Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» WSZYSCY NA STADION - MECZ SEZONU - STALÓWKA vs MOTOR

WSZYSCY NA STADION - MECZ SEZONU - STALÓWKA vs MOTOR

To będzie wielkie piłkarskie święto! Drugoligowa Stal Stalowa Wola podejmuje w środę o godzinie 17 Motor Lublin, a na ten mecz kibice w obu miastach czekają z wielką niecierpliwością.

Spotkanie w Stalowej Woli będzie tym bardziej wyjątkowe, że będzie to czterechsetny mecz, jaki w swojej karierze trenera poprowadzi szkoleniowiec "Stalówki”, Władysław Łach.

PREZENT DLA SZKOLENIOWCA

Zarówno Stal jak i Motor mają już zapewniony drugoligowy byt i grę w przyszłym sezonie w nowej pierwszej lidze. Ale oba zespoły mocno nastawiają się na pojedynek w Stalowej Woli. Lublinianie w maju jeszcze nie strzelili gola w czterech meczach. Natomiast nasza drużyna chce powtórzyć wynik z rundy jesiennej, gdy wygrała w Lublinie 1:0, po bramce Krzysztofa Treli. Szczególny mecz zapowiada się też dla obrońcy Stali, Jakuba Ławeckiego, który w przeszłości grał w Motorze.

Staram się traktować każdy mecz tak samo, ale gdzieś tam mnie przed spotkaniem z lublinianami w środku ściska - przyznaje Jakub Ławecki. - Chcemy pokazać się w pojedynku z Motorem z jak najlepszej strony i sprawić naszym kibicom radość z wygranej.

W składzie naszego zespołu pojawi się już po wyleczeniu kontuzji Longinus Uwakwe, po pauzie za kartki wraca Jaromir Wieprzęć. Zabraknie kontuzjowanych Łukasza Stręciwilka i Gergelyego Gheczy'ego.

OGLĄDALI SIĘ

Trener Stali Władysław Łach, traktuje mecz z Motorem bardzo poważnie, oglądał specjalnie rywali z Lublina w meczu ze Śląskiem Wrocław. - Oglądałem niedawno mecz "Stalówki” z Polonią Warszawa i stalowowolanie pokazali, że potrafią grać piłkę, wygrali pewnie 3:0, byli o klasę lepsi - mówi Ryszard Kuźma, trener Motoru.

Nie wiadomo, co będzie z fanami z Lublina, gdyż jeden z ich kolegów zginął tragicznie w Anglii i w Motorze panuje żałoba. Jedno jest pewne - w środę, na stadionie przy ulicy Hutniczej od godziny 17 "będzie się działo”!

 

Komentarze (38)

~Ktoś | 2008-05-21 07:37

Musimy podziękować Władkowi Łachowi !!

Najlepiej na 2 trybuny :P Mlyn imie, krzeselka nazwisko

albo Włądysław Łach !! Co ???!! Dziękujemy !!!

~fff | 2008-05-21 08:17

czy pada czy nie ja i tak kocham Cie... na stadion wszyscy!!!! tylko nie teraz za pare godzin ;]

~lubelak | 2008-05-21 09:03

a w Lublinie pada...

~kibic | 2008-05-21 09:04

Jaka pogoda z STW??

~... | 2008-05-21 09:04

co to TVN Meteo??ja nie moge ludzie NA MECZ!!!

~... | 2008-05-21 09:04

Jak na razie pogoda niestety nie dopisuje, no cóż może sie polepszy do tej 15(pisze 15 bo tak o tej jeszcze ludzie może się skuszą na mecz pójść) oby miał racje. Jestem pewien, że na młynie bedzie w chuj osob.
pzdr

~Kszok | 2008-05-21 09:06

No Panowie i Panie spektakl na Hutniczej już za pare godzin.Ciśnienie rośnie!!!

