Fotografia ślubnaFotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Photo24.pl | Fotografia ślubna.

Fotograf Stalowa Wola

Uslugi fotograficzne Stalowa Wola. Fotograf w miescie Stalowa Wola i Rzeszów.

» Gęśla zagrał w Płocku!

Gęśla zagrał w Płocku!

Coraz ciekawiej jest w pierwszoligowym zespole piłkarzy Stali Stalowa Wola, a także z zawodnikami, którzy odeszli po sezonie ze "Stalówki”. Ruch w interesie trwa, ale nic w tym dziwnego, bo okno transferowe zamknie się dopiero w ostatnim dniu sierpnia.

Na brak wojaży po Polsce nie może narzekać były napastnik Stali, Kamil Gęśla, którego kartą dysponuje SMS Łódź i za jego transfer do innego klubu żąda nie małych pieniędzy. Kamil trenował już z Górnikiem Łęczna i Widzewem Łódź, a ostatnio "wylądował” w Wiśle Płock. I zagrał w drugiej połowie sparingu tego zespołu z Koroną Kielce, który zakończył się wynikiem 0:0.

ZAGRAŁ W SPARINGU

Inny były "stalowiec”, pomocnik Przemysław Pałkus, jest bliski porozumienia z Resovią Rzeszów, a obrońca Marek Drozd wrócił z treningów w Pogoni Szczecin.

- Żałowałbym, gdybym nie pojechał - mówi Marek Drozd. - Zagrałem w sparingu Pogoni z Wartą Poznań i zdecydowałem się jednak wrócić do Stalowej Woli. Będę szukał innego klubu, prawdopodobnie będzie to Łada Biłgoraj, jestem w kontakcie z trenerem tej drużyny, Sławomir Adamusem.



 

Tymczasem w Stali Stalowa Wola ciągle trwają poszukiwania nowych zawodników. Na razie udaje się pozyskać do zespołu młodych, perspektywicznych graczy, których postawa w pierwszej lidze będzie jednak pewną niewiadomą.

TECHNICZNE SZCZEGÓŁY

- Dogadałem już warunki umowy ze Stalą - mówi Artur Szlęzak, piłkarz Cracovii Kraków. - Grałem w Młodej Ekstraklasie w Cracovii, więc mam nadzieję, że poradzę sobie także w pierwszej lidze.

Umowę ze Stalą podpisał też Damian Sałek, który wrócił ze Strażaka Przyszów. Interesowały się nim też Sokół Nisko i Unia Nowa Sarzyna. Trener "Stalówki”, Władysław Łach, szuka nadal zawodników do swojego zespołu, szansę ma otrzymać jeszcze ponownie Daniel Dylewski z Polonii Warszawa. Bliscy podpisania umowy na kolejny sezon są Nigeryjczycy - Longinus Uwakwe i Abel Salami.

Stalowowolscy działacze poszli na pewne ustępstwa, jeżeli chodzi o warunki ich umów i do omówienia pozostały już tylko techniczne szczegóły, przede wszystkim z menażerem Uwakwe. A kolejny sparing Stal rozegra w środę z Koroną Kielce w Straszęcinie o godzinie 10.30. Do składu powinni dojść już Jaromir Wieprzęć i Krzysztof Trela, który w ostatnim meczu kontrolnym ze Stalą Rzeszów nie wystąpili ze względu na urazy.

Komentarze (16)

~kamil | 2008-07-15 08:05

jak gesla gra w ataku to zawsze jest zero z przodu

~piotr | 2008-07-15 08:36

» LINK
Wszystkiego najlepszego panie Krzysiu!!!

~kimono | 2008-07-15 08:57

Wszystkiego Naj Krzysiek! Życzę Ci aby zeszli z Ciebie Ci pseudo-fani, którzy jeżdżą na Tobie za kilka słów prawdy.... Niekórzy wiedzą o co chodzi....

~sirio | 2008-07-15 09:12

kolejne wzmocnienie:D

~sirio | 2008-07-15 09:13

~lopo | 2008-07-15 09:24

wszystkiego najlepszego dla Krzyska Treli....

~tomek | 2008-07-15 10:23

dwa nowe boiska » LINK

~filuaaak | 2008-07-15 10:32

Wszystkiego najlepszego Panie Krzyśiu

~hn | 2008-07-15 10:34

Czpak na testach w Koronie
Piłkarz Radomiaka Cezary Czpak od dziś przebywać będzie na testach w pierwszoligowej Koronie Kielce.

Czołowy zawodnik radomskiego klubu był bliski gry w Stali Stalowa Wola. Nie pojechał jednak na dwa mecze kontrolne, bo w tym czasie miał zaliczenia na Politechnice Radomskiej. We wtorek futbolista ma dołączyć do kieleckiego zespołu, który przebywa od poniedziałku na obozie w Straszęcinie.

