Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Wietecha odejdzie do Odry?

Wietecha odejdzie do Odry?

Wszystko wskazuje na to, że Władysław Łach, trener pierwszoligowych piłkarzy Stali Stalowa Wola, zostanie z zespołem na kolejny sezon. Za to kilku zawodników „Stalówki” znalazło się na celowniku innych drużyn.

- Trener Łach uznał, że ma jeszcze ważną umowę ze Stalą do 30 czerwca i na razie chce w jej ramach wypełniać swoje obowiązki - mówi Jerzy Lompe, członek zarządu Stali. - W rozmowach z nami sugeruje jednak, że zostanie na kolejny sezon. Chce najpierw jednak przedstawić zarządowi swoją filozofię prowadzenia drużyny w nowej pierwszej lidze, od niego zależeć będą też sprawy kadrowe.

Na razie wiadomo, że w stalowowolskim zespole nie będą grać już dłużej trzej obcokrajowcy. Gergely Checzy i Aldin Hadzić zadeklarowali, że odchodzą ze Stali, a z Abela Salamiego klub zrezygnował ze względu na jego „kontuzjogenność”. Inne zespoły interesują się między innymi Przemysławem Pałkusem i Krzysztofem Trelą, nie wiadomo, czy zostanie w Stali Kamil Gęśla. A podpora drużyny, bramkarz Tomasz Wietecha, może odejść do pierwszoligowej Odry Wodzisław, której trener, Janusz Białek, szuka dobrego golkipera do swojej drużyny.

Komentarze (45)

~.,. | 2008-06-5 11:48

jak odejdzie to pograne w 1 lidze....

~aaa | 2008-06-5 11:56

niech znajdą dobrego sponsora to napewno Wietecha zostanie

~Sebka | 2008-06-5 12:05

Tomek kocha ten klub i na pewno nie odejdzie !!
Jesteśmy z Tobą !!

~tom/zks | 2008-06-5 12:15

co prawda wielka starata byloby odejscie Tomka do odry ale z drugiej strony jesli mialby bronic w ekstraklasie - nalezy mu sie to jak najbardziej !!! - on i tak bardzo duzo stalowce juz pomogl - w chwilach radosci ale i upadku zawsze byl ze Stalowka !!

~Radek | 2008-06-5 12:22

ja tak po cichu myśle że Tomek zostanie jednak w Stalówce mimo że perspektywa ekstraklasy napewno jest kusząca

~Radek | 2008-06-5 12:27

I tak dla organizatorów:
coraz większe zainteresowanie mają wyjazdy tak myśle, dobrze by było gdyby były organizowane też na Raków Cz-we a nie tylko samochodami wiadomo że każdy nie ma nie może itd. Tak na przyszły sezon też: Trzeba byłoby organizować wyjazdy troche wcześniej znać liste i takie tam żeby wszystko było zapięte a nie że zbiorka o 6:00 a wyjazd o 8. takie są moje sugestie tylko bo gdybyśmy do gdańska wcześniej wyjechali to może byśmy nawet obejżeli troche meczu a tak to tylko pod wawe i spowrotem:(

~ehh | 2008-06-5 12:36

Tylko nie Tomek :/ Takiego człowieka przywiązanego do klubu nie było u Nas od dawna.

Choć sam muszę przyznać, że zasługuje na awans sportowy, jak odejdzie do lepszego klubu nikt nie będzie miał pretensji chociaż będzie szkoda :(

~Stalowiec | 2008-06-5 12:43

Kiełbase salamską wyjebać trele też oszołomy !!!!
JEden na kase naciąga a drugi nie ma siły grać ani nie oriętuje sie na boisku, a co do Tomka to to zawsze jest zainteresowanie ale nigdzie nie idzie i mysle ze to stal jest na zawsze wjego sercu, za to przydali sie by napastnicy Władek zostaje i będzie dobra brużyna i niech nie i myśle że nadejdą lepsze
czasy i kochana STAL powróci do ekstraklasy bo ile w końcu można grać o utrzymanie co kibice??

~jw27 | 2008-06-5 13:03

Tomek jak juz zmienia ukochaną STALówke to coś z górnej półki, ale nie ODRA! Az tyle to kasy tam chyba nie mają?! I tak Twój Ojciec jest z Ciebie dumny. NA ZAWSZE STAL!

~ono | 2008-06-5 13:19

Lebioda na oferte z ŁKS ŁÓDŹ oraz Lechii GDAŃSK

~kamil | 2008-06-5 13:20

a Gąsle chca do piasta

~ja2 | 2008-06-5 13:23

Tomek zostan !

~stal | 2008-06-5 13:42

ehhh no i bedzie problem z pozycja na bramce :((

~ole | 2008-06-5 14:20

no i niech Tomek odejdzie. Zasłużył na to żeby sprawdzić sie w ekstraklasie. Na u nas zawsze zostanie Wierzgacz, więc jest godny następac.

