO zbiórka pod Lotosem o 15:30 i nie wprowadzaj ludzi w błąd.

Kumaci wiedzą dlaczego jest jedna zbiórka !

~ejj | 2008-05-18 22:04

wiecie moze kiedy beda do odebrania koszulki 3 edycji??

~1921 | 2008-05-18 22:13

~ŚRÓDMIEŚCIE | 2008-05-18 22:30

OSIEDLE ŚRÓDMIEŚCIE IDZIE NA MECZ !!!
ZBIÓRKA POD POMNIKIEM KWIATKOWSKIEGO O GODZINIE 15:30 !!!
PAMIETAJ O BARWACH !!!
MUSISZ TAM BYC !

~hahaha | 2008-05-18 22:38

do do autor ty widac ze jestes kumaty bahahahah gosciu nie komprominuj sie

~bartekstw | 2008-05-18 22:54

mam jedno pytanie ...
jest mozliwosc zakupu smyczki lub koszulki na 70 lecie klubu jesli ktos nie zamawial a chcialby np kupic na meczu z motorem ?

~jo | 2008-05-18 22:57

Wracajac do tego dopingu na krzeselkach - bedzie normalnie i ktos to sensownie zrobi czy taka hujnia jak ostatnio ?

~do haha | 2008-05-18 23:13

Przez takich ludzi jak Ty takie akcje nie wychodza...a idzcie sobie w pietnastu.

Już kiedys bylo mowione ze jest dla Skarpy i Pława pod Lotosem.

Sam jestem ze Skarpy i z kumplami idziemy pod Lotos

W grupie razniej

~Ogarniacz | 2008-05-18 23:26

na Motorze pikniki niech zasiądą na krytej ponieważ krzesełka i młyn to będzie jeden sektor ( B ) wszyscy będą stać cały mecz, ku lepszemu dopingowi i organizacji na naszym (najwiekszym sektorze) będzie nam pomagać nagłośnienie które zostanie zamontowane specjalnie na ten WIELKI i jak ważny mecz. Także wszystkie pikniki i osoby które nie chcą spiewać i się bawić proszone są aby zasiadly na krytej :). Do zobaczenia w ŚRODE.

~Volzerex | 2008-05-18 23:32

Ten filmik z zegarem to fotomontaż ;) pozdrawiam i dozo na Hutniczej 15 !!

~igor | 2008-05-18 23:33

fajny fotomontaż:D

~o co kaman | 2008-05-18 23:45

pieprzone dzieci nudza sie i wymyslaja rózne takie denne fotomontaze i nie wiadomo po cholere - nie kumam takich idiotów :/

~PZU i CPN | 2008-05-19 00:08

a Ci kumaci to jakaś nowa subultura? co trzeba zrobić żeby do nich należeć, tu ciągle jacyś kumaci występują i oni wszystko wiedzą, i wogóle jacyś super muszą być...

~s....q | 2008-05-19 00:13

Dzsiaj obchodzi 43 urodziny Tomasz Jasina. Były zawodnik Motoru i Stali Stalowa Wola. Kiedyś gral dla nas a teraz obsmarowywuje nam dupe w TVP Lublin. Kawal buca z niego jest. Podnieca sie na temat Motoru, jakby mu ktoś jaja sciskał

~Fc Lipa | 2008-05-19 18:21

wiecie jak mozna zrobic młyn spiewa RAKOW krzesełka Czestochowa! pozniej młyn Resovia krzesełka Rzeszow! i co myslicie?

~Yo | 2008-05-19 23:55

Myslimy, ze Twoj nick sam w sobie odpowiada na to pytanie.

~anonim | 2008-05-20 10:26

kiedy beda koszulki z trzeciej edycij bo to lekka przesada niech ktos napisze a nie kurwa ani widu ani słychu

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1327)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1051) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Radomiak Radom - STAL (0:0)
2013-06-15
Ilość zdjęć: 13
Wyświetleń: 15 184 razy
Stal Rzeszów - STAL (1:1)
2013-11-02
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 13 203 razy
STAL - Kotwica Kołobrzeg (2:2)
2014-10-11
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 17 445 razy
STAL - Jagiellonia Białystok (2:2)
2006-10-28
Ilość zdjęć: 16
Wyświetleń: 32 502 razy
Osób Online: 12 / Czas gen. strony: 0.01527