~21323 | 2008-07-15 10:46

Niech kurwa Pan prezytent Stalowego Grodu najpierw wyjebie stadion a nie boiska fakt faktem tez sie przydadza ale priorytetetm powinno byc boisko Mosir-u bo wstyd jak na 1lige przyjezdzaja ludzie i nie wiedza czy to jest boisko boczne czy plyta glowna ;| ladny stadion z krzeselkami = wiekszy zysk bo wiecej piknikow przyszloby + mozna by wyporzyczac stadion pod jakies imprezy ale co tu gadac i tak tego nic nie zmieni dalej wies... dopiero pewnie jak bedzie wybor na prezydenta to wszyscy kandydaci beda pierdolic o nowoczesnym stadionie jak zawsze bleh

~Piniu | 2008-07-15 11:23

Z Sałka jeszcze coś będzie

~zks | 2008-07-15 11:37

Sprzedam koszulke stalówki czerwono-czarną(orgi nalaną) moje gg 6484476

~Peters | 2008-07-15 12:28

Wszystkiego najlepszego Krzysiek z okazji urodzin!

~sf | 2008-07-15 13:09

Longinus Uwakwe, nigeryjski pomocnik pierwszoligowej Stali Stalowa Wola, nie pojawił się na dzisiejszym treningu naszego zespołu!

Popularny „Panucci” ; opuścił nad ranem hotel, w którym mieszkał i wyjechał ze Stalowej Woli. Wszystko wskazuje na to, że piłkarz do Stali już nie wróci, bo najprawdopodobniej jego menażer znalazł mu nowy klub. W sobotę obserwował go w sparingu ze Stalą Rzeszów trener Karpat Lwów i zapewne w tym kierunku podążył zawodnik.

~suawek | 2008-07-15 17:41

Wszystkiego najlepszego Krzysiek, a w szczegolnosci swietnych wystepow w barwach Stalowki i wsparcia kibicow! :)

~jasko | 2008-07-15 20:44

Co wy z tymi urodzinami Treli Mireli.Kurna ..laske mu zrobcie.

Dodaj komentarz




Aby komentować musisz zalogować się!!!

» Następny mecz

ŁKS Łagów - Stal Stalowa Wola

ŁKS Łagów             Stal Stalowa Wola
2020-11-29, godz. 12:00
Bilans gier

» Tabela

lp.   KLUB M Z-R-P PKT
1 Wisła Puławy 20 15-3-2 48
2 Sokół Sieniawa 20 12-7-1 43
3 Stal Stalowa Wola 20 12-2-6 38
4 Wisła Sandomierz 20 10-7-3 37
5 Avia Świdnik 20 10-6-4 36
6 Wólczanka W. Pełkińska 20 11-3-6 36
7 KSZO Ostrowiec Św 20 10-3-7 33
8 Siarka Tarnobrzeg 20 9-4-7 31
9 Podhale Nowy Targ 20 9-4-7 31
10 Chełmianka Chełm 20 8-4-8 28
11 ŁKS Łagów 20 8-4-8 28
12 Lewart Lubartów 20 6-8-6 26
13 Wisłoka Dębica 20 6-8-6 26
14 Korona II Kielce 20 7-2-11 23
15 Stal Kraśnik 20 6-4-10 22
16 Orlęta Radzyń Podlaski 20 5-4-11 19
17 Cracovia II 19 5-3-11 18
18 KS Wiązownica 18 4-4-10 16
19 Jutrzenka Giebułtów 20 4-4-12 16
20 Podlasie Biała Podlaska 19 4-3-12 15
21 Hetman Zamość 20 1-5-14 8

Stalowka TV - video z meczy Stali
StalowkaTV na FB

» Statystyki wyjazdowe

Odległość: Kibiców:
Avia Świdnik 0 km 5
KSZO Ostrowiec Św 0 km 150
Jutrzenka Giebułtów 0 km 0
Hetman Zamość 0 km 230
Wisłoka Dębica 0 km 0
Siarka Tarnobrzeg 0 km 0
KS Wiązownica 0 km 0
ŁKS Łagów 0 km 0
Sokół Sieniawa 0 km 0
Cracovia II 0 km 0
» więcej statystyk
sklep kibica Stal Stalowa Wola
» Najbliższe mecze STALI
» Najaktywniejszy użytkownicy
» Młodynie (1948) » 1938fc (1275)
» Edek38 (1260) » Vielitz44 (1135)
» Filip kacper k. (1042) » Rafix (768)
» Fanatyk38 (752) » Kamil (646)
» Kamilosss (540) » Acer (480)
» Lista użytkowników
» Nowe video - StalowkaTV
Stal Stalowa Wola - Wisła Sandomierz
» Polecamy






Losowe galerie

Tłoki Gorzyce - STAL (0:1)
2005-11-12
Ilość zdjęć: 3
Wyświetleń: 7 221 razy
STAL - ŁKS Łódź (2:0)
2002-08-03
Ilość zdjęć: 2
Wyświetleń: 6 780 razy
Sandecja Nowy Sącz - STAL (1:0)
2001-09-08
Ilość zdjęć: 4
Wyświetleń: 11 117 razy
STAL - Motor Lublin (0:2)
2004-04-03
Ilość zdjęć: 20
Wyświetleń: 34 152 razy
Osób Online: 33 / Czas gen. strony: 0.01365