~Autor | 2008-06-5 14:29

Salami odszedl - ufff, Trela - chlopak potrafi dobrze dograc pilke w pole karne ale nie ma checi ani nawyku dawania z siebie wszystkiego podczas meczu - musi sam sobie odpowiedziec czy zalezy mu na STALI i na kibicach? Jezeli nie to lepiej bedzie jak na jego miejsce przyjdzie ktos inny (ambitniejszy zawodnik tzw gryziacy trawe;) )

~zielak69 | 2008-06-5 14:29

Tomek Wietecha jak najbardziej zasługuje na to aby w końcu zagrać w Orange Ekstraklasie. Bardzo uważnie śledzę tą właśnie pozycję w najwyższej klasie rozgrywkowej i jestem przekonany, że jego miejsce jest właśnie tam (jeżeli chodzi o umiejętności).
Jestem także przekonany, że Stanisław Wierzgacz napewno sprosta grze w nowej I lidze. Swoimi umiejętnościami nie ustępuje Tomkowi, brak mu tylko doświadczenia.

~Cfaniak | 2008-06-5 15:02

Niech jedzie tylko niech zabierze ze soba szal Stalówki to mu przyniesie szczeście ;)

~... | 2008-06-5 16:47

ludzie nie panikujcie
Wietecha odchodzi w kazdym oknie transferowym i jeszcze nie odszedl wiec dajcie sobie spokoj z takimi komentami

~xoxox | 2008-06-5 17:09

Tomek nie odejdzie! info 100%

~123 | 2008-06-5 19:13

wreście coś rusza....w zarządzie...i klubie

od nowego sezon dwie sekcje piłka nożna i koszykówka

od nowego sezonu sponsorem Stalówki (piłka nożna) będzie ----""Browar Janów Lubelski"---

~zks | 2008-06-5 19:18

skad te info ??

~Stachu | 2008-06-5 19:39

To, że Browar ma być sponsorem naszej kopanej, to przeczytałem w Echu Dnia

~gul | 2008-06-5 19:42

najważniejsze w tym wszystkim jest to że ma nas na pewno sponsorować OSM.

~123 | 2008-06-5 19:46

bravo..........

im więcej firm tym więcej kasy im więcej kasy to wiadomo,,,,,,można myslec o czymś wiecej niż tylko walka o utrzymanie...a co za tym idzie wygrane mecze...większa frekwencja na stadionie....wzrost popularności piłki w stalówce i ...przyciągniecie nowych sponsorów...i koło zatacza krąg...

~hehhe | 2008-06-5 20:05

Śmiać mi się chce...dopóki nie usłyszę oficjalnego info o sponsorze to nie uwierze.

Ciekawe jakie firmy jeszcze wymienicie ?? :D
OSM i Złomrex już się przejadło...od kilku lat to samo.

~xD | 2008-06-5 20:10

a OSM to co? Osiedlowa Spoldzielnia Mleczarska? xD

~klops | 2008-06-5 20:13

slyszałem że ma nas sponsorowac SDNW. to by dopiero było.

~Stachu | 2008-06-5 20:29

Sorki nie w Echu tylko w dzisiejszej Sztafecie
tu cytat z wypowiedzi Marka Jareckiego "... Pierwszym krokiem było powołanie zarządu sekcji piłki nożnej. Na jej czele stanął Jerzy Lompe - jako prezes społeczny - ponadto w skład zarządu weszli: prezes Wodeksu Bronisław Żak, pan Tadeusz Kwieciński, który nadal będzie sponsorem zespołu oraz dwóch przedstawicieli BROWARU JANÓW LUBELSKI, który od nowego sezonu BĘDZIE WSPIERAĆ FINANSOWO naszą drużynę...".

~gul | 2008-06-5 20:39

to SDNW to na pewno ; -Srali Dalej Niż Widzieli-

~CZARNY | 2008-06-5 22:22

mam do sprzedania bilet na mecz POLSKA -AUSTRIA.ZA 1100

~Znawca | 2008-06-5 22:33

Tomek Wietecha zostaje.
Najbardziej niepewna sytuacja jest z Kubą Ławeckim i Gęślą, który cały czas był na wypożyczeniu z SMS Łódź i teraz będzie trzeba go wykupić i raczej do tego nie dojdzie bo SMS rząda zbyt dużo.
Salami chce grać dalej u nas :D hehe

Odchodzą: Hadzic i Gheczy na 100%

Powrócił temat "Prezesa" (Nakoulmy).

W tym okienku transferowym klub skupi się na zawodnikach z Afryki i szykowany jest jeden znaczący transfer (mam nadzieję, że napastnik :D)

~edek | 2008-06-5 23:44

Tomkowi awans sie nalezy, a najlepiej ze swoja ukochana druzyna...STALOWKA.

