Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Heko Czermno - STAL Stalowa Wola 2 : 0

Heko Czermno - STAL Stalowa Wola 2 : 0
Zagraliśmy najlepszy mecz w Czermnie - chwalił piłkarzy Heko ich trener Zbigniew Karbownik. Beniaminek nie przegrał od ośmiu spotkań, a w niedzielę odniósł piąte z rzędu zwycięstwo, pokonując Stal Stalową Wolę 2:0.

Gospodarze już od początku zaatakowali.

Komentarze (12)

~$$$ | 2003-10-28 11:37

kolejny mecz z rezerwami Wisły.Coż można powiedzieć o meczu z HEKO .Chyba nic poza tym że STAL zagrała fatalnie od 1 minuty.Na początku STAL miała walczyć o awans do 2 ligi lecz teraz będą walczyć o to żeby być chociaż w środku tabeli.Przed meczem z Wisłą Szopa powinien przetrząsnąć kadrą i porobić pare zmian.A co do meczu z Wisła aż sie boje iść na ten mecz bo jak STAL zagra tak jak z HEKO to Wisła spokojnie 5 bramek wciśnie!!.Jak przyjadą Cantoro,Głowacki,Sarnat,Dubicki i inni to będzie ciężko chociaż jedną bramke strzelić .POZDROWIENIA dla wszystkich kibiców "STALÓWKI"

~Somebody | 2003-10-28 13:49

zgadzam sie z osobą nademną :)

~@@@ | 2003-10-28 17:49

Ja tez!!!!!!!!:[

~gripes | 2003-10-28 17:51

ja też sie boje isc na wisłe bo pewnie Stalowka dostanie na dzien dobry z 2-3 bramki a pozniej wisła bedzie sie z nimi bawić...a swoją drogą to sie dziwie że taka wiocha jest w czubie 3 ligi w dodatku jest beniaminkiem (!!),a Stal - klub z tradycjami będzie okupować z kilka sezonów środkowa strefe tabeli:(
moze działacze Stalowki są jakimis nieudacznikami? na przykład w Gorzycach, potrafili zbudować dobrą 2-go ligową druzyne,a jeszcze kilka lat temu nie wyobrazano sobie nawet że jakies tam Tłoki mogą grać lepiej od Stalowki...

~gripes | 2003-10-28 17:54

małe sprostowanie do mojego komentarza : mówiąc o wiosce miałem na mysli oczywiscie Czermno :)

~Kaczor99 | 2003-10-28 18:01

Gripes: w Polskiej piłce nie chodzi o to czy klub ma tradycje czy nie i czy miasto w ktorym gra ma 5 000 mieszkancow czy milion. Sam widzisz jakie zespoly garaja teraz w 1 lidze: Gornik Łeczna, Groclin, Amica itd .. czy to sa zasluzone kluby w Polskiej Pilce ? NIE ! Teraz chodzi przede wszystkim o kase. Zespoly takie jak wymienilem maja kase od sponsorow na bierzaco lezy im ona 'na biurku' po zakonczeniu meczu. Gorzyce takze ja (chilowo:)) maja i kupuja zadownikow, trenera... my nie mielismy i nie bedziemy mieli poki co dobrego zespolu, wiec przed nami 3 ligowa przygoda... na jak dlugo ? Zobaczymy. Miejmy nadzieje ze krocej niz 2 ligowa w Gorzycach.

~kibic4 | 2003-10-28 19:27

a ja i tak wierze w stalowke i napewno ten mecz wygra 3:1 dla stalowki

~... Kaczor99 legenda wcią | 2003-10-28 20:59

... a jeśli chodzi o drużynę Heka Czermno to zupełnie k**** nie wiem skąd mają kasę.... może jakią żyd przejżl firme :P

~etrusco | 2003-10-30 23:35

Tak gwoli wyjasnienia: HEKO to skrót od imienia i nazwiska niejakiego Henryka Koniecznego, który jest największym na świecie producentem jakichś akcesoriów, elementów plastikowych do samochodów

~Czesław Palik | 2003-10-31 21:56

Narzekacie na wyniki stalówki a skład jakim dysponujemy to zasługa trenera Adamusa. Sprowadzeni przez "fachowca"
Adamusa "zawodnicy" zamiast wzmocnić pierwszy zespół stalówki większość spotkań rozegrali w rezerwach stali,z którą być może awansują do IV ligi. Obecnie nie możemy mieć pretensji do trenera Szopy, ponieważ za transfery odpowiadał Adamus. Wierzę,że w przerwie zimowej trener Szopa wraz ze sponsorem Tadeuszem Kwiecińskim dokonają trafniejszych transferów niż trener Adamus.

~gripes | 2003-11-1 14:55

a ja wierze ze w przerwie zimowej to nie tylko zawodnicy sie zmienią ale i trener...
prezesine tez juz mogli by wyjebac

~radek | 2003-11-1 19:39

ludzie co wy piszecie ze mecze sa sprzedawane przez zawodnikow ''starszych'' takie gupoty !!!A JAK TAK BEDZIEMY WSZYSCY POSTEPOWAC WZRAZ Z PANEM SZOPA TO DALEKO NIE ZAJDZIEMY!!!jest to poprostu super wytlumaczenie po meczu przegranym i chory podzial zawodnikow na mlodych i starych .ale jak by braklo tych starych zawodnikow ...ciekawi mnie tylko jedna rzecz co wtedy bym czytal na forum???

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2020) » 1938fc (1327)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1138)
» Filip kacper k. (1051) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (649)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - GKS Katowice (1:0)
2008-03-22
Ilość zdjęć: 95
Wyświetleń: 149 049 razy
Siarka Tarnobrzeg - STAL (0:0)
2002-04-20
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 398 razy
STAL - GKS Katowice (0:0)
2009-05-23
Ilość zdjęć: 17
Wyświetleń: 44 538 razy
Kolejarz Stróże - STAL (2:0)
2007-06-24
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 8 448 razy
Osób Online: 13 / Czas gen. strony: 0.01706