~!!...!! | 2008-05-21 09:07

Rośnie i to jak!!!!!! ja normalnie na dupie nie mogę usiedzieć;D

~zubilewicz | 2008-05-21 09:07

co wy macie z ta pogoda????? pada czy nie pada wszyscy na mecz i kutas!! Na stadionie i tak bedzie goraco hahaha

~hhee | 2008-05-21 09:09

Przeciez nei pada :D

a tak w ogole to chuj z pogoda...nawet gradobicie i traba powietrzna i inne kataklizym mnie nei powstrzymaja :D

~!!...!! | 2008-05-21 09:10

Ake tu nie chodzi o fanatyków którzy przyjdą na mecz nawet jak by był WICHURA tylko o pikniki

~do zubi.. | 2008-05-21 09:14

Pytam sie z ciekawosc jaka pogoda bo ja dzisjaj 200km pokonuje zeby byc na meczu wiec sie otrzasnij.

~simon | 2008-05-21 09:16

no i tak panowie stal jedzie z motorem manu z chelsea i kurwa wszyscy zadowoleni idziemy w pokoju piss:)

~wkrotce14-20 | 2008-05-21 09:36

Temp.: 15 °C
Ciśn.: 1008 hPa
Wiatr: 6 km/h
Śnieg: 0.0 mm
Deszcz: 0.3 mm

czyli jest dobrze, jesli prawde pisza!!

~... | 2008-05-21 09:37

» LINK pogoda na dzis i juz skończcie temat:) pogody !! WSZYSCY NA MECZ!!!

~STALOWKA38 | 2008-05-21 10:02

CHODZ TO NIE DERBY MYŚLE O TYM BEZ PRZERWY !!!!!!!!!!! PANOWIE DZISIAJ TWORZYMY HISTORIE NAJWIEKSZEGO MŁYNU I NAJLEPSZEGO DOPINGU W STALOWEJ WOLI WIEC KAZDY Z NAS MUSI BYC DZISIAJ NA HUTNICZEJ. KTO ZOSTANIE DZIS W DOMU TO ZNACZY ZE JEST CHUJ Z NIEGO NIE KIBIC.

DO ZOBACZENIA.
FORZA STAL.

~Właśnie ! | 2008-05-21 10:14

Bierzemy kumpli i kolezanki !!!

Co do osób lubiacych atmosfere piknikowa !! Zapraszamy :) Pogoda będzie zajebista an oprawe, nie bedzie padac, bedzie pochmurno :D

~piknik | 2008-05-21 10:19

Ja tam piknik jestem, a na mecze chodzę :)

~zksiak | 2008-05-21 10:54

kurde z powodu zapalenia ucha nie bede mogl byc na meczu, no wlasnie admini co z tymi co nie moga przyjsc na mecz gdy choroba z nimi wygrywa albo za granica siedza?? moze byscie radiowa relacje dali??? szumnie to zapowiadaliscie kiedys

~kaka | 2008-05-21 11:03

a mój kolega ma luźny stolec i idzie

~maciek | 2008-05-21 11:04

stalowka na pewno wygra z motorem chociaz ze motor jest dobry.

~...... | 2008-05-21 11:09

Wygraj to dla nas Hej Stalo wygraj to dla nas !!!!


################## ###############
że tak powiem wszyscy NA MECZ !!!!!!

~wychowawca | 2008-05-21 11:17

tylko grzecznie tam dresy jedne żebyście wstydu mi nie przynieśli:D

~........ | 2008-05-21 11:38

a bdzie jakas relacja

~relacja | 2008-05-21 11:46

tak bedzie ralacja na hutniczej 15 od godziny 17:00 !! przestancie pierd***c o relacji tylko iodzcie na mecz !! i niepiszcie o waszych pseudo chorobach bo tostrona kibicow i nas to nieobchodzi jak sie zalisz jeden z drugim ze masz zapalenie ucha albo poprostu lenistwo !!