~vin | 2008-06-6 00:58

JANÓW LUBELSKI BARDZIEJ STALOWY
LECZ NIEZMOTORYZOWANY
POZDRO OD STALÓWKI
PO DZIĘKUJE

~vin | 2008-06-6 01:06

Tomek gdziekolwiek odejdziesz Twoje serce będzie biło dla Stalówki jestes#1

~vin | 2008-06-6 01:09

gdzie jest ATS Stalschmidt??jesteśc ie nam coś dłużni

~fan | 2008-06-6 08:17

ludzie nie wymyslajcie kto odejdzie, bo zdziwicie sie zobaczycie!

~hugo | 2008-06-6 10:46

MANAGER PANUCCIEGO I SALAMIEGO (TEN SAM CO NAKULMY) CHCE BY NAKULMA WROCIL DO STALOWKI I OFERUJE JESZCZE OBRONCE FELIPE Z ODRY(WROCIL DO LUBINA) ORAZ NAPASTNIKA(KALU)!!!! PEWNE!!!!

~stalowiec | 2008-06-6 10:55

moze ktoś poda łaskawie linki z kąd to wiecie??
prosze !?

~Ptak | 2008-06-6 11:31

Drugą Pogoń chcą zrobić w Stalowej Woli...nie ma takiej opcji!!!

~Ptak | 2008-06-6 11:36

~Lolek | 2008-06-6 11:36

Nie jestem rasista ale Stalowka powinna postawic na wychowankow i bialych ludzi Stalowka to POLSKA druzyna

~LOELK | 2008-06-6 12:18

BUHAHAH LOLEK - STALOWK APOWINNA POSTAWIC NA NORMALNYCH KIBICOW :p I DOBRYCH PIKARZY NA ZOLTYCH I CZERWONYCH:p

~H8G | 2008-06-6 14:21

H8G Stalówka & Raków!

~usa | 2008-06-6 15:30

Tomek dla Stalowki to jak Raul dla Realu

~Damian22STW | 2008-06-6 23:08

z całym szacunkiem dla Tomka ale gdzie on w OE. Odra Wodzisław napewno go nie kupi bo tam mają kilku swoich wychowanków bramkarzy więc jest to bzdura

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-10-24, godz. 14:00
Bilans gier

» Poprzedni mecz

Stal Stalowa Wola - Stal Kraśnik

Stal Stalowa Wola             Stal Kraśnik

2 : 0

Bilans gier Relacja

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 15 12-2-1 38
2 Sokół Sieniawa 15 8-7-0 31
3 Wólczanka W. Pełkińska 14 9-2-3 29
4 Wisła Sandomierz 14 8-5-1 29
5 Stal Stalowa Wola 14 8-2-4 26
6 ŁKS Łagów 15 7-4-4 25
7 Avia Świdnik 14 7-3-4 24
8 Siarka Tarnobrzeg 14 6-3-5 21
9 Podhale Nowy Targ 13 6-3-4 21
10 KSZO Ostrowiec Św 14 6-1-7 19
11 Chełmianka Chełm 14 5-3-6 18
12 Wisłoka Dębica 14 4-4-6 16
13 Lewart Lubartów 14 3-6-5 15
14 Cracovia II 14 4-3-7 15
15 Stal Kraśnik 15 4-3-8 15
16 Orlęta Radzyń Podlaski 15 4-3-8 15
17 Podlasie Biała Podlaska 13 4-2-7 14
18 Korona II Kielce 13 4-1-8 13
19 Jutrzenka Giebułtów 13 3-3-7 12
20 KS Wiązownica 13 2-2-9 8
21 Hetman Zamość 14 0-4-10 4

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
2020-10-24 ŁKS Łagów - STAL
2020-10-31 STAL - Wisła Puławy
2020-11-07 Sokół Sieniawa - STAL
2020-11-11 STAL - Orlęta Radzyń P..
2020-11-14 Cracovia II - STAL
2020-11-21 STAL - Podhale Nowy Targ
» pełny terminarz
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1876) » Edek38 (1260)
» 1938fc (1178) » Vielitz44 (1111)
» Filip kacper k. (984) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (747) » Kamil (626)
» Kamilosss (534) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Motor Lublin - STAL (2:3)
2003-08-27
Ilość zdjęć: 6
Wyświetleń: 18 623 razy
STAL - Concordia Elbląg (3:0)
2013-10-26
Ilość zdjęć: 21
Wyświetleń: 18 121 razy
STAL - Błękitni Stargard Szcz. (0:2)
2015-06-07
Ilość zdjęć: 75
Wyświetleń: 59 557 razy
Arka Gdynia - STAL (4:0)
2008-04-19
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 7 206 razy
Osób Online: 3 / Czas gen. strony: 0.0169