Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Koszulki polo i portfele Stalówki

Koszulki polo i portfele Stalówki

Koszulki polo rezeszły sie w błyskawicznym tempie (zostało tylko 5 sztuk XXL ). W związku z tym będzie domawiana kolejna edycja. Wszyscy chętni proszeni są o kontakt pod gg: 2539947 . 
Portfele Stalówki będą sprzedawane już w środę (2.07) o godzinie 18:00 pod wejsciem do MDK.

Komentarze (11)

~korona | 2008-07-1 16:11

korona zdegradowana :) ale bedzie mecz:):):)

~StAl | 2008-07-1 17:39

a pierwsza edycja koszulek polo w jakim była nakładzie?? tzn. ile było wszystkich zamawianych??

~:) | 2008-07-1 18:16

Kozacka sprawa trzy wyjazdy pociągiem specjalnym :) Łódź, Kielce i Lublin szykować kase na wyjazdy ;))))). Info co do pociągów specjalnych pewne.

~KRK | 2008-07-1 19:49

3 specjały ? Już nie mogę się doczekać najbliższej rundy. Trzeba zadbać o porządną frekwencję.100 osób stałej ekipy + 400 osób - jak najbardziej realne w przypadku wyjazdów do Kielc i Lublina.

~ja2 | 2008-07-1 20:00

Stal przedłużyła umowy z sześcioma graczami
Pierwszoligowa Stal Stalowa Wola przedłużyła kontrakty z sześcioma zawodnikami. Nowe umowy podpisali: Krystian Lebioda, Jaromir Wieprzęć, Bartłomiej Piszczek, Jacek Maciorowski, Krzysztof Trela i Tadeusz Krawiec.

Wiadomo już też, że ze Stalowej Woli odchodzi Kamil Gęśla, który najprawdopodobniej zagra w Górniku Łęczna. W Stali nie zagrają też Janusz Iwanicki, który odszedł do Motoru Lublin oraz Przemysław Pałkus, który będzie grał w Grecji. Już wcześniej z drużyną pożegnali się Marek Drozd, Węgier Zoltán Gergely Ghéczy oraz Australijczyk Aldin Hadžić. Jakby kłopotów było mało, to dodatkowo Stal nie otrzymała licencji na grę w I lidze, chociaż - jak zapewniają działacze - powinno to się stać w najbliższych dniach.

Kto w takim razie będzie grał w Stali? - Cały czas rozmawiamy, kilku zawodników mamy już dogadanych, ale brakuje podpisów pod kontraktami, dlatego nie chcemy jeszcze podawać ich nazwisk - tłumaczy Jerzy Lompe, prezes sekcji piłki nożnej w Stali. - Rozmowy nie są łatwe, bo wiadomo, że piłkarze chcą jak najkorzystniejsze kontrakty, a my proponujemy realne i rozsądne kwoty. Ale myślę, że w środę powinno być więcej konkretów - dodaje Lompe.

Najbliżej odejścia ze Stali są Krzysztof Lipecki, Tomasz Wietecha, Stanisław Wierzgacz oraz Jakub Ławecki.

Przypomnijmy, że z nowych twarzy z drużyną Stali trenowali m.in.: Tomasz Walat z Izolatora Boguchwała, Krzysztof Szymański ze Stali Rzeszów, Adrian Ulfik z Astorii Szczerców, Mateusz Świniarek z Lechii Zielona Góra i Marcin Grunt z Naprzodu Jędrzejów. W kręgu zainteresowań byli też dwaj Nigeryjczycy - napastnik Odry Opole Ugochukwu Michael Enyinnaya oraz pomocnik Hutnika Kraków Sunday Ibrahim. Ze stalowowolską drużyną trenuje były piłkarz Stali Damian Sałek, a być może do Stali wróci też Adrian Sobczyński, który rozwiązał umowę z KSZO.


źródło: 90minut.pl / Gazeta.pl / Radio Rzeszów

~sraeqw | 2008-07-1 20:53

~Banda | 2008-07-1 23:53

Pary pierwszej kolejki nowej III ligi.
Na początek zagramy z Orłem Przeworsk

Dokładny terminarz nowej III ligi zostanie wprawdzie ustalony 10 lipca na spotkaniu przedstawicieli klubów w Stalowej Woli, lecz - nieoficjalnie - już dziś wiadomo, jak wyglądać będzie zestawienie pojedynków w pierwszej ligowej kolejce.

Radzyńskie Orlęta zmierzą się na początek z 3. zespołem IV ligi podkarpackiej, Orłem Przeworsk. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie w Radzyniu. Informację tę publikujemy jako pierwsi, ale zapewniamy, iż jest ona prawdziwa. Tym niemniej należy pamiętać, że podane pary mają charakter wstępny i zostaną dopiero oficjalnie potwierdzone.


W pierwszej kolejce, zaplanowanej na weekend 9-10 sierpnia zagrają:

Resovia Rzeszów - Stal Mielec
Izolator Boguchwała - Górnik II Łęczna
Karpaty Krosno - Avia Świdnik
Stal Kraśnik - Stal Rzeszów
Orlęta Łuków - Wisłoka Dębica
Spartakus Szarowola - Unia Nowa Sarzyna
Orlęta Radzyń Podl. - Orzeł Przeworsk
Tomasovia Tomaszów Lub. - Łada Biłgoraj

UWAGA: W przypadku braku licencji dla Spartakusa Szarowola miejsce tego zespołu zajmie Wisła Puławy.

~trening | 2008-07-2 00:13

~sisieq | 2008-07-2 01:17

O której jutro są treningi ?

~ja | 2008-07-2 10:00

Koszulki zajebiste herb troche beznadziejny ale data na kołnierzyku jest wypasiona :-) Wlasnie ile koszulek zastalo sprzedanych ??? Pozdro.

~muk | 2008-07-4 15:02

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 Podlasie Biała Podlaska 20 5-3-12 18
19 KS Wiązownica 19 4-4-11 16
20 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (2066) » 1938fc (1364)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1141)
» Filip kacper k. (1057) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (664)
» Kamilosss (540) » Acer (481)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

STAL - Polonia Warszawa (3:0)
2008-05-10
Ilość zdjęć: 15
Wyświetleń: 25 131 razy
STAL - Gryf Wejherowo (1:0)
2017-04-29
Ilość zdjęć: 45
Wyświetleń: 30 194 razy
Resovia Rzeszów - STAL (1:1)
2012-10-13
Ilość zdjęć: 12
Wyświetleń: 43 660 razy
STAL - Motor Lublin (0:0)
2005-11-05
Ilość zdjęć: 7
Wyświetleń: 17 349 razy
Osób Online: 45 / Czas gen. strony: 0.01422