AVE STALOWKA

~di zetkaesik | 2008-05-21 11:51

ucho cie boli idz sie przytul do mamusiu moize pomoze!!!!!chlopie zrozum ze jakbys byl naprawde kibicem i kochal Stalowke to nic by cie nie powstrzymalo przed pojsciem na mecz!!!!a ty jestes poprostu netttt hools. bez odbioru

~apache | 2008-05-21 12:06

Do prowadzącego doping: Proponuje tak podziękować naszemu trenerowi za to co zrobił. Myślę że fajnie to wyjdzie

Leo leo leo le! \ x2
kto dziś wygra ważny mecz?! \ x2
Oczywiście ZKS! \ x2
On najlepszy w Polsce jest! \ x2
Władziu pozdrawiamy Cię! \ x2
Leo leo leo le! \ x2
Leeeeeeeeooooooooo ! \ x2

~123 | 2008-05-21 12:14

panowie pełna mobilizacja!!!!!

dzwonic po kolegach koleżankach i zabierać na meczyk!!

wszyscy w barwach zielone czarne koszulki (ubierac na bluzy kurtki) i szaliczek już o 16.30 na sektorze B C !!!

każdy zabiera ze sobą kilka złotych!!!!


~... | 2008-05-21 12:14

uwaga na miescie bo Motor samochodami moze podjechac jak cos to dzwonic do chłopaków z danego osiedla i wszyscy na oriencie!! WSZYSCY NA MECZ!!!

~asad | 2008-05-21 12:23

POGODA

» LINK

~KOxx Bmw | 2008-05-21 12:53

a w stalowce pada i pada:( ale to nic:P

~googlr | 2008-05-21 13:06

Co pierdolisz jak nie pada ... koniec tematu o pogodzie ! Jak będzie tak będzie ale takiej atmosfery nie było nigdy na Hutniczej 15 więc mobilizacja ! Kto nie ma koszulek niech ubierze czarną/zieloną bluzę/kurtkę. Pozdrawiam

~do | 2008-05-21 13:43

do di zetkaesik

nie jestem chory i jak bym mogl to bym przyszedl na hutnicza ale nie moge bo jestem w anglii

~kiBiCek_xD | 2008-05-21 14:09

Nie no spoko :D ale bezie wrzawa na meczu =D
OmG mam nadzieje ze TRELA nasz bosS [abba Trela]
nie bedzie grał w pierwszym składzie [ludzie bo go zmeczymy i po meczu ;D]
dobra nie ważne, wszyscy na mecz
pozdro

~zksiak | 2008-05-21 14:11

do ralacja
co ty nie powiesz ciemniaku.Wiedzialem ze pojebcy sie odezwa i ci ktorzy sa naprawde chorzy moga liczyc na taka odpowiedz.Ten relacja to jakas lysa pala zasrana.

~zksiak | 2008-05-21 14:16

do do zksiak
chuju niewiesz jakie moga byc tego konskwencje to sie nie udzielaj.A ty spierdalaj na kibice.net.Hehe to sa wlasnie lyse paly, jak ktos nie omze byc naprawde na meczu to mysla ze udaje i leca wyzwiska.A zadaj pytanie o relacji radiowej to cie zjedza.

~jojo | 2008-05-21 14:47

a ja pierdole ten mecz bo bedzie hujowy doping na krzeslekach jak zwykle, druga strona odpowiada i nic wiecej, zalosne, ide na krytą

~aaa | 2008-05-25 15:44

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy

Stal Stalowa Wola             Wisła Puławy
2020-10-31, godz. 13:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 16 13-2-1 41
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 15 9-2-4 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 Avia Świdnik 15 7-4-4 25
7 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
8 Siarka Tarnobrzeg 15 6-4-5 22
9 Podhale Nowy Targ 14 6-3-5 21
10 KSZO Ostrowiec Św 15 6-2-7 20
11 Wisłoka Dębica 15 5-4-6 19
12 Lewart Lubartów 15 4-6-5 18
13 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
14 Cracovia II 15 4-3-8 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 14 3-3-8 12
20 KS Wiązownica 14 2-3-9 9
21 Hetman Zamość 15 1-4-10 7

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1883) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1188) » Vielitz44 (1115)
» Filip kacper k. (1000) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (629)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Ruch Chorzów - STAL (2:0)
2006-10-20
Ilość zdjęć: 5
Wyświetleń: 9 701 razy
STAL - Siarka Tarnobrzeg (2:0)
2003-08-23
Ilość zdjęć: 30
Wyświetleń: 63 493 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 59 806 razy
STAL - Resovia Rzeszów (0:1)
2010-10-30
Ilość zdjęć: 32
Wyświetleń: 106 619 razy
Osób Online: 5 / Czas gen. strony: 